» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Drukuj

10 lat z Wami! 21 lipca 2004 - Typujemy.pl - 21 lipca 2014
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 lip 2014 
Administrator
Administrator

Podziękował: 6483
Podziękowano: 2240
21 lipca 2004 - Typujemy.pl - 21 lipca 2014

Dokładnie 10 lat temu:

Obrazek

wystartowało Forum "Wspólnie ogramy buków" - Typujemy.pl

Koniunktura przez wszystkie te lata mocno się zmieniła tak jak i cała Sieć.
Któż bowiem ze Starszych Graczy nie pamięta trudu z jakim czasem trzeba było gromadzić potrzebną w zakładach wiedze?
Kontuzje, systemy, progresje, handicapy, sędziowie ... ba nawet godziny rozpoczęcia spotkań były
czasem przeszkodą nie do pokonania przez same firmy - ku zadowoleniu wtajemniczonych ;)

Tak właśnie narodziła się atmosfera Typujemy.pl - miejsca w którym zawsze na pierwszym miejscu liczyła się merytoryczna wiedza.
To przyciągnęło i mamy nadzieje, że dalej przyciąga specjalistów, często z najbardziej niszowych lig, czy dyscyplin,
którzy bezinteresownie dzielili się i dzielą takową wiedzą z szerszą publicznością.

Obecnie w dobie mediów społecznościowych, rozpowszechnionego Internetu i powszechnego dostępu do informacji,
pojawiają się inne trudności jak tak naprawdę wykorzystać wszystkie te wiadomości, aby co tu dużo mówić ... zarobić!
Czasy się zmieniły, coraz trudniej utrzymać taki stan rzeczy w formie otwartego Forum,
ale ciągle przy wkładzie większym lub mniejszym Wszystkich Odwiedzających staramy się codziennie,
aby Typujemy.pl było źródłem wiedzy pomagającym Wszystkim w starciach z bukmacherami.

Nie sposób wymienić Wszystkich Osób, dzięki którym ta karuzela kręciła się i kręci dalej.
Serdecznie dziękujemy więc za Wasze codzienne odwiedziny i wpisy zarówno Osób nowych, jak i prawdziwych Weteranów Typujemy.pl
Największe "Dziękuje" należy się jednak tym z Was, którym ciągle chce się bezinteresownie coś tworzyć dla Innych.

Bez wpisów Użytkowników, każde forum nie ma racji bytu.
Dlatego piszcie, moi Drodzy - zarówno młodsi stażem, jak i przyczajeni w ukryciu,
już bardziej doświadczeni na polu walki z bukmacherami, którzy może już nie mają tyle czasu co kiedyś.
Mamy wakacyjny okres w którym w świecie sportu dzieje się zwykle niewiele.
Jednak już niedługo w sierpniu, jak co roku bukmacherska karuzela rozkręci się na dobre.

Liczmy, że po raz kolejny z licznym Waszym udziałem jako Współtwórców Typujemy.pl !

DZIĘKUJEMY ZA 10 WSPÓLNYCH LAT! <yes>
I PROSIMY O KOLEJNE!

21 lipca 2004 - Typujemy.pl - 21 lipca 2014

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi killbill
g0ldenflawerSaul HudsongutixJunior85Zubshu34JasiuKSGtom.cioFernando TorresEarl Grey and 16 more users

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: 10 lat z Wami! 21 lipca 2004 - Typujemy.pl - 21 lipca 20
Moderator
Moderator

Podziękował: 831
Podziękowano: 981
Panowie i ew. Panie. Piękny czas za nami. Nie chcę nawet myśleć ile rzeczy zmieniło się w Waszym życiu w ciągu minionych lat na forum. Wzloty, upadki, miłości etc... Sam jestem mocno związany w Typujemy.pl gdzie jednak codziennie pomimo obowiązków zaglądam. Wielu z Was odeszło do "normalnego" życia. Wielu z Was zniknęło nagle... Nawet nie chce wiedzieć co się stało. Mam nadzieję, że nic złego! Sam jestem obecny od 12.03.2006 21:43 tj 8 lat z kawałkiem... Boże, studia, dorosłe, życie, milion spraw... Niejednokrotnie tragedie... Seba [*]. Praktycznie nikogo z Was nie znam osobiście ale jeżeli Jesteście tacy jacy Jesteście to po prostu wierzę w ludzi... Aktualnie mój charakter pracy (często od 9 do 21) nie pozwala na wiele, ale wierzę, że los się odwróci i będzie więcej czasu na rozrywkę typu bukmacherka, bo jednak od ok. 10 miechów traktuje ją typowo jako dodatek a nie pierwszeństwo, co nie nie oznacza jednak braku chęci zysku i ogrania buków.

Pozdrawiam Wszystkich razem i każdego z osobna. 3majcie się i powodzenia w każdym aspekcie życia. Również w bukmacherce...

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Junior85
WujekFido7khadro666AndracjuszSleepyg0ldenflawerkomorokoroEarl GreyFernando Torres

Moderator
Moderator

Podziękował: 536
Podziękowano: 668
Sporo czasu minęło od założenia forum. Moja historia jest krótsza niż Juniora, ale też nie ma na co narzekać. Choć było to dawno pamiętam jak jeden z aktywnie działających tu użytkowników - Retinho - zaproponował mi założenie konta tutaj. (Nie wiedziałem jak oznaczyć Retha, ale dla rozwoju tego Forum był postacią ważną, więc pomarańczowy VIP-owski chyba nie jest na wyrost. Jakoś temat bokserski podupadł, ale mam nadzieje, że da się z tym coś zrobić ; )). Jeszcze wtedy nie wiedziałem do końca czym jest w ogóle bukmacherka i prawdę mówiąc dalej nie wiem. Miałem wtedy naście lat i nie widziałem żadnej frajdy w obstawianiu. Zastanawiałem się czym tu się tak naprawdę jarać. Założyłem jednak konto i temat. Szybko jednak zwątpiłem i długo tu nie wracałem. Dopiero 2 lata po rejestracji postanowiłem wrócić i regularnie podawać swoje typy. Różnie to wychodziło, zdarzały się wygrane większe i mniejsze, a także serie wielkich wtop, których przykładem mogą być ostatnie tygodnie. Przez wszystkie lata działalności tutaj poznałem różne punkty widzenia sporu ogólnie rzecz ujmując. Dalej jestem pod wielkim wrażeniem wielu użytkowników, ich wiedzy i zaparcia by cały czas dzielić się swoimi przemyśleniami w działach tematycznych. Sam też starałem się rozwijać pod kątem analizowania spotkań, głównie siatkarskich. Ciężko było zostać zauważonym w gęstwinie legend tego forum, ale po jakimś czasie zobaczyłem, że mój nick świeci się na różowo. Ranga zasłużonego typera była naprawdę satysfakcjonująca i motywująca. Później po reorganizacji rang zostałem ekspertem. Uważałem to za ogromne wyróżnienie, bo moja aktywność zawsze była i jest jak każdy zainteresowany widzi. Ktoś (właściwie wtedy to pewnie Kill) uznał, że muszę być w miarę dobry w tym co robię, że odznaczył mnie zielonym kolorem. Sam jednak nigdy nie miałem pełnej wiary w to co robię. Nie przekonywały mnie nawet podziękowania użytkowników w prywatnych wiadomościach i niekiedy w temacie, który stał się teraz krainą czerwieni. Starałem się zawsze robić to co robię najlepiej jak umiem i ze swojej strony obiecuję dalszą aktywność na Forum.
Ważnym elementem mojej historii tutaj jest czat. W annałach Forum zapisał się on wielkimi literami. Naocznym świadkiem jego narodzin nie byłem, ale znane mi są legendy z nim związane. Ze słyszenia kojarzę elitarną Lożę Szyderców i postaci będące jej członkami. Pozytywnie kojarzą mi się nicki Wiewióra, Duhy (właśnie Oskar, gdzie się podziałeś? Z Tobą miałem jeszcze okazję parę razy gadać. Jeśli przeglądasz forum to daj znać co tam u Ciebie), MaciekMS, Fioletta, Hanysa, Cube czy Matusiaka. Teraz nastąpiła zmiana warty na czacie i teraz są tam bardziej mi znajome twarze. Pozytywna atmosfera jednak tam pozostała. Każdy gada o czymś innym, a każdy i tak świetnie się dogaduje. Czasem jednak poruszane były w mojej obecności inne tematy niż zakłady. Jednak Użytkownicy tego Forum mają problemy podobne do moich i z pełną świadomością stwierdzam, że Internet łączy ludzi, nawet przypadkowo. Gdyby nie zmiany w życiu osobistym pewnie dalej bym tam zaglądał. Czatowe znajomości nawet udało się przenieść do reala i tak poznałem osobiście Slaya i wojtkasokoła.
Historia forum jest bardzo długa, a pisać ją można głównie dzięki jednemu z nas - Killowi. Jest to osoba, która trzyma to wszystko za mordę i nie daje się rozsypać. Jak zaglądam w logi zdaję sobie sprawę, że jego trud w rozwój i działalność tego forum jest nie do opisania. A przecież facet ma pracę i rodzinę. Dalej nie wiem jak on wszystko to ze sobą godzi i czy doba Killa ma na pewno 24 godziny. Z tego miejsca chciałbym się zwrócić do naszego wodza i powiedzieć - WIELKIE PROPSY ZA TO CO ROBISZ :!:
Drodzy Użytkownicy, twórzcie historię tego forum i bądźcie jej częścią. Niech sama chęć wygranych w konkursach nie będzie jedyną zachętą do pisania w działach tematycznych i komentowania typów innych użytkowników. Bądźcie aktywni i pozwólcie temu Forum rozwijać się dalej. Pozwólcie wrócić do czasów, kiedy to po podaniu typu w temacie po kilku godzinach temat spadał na 3 stronę w dziale NK, bo był tak ogromny ruch. Niech Forum Typujemy.pl stanie się w waszej świadomości jedną z wartości, które warto rozwijać, a czas spędzony na aktywnym uczestnictwie w życiu tej Społeczności nieodłączną, choćby krótką, częścią Waszego życia w sieci :!:
Z poniedziałkowym pozdrowieniem tom.cio

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi tom.cio
WujekFido7wolfWojteksokolWolkerJunior85AndracjuszJasiuKSGSleepyFernando Torres

PostNapisane: 24 lip 2014 
Niedzielny Typer
Niedzielny Typer

Podziękował: 210
Podziękowano: 226
10 lat - kawał czasu...
Akurat zbiega się moją czwartą rocznicą na tym forum. Pamiętam początki, wchodzenie w poszczególne tematy, czytanie i podbieranie do ta$m w Profesjonalu, później decyzja o prowadzenia własnego tematu, granie wszystkiego po trochu; wreszcie wybór Holandii i skupienie się na jednej dyscyplinie - za to właśnie polubiłem to forum - to tu pierwszy raz znalazłem prawdziwych speców w swoich dziedzinach: eksperta od ligi rumuńskiej, kosza kobiet, lacrosse, kolarstwa, hokeja, tenisa, siatkówki... Można dlugo by wymieniać, pamiętam te dni spędzone przed monitorem i wyszukiwanie wiadomości, typów, tzw. peffek, później czat i całe dnie i niekiedy noce na rozmowach o typach i nie tylko ;) Sprawiało to niemałą satysfakcję, nieważne czy ocean czerwieni w temacie czy krótkie zielone pasma. Z czasem jednak okazało się, że ktoś docenia moją pracę - zielony kolor i ranga eksperta od holenderskiej piłki były dla mnie sporym zaszczytem (zwłaszcza pamiętając moje początki na typujemy), a następnie wygrane w konkursach na najpopularniejszego usera. Forum od początku miało swój klimat, specyficzną atmosferę, w którą szybko udało mi się wpasować. Tu poznałem wielu ciekawych ludzi, z którymi dzielimy nie tylko bukmacherską pasję <browar>
Niestety później zaczęło brakować czasu, praca, studia, rodzina; nie ma jednak dnia, kiedy nie wszedłbym na forum, nie przejrzał kilku tematów, czy na parę minut nie zawitał na czat...
No ale koniec rozczulania: Panowie (i Panie, o ile takowe są), dzięki za te wszystkie lata, za Wasz trud w budowaniu tego miejsca, <browar> dla Szefa, który stale ogarnia ten bałagan, a także dla wszystkich użytkowników, którzy każdego dnia starają się, aby wprowadzić w życię motto tego forum:

WSPÓLNIE OGRAMY BUKÓW

I widzimy się za kolejne 10 lat :!:

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi JasiuKSG
milerinho89WujekFido7Wolkerkhadro666Junior85Andracjusztom.cioFernando TorresEarl Grey

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]