» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
  Drukuj

Re: [EURO 2016] FAZA PUCHAROWA 1/8 25-27.06.2016
Autor Wiadomość
PostNapisane: 06 lip 2016 
Ekspert
Ekspert

Podziękował: 138
Podziękowano: 593
Portugalia - Walia
06/07/2016 - 21:00
typ.under 11,5 rzutow roznych
kurs.1,55 <plus>
buk.Unibet

Analiza.

Polfinal mistrzostw Europy i spotkanie pomiedzy ekipami Portugalia - Walia.Faworytem minialnym ekipa Portugalii ktora w tych mistrzostwach niczym nie zachwyca.Moj typ na spotkanie to ponizej 12 rzutow roznych.Portugalia co prawda ma momenty w ktorych potrafi zdominowac rywal i nabijac rzuty rozne,ale juz w spotkaniu z Polska zrobili ich tylko 7,a bylo by ich jeszcze mniej gdy by nasi nie oddali im inicjatywy...Z Chorwacja nabili ich natomiast ledwo 2!Co prawda w grupie krecili sie kolo dwucyfrowek,ale wtedy rywale slabsi i stawka mniejsza...Walia natomiast potrafi w meczu nie zrobic zadnego roznego-Irlandia Pln.Tak wiec dzisiaj spotkanie o duza stawke i stawiam,ze mimo tego obie ekipy zagraja zachowawczo i nie bedzie wielu sytuacji pod obiema bramkami i co za tym idzie duzej liczby cornerow...

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi szymontom
GoGetterBukmacherzy.comWujekFido7

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Moderator
Moderator

Podziękował: 229
Podziękowano: 2990
Portugalia
Walia

BTS: 2.10

Dużo osób przewiduje dziś w mediach, ze o wyniku może zadecydowac jedna bramka. Ja jednak uważam, że może być inaczej. Portugalia ma sporą siłę ofensywną, CR7, który wciąż ma coś do udowodnienia, Nani z Quaresmą, którzy są w bardzo dobrej formie. Walia to nie tylko Bale, to zespół, którzy fajnie kontruje i ze stałych fragmentów może coś ustrzelić. Portugalia uważam, że jest najsłabsza w formacji defensywnej, a Walia potrafi być zabójcza co pokazała w meczu z Belgią. Myślę, że piłkarskie szachy mogą być tylko na początku, a potem wbrew przewidywaniom zrobi się otwarty mecz i zobaczymy bramki z obydwu stron.

Moderator
Moderator

Podziękował: 1338
Podziękowano: 3350
Cytuj:
:arrow: Portugalia - Walia Typ: 1 2.21 <plus> <gool>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi KamilZ za ten post:
GoGetter

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 07 lip 2016 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 1
Podziękowano: 50
Francja-Niemcy
BTS
@2.06
oddsring <minus>

analiza:

Niemcy bez Hummelsa w obronie dużo w niej tracą. Dodatkowo do składu wejdzie mało mobilny Schweinsteiger który może pomóc jedynie w podaniach do najbliższego kolegi i przerzutami na drugą stronę. Francuzi mają fatalnego Evrę w obronie, który może sprezentować gola Niemcom. Ale im jest niepotrzebne to wszystko, bowiem mają naprawdę solidny napad i myślę, że obie drużyny swoimi formacjami ofensywnymi uraczą nas golami.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 475
Spotkanie: Niemcy - Francja
Typ: Czy w tym meczu Niemcy zachowają czyste konto? Odpowiedź: Nie
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bet365 <plus>

Analiza: Kursy na to spotkanie są wyrównane, ale dla mnie dość dużym faworytem jest Francja. W ćwierćfinale Francuzi wreszcie pokazali jaki mają potencjał ofensywny, bo już w pierwszej połowie wbili Islandii 4 gole, a w drugiej dołożyli jeszcze jednego. Cały mecz gospodarze turnieju wygrali 5:2. Gola nie strzelili tylko w meczu ze Szwajcarią, ale tam remis im pasował. Niemcy nie są już tak mocni jak 2 lata temu na mundialu. Bardziej podoba mi się skład Francuzów, a do tego mają dużą przewagę w postaci gry u siebie. Nie wierzę w to, że Niemcy zachowają w tym spotkaniu czyste konto.

Moderator
Moderator

Podziękował: 1338
Podziękowano: 3350
Cytuj:
:arrow: Francja - Niemcy Typ: powyżej 1,5 gola 1.48

Niemcy mają problem w ataku, ale jednak pomoc jest bardzo mocna i to powinno spokojnie wystarczyć na choć jedną bramkę przeciwko Francji, która w defensywie nie jest zbyt pewna. Ofensywa ostatnio wreszcie zaczęła grać na miarę swoich możliwości, więc z 0 z przodu nie zostaną. Rywale z tyłu są bardzo dobrzy, lecz dopiero teraz za przeciwnika będą mieć kogoś z ofensywą z najwyższej półki. Przed EURO ich obrona wyglądała fatalnie, a teraz dodatkowo braknie Hummelsa. Nie było go też w pierwszym meczu z Ukrainą i tam mieli sporo szczęścia z tyłu, na które w półfinale przeciwko gospodarzom raczej nie ma co liczyć.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi KamilZ za ten post:
Bukmacherzy.com

Moderator
Moderator

Podziękował: 1206
Podziękowano: 1286
Cytuj:

:arrow: Portugalia - Walia "awans Portugalii" (1,55) INVESTMENT <gool> <wygrana>

:arrow: Portugalia - Walia "C.Ronaldo strzeli gola" (2,00) RISKY <gool> <wygrana> <gool>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi GoGetter za ten post:
despero84

Moderator
Moderator

7 lipca 2016:
Cytuj:

:arrow: Niemcy - Francja "Niemcy - awans" (1,93) RISKY

Wczoraj pisałem o przedziwnej sytuacji z Polską i Portugalią w odniesieniu do braku porażek (Polska) oraz braku zwycięstw (Portugalia), a dzisiaj przyszedł mi do głowy kolejny niuansik. Mianowicie, Niemcy nie straciły ani jednego gola do spotkania z Włochami, i wówczas Boateng - w mojej opinii najlepszy defensor turnieju - zrobił fatalnego karnego, który dał drugie życie Włochom. Ironicznie, była to pierwsza stracona przez Niemców bramka na tym tunieju.
Dla kontrastu, o Francji od samego początku pisałem, że mają piekielną ofensywę i mecz z Islandią był pewnego rodzaju "przełamaniem".
Tak więc przynajmniej mecze ćwierćfinałowe pozwalają dojść do wniosku, że to Francja jest lekkim faworytem. Nic z tych rzeczy - bynajmniej nie dla mnie.
Za wyjątkiem Włochów, zarówno Niemcy (Ukraina 2:0, Polska 0:0, Irlandia Płn 1:0, Słowacja 3:0), jak i Francja (Rumunia 2:1, Albania 2:0, Szwajcaria 0:0, Irlandia 2:1, Islandia 5:2), nie zagrały na tym turnieju z żadnym TUZEM. Dlaczego więc nagle - po 5:2 z Islandią - zmianiać front i iść w stronę gospodarzy. Niemcy - nawet bez Hummelsa czy Gomeza - to cały czas nieprawdopodobnie zorganizowany zespół. OK - ofensywę Francja ma fajerwerkową - ale nie zapominajmy, że taki Muller cały czas może odpalić. A czy defensywa Francji jest taka mocna? Niekoniecznie.
Często przytacza się argument, że gospodarzom pomagają nawet ściany. Jasne, zgadza się. Ale warto pzypomnieć sobie taki mecz z ostatniego Mundialu w Brazylii. Jaki tam był wynik? :wink:

Moderator
Moderator

Podziękował: 582
Podziękowano: 1590
:arrow: Niemcy - Francja; zakwalifikuje się: Francja @1,90 b365 (2-0)

Hmmm ... GoGetter powyżej przeprowadził dość logiczny wywód, dlaczegóż to do finału awansują Niemcy. Szczerze mówiąc zakłócił on mój obraz i przewidywania co do tego półfinału ... jednakże pozostaję przy swoim.
Ja na ten mecz patrzę trochę z innej strony.
Zacznę od tej mniej merytorycznej: Francja gra u siebie - a to zawsze dodatkowy handicap. Oczywiście trzeba mieć na uwadze przywołany powyżej półfinał ostatnich MŚ Brazylia vs Niemcy - ale tam realia były jednakże trochę inne: u gospodarzy nie grał Neymar (kontuzja) i Thiago Silva (kartki) - czyli podpory tamtej reprezentacji, a Niemcy zaś byli w wyśmienitej formie, w tym zawodnicy, którzy na obecnych mistrzostwach póki co mniej lub bardziej zawodzą (tutaj cała lista wyśmienitych nazwisk).
Osłabienia - tylko po stronie Niemców: Gómez + Khedira + Hummels. Ten pierwszy słabo, więc strata raczej niewielka - choć z drugiej strony, to on właśnie miał być ich głównym napadziorem (wraz z Müllerem). Ten drugi, choć grający z niedoleczoną kontuzją, to ciągle jeden z podstawowych zawodników środka pola. Strata tym większa, że w linii pomocy nikt tam za bardzo nie błyszczy - niby tragedii nie ma, ale mieli lepszą formę. No i ostatni - jak dla mnie to największa strata, bowiem razem z Boatengiem stanowili o sile niemieckiej defensywy. Trudno będzie go zastąpić równie dobrym i pewnym środkowym defensorem.
A Francuzi rozkręcają się. Szczególnie zawodnicy ofensywni: na dobre rozbujał się Griezmann, mocno wspiera go w napadzie Giroud, a Pogba i Payet też potrafią znaleźć się w dogodnej sytuacji do strzelenia bramki. Więc siła ognia niesamowita - a naprzeciw nich osłabiona niemiecka defensywa z dość niepewnym środkiem pola.
Jak dla mnie, to wystarczający powód aby zagrać nawet na wygraną Francuzów w rcg. Jednak szacunek dla potęgi niemieckiego futbolu każe mi pograć ostrożniej. Jeśli do 90 minuty utrzymałby się jakiś remis, to dogrywka powinna być już dla Francuzów. A dlaczego tak sądzę? Francuzi niby jeden dzień mniej odpoczynku - tylko, że ten ich pojedynek z Islandią to była zabawa i rotowanie składem. Zaś Niemcy na poważnie męczyli się z Włochami dodatkowe pół godziny dogrywki. Widać było gołym okiem, że świeżości za bardzo to oni nie mieli. A jeśliby jakimś cudem doszło do rzutów karnych, to ... proszę sobie przypomnieć co się działo w meczu Niemcy vs Włochy.

Życzę
<4listki> <4listki> <4listki>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi WujekFido7 za ten post:
killbill

Moderator
Moderator

shu34 napisał(a):
Portugalia
Walia

BTS: 2.10 <minus>

Dużo osób przewiduje dziś w mediach, ze o wyniku może zadecydowac jedna bramka. Ja jednak uważam, że może być inaczej. Portugalia ma sporą siłę ofensywną, CR7, który wciąż ma coś do udowodnienia, Nani z Quaresmą, którzy są w bardzo dobrej formie. Walia to nie tylko Bale, to zespół, którzy fajnie kontruje i ze stałych fragmentów może coś ustrzelić. Portugalia uważam, że jest najsłabsza w formacji defensywnej, a Walia potrafi być zabójcza co pokazała w meczu z Belgią. Myślę, że piłkarskie szachy mogą być tylko na początku, a potem wbrew przewidywaniom zrobi się otwarty mecz i zobaczymy bramki z obydwu stron.

Moderator
Moderator

Niemcy
Francja

Powyżej 10,5 RR 2.00

Dla mnie mecz totalnie nie do grania na zwycięzce. Za jednymi argumenty, za drugimi argumenty i tak naprawdę nie wiadomo kto znajdzie się w finale. Niech wygra lepszy. Ja idę w rzuty rożne, bo ofensywa u obydwu zespołów bardzo mocna, a i Lloris z Neuerem do bramkarskich ogórków nie należą. Dużo akcji skrzydłami u jednych i drugich i wraz z kolejną minutą powinnismy się w tym rozkręcać. Francja widać, że z meczu na mecz się rozkręca i jest niesiona dopingiem kibiców, Niemcy nie przypominają z kolei tej reprezentacji sprzed 2 lat. Niemniej mecze z udziałem tych zespołów w RR obfitują.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi shu34
Bukmacherzy.comWujekFido7

Ekspert : NBA
Ekspert : NBA

Podziękował: 1905
Podziękowano: 2873
Francja-Niemcy. over 3.5 kartek <plus>
kurs:1.40

Francja-Niemcy. BTS & under 3.5 <minus>
kurs:3.0

Francja-Niemcy. Francja lub remis <plus>
kurs:1.44

Kolejny hit w tegorocznym Euro. W tym spotkaniu nie widzi mi sie jakas znaczna liczba bramek. Stawka spotkania jest ogromna. Lekkp pojde w strone Francji, ale to bardziej glos serca. Niency bez Hummelsa i Gomeza. Hummels to bardzo solidny punkt zespolu. Razem z Boatengiem tworzyli bardzo solidny duet. Hummels byl wszedzie przy stalych fragmentach, przy wyprowadzaniu pilki od wlasnej bramki, slowem obronca kpmpletny. Gomez wywalczyl miejsce w skladzie kosztem slabego Goetze, ktory dzis prawdopodobnie wroci do gry. Francja sie rozpedza.Dobra forma napastnikow i swietna gra w drugiej linii. W sumie tylko Evra mnie irytuje. Niemcy jednak maja kim straszyc bo Kroos Oezil to topowi zawodnicy. Mueller bez formy, ale jemu potrzeba bardzo niewiele aby strzelic. Walka o final, wiec licze rowniez na kartki, bo przy szybko grajacych obu zespolach fauli nie zabraknie. Stawiam 1:1

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 42
Podziękowano: 531
Niemcy – Francja
Typ: Francja powyżej 4,5 rzutów rożnych w meczu
Kurs: 1,68 <plus>
Unibet

Dziś kolejny raz stawiam na rzuty rożne, a konkretnie na sporą ilość po stronie gospodarzy turnieju. Francuzi do tego meczu przystępują w roli faworyta, tym bardziej, że w ekipie Loewa nie zagra Khedira, Hummels i Gomes. W ekipie Deschamps’a takowych braków nie ma. Nie nastawiałbym się w tym meczu na wiele bramek, bo tutaj o awansie może decydować jedna akcja. Nie mniej jednak mecz nie powinien być aż tak asekuracyjny, że obie ekipy nie będą zagrażały bramce rywala. Francuzi w tym turnieju tylko raz zdobyli mniej niż 4 rzuty rożne w meczu i było to w ostatnim meczu z Islandią. Tutaj jednak na statystyki rożnych ogromy wpływ miał wynik, bowiem Trójkolorowi szybko objęli prowadzenie z Islandią dlatego mogli się nastawić na kontry. Mecz z Niemcami będzie miał już zupełnie inny przebieg a możliwe, że to Francuzi będą musieli gonić wynik a to tylko sprzyja statystykom rożnych. Francja nawet przy korzystnym wyniku powinna spokojnie pokryć proponowaną przeze mnie linię, gdyż tu już nie ma miejsca na oszczędzanie się. Nie zdziwię się jak Francja jeszcze w pierwszej połowie zdobędzie ponad 4 rzuty rożne.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi balonik19821
Bukmacherzy.comWujekFido7

PostNapisane: 08 lip 2016 
Moderator
Moderator

shu34 napisał(a):
Niemcy
Francja

Powyżej 10,5 RR 2.00 <plus>

Dla mnie mecz totalnie nie do grania na zwycięzce. Za jednymi argumenty, za drugimi argumenty i tak naprawdę nie wiadomo kto znajdzie się w finale. Niech wygra lepszy. Ja idę w rzuty rożne, bo ofensywa u obydwu zespołów bardzo mocna, a i Lloris z Neuerem do bramkarskich ogórków nie należą. Dużo akcji skrzydłami u jednych i drugich i wraz z kolejną minutą powinnismy się w tym rozkręcać. Francja widać, że z meczu na mecz się rozkręca i jest niesiona dopingiem kibiców, Niemcy nie przypominają z kolei tej reprezentacji sprzed 2 lat. Niemniej mecze z udziałem tych zespołów w RR obfitują.

PostNapisane: 08 lip 2016 
Moderator
Moderator

Cytuj:

:arrow: Niemcy - Francja "Niemcy - awans" (1,93) RISKY <minus>

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]