» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj

Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 lis 2005 
Administrator
Administrator

Podziękował: 1
Podziękowano: 6
Cytuj:
14. !!! Administrator ma Zawsze rację!!!

15. Jeśli Administrator nia ma racji patrz punkt wyżej!

Rozbawiłeś mnie...

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 11 mar 2006 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 0
Podziękowano: 0
orzech sory ze tutaj ale nie wiediza

Meine Typen -> http://www.typujemy.pl/forum/viewtopic.php?t=13479&start=15

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 11 mar 2006 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

[quote="Czolg"]orzech sory ze tutaj ale nie wiediza

Moje typy i kupon - zapraszam

PostNapisane: 02 kwi 2006 
Obserwator
Obserwator

ja tam jestem za takim pomyslem, ale to chyba nie ten dzial ;)

PostNapisane: 19 lip 2006 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

no no Czolg good idea..Ja jestem ZA :!: :wink:
Pozdr. :D

Ehhh
Po pierwsze nie ten dział na takie dyrdymały
Po drugie już takie coś było i nie wróci -- raczej
Po trzecie patrz na datę ostatniego postu bo jarasz się a od 3 miesięcy nic sie w tym temacie nie zmieniło.
Po czwarte pózniej się posprząta
komorokoro

PostNapisane: 11 gru 2007 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Dember_1909 łamie regulamin - pisze swoje typy w tematach innych uzytkownikow.

PostNapisane: 11 gru 2007 
Administrator
Administrator

Podziękował: 6748
Podziękowano: 2460
knefeloro napisał(a):
Dember_1909 łamie regulamin - pisze swoje typy w tematach innych uzytkownikow.

poprawione - jak nie wszystko to daj znac na priv co jeszcze.
na przyszlosc uzywaj funkcji - zglos post do moderatora.

thx

NFL 2017 [28:25]
RUSSIAN TEAMS 2017 [233:165] /175-152/
NFL 2016 {41:27} ; 2015 {48:26} ; NFL 2014 {38:30} ; NFL 2013 {28:25} ; NFL 2012 {11:10} ; 2011 {16:4} ; 2010 {13:3} ; 2009 {14:8} ; 2008 {94:57} ; 2007 {164:117}
MLB 2017 {141:151} ; 2016 {195:143} ; 2015 {259:219} ; 2014 {244:213} ; 2013 {137:100} ; 2012 {167:143} ; 2011 {89:74} ; 2010 {93:78} ; 2009 {104:76} ; 2008 {167:105} ; 2007 {377:243}
RUSSIAN TEAMS 2016 {250:151} ; 2015 {255:185} ; 2014 {266:196} ; 2013 {117:91} ; 2012 {90:60} ; 2011 {94:67}; 2010 {74:47} ; 2009 {76:59} ; 2008 {160:87} ; 2007 {241:143} ; 2006 : {71-35}

PostNapisane: 16 mar 2008 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękowano: 1
Uważam, że NDZ przekroczył swoje uprawnienia i nie słusznie dał mi ostrzeżenie w temacie jak poniżej w linku.
Proszę moderatora o sprawdzenie tego i ustosowanie się do tematu
http://www.typujemy.pl/forum/viewtopic. ... 333#895333
Pozdrawiam

VIP
VIP

Podziękowano: 2
2 posty pod soba w przeciagu 3 minut. Wszystko w temacie.

EDIT: Najpierw zapoznaj sie ze slowem spam, nastepnie z regulaminem a dopiero potem zglaszaj na mnie skargi bo wole zrobic cos na forum niz odpisywac Ci w 2 roznych tematach

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

NDZ napisał(a):
2 posty pod soba w przeciagu 3 minut. Wszystko w temacie.

EDIT: Najpierw zapoznaj sie ze slowem spam, nastepnie z regulaminem a dopiero potem zglaszaj na mnie skargi bo wole zrobic cos na forum niz odpisywac Ci w 2 roznych tematach

JEŚLI UWAŻASZ TO ZA SPAM TO TO JEST TYM BARDZIEJ DLA MNIE ŚMIESZNE

proszę o wypowiedź innego moda

rozdzieliłem te posty z tego względu iż w pierwszym ustosunkowalem się do tonu wypowiedzi AUTORA tematu
a w drugim udzieliłem mu konkretnej wypowiedzi w tonie jak najbardizej pozytywnym
NDZ nie wątpie, że znasz regulamin ale sprawdź czy oby na pewno za takie coś należy się ostrzeżenie bo w moim mniemaniu NIE.
Pozdrawiam

"8. Zabronione jest spamowanie tzn. wysyłanie postów nie zawierających żadnej konkretnej treści, które służą jedynie zwiększeniu liczby postów uzytkownika. "

moje posty zawierają treść, treść konkretną, wnoszącą informację do tematu. Jeśli sięz tym nie zgadzasz to zbanuj mnie od razu aniżeli dawać mi niesłuszne ostrzeżenia. Pozdrawiam

PS2. czy uważasz, że jestem dzieciakiem który jara sie tym, że ma 500-100-1500 postów? Odpowiadam Ci: nie jestem

Stanek1: ok, będę uważał na to jakie posty piszę od tego momentu.

Ostatnio edytowano 16 mar 2008 przez namkrad, łącznie edytowano 1 raz

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Ja bym tego nie podciągał pod spam ale pod nabijanie postów ... dlatego by ludzie nie nabijali postów jest zakaz podawania w tak krótkim odstepie typków ...

VIP
VIP

Podziękowano: 2
Sponsorem braku dzisiejszego newsa na temat EPT Wrasaw jest namkard. Specialnie przestane go pisac przez ostatnie chwile jakie mi zostaly i odpisze najkonkretniej jak potrafie:

Cytuj:
JEŚLI UWAŻASZ TO ZA SPAM TO TO JEST TYM BARDZIEJ DLA MNIE ŚMIESZNE

Po pierwsze niepodoba mi sie ton i krzyczenie na lewo i prawo, ze moje ostrzezenie jest pierwsze po tym jak zostalo to wytlumaczone. Ok masz prawo tak sadzic... Jednak troche kultury by sie przydalo. Lecimy dalej:

Cytuj:
rozdzieliłem te posty z tego względu iż w pierwszym ustosunkowalem się do tonu wypowiedzi AUTORA tematu
a w drugim udzieliłem mu konkretnej wypowiedzi w tonie jak najbardizej pozytywnym

Ustosunkowanie do wypowiedzi autora moze byc poprzez PW. Uzytkownik prosi o pomoc przy czym pierwszy post jechanie go za ortografie drugi jego nieudolne bornienie i trzeci kop w glowe lezacego. Co Twoj post wniosl do tematu? Jakby go nie bylo wsezdl bym, zobaczyl, ze jest niemily, skasowal i wytlumaczyl na PW. Easy? Wtraciles swoje trzy grosze totalnie niepotrzebnie bo rownie dobrze mogles:

Napisac mu PW, ze to niegrzeczne i zeby poprawil ewentualnie zglosic moderatorowi.

Cytuj:
NDZ nie wątpie, że znasz regulamin ale sprawdź czy oby na pewno za takie coś należy się ostrzeżenie

Regulamin jest dosc luzny a my jestesmy tylko ludzmi. Pozwala nam na swobodna interpretacje i pozwole sobie stwierdzic, ze dobrze to robie jak przez tak dlugi okres czasu jestem moderatorem na najwiekszym forum bukmacherskim w Polsce. Jaka mam radoche z dania Ci warna? Zadna... Trace tylko czas na porzadki, zamiast wziasc sie za rozbudowe. I uwierz, ze nie placa mi za warny jak i nikt mnie na Ciebie nie napuscil. Nie pobili mnie rowneiz i nie wyzywam sie tutaj. Po prostu byl to SPAM.

Cytuj:
moje posty zawierają treść, treść konkretną

W Twojej iterpretacji prawie kazdy post zawiera jakas tresc na jakis konkretny temat. Prosil o pomoc, bylo o ortografi, potem pomogles ok ale mozna bylo to umiescic w jednym poscie tak samo jak i zedytowac.

Cytuj:
Jeśli sięz tym nie zgadzasz to zbanuj mnie od razu aniżeli dawać mi niesłuszne ostrzeżenia. Pozdrawiam

Nie zgadzam sie z tym. Dalem ostrzezenie, ktore sa usuwane co jakis czas jesli wszystko jest w porzadku. Ostrzezenie ma sluzyc zwroceniu uwagi na pewne mniejsze badz wieksze przewiniena uzytkownika bo uwierzcie, ze slowne upominki malo daja i je po prostu olewacie. Jak daje warna to natychmiast jest wojna, ze naduzywam praw i sie wywyzszam i w ogole bog wie co. To co mam zrobic?

Cytuj:
PS2. czy uważasz, że jestem dzieciakiem który jara sie tym, że ma 500-100-1500 postów? Odpowiadam Ci: nie jestem

Nie znam Cie i nic nie uwazam. Nie wywyzszam sie bo mozliwe, ze jestem mlodszy od Ciebie. Po prostu ostrzezenie w moich oczach sie nalezalo. Byl spam czyli dwa posty pod soba z czego pierwszy pozostawial wiele do zyczenia w pewnych kwestiach.

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Dokładnie jesteśmy ludźmi.

"Ostrzezenie ma sluzyc zwroceniu uwagi na pewne mniejsze badz wieksze przewiniena uzytkownika bo uwierzcie, ze slowne upominki malo daja i je po prostu olewacie."

Trzeba było więc zachować się jak człowiek a nie jak automat rozdający ostrzeżenia na lewo i prawo. Nigdy ale to nigdy wcześniej nie zwróciłeś mi uwagi ani żaden inny moderator nie miał do mojej pracy na forum zastrzeżeń.
Trzeba było najpierw zwrócić mi uwagę potem dawać ostrzeżenie.
Proszę o usunięcie mojego konta, proszę o to któregoś z moderatorów tylko nie NDZ.
Pozdrawiam

EDIT: Teraz zachowujesz sie jak dzecko. A czy dam ostrzezenie slowne czy "fizyczne" to moja prywatna sprawa. Aha ostatnie ostrzezeine zeby nie sklamac dalem pare tygodni temu jak nie lepiej.
NDZ

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Panowie Panowie - niedziela ,Święta idą ,a tu nie miła atmosfera ...

Staramy się by nie było na forum wysyłania postu co 3 min bo to jest odbierane jako nabijanie postów .Nie ma co się sadzić i obrarzać tylko na spokojnie wszystko ogarnać i każdy będzie zadowolony :wink:

Łamanie regulaminu konkursu liga włoska (Serie A)
PostNapisane: 24 paź 2009 
Junior
Junior

Nie jestem pewien czy aby w tym miejscu moge to zgłosić, ale chciałem poinformować, że nie jaki użytkownik "Dawidkokos" kopiuje analizy innych użytkowników. Osoba ta wkleja te analizy do swoich typów w Lidze włoskiej.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]