» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 22  Następna strona
  Drukuj

Re: [SEZON 2016/2017] PYTANIA I ODPOWIEDZI
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 sie 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 500
W konkursie jest problem z meczem West Bromwich z Middlesbrough, wyskakuje błąd(próbowałem też trochę wcześniej i było to samo). Prawdopodobnie nie będę mieć dostępu do komputera przed meczem, więc typ z analizą wysyłam na priv do killbill'a.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Administrator
Administrator

Podziękował: 6629
Podziękowano: 2372
klaunovic napisał(a):
W konkursie jest problem z meczem West Bromwich z Middlesbrough, wyskakuje błąd(próbowałem też trochę wcześniej i było to samo). Prawdopodobnie nie będę mieć dostępu do komputera przed meczem, więc typ z analizą wysyłam na priv do killbill'a.

Jesli komus nie wysyla typu prosze o wiadomosc i podanie nastepujacych danych:

- Wersja przegladarki internetowej
- Czy tekst byl pisany bezposrednio na stronie TAK/NIE
- Czy tekst byl przeklejony z Notatnika, lub innego prostego edytora (jakiego)
- Czy tekst byl przeklejony z jakiegos dokumentu typu Microsoft Word/LIbreOfiice Writer/Inne (jakie?)

Dziekuje.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Jednak zdążyłem, ale co z tego, jak dalej wyskakuje mi błąd... No nic, to nie moja wina, nic więcej zrobić nie mogę.

Moja przeglądarka to Mozilla Firefox. Tekst piszę bezpośrednio na stronie, ale przed wysłaniem go kopiuję, więc jeśli wyskakuje błąd, to wklejam. W obu przypadkach wyskakuje ten sam błąd.

Administrator
Administrator

klaunovic napisał(a):
Jednak zdążyłem, ale co z tego, jak dalej wyskakuje mi błąd... No nic, to nie moja wina, nic więcej zrobić nie mogę.

Moja przeglądarka to Mozilla Firefox. Tekst piszę bezpośrednio na stronie, ale przed wysłaniem go kopiuję, więc jeśli wyskakuje błąd, to wklejam. W obu przypadkach wyskakuje ten sam błąd.

Jaka wersja Firefoxa? Najnowsza?
Czy blad w tym samym czasie (w odstepie paru minut wystepuje np. na innej przegladarce typu Google Chrome, Interner Explorer, Microsoft Edge?).
Przypomne tez, ze na stronie jest autologout, wiec jesli ten tekst powstal powyzej 10 min ... po prostu powstal byc moze za dlugo.

Napisales wiadomosc pierwsza nad ranem, wiec wstepna teoria wczesniej, ze cos jest nie tak tuz przed samym meczem odpada (byla mowa w dyskusji o okolo 30minutach do startu meczu).
Osoby oddawaly typy na ten mecz w ciagu dnia, ten post napisales o 14:32, o 14:27 swoj typ z analiza oddal "janek1310". Wiec system "niby dzialal".

Napisz prosze, jak to wyglada przy kolejnym bledzie, sprobuj prosze uzyc innej przegladarki (w miare najnowszej wersji), czy uzywasz do typowania proxy?, jesli tak - sprobuj prosze innego dostawcy (choby przez WebProxy).

Nie bagatelizuje sprawy, tylko jak najszybciej chce pomoc w rozwiazaniu problemu, wszelakie informacje - takze od Innych Uzytkownikow - sa niezwykle cenne!

Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Najnowsza wersja, na innych przeglądarkach nie próbowałem, ale skoro prawie wszystkie analizy wchodzą bez problemu, to chyba nie jest wina przeglądarki. Autologout też odpada, byłem zalogowany w dalszym ciągu.

W tym miesiącu problemy miałem tylko z kilkoma typami, tzn. z tym co napisałem, z meczem Everton-Tottenham i jeszcze ze dwa inne mecze, ale akurat tam po jakimś czasie zaskoczyło. Przy ok. 90% typów żadnych problemów nie ma, więc nie mam pojęcia od czego to zależy.

Było minęło, na szczęście wpływu na pozycję w konkursie to nie miało.

Administrator
Administrator

No tak, ale skoro tyle lat wszystko bylo ok, to trzeba probowac wyjasnic co sie dzieje.

W dalszym ciagu czekam na sygnaly, co idzie nie tak (od Wszystkich!) - im wiecej informacji, tym wieksza szansa ze trafimy na to, co sie dzieje.

PostNapisane: 03 wrz 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 321
Witam, czy wiadomo coś na temat następnych lig ? czy zostaniemy tylko z Premier League do typowania?

PostNapisane: 03 wrz 2016 
Administrator
Administrator

baku193 napisał(a):
Witam, czy wiadomo coś na temat następnych lig ? czy zostaniemy tylko z Premier League do typowania?

Nic nie wiadomo, ale zwykle to się wystawia co roku w polowie września jak po nieobecności urlopowej pojawiają się Wlasciciele.

PostNapisane: 09 wrz 2016 
Obserwator
Obserwator

Podziękowano: 0
Jak tam sytuacja na dzisiaj?

Ruszają wszystkie ligi więc fajnie by było wiedzieć kto jest sponsorem i o jakie nagrody będziemy walczyć!

Konkursy na tej stronie wymagają trochę poświęcenia czasu więc raczej nie powinno być problemu ze znalezieniem sponsorów!
Poprzedni sezon z BONAMI był spoko więc warto uderzyć do SportingBetu o kontynuację, bo jest to chyba najlepsza firma pod względem sponsoringu w sieci!

Jeśli to możliwe to załatwcie coś na Ligę Włoską, LM i LE!

PostNapisane: 09 wrz 2016 
Administrator
Administrator

@Janek1310

Sponsorzy sie znajda, tylko wpierw musza znalezc sie Wlasciciele ;)
Powazniej mowiac, zawsze co roku otwieraja oni sezon we wrzesniu, czasem wczesniej, czasem pozniej.

Tutaj sie zanosi na powrot ich w ten weekend i rozpoczecie dzialan od nowego tygodnia.

Takze, to ruszy ... nie powiem tylko kiedy dokladnie.

Moge zaprosic tez do Typu Dnia na Forum - w najblizszych 4 tygodniach pula nagrod to ponad 1 500 PLN. Szczegoly w Naszych Kuponach.

PostNapisane: 16 wrz 2016 
Administrator
Administrator

Komunikat o nagrodach za: Sierpień 2016.

Nagrody za: Anglia 08'2016 pojawią się na Waszych mailach zarejestrowanych w Bukmacherzy.com w ten weekend, zapewne w sobotę.

Reklamacje przyjmuje od 19.09

Dziękuje za okazaną cierpliwość.

* * *

W sprawie dodatkowych konkursów - pojawią się stosowne informacje.

PostNapisane: 17 wrz 2016 
Obserwator
Obserwator

Podziękowano: 2
Cos długo trwa to szukanie właścicieli i sponsorów... :(

W poprzednich 2 sezonach nagrody były przyznawane już za sierpień a tutaj mamy połowę września i dalej nic nie ma... Za chwile się okaże że za wrzesień też nie będzie bo już mineło pół miesiąca i nikt nie wypłaci pozostałych lig...

Administrator
Administrator

Primo. Nikt nie musi nikogo szukac, bo wiadomo kim sa i gdzie byli. Nic sie tutaj nie zmienia od 2008 roku. Sponsorzy sa, kwestia uruchomienia ich kontaktow.

Secudno. Wrocili i nagrody za sierpien sa realizowane, co widac po dzisiejszych wpisach, czy to tutaj, czy w Supertoto, czy w Pick of the Day, Toptypach, oraz Typerze Zuzlowym.

Reszta jest "gdybaniem". Za kilkanascie godzin bedzie zrealizowane Supertoto i wszystko zalegle bedzie wyplacone ... 2 dni po regulaminowym zapisie (do "15 stego"). Naprawde nie jest to tragedia.

Jest konkurs - jest informacja. To jest podstawa, reszta jest spekulacja. Otwarta jest Anglia i Supertoto.
Jesli brakuje adrenaliny i checi rywalizacji polaczonej z pisaniem tekstow, polecam Typ dnia na Forum.
Za ten miesiac bedzie wyplacone w roznej formie, w polowie "zywa gotowka" - ponad 1 500 PLN.

Nie jest wiec tak, ze nic sie nie dzieje. A ligi na Bukmacherzy.com wroca.

Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 58
Podziękowano: 12
po raz kolejny nie mogę dodać analizy do ligi angielskiej.Pisze mi że nie można dodać typów bo nie pobrano kursów,mimo że takie figurują.Chodzi mi konkretnie o mecz Leicester-Burnley

Administrator
Administrator

sebek75 napisał(a):
po raz kolejny nie mogę dodać analizy do ligi angielskiej.Pisze mi że nie można dodać typów bo nie pobrano kursów,mimo że takie figurują.Chodzi mi konkretnie o mecz Leicester-Burnley

Sprobuj teraz, bez problemu w tej chwili ten mecz testowo oddalem.
Ewentualnie zobacz co sie dzieje pod inna przegladarka w najnowszej wersji.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]