» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
  Drukuj

Re: Ustawa hazardowa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 lip 2017 
VIP
VIP

Podziękował: 779
Podziękowano: 1322
killbill napisał(a):
Wolker napisał(a):
Siemka szlachta.
Panowie czy BetCity zostało zablokowane? Wczoraj było jeszcze wszystko ok, a dzisiaj mi pisze że ta witryna jest nieosiągalna i na kompie i na telefonie.

Kazdy operator inaczej blokuje, jest to mozliwe.

Zmien DNS karty sieciowej na 8.8.8.8 i 4.4.4.4 (od Google), i cenzura przestaje dzialac.

Ok dzięki.

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Re: Ustawa hazardowa
PostNapisane: 11 sie 2017 
VIP
VIP

Podziękował: 779
Podziękowano: 1322
Skrilla można wyjebać nie robią przelewów do buków, a i PokerStars też już z niego nie korzysta za to polecili mi ecoPayz. Na razie działa ;) Jak dobrze pamiętam wodzu też go polecał :)

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]