» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj

Igrzyska XXXI Olimpiady - Koszykówka Kobiet
Autor Wiadomość
PostNapisane: 03 sie 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 475
Podziękowano: 1789
Obrazek

Obrazek

Oficjalna Strona Igrzysk XXXI Olimpiady

Igrzyska XXXI Olimpiady - Koszykówka Kobiet

ZAPRASZAMY!

Obrazek

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: Igrzyska XXXI Olimpiady - Koszykówka Kobiet
PostNapisane: 03 sie 2016 
Moderator
Moderator

Juz za chwileczkę, juz za momencik dziewczyny rozpoczna wyścig po olimpijskie złoto!
Zanim to jednak nastąpi.... Tak prezentują sie grupy:

Grupa A

Francja
Japonia
Brazylia
Australia
Białoruś
Turcja

Grupa B

Kanada
Hiszpania
USA
Senegal
Serbia
Chiny

Do kolejnej fazy awansuja po cztery najlepsze zespoly z każdej grupy.. Tytułu sprzed czterech lat bronia Stany, ktore w wielkim finale zdemolowaly wrecz Francuzki. Brąz padl lupem Australijek.
Jak bedzie w Rio? Na odpowiedz musimy jeszcze troche poczekac, ale jedno jest pewne... zapowiada sie niezwykle ciekawy turniej!

Do uslyszenia!

PostNapisane: 04 sie 2016 
Moderator
Moderator

Olimpiada 2016 - Koszykówka kobiet - zdobędzie medal
Australia
TAK
@1.70 Stawka: 2j.

No to zaczynamy.
Calkiem przyjemny bet z jeszcze przyjemniejszym kursem.
Jak wiadomo glownymi faworytkami sa tu Amerykankami, co absolutnie dziwic nie moze patrzac na sklad.. Zloto zatem powiedzmy, ze mamy obsadzone, zostaja dwa miejsca..
Ja tam po cichu licze, ze Australijki nakopią nawet Amerykankom, ale tutaj nie bede az takim huraoptymistą, pojde w top 3.
Kto oprocz Australijek jest w tym gronie ewentualnych medalistow? Na pewno Francja, Hiszpania, Turcja, mistrzynie Europy - Serbki. Kto wie, moze Kanada, ktora potencjal jednak ma... Pozostale ekipy, w tym gospodynie jednak skreslam...
Z tego grona potencjalnych medalistow co by nie mowic najbardziej widzi mi sie... Australia, nie bede klamal. Sklad solidny
Cytuj:
Burton, Cambage, Rae-Ebzery, George, Hodges, Jarry, Lavey, Mitchell, Phillips, Talbot, Taylor, Tolo

i nieprzypadkowo Australijki sa stawiane w roli faworytek do medalu... Mnie osobiscie patrzac na ten sklad cieszy powrot do zdrowia Taylor, ktora w trakcie sezonu WNBA nabawila sie kontuzji... Wiadomo jak waznym ogniwem dla zespolu jest Penny takze jej powrot do gry jest znakomitą wiadomoscią. Znalazlo to zreszta potwierdzenie podczas niedawnych meczow kontrolnych w USA, gdzie dziewczyny mierzyly sie z Kanada, Francja i USA... Tam Taylor pokazala sie z naprawde solidnej strony, potwierdzając, ze mimo niedawnej kontuzji, ona bedzie w Rio czolowa zawodniczką druzyny.
Tak jak mowie sklad solidny i z takimi zawodniczkami Australijki spokojnie są w stanie zasiąść na podium.
Jesli o te najpowazniejsze rywalki chodzi...
Francuzki sklad ciekawy, ale wedlug mnie na Australie to malo.... Fakt, we Francji podczas turnieju towarzyskiego w czerwcu gora byly Trojkolorowe, ale wowczas Kangurzyce graly bez Phillips oraz Taylor i chociaz Francja grala bez Grudy to jednak oslabienia Australii byly powazniejsze.
Kilka dni temu w USA, Australijki grajac juz w pelnym zestawieniu wziely udany rewanz na Francuzkach prezentujac sie z naprawde solidnej strony...
Idąc dalej, Hiszpania... Kolejny grozny rywal, ale bez Lyttle... Jej miejsce zajela Ndour i chociaz absolutnie nie mam zamiaru umniejszac mlodszej Hiszpance to jednak nie ten poziom i doswiadczenie co Sancho...
Serbki, mistrzynie Europy, ale to tez jednak nie ta polka co Australia, podobnie jak Turcja... Kanada z potencjalem, ale mecz w USA pokazal jednak, ktora druzyna jest lepsza i chociaz to byl tylko mecz towarzyski to jednak Australijki pokazaly moc (tutaj ilosc strat mnie tylko niepokoila), a przeciez Kanada grala juz z Achonwa oraz Nurse.
Wedlug mnie Australijki maja wszystkie mozliwe papiery, zeby zajsc wysoko w tym turnieju... Zycze tego dziewczynom z calego serca szczegolnie, ze ten turniej to tez swego rodzaju pozegnanie dla Taylor, ktora po tegorocznym sezonie WNBA konczy kariere... Pierwsze honory Penny juz dostala, zostając C.. Teraz mam nadzieje, ze poprowadzi ona takze swoj zespol do medalu.

PostNapisane: 05 sie 2016 
Moderator
Moderator

Francja - Turcja
Turcja(+7.5)
@1.51 Stawka: 2j.

Trzeba sprobowac...
Jak pisalem wyżej, Francuzki oraz Turczynki to zespoly, ktore powinny bic sie o medale.. Poczatkowo w tym starciu chcialem atakowac Trojkolorowe, ale jednak wczorajsze informacje od tego mnie odwiodły.. Wczoraj pisalem o Australijkach, skonczylem, po czym po jakims czasie dotarlem do informacji, ze w Rio nie zagra w barwach Trojkolorowych, Dumerc, ktora niestety nabawila sie kontuzji.
Jej miejsce zajmie Bouderra, ale dla mnie to nie ten sam poziom... Celine cztery lata temu w Londynie odgrywala kluczowa role w swoim zespole, w Rio tez ona bylaby czolową zawodniczką druzyny, nawet jesli w meczach towarzyskich nie zawsze konczylo sie wysokim wynikiem z jej strony.
To spory problem dla Francuzek i tutaj Turczynki mysle, ze sa w stanie powalczyc... Nie bede mowil, ze sa w stanie wygrac, ale powalczyc.
Turcja sklad ma ciekawy...
Cytuj:
Alben, Vardarli, Cakir, Cora, Canitez, Caglar, Kimyacioglu, Ivegin, Sanders, Yilmaz, Ural, Senyurek

...i na pewno jest tu potencjal na solidny turniej... Co wazne Yilmaz jest gotowa do gry po urazie, a to dobra wiadomosc.
Co ciekawe oba zespoly spotkaly sie w tym okresie przygotowawczym do Rio i wowczas dwukrotnie lepsze okazaly sie Francuzki, ale jednak Trojkolorowe i w jednym i w drugim meczu az tak nie zbily, do tego jednak Francuzki graly juz tym olimpijskim skladem, jeszcze z Dumerc, a Turczynki bez Yilmaz, dodatkowo w jednym meczu bez Ivegin...
Wedlug mnie warto tu sprobowac, szanse na pewno są.

PostNapisane: 06 sie 2016 
Moderator
Moderator

Chiny - Kanada
Kanada(-5.5)
@1.64 Stawka: 2j.

Kanadyjki jak juz wielokrotnie pisalem ze sporym potencjalem i chociaz tuz przed Rio w USA dziewczyny polegly by dd Australią, dostaly baty od Amerykanek, to jednak z Chinkami w dniu otwarcia problemow wiekszych byc nie powinno. Zreszta jeszcze w trzecim meczu w tym mini turnieju w USA, dziewczyny ograly przeciez Francje.
Kanada sklad ma naprawde fajny i tutaj szczegolnie z Achonwa oraz Nurse, ktore dolaczyly wlasnie przed tym turniejem w USA wypadaloby nie zrobic kuku z Chinkami, w meczu, ktory moze byc nawet na wage awansu..
Ten sklad Kanadyjek pokazal juz przed rokiem, ze trzeba na niego uwazac... Dziewczyny wygraly przeciez w takim zestawieniu przed rokiem FIBA Americas Championship, dziewczyny w takim zestawieniu przed rokiem wygraly Igrzyska Panamerykańskie w finale pokonując USA...
No i oczywiscie ten sklad USA daleki byl od tego jaki zobaczymy w Rio, ale mimo wszystko to zwycięstwo robilo wrazenie, nadal robi.
Tak jak mowie Kanada papiery na dobre wyniki ma i naprawde nie wyobrazam sobie, zeby z Chinkami dziewczyny mialy zawiezc.
Chiny dla mnie duzo slabsze, do tego w okresie przygotowawczym do Rio, w polowie lipca, Azjatki trzykrotnie polegly z Kanada, a przeciez Kanadyjki nie graly pelnym skladem, podczas gdy Chinki wystawily sklad olimpijski...
No i ok, wszystkie trzy mecze rozgrywane byly w Kanadzie, ale mimo wszystko te starcia pokazaly, ktora druzyna jest lepsza... Teraz z Achonwa oraz Nurse licze na jeszcze wiecej, licze na jeszcze pewniejsze rozprawienie sie z Chinkami.
Moim zdaniem powinno byc milo.

Ekspert : Hokej na lodzie, WNBA

Podziękował: 2994
Podziękowano: 4993
6.08.2016

KOSZYKÓWKA KOBIET/IO/2016
BRAZYLIA - AUSTRALIA 1(+14.5) 1.53
BIAŁORUŚ - JAPONIA 2(+5.5) 1.53
W meczu pierwszym "Kangurzyce" są zdecydowanymi faworytkami. Zobaczymy czy prawdą jest, że gosp. sprzyjają nie tylko ściany,kibice itp. Jak jeszcze sędziowie to Brazylia może wywalczyć przyzwoity rezultat.
Co do Białorusi to mam zakodowane, że ich zespół nie koniecznie znosi dobrze napięcie związane z dużą imprezą. A tu mamy mega wielkie zawody.

POWODZENIA

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Moderator
Moderator

Brazylia - Australia
Australia(-8.5)
@1.67 Stawka: 2j.

Brazylia - Australia
Australia powyżej 74.5
@1.79 Stawka: 1j.

Turczynki przemilcze.
Idąc dalej... Starcie gospodyn z Australijkami.. Oczywiscie tutaj hala będzie ostro dopingowac Brazylie, ale ja licze na mocne otwarcie Australijek.
Brazylijki zdecydowanie slabsze niz Australia... Ok, przed Igrzyskami dziewczyny ograly wysoko dwa razy Japonie, ale pozniej z Serbkami juz tak latwo nie bylo, a i z Chinkami mimo wygranej Brazylia na kolana nie rzucila...
Australijki maja wszystko co potrzeba, zeby zrobic juz w pierwszym meczu show, zreszta o Australijkach pisalem juz pare postow wyzej... Sklad swietny, cieszy bardzo powrot do gry Taylor, dla ktorej sa to juz niestety ostatnie Igrzyska, mecze sprzed Rio w USA takze udane, no czego chciec więcej?
Oczywiscie w skladzie Brazylii znajdziemy znajome twarze, Izi, DeSouza, Dantas, Dos Santos, Colhado, ale to nie jest ten poziom co Australia.. Do tego nalezy sobie jasno powiedziec, ze sklad Brazylijki maja jednak dosyc wiekowy..
Na moje Kangurzyce tutaj powinny zrobic swoje.. Dziewczyny otwarcie mowia, ze sa w stanie ugrac w Rio nawet zloto, wiec wypada to w takim meczu potwierdzic.
Zobaczymy.

PostNapisane: 07 sie 2016 

6.08.2016

TURCJA - FRANCJA 2 39-55 !!!!!!!!!
CHINY - KANADA over 123.5 68-90 !!!!!!!
BRAZYLIA - AUSTRALIA 1(+14.5) 66-84 ???????
BIAŁORUŚ - JAPONIA 2(+5.5) 73-77 !!!!!!!!!!

W4/L1

IO/2016/BRAZYLIA
W4/L2

Moderator
Moderator

Cytuj:
Francja - Turcja
Turcja(+7.5)
@1.51 Stawka: 2j.

Cytuj:
Chiny - Kanada
Kanada(-5.5)
@1.64 Stawka: 2j.

Cytuj:
Brazylia - Australia
Australia(-8.5)
@1.67 Stawka: 2j.

Cytuj:
Brazylia - Australia
Australia powyżej 74.5
@1.79 Stawka: 1j.

Moderator
Moderator

USA - Senegal
USA powyżej 50.5 1st Half
@1.72 Stawka: 2j.

Juz dzis na parkiet wyjda glowne kandydatki do zlota - Amerykanki... Na pierwszy ogien ida mistrzynie Afryki z roku 2015, zawodniczki Senegalu.
Senegal to jedna z najslabszych ekip w tym turnieju i tu Amerykanki nie powinny miec litosci.. Oczywiscie tutaj USA nie musi sie szczegolnie spinac, ale moim przynajmniej zdaniem dziewczyny beda mocno chcialy otworzyc turniej i moze niejako będa chcialy też dac sygnal Australii, kto tu jest glownym kandydatem do najwyzszego stopnia podium.
Sklad jak zawsze solidny, z wielkimi nazwiskami kobiecej koszykówki...
Cytuj:
Whalen, Bird, Taurasi, Augustus, Catchings, McCoughtry, Delle Donne, Moore, Stewart, Fowles, Charles, Griner

... i tutaj Auriemma ma ogromne pole manewru.
Osobiscie jednak handi odpuszcze, pojde w over Amerykanek do HT... Na dobra sprawe do przerwy powinno byc tu juz po zabawie.. Obrona Senegalu nie bedzie w stanie zatrzymac rywalek, niezaleznie od tego kto akurat bedzie po stronie USA na parkiecie przebywal..
No i ok, zeby nie bylo, przed Rio w tym turnieju u siebie, Stany z Francuzkami oraz Kanadyjkami do HT az tylu punktow nie nastukaly, ale Amerykanki tez najbardziej nastawialy sie na mecz z Australia, gdzie do przerwy mialy na koncie 54 oczka. Zreszta badzmy tez powazni, gdzie Senegalowi do Francji, czy Kanady.
Tu juz powinno byc naprawde milo i przy tych ogromnych mozliwosciach w O USA, przy slabym rywalu, dodajac do tego fakt, ze jest to juz mecz turniejowy i nie wypada stroic fochow, Amerykanki spokojnie powinny ta linie przekroczyc.

7.08.2016

USA - SENEGAL
W poście wyżej niezawodny Wojtek napisał na temat potęgi USA wszystko. Ja jednak pójdę w handi. Amerykanki zechcą to tak jak ich koledzy dzisiaj w nocy wygrają wysoko. Ich coach zapewne skorzysta z okazji da pograć wszystkim zawodniczkom.

USA - SENEGAL 1(-46.5) 1.55
oraz
T.CHARLES(USA) over 11.5 pkt

POWODZENIA

Moderator
Moderator

Hiszpania - Serbia
Torrens A. (Hiszpania) powyżej 14.5
@1.85 Stawka: 3j.

Moje danie glowne na dzis.
Alba, Alba... liderka zespolu jak dla mnie, ktora tutaj bedzie, a przynajmniej licze na to, ze bedzie najlepiej punktująca zespolu...
Juz dzisiaj mam nadzieje, ze Torrens pokaze na ile ja stac, w koncu mecz z mistrzyniami Europy wazny i jej punkty tu będa niezbedne...
W meczach towarzyskich Alba prezentowala niezly poziom, chociaz wiadomo, ze w niektorych meczach po prostu nie musiala lub nie chciala... Tylko w sparingach przed Rio, Alba wyglądala tak:
vs Australia 14 punktów
vs Argentyna 16 punktów
vs Kanada 12 punktów
vs Kuba 6 punktów
vs Nowa Zelandia G1 10 punktów
vs Nowa Zelandia G2 24 punkty
Nie ma zle i ja oczywiscie wiem, ze nie grala w tych sparingach ani Lyttle ani ta, ktora ja teraz zastąpi, czyli Ndour, ale nawet z Astou w skladzie, z innymi przeciez innymi fajnymi zawodniczkami to Torrens bedzie tu ciągnela gre.
Prosty zreszta przyklad, wystarczy spojrzec tylko na turniej kwalifikacyjny do Rio we Francji... Tam Hiszpanki rozegraly trzy mecze, w skladzie byla na ten okres Lyttle, ale Alba pokazala moc... Ok Sancho byla minimalnie lepsza pod wzgledem punktow, ale glownie dlatego, ze Torrens dostala malo minut z Wenezuela, gdzie skonczyla tylko z 8 oczkami. Poza tym jednak Alba skonczyla z 22 oczkami z Chinkami, z 16 z Koreankami co dalo w sumie 15.3PPG, solidnie.
Druga sprawa, wystarczy tez spojrzec na zeszłoroczny Eurobasket, tam brakowalo Lyttle, ale grala Ndour, a i tak karty rozdawala Torrens, ktora mistrzostwa skonczyla z... 19.7PPG.
Tam w zadnym meczu Hiszpanka nie zdobyla mniej niz 10 oczek, zaproponowaną wyzej linie pokrywając w osmiu z dziesieciu spotkan w tym z... Serbią.
No wlasie, na poprzednim Eurobaskecie Hiszpanki mierzyly sie z Serbkami i mimo, ze to te drugie siegnely po zloto, w tej drugiej fazie grupowej górą byly Hiszpanki, wygrywając 91-80. Ten mecz Torrens skonczyla z... 25 oczkami, rozgrywając naprawde swietny mecz.
Na to samo licze dzis z jej strony... O forme jestem spokojny, mozliwosci Alba ma naprawde ogromne i te 15 oczek powinno byc formalnoscią.
Ja w to wchodze mocno, mi sie bardzo podoba.

7.08.2016

AUSTRALIA - TURCJA
"Kangurzyce" jak napisał Wojtek wyżej nawet myślą o złotym medalu. Dla mnie to raczej"mission impossible". Na pewno są pewnymi kandydatkami do któregoś z pozostałych medali.
Turcja wczoraj dostała duże baty od Francji. Dziś też są bez szans. Pozostaje tylko otwarta kwestia rozmiaru wygranej Australii. Ja stawiam tak:

AUSTRALIA - TURCJA 1(-12.5) 1.57
AUSTRALIA - TURCJA 1(-13.5) 1.66

POWODZENIA

Moderator
Moderator

Cytuj:
USA - Senegal
USA powyżej 50.5 1st Half
@1.72 Stawka: 2j.

Cytuj:
Hiszpania - Serbia
Torrens A. (Hiszpania) powyżej 14.5
@1.85 Stawka: 3j.

Hiszpanki jeszcze graja, ale tu sie nic nie zmieni.
Odechcialo mi sie juz Rio..

PostNapisane: 08 sie 2016 

7.08.2016

AUSTRALIA - TURCJA 1(-12.5) 61-56 ????????
AUSTRALIA - TURCJA 1(-13.5) 61-56 ?????????
I Australijki myślą o złotym medalu.........śmiechu warte.

USA - SENEGAL 1(-46.5) 121-56 !!!!!!!!!
T.CHARLES(USA) over 11.5 pkt? rzuciła tylko 10 pkt ???????????

W5/L4

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]