» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
  Drukuj

Re: Unibet - Zadaj pytanie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 01 maja 2012 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 8
Podziękowano: 0
killbill napisał(a):
Magnum napisał(a):
Siema :)
Zleciłem wypłatę większej gotówki metodą wypłata na konto bankowe 19 kwietnia o godzinie 19:54 i do dnia dzisiejszego nie ma pieniędzy na koncie - meila także nie otrzymałem żadnego od nich.

Czy to normalne ?

Generalnie ... dzial finansowy zapewne zajal sie tym w piatek, nawet jesli zlecili zapewne najwczesniej w poniedzialek.
Jesli tak w teorii mozna by sie pomalu niepokoic dzisiaj poznym popoludniem ale w ich Zasadach Platnosci na tego typu transakcje daja sobie 3-10 dni.
Jesli w poniedzialek (30.04) po 18:00 nie byloby dalej srodkow wtedy zdecydowanie nawiazalbym z nimi kontakt.
Mozna by zapytac support jaki jest status wyplaty juz teraz , ale osobiscie zaczalbym sie niepokoic dopiero po uplywie terminow jaki sobie wpisali w informator.
Przelewy bankowe (wyplaty) to zwykle najwolniejsze kanaly platnicze w firmach bukmacherskich.
Generalnie firmy raczej sie nie kontaktuja extra w wypadku wyplat jesli nie chca np weryfikacji dokumentow.

Pamietaj tez ze przelewy sa ksiegowane w sesjach (http://www.money.pl/banki/elixir/) wiec sprawdzaj saldo konta tylko po okreslonych godzinach.

Hmm dalej nie mam hajsu na koncie ;/ Zaczynam się już powoli obawiać - mam pytanie bo nie spisałem nr transakcji ale jeżeli mam screeny o wypłacie środków to nie będzie problemu ?

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 01 maja 2012 
Administrator
Administrator

Podziękował: 6753
Podziękowano: 2463
W takim wypadku juz z cala pewnoscia udalbym sie do supportu z pytaniem co dalej.
Screeny nie maja specjalnie tutaj niczego do udzialu poza Twoim archiwum.
Oni zlecenie wyplaty w systemie musza miec odnotowane i widziec na jakim etapie jest ona w realizacji (w trakcie,zalatwiona,konto do weryfikacji itp.)
Daj znac jak sprawa sie rozwiaze.

PostNapisane: 02 maja 2012 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 8
Uff na szczęście wszystko ok :mrgreen:

Wczoraj do nich napisałem i otrzymałem odp:

Witam serdecznie Panie Mateuszu!

Dziękuje za kontakt z Unibet w sprawie konta. Uprzejmie informuję, że w celu realizacji wypłaty należy przesłać kopię obu stron dowodu osobisetgo. Kopie może Pan przesłać w załączniku do maila na adres Unibet.com">info-pl@Unibet.com. Po weryfikacji dokumentów nasz wydział finansowy natychmiast zrealizuje Pana zlecenie wypłaty.

Zrobiłem skana i wysłałem na wskazanego meila po czym:

Witam serdecznie Panie Mateuszu!

Dziękuje za kontakt z Unibet w sprawie konta. Uprzejmie informuję, że przesłane dokumenty przekazałam do wydziału finansowego Unibetu.
Weryfikacja dokumentów będzie dokonana przez wydział finansowy Unibetu w przeciągu kilku następnych dni. Bardzo proszę o cierpliwość.
Życzę miłego dnia.

Dzisiaj otrzymałem wiadomość:

Poniższa transakcja wypłaty pieniędzy z Twojego konta została przeprowadzona.

I przed chwilą pieniążki zostały zaksięgowane na moim koncie.

Także wszystko ok tylko dlaczego musiałem czekać aż 10 dni bez odzewu od nich ? dlaczego nie napisali odrazu meila że mam wysłać skana dowodu tylko dopiero po mojej interwencji ? hmm dziwne ale najważniejsze że wszystko skończyło się szczęśliwie.

killbill bardzo dziękuję za zainteresowanie i błyskawiczną/fachową odpowiedz <wygrana>

PostNapisane: 02 lip 2012 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 0
Jestem tu nowy ,więc wybaczcie,że na początek wyraże kilka swoich opiniiDobra,sprawdzona firma,w trudnych chwilach wsparli finansowo zespół Valencii

Szybkie wyplaty na Moneybookers,zawsze jak zlecam około północy( wiadomo gra się raczej wieczorne zdarzenia)
to wypłata pojawia się na koncie następnego dnia najpóźniej do 14.00.

Ogólnie lepiej mi się gra w tzw grupie skandynawskiej( Betsafe, Betsson,Unibet,Tobet, www.whitebet.com/pl/)
Może Comeon jeszcze zdobędzie moje zaufanie z buków ze Skandynawii.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 26 lis 2012 
Obserwator
Obserwator

Witam.Mam pytanie odnosnie konta u tego bukmachera.Mialem gdzies stare konto o którym zapomnialem i zalozylem nowe.Zaczelem grac i cos tam uzbieralem.Chcialem wyplacic i powiedzieli ze mam 2 konto i nie moge grac na obecnym (w którym mam troche depozytu i przeniesli mnie do starego.Jesli chodzi o to to kazali zrobic zrzut ekranu poniewaz kopie dowodów juz im na tamto konto wysylalem i wydzial finansowy ma zdecydowwac czy przeleją z 2 konta na moje bankowe konto.Ktos sie juz spotkal z podobną sytucją i jak toi sie zakonczy wyprzedzajac fakty?

PostNapisane: 10 cze 2013 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 5
Mam taką sytuację. Poległem na spotkaniu koszykówki Chorwacja - Włochy 66:64. W ofercie Unibetu zakład widniał jako Chorwacja - Włochy. Jak się dowiedziałem był to mecz Chorwacja U20 - Włochy ----> http://www.fip.it/News.asp?IDNews=5884
Czy jest szansa na anulowanie tego zakładu przez Unibet

PostNapisane: 08 lip 2013 
Obserwator
Obserwator

Witam.Moze mi ktos powiedziec dlaczego nie ma mtransfer w depozycie tzn daje przelewy 24 potem jest opcja m transfer ale jak oststecznie trzeba wybrac forme platnosci to loga mtranser nie ma ... czat nie dziala konsultantka chyba Czeska...

PostNapisane: 04 sie 2016 
Obserwator
Obserwator

Witam,
z jakiego banku Unibet (czy operator obsługujący płatności) wykonuje wypłaty?

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 04 sie 2016 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 21
Podziękowano: 8
Cebula87 napisał(a):
Witam,
z jakiego banku Unibet (czy operator obsługujący płatności) wykonuje wypłaty?

To nadawca:
EARTHPORT PLC 21 NEW STREET, BISHOPSGATE GB-LONDON EC2M 4TP, ENGLAND

To nazwa banku:
Skandinaviska Enskilda Banken AB S.A. Oddział w Polsce Centrala

wplata
PostNapisane: 06 kwi 2017 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 107
Witam, chcialem zapytac czy w Unibecie jest metoda platnosci przez Skrilla ?

Re: wplata
PostNapisane: 06 kwi 2017 
Administrator
Administrator

Dawid napisał(a):
Witam, chcialem zapytac czy w Unibecie jest metoda platnosci przez Skrilla ?

Jest, ale ta firma lubi blokowac ta metode platnosci indywidualnie. Jesli cos nie jest dostepne pogadaj z Supportem, moze da sie cos zrobic.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi killbill za ten post:
Dawid

PostNapisane: 28 cze 2017 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 1
Cześć :)

Działa Wam strona Unibetu? mi na żadnej przeglądarce nie działa... w telefonie normalnie, a na laptopie wcale. Wyświetla się komunikat, że ta witryna jest nieosiągalna..

PostNapisane: 28 cze 2017 
Administrator
Administrator

balik91 napisał(a):
Cześć :)

Działa Wam strona Unibetu? mi na żadnej przeglądarce nie działa... w telefonie normalnie, a na laptopie wcale. Wyświetla się komunikat, że ta witryna jest nieosiągalna..

Dziala.

Sprobuj wpisac w ustawieniach TCP/IP v4 w Twojej karcie sieciowej laptopa DNS 8.8.8.8 i 4.4.4.4 (od Google, wiec niczym nie ryzykujesz)

Byc moze Twoj operator wdrozyl juz smutna cenzure (https://hazard.mf.gov.pl/) ktora pomalu czai sie za rogiem.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]