» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
  Drukuj

Re: Igrzyska XXXI Olimpiady - Koszykówka Kobiet
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 sie 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 505
Podziękowano: 2109
Francja - Serbia
Francja
@1.57 Stawka: 2j.

Francja - Serbia
Francja(-3.5)
@1.90 Stawka: 1j.

Francja - Serbia
Francja/Francja (HT/FT)
@2.05 Stawka: 1j.

Dlugo sie zastanawialem jak ugryzc ten mecz, ale wyszlo tak...
Faktem jest, ze od początku Igrzysk Francuzki srednio do mnie trafialy... Te wygrane dziewczyn często byly wymęczone, do tego brak Dumerc.. no nie wierzylem w to, ze Trojkolorowe cos tu zdzialaja, a juz na pewno nie wierzylem, ze w jakikolwiek sposob postawią sie bardzo mocnym Amerykankom w polfinale...
W tej 1/2 Trojkolorowe jesdak wbrew moim prognozom tragicznie nie wypadly... Ok, dziewczyny przegraly by 19, ale co by nie mowic, zadna inna ekipa nie przegrala z USA tak "nisko"... Sam mecz... no wiadomo jak gra sie z Amerykankami, ale nie bylo tak zle, szczegolnie w pierwszej polowie. Tak naprawde dopiero ta 3q, w ktorej Stany wystrzelily jak to potrafią zalatwila sprawe zwycięstwa i awansu..
Niemal wszystkie Trojkolorowe w tym spotkaniu zapunktowaly, fajnie zaprezentowala sie z lawki Johannes... Do tego zatrzymanie USA na "tylko" 86 oczkach... no mozna miec rozne "ale" do Francji na tych Igrzyskach, ale to akurat zle nie wyglądalo..
Serbki podobnie jak Francuzki tez mnie na kolana w tych Igrzyskach nie rzucaly... Na pewno wielu oczekiwalo wiecej od mistrzyn Europy, a tymczasem jest jak jest... W fazie grupowej szalu nie bylo, nawet z Chinami oraz Senegalem o czym juz pisalem...
Nie liczylem dlatego tez, ze w starciu o polfinal z mocnymi Australijkami, ze Serbia cos wiecej zdziala... Jak sie jednak okazalo bylem w bledzie i ta wygrana byla dla mnie ogromnym zaskoczeniem...
Jak pokazal jednak polfinalowy pojedynek z Hiszpania, byl to chyba jednorazowy wyskok... W grupie z Hiszpankami skonczylo sie na -6, w polfinale na -14 i trzeba powiedziec otwarcie, ze Serbki nic wielkiego nie pokazaly w tym meczu...
Zobaczymy jak bedzie dzis, oba zespoly w przeciągu calych Igrzysk do mnie nie trafialy, ale wydaje mi sie, ze jednak lepsza opcją będa Francuzki... Trojkolorowe czesto wygrywaly w bolach, ale wygrywaly, nawet jesli byly w trakcie meczu daleko z tylu... Serbki z Kanada potrafily przewalic 18 oczek przewagi, z Chinami skompromitowac sie w 4q i to jest wstyd, nawet jesli ma sie spora przewage, bo co by nie mowic byl to mecz o awans... Z Senegalem niezbyt wysoka wygrana i sporo straconych punktow... Jedyny jasny punkt tej druzyny to cwiercfinal z Australia.
Inna sprawa, dla Serbii to debiut w IO, Francja ma tu jednak wieksze doswiadczenie i to tez mysle nie bedzie bez znaczenia...
W koncu sprawa ostatnia, Francja tu na moje bedzie gryzla parkiet, zeby sie rywalkom zrewanzowac za ubiegloroczny Eurobasket i porazke w finale...
Ja sprobuje, zobaczymy co dziewczyny na to.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Moderator
Moderator

USA - Hiszpania
Torrens A. (Hiszpania) powyżej 29.5 minuty
@1.90 Stawka: 3j.

Przemilcze Francuzki bo mnie kurwica strzeli...
Coz, zostal jeden mecz, na poczatek danie glowne.
Alba sporo tu zabrala, ale licze, ze chociaz w ostatnim meczu odda...
Mecz o zloto, mecz ostatni, takze wychodzi sporo minut czolowej zawodniczki druzyny... Srednio Torrens na parkiecie w Rio spedzala 29.4MPG... Powyzej 29.5 minut Alba na parkiecie spedzila w czterech z siedmiu starc, ale tak... Z Kanada Alba grala 28:36, z Senegalem 17:08, ale warto pamiętac, że ona byla w tym meczu oszczedzana wlasnie przed starciem z Kanada, z USA, dzisiejszym rywalem, 25:14 tylko, ze nalezy pamietac o tym, ze w drugiej polowie ona jednak az tak wiele nie pograla, szczegolnie w 4q, co jest raczej zrozumiale biorąc pod uwage to jaką przewage mialy Stany...
Dzis oczywiscie USA tez jest faworytem i pewnie USA wygra wysoko, ale nie sadze, ze nawet przy sporej przewadze Amerykanek, w ostatnim meczu tutaj Alba bedzie oszczedzana...
Poza wyzej wymienionymi starciami, w grupie Torrens grala jeszcze 31 minut z Serbią, 38 z Chinami, w fazie pucharowej z kolei 32 minuty z Turcją oraz 34 w polfinale z Serbkami...
Z Turcją punktowo w 1/4 wyszlo slabo, z Serbia niby lepiej, chociaz 3/11 wyglada blado... Niemniej Alba to niezwykle wazna zawodniczka dla swojej druzyny i tutaj w takim starciu nie widze możliwosci, zeby ona nie pograla co najmniej 30 minut...
Dla mnie ten typ to absolutna promocja i licze, ze chociaz w ostatnim meczu sie nie zawiode...

USA - Hiszpania
Taurasi D. (USA) powyżej 24.5 minuty
@1.90 Stawka: 2j.

Wiadomym jest, ze Auriemma fajnie rotuje skladem, kazda zawodniczek dostaje szanse, kazda tych minut ma calkiem sporo... Niemniej DT dostaje tych minut najwięcej, ona jest liderka tej druzyny i na moje w wielkim finale trener UConn jej tych minut nie odbierze, nawet przy sporej przewadze Amerykanek...
Diana srednio na parkiecie przebywa 24.1 MPG i ona w zasadzie tylko z Senegalem nie pograla co najmniej 20 minut, co jest zrozumiale biorac pod uwage to jakim blowoutem skonczyl sie ten mecz...
Pozostale starcia w grupie to jednak:
vs Hiszpania - 23:47
vs Serbia - 23:58
vs Kanada - 23:23
vs Chiny - 23:20
W tych starciach Amerykanki miazdzyly, a minut Diany bylo i tak sporo... W fazie pucharowej bylo ich jednak wiecej:
vs Japonia - 27:24
vs Francja - 30:46
Tu tez jakos nie widzi mi sie, zeby Taurasi nie pograla tych 25 minut... W grupowym meczu z Hiszpankami troszke zabraklo do przeskoczenia zaproponowanej tu linii, ale final to jednak inna bajka... Auriemma bedzie tutaj rotowal skladem, ale DT swoje odpowiednio dostanie i swoje odpowiednio dolozy, niezaleznie od wyniku, jestem o to jakos dziwnie spokojny.
Linia jak najbardziej do wzięcia wedlug mnie.

USA - Hiszpania
Taurasi D. (USA) powyżej 15.5
@2.00 Stawka: 2j.

USA - Hiszpania
Taurasi D. (USA) powyżej 20.5 (punkty +zbiórki +asysty)
@1.85 Stawka: 1j.

No, a jesli juz mowimy o Taurasi... Skoro licze w finale na sporo minut, trudno, zebym nie liczyl na jej swietny wystep...
Oczywiscie Stany maja znakomity i co wazniejsze rowny sklad, ale tak jak napisalem wyzej, Diana minut dostaje najwiecej i ona tez punktowo, mimo ze cztery zawodniczki notują podwojne zdobycze, wypada najlepiej - 15.4PPG..
Fakt, w grupowym starciu z Hiszpania, DT skonczyla z 13 oczkami, ale no powtorze sie, tu licze na wiecej minut niz wowczas, a tym samym wiecej oczek szczegolnie po tym co zawodniczka Phoenix pokazywala w fazie pucharowej...
Jak wspomnialem wyzej faza pucharowa to wiecej minut Diany niz w grupie... I pod względem punktowym wyglądalo to fajnie, bo z Turcją, Taurasi skonczyla z 19 oczkami, z Francją z 18... Dzis final i mimo 13 oczek w grupie z Hiszpanią dzis kolejny wynik w granicach 20 punktow z jej strony mnie nie zaskoczy...
Przy takiej linii wypada wziąc...

Moderator
Moderator

Cytuj:
Francja - Serbia
Francja
@1.57 Stawka: 2j.

Cytuj:
Francja - Serbia
Francja(-3.5)
@1.90 Stawka: 1j.

Cytuj:
Francja - Serbia
Francja/Francja (HT/FT)
@2.05 Stawka: 1j.

Dla mnie to jest kur... paranoja...
Pomijam juz 1q, gdzie Francja wyglądala jak... a ch... nie bed konczyl.
W 3q dziewczyny maja 40-37 i Serbia robi.... 18-2, w meczu o brąz Igrzysk Olimpijskich.
Szkoda gadki, ale co sie dziwic jak pojecie mam o tym żadne.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Wojtek_89 za ten post:
bumcyk

Moderator
Moderator

USA - Hiszpania
USA powyżej 42.5 zbiórek
@1.85 Stawka: 2j.

USA - Hiszpania
USA(-10.5) zbiórek

USA - Hiszpania
USA powyżej 28.5 zbiórek w defensywie

USA - Hiszpania
USA powyżej 60.5% za 2

USA - Hiszpania
USA wygra wszystkie kwarty
@3.30 Stawka: 1j.

USA - Hiszpania
Hiszpania powyżej 20.5 straty

USA - Hiszpania
USA(-7.5) zbiórek w defensywie

No i caly zestaw zakladow pobocznych na final.
Trzyma jeszcze po Francuzkach, ale to ostatni mecz, final i chociaz zdaje sobie sprawe z tego, ze Hiszpanki z Turcja wypadly niezle, ze wyeliminowaly Serbie, a USA nie zniszczylo wedlug moich prognoz Francji to jednak w tym meczu Amerykanki powinny zabic.
Kazdy wie co one w Rio robia, w grupie Hiszpanki juz zmiotly, chociaz te graly bez Xargay, tutaj powinno byc to samo, nawet z Marta w skladzie Hiszpanii, nawet bez Bird po stronie USA.

Ekspert : Hokej na lodzie, WNBA

Podziękował: 4000
Podziękowano: 6326
18.08.2016

KOSZYKÓWKA KOBIET/IO/2016
USA - HISZPANIA
Finał.USA idzie jak burza. Wygrało wszystkie mecze wysoko choć z Francją w półfinale ich wygrana już taka okazała nie była.
Dziś kolejne zwycięstwo. Pytanie tylko w jakim rozmiarze. Ja spróbuję tak:

USA - HISZPANIA 1(-19.5) 1.54

POWODZENIA

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Moderator
Moderator

Cytuj:
USA - Hiszpania
Torrens A. (Hiszpania) powyżej 29.5 minuty
@1.90 Stawka: 3j.

Cytuj:
USA - Hiszpania
Taurasi D. (USA) powyżej 24.5 minuty
@1.90 Stawka: 2j.

Cytuj:
USA - Hiszpania
Taurasi D. (USA) powyżej 15.5
@2.00 Stawka: 2j.

Cytuj:
USA - Hiszpania
Taurasi D. (USA) powyżej 20.5 (punkty +zbiórki +asysty)

Cytuj:
USA - Hiszpania
USA powyżej 42.5 zbiórek
@1.85 Stawka: 2j.

Cytuj:
USA - Hiszpania
USA(-10.5) zbiórek

Cytuj:
USA - Hiszpania
USA powyżej 28.5 zbiórek w defensywie

Cytuj:
USA - Hiszpania
USA powyżej 60.5% za 2

Cytuj:
USA - Hiszpania
USA wygra wszystkie kwarty
@3.30 Stawka: 1j.

Cytuj:
USA - Hiszpania
Hiszpania powyżej 20.5 straty

Cytuj:
USA - Hiszpania
USA(-7.5) zbiórek w defensywie

No i tak oto konczymy Igrzyska. Wyszlo calkiem przyjemnie, chociaz mogl byc nawet komplet, bo Amerykanki za 2 - 58%, Hiszpania strat - 17, a i kwarty mozna bylo wygrac wszystkie, ale niestety ostatnia odslona lekko puszczona i przegrana 3 oczkami.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Wojtek_89 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 21 sie 2016 

Podziękował: 4000
Podziękowano: 6326
18.08.2016

USA - HISZPANIA 1(-19.5) 101-72 !!!!!!!

W10/L9
IO/2016/BRAZYLIA
W13/L14

PS. USA pewnie zdobyło złoty medal. Oglądałem ich wszystkie mecze. Jednak tak wielu spudłowanych rzutów, niecelnych podań i chaosu w ich wykonaniu już dawno na mistrzowskiej imprezie nie widziałem.
Amerykanki wygrały bo ich rywalki były po prostu jeszcze słabsze.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 21 sie 2016 
Moderator
Moderator

Turniej koszykarski w wydaniu Pań dobiegł końca, pora na podsumowania...
Mistrzyniami zostały po raz szosty Amerykanki, co bez dwoch zdan nie jest zaskoczeniem.. Srebro dla Hiszpanek bez Lyttle, brąz dla debiutantek, mistrzyń Europy, Serbek.
Mnie osobiscie bardzo zawiodly Australijki, ktore Igrzyska skonczyly bez medalu po raz pierwszy od... 1992 roku.. To wiadomosc tym smutniejsza, ze Penny na odchodne zostala bez krązka.
Jesli o moje zmagania chodzi, wyszlo następująco:

Ilość typów: 55
Ilość trafionych typów: 32
Ilość nietrafionych typów: 23

Zysk/Strata: (+2.66j.)

Faza grupowa wyszła pięknie, ale pogrążyło mnie starcie Amerykanek z Francuzkami... Do tego pare razy za bardzo zaufalem Torrens.. Mimo wszystko plus to zawsze plus, a o to w gruncie rzeczy chodzi, do tego kolejna lekcja z kobiecym koszem zaliczona...
W porownaniu do Londynu jest progres, zobaczymy co przyniesie Tokio!
Dzieki wszystkim udzielającym sie oraz zaglądającym, do uslyszenia! :wink:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]