» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj

Re: Major League Lacrosse 2016
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 lip 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 477
Podziękowano: 1842
Rochester Rattlers - Denver Outlaws
Denver Outlaws
@2.10 Stawka: 1j.

Dzis w nocy dwa mecze, ja pojde na spokojnie w strone Denver.
Zdaje sobie sprawe z tego, ze Rochester ostatnio wyglądalo naprawde niezle, ale... serce nie sluga, serce mowi Outlaws, a tez sa przeslanki ku temu, zeby sprobowac..
Raz, ze DEN juz z seria W4, dwa, last match Panowie w koncu, po raz PIERWSZY w tym sezonie wygrali away, z Hounds.. Trzy, w ostatnich meczach calkiem niezle spisuje sie D Outlaws, ktora w trzech ostatnich starciach nie pozwolila rywalom wyjsc ponad 11 goli.. W bramce niezle Kelly, ktory prawdziwe show zrobil wlasnie z Charlotte last match.. No nie wygląda to w sumie zle jesli o DEN chodzi i dzieki tym ostatnim starciom Outlaws nadal sa w grze o PO...
Jest jeszcze jedna sprawa, ktora sklania do atakowania Denver... urazy Rochester.
MacIntosh, Near to jedno... Last match jednak kontuzji doznal takze Wolf, najlepszy strzelec, ba... najlepszy zawodnik druzyny i tutaj nie jest pewne, czy on zagra... I ok, w meczu z Lizards, fajnie wystrzelil King, ale umowmy sie... brak Jordana to jest problem.
Jak dla mnie po takim kursie sprobowac warto... Nie napalam sie, ale.... Go Outlaws <kocham>

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 29 lip 2016 
Moderator
Moderator

Cytuj:
Rochester Rattlers - Denver Outlaws
Denver Outlaws
@2.10 Stawka: 1j.

10-12

PostNapisane: 12 sie 2016 
Moderator
Moderator

New York Lizards - Denver Outlaws
Denver Outlaws
@2.00 Stawka: 2j.

Ostatnio bookie zapomnial o MLL, ale przypomnial sobie idealnie, w sam raz na polfinaly.
Typ juz na jutro, ale moim zdaniem nie ma na co czekac...
Szykuje sie znakomite starcie... Lizards sezon rozpoczęli znakomicie, wygrywając szesc z siedmiu starc w tym jedno z Denver, 21-18... Pozniej przyszly dwie porazki, w tym ta jednak bardzo niespodziewana z Launch, po czym przyszla wygrana z Ratts, chociaz w niemalych meczarniach i w koncu pewna wygrana z Hawks, ktora dawala nadzieje, ze w koncowce RS Lizards wrocili na wlasciwe tory szczegolnie, ze o awans nie bylo lekko...
Jak sie jednak okazalo, wygrana z Hawks, ta niezla wygrana nie byla zadnym przelomem... Dwa ostatnie mecze sezonu zasadniczego to dwie porazki, w tym by 9 w ostatnim starciu RS i to u siebie...
Koncowka sezonu slaba, w ogole ta druga czesc sezonu nie tak mocna i tutaj NY nie bedzie mialo latwo...
No i ja oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze Lizards sklad maja znakomity, ale jednak te ostatnie mecze plus ta swietna forma Outlaws z ostatnich starc moga w polaczeniu dac malo korzystny wynik dla NY...
No wlasnie, Outlaws... Sezon Panowie zaczeli fatalnie, co zreszta 2-6 zdaje sie dosadnie obrazowac... Malo co zapowiadalo poprawe, o PO tez raczej niewiele osob myslalo, a tu prosze... Od tego czasu Outlaws wygrali szesc kolejnych spotkan, dzieki czemu sezon zakonczyli na miejscu trzecim i awansowali dalej...
Naprawde DEN moglo sie podobac i chyba smialo mozna powiedziec, chociaz ja przy okazji Outlaws nie jestem z reguly obiektywny, ze Denver w tych ostatnich tygodniach bylo w lidze najgorętsza ekipą.
Co ciekawe, ta swietna passe Denver zaczelo od wygranej z... NY. No i ok, mozna mowic, ze Lizards grali bez Gurenlian'a, specjalisty od FO, ale i tak gra DEN zasluguje na uznanie, a tez nawet z nim w skladzie, kiedy Lizards wczesniej ograli DEN, w FO lepsi byli Outlaws.
Denver naprawde moglo sie w tych ostatnich meczach podobac, Panowie malo tracili, w bramce swietnie spisywal sie ROY - Kelly, do tego oni mieli tydzien wiecej czasu na regeneracje z racji tego, ze w ostatnim tygodniu gier pauzowali...
Ja nie wierze, ze ta forma DEN uciekla i na moje Outlaws przy tym co prezentowali, spokojnie sa w stanie wygrac nie tylko z NY w jutrzejszym polfinale, ale takze zgarnąc tytul...
Po takim kursie obowiązkiem jest zagrac... Serce mowi DEN, rozum mowi DEN, probujemy.

PostNapisane: 15 sie 2016 
Moderator
Moderator

Cytuj:
New York Lizards - Denver Outlaws
Denver Outlaws
@2.00 Stawka: 2j.

17-20

PostNapisane: 20 sie 2016 
Moderator
Moderator

Ohio Machine - Denver Outlaws
Denver Outlaws
@2.00 Stawka: 1j.

Wielki finał, typ oczywisty, od serca.
Denver! <kocham>

PostNapisane: 21 sie 2016 
Moderator
Moderator

Cytuj:
Ohio Machine - Denver Outlaws
Denver Outlaws
@2.00 Stawka: 1j.

18-19

Deeeeenver!!!!!

PostNapisane: 21 sie 2016 
Moderator
Moderator

Sezon dobiegł konca, pora na podsumowania...
Denver zostało mistrzem, serce sie cieszy, chociaz przy 2-6 mało kto, w tym ja, spodziewal sie takiego zakonczenia sezonu... Od tego momentu jednak Outlaws zaliczyli osiem kolejnych zwycięstw z rzedu, zaliczyli w finale z Machine kapitalny comeback od stanu 7-14 i zgarnęli tytuł!
Jesli o moje zmagania chodzi, wyszlo tak:

Ilość typów: 18
Ilość trafionych typów: 12
Ilość nietrafionych typów: 5
Ilość typów ze zwrotem: 1

Zysk/Strata: (+4.02j.)

Ja absolutnie nie narzekam biorąc pod uwage moje poczatki z MLL... Szkoda na pewno takich starc jak NY z FLO, ale cieszy plus, cieszy mistrzostwo Denver, cieszy sezon zakonczony z W7.
Oby do następnego lata, a wczesniej... byle do stycznia i kolejnego sezonu NLL :wink:

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]