» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 846 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 57  Następna strona
  Drukuj

Re: [Toptypy.com] Pytania i Odpowiedzi
Autor Wiadomość
PostNapisane: 08 lis 2016 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Witam.
Od 3 dni zero odzewu w tej sprawie...smutne to bo takie sprawdzenie to zapewne max. 2 godzinki...Wiec rozumiem, że niestety sprawa chyba została olana...człowiek się stara... ale chyba nie warto. Pozdrawiam

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Administrator
Administrator

Podziękował: 6484
Podziękowano: 2240
Ja sprawe przekazalem do obslugi, to ze nie jest ona 24/7/365 dostepna jest poza moja ze tak sie wyraze jurysdykcja.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Obserwator
Obserwator

Rozumiem, że jest Pan tylko od przekazywania wiadomości.
Wiem, że oni nie pracują 24/h ale sprawa była już poruszona 2 listopada a czas goni bo wspominał Pan, że ręcznie kupony są poprawiane 7,8 listopada i wkrótce z pewnością muszą
wysłać dane graczy,którzy zdobyli nagrody. A nie powiedziane, że poprawiając całą siatkówkę nie dojdzie do jakiś zmian w rankingu. Nic...pozostaje tylko czekać czy coś zostanie z tym zrobione i czy wygra sprawiedliwość czy nie...

Administrator
Administrator

Na jakiej podstawie sadzisz ze cala siatkowka dostala cashbacki?
Co bylo takiego w tych zakladach, ze zwrocilo to Twoja uwage?
Wspomnialem o tym, "jesli cos jest dalej oczekujace" - nie ma praktycznie nic.

Szczerze mowiac, gdyby masowo wszystko bylo rozliczane zle to bylby tu armagedon w komentarzach.

PostNapisane: 09 lis 2016 
Obserwator
Obserwator

Moją uwagę zwróciły oczekujące kupony u kilku graczy. Po sprawdzeniu co jest nie rozliczone zobaczyłem, że to jest siatkówka i sobie pomyślałem, że jak może być nie rozliczone to skoro polska liga grała bo oglądałem mecz a o reszcie wyników słyszałem. Postanowiłem napisać...i co? wszystko zostało rozliczone jako "cashback" znowu napisałem dlaczego?...a później się wkurzyłem i sprawdziłem kupony wszystkich zawodników i się okazało, że tej siatkówki źle rozliczonej jest dużo więcej a może nawet i cała ( na 100% nie gwarantuje, że cała bo na sprawdzenie bym potrzebował cały dzień aby to dokładnie sprawdzić ale przeglądając kupony graczy w szybszym tempie nie znalazłem siatkówki co była normalnie rozliczone )
Teraz wiem, że już nie warto się starać i pisać bo toptypy i tak zrobią swoje...jeśli będą chcieli poprawić to poprawią bo widać na forum, że jak ktoś coś zgłasza to 1-2dni i sprawa jest poprawiona i wyjaśniona a w tej sytuacji nie wiadomo o co chodzi...mecze prawidłowo się odbyły...mija tydzień i zero odzewu z ich strony...smutne to ale ten przykład pokazuje, że chyba nie chcą nawet o nim wiedzieć a tym bardziej odpowiedzieć w tej sprawie a już o poprawieniu to można zapomnieć!!!
Na tym kończę swoje pisanie na ten temat bo nie ma sensu się stresować i tracić na to czasu bo zostałem przez nich po prostu olany ( przez Pana nie bo odpisywał PAN i też się starał )
Pozdrawiam (byłbym wdzięczny jeśli kiedyś by w tej sprawie chociaż odpisali co się na prawdę stało z tą siatkówką, że mecze się odbyły a ich nie zaliczyli a nie uważali sprawę za zamkniętą )

PostNapisane: 09 lis 2016 
Administrator
Administrator

Cialge staram sie to wyjasnic.

PostNapisane: 10 lis 2016 
Administrator
Administrator

@kornelka

Sprawa zostala poprawiona, podaj mi w prywatnej wiadomosci login na Toptypy. Dziekuje!

PostNapisane: 16 lis 2016 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 1
Witam,

czy nagrody za październik w konkursie za trafność zostały już wypłacone?

PostNapisane: 16 lis 2016 
Administrator
Administrator

scorpio82 napisał(a):
Witam,

czy nagrody za październik w konkursie za trafność zostały już wypłacone?

Z tego co wiem tak - byly przeslane listy, figurujesz na nich, patrzac po loginie.
Sprawdz spam, czy Winmasters przypadkiem nie wyslal Ci jakiejs instrukcji w przypadku terminow wczesniejszych depozytow.

Jesli chcesz zareklamowac brak nagrody napisz do mnie priv, wowczas zawiadomie Wlascicieli.

PostNapisane: 24 lis 2016 
Obserwator
Obserwator

Witam, niestety nadal nie otrzymałem nagrody za październik ani maila od winmasters. Mój nick na toptypy: still1983 na winmasters: t@@@l Winmasters odpisalo, ze nie bylo mnie na liście Proszę o interwencje

Ostatnio edytowano 24 lis 2016 przez Tomaszs6, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 24 lis 2016 
Administrator
Administrator

Tomaszs6 napisał(a):
Witam, niestety nadal nie otrzymałem nagrody za październik ani maila od winmasters. Mój nick na toptypy: still1983 na winmasters: t@@@@l. Winmasters odpisalo, ze nie bylo mnie na liście Proszę o interwencje

Sprawa jest przekazana do wyjasnienia.
Na liscie jestes na pozycji drugiej, bo ja (liste) widze. Nie podawaj nigdy publicznie loginow - za@@@alem wyzej.

PostNapisane: 01 gru 2016 
Obserwator
Obserwator

Witam.
Kolejny miesiac za nami i mam kilka pytan :-)
Na wstepie ciesze sie ze z siatkowka mialem racje choc dlugo to trwalo- szkoda tylko ze nie dostalem odpowiedzi dlaczego tak sie stalo bo mnie to nawet interesowalo :-)
a wiec tak:
- kilka osob ma nadal nie rozliczone kupony
- błedny kurs 2 ligi niemieckiej pilki noznej 26.11 mecz FC Heidenheim - St.Pauli...na gospodarzy w rzeczywistosci byl kurs ok. 2.0 a u Was 3,15 a nawet jedna osoba miala 3,4
dodatkowo przez takie bledy jak ktos to znajdzie to sa przypadki ze dana osoba obstawia kilka takich samych ale podobnych zakladow tutaj taki przypadek: id: 1662792, d: 1662791 wiec tez to do konca nie jest sprawiedliwe..
mam pytanie bo skoro kursy i wyniki sa pobierane od jakiegos bukmachera to dlaczego zdarza sie ze sa przypadki ze zmienionym kursem? nie powinno tak chyba byc...fakt ze tego jest malo ale wcale nie powinno to sie zdarzyc..nie idzie tego jakoś poprawić żeby te kursy już nigdy się nie odwracaly?
akurat mecz pilki noznej ciezko wylapac ale taki tenis to sie mocno rzuca w oczy..pamietam przypadki ze zamiast kursu 1,1 byl np. 6.0 bo byl odwrocony
- i jeszcze jedna sprawa ktora jest juz opisana wyzej... znalazlem cos takiego...oto kupony: id: 1665091, id: 1665090, id: 1665088, id: 1665087, id: 1665086, id: 1665085, id: 1665084
oczywiscie jest to " niby " poprawnie i zgodnie z regulaminem...ale zastanawiam sie ze jakby wszyscy tak robili czy by to mialo sens? ja tutaj zasad nie ustalam..wedle mnie moze tak zostac ale jakbym ja decydowal to zmienilbym zeby mozna bylo obstawic
tylko jeden mecz raz a nie jakies minimalne mozliwe rozwiazanie bo tak jak tu w koszykowce to troche nawet smieszne...bo od jednego meczu duzo zalezy...jak mu nie wejdzie to nie ma na nic szans a jak mu wejdzie ten jeden mecz to juz ma duze szanse na jakies dobre miejsce
..tez widzialem przypadek ze ktos dal ostatnio na monaco ze wygra...drugi kupon monaco 2/2..trzeci kupon handikap ze monaco wygra min. 2 bramkami..akurat to nie weszlo ale mogło.
Na tym kończę... Mam nadzieję że na coś się przydalem i to co napisałem na coś się przyda.
Pozdrawiam

Administrator
Administrator

Zainteresowalem support poruszonymi kwestiami, jesli kursy sa bledne to beda "z palca" poprawione.

Dziekuje za wpis.

Trwajace reklamacje (Winmasters) beda zalatwione, niestety jest pewna obsuwka z obecnoscia online Wlascicieli.
Jeszcze sie nie zdarzylo, aby jakis konkurs nie byl rozliczony - wiec zakladam ze wszystko sie da zalatwic, przepraszajac i z gory dziekujac na cierpliwosc.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi killbill za ten post:
pdf

Obserwator
Obserwator

Podziękował: 3
Dotyczy: Konkurs Trafność - październik 2016

Witam, mija miesiąc od zakończenia konkursu Trafności za miesiąc październik 2016, a ja nie otrzymałem nagrody za zajęcie 6-go miejsca. Mój login w TopTypy.com: pdf.
Złożyłem zapytanie w Winmasters w ww. sprawie w dniu 21 listopada. Odp. Zgłoszenie nr: 800189 "Przepraszamy, jednak na przesłanej liście wygranych za miesiąc październik nie ma Pana nazwy użytkownika. Prosimy o kontakt z adminem strony."
Proszę o interwencje!

Pozdrawiam Administratora

Administrator
Administrator

pdf napisał(a):
Dotyczy: Konkurs Trafność - październik 2016

Witam, mija miesiąc od zakończenia konkursu Trafności za miesiąc październik 2016, a ja nie otrzymałem nagrody za zajęcie 6-go miejsca. Mój login w TopTypy.com: pdf.
Złożyłem zapytanie w Winmasters w ww. sprawie w dniu 21 listopada. Odp. Zgłoszenie nr: 800189 "Przepraszamy, jednak na przesłanej liście wygranych za miesiąc październik nie ma Pana nazwy użytkownika. Prosimy o kontakt z adminem strony."
Proszę o interwencje!

Pozdrawiam Administratora

Odpowiedz masz w poscie wyzej.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi killbill za ten post:
pdf

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 846 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 57  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]