» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj

Re: Igrzyska XXXI Olimpiady - Piłka Ręczna
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 sie 2016 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 1384
Podziękowano: 1396
bumcyk napisał(a):
Dania-Chorwacja

1 1.5 <minus>
W.H.
Duńczycy na papierze trochę lepsi, w grupie też zmietli rywali Tunezję i Argentynę z którą Chorwaci wygrali 1 bramką a do tego ostatnie 5 spotkań między nimi to wygrane skandynawów i te czynniki skłaniają mnie w tą stronę

Brazil-Germany

2 1.48 <minus>
10bet

Po długim zastanawianiu się wkońcu poszedłem w stronę lidera grupy i Mistrza Europy a nie gospodarzy .Liczę na lepszą obronę naszych sąsiadów i że to będzie kluczem do wygrania tego pojedynku.Brazylijczycy muszą się jeszcze troszkę nauczyć od Europejczyków.

Conquering Lion
Look How The Lion Will Breake Every Chain

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 13 sie 2016 
Ekspert: Hokej na lodzie

Podziękował: 106
Podziękowano: 466
Coś pomyślałem na dzisiaj i mam:

Słowenia - Niemcy 2 @1.85
Wiem, że Mistrzowie Europy zagrali słabszy mecz z Brazylią. Nie oznacza to jednak wcale, że dzisiaj mogą pozwolić sobie na porażkę. Słoweńcy zaskakują na Igrzyskach, ale spójrzmy prawdzie w oczy, trochę za wysokie progi, jeśli chodzi o nich.

Szwecja - Polska 2 @1.83
Trudny typ i trudny przeciwnik. Szwecja po porażce z Egiptem jest pod brzytwą. Zobaczymy, ale przeciwko swoim nie gram, więc gram tak!

Moderator
Moderator

Podziękował: 58
Podziękowano: 851
Egypt vs Brazil . Wynik: Brazil
Kurs: 1.45

Egipt co prawda bardzo pozytywnie rozpoczął turniej, minimalna porażka ze Słowenią i wygrana ze Szwedami zaskoczyły wszystkich, ale już Polacy potrafili ich zdominować na boisku. Właśnie dlatego uważam, że i Brazylia nie powinna tutaj przestraszyć się ekipy z Afryki. Gospodarze turnieju jak na razie dzielnie się spisują, wygrali z Polakami i Niemcami, a porażka ze Słowenią wcale wstydu im nie przynosi. Motywacji zabraknąć nie powinno, bo wyniki w grupie tak się układają, że Brazylia nadal z szansami nawet na pierwsze miejsce, a to prawdopodobnie pozwoli uniknąć w ćwierćfinale rywala z Europy. Po meczu z Egiptem zagrają jeszcze ze Szwedami, a jest całkiem prawdopodobne, że dla graczy "Trzech Koron" ostatnim mecz będzie pożegnalnym z Rio. Myślę, że Brazylia tutaj powinna wykorzystać porażkę Słoweńców z Niemcami i zrównać się punktami z europejskimi drużynami.

Ягиеллониа Белосток

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Moderator
Moderator

Miszak napisał(a):
Egypt vs Brazil . Wynik: Brazil
Kurs: 1.45

Słabizna..

Ягиеллониа Белосток

PostNapisane: 14 sie 2016 

Kopiusz napisał(a):
Coś pomyślałem na dzisiaj i mam:

Słowenia - Niemcy 2 @1.85 <plus>
Wiem, że Mistrzowie Europy zagrali słabszy mecz z Brazylią. Nie oznacza to jednak wcale, że dzisiaj mogą pozwolić sobie na porażkę. Słoweńcy zaskakują na Igrzyskach, ale spójrzmy prawdzie w oczy, trochę za wysokie progi, jeśli chodzi o nich.

Szwecja - Polska 2 @1.83 <plus>
Trudny typ i trudny przeciwnik. Szwecja po porażce z Egiptem jest pod brzytwą. Zobaczymy, ale przeciwko swoim nie gram, więc gram tak!

PostNapisane: 14 sie 2016 

Szwecja - Brazylia (2,5-0) 1 @1.76 <plus>

Szwedzi dostali równo od wszystkich po głowie. Co ciekawe, nie grali wcale najgorzej, bo oglądałem i mecz z Niemcami i z Polską. Jutro wypada pożegnanie, więc warto zagrać i trochę się pokazać. Brazylia w ostatnim meczu i po remisie z Egiptem pokazała, że nie są wcale drużyną doskonałą. Dla mnie limit szczęścia w ich przypadku mocno się wyczerpał, bo kiedy dodamy do tego naprawdę dobry napada ekipy Trzech Koron, to otrzymamy możliwość niespodzianki :). Nikt nie spodziewał się, że Szwedzi pojadą do domu tak szybko, a tutaj klops, trzeba więc zagrać na chłodno i podziękować kibicom.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Kopiusz za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 15 sie 2016 

Wyciągniemy jeszcze z szafy coś takiego:

Polska - Słowenia 1 @2,24 <minus>
Uprzedzam, Polaków gram bo to moi, a w tym meczu zdarzyć może się... no wszystko. Dosłownie.

Niemcy - Egipt (0-2,5) 1 @1,60 <plus>
Jeżeli Polacy potrafili ich oklepać z taką przewagą, to jednak Niemcy, którzy są w lepszej dyspozycji też powinni. Weźmy pod uwagę fakt, że Egipt jest po meczu z Brazylią, gdzie zagrali naprawdę dobre spotkanie. Ostatnio to u nich wyglądało właśnie jak sinusoida, to dziś wypada - dołek.

PostNapisane: 16 sie 2016 
Ekspert
Ekspert

Podziękował: 47
Podziękowano: 693
Rosja - Angola
typ: Rosja (-3,5)
kurs: 1.51 <plus>
Unibet

W nocy ostatni ćwierćfinał na IO w piłce ręcznej kobiet pomiędzy Rosjankami i piłkarkami Angoli. Rosjanki idą przez ten turniej jak burza i obok Norweżek są faworytkami do wygrania turnieju. W grupie odniosły 5 zwycięstw z Koreą Płd. 30:25, Francją 26:25, Szwecją 36:34, Argentyną 35:29 i Holandią 38:34 i zajęły 1 miejsce w grupie. Piłkarki Angoli zajęły ostatnie premiowane miejsce awansem czwarte kosztem Rumunek dzięki dwóm zwycięstwom z Rumunią 23:19 i Czarnogórą 27:25 i 3 porażkom z Norwegią 20:30, Brazylią 24:28 i Hiszpankom 22:26. Jak widać tylko Norweżki umiały zdecydowanie pokonać afrykański zespół, dzisiaj stawiam że Rosjanki tez zdecydowanie wygrają co najmniej 4 bramkami. Grupa w której grały Rosjanki może za wyjątkiem Norweżek wydaje się silniejsza więc nie powinno być problemu z wygraną Rosjanek pytanie tylko w jakim stosunku.

Cały Rok : 198-72 || Yield: +10,75% || Skuteczność: 73,3%

STATYSTYKI Pick 2017

STYCZEŃ : 20-7 || Yield: +9,87%
LUTY : 10-3 || Yield: +16,7%
MARZEC : 22-3 || Yield: +41,62%
KWIECIEŃ : 2-2 || Yield: -29.5%
PAŹDZIERNIK : 0-0 ||

CZARNA LISTA - Valencia kosz

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi chemiczny za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 17 sie 2016 

Zrobimy na dziś coś takiego:

Niemcy - Katar 1 @1.50
Tutaj raczej wielkich wątpliwości nie mam, bo dla mnie Niemiaszki są najmocniejszą i najrówniejszą ekipą na Igrzyskach. Tutaj wielkich wątpliwości nie ma, bo i cudów nie ma, przecież "Katarczycy" grają nie u siebie.

Dania - Słowenia 1 @1.75
Słoweńcy zrobili na mnie wrażenie... grając z beznadziejną niestety Polską :(. Kiedy jednak zatrzyma się ich "wariacki" atak, widac, że niewiele mają do zaoferowania. Ekipa na pewno mocna, ale defensywa Danii powinna ogarnąc temat.... oby.

Co do Francji, to nie wiem co by się musiało stac, aby ta "rewelacja" zwana Brazylią coś ugrała. Niestety, to samo tyczy się nocnego meczu naszych reprezentantów. Mam bardzo złe przeczucia, więc temat zostawiam, bo przeciwko swoim się po prostu - nie gra!

Bukmacherzy.com

Moderator
Moderator

Brazil vs France . Zakłady z handicapem: France (-4)
Kurs: 1.62

Francja, może obok Niemców to główni faworyci do złotego medalu w Rio jak dla mnie, choć wielce prawdopodobnym jest, że obie drużyny zmierzą się ze sobą już w półfinale. Brazylia może być groźnym zespołem, co pokazały mecze fazy grupowej, ale to tylko powinno zwiększyć koncentrację w obozie Francuzów. Myślę, że po nieudanych styczniowych mistrzostwach Europy "Trójkolorowi" w Rio chcą za wszelką cenę udowodnić swoją klasę i przypomnieć sobie nie tak dawne przecież czasy dominacji w piłce ręcznej. W grupie Francuzi zakończyli zmagania z jedną, minimalną porażką z Chorwatami, która ostatecznie kosztowała ich pierwsze miejsce. Brazylia jak przystało na zespół ze szczebla niżej przeplatała kiepskie mecze z lepszymi, potrafili co prawda ograć nawet Niemców, ale moim zdaniem na etapie ćwierćfinału igrzysk olimpijskich powinna nastąpić weryfikacja jakości ich drużyny i nie spodziewam się, aby Francuzi mieli dziś problemy z odniesieniem zwycięstwa.

Ягиеллониа Белосток

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Miszak za ten post:
Bukmacherzy.com

Moderator
Moderator

Miszak napisał(a):
Brazil vs France . Zakłady z handicapem: France (-4)
Kurs: 1.62

Ягиеллониа Белосток

PostNapisane: 18 sie 2016 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 1384
Podziękowano: 1396
Chorwacja-Polska

1 1.4 <minus>
Bet365

Niestety ale nasi odpadną,bo skończyły się mecze grupowe. Pokazały to inne mecze , blowouty w wykonaniu Francji,Niemiec i Danii.
Już wczoraj pisałem w typach że nas ograją, wygrana Danii mnie upewniła, QF to odsiew ziarna od plew.W siatce też to można było dziś zobaczyć(Rosja,Usa)
Chorwacja zajdzie daleko jak i na ME, rozpędzają się i nasi nie wyglądają na oponenta który może zagrodzić im drogę. Kulejemy w ataku i obronie i chyba
Chorwaci zrobią z nami to samo co ostatnio przykro , ale ja upatruje w nich faworyta turnieju.

Conquering Lion
Look How The Lion Will Breake Every Chain

Ekspert
Ekspert

Podziękował: 138
Podziękowano: 593
Pilka Reczna Igrzyska Olimpijskie
Chorwacja - Polska
18/08/2016 - 01:30
typ.1(1 polowa)
kurs.1,50 <minus>
Betsson

Analiza.

Polska ktora szczesliwie awansowala do cwiercfinalu turnieju Olimpijskiego spotka sie w nim z ekipa Chorwacji.Rywal to dla Polski bardzo niewygodny z ktorym gra sie nam niezwykle ciezko.Dodatkowo slaba forma naszych szczypiornistow i tak jak typuja bukmacherzy z malymi szansami powodzenia.Chorwacja w swojej grupie eliminacyjnej zajela pierwsze miejsce i wygrala mecze z takimi tuzami jak Francja czy Dania.Nasza ekipa jak gra kazdy widzi...bardzo slabe pierwsze polowy gdzie wygralismy tylko raz z Egiptem i raz zremisowalismy z Szwecja...Dlatego wlasnie stawiam tutaj na typ,ze to Chorwacja zwyciezy w pierwszej odlonie tego meczu.Tu juz nie ma kalkulacji i bedzie gra na calego...Chorwacja pierwsze mecze zaczela slabo,ale potem juz same wygrane spotkania i wygrane takze pierwsze polowy i to nie byle z kim tylko z Dania i Francja.Tak wiec stawiam na Chorwacje zwycieska w pierwszej odslonie meczu.

Kopiusz napisał(a):
Zrobimy na dziś coś takiego:

Niemcy - Katar 1 @1.50 <plus>
Tutaj raczej wielkich wątpliwości nie mam, bo dla mnie Niemiaszki są najmocniejszą i najrówniejszą ekipą na Igrzyskach. Tutaj wielkich wątpliwości nie ma, bo i cudów nie ma, przecież "Katarczycy" grają nie u siebie.

Dania - Słowenia 1 @1.75 <plus>
Słoweńcy zrobili na mnie wrażenie... grając z beznadziejną niestety Polską :(. Kiedy jednak zatrzyma się ich "wariacki" atak, widac, że niewiele mają do zaoferowania. Ekipa na pewno mocna, ale defensywa Danii powinna ogarnąc temat.... oby.

Co do Francji, to nie wiem co by się musiało stac, aby ta "rewelacja" zwana Brazylią coś ugrała. Niestety, to samo tyczy się nocnego meczu naszych reprezentantów. Mam bardzo złe przeczucia, więc temat zostawiam, bo przeciwko swoim się po prostu - nie gra!

Panowie, kurwa, trochę więcej wiary, bo tej wiary nam potrzeba :)).

Polska w półfinale zmierzy się z Danią i wcale nie jest bez szans.

bumcyk

Moderator
Moderator

Netherlands vs France . Łącznie bramek: Poniżej 49.5 <plus>
Kurs: 1.48

Pierwszy półfinał w turnieju kobiet zapowiada się niezwykle interesująco, drugi w sumie zresztą też, ale tam jednak Norweżki "powinny" moim zdaniem. Holenderki nieco zaskakująco poradziły sobie z Brazylijkami, przez cały mecz dawały radę utrzymywać nieznaczną przewagę, a na koniec kiedy Brazylijki już wiedziały, że nic z tego nie będzie, dały Holenderkom jeszcze więcej swobody i skończyło się na aż dziewięciu bramkach przewagi (32:23). Holenderki to zespół całkiem overowy, ale z to mecze z udziałem Francuzek tylko dwa razy kończyły się przekroczeniem tej linii (przeciwko Rosji i Szwecji). Zazwyczaj to właśnie w meczach z udziałem francuskiego zespołu można na turniejach dopatrywać się najniższych wyników. Obie ekipy spotkały się ze sobą na inaugurację turnieju i Francuzki pokonały Holandię, a w meczu padły zaledwie 32 bramki (18:14). Ciężko będzie przebić ten wynik, choć nie sądzę, aby dziś nagle te dwie ekipy zagrały wielce overowe zawody. Francuzki mają solidną obronę i dwie bramkarki grające na wysokim % skuteczności obron. Laura Glauser jest druga w klasyfikacji na najlepszą bramkarkę (40%), a tuż za nią na trzeciej pozycji jest jej koleżanka z reprezentacji Amandine Leynaud (39%). Po drugiej stronie Tess Wester też potrafi pobronić, choć w statystykach wypada nieco gorzej (30%). Niemniej jednak to Francja powinna dyktować tempo gry, a Holandia nawet mimo całkiem mocnej drugiej linii, nie powinna śpieszyć się z oddawaniem rzutów, bo Francuzki grają szczelnie i raczej trzeba będzie się trochę napocić, aby przeciwko nim dojść do dogodnej sytuacji rzutowej. Wielkiego festiwalu bramkowego bym się tutaj nie spodziewał, stawka spotkania też raczej spowoduje, że dziewczyny będą się pilnować w defensywie.

Ягиеллониа Белосток

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Miszak za ten post:
Bukmacherzy.com

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]