» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
  Drukuj

Re: [EURO 2016] FAZA PUCHAROWA 1/8 25-27.06.2016
Autor Wiadomość
PostNapisane: 01 lip 2016 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 10
Podziękowano: 43
Walia-Belgia
Typ: Walia over 3,5 strzałów celnych <plus>
Kurs: 2.0 Unibet

Belgowie kiepsko zaczęli mistrzostwa, ale nie z byle kim.Ekipa Italii wyprostowała zuchwałych Belgów którzy jednak z porażki wnioski wyciągnęli choć jest trochę rzeczy o które można do Belgów się czepić.Belgia po porażce z Włochami wygrała grupowe spotkania ze Szwecją i Irlandią, pokonując zdecydowanie ekipę Węgier w 1/8.
Dzisiaj na drodze Belgów stanie Walia która być może nie była faworyzowana przed startem turnieju, jednak miano jednej z lepszych drużyn na tych mistrzostwach na pewno trzeba im przyznać, ich mecze stały naprawdę na wysokim poziomie a to gdzie się teraz znaleźli nie jest przypadkiem.
Przed Walią trudne zadanie, jednak myślę że nie są w tym meczu na straconej pozycji, jeśli nie stracą nic z tego co grali dotychczas.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Moderator
Moderator

Podziękował: 592
Podziękowano: 1616
:arrow: Walia - Belgia; bts @2,20 b365 (30' 1-1)

Belgia faworytem tego pojedynku, ale moim skromnym zdaniem, nie aż tak zdecydowanym jak widzą to buki. Walijczycy to trochę inna para kaloszy niż Węgrzy czy Irlandczycy. Przede wszystkim mają w składzie niesamowitego Garetha Bale, który w meczach reprezentacyjnych zrobił na mnie niesamowicie pozytywne wrażenie - zresztą zgoła odmienne od mojej oceny jego gry i postawy w Realu Madryt.
Belgowie zaś mocno osłabieni w defensywie - nie zagra Vermaelen (kontuzja) i Vertonghen (kartki). Trudno będzie ich zastąpić odpowiednio wartościowymi zmiennikami. I właśnie to powinno ułatwić walecznym i szybkim Walijczykom strzelenie bramki.
O gola Belgów jestem jakoś dużo spokojniejszy. Chociażby z takiego powodu, że te ich 8 strzelonych we Francji goli zdobyło aż 7 zawodników (!). A defensywa Walii jakoś szczególnie nie do przejścia nie jest.

Życzę
<4listki> <4listki> <4listki>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi WujekFido7 za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Ekspert : NBA
Ekspert : NBA

Podziękował: 1905
Podziękowano: 2873
Belgia-Walia. Belgia wygra & over 2.5 <minus>
kurs:3.40

Belgia sie rozpedza. Zaczeli od porazki z Wlochami, ale jednak pozniej wygrane ze Szwecja, Irlandia i Wegrami. Wszystkie do zera. Fajnie to wszystko wygladalo. Dzis zabraknie jak wspomnial Wujek Fido dwoch podstawowych obroncow i tak latwo byc nie powinno. Mimo wygranych do 0 ja mam ciagle male zastrzezenia co do gry defensywy Belgow. Z przodu maja niesamowity potencjal i stac ich na strzelenie dwoch bramek napewno.
Walia z kolei w ataku postraszyc moze Balem. W drugiej linii niesamowity Ramsey i bardzo dobry Allen. Przy oslabieniach w obronie rywali, Walijczykow rowniez stac na bramke. Moim zdaniem bramki padna z obu stron, ale Belgowie jednak mocniejsi i to oni powinni wyhrac

Support
Support

Podziękował: 0
Podziękowano: 20
Obrazek
Walia - Belgia

Na zwycięzcę dzisiejszej pary czeka już zespół Portugalii, który w karnych ograł wczoraj Polskę. Walia przebrnęła fazę grupową i zajęła pierwsze miejsce pokonując przy tym Anglię, która już odjechała do domu. Następnie pokonali Irlandię Północną 1:0. Dzisiaj Gareth Bale i spółka zmierzą się z nieobliczalną i faworyzowaną Belgią. Belgowie przeszli fazę grupową zajmując drugie miejsce. Następnie pewnie pokonali Węgrów 4:0. Belgowie przed dzisiejszym spotkaniem mają nie lada problem, gdyż w czwartek urazu doznał Jan Vertonghen, który na treningu skręcił kostkę. Za kartki zawieszony jest Thomas Vermaelen, natomiast w obronie zobaczymy prawdopodobnie Denayera. Spodziewamy się co najmniej dwóch bramek.

Belgium: Predicted Line-up (4-2-3-1):

Courtois – Vertonghen, Denayer, Alderweireld, Meunier – Nainggolan, Witsel – Hazard, De Bruyne, Carrasco – Lukaku.

Wales: Predicted Line-up (3-5-2):

Hennessey – Williams, Davies, Chester – Gunter, Taylor, Ramsey, Allen, Ledley – Bale, Voakes.

:arrow: Over 1,5 gola
:arrow: Kurs : 1,48 <plus>
:arrow: Otobet

Ostatnio edytowano 07 lip 2016 przez Otobet, łącznie edytowano 1 raz

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 348
Dyscyplina: Piłka nożna – EURO, Ćwierćfinał
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Walia – Belgia
Typ: over 1.5
Kurs: 1.47 <plus>
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Po wczorajszych ogromnych emocjach, dziś na spokojnie obejrzymy drugim ćwierćfinał, w którym też mamy niespodziankę na pewno ten etap dla Walijczyków już jest ogromnym sukcesem, Belgowie natomiast to taki cichy faworyt tych Mistrzostw. Walijczycy zaskoczyli wygrywając swoją grupę, potrafąi imponować grą w defensywie ale tak naprawdę jak popatrzymy na fazę grupową były błędy które od razu kosztowały utratę bramki, szczególnie mecz z Anglią pokazał że indywidualne umiejętności z potrafią zdemontować tą formację. Po za kontrą i stałymi fragmentami gry za wiele w ofensywie nie pokazali ale też nie musieli w każdym starciu jako pierwsi strzelali bramkę i mogli bronić, chociaż w starciu z Rosjanami gdzie potrzebowali odważniejszej gry pokazali dużo jakości w ataku. Belgowie z każdym meczem się rozkręcają, najlepszy mecz zagrali z Węgrami gdzie dominowali od pierwszej do ostatniej minuty co skończyło się najwyższym wynikiem ma tym turnieju 0:4. Mnóstwo techniki i kreatywności jest w ich poczynaniach co sprawia że gra w ataku pozycyjnym nie sprawia im problemu. Jednak ich największa broń to kontra, prowadząc potrafią świetnie punktować rywala, szybkość z jaką wychodzą z linii obrony do ataku może imponować. Mocno też wyglądają strzały z dystansu, często decydują się na taki wariant. Te wszystkie atuty nie dziwią patrząc po prostu na nazwiska graczy, młodzi ale już dużym bagażem doświadczenia, są indywidualności które mogą jedną akcją przesądzić o rywalizacji. Defensywa gra bardzo solidnie ale momentami brakuje asekuracji drugiej linii i ta czwórka na tyle ma wówczas duże problemy a te problemy trenera strasznie się poszerzyły z dwóch powodów, pauzuje Vermaelen, wypada przez kontuzje Vertonghen czyli dwa filary tej formacji, zastępstwo to Jordan Lukaku i Denayer czyli widać że będzie dziś problem. Belgowie mają też problem gdy nie idzie potrafią się denerwować i grać agresywnie a to oznacza kilka szans dla Bale. Trzeba przyznać że na etapie play-offów jak dla mnie mamy znacznie więcej otwartej gry a wynik to z kilku czynników, nikt nie chce marnować siła na dogrywki a karne to loteria, szybka bramka też nam otwiera te mecze i na taki scenariusz liczę dzisiejszego wieczoru.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi jack13 za ten post:
Bukmacherzy.com

Moderator
Moderator

Podziękował: 1351
Podziękowano: 3406
Cytuj:
:arrow: Polska - Portugalia Typ: powyżej 1,5 gola 1.66 <plus> <gool>

---
Cytuj:
:arrow: Walia - Belgia Typ: powyżej 2,5 gola 2.30

Belgia od 3 spotkań nie straciła bramki, więc to sporo jak na nich, ale też teraz mają najtrudniejszego rywala i poważne osłabienia w defensywie. Bale i spółka mogą się pokusić o nie jednego gola, ale dużo bardziej prawdopodobne, że sami stracą minimum 2. Nie mają przecież tak dobrej defensywy, żeby znów na zero zagrać, a przede wszystkim Belgowie jak już się obudzili, to mogą sobie kolejne strzelanie zrobić mając taki potencjał w ofensywie.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi KamilZ za ten post:
Bukmacherzy.com

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękowano: 70
Walia - Belgia
typ: under 2.5 <minus>
1.63 Pinnacle

Trzeba powiedzieć, że to nie jest turniej wielu goli a co najważniejsze wielu dobrych akcji.
Sporo spotkań nie dostarczy zbyt wielu podbramkowych akcji, gra jest asekuracyjna a tempo nie zachwyca.
W 1/8 Walia pokonała 1:0 Irlandię Północną a Belgi wykorzystała fatalny dzień Węgrów rozbijając ich 4:0. Tak wysoka wygrana była nielicznym tak wysokim wynikiem na Euro. Belgowie jeszcze z dobrej formy strzeleckiej pokazali się z Irlandią w 2 kolejce fazy grupowej, wtedy wygrali 3:0.
Stawka tego meczu determinuje to, że gra pewnie będzie wyglądać tak jak w większości spotkań czyli bardzo ostrożnie. Mimo, że spotkania Walii w fazie grupowej były widowiskowe pod względem bramek to jednak etap rozgrywek i zmęczenie sezonem i 4 meczami w turnieju sugeruje bardziej przemyślaną grę w formacji defensywnej znając potencjał rywala w ofensywie.
Uważam, że w tym meczu jeden gol zdecyduje i prawdopodobnie będzie 1:0 dla jednej z ekip, ale typ na under 2.5 goli wydaje się być ciekawą opcją na ten mecz.

VIP
VIP

Podziękował: 276
Podziękowano: 787
Główny:
Walia-Belgia
Belgia o2,5rr do HT@1.5
<minus>

Kurs może nie rozpieszcza, ale nie widzę tutaj innego rozwiązania. Belgowie z meczu na mecz się rozkręcają i wielkim zaskoczeniem będzie jeśli nie zagrają w półfinale. Hazard wygląda jakby grał piach cały sezon i szykował formę na koniec sezonu i docelowo własnie na Euro. Nie da się ukryć, Belgowie mają olbrzymi potencjał, drabinka ułożyła im się fenomenalnie. Jedynym problemem są kłopoty kadrowe w defensywie i tutaj Walijczycy muszą szukać szans. Zapowiada się spotkanie otwarte, Walijczycy pewnie będą szukali swoich okazji w rzutach wolnych oraz kontrach.
Jeśli chodzi o korki to patrząc na ww zakład wygląda to całkiem nieźle, rr do HT:

Corners Wales - Corners Northern Ireland (0:3)
Corners Russia - Corners Wales (3:1)
Corners England - Corners Wales (4:1)
Corners Wales - Corners Slovakia (0:2)

Corners Hungary - Corners Belgium (1:4)
22.06.16 Corners Sweden - Corners Belgium (0:5)
18.06.16 Corners Belgium - Corners Ireland (5:2)
13.06.16 Corners Belgium - Corners Italy (3:2)

Walijczycy pozwalają rywalom na bardzo dużo jeśli chodzi o rr. Tylko Słowacja miała 2, Rosjanie, Anglicy i Irlandczycy nie mieli kłopotów ze zrobieniem 3 korków . Belgowie do tej pory linie spokojnie pokrywali. Dzisiaj muszą kontrolować środek pola, unikać głupich strat, bo patrząc na dziurę w defensywie cofnięcie się będzie raczej nietrafionym pomysłem. Zresztą od drużyny, która ma w składzie De Bruyne, Hazarda czy Lukaku po prostu wymaga się ofensywnej gry.

Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 1
Podziękowano: 51
Belgia-Walia
Obie strzelą i Belgia wygra
kurs 5.05 <minus>
Betsson

Nie zagrają podstawowi stoperzy w Belgii, także szeroki repertuar dla Bale'a i Ramsaya się szykuje. Dodatkowo Belgia ma coś skłonność do dawania stwarzania sytuacji przeciwnikom z niczego, co udowodnili w meczu z Węgrami, gdzie ci mogli strzelić przynajmniej dwa gole. Belgowie nie powinni dać sie jednak "zjeść" i mogą to wygrać, jednak według mnie stracą gola.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 348
Dyscyplina: Piłka nożna – EURO, Ćwierćfinał
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Niemcy - Włochy
Typ: over 1.5
Kurs: 1.57 <plus>
Analiza:

Drabinka turniejowa jaka utworzyła się po fazie grupowej, oznaczała że już tak naprawdę na etapie ćwierćfinału dojdzie do starcia które śmiało można nazwać przedwczesnym finałem. Niemcy nie zachwycili w fazie grupowej ale swoje zrobili pierwsze miejsce, i wydaje mi się że z każdym mecze grają lepiej, powrót do składu Gomez był tego czego potrzebowali w ataku. Zdominowali całkowicie Słowaków, mieli tą lekkość i fantazję w ofensywie bo to jest i będzie ich najmocniejsza cecha, już starcie z Irlandią wygrane co prawda skromnie 1:0 pokazało duży progres wobec tego co pokazali z Polską oraz Ukrainą. Najwięcej zmartwień jest w grze defensywnej co prawda para stoperów Boateng – Hummels to najwyższa półka ale często musza asekurować boczne sektory a jak zabraknie wsparcia w drugiej linia wtedy ta formacja jest pogubiona było to widać z Polska oraz po części z Ukrainą.
Włosi świetnie na tym turnieju, znowu pokazują że nawet bez gwiazd są ekipą przygotowaną na najwyższym poziomie do ważnego turnieju. Taktycznie są wyśmienicie poukładani, oglądałem wszystkie mecze do tej pory i mnóstwo osób zachwyca się tym że w grze destrukcyjne najlepsi. Ja tego tak nie widzę Włosi dla mnie grają naprawdę dużo otwartej piłki. Imponują szczególnie w kontrze są według mnie jedną z lepszych ekip pod tym względem – skontrowali Belgów, Szwedów, Hiszpanów. Opisując każdy mecz z Belgami nie dali grać rywalowi w pierwszej połowie świetnie zamykając przestrzenie, w drugie połowie zaczęli gubić ustawienie i rywal miał naprawdę klarowne sytuacje, ze Szwedami grali zachowawczo ale tutaj zadziałał po prostu taktyka. Hit z Hiszpanami to moim zdaniem pokaz ich dużej siły, dużo sytuacji i to takich setek, już do przerwy powinni wchodzić z dwoma bramkami, w drugiej świetna postawa De Gea sprawiła że ten mecz do końca jeszcze trwał. Tutaj też pojawiało się sporo problemów defensywnych w drugiej połowie kiedy rywal przyspieszył, Hiszpanie potrafili forsować też defensywę ale na posterunku stał Buffon.
Dla mnie za wysokie kursy, Włosi nie będą na tle takiego rywala aż tak strzelni a i myślę że Buffona wszystkiego nie wyratuje, bo co jak co Niemcy potrafią grać bardzo szybko i kombinacyjnie, mając wiele wariantów a jak napisałem wyżej defensywa Włochów potrafi wtedy pogubić schemat. Z drugiej strony też wiele ciepłych słów o formacji defensywnej Niemców nie można powiedzieć, zostawiają naprawdę sporo przestrzeni a do tej pory tak naprawdę to aż tak solidnego rywala nie mieli. Dla mnie może to być mecz bardzo otwarty ze sporą ilością bramek.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi jack13 za ten post:
Bukmacherzy.com

Moderator
Moderator

Podziękował: 592
Podziękowano: 1616
:arrow: Niemcy - Włochy; Niemcy over 1,5 żółtej kartki @2,10 bw (1) <minus>

Jak dla mnie value. W chwili gdy piszę ten post, kurs na to zdarzenie trochę spadł - i właściwie nie ma co się dziwić. Mecz zapowiada się na zacięty, z dążeniem obu ekip do zabezpieczenia i bronienia dostępu do swojej zakrystii. Tak – właśnie tak widzę ten mecz. Siła ofensywna u obu ekip przednia, ale defensywy jeszcze przedniejsze.
Na kartki w meczu Niemców już raz grałem przy okazji ich pojedynku ze Słowacją. Liczyłem, że ze dwie zarobią, i tak się też stało. A przecież gładko wtedy Słowaków pokonali. Na liczne kartki Włochów też pograłem – w meczu z Hiszpanią mieli mieć ich więcej od rywala. Swoje zarobili (3 szt.) ale sfrustrowani Hiszpanie w samej końcówce ich dogonili.
Powyższe mogłoby być bardzo dobrym uzasadnieniem do pogrania overka kartkowego, jednakże linia 4,5 dość wysoko zawieszona. Ale już linia 1,5 kartki dla Niemców o wiele sympatyczniejsza. W tak ważnym meczu, z tak silnym rywalem, który dodatkowo gra na tych mistrzostwach bardzo dobrze, nie sposób aby grający twardo Niemcy nie zarobili minimum dwóch żółtych kartek. I to niezależnie czy będą wygrywać czy przegrywać. W pierwszym przypadku będą twardo bronić, w drugim twardo atakować, albo podobnie jak Hiszpanie – popadną w frustrację. Przy jakimś remisie też powinno być ostro, chociaż tutaj akurat niekoniecznie.
No i na koniec jeszcze jedna ważna sprawa - Włosi mają tą specyficzną żyłkę do prowokowania i wkurzania rywala (vide ostatnia akcja w meczu z Hiszpanią, gdy sfrustrowany Silva skopał Chielliniego gdy ten zabrał się z piłką do narożnika boiska). A to też może mieć znaczenie, bo Niemcy wcale tak powściągliwi nie są – vide mecz z Polską.

Życzę <4listki> <4listki> <4listki>

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 486
Spotkanie: Niemcy - Włochy
Typ: Czy Niemcy zdobędą bramkę w obydwu połowach? Odpowiedź: Tak
Kurs: 4,35 <minus>

Analiza: Włochy potrafią się bronić jak mało kto, ale z drugiej strony Niemcy mają ogromną moc z przodu i w tym spotkaniu stawiam właśnie na ofensywę. Niemcy grają solidnie na tych mistrzostwach, bo wygrali 3 mecze, raz zremisowali i jeszcze ani razu nie przegrali. Bramki w obydwu połowach strzelili z Ukrainą w fazie grupowej oraz ze Słowacją już w fazie pucharowej. Widziałem ich dwa mecze: z Ukrainą i z Polską. Z Ukrainą mieli mnóstwo okazji i mogli strzelić więcej goli niż te 2 które strzelili. Z naszą reprezentacją nic nie zdobyli, ale to zasługa naszego bramkarza, który bronił w tamtym spotkaniu bardzo dobrze. Ich meczu ze Słowacją nie widziałem, ale z tego co czytałem, to zagrali dobre spotkanie i zasłużyli na wysokie zwycięstwo. Włochy spisują się nadspodziewanie dobrze, ale moim zdaniem Niemcy pokażą w tym meczu swoją moc.

PostNapisane: 02 lip 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 1213
Podziękowano: 1299
Cytuj:

:arrow: Walia - Belgia 2 (1,80) INVESTMENT

:arrow: Walia - Belgia "Lukaku strzeli gola" (2,50) RISKY

Moderator
Moderator

Podziękował: 1213
Podziękowano: 1299
2 lipca 2016:

Robi nam się świetna faza pucharowowa. Polska niemalże wyeliminowała Portugalię. Wczoraj Walia wyrzuciła Belgię poza burtę. Dzisiaj "przedwczesny finał. I teoretycznie zdaje mi się, że Niemcy "delikatnym faworytem". Wszakże drużyna Lowa z meczu na mecz się rozpędza. Z drugiej jednak strony, Niemcy - w przeciwieństwie do Włochów - nie grali jeszcze na tym turnieju z bardzo wymagającym rywalem (no, poza Polską :) ). A Włosi mają już za sobą zwycięstwa z Belgią (2:0) i Hiszpanią (2:0). Pytanie tylko, czy mecze te nie kosztowały drużyny Conte zbyt wiele zdrowia w porównaniu z Niemcami, którzy "spacerkiem" zmiażdżyli Słowaków.
Dzisiaj - wyjątkowo - bez "typu". Procentowo widzę to 55% VS 45% na awans Niemców (1,55). Natomiast delikatnie będę trzymać kciuki za MEGA organizację Włochów, których awans wyceniany jest na 2,40. Zbyt gruby mecz, żeby wchodzić w 1X2.

Support
Support

Podziękowano: 20
Obrazek
Niemcy - Włochy

Dzisiaj czeka nas kolejny przedwczesny finał, Niemcy zmierzą się z Włochami. W poprzedniej rundzie piłkarze Loewa odprawili z turnieju Słowaków wygrywając 3:0, natomiast Włosi pokonali Hiszpanów 2:0. Antonio Conte nie skorzysta dzisiaj z usług Thiago Motty oraz Candrevy, ponieważ pierwszy z nich cierpi za kartki, natomiast drugi odczuwa skutki spotkania ze Szwedami. Zespół Niemiec nie ma dzisiaj żadnych kłopotów kadrowych na kartki. W spotkaniu muszą uważać Boateng, Khedira, Oezil, Hummels oraz Kimmich. Na obecną chwilę Włosi prezentują na turnieju swój futbol, natomiast Niemcy popełniają masę błędów, które rywale mogą dzisiaj bezlitośnie wykorzystać. Jak będzie? Dowiemy się o 21:00. Spotkanie będzie można śledzić LIVE w naszej ofercie.

:arrow: Over 1,5 gola
:arrow: Otobet
:arrow: Kurs: 1.55 <plus>

Ostatnio edytowano 07 lip 2016 przez Otobet, łącznie edytowano 1 raz

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]