» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona
  Drukuj

Czy ten FAQ ci pomogl ??
TAK 66%  66%  [ 182 ]
NIE 13%  13%  [ 36 ]
nie mam zamiaru grac progresja 21%  21%  [ 57 ]
Liczba głosów : 275

Progresja X -FAQ- pytania i odpowiedzi
Autor Wiadomość
PostNapisane: 09 lut 2007 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Wielu z was zadaje mi pytania dotyczace progresji
jak grac, jakie zespoly,jak sie w tym polapac, jakie progi itp

postanowilem te wszystkie pytania zebrac i odpowiedziec w tym temacie- zrobic cos w stylu FAQ, oczywiscie zapraszam do wymiany zdan i zadawania pytan.

PROSZE PODAWAC PYTANIA W TEMACIE A NIE ZASYPYWAC MNIE PM'ami - jak bym kazdemu mial odpowiadac na pw to po co ten temat-a dziennie na te same pytania odpowiadam w pm po 10 razy :!:

1. Co to jest ta progresja-bo takie pytanie tez mi ktos zadal :lol:

Progresja X jest to sposob gry w ktorym stawiamy na remis specjalnie wybranej przez nas druzyny a przy nie powodzeniu w jednym meczu , stawiamy na remis tej druzyny w nastepnym meczu odpowiednio podwyzszajac stawke-az do skutku...REMISU
Np. progresja na Boaviste

Benfica-Boavista x 3,0 gramy za 1zl wynik byl 2:1 nie trafione
Boavista-Sporting x 3,2 gramy za 2zl wynik byl 2:3 nie trafione
Boavista-Nacional x 3,0 gramy za 3zl wynik byl 2:2 TRAFIONE
koszt wyniosl 1+2+3=6zł zysk wyniosl 3x3zł=9zł
zysk na czysto wyniosl 3zł

2. Ile potrzebuje pieniedzy na taka gre.

To zalezy, jesli chcesz grac jedna progresje to wystarczy ci ok 120zl ...przy zalozeniu ze wplacisz je promocyjnie do bukmachera i zrobisz z nich 220zl itd. warto "brac" bonusy na progresje-mozemy je latwo obrocic po wymaganych kursach a jednoczesnie wygrywamy kase.

Majac te 200zł mozna juz myslec o progresji
1-2-3-5-8-14-25-35-55-70

jest to przyklad progresji bezpiecznej-nie szalejemy ze stawkami, male zyski ale nie mal pewna wygrana nawet przy malym budzecie.

3. Czy nie strace wszystkich pieniedzy

Kazda druzyna kiedys zremisuje, wszystko od czego zalezy twoja wygrana to stan twojego konta w banku. Z wlasnego doswiadczenia (ponad 200 progresji za mna) wiem ze najczesciej remis pada po 3-4 naszych grach...ale raz na 30-40 druzyn zdarza sie czarna owca ktora nie remisuje 12-14razy ...a wtedy zaczynaja sie nerwy. Tylko raz druzyna nie zremisowala mi bodaj 16 razy= Boavista-ale jak wkoncu zremisowala to wygralem troche kasy. Nikt ci nie zagwarantuje ze druzyna zremisuje w 10 krokach czy w jakims innym przedziale, ale mozemy zmniejszyc ryzyko-o tym w dalszych pktach.

3. Jak wybrac dobra druzyne

A)
metoda dosc pewna-szukamy druzyny ktora nie zremisowala od ilus tam spotkan- ja polecam grac takie powyzej 7-8 meczy bez remisu

B)
druga metoda-kiedys ja gralem i bylem zadowolony, szukamy druzyny ktora remisuje bardzo duzo ale nie zremisowala od 2-3 spotkan

PAMIETAMY O:
1. Sprawdzamy ile kolejek do konca i czy liga nie ma przerwy. Musi byc przynajmniej 14 kolejek do konca-najlepiej powyzej 16stu.
2. Bierzemy pod uwage z kim dana druzyna gra w nastepnych meczach...np. jesli gra kilka nastepnych meczy z górą tabeli to nie gramy tej druzyny
3. Sprawdzamy jakie serie bez remisu miala dana druzyna w poprzednich sezonach. Jesli sa tam jakies powyzej 11-12stu to lepiej druzyne odpuscic..po co nie potrzebnie ryzykowac
4. Pod uwage bierzemy jakie kursy na remis sa w lidze tej druzyny...np. 2wloska z przed kilku sezonow kursy X 1,6-2,3 odpadaja
5. Zwracamy uwage na to jak dana druzyna gra- jesli np. ma wyniki:
2:1, 0:1, 3:2 itd to mozna sie spodziewac remisu i warto grac
Jesli bylo by 4:1,3:0, 0:2 itd to lepiej nie ryzykowac.

3. U jakiego bukmachera grac

Najlepiej u wielu bukmacherow (kasowac od nich bony progresją!!), zaleta jest- mozemy wybrac najwyzszy kurs= zaoszczedzic wlasna kase.
(srednio roznice sa o 0,1-0,3 czasem sa duzo wieksze)

3. Jak sie nie pogubic w obstawianiu progresji

Robimy sobie plik textowy w ktorym zapisujemy progresje, ustawiamy je wg. daty, gdy dana progresja sie rostrzygnela- albo ja usuwamy jesli trafiona, albo odrazu szukamy jaki jest nastepny mecz i dopisujemy go i umieszczamy w kolejnosci daty. Ten mecz ktorego jeszcze nie postawilismy oznaczamy w sposob wyrazny -żeby czasem nie zapomniec.

przyklad takiego pliku:
http://ucho103.w.interia.pl/progresja.txt

4. STAWKOWANIE
tego wam nie moge powiedziec, kazdy ma przyklad na gorze i musi sobie to sam policzyc(ja licze osobno przed kazdym meczem-jesli jest pewniejszy remis to daje wiecej kasy a jak mniej pewny to mniej), musi uwzglednic= ile ma pieniedzy, jaki kurs, ile chce miec progow (czy bezpiecznie czy na zysk)

5. KONCOWKA

Gdy trafiamy progresje, nie gramy dalej- znajdujemy inny zespol.
Oto dlaczego:
Obrazek
=w tabeli rozpisalem jeden sezon angielskiej 2 ligi (Ch.) ilosc remisow z rzedu... np. 1...4 oznacza ze druzyna zremisowala 4razy pojedynczymi remisami, 2....9 oznacza ze w tym sezonie druzyna remisowala dwa razy pod rzad 9razy. itd

Mozemy grac kilka progresji jednoczesnie ale poczatkujacym nie radze wiecej niz dwoch (kase musicie miec na dwie-nie liczcie ze ktoras wejdzie do 4-5progu...bo co sie stanie jesli nie wejdzie ani jedna)

Zapraszam do tematu.......

Ostatnio edytowano 30 kwi 2007 przez ucho103, łącznie edytowano 5 razy

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 10 lut 2007 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

terefere napisał(a):
co to jest "bonus na progresję"? Pewnie dotyczy tylko internetowych buków?

tak dotyczy internetowych, np. podwojenie wplaty itd... poco mamy sie meczyc usilujac obrocic bonus po wymaganym minimalnym kursie skoro mozemy bezpiecznie go obrocic i jeszcze na tym nie zle zarobic...

PostNapisane: 11 lut 2007 
Obserwator
Obserwator

witam a co sądzisz o progresji na blackburn bo o ile sie nie myle to nie zremisowało od 21 kolejek. prosze o komentarz

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 11 lut 2007 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

balonik napisał(a):
witam a co sądzisz o progresji na blackburn bo o ile sie nie myle to nie zremisowało od 21 kolejek. prosze o komentarz

Blackburn Tottenham 1:1 15 kolejek temu
warto grac, graja blisko remisu, przed nimi sredni rywale z ktorymi remis jest bardzo realny. troche malo kolejek do konca -ale powinni zremisowac do tego czasu ze 3razy :)

PostNapisane: 12 lut 2007 
Znany
Znany

Podziękował: 118
Ile moga wyniesc moje miesieczne zyski liczac, ze inwestuje okolo 900 zl... czyli gram wiecej niz na 1 druzyne...

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Racer_ napisał(a):
Ile moga wyniesc moje miesieczne zyski liczac, ze inwestuje okolo 900 zl... czyli gram wiecej niz na 1 druzyne...

to zalezy jak nam bedzie wchodzic ...na ktorych progach i jak ulozymy stawki

jak mialem ok 300zl i gralem 1progresje to mi wychodzilo srednio 70zl na miesiac...

VIP
VIP

Podziękowano: 2
No to ja tez spytam, bo widze, ze na sie na tym znasz...

Powiedzmy, ze wydziele sobie u buka 100zl.
Moge grac tylko jeden zespol.

:arrow: Jaki zespol polecasz?

:arrow: Od jakiej stawki zaczac?

:arrow: Czy ta 100 starczy i czy duze sa szanse, ze wyjde z tego z zyskiem?

Osobiscie nie lubie progresji i innych "systemow" Moj system brzmi dobrze typujesz to zgarniasz hajs i tyle...
Jednak minimalny staly dochod na kasynko czy pokera by sie przydal :twisted:

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

NDZ napisał(a):
No to ja tez spytam, bo widze, ze na sie na tym znasz...

Powiedzmy, ze wydziele sobie u buka 100zl.
Moge grac tylko jeden zespol.

:arrow: Jaki zespol polecasz?
Northampton-bardzo remisowa druzyna-potrafi remisowac co juz nie raz wykorzystalem/ Ituano-daje jej max 3-4 mecze
:arrow: Od jakiej stawki zaczac?
od jak najmniejszej =1zł
np
1-2-3-5-8-15-25-40 (taki przylad-nie liczylem tego ale powinno byc w kazdym progu na plus...chyba :lol: )
:arrow: Czy ta 100 starczy i czy duze sa szanse, ze wyjde z tego z zyskiem?
moze starczyc a moze zabraknac -to nie odemnie zalezy tylko od druzyny...szanse ze wygrasz majac 100zl sa dosc spore ~90%
Osobiscie nie lubie progresji i innych "systemow" Moj system brzmi dobrze typujesz to zgarniasz hajs i tyle...
Jednak minimalny staly dochod na kasynko czy pokera by sie przydal :twisted:

Progresja
PostNapisane: 19 lut 2007 
Obserwator
Obserwator

W zakładach siedze już rok ale dopiero teraz przyszedł mi do głowy pewien pomysł :twisted:

Chce zacząć grać progresją na remisy ale tylko do połowy.
Stawki co prawda rosną szybciej(x3):
1-3-9-27-81
Wynika to z tego, że kurs jest mniejszy (1.95-2.40 na Expekt)
Ale remisy do połowy często padają. Na przykład w Serie A w tym sezonie Chievo remisuje najpóźniej za drugim razem(w poprzednich sezonach najdłuższa seria to remis za szóstym razem).
Jeśli ma się wiecej kasy możnaby zacząć już od ok. 20 zł tak aby zysk był przyzwoity.

Prosze o komentarz
Pozdro :twisted: :twisted: :twisted:

Re: Progresja
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

kempos napisał(a):
W zakładach siedze już rok ale dopiero teraz przyszedł mi do głowy pewien pomysł :twisted:

Chce zacząć grać progresją na remisy ale tylko do połowy.
Stawki co prawda rosną szybciej(x3):
1-3-9-27-81
Wynika to z tego, że kurs jest mniejszy (1.95-2.40 na Expekt)
Ale remisy do połowy często padają. Na przykład w Serie A w tym sezonie Chievo remisuje najpóźniej za drugim razem(w poprzednich sezonach najdłuższa seria to remis za szóstym razem).
Jeśli ma się wiecej kasy możnaby zacząć już od ok. 20 zł tak aby zysk był przyzwoity.

Prosze o komentarz
Pozdro :twisted: :twisted: :twisted:
nie oplacalne...co bedzie jesli nie siadzie remis w 8-10meczach-a jest to prawdopodobne-nie mowie ze takie cos sie zdarza co tydzien...ale raz sie zdarzyc moze..... i wtedy.....0 na koncie + zapozyczony u rodziny/znajomych :lol: o to chodzi w progresji zeby byla bezpieczna na maxa = do przerwy nie jest bezpieczna ani troche......

pzdr

Obserwator
Obserwator

Witam.
Z progresja spotkałem sie już dość dawno. Jest to opłacalna gra, lecz ja uważam że tylko w NHL !!!!! Kursy są powyzej 4.0, idzie zyskac w zalezności od wpłacenia nawet dużo kaski. Ja własnie tak grałem NHL. Średnio kazda druzyna remisuje w ciagu całego sezony po ok 14 razy (regulaminowy czas gry). Mecze NHL są czesniej niz piłki noznej (3 razy na tydzien), zatem niekiedy w ciągu nawet 2 tygodni idzie podwyższyc sobie dosc dobrze stan konta! Jednak do NHL trzeba sie wmiare zabiezpieczyc z dosc sporą gotówką na wyłożenie.
To tyle.

Pozdrawiam

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Krijan napisał(a):
Witam.
Z progresja spotkałem sie już dość dawno. Jest to opłacalna gra, lecz ja uważam że tylko w NHL !!!!! Kursy są powyzej 4.0, idzie zyskac w zalezności od wpłacenia nawet dużo kaski. Ja własnie tak grałem NHL. Średnio kazda druzyna remisuje w ciagu całego sezony po ok 14 razy (regulaminowy czas gry). Mecze NHL są czesniej niz piłki noznej (3 razy na tydzien), zatem niekiedy w ciągu nawet 2 tygodni idzie podwyższyc sobie dosc dobrze stan konta! Jednak do NHL trzeba sie wmiare zabiezpieczyc z dosc sporą gotówką na wyłożenie.
To tyle.

Pozdrawiam

juz to gdzies pisalem-poszukajcie sobie najdluzszych serii bez remisu w pilce noznej i w hokeju powiedzmy w 1 sezonie
wynik = w pilce noznej seria BR trwajaca wiecej niz 14meczy to rzadkość
a w hokeju serie BR trwajace po 60-80 i wiecej :!: meczy BR to nie takie pojedyncze przypadki i sa dosc czesto spotykane....
co tez nam sie moze przydazyc i efekt jak w poprzednim moim poscie :roll: :lol:

Progresja X do połowy
Obserwator
Obserwator

Witam

Sprawdzałem statystyki z Championship z poprzednich lat. Drużyny mają tam po kilkanaście remisów na 46 kolejek. Do połowy około 20. Najdłuższa seria z jaką się spotkałem to 7 meczy bez remisu do połowy.
Można bardzo zmniejszyć prawdopodobieństwo wybierając drużynę. Oczywiście zdarzają się serie nawet 14 meczy bez remisu do połowy ale dla 2-3 drużyn w lidze.
Przeciez to jest o wiele bardziej pewne niż stawianie na remis na koniec. :?

Re: Progresja X do połowy
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Cytuj:
Oczywiście zdarzają się serie nawet 14 meczy bez remisu do połowy ale dla 2-3 drużyn w lidze.

czyli powyzej 10% zespolow w jednej lidze mialo taka serie ktora moze zrobic nas bankrutem...teraz pomyslmy ile zespolow moglo by nas pozbawic kasy w progresji X do konca ....w jednej lidze to jak trafic w totka...we wszystkich ligach bedzie to moze 0,1% (i tak za duzo dałem ale niech bedzie juz taka zawyzona liczba)

kempos napisał(a):
Witam

Sprawdzałem statystyki z Championship z poprzednich lat. Drużyny mają tam po kilkanaście remisów na 46 kolejek. Do połowy około 20. Najdłuższa seria z jaką się spotkałem to 7 meczy bez remisu do połowy.
Można bardzo zmniejszyć prawdopodobieństwo wybierając drużynę. Oczywiście zdarzają się serie nawet 14 meczy bez remisu do połowy ale dla 2-3 drużyn w lidze.
Przeciez to jest o wiele bardziej pewne niż stawianie na remis na koniec. :?
przy tylu progach moge powiedziec ze bedzie to w miare bezpieczne:
1-3-9-27-81-243-729-2187-6561-19683 (przy twoich zalozeniach)
blisko 30tys. na gre-ja tyle nie mam :lol:

powiedzmy ze bedziesz mial 7krok i do postawienia 729zł :!: jak dla mnie to troche dużo(no teraz to grosze-ale jak bylem w polsce to to jest prawie cala wyplata :lol: )...nie mowiac ze moze ci nie wejsc i wtedy juz masz ponad 2kafle do wylozenia na nastepna gre...dla mnie to troche za szybki przyrost wydatkow....ale jak masz nerwy ze STALI to graj bo moze bedzie to dobry sposob dla ciebie.
pzdr

Obserwator
Obserwator

Dalej twierdze, że bardziej opłaca sie stawiać w NHL. Oczywiscie nie wybralibyśmy sobie czołowej drużyny, tylko gdzies ze srodka. Do 10 meczu raczej zremisuje, a kursy są ok 4,2 nawet 4,4. Wiecej do wygrania.
Ucho cos mi sie niezgadza w Twoich zyskach:

cytuje:
''Majac te 200zł mozna juz myslec o progresji 1-2-3-5-8-14-25-35-55-70''

wiec tak: 1+2+3+5+8+14+25+35+55+70 = 218

a 70 x np. kurs 3,2 = 224 !!!!!

zysk = 6 zł !!!

wiec chyba to takie opłacalne nie jest!

Zobaczcie sobie statystyki w NHL

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]