» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 843 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57  Następna strona
  Drukuj

Re: [Toptypy.com] Pytania i Odpowiedzi
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 cze 2017 
Administrator
Administrator

Podziękował: 6455
Podziękowano: 2223
baku193 napisał(a):
Prosiłbym o rozliczenie mojego kuponu bo wisi już kilka dni

Nr: 1776107

Przekazano do Obsługi.

MLB 2017 [121:115]
RUSSIAN TEAMS 2017 [85:56] /67-53/
NFL 2016 {41:27} ; 2015 {48:26} ; NFL 2014 {38:30} ; NFL 2013 {28:25} ; NFL 2012 {11:10} ; 2011 {16:4} ; 2010 {13:3} ; 2009 {14:8} ; 2008 {94:57} ; 2007 {164:117}
MLB 2016 {195:143} ; 2015 {259:219} ; 2014 {244:213} ; 2013 {137:100} ; 2012 {167:143} ; 2011 {89:74} ; 2010 {93:78} ; 2009 {104:76} ; 2008 {167:105} ; 2007 {377:243}
RUSSIAN TEAMS 2016 {250:151} ; 2015 {255:185} ; 2014 {266:196} ; 2013 {117:91} ; 2012 {90:60} ; 2011 {94:67}; 2010 {74:47} ; 2009 {76:59} ; 2008 {160:87} ; 2007 {241:143} ; 2006 : {71-35}

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 01 lip 2017 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Witam. Do kogo zgłaszamy się po nagrody za czerwiec?

PostNapisane: 02 lip 2017 
Administrator
Administrator

slawgo napisał(a):
Witam. Do kogo zgłaszamy się po nagrody za czerwiec?

Nie musisz sie zglaszac, dane sa w systemie, beda spisane i nagrody beda zrealizowane w lipcu.

PostNapisane: 08 lip 2017 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 1
Witam,

na moim koncie yield kilka dni temu pojawił się duży minus (-2700), który uniemożliwa mi grę na blisko rok. Nie wiem nawet skąd się wziął ponieważ miesiac rozpoczynałem z ok 200 j na koncie więc nawet nie mogłem tyle postawić. Jeżeli minus jest spowodowany rozliczeniem kuponu z poprzedniego miesiąca nie powinien mieć wpływu na obecną rundę.
Proszę o sprawdzenie
Pozdrawiam

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 09 lip 2017 
Administrator
Administrator

scorpio82 napisał(a):
Witam,

na moim koncie yield kilka dni temu pojawił się duży minus (-2700), który uniemożliwa mi grę na blisko rok. Nie wiem nawet skąd się wziął ponieważ miesiac rozpoczynałem z ok 200 j na koncie więc nawet nie mogłem tyle postawić. Jeżeli minus jest spowodowany rozliczeniem kuponu z poprzedniego miesiąca nie powinien mieć wpływu na obecną rundę.
Proszę o sprawdzenie
Pozdrawiam

Przekazalem do obslugi.

PostNapisane: 12 lip 2017 
Obserwator
Obserwator

Witam. Na koncie nadal minus. Ponawiam prośbę o sprawdzenie ponieważ w tym momencie gra jest niemożliwa z powodów niezależnych ode mnie.
Pozdrawiam

PostNapisane: 16 lip 2017 
Obserwator
Obserwator

Witam. Stan konta bez zmian. Ponawiam prośbę o interwencję

PostNapisane: 16 lip 2017 
Administrator
Administrator

scorpio82 napisał(a):
Witam. Stan konta bez zmian. Ponawiam prośbę o interwencję

Niestety, nie mialem informacji zwrotnej wiec sprawa stoi jak stala - prawdopodobnie ta osoba w tym tygodniu jest offline.

Ciagle mam to jednak na liscie do zalatwienia. Z gory przepraszam za czas oczekiwania, niestety jest lipiec.

PostNapisane: 18 lip 2017 
Administrator
Administrator

Informacyjnie:

Nagrody za czerwiec 2017 powinny pojawic sie na Waszych kontach niebawem - listy sa juz marketingu firm.

Prosze o zgloszenie brakow od 22 lipca.

Dziekuje za okazana cierpliwosc.

PostNapisane: 22 lip 2017 
Obserwator
Obserwator

Podziękowano: 10
Chciałbym zgłosić że w spotkaniu UC Dublin FC - Athlone system błędnie pobrał kursy, kurs na zwycięstwo normalnie oscylował w granicach 1.30-1,35 tutaj natomiast wynosił 3,45 (prawdopodobnie nastąpiło zamienienie kursów). To samo się odnosi do spotkania A. Kerber - S. Rogers, kurs normalnie oscylował w okolicach 1,20 tutaj wynosił 13.
I niestety bardzo duża część graczy wykorzystuje te pomyłki, dla mnie osobiście jest to oszustwo tylko po to aby dopchać się do nagród i administracja coś z takimi graczami powinna zrobić bo trochę to nie fair, a takie rzeczy nie dzieją się pierwszy raz (nawet wyżej wymienione spotkania były obstawiane w głównej przez te same osoby).
Jeszcze mam jedno pytanie, które się nasunęło podczas przeglądania tych typów, zauważyłem ze niektórzy typują to same zdarzenie kilkukrotnie, czyli stawiają na 1, na kilka handicapów, na overy/undery i chciałbym zapytać jak są traktowane te typy podczas podsumowania jako kilka czy jako jeden ?
Część z nich się pokrywa, przykładowo w tenisie można obstawić dokładny wynik np 2:0 ale też można postawić na handicap setowy -1,5, kursy na to są takie same a teoretycznie są 2 inne zdarzenia jak wtedy to jest traktowane?

Obserwator
Obserwator

Witam. Rozumiem że wakacje ale jak długo można czekać na interwencję w sprawnie, która uniemożliwia grę?! Proszę o kolejne zgłoszenie, ze na koncie pojawił sie minus, który nie był wynikiem gry w danym miesiącu przez co gra w konkursie yield jest niemożliwa. Z góry dziękuję za pomoc.

Administrator
Administrator

whitejaguar napisał(a):
Chciałbym zgłosić że w spotkaniu UC Dublin FC - Athlone system błędnie pobrał kursy, kurs na zwycięstwo normalnie oscylował w granicach 1.30-1,35 tutaj natomiast wynosił 3,45 (prawdopodobnie nastąpiło zamienienie kursów). To samo się odnosi do spotkania A. Kerber - S. Rogers, kurs normalnie oscylował w okolicach 1,20 tutaj wynosił 13.
I niestety bardzo duża część graczy wykorzystuje te pomyłki, dla mnie osobiście jest to oszustwo tylko po to aby dopchać się do nagród i administracja coś z takimi graczami powinna zrobić bo trochę to nie fair, a takie rzeczy nie dzieją się pierwszy raz (nawet wyżej wymienione spotkania były obstawiane w głównej przez te same osoby).

To jest blad oczywisty ktory zostanie skorygowany - dziekuje za zgloszenie tych konkretnych spotkan.
Kazdy blad z odwroconymi kursami jest korygowany.

scorpio82 napisał(a):
Witam. Rozumiem że wakacje ale jak długo można czekać na interwencję w sprawnie, która uniemożliwia grę?! Proszę o kolejne zgłoszenie, ze na koncie pojawił sie minus, który nie był wynikiem gry w danym miesiącu przez co gra w konkursie yield jest niemożliwa. Z góry dziękuję za pomoc.

A co ja moge wiecej zrobic skoro ten mail ze zgloszeniem nie zostal jeszcze odebrany ... bo osoba jest offline?

Otoz nie moge zrobic nic.

Sprawa wyzej jest zgloszona, przed rozliczeniem miesiaca z pewnoscia.
Spekulujac moge tylko przyjac, ze w tygodniu roboczym wszystko wroci do normy po drugiej stronie z szybkoscia reakcji.

Dziekuje za okazana cierpliwosc, wszystko bedzie wyprostowane.

Obserwator
Obserwator

Podziękowano: 10
Mógłbyś się jeszcze odnieść do tej kwestii?
Cytuj:
Jeszcze mam jedno pytanie, które się nasunęło podczas przeglądania tych typów, zauważyłem ze niektórzy typują to same zdarzenie kilkukrotnie, czyli stawiają na 1, na kilka handicapów, na overy/undery i chciałbym zapytać jak są traktowane te typy podczas podsumowania jako kilka czy jako jeden ?
Część z nich się pokrywa, przykładowo w tenisie można obstawić dokładny wynik np 2:0 ale też można postawić na handicap setowy -1,5, kursy na to są takie same a teoretycznie są 2 inne zdarzenia jak wtedy to jest traktowane?

Obserwator
Obserwator

Czy dostał już ktoś nagrody za czerwiec? Już druga połowa lipca i nadal nic...

Administrator
Administrator

whitejaguar napisał(a):
Mógłbyś się jeszcze odnieść do tej kwestii?
Cytuj:

To nie jest zabronione z prostej przyczyny. Masz swoje konto i nim dowolnie dysponujesz, jak u bukmachera.
Chcesz postawic na Legie z Korona, Legie z Korona -1.5, ale juz na Korone +2.5, powyzej 1.5, ale juz ponizej 3.5.

Co do tenisa to czesto jest tak, ze u bukmacherow jednak te 2-0 i -1.5 sie roznia,
wynika to z jakis algorytmow wiec nie zawsze tez te kursy sa identyczne (w zyciu),
wiec roznie moga byc tez "zasysane" do bazy danych na Toptypach.

Takze opisany przyklad nie jest czyms czego nie mozesz zrobic 'u prawdziwego bukmachera' = kazdy kupon jest rozliczany zgodnie z wynikiem.

* * *

Co do postow wyzej, po wyjezdzie pojawila sie w miedzyczasie osoba wladna uporzadkowac rzeczy w bazie danych.

- Bledne kursy zostaly poprawione, rankingi odwieza sie niebawem
Jesli widzicie jeszcze gdzies odwrocone kursy, dzieki z gory za zwrocenie uwagi.

- w sprawie ujemnych jednostek dodano srodki umozliwiajace gre.

* * *

slawgo, jesli nagrod nie ma, przypomne sie u Wlascicieli, ktorzy w poniedzialek zloza reklamacje w tej kwestii.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 843 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]