» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona
  Drukuj

Czy ten FAQ ci pomogl ??
TAK 66%  66%  [ 182 ]
NIE 13%  13%  [ 36 ]
nie mam zamiaru grac progresja 21%  21%  [ 57 ]
Liczba głosów : 275

Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 mar 2008 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 0
Podziękowano: 0
skoobi napisał(a):
Od strony matematycznej to nie ma takiej mozliwosci zeby na progresji wygrac.Wyzerowanie konta jest tylko kwestia czasu.Co prawda mozna opoznic ten moment przez analize od strony sportowej ale to wszystko.
Gra progresja nie daje 100 % pewnosci wygranej.
Przy grze na remis -i nie tylko- progresja da sie przyblizyc od strony rachunku prawdopodobienstwa rozkladem dwumianowym.

Rozkład dwumianowy (zwany czasem błędnie rozkładem Bernoullego) to dyskretny rozkład prawdopodobieństwa opisujący liczbę sukcesów k w ciągu N niezależnych prób, z których każda ma stałe prawdopodobieństwo sukcesu równe p. Pojedynczy eksperyment nosi nazwę próby Bernoullego.

Prawdopodobieństwo p(k) uzyskania dokładnie k sukcesów w N próbach wynosi:

P(k)=[N!/(N-k)!*k!]*(p^k)[(1-p)^(N-k)]

p-prawdopodobienstwo remisu w jednej probie
1-p-prawdopodobienstwo nie remisu w jednej probie
k-ilosc meczow zakonczona remisem.
Przykladowo:

jezeli w jednym meczu stawka wynosi okolo 1,8 to book ocenia prawdopodobienstwo tego ze remis padnie na okolo 50 %.
Z powyzszego wzoru mozna wyliczyc ze po dwoch zakladach prawdopodobienstwo tego ze remis bedzie wynosi 75% po trzech zakladach 87,5% po 4 zakladach 93,75 % itd po 10 zakladach 99,70 %.
W kazdym razie nigdy nie ma 100 %.
Jak do tego sie doda ze stawki rosna w postepie geometrycznym to nie jest wesolo.Zalozmy ze kazdy kolejny zaklad jest obstawwiany razy 3.
Za pierwszym razem stawka wynosi 1 zl.W 10 zakladzie trzeba dysponowac suma: 19 683 zl.

W tych obliczeniach nie uwzgledniam prowizji bukow (okolo 10 %)
Co dodatkowo pogarsza sprawe.
Od strony matematycznej jest tylko 1 mozliwosc wygranej w 100 %.
Dysponowanie nieograniczonym kapitalem.
Ale w takim wypadku po co grac?

Nie gram za czesto wiec nie jestem pewien ale wydaje mi sie ze istnieje jakas maksymalna stawka ktora mozna postawic.I jak sie okaze ze po kilku nie wygranych zakladach kwota jaka trzeba postawic w nastepnym zakladzie jest wieksza od maksymalnej to jest wtopa.Stan konta 0.

[/list]

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Witam Wszystkich
PostNapisane: 01 kwi 2008 
Obserwator
Obserwator

Witam Wszystkich

Jestem tu nowy i chciał bym się poradzić co do progresji czy warto jeszcze zagrać na remisy. Prawie wszystkie ligi sie już kończą jedynie zostały jeszcze Norway , South Korea , Japan , Sweden.
z góry dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam All

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 03 kwi 2008 
Junior
Junior

Podobnie jak Ty na forum jestem nowy. Radzę jednak nie obstawiać remisów w sytuacji kiedy do końca sezonu pozostało 7-9 kolejek.

Zawsze można obstawić under/over.

Junior
Junior

Witam wszystkich.

Proszę o radę w poniższej sprawie:

Gramy progresją na zakłady, w której połowie padnie więcej bramek (pierwsza połowa, tyle samo w obu połowach i druga połowa). Interesuje nas I i II połowa na I połowę kurs jest zazwyczaj 3.0 (wg SportingBet), a na II połowę 2.0 lub ciut wyższy.
Obstawiamy 2 progresje w tym samym meczu. Np Milan vs Juventus. Pierwszą progresję stawkujemy x2 (kurs 3.0). Drugą progresję stawkujemy x3 (kurs 2.0). Szanse na to że zakończymy którąś z progresji są bardzo duże. "Przegrywamy" tylko wtedy gdy padnnie po tyle samo bramek w obu połowach. Zakładamy, że w II połowie padło więcej bramek - kończymy tą progresję. Stawkujemy od początku kolejny mecz a z progresją na I połowę przechodzimy na II stopień tego samego meczu.

Mam nadzieję, że wszyscy połapali się o co chodzi.

Sedno sprawy: Raz wygrywamy I progresję, raz II, wymaga to od nas dwa razy więcej środków, ale moje wstępne symulacje wskazują, że wychodzi się na plus, zazwyczaj niewielki.

Może ktoś z Was próbował powyższego. Będę wdzięczny za opinie.

Pozdrawiam

Obserwator
Obserwator

nancyboj napisał(a):
Podobnie jak Ty na forum jestem nowy. Radzę jednak nie obstawiać remisów w sytuacji kiedy do końca sezonu pozostało 7-9 kolejek.

Zawsze można obstawić under/over.

dzięki. Myślałem o Szwecji oni dopiero zaczynają.
Rozegrali parę meczy tylko nie wiem jak tam Szwecja sie ma do tego
Za progresje biorę sie pierwszy raz
zacząłem na Trelleborgs FF zobaczymy jak to będzie

PostNapisane: 19 maja 2008 
Znany
Znany

Co sadzicie o grze progersją na każdy mecz Euro.

PostNapisane: 11 cze 2008 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

tez o tym myslałem prosze o pomoc

VIP
VIP

Podziękował: 25
Podziękowano: 43
Mazi_10 napisał(a):
tez o tym myslałem prosze o pomoc

No fajnie, ale obstawianie czego ?
Można obstawiać remisy tej samej drużyny, ale teraz to już lepiej takiej co wyjdzie z grupy.
Można obstawić do każdego meczu X HT lub X FT. Na pewno kiedyś wejdzie.

Można typować overy w każdym meczu, to też kiedyś wejdzie. Przynajmniej w rundach grupowych.

Co jeszcze. Dokładny wynik raczej nie próbowałbym, ale można dać typy wygrana do przerwy / na koniec czyli HT/FT

No i oczywiście trzeba dobrze stawkować zakłady, aby wytrzymać 6-8 rund i zarobić :D

powodzenia

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Mam taki pomysł np granie progresja Poska lige kazdego meczu w kolejce mało druzyn i szybszy zysk .

Co myslicie ?

VIP
VIP

Podziękował: 131
Podziękowano: 757
Cytuj:
Można obstawiać remisy tej samej drużyny, ale teraz to już lepiej takiej co wyjdzie z grupy.

według mnie lepiej grać remisy z meczu na mecz. Napewno jeszcze jakiś x będzie, a mecze są 18 i 20:45, więc jak w tym o 18 nie padnie to da się zagrać na ten o 20:45... A jak nie dziś to jutro itd...

pzdr

PostNapisane: 12 cze 2008 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękowano: 17
To i ja napisze od siebie

Euro 2008 jest dobre do obracania bonusow i tym podobnych prezentów od buków.

Jesli chodzi o granie progresja na remisy to teraz jest całkiem dobry moment na rozpoczecie progresji. Ogólnie jak do tej pory na 10 rozegranych spotkan był tylko 1 remis w meczu Francja - Rumunia. Od tamtego meczu nie było podziału punktowego w żadnym ze spotkan. Zatem mamy serię 5 meczów bez remisu. W dzisiejszych meczach Chorwacja-Niemcy i Austria-Polska z punktu widzenia polskeigo kibica lepiej byloby aby były dwie 2. Ale juz jutro i w sobote mecze zapowiadaja sie dosc wyrownanie wiec remis jest tylko kwestia czasu.

Sam gram progresje na ilosci bramek ale nie każdy mecz biorę pod uwagę, granie underów ze wzgledu na kursy jest raczej nieopłacalne, co innego overy buki prawie w kazdym meczu daja na over kursy powyzej 2.30 (oczywiscie zalezy gdzie sie obstawia). Jak wiadomo przez dwa ostatnie dni w 4 meczach padły 3 overy a kursy były w granicach 2,45 - 2.60. Trzeba korzystac poki mozna. W fazie grupowej w 2 i 3 serii spotkan powinno byc w miare duzo overow, niektore druzyny nie beda mialy czego bronic i beda musialy grac ofensywnie. W fazie pucharowej bedzie juz wiecej asekuracji i skupienia na taktyce wiec o overy moze byc ciezko. Zatem trzeba grac poki jest okazja.

Najlepszym sposobem progresji na Euro 2008 jest granie remisów HT. Na 10 spotkań było 5 remisów do przerwy wiec czestotliwośc wystepowania jest znacznie wieksza niz remsiow FT. Kursy zazwyczaj sa w granicach 2.00 wiec przy stawkowaniu x2 lub x3 mozna niezle na tym zarobic
Pozdr

PostNapisane: 20 cze 2008 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

mam takie pytanie jesli zaczynam grac 2 druzynami progresja i np 1 druzyna gra o 16 i stawiam za 2 zł i ona przegrywa to 2 druzyna ktora gra np o 19 to stawiam juz za 4 zł czy gram za 2 zł i robie osoba progresje ?

PostNapisane: 20 cze 2008 
VIP
VIP

Podziękowano: 2
Na kazda po 2zl :wink:

PostNapisane: 29 cze 2008 
Obserwator
Obserwator

Poważnie zastanawiam się na grę progresywną na U/O 2.5 lub alternatywnie 2/3 gemy. Nie stawiając na jeden zespół czy zawodnika ale starać się wybierać odpowiednie spotkania.
Rozpatrywałem też możliwość obstawiania progresywnego typowo losowych wydarzeń jak, która drużyna pierwsza rozpocznie mecz (kursy 1,80 live)

Ma to większy sens? podzielcie się swoim doświadczeniem <browar>

PostNapisane: 12 lip 2008 
Ekspert : Sporty motorowe
Ekspert : Sporty motorowe

Podziękował: 17
Podziękowano: 99
Ja mam pytanie....
Grając przez internet dochodzą nam bonusu i trochę większe stawki. Więc czy opłaca się grac w ten sposób u "naziemnych" buków...?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]