» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj

Igrzyska XXXI Olimpiady - Siatkówka
Autor Wiadomość
PostNapisane: 03 sie 2016 
Administrator
Administrator

Podziękował: 6742
Podziękowano: 2460
Obrazek

Obrazek

Oficjalna Strona Igrzysk XXXI Olimpiady

Igrzyska XXXI Olimpiady - Siatkówka

ZAPRASZAMY!

Obrazek

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: Igrzyska XXXI Olimpiady - Siatkówka
PostNapisane: 06 sie 2016 
Ekspert
Ekspert

Podziękował: 47
Podziękowano: 694
Chiny - Holandia
typ: Holandia (+2,5seta) <plus>
kurs: 1.74
Pinnacle

Dzisiaj wystartowała siatkówka Pań na Igrzyskach i w drugim pojedynku spotkają się Chinki i Holenderki. Myślę, ze dobre spotkanie na zainaugurowanie typowania siatkówki. Dość niski kurs na Chinki, który moim zdaniem jest trochę przesadzony, o ile w pojedynku z Holenderkami Brazylijki czy Amerykanki byłby warte takiego kursu to tu można zaryzykować w drugą stronę. Holenderki już w finale WGP pokazały na co je stać gdzie pokonały między innymi Chinki po tiebreaku i później zdobyły 3 miejsce ogrywając Rosjanki w tym samym stosunku, Myślę, że w tym spotkaniu na 3 setach nie zakończy się gra.

Cały Rok : 198-72 || Yield: +10,75% || Skuteczność: 73,3%

STATYSTYKI Pick 2017

STYCZEŃ : 20-7 || Yield: +9,87%
LUTY : 10-3 || Yield: +16,7%
MARZEC : 22-3 || Yield: +41,62%
KWIECIEŃ : 2-2 || Yield: -29.5%
PAŹDZIERNIK : 0-0 ||

CZARNA LISTA - Valencia kosz

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi chemiczny za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 06 sie 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 539
Podziękowano: 684
Włochy - Francja
Powyżej 45.5 pkt w pierwszym secie
1.72 (Bet365)

Igrzyska zaczynamy od hitu. Do rywalizacji na samym początku stają na przeciwko siebie dwie ekipy aspirujące o medale. W ciągu tego sezonu reprezentacyjnego obie z tych ekip tak naprawdę niczym szczególnym nie zachwyciły. Formę szykowano właśnie na ten turniej więc nie ma co się dziwić. W ostatnich przygotowaniach to jednak Włosi prezentowali się lepiej i to oni według mnie są tutaj faworytem, mimo że to Trójkolorowi wygrywali bezpośrednie rywalizacje ostatnimi czasy. W sparingach Włosi prezentowali się z dość dobrej strony i widać, że forma jest na optymalnym poziomie. Francuzi już na samym początku turnieju zmagać się muszą z kontuzją, bo uraz dopadł rezerwowego środkowego tej kadry. Niby to nie jest jakaś mega zmiana, ale jest pewnego rodzaju problemem. Wydaje mi się, że Trójkolorowi w tym sezonie nie są ekipą z gatunku "nie do ruszenia". Mam wrażenie, że podopieczni Tillie swój szczyt szczytów osiągnęli w poprzednim sezonie i teraz ciężko będzie to powtórzyć. Według mnie, zapowiada się ten mecz na ciekawe widowisko. Zakładając, że w tej grupie każdy punkt i wygrana się liczy, obie ekipy od początku powinny zacząć grać na poważnie, by zająć jak najwyższe miejsce w tabeli na koniec fazy grupowej.

Brazylia - Meksyk
Poniżej 125.5 pkt.
1.90 (Bet365)
Polska -2.5- Egipt 1.61 (Bet365)
Polska - Egipt
Poniżej Poniżej 138.5 pkt
2.00 (Bet365)

W obu przypadkach różnica klas w obu przypadkach. Strata seta przez Polskę lub Brazylię będzie sporą niespodzianką.

PostNapisane: 07 sie 2016 
Ekspert
Ekspert

Polska - Egipt
typ: Polska (-2,5seta) <plus>
kurs: 1.53
SportingBet

Już za 3 godziny nasi siatkarze rozpoczną walkę o medal olimpjski, a na początek ich rywalami będzie reprezentacja Egiptu. Tak jak wspomniał mój przedmówca strata choćby seta z najsłabszą reprezentacją w naszej grupie byłaby sporą niespodzianką. Ja stawiam na wynik 3:0 dla Polaków bez niespodzianki. Nasi siatkarze muszą dobrze wejść w turniej i szybko zakończyć to spotkanie, bo w perspektywie już za dwa dni mecz z o wiele silniejszym Iranem. Z Egiptem w historii radziliśmy sobie bez problemu, h2h na korzyśc Polski i 3 wygrane spotkania bez straty seta przed 7 laty w turnieju GCC i 5 lat temu oraz rok temu w Pucharze Świata też 3:0.

STATYSTYKI Pick 2017

Bukmacherzy.com

Moderator
Moderator

USA -2.5 - Kanada 2.10 (Bet365)

Nie oszukujmy się, USA jest o klasę lepsze. Do tego to drużyna budowana jedynie pod igrzyska. Można jednak powiedzieć, że Amerykanie już od paru sezonów we wszystkich imprezach prezentują dobrą siatkówkę. Ten mecz rozgrywany jest w tej teoretycznie mocniejszej grupie i każde zwycięstwo tutaj liczy się bardzo mocno. Kanadyjczycy skazani są na porażkę. Niby jest tu parę nazwisk, które mogą coś namieszać, ale na tle rywala... no cóż... nie ma zwyczajnie czym straszyć.

Rosja - Kuba
Poniżej 130.5 pkt
1.90 (Bet365)

Yyy. Kubańczycy rozbici personalnie po aferze w Finlandii. Rosjanie muszę to wygrać 3-0 i rozgromić rywala, który wystąpi w może nawet trzecim garniturze.

Iran - Argentyna
Powyżej 44.5 pkt w pierwszym secie
1.44 (Bet365)
Powyżej 45.5 pkt w pierwszym secie 1.72 (Bet365)

To jedno z ciekawszych spotkań pierwszej kolejki. Teoretycznie faworytem powinna być tu ekipa Iranu. Myślę, że to nie jest jednak aż tak oczywiste. Irańczycy po zmianie trenera w trakcie tego roku póki co nie przekonuje mnie swoją grą. Awans na igrzyska też nie był osiągnięty w niesamowitym stylu. Argentyńczycy od pewnego czasu uznawani są za czarnego konia wielkich turniejów, ale ta kadra pewnego poziomu nie przeskoczy. Jest to solidna reprezentacja, ale bez fajerwerków. Myślę, że będzie to dość wyrównane spotkanie. Żadna z reprezentacji nie jest faworytem do medali, ale do ćwierćfinału jak najbardziej. Tutaj żaden wynik mnie nie zdziwi więc polecam zasiąść przed komputerami i cieszyć się tym widowiskiem

Moderator
Moderator

Podziękował: 58
Podziękowano: 853
Argentina vs Iran. Łącznie punktów: Powyżej 183
Kurs: 1.71

Pójdę nieco tropem Tomcia, obie ekipy dwukrotnie grały ze sobą w tym roku i za każdym razem mecz kończył się w tie-breaku. Iran ostatnio nieco obniżył loty, a Argentyna wygląda na ekipę, która robi stały progres. Powinno być ciekawie. Tym bardziej, że w teorii powinien być to dla obu drużyn mecz nawet o 3 miejsce w grupie.

Ягиеллониа Белосток

Ekspert
Ekspert

Iran - Argentyna
typ: Iran
kurs: 1.91 <minus>
marathonbet

Ja tak jak reszta typujących zgadzam się z tym, ze będzie to wyrównane spotkanie, ale jednak mimo wszystko większe szanse daję Iranowi. Kursy na ekipę Irańską bardzo kuszące, a trzeba przypomnieć, że w tym roku w Lidze Światowej to właśnie Iran dwa razy wychodził zwycięsko z pojedynków z Argentyńczykami. W obydwu spotkaniach wygrali po tiebreaku. Może nie grają tak jak choćby w tamtym sezonie, ale mimo wszystko stawiam ich w roli faworytów. Lozano zapewne z krajanami będzie chciał wygrać i zna sposób jak sobie z nimi poradzić.

STATYSTYKI Pick 2017

PostNapisane: 08 sie 2016 
Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Włochy - Francja
Powyżej 45.5 pkt w pierwszym secie
1.72 (Bet365)

Igrzyska zaczynamy od hitu. Do rywalizacji na samym początku stają na przeciwko siebie dwie ekipy aspirujące o medale. W ciągu tego sezonu reprezentacyjnego obie z tych ekip tak naprawdę niczym szczególnym nie zachwyciły. Formę szykowano właśnie na ten turniej więc nie ma co się dziwić. W ostatnich przygotowaniach to jednak Włosi prezentowali się lepiej i to oni według mnie są tutaj faworytem, mimo że to Trójkolorowi wygrywali bezpośrednie rywalizacje ostatnimi czasy. W sparingach Włosi prezentowali się z dość dobrej strony i widać, że forma jest na optymalnym poziomie. Francuzi już na samym początku turnieju zmagać się muszą z kontuzją, bo uraz dopadł rezerwowego środkowego tej kadry. Niby to nie jest jakaś mega zmiana, ale jest pewnego rodzaju problemem. Wydaje mi się, że Trójkolorowi w tym sezonie nie są ekipą z gatunku "nie do ruszenia". Mam wrażenie, że podopieczni Tillie swój szczyt szczytów osiągnęli w poprzednim sezonie i teraz ciężko będzie to powtórzyć. Według mnie, zapowiada się ten mecz na ciekawe widowisko. Zakładając, że w tej grupie każdy punkt i wygrana się liczy, obie ekipy od początku powinny zacząć grać na poważnie, by zająć jak najwyższe miejsce w tabeli na koniec fazy grupowej.

Brazylia - Meksyk
Poniżej 125.5 pkt.
1.90 (Bet365)
Polska -2.5- Egipt 1.61 (Bet365)
Polska - Egipt
Poniżej Poniżej 138.5 pkt
2.00 (Bet365)

W obu przypadkach różnica klas w obu przypadkach. Strata seta przez Polskę lub Brazylię będzie sporą niespodzianką.

tom.cio napisał(a):
USA -2.5 - Kanada 2.10 (Bet365)

Nie oszukujmy się, USA jest o klasę lepsze. Do tego to drużyna budowana jedynie pod igrzyska. Można jednak powiedzieć, że Amerykanie już od paru sezonów we wszystkich imprezach prezentują dobrą siatkówkę. Ten mecz rozgrywany jest w tej teoretycznie mocniejszej grupie i każde zwycięstwo tutaj liczy się bardzo mocno. Kanadyjczycy skazani są na porażkę. Niby jest tu parę nazwisk, które mogą coś namieszać, ale na tle rywala... no cóż... nie ma zwyczajnie czym straszyć.

Rosja - Kuba
Poniżej 130.5 pkt
1.90 (Bet365)

Yyy. Kubańczycy rozbici personalnie po aferze w Finlandii. Rosjanie muszę to wygrać 3-0 i rozgromić rywala, który wystąpi w może nawet trzecim garniturze.

Iran - Argentyna
1.44 (Bet365)
Powyżej 45.5 pkt w pierwszym secie 1.72 (Bet365)

To jedno z ciekawszych spotkań pierwszej kolejki. Teoretycznie faworytem powinna być tu ekipa Iranu. Myślę, że to nie jest jednak aż tak oczywiste. Irańczycy po zmianie trenera w trakcie tego roku póki co nie przekonuje mnie swoją grą. Awans na igrzyska też nie był osiągnięty w niesamowitym stylu. Argentyńczycy od pewnego czasu uznawani są za czarnego konia wielkich turniejów, ale ta kadra pewnego poziomu nie przeskoczy. Jest to solidna reprezentacja, ale bez fajerwerków. Myślę, że będzie to dość wyrównane spotkanie. Żadna z reprezentacji nie jest faworytem do medali, ale do ćwierćfinału jak najbardziej. Tutaj żaden wynik mnie nie zdziwi więc polecam zasiąść przed komputerami i cieszyć się tym widowiskiem

Przedziwne wyniki w tej pierwszej kolejce

PostNapisane: 09 sie 2016 
Ekspert
Ekspert

Brazylia - Argentyna (najwyższa ilość punktów w secie)
typ: under 45,5 <plus>
kurs: 1.76
betcity

2 kolejka spotkań pomiędzy siatkarkami na Olimpiadzie. Spotkanie, które będę typować to mecz jednych z głównych faworytek do wygrania turnieju i Argentynek. Zespoły z odmiennymi nastrojami po pierwszych meczach, Brazylijki pokonały Kamerunem 3:0 w setach do 14,21 i 13. Argentyny poniosły wręcz klęskę z Rosjankami przegrywając 0:3 w setach do 13,10 i 16. W dzisiejszym meczu nie można spodziewać się innego wyniku niż szybkie 3:0 dla Brazylii, a ja stawiam że w tych 3 setach Brazylijki nie stracą więcej niż 20 punktów w pojedynczych setach.

STATYSTYKI Pick 2017

Bukmacherzy.com

Moderator
Moderator

Argentyna - Rosja
1.53 (Bet365)
Powyżej 45.5 pkt w pierwszym secie 1.83 (Bet365)

Dziś sporo ciekawych spotkań, a to niewątpliwie jedno z nich. Argentyna dość niespodziewanie pokonała w poprzedniej kolejce Iran i to bez straty seta. Wynik ten może nieco dziwić. Albicelestes od pewnego czasu nie zachwycali swoją grą na dłuższym dystansie w turniejach, a tu od samego początku chcą pokazać, że trzeba się z nimi liczyć. Jestem ciekaw na ile ta dobra forma to prawda. Myślę, że z Rosjanami tak łatwo nie będzie. To jednak drużyna, która broni tytułu zdobytego 4 lata w Londynie. Oczywiście personalnie to nieco inna drużyna, a do tego Alekno nie miał okazji zabrać najmocniejszego składu z powodu kontuzji. Forma tego zespołu powinna wystrzelić jednak dopiero na ćwierćfinał. Myślę, że jeszcze w fazie grupowej Rosja niczym nie zachwyci, choć będzie osiągać niezłe wyniki. Uważam, że ten mecz będzie od samego początku wyrównany i któraś z linii zostanie na spokoju pokryta.

Meksyk - Francja
Poniżej 130.5 pkt w meczu
1.90 (Bet365)

To teoretycznie różnica klas. Francja powinna rozbić rywala. Uznam, że mecz z Włochami był wypadkiem przy pracy, choć trzeba napisać wielkimi literami - TRÓJKOLOROWI NIE SĄ JUŻ DRUŻYNĄ NIE DO RUSZENIA. Szczyt formy Francuzi osiągnęli przed rokiem, co nie zmienia faktu, że tutaj w Rio będzie to jeden za faworytów do medali.

Włochy - USA
1.50 (Bet365)
Powyżej 45.5 pkt w pierwszym secie 1.71 (Bet365)

Hit dnia, niewątpliwie. Włosi w pierwszym swoim meczu pokazali się z bardzo dobrej strony. Widać, że to ekipa przygotowana na igrzyska. W meczu z Francją kleiło się wszystko i wyglądało naprawdę fajnie. Zupełnie inne nastroje panują w ekipie Amerykańskiej. Sądzę jednak, że porażka 3-0 z Kanadą to taka mała wtopa i teraz Jankesi ruszą z kopyta. Sytuacja tej drużyny nieco się skomplikowała i teraz już naprawdę nie ma czasu na wpadki. Dla mnie to będzie mecz punkt za punkt i powinno być gorąco od samego początku.

Moderator
Moderator

Polska - Iran
Powyżej 180.5 pkt w meczu
1.83 (Bet365)

Polska jako jedyna (oprócz Włochów) w pierwszej kolejce pokazała dobrą grę i pokonała swojego rywala w dobrym stylu. Mecz z Egiptem był jednak tak naprawdę tylko rozgrzewką przed prawdziwym graniem. Już dziś jest rywal z wysokiej półki. Iran od jakiegoś czasu prezentuje dobry poziom, choć w poprzednim roku sami zawodnicy grali przeciwko swojemu trenerowi. Teraz po zmianie szkoleniowca na Lozano gra wygląda niewiele lepiej. Chyba siatkarze i argentyński trener nie znaleźli do końca wspólnego języka. To jednak nadal bardzo mocna ekipa z indywidualnościami, które mogą zrobić różnicę. Polakom z Iranem grało się z reguły ciężko. Persowie w pierwszej kolejce dość niespodziewanie dostali łomot od Argentyny, która dziś potwierdziła wysoką formę. Nie sądzę jednak, że podopieczni Lozano na Igrzyskach będą chłopcami do bicia. Może nie jest jeden z faworytów grupy, ale wszyscy wiemy na co stać tę ekipę. Myślę, że ten mecz będzie bardziej zacięty niż wskazują na to kursy i w trzech odsłonach się nie skończy.

Kuba[b] - Egipt 2.50 (Bet365)
Powyżej 44.5 pkt w pierwszym secie 1.50 (Bet365)
Powyżej 45.5 pkt w pierwszym secie 1.80 (Bet365)

[b]Kurs na Kubę nieco mnie zaskoczył. Przedwczoraj Kubańczycy na tle Rosjan zaprezentowali się, co najmniej, przyzwoicie. Ubrany set nie był przypadkowy. Mimo problemów kadrowych ekipa z Kuby chyba przygotowała się całkiem nieźle do olimpiady. Egipt nic wielkiego z Polską nie zagrał i w żadnym elemencie nie potrafił zdominować biało-czerwonych. Siatkówka w tym kraju już dość dawno przestała się odpowiednio rozwijać, a można zaryzykować stwierdzenie, że zaczęła się cofać. Myślę, że z pewną dozą szczęścia i chęci gry po stronie Kuby, reprezentacja ta nie stoi w tym meczu na straconej pozycji

Brazylia - Kanada +2.5 1.61 (Bet365)

No niech Kanada pokaże, że 3-0 z USA nie było tylko wpadką Amerykanów. Brazylia oczywiście zdecydowanie lepsza, ale jeśli przegrali seta z Meksykiem... to z Kanadą powinni tym bardziej

Moderator
Moderator

Italy vs USA. Wygrana w meczu: Italy
Kurs: 1.80

Włosi w pierwszym meczu w bardzo pewnym stylu pokonali Francję, co na pewno musi robić wrażenie. Wygląda na to, że duet Juantorena & Zaytsev może być postrachem dla każdej ekipy na świecie, a co ważne pozostałe ogniwa zespołu także prezentują się solidnie. Amerykanie natomiast na dzień dobry zaliczyli wpadkę i porażkę od zera z niżej notowaną Kanadą. Na tym etapie ciężko stwierdzić, czy to efekt gorszego przygotowania do turnieju, czy zlekceważenia rywala, ale porażka ze słabszym rywalem to jednak nic pozytywnego. Myślę też, że obecna kadra USA ma nieco problem na pozycji przyjęcia, trójka dość młodych graczy + Priddy który najlepsze lata ma już dawno za sobą to może się okazać za mało jak na wymagania turnieju olimpijskiego. Po tym co pokazały pierwsze mecze, po takim kursie żal nie próbować.

Ягиеллониа Белосток

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Miszak za ten post:
Bukmacherzy.com

Ekspert
Ekspert

Podziękował: 138
Podziękowano: 593
Siatkowka Igrzyska Olimpijskie
Polska - Iran
09/08/2016 - 22:05
typ.over 3,5 seta. <plus>
kurs.1,54
Unibet

Analiza.

Polska w pierwszym meczu pokonala gladko Egipt 3-0,natomiast Iran dosc niespodziewanie ulegl gladko Argentynie 3-0...I nie bylo by nic dziwnego w tym gdy by dzisiaj Argentyna nie wygrala z Rosja 3-1.Tak wiec smiem twierdzic,ze to rywal Persow byl strasznie mocny i dzisiaj podejma oni walke z Polska.A spotkania pomiedzy tymi ekipami ostatnio byly bardzo zaciete...
04.06.16 OG Polska Iran 1 : 3
12.09.15 WC Polska Iran 3 : 2
23.08.15 HWM Polska Iran 3 : 1
28.06.15 WL Iran Polska 1 : 3
26.06.15 WL Iran Polska 3 : 2

Ostatnie 5 spotkan i zawsze mamy wiecej niz 3 sety...Tym bardziej,ze Iran pierwsze spotkanie przegral to z pewnoscia dzisiaj powalcza o punkty.Dla naszej reprezentacji tak naprawde to pierwszy powazny sprawdzian bo Egipt to byl spacerek.Typuje zwyciestwo Polski 3-1...

Moderator
Moderator

Miszak napisał(a):
Italy vs USA. Wygrana w meczu: Italy
Kurs: 1.80

Ягиеллониа Белосток

PostNapisane: 10 sie 2016 
Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Argentyna - Rosja
1.53 (Bet365)
Powyżej 45.5 pkt w pierwszym secie 1.83 (Bet365)

Dziś sporo ciekawych spotkań, a to niewątpliwie jedno z nich. Argentyna dość niespodziewanie pokonała w poprzedniej kolejce Iran i to bez straty seta. Wynik ten może nieco dziwić. Albicelestes od pewnego czasu nie zachwycali swoją grą na dłuższym dystansie w turniejach, a tu od samego początku chcą pokazać, że trzeba się z nimi liczyć. Jestem ciekaw na ile ta dobra forma to prawda. Myślę, że z Rosjanami tak łatwo nie będzie. To jednak drużyna, która broni tytułu zdobytego 4 lata w Londynie. Oczywiście personalnie to nieco inna drużyna, a do tego Alekno nie miał okazji zabrać najmocniejszego składu z powodu kontuzji. Forma tego zespołu powinna wystrzelić jednak dopiero na ćwierćfinał. Myślę, że jeszcze w fazie grupowej Rosja niczym nie zachwyci, choć będzie osiągać niezłe wyniki. Uważam, że ten mecz będzie od samego początku wyrównany i któraś z linii zostanie na spokoju pokryta.

Meksyk - Francja
Poniżej 130.5 pkt w meczu
1.90 (Bet365)

To teoretycznie różnica klas. Francja powinna rozbić rywala. Uznam, że mecz z Włochami był wypadkiem przy pracy, choć trzeba napisać wielkimi literami - TRÓJKOLOROWI NIE SĄ JUŻ DRUŻYNĄ NIE DO RUSZENIA. Szczyt formy Francuzi osiągnęli przed rokiem, co nie zmienia faktu, że tutaj w Rio będzie to jeden za faworytów do medali.

Włochy - USA
1.50 (Bet365)
Powyżej 45.5 pkt w pierwszym secie 1.71 (Bet365)

Hit dnia, niewątpliwie. Włosi w pierwszym swoim meczu pokazali się z bardzo dobrej strony. Widać, że to ekipa przygotowana na igrzyska. W meczu z Francją kleiło się wszystko i wyglądało naprawdę fajnie. Zupełnie inne nastroje panują w ekipie Amerykańskiej. Sądzę jednak, że porażka 3-0 z Kanadą to taka mała wtopa i teraz Jankesi ruszą z kopyta. Sytuacja tej drużyny nieco się skomplikowała i teraz już naprawdę nie ma czasu na wpadki. Dla mnie to będzie mecz punkt za punkt i powinno być gorąco od samego początku.

tom.cio napisał(a):
Polska - Iran
Powyżej 180.5 pkt w meczu
1.83 (Bet365)

Polska jako jedyna (oprócz Włochów) w pierwszej kolejce pokazała dobrą grę i pokonała swojego rywala w dobrym stylu. Mecz z Egiptem był jednak tak naprawdę tylko rozgrzewką przed prawdziwym graniem. Już dziś jest rywal z wysokiej półki. Iran od jakiegoś czasu prezentuje dobry poziom, choć w poprzednim roku sami zawodnicy grali przeciwko swojemu trenerowi. Teraz po zmianie szkoleniowca na Lozano gra wygląda niewiele lepiej. Chyba siatkarze i argentyński trener nie znaleźli do końca wspólnego języka. To jednak nadal bardzo mocna ekipa z indywidualnościami, które mogą zrobić różnicę. Polakom z Iranem grało się z reguły ciężko. Persowie w pierwszej kolejce dość niespodziewanie dostali łomot od Argentyny, która dziś potwierdziła wysoką formę. Nie sądzę jednak, że podopieczni Lozano na Igrzyskach będą chłopcami do bicia. Może nie jest jeden z faworytów grupy, ale wszyscy wiemy na co stać tę ekipę. Myślę, że ten mecz będzie bardziej zacięty niż wskazują na to kursy i w trzech odsłonach się nie skończy.

Kuba - Egipt 2.50 (Bet365)
Powyżej 44.5 pkt w pierwszym secie 1.50 (Bet365)
Powyżej 45.5 pkt w pierwszym secie 1.80 (Bet365)

Kurs na Kubę nieco mnie zaskoczył. Przedwczoraj Kubańczycy na tle Rosjan zaprezentowali się, co najmniej, przyzwoicie. Ubrany set nie był przypadkowy. Mimo problemów kadrowych ekipa z Kuby chyba przygotowała się całkiem nieźle do olimpiady. Egipt nic wielkiego z Polską nie zagrał i w żadnym elemencie nie potrafił zdominować biało-czerwonych. Siatkówka w tym kraju już dość dawno przestała się odpowiednio rozwijać, a można zaryzykować stwierdzenie, że zaczęła się cofać. Myślę, że z pewną dozą szczęścia i chęci gry po stronie Kuby, reprezentacja ta nie stoi w tym meczu na straconej pozycji

Brazylia - Kanada +2.5 1.61 (Bet365)

No niech Kanada pokaże, że 3-0 z USA nie było tylko wpadką Amerykanów. Brazylia oczywiście zdecydowanie lepsza, ale jeśli przegrali seta z Meksykiem... to z Kanadą powinni tym bardziej

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi tom.cio za ten post:
killbill

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]