» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj

[EURO 2016] Grupa B (ENG, ROS, WAL, SLO)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 03 lut 2016 
Administrator
Administrator

Podziękował: 6483
Podziękowano: 2240
Obrazek

XV Mistrzostwa Europy w piłce nożnej od 10 czerwca do 10 lipca 2016 we Francji.

> Składy, terminarz, stadiony, sędziowie, informacje - Oficjalna Strona Mistrzostw <

Grupa B

Walia - Słowacja [11 czerwca 2016, Stade de Bordeaux (Bordeaux), 18:00]
Anglia - Rosja [11 czerwca 2016, Stade Velodrome (Marsylia), 21:00]

Rosja - Słowacja [15 czerwca 2016, Stade Pierre-Mauroy (Lille), 15:00]
Anglia - Walia [16 czerwca 2016, Stade Bollaert-Delelis (Lens), 15:00]

Słowacja - Anglia [20 czerwca 2016, Stade Geoffroy Guichard (Saint-Etienne), 21:00]
Rosja - Walia [20 czerwca 2016, Stadium de Toulouse (Tuluza), 21:00]

Wygra grupę - Expekt (luty 2016)

Grupa B: Anglia 1,80 ; Rosja 4,25 ; Walia 5,00 ; Słowacja 10,00

Zapraszamy !

Obrazek

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: [EURO 2016] Grupa B (ENG, ROS, WAL, SLO)
PostNapisane: 03 cze 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 1216
Podziękowano: 1313
EURO 2016

Akumulatory naładowane, a biorąc pod uwagę, że przed nami tydzień do inauguracji EURO 2016, najwyższa pora zacząć "rozkminiać" zbliżające się mecze.
Zdecydowanie jestem zwolennikiem "jedzenia małymi kęsami", dlatego też na dzień dobry rzut okiem na tzw. Matchday 1:

Grupa B:

Cytuj:

:arrow: Walia - Słowacja 1 (2,55); X (3,00); 2 (3,00).

Przewidywany skład Walii: Hennessey; Gunter, Chester, Williams, Davies, Taylor; Ramsey, King, Allen; Bale, Robson-Kanu.
Przewidywany skład Słowacji: Kozáčik; Pekarík, Škrtel, Ďurica, Hubočan; Kucka, Pečovský, Mak, Hamšík, Weiss; Ďuriš.

A znając moje zamiłowanie do Premier League oraz wyspiarskiego futbolu, ciekawie zadaje się wyglądać 1 DNB (1,76).

Cytuj:

:arrow: Anglia - Rosja 1 (1,87); X (3,40); 2 (4,40).

Przewidywany skład Anglii: Hart; Walker, Cahill, Smalling, Rose; Dier, Wilshere, Alli, Rooney; Kane, Vardy.
Przewidywany skład Rosji: Akinfeev; Smolnikov, V Berezutski, Ignashevich, Schennikov; Samedov, Denisov, Mamaev, Shatov; Smolov, Dzyuba.

Z perspektywy prawie tygodnia do turnieju, widzi mi się tu X HT or FT (1,60).

Oczywiście im bliżej turnieju, tym więc może pojawić się zmian w składach / kursach. Czekamy <4listki>

PostNapisane: 10 cze 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 311
Dyscyplina Piłka nożna Euro 2016
Godz: 18:00
Spotkanie: Walia – Słowacja
Typ: x2
Kurs 1.45
Buk Unibet

Analiza: Według mnie w tym spotkaniu Słowacy sa zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, ekipa Walii ostatnio grywała w kratkę słowacja natomiast w sparingach nie dość że radziła sobie dobrze to bez większych problemów ograła Niemcy 1:3 i była zespołem znacznie skuteczniejszym moim zdaniem tu będzie podobnie, sa to ekipy z których ani jedni ani drudzy nogi nie odstawią , stawiam tu na wygraną słowacjii, może wynik nie bedzie wysoki ,ale na 0:1 jest ich spokojnie stać. Walia ostatnio nie spisywała się dobrze i według mnie na tym Euro też nie będzie faworytem do wyjścia z grupy, Słowacy już nie raz pokazywali iż potrafią namieszać wygrana z Niemcami tylko mnie utwierdziła w przekonaniu że jest to niewygodna ekipa która ma w składzie dobrych zawodników. Walia nie wygrała 4 kolejnych spotkań, a nie miała wcale tak mocnych rywali , grali między innymi z ekipami : Szwecja, Ukraina, Irlandia, Holandia, Słowacja natomiast nie przegrała już od 8 spotkań czyli od października roku ubiegłego w tym czasie mierzyła sie z takimi ekipami jak : Niemcy, Irlandia, Szwajcaria, Islandia, moim zdaniem w tym meczu Walia nie wygra stawiam na x2 dla ekipy naszych południowych sąsiadów , liczę iż okażą się zespołem lepszym o tą jedną bramkę.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

VIP
VIP

Podziękował: 28
Podziękowano: 285
No cóż, jeśli mogę coś od siebie to nie zgadzam się kompletnie z Twoimi argumentami:
baku193 napisał(a):
Walia nie wygrała 4 kolejnych spotkań, a nie miała wcale tak mocnych rywali , grali między innymi z ekipami : Szwecja, Ukraina, Irlandia, Holandia

No powiem szczerze, że strzeliłeś jak kulą w płot :roll:
Szwecja- uczestnik EURO, Ukraina - uczestnik EURO, Irlandia Płn - uczestnik EURO, Holandia - w tym roku w sparingach ograła Anglię, Polskę, Austrię, zremisowała z Irlandią i przegrała z Francją (wszyscy zagrają na EURO). Czy to nie są mocni rywale???

baku193 napisał(a):
Słowacja natomiast nie przegrała już od 8 spotkań czyli od października roku ubiegłego w tym czasie mierzyła sie z takimi ekipami jak : Niemcy, Irlandia, Szwajcaria, Islandia

...oraz Luksemburg, Łotwa, Gruzja i Irlandia Płn. Jak dla mnie to tylko Niemcy są mocną ekipą i coś w tym turnieju osiągną. No może jeszcze Szwajcarzy wyjdą z grupy. A z kontekstu Twojej wypowiedzi wynika, że Słowacy grali z lepszymi drużynami niż Walia.
Tak wiem, że jakoś trzeba poprzeć typ analizą ale po co zaginać rzeczywistość?

PS. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że ja też uważam, iż Walia nic nie zwojuje w tym turnieju. Uważam, że przeceniają ich szanse bukmacherzy bardzo. Nie wyjść z takiej grupy eliminacyjnej jaką oni mieli to byłaby nie lada sztuka (wyprzedzili BiH, Izrael, Cypr i Andorę). Jedynie Bale i Ramsey to są znaczący piłkarze (no może jeszcze Allen) a reszta jakoś ginie w nijakości. Uważam, że w starciach z Anglią, Rosją i Słowacją zdobędą co najwyżej punkcik. Stąd też mój typ:

EURO - Walia
zakwalifikuje się z grupy
Typ: NIE
kurs: 2.37

STYCZEŃ '17: 34 - 21 ; +154j
LUTY '17: 17 - 9 ; +122j
MARZEC '17: 28 - 13 ; +497j
KWIECIEŃ '17: 93 - 77 ; +161j
MAJ '17: 17 - 19 ; -90.75j

SYSTEM NHL 16/17: 78 - 2 ; +252.26j

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 1
Podziękowano: 64
Dyscyplina Piłka nożna Euro 2016
Godz: 21:00
Spotkanie: Anglia-Rosja
Typ: 1
Kurs 1.95
Buk SportingBet
analiza:

Anglia z potencjałem na dojście minimum do półfinału. Świetnie, w końcu świetnie dysponowana cała ekipa Anglików i generalnie Hodgson zaskoczył tylko jednym powołaniem - Wilshere'm. No ale małe szanse żeby grał. Skupiając się na linii ataku, to moc jest piorunująca: Kane, Vardy, już tych dwóch wystarcza - lecz dodatkowo zapewne towarzyszył im będzie Rooney. Dodatkowo obrona jest fajnie dobrana, że właśnie trudno będzie się Rosjanom do skóry Anglikom dobrać przez zasługi m.in. Harta, ale też stoperów na czele ze Smallingiem. Rosja na moje oko przegra 1:0, takiego wyniku właśnie podejmuję się typowaniem. Pewne jest, iż zobaczymy fajne spotkanie i na pewno taktyczne rozwiązania obu drużyn.

Ekspert : Piłka Nożna

Podziękował: 37
Podziękowano: 236
Walia - Słowacja

Mecz zdecydowanie remisowy, w którym żaden wynik nie będzie zaskoczeniem. Moim zdaniem jednak delikatnym faworytem (ale dosłownie 55%-45%) jest Słowacja. Przede wszystkim ze względu na fakt, że na papierze nasi sąsiedzi wyglądają lepiej jako zespół pod względem jakości. Martwi mnie jedynie w drużynie ze Słowacji wiekowa linia ataku. Będzie to mecz dwóch kolektywów ze zdecydowanymi liderami zespołów, których dyspozycja dnia będzie kluczowa. Słowacy mieli odrobinę cięższą grupę eliminacyjną. Przekonuje mnie fakt, że grali niedawno sparingi z wyspiarzami, których nie przegrali. Generalnie radzą sobie z tym stylem. Co do mnie nie przemawia w zespole z Walii? Brak strzelonej bramki Szwedom (którzy aż tak przesadnie mocni nie są), brak strzelonej bramki Ukrainie. Są to ich 2 ostatnie sparingi. Jak porównamy, to z ogranymi Niemcami przez Słowaków oraz ich świetną passę (brak przegranej od 9.10.15). Przy równej klasie zespołów czego nie porównywać jak obecnej formy ? Poniższy typ daje nam zwrot przy remisie, coś mnie się tu widzi jakieś 0-1.

Walia - Słowacja 2DNB 1.87 @ Unibet

PostNapisane: 11 cze 2016 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 13
Podziękowano: 66
Wynik meczu/ilość goli (1.5)
Anglia/powyżej
Kurs: 2.60
Buk: Otobet
Wspominałem już o ogromnym potencjale Anglików, od dłuższego czasu na wielkiej imprezie bez sukcesów a i zawodników zawsze niby mieli tych dobrych ale najlepszych brakowało. Dziś każda formacja obsadzona można powiedzieć gwiazdami, w końcu jest komu strzelać bramki. Pierwszy mecz z Rosją która bądź co bądź piłkarską elitą zdecydowanie nie jest i uważam, że dziś się to potwierdzi a Anglicy pewnie zgarną komplet punktów na starcie.

Support
Support

Podziękował: 0
Podziękowano: 20
Obrazek

Anglia – Rosja

Roy Hodson pokazał podczas eliminacji, że nie jest opcją tymczasową. Anglia od lat nie rozegrała takich kwalifikacji, pokonując pewnie kolejnych rywali. Anglicy zajęli pierwsze miejsce w grupie bez najmniejszej porażki czy nawet remisu, tracąc zaledwie 3 bramki przy 31 strzelonych. Kadra Albionu prezentuje się najlepiej od wielu lat. Kane, Vardy czy doświadczony Rooney tworzą wspólny kolektyw. Przed turniejem rozgrywanym we Francji kadra Anglii rozegrałą trzy spotkania towarzyskie (wszystkie wygrane), kolejno Turcja (2:1), Australia (2:1) i Portugalia( 1:0). Rosja Slustkiego prezentowała się dużo lepiej od Capello, którego pensję trzeba płacić do dziś. Slutsky połączył trenowanie CSKA Moskwa z obowiązkami trenera kadry. W grupie zajęli drugie miejsce za Austrią. Przygotowywali się rozgrywając mecze towarzyskie z Czechami (przegrany 2:1) oraz Serbią (zremisowany 1:1). Kto będzie lepszy w tej konfrontacji ? Zapraszamy do naszej szerokiej oferty Pre-match oraz zakładów Live.

Propozycja :

Zwycięstwo Anglia

Kurs : 1.95

Otobet

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 1384
Podziękowano: 1396
Walia-Słowacja

Słowacja i under 4,5 2.85

A ja uważam że Słowacy są lepiej zorganizowani. Walia w tym roku zagrała tylko trzy mecze,ze Szwecją i Ukrainą dostałą do zera nie tworząc akcji i zremisowała z North Ireland 1-1 dostając karnego w 89.Coś szwankuję im w ataku i pomocy. Słowacja przeciwnie 5 sparingów bilans 2-3-0, i remisy po 0-0 ze słabą Łotwą i również Irlandią Płn ale za to w pozostałych trzech meczach strzelali 3 gole Niemcom, 2 Gruzji i 2 Irlandii.Dlatego uważam że są silniejsi, bardziej zgraniii w lepszej formie.Byczek Weiss, Hamsik,Mak
oni powinni zrobić to 0-1.

Conquering Lion
Look How The Lion Will Breake Every Chain

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 5
Podziękowano: 159
Szwajcaria - Albania over 2 gole AH (2.11) 7/10 pinnacle

Walia - Słowacja over 2 gole AH (2.16) 7/10 pinnacle

Anglia - Rosja over 2 gole AH (1.952) 7/10 pinnacle

Miało być grane na zwykłe overy 2.5 ale i na azjany 2.0 mamy bardzo dobre kursy a drużyny w większości nie są underowe i czasami lubią sobie postrzelać wystarczy popatrzeć na mecz Anglia - Rosja gdzie obie reprezentacje w ostatnich pięciu meczach międzypaństwowych aż po cztery razy pokrywały linię 2.5 gola a Rosja w piątym przypadku miała dwa gole co dawałoby mi zwrot, wiadomo ranga turniej jest wielka więc w pierwszej kolejności nic nie stracić ale już nie raz mieliśmy na wielkich imprezach bardzo wysoką średnią goli, w meczach Szwajcarii tylko raz nie było przynajmniej dwóch goli patrząc pięć meczy w tył a Albania cztery overy 2.5 i raz dwa gole, najsłabiej wypada w statystykach mecz Walia- Słowacja ale tam zawsze może błysnąć geniuszem Bale w Walii czy Hamsik w Słowacji.

Ekspert : NBA
Ekspert : NBA

Podziękował: 1905
Podziękowano: 2873
Anglia-Rosja over 1.5
kurs:1.44

Anglicy faworytem spotkania. Przez eliminacje przeszli z wielkim impetem co rozbudzilo nadzieje na dobry wystep na Euro. Kadra odmlodzona, ale z wielkim potencjalem. Bardzo dobry bramkarz, solidna defensywa, mocna druga linia i klasowi napastnicy. Kane i Vardy maja za soba dobry sezon w PL. Okres przygotowawczy do Euro przebiegal pomyslnie, ale tez pokazal kilka brakow u Anglikow. Sparingi z Turca i Australia do latwych nie nalezaly. Meczyli sie w nich, ale mimo wszystko wygrali. W kraju oczekuja wyniku, wiec presja napewno bedzie. Rosjanie wygladali slabo przez okres sparingow, ale to doswiadczona druzyna. Patrzac jednak na potencjal obu druzyn zdecydowanie lepiej wygladaja Anglicy. Mysle ze powinni wygrac dzisiejsze spotkanie. Pierwszy mecz zawsze jest trudny, ale mysle ze dwie bramki w meczu powinnismy zobaczyc

Moderator
Moderator

Podziękował: 1216
Podziękowano: 1313
Cytuj:

:arrow: Walia - Słowacja 1X (1,42) RISKY

Słowacja podejdzie spompowana do tego meczu po fenomenalnym 3:1 z Niemcami. Ale czy wystarczy to na zespół, który w eliminacjach przegrał grupę zaledwie dwoma punktami z Belgami. Co więcej, zespół Chrisa Colemana w dwumeczu był lepszy od Belgów (1:0 i 0:0).
Odpowiedzią na kreatywność Hamsika jest Bale. A do tego w każdej formacji Walia dysponuje bardzo mocnym zawodnikiem. W bramce pewny Hennessey. Defensywę trzyma Ashley Williams. Środek pola to Ramsey i Allen, podczas gdy za siłę rażenia odpowiada gwiazda Realu Madryt. Podsumowanie klarowne. Nie dość, że mają kreatywność Bale'a, to jeszcze zdają się być solidniejsi jako kompakt.
Cytuj:

:arrow: Anglia - Rosja 1 DNB (1,33) INVESTMENT

Recepta na doświadczoną defensywę Rosji? Wyśmienity Harry Kane oraz piekielnie szybki Jamie Vardy. Do tego kreatywny Dele Alli oraz zawsze nie schodzący poniżej pewnego pułapu Rooney. Naprawdę Anglicy wyglądają dobrze. Pytanie tylko, czy nie za bardzo napompowali balonik. Jakby nie było, mają w swoich szeregach doświadczonych zawodników takich jak chociażby wspomniany Rooney czy Cahill. Ale jak z nowymi wyzwaniaim poradzą sobie Vardy czy Alli. W lidze zdali egzamin na szóstkę, ale wiadomym jest, że EURO to mimo wszystko inna bajka. Jeżeli przełożą formę z eliminacji na turniej, nie przegrają z Rosją.
Patrzę i widzę, że Vardy najprawdopodobniej na ławce. No to widzę to tak: Kane troszkę podmęczy Rosjan, następnie Hodson wpuści piekielnie szybkiego Jamie'go i będzie dobrze :wink:

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 72
Anglia - Rosja
typ: over 3.5 kartek
1.76 Unibet

W meczu otwarcia 4 kartki, w trwającym meczu do Albanii ze Szwajcarią do przerwy 3 kartki w tym jedna czerwona.
Mecz meczowi nierówny, ale akurat mecz Anglików z Rosjanami zapowiada się bardzo twardo. Już od 2 dni kibice obu reprezentacji toczą starcia w mieście, atmosfera na trybunach powinna być bardzo napięta a to może się przełożyć na grę na boisku. Wiadomo, że Anglicy lubią twardy futbol a rosyjski charakter też nie pozwala odpuścić. To zapowiada nam oprócz dobrego widowiska sportowego dużą walkę wręcz, ale i trochę bezczelności.
Statystyki w eliminacjach tych ekip pod względem kartek nie były wysokie, ale jednak ranga turnieju wywiera presję, wolę walki i nieustępliwość.

Moderator
Moderator

Podziękował: 1358
Podziękowano: 3438
Cytuj:
:arrow: Anglia - Rosja Typ: powyżej 0,5 gola w pierwszej połowie 1.48

Anglicy w 2 z 3 ostatnich spotkań strzelali gola już w 3 minucie meczu i raczej wątpliwe, że tutaj jakoś zachowawczo zagrają na początku. W ataku wielka konkurencja, ale defensywa, poza bramkarzem, może być problemem.

Podziękował: 37
Podziękowano: 236
Saul Hudson napisał(a):
Walia - Słowacja

Mecz zdecydowanie remisowy, w którym żaden wynik nie będzie zaskoczeniem. Moim zdaniem jednak delikatnym faworytem (ale dosłownie 55%-45%) jest Słowacja. Przede wszystkim ze względu na fakt, że na papierze nasi sąsiedzi wyglądają lepiej jako zespół pod względem jakości. Martwi mnie jedynie w drużynie ze Słowacji wiekowa linia ataku. Będzie to mecz dwóch kolektywów ze zdecydowanymi liderami zespołów, których dyspozycja dnia będzie kluczowa. Słowacy mieli odrobinę cięższą grupę eliminacyjną. Przekonuje mnie fakt, że grali niedawno sparingi z wyspiarzami, których nie przegrali. Generalnie radzą sobie z tym stylem. Co do mnie nie przemawia w zespole z Walii? Brak strzelonej bramki Szwedom (którzy aż tak przesadnie mocni nie są), brak strzelonej bramki Ukrainie. Są to ich 2 ostatnie sparingi. Jak porównamy, to z ogranymi Niemcami przez Słowaków oraz ich świetną passę (brak przegranej od 9.10.15). Przy równej klasie zespołów czego nie porównywać jak obecnej formy ? Poniższy typ daje nam zwrot przy remisie, coś mnie się tu widzi jakieś 0-1.

Walia - Słowacja 2DNB 1.87 @ Unibet <minus>

2:1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]