» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj

Re: Igrzyska XXXI Olimpiady - Siatkówka
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 sie 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 58
Podziękowano: 843
Korea Republic vs Argentina. Łącznie setów: Poniżej 3.5
Kurs: 1.43

Argentynki to zespół delikatnie mówiąc nieco odbiegający poziomem od światowej czołówki. W Rio mierzyły się jak do tej pory z Brazylią i Rosją, ale w żadnym z setów nie doszły nawet do 20 punktów, a przegrane do 10 czy 11 sety tylko oddają poziom tej drużyny. Na chwilę chwały muszą najprawdopodobniej poczekać do meczu z Kamerunem, bo przeciwko reszcie zespołów w grupie powinny zaliczać srogie lanie. Koreanki natomiast mają na koncie solidne zwycięstwo nad Japonkami i przegrany, ale powalczony (1:3) mecz z Rosjankami, gdzie trzy sety były grane na przewagi. Rok temu obie ekipy spotkały się na Pucharze Świata (a więc również imprezie docelowej) gdzie Koreanki wygrały bezproblemowo 3:0. Nie spodziewam się tutaj jakiejkolwiek niespodzianki.

Ягиеллониа Белосток

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 11 sie 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 534
Podziękowano: 661
Iran - Kuba
Poniżej 136.5 pkt w meczu
1.72 (Bet365)

Ciekaw jestem jak zaprezentuje się Iran w tym spotkaniu. Oglądałem ich mecz z Polakami i mieliśmy tam dwa oblicza tej ekipy. Pierwsze dwa sety to zwykła tragedia. Pełno niedokładności głównie w rozegraniu. Później oblicze tej drużyny się zmieniło. Wejście Ghaemiego dodało wiatru w żagle podopiecznym Lozano. Myślę, że ten zawodnik ostatnim występem zasłużył sobie na pierwszą szóstkę dzisiaj. Sytuacja Iranu w grupie nieco się skomplikowała po dwóch porażkach. To ekipa, która na pewno przed igrzyskami mierzyła wysoko, a teraz musi martwić się o awans. Miszak pisał, że Kubańczycy w każdym pokoleniu mają potencjał, ale afera w Finlandii przetrzebiły tę reprezentację. Jak widziałem co oni wyprawiają z Egiptem to wyglądało na totalne amatorstwo. Każdy z zawodników tylko czekał na wbicie jakiejś soczystej lufeczki w boisko rywala. Technicznie też wyglądała gra Kubańczyków bardzo słabo. Ogólnie to dziwię się, że udało im się ugrać seta z Rosją. Myślę, że prawdziwe oblicze tej ekipy mieliśmy okazję oglądać w meczu z Egiptem i jeśli sytuacja się powtórzy, Iran nie powinien mieć problemu z ograniem rywala w trzech setach.

Egipt - Rosja
Poniżej 135.5 pkt w meczu
1.80 (Bet365)

Spotkanie dwóch ekip, które prezentują dość podobny styl, mianowicie grę opartą na sile. Egipt jednak jest znacznie mniej ograną ekipą na wysokim poziomie i jednak ma więcej braków technicznych. W meczu z Polakami wszystkie defekty w technice były obnażone i myślę, że Rosjanie są w stanie to powtórzyć. Sborna celuje w medal igrzysk i to jest pewne. Do tego forma nie jest zła. Personalnie na pewno jest to ekipa lepsza od Faraonów i ma więcej do pokazania jeśli chodzi o tempo gry. Myślę, że jeśli Rosja nie zlekceważy rywala to w godzinę z prysznicem zakończy swój mecz.

Polska - Argentyna 2.25 (Bet365)
Powyżej 44.5 pkt w pierwszym secie 1.44 (Bet365)

Przed startem igrzysk nie wierzyłem w Argentynę, ale teraz jestem zaskoczony. Conte i spółka wyrastają powoli na faworyta grupy i to spotkanie może być taką mała rywalizacją o wygranie tejże grupy. Z perspektywy dwóch już rozegranych kolejek to ekipa z Ameryki Południowej wygląda zdecydowanie lepiej od Polaków. Ogranie 3-0 Iranu i 3-1 Rosji musi robić wrażenie i nie wzięło się z przypadku. Liderem jest oczywiście Conte, ale nie można zapominać, że ta reprezentacja kręci się jedynie wokół niego. W tej paczce jest przeciez Gruby Lucjan De Cecco, Sole czy Gonzalez. Każdy z nich ma swoje atuty i należy do czołówki graczy na swojej pozycji. To nie są anonimowi ludzie. Do tego warto nadmienić, że Argentyńczycy w tym turnieju zagrywają bardzo dobrze i potrafią sobie ustawiać rywala. W przyjęciu nie ma większych problemów. Polacy muszą zagrywać bardzo solidnie, a to największy problem naszej reprezentacji. Flotowcy i zagrywjący z wyskoku nie do końca spełniają swoje zadanie. Biało-czerwoni w polu serwisowym popełniają całą masę błędów. Do tego kiepski blok u środkowych. Z Iranem Kłos zaliczył tylko jedną glebę, a Bieniek miał pusty przelot. Do tego jedynie solidne rozegranie po stronie Polaków. Łomacz troszkę zbyt mocno wrzuca swoich skrzydłowych w siatkę, szczególnie na kontrach. Myślę, że te niedokładności i brak skuteczności w bloku i zagrywce skutkują tym, że to Albicelestes w tym meczu będą faworytem. Jeśli podopieczni Webbera utrzymają poziom z pierwszych dwóch kolejek, powinni ograć naszych siatkarzy.

Laureat : Wimbledon 2016
Laureat : Wimbledon 2016

Podziękował: 2
Podziękowano: 108
Kanada – Francja
Typ: powyżej 147,5 pkt <minus>
Kurs: 1,56
Unibet

Turniej olimpijski. Kanadyjczycy i Francuzi po 2 kolejkach z jednym zwycięstwem i porażką. Francja bez problemów przejechała się po Meksyku, ale dwa dni wcześniej ulegli do zera Włochom. Kanadyjczycy zaczęli od zwycięstwa z USA i ulegli Brazylii, ale 3:1. Sądzę, że dzisiaj wygrają Francuzi, ale jednego seta Kanadyjczycy sa w stanie urwać.

Moderator
Moderator

Francja - Kanada
Powyżej 44.5 pkt w pierwszym secie
1.53 (Bet365)
Powyżej 45.5 pkt w pierwszym secie 1.83 (Bet365)
Powyżej 178.5 pkt w meczu 1.72 (Bet365)

Bochen pisze, że Francja jest jak lew, no według mnie to dotychczas bardziej małe lwiątko. Włosi wbili w parkiet Trójkolorowych i to jest fakt. Wygranej w kolejnym spotkaniu nie ma co brać pod uwagę. Francja w tym sezonie reprezentacyjnym nie zachwyca jak w 2015. Personalnie to dalej ta sama ekipa, ale sportowo coś się zacięło i nie trybi jak powinno. Kanadyjczycy dość poprawnie sobie radzą i z wyżej notowanymi rywalami odnosili niezłe wyniki. Tak naprawdę to personalnie mocna ekipa, a niejeden zawodnik były poważnie traktowany przez najlepsze kluby PlusLigi. Trener dobrze przygotował swoich podopiecznych i chyba ma chrapkę na awans do kolejnej rundy. Jeśli tak ma się stać potrzebne są kolejne dobre wyniki i zwycięstwa. Myślę, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i Kanadyjczycy nie dadzą się wydymać jak jakieś leszcze.

Włochy - Meksyk
1.39 (Unibet)

Kurs marny, ale i Włosi są zdecydowanym faworytem. Ciężko znaleźć coś sensownego. Różnica klas i tyle. Meksyk zaskoczył tylko w meczu z Brazylią wygrywając seta i na tym koniec pozytywnych zaskoczeń tego zespołu. Spodziewam się od samego początku pełnej dominacji Włochów, bo wygranie grupy jest na wyciągnięcie ręki.

Brazylia - USA
Powyżej 180.5 pkt w meczu
1.83 (Bet365)

Panie i Panowie, o 3.30 siadamy przed telewizory na klasyk. Kiepskie występy Amerykanów spowodowały obniżenie linii do tego poziomu jaki widać. Jednak Brazylia zdecydowanym faworytem tutaj nie jest. Po pierwsze to Canarinhos na razie grali z leszczami i nie pokazali pełnej dominacji. Po drugie, z przyjęciem może nie być najlepiej, bo powiedzmy sobie szczerze, przyjmujący będą jak na strzelnicy. Amerykanie już w meczu drugiej kolejki podnieśli swój poziom gry w porównaniu do meczu z Kanadą. Myślę, że z każdym kolejnym meczem będzie tylko lepiej. Sytuacja tego zespołu w grupie się komplikuje i możemy być pewni, że tego meczu bez walki nie odda. Linia według mnie za niska jak na taki mecz, więc spróbować warto

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 13
Podziękowano: 66
Polska - Argentyna 11.08.2016 20:00 <minus>

Polacy dwa zwycięstwa na koncie i niby wszystko gra, ale wszyscy widzą jak wygląda gra naszych. Są momenty gry na mistrzowskim poziomie i przeplatają się z błędami spod trzepaku. Argentynczycy jakby niesieni na tym turnieju, wyrastaj. na faworyta grupy a moze i pretendenta do medalu, zapowiada sie bardzo ciekawe widowisko i o ile nasi nie dadzą się zupełnie zdominować i też dołozą od siebie kawał dobrej gry to o typ jestem spokojny.

Typ: over 3.5 seta
Kurs: 1.40
Buk: Betsson

Moderator
Moderator

Miszak napisał(a):
Korea Republic vs Argentina. Łącznie setów: Poniżej 3.5
Kurs: 1.43

Ягиеллониа Белосток

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Miszak za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 12 sie 2016 
Ekspert
Ekspert

Podziękował: 47
Podziękowano: 693
Brazylia - USA
typ: USA(+2,5seta)
kurs: 1.43 <plus>
Unibet

Przed Olimpiadą stawiałbym obydwa zespoły w roli faworytów do występu w finale, ale rzeczywistość pokazała że u Amerykanów coś nie gra. Najpierw dość sromotnie przegrali z Kanadyjczykami 0:3, a w drugim spotkaniu już po wyrównanym meczu ale również doznali porażki z Włochami 1:3. Brazylijczycy zgodnie z planem dwa zwycięstwa z Meksykiem i Kanadą po 3:1, ale ten set stracony z Meksykanami pozostawia niesmak. Moim zdaniem czas żeby Amerykanie zaczęli coś grać, a papiery na to mają, w końcu lidze światowej przegrali dwukrotnie z Brazylijczykami ale 3:2 i 3:1. W dzisiejszym meczu stać ich na zdobycie co najmniej seta, a porażka 0:3 będzie ich kompromitacją po 3 meczach i raczej nie będą chcieli do tego dopuścić.

Cały Rok : 198-72 || Yield: +10,75% || Skuteczność: 73,3%

STATYSTYKI Pick 2017

STYCZEŃ : 20-7 || Yield: +9,87%
LUTY : 10-3 || Yield: +16,7%
MARZEC : 22-3 || Yield: +41,62%
KWIECIEŃ : 1-0 ||

CZARNA LISTA - Valencia kosz

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi chemiczny za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 12 sie 2016 
Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Iran - Kuba
Poniżej 136.5 pkt w meczu
1.72 (Bet365)

Ciekaw jestem jak zaprezentuje się Iran w tym spotkaniu. Oglądałem ich mecz z Polakami i mieliśmy tam dwa oblicza tej ekipy. Pierwsze dwa sety to zwykła tragedia. Pełno niedokładności głównie w rozegraniu. Później oblicze tej drużyny się zmieniło. Wejście Ghaemiego dodało wiatru w żagle podopiecznym Lozano. Myślę, że ten zawodnik ostatnim występem zasłużył sobie na pierwszą szóstkę dzisiaj. Sytuacja Iranu w grupie nieco się skomplikowała po dwóch porażkach. To ekipa, która na pewno przed igrzyskami mierzyła wysoko, a teraz musi martwić się o awans. Miszak pisał, że Kubańczycy w każdym pokoleniu mają potencjał, ale afera w Finlandii przetrzebiły tę reprezentację. Jak widziałem co oni wyprawiają z Egiptem to wyglądało na totalne amatorstwo. Każdy z zawodników tylko czekał na wbicie jakiejś soczystej lufeczki w boisko rywala. Technicznie też wyglądała gra Kubańczyków bardzo słabo. Ogólnie to dziwię się, że udało im się ugrać seta z Rosją. Myślę, że prawdziwe oblicze tej ekipy mieliśmy okazję oglądać w meczu z Egiptem i jeśli sytuacja się powtórzy, Iran nie powinien mieć problemu z ograniem rywala w trzech setach.

Egipt - Rosja
1.80 (Bet365)

Spotkanie dwóch ekip, które prezentują dość podobny styl, mianowicie grę opartą na sile. Egipt jednak jest znacznie mniej ograną ekipą na wysokim poziomie i jednak ma więcej braków technicznych. W meczu z Polakami wszystkie defekty w technice były obnażone i myślę, że Rosjanie są w stanie to powtórzyć. Sborna celuje w medal igrzysk i to jest pewne. Do tego forma nie jest zła. Personalnie na pewno jest to ekipa lepsza od Faraonów i ma więcej do pokazania jeśli chodzi o tempo gry. Myślę, że jeśli Rosja nie zlekceważy rywala to w godzinę z prysznicem zakończy swój mecz.

Polska - Argentyna 2.25 (Bet365)
Powyżej 44.5 pkt w pierwszym secie 1.44 (Bet365)

Przed startem igrzysk nie wierzyłem w Argentynę, ale teraz jestem zaskoczony. Conte i spółka wyrastają powoli na faworyta grupy i to spotkanie może być taką mała rywalizacją o wygranie tejże grupy. Z perspektywy dwóch już rozegranych kolejek to ekipa z Ameryki Południowej wygląda zdecydowanie lepiej od Polaków. Ogranie 3-0 Iranu i 3-1 Rosji musi robić wrażenie i nie wzięło się z przypadku. Liderem jest oczywiście Conte, ale nie można zapominać, że ta reprezentacja kręci się jedynie wokół niego. W tej paczce jest przeciez Gruby Lucjan De Cecco, Sole czy Gonzalez. Każdy z nich ma swoje atuty i należy do czołówki graczy na swojej pozycji. To nie są anonimowi ludzie. Do tego warto nadmienić, że Argentyńczycy w tym turnieju zagrywają bardzo dobrze i potrafią sobie ustawiać rywala. W przyjęciu nie ma większych problemów. Polacy muszą zagrywać bardzo solidnie, a to największy problem naszej reprezentacji. Flotowcy i zagrywjący z wyskoku nie do końca spełniają swoje zadanie. Biało-czerwoni w polu serwisowym popełniają całą masę błędów. Do tego kiepski blok u środkowych. Z Iranem Kłos zaliczył tylko jedną glebę, a Bieniek miał pusty przelot. Do tego jedynie solidne rozegranie po stronie Polaków. Łomacz troszkę zbyt mocno wrzuca swoich skrzydłowych w siatkę, szczególnie na kontrach. Myślę, że te niedokładności i brak skuteczności w bloku i zagrywce skutkują tym, że to Albicelestes w tym meczu będą faworytem. Jeśli podopieczni Webbera utrzymają poziom z pierwszych dwóch kolejek, powinni ograć naszych siatkarzy.

tom.cio napisał(a):
Francja - Kanada
1.53 (Bet365)
Powyżej 45.5 pkt w pierwszym secie 1.83 (Bet365)
Powyżej 178.5 pkt w meczu 1.72 (Bet365)

Bochen pisze, że Francja jest jak lew, no według mnie to dotychczas bardziej małe lwiątko. Włosi wbili w parkiet Trójkolorowych i to jest fakt. Wygranej w kolejnym spotkaniu nie ma co brać pod uwagę. Francja w tym sezonie reprezentacyjnym nie zachwyca jak w 2015. Personalnie to dalej ta sama ekipa, ale sportowo coś się zacięło i nie trybi jak powinno. Kanadyjczycy dość poprawnie sobie radzą i z wyżej notowanymi rywalami odnosili niezłe wyniki. Tak naprawdę to personalnie mocna ekipa, a niejeden zawodnik były poważnie traktowany przez najlepsze kluby PlusLigi. Trener dobrze przygotował swoich podopiecznych i chyba ma chrapkę na awans do kolejnej rundy. Jeśli tak ma się stać potrzebne są kolejne dobre wyniki i zwycięstwa. Myślę, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i Kanadyjczycy nie dadzą się wydymać jak jakieś leszcze.

Włochy - Meksyk
1.39 (Unibet)

Kurs marny, ale i Włosi są zdecydowanym faworytem. Ciężko znaleźć coś sensownego. Różnica klas i tyle. Meksyk zaskoczył tylko w meczu z Brazylią wygrywając seta i na tym koniec pozytywnych zaskoczeń tego zespołu. Spodziewam się od samego początku pełnej dominacji Włochów, bo wygranie grupy jest na wyciągnięcie ręki.

Brazylia - USA
1.83 (Bet365)

Panie i Panowie, o 3.30 siadamy przed telewizory na klasyk. Kiepskie występy Amerykanów spowodowały obniżenie linii do tego poziomu jaki widać. Jednak Brazylia zdecydowanym faworytem tutaj nie jest. Po pierwsze to Canarinhos na razie grali z leszczami i nie pokazali pełnej dominacji. Po drugie, z przyjęciem może nie być najlepiej, bo powiedzmy sobie szczerze, przyjmujący będą jak na strzelnicy. Amerykanie już w meczu drugiej kolejki podnieśli swój poziom gry w porównaniu do meczu z Kanadą. Myślę, że z każdym kolejnym meczem będzie tylko lepiej. Sytuacja tego zespołu w grupie się komplikuje i możemy być pewni, że tego meczu bez walki nie odda. Linia według mnie za niska jak na taki mecz, więc spróbować warto

PostNapisane: 13 sie 2016 
Moderator
Moderator

Iran - Egipt
Poniżej 140.5 pkt w meczu
1.72 (Bet365)

Różnica klas. Iran powinien ten mecz pewnie wygrać. Już 2 dni temu widzieliśmy całkiem przyzwoicie grających Persów z Kubą. Egipt to podobna półka co Kubańczycy, ale teraz nie powinni sfrajerzyć seta na przewagi. No bez przesady.

Argentyna -2.5 - Kuba 1.33 (Bet365)

Ten mecz jakoś mi śmierdzi. Myślę, że to będzie niełatwe spotkanie dla Argentyńczyków, ale ostatecznie pokonają rywali. Podopieczni Velasco zostali rozbici ostatnio przez Polaków i to co trybiło cały czas, właśnie na mecz z biało-czerwonymi przestało. Jestem ciekaw czy to jednorazowe załamanie dyspozycji, czy coś innego. Kubańczycy przegrywają swoje mecze jeden za drugim, ale czasem potrafią być dosyć powtarzalni w swoich akcjach. To jednak dalej leszcze. Lekkie wątpliwości są, ale liczę na pozytywny rezultat.

Polska - Rosja
1.50 (Bet365)
Powyżej 45.5 pkt w pierwszym secie 1.72 (Bet365)

Jeden z hitów dnia. To mecz wyrównanych drużyn, w których ciężko mi jest znaleźć zdecydowanego faworyta. Polacy zaprezentowali do tej pory tak naprawdę kilka oblicz, ale jeszcze nie widzieliśmy tego z trudną zagrywką na pierwszym planie. Rosjanie póki co bez rewelacji. Niby zwycięstwa są i awans do kolejnej rundy też, to brakuje tego błysku. Jest jedynie solidność. Myślę jednak, że ten mecz jest niezwykle istotny dla morale obu ekip i żadna z nich nie będzie chciała w żadnym momencie podłożyć się rywalowi. Liczę na walkę od początku i zacięte spotkanie.

USA - Francja
1.50 (Bet365)

Kolejne bardzo ciekawe spotkanie. Kolejne zapowiadające się na wyrównane. USA po bardzo słabym początku trochę nabrało wiatru w żagle. Wygrana z Brazylią musiała pozytywnie wpłynąć na tą ekipę. Wygrana z gospodarzem turnieju pozwala dalej realnie myśleć o wysokiej pozycji w grupie na koniec zmagań w tej fazie turnieju. Dalej jednak widać pewne braki w przygotowaniu, alei rywal nie ma się czym pochwalić. Francuzi też się dopiero rozkręcają. To jeszcze nie jest ta kosmiczna gra jak w poprzednim sezonie. Myślę jednak, że z biegiem czasu maszyneria ta zacznie chodzić jak należy. Obie ekipy nie mają już miejsca na jakiekolwiek wpadki i obie powinny się starać o jak największą ilość zwycięstw na koniec fazy grupowej, by później trafić na teoretycznie jak najsłabszego rywala.

Kanada -2.5 - Meksyk 1.25 (Bet365)

Kanada zdecydowanie lepsza, a Meksyk po wygranym secie z Brazylią nie pokazał zupełnie nic. Powinno być 3-0

Brazylia - Włochy
1.72 (Bet365)

Brazylia poniżej moich oczekiwań zaczęła ten turniej i mam coraz większe wrażenie, że coś tam się wypaliło. Brakuje chyba świeżego spojrzenia na reprezentację i Rezende nic dobrego już nie wniesie. Ściany miało pomagać Canarinhos, ale styl gry pozostawia wiele do życzenia. W przyjęciu jest dosyć słabo, a ten element powinien być kluczowy w meczu z Włochami, którzy w Rio zagrywają całkiem dobrze. Azzuri mogą ustawić rywala właśnie tym elementem, a pozostałe elementy siatkarskiego rzemiosła utrzymują na solidnym poziomie. Myślę, że w trzech setach to się nie skończy i linia zostanie osiągnięta.

PostNapisane: 13 sie 2016 
Ekspert
Ekspert

Polska - Rosja
typ: over3,5seta <plus>
kurs: 1.404
Pinnacle

Tak jak wspomniał tom.cio pojedynek Polaków z Rosjanami raczej z tych w których ciężko wytypować zwycięzcę. Choć po dotychczasowych pojedynkach można by upatrywać w nich Polaków. Po zwycięstwach naszych siatkarzy dwukrotnie 3:0 z Egiptem i Argentyną oraz wymęczonym 3:2 z Iranem, można powiedzieć że pierwszy mecz z klasowym przeciwnikiem. Rosjanie do tej pory z dwoma wygranymi - Kuba 3:1 i Egipt 3:0 i jedną porażką z Argentyną 1:3, a dzisiaj dla nich również pierwsze spotkanie na olimpiadzie z utytułowanym rywalem. Patrząc przez pryzmat historii, mecze Polaków z Rosjanami zawsze były wyrównane, ciężko dopatrzeć się jednostronnych pojedynków, dlatego też wybrałem optymalny dla tego spotkania typ, że będzie powyżej 3,5 seta. Mam nadzieję, że z końcowym wynikiem na korzyśc naszych siatkarzy.

STATYSTYKI Pick 2017

PostNapisane: 14 sie 2016 
Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Iran - Egipt
Poniżej 140.5 pkt w meczu
1.72 (Bet365)

Różnica klas. Iran powinien ten mecz pewnie wygrać. Już 2 dni temu widzieliśmy całkiem przyzwoicie grających Persów z Kubą. Egipt to podobna półka co Kubańczycy, ale teraz nie powinni sfrajerzyć seta na przewagi. No bez przesady.

Argentyna -2.5 - Kuba 1.33 (Bet365)

Ten mecz jakoś mi śmierdzi. Myślę, że to będzie niełatwe spotkanie dla Argentyńczyków, ale ostatecznie pokonają rywali. Podopieczni Velasco zostali rozbici ostatnio przez Polaków i to co trybiło cały czas, właśnie na mecz z biało-czerwonymi przestało. Jestem ciekaw czy to jednorazowe załamanie dyspozycji, czy coś innego. Kubańczycy przegrywają swoje mecze jeden za drugim, ale czasem potrafią być dosyć powtarzalni w swoich akcjach. To jednak dalej leszcze. Lekkie wątpliwości są, ale liczę na pozytywny rezultat.

Polska - Rosja
1.50 (Bet365)

Jeden z hitów dnia. To mecz wyrównanych drużyn, w których ciężko mi jest znaleźć zdecydowanego faworyta. Polacy zaprezentowali do tej pory tak naprawdę kilka oblicz, ale jeszcze nie widzieliśmy tego z trudną zagrywką na pierwszym planie. Rosjanie póki co bez rewelacji. Niby zwycięstwa są i awans do kolejnej rundy też, to brakuje tego błysku. Jest jedynie solidność. Myślę jednak, że ten mecz jest niezwykle istotny dla morale obu ekip i żadna z nich nie będzie chciała w żadnym momencie podłożyć się rywalowi. Liczę na walkę od początku i zacięte spotkanie.

USA - Francja
1.50 (Bet365)

Kolejne bardzo ciekawe spotkanie. Kolejne zapowiadające się na wyrównane. USA po bardzo słabym początku trochę nabrało wiatru w żagle. Wygrana z Brazylią musiała pozytywnie wpłynąć na tą ekipę. Wygrana z gospodarzem turnieju pozwala dalej realnie myśleć o wysokiej pozycji w grupie na koniec zmagań w tej fazie turnieju. Dalej jednak widać pewne braki w przygotowaniu, alei rywal nie ma się czym pochwalić. Francuzi też się dopiero rozkręcają. To jeszcze nie jest ta kosmiczna gra jak w poprzednim sezonie. Myślę jednak, że z biegiem czasu maszyneria ta zacznie chodzić jak należy. Obie ekipy nie mają już miejsca na jakiekolwiek wpadki i obie powinny się starać o jak największą ilość zwycięstw na koniec fazy grupowej, by później trafić na teoretycznie jak najsłabszego rywala.

Kanada -2.5 - Meksyk 1.25 (Bet365)

Kanada zdecydowanie lepsza, a Meksyk po wygranym secie z Brazylią nie pokazał zupełnie nic. Powinno być 3-0

Brazylia - Włochy
1.72 (Bet365)

Brazylia poniżej moich oczekiwań zaczęła ten turniej i mam coraz większe wrażenie, że coś tam się wypaliło. Brakuje chyba świeżego spojrzenia na reprezentację i Rezende nic dobrego już nie wniesie. Ściany miało pomagać Canarinhos, ale styl gry pozostawia wiele do życzenia. W przyjęciu jest dosyć słabo, a ten element powinien być kluczowy w meczu z Włochami, którzy w Rio zagrywają całkiem dobrze. Azzuri mogą ustawić rywala właśnie tym elementem, a pozostałe elementy siatkarskiego rzemiosła utrzymują na solidnym poziomie. Myślę, że w trzech setach to się nie skończy i linia zostanie osiągnięta.

Ekspert
Ekspert

Serbia - Holandia
typ: over3,5seta
kurs: 1.42 <plus>
betcity

Dzisiaj rozpoczynają się ostatnie mecze fazy grupowej kobiet i odbędzie się między innymi spotkanie Serbek z Holenderkami. Zarówno jedne jak i drugie mają już zapewniony awans do ćwierćfinału, ale mają o co walczyć. Drużyna, która dzisiaj zwycięży ominie w ćwierćfinale Brazylijki lub Rosjanki, dlatego jest o co walczyć. Obydwa zespoły spisywały się do tej pory podobnie, Serbki 3 zwycięstwa z Włoszkami 3:0, Portorykankami 3:0 i Chinkami 3:0, oraz porażka z USA 1:3, a Holenderki które ustępują rywalkom tylko stosunkiem setów wygrały też 3 razy z Chinkami 3:2, Włoszkami 3:0 i Portorykankami 3:0 i przegrały z USA 2:3. Można się spodiewac 4, 5 setów w tym spotkaniu, obydwa zespoły wyrównane i o zwycięstwie zadecyduje forma dnia. W ostatnich pojedynku pomiędzy tymi zespołami w turnieju w Montreux lepsze były Holenderki wygrywając 3:1. Ja dzisiaj też stawiam Holenderki w roli faworytek, ale typ na powyżej 3 setów lepszy do trafienia.

STATYSTYKI Pick 2017

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi chemiczny za ten post:
Bukmacherzy.com

Moderator
Moderator

Korea Republic vs Cameroon . Punkty — zakłady z handicapem: Cameroon (+22.5)
Kurs: 1.66

Koreanki przed ostatnim meczem grupowym są pewnie trzeciego miejsca w grupie, dlatego też w meczu z najsłabszym w zestawieniu Kamerunem, który do tej pory wygrał ledwie dwa sety (przeciwko Argentynkom) spodziewam się, że czołowe zawodniczki Korei dostaną dziś trochę odpoczynku. Przede wszystkim wielce eksploatowanej Kim przyda się nieco odsapnąć, bo przed Koreankami walka w ćwierćfinale turnieju, a Kim jest drugą najlepszą punktującą na igrzyskach w Rio. Handicap moim zdaniem przez zespół z Afryki jest jak najbardziej do wybronienia. Reprezentantki Kamerunu potrafiły nawet uniknąć srogiego lania od Rosjanek (tylko -11), więc z Koreą, która moim zdaniem powinna dzisiejszy mecz potraktować ulgowo, również powinny powalczyć o "pozytywny" rezultat, choć oczywiście trudno tutaj oczekiwać sensacji.

Ягиеллониа Белосток

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Miszak za ten post:
supermario101

Moderator
Moderator

Miszak napisał(a):
Korea Republic vs Cameroon . Punkty — zakłady z handicapem: Cameroon (+22.5)
Kurs: 1.66

Ягиеллониа Белосток

PostNapisane: 15 sie 2016 
Ekspert
Ekspert

Brazylia - Rosja
typ: Rosja (+2,5 seta)
kurs: 1.51 <minus>
Pinnacle

Ostatni pojedynek grupowy rozgrywek olimpijskich pań w grupie A pomiędzy gospodyniami i Rosjankami. Mecz w zasadzie o nic, bo obydwa zespoły mają już zapewniony awans. Może jedynie o to który z zespołów zajmie 1 miejsce i trafi w ćwierćfinale na Chinki, lub 2 miejsce i na Serbki. Jednak po dotychczasowych spotkaniach w których zarówno Brazylijki jak i Rosjanki nie znalazły sobie równych można spodziewać się bardzo wyrównanego pojedynku. Brazylia wygrała wszystkie 4 spotkania bez straty seta, a ja dzisiaj stawiam na to że właśnie ch0ciaż tego jednego stracą. W końcu naprzeciw nich wystąpią Rosjanki, które również wygrały wszystkie spotkania, ale straciły jednego seta. I to właśnie tylko dzięki temu setowi aktualnie na pierwszym miejscu są Brazylijki. Co prawda ostatnie ich spotkanie podczas WGP zakończyło się wygraną 3:0 przez Brazylijki i to w jednym z setów do 10, ale może to być dodatkowym bodźcem dla Rosjanek, żeby przystąpić do tego spotkania z podwójną motywacją. Ja osobiście stawiam na przynajmniej 1 seta dla Rosjanek, dwie wyrównane ekipy to może się wiele dziac.

STATYSTYKI Pick 2017

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]