» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Drukuj

forBET - Opinie, Pytania i Odpowiedzi
Autor Wiadomość
PostNapisane: 03 mar 2017 
Moderator
Moderator

Podziękował: 6505
Podziękowano: 10
> > FORBET < <

Wasze Opinie, Pytania i Odpowiedzi dotyczące firmy > > FORBET < <

Obrazek

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: forBET - Opinie, Pytania i Odpowiedzi
PostNapisane: 24 gru 2017 
Ekspert : Piłka Nożna
Ekspert : Piłka Nożna

Podziękował: 287
Podziękowano: 1938
Jako że trochę czasu pogrywam w tym buku, to też wypowiem się słowo, zacznę od początku, po zniknięciu Bet365 zaczęło się szukanie gdzie legalnie w naszej Polsce, i tak - fortuna - nie przypadła mi jakoś, czas na STS nawet fajnie mi się tam grało, dobra oferta, mecze live to duży plus. Jednak postanowiłem że sprawdzę FORBET i nie zawiodłem się, jak dla mnie mega przejrzysta oferta a zarazem bogata, pojawiła się aplikacja na telefon to duży plus, co raz więcej spotkań live, na deser kalendarz adwentowy, tutaj pobili wszystkich, świetne promocję i konkursy, naprawdę jak tak dalej będą się rozwijać to soro klientów zabiorą STS-OWI czy Fortunie, mogę śmiało polecić tego buka kto jeszcze nie skorzystał, warto spróbować :) minusem może nie dla mnie bo jeśli mam kasę na drugi dzień roboczy to nie jest źle, jednak szybkie wypłaty w STS-ie przyciągają.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi odzinson za ten post:
killbill

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]