» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj

Autor Wiadomość
PostNapisane: 06 mar 2010 
Moderator
Moderator

Podziękował: 926
Podziękowano: 1094
Witam żużlową brać! :wink:

W tamtym roku to wyglądało mniej więcej tak:

Bet365
Wszystkie najważniejsze ligi są. Czasem coś podrzucą z Premier League i I Ligi. GP mało u nich grałem, ale wiem, że są zakłady na biegi etc. Oferta jest bogata, ale handi czy u/o zawyżane o 0.5 pkt czyli u kogoś innego jest u/o 10,5pkt a w bet jest u/o 11. Czasami można znalźć dobry zakład który inni nie oferują. Przed nami pierwsze ściganie bodajże 15 marca i myślę, że tylko oni zaoferują zakłady na ten inauguracyjny turniej.

tobet
Tutaj pierwsza liga do grania, dodają dosyć późno zakłady, szczególnie Anglię. Stabilny buk jeżeli chodzi o ofertę.

Expekt
Jak wrzucą ofertę, to można coś ciekawego znaleźć. Handi niższe niż w bet. Słaba oferta na Polskę, lepiej im idzie Skandynawia, ale tutaj tobet ma pierwszeństwo.

betgun
Lig nie stwierdzono. Oferta na GP najszersza i osobiście polecam. Dużo par, 1-8 miejsce, różne inne zakłady.

Oczywiście to tak skrótowo. Zobaczymy jak będzie w nowym sezonie. Aha i może Panowie w miarę możliwości wrzucimy zasady rozliczania zakładów. Może się coś pozmieniało i warto o tym wiedzieć.

Pozdro

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Ekspert : Sporty motorowe

Podziękował: 12
Podziękowano: 92
Junior85 napisał(a):

betgun
Lig nie stwierdzono. Oferta na GP najszersza i osobiście polecam. Dużo par, 1-8 miejsce, różne inne zakłady.

Jak lig nie stwierdzono :shock:
Na pewno do grania byly play-offy z Polskiej Ekstraligi.Sam pozno odkrylem ich oferte,azeby wiecej sie wypowiedziec.

Ed. Spoko Junior85,i tak częściej to ty masz rację.I obyś ją miał w czasie sezonu :wink: .

Ostatnio edytowano 06 mar 2010 przez Kukos, łącznie edytowano 2 razy

Moderator
Moderator

Sorry, pomyliłem się. Była oferta na Ekstraligę, handi. Linie wysokie oferowali, więc opłacało się jeżeli ktoś grał na dodatnie.

Od ostatniego meczu minęło trochę czasu, więc proszę o wyrozumiałość :P

PostNapisane: 27 kwi 2010 
Administrator
Administrator

Podziękował: 6704
Podziękowano: 2421
Daisy napisał(a):
widzę że moj post został usuniety...

po 1) nie mielm zamiaru w nim sie pochwalic wygrana tylko bledem bukmachera aby udowodnić ze trzeba szukac bo czasem sie mylą. Zeby nie byc goloslownym prosze:!
Obrazek

Regulamin napisał(a):

W tym dziale w odpowiednich tematach podajemy typy poparte chociaż dwuzdaniową analizą.
Typy bez analiz będą automatycznie usuwane.

Zdania ... wklejamy swoje zmagania z bukmacherami nie ma.
Nie jest to zlosliswosc z naszej strony - po prostu od takich postow masz dzial Nasze Kupony.

Mozesz tez w temacie Najlepszy bukmacher do obstawiania żużla ...
wkleic taki screen skoro uwazasz ze warto pokazac Ludziom iz na Bwin mozna cos zlapac ciekawego

No offence ... /po zapoznaniu bedzie wyciete/

PostNapisane: 27 kwi 2010 
VIP
VIP

Podziękował: 28
Podziękowano: 48
Daisy napisał(a):
widzę że moj post został usuniety...

po 1) nie mielm zamiaru w nim sie pochwalic wygrana tylko bledem bukmachera aby udowodnić ze trzeba szukac bo czasem sie mylą. Zeby nie byc goloslownym prosze:!

Tak i zrobiłem to ja. A resztę dopowiedział KillBill :)
A jeszcze jedno - nie zdziw się, jak Ci to anulują ... bo Bwin tak często robi, jak daje handi nie w tą stronę i napisze .... złe parowanie. Albo "błąd techniczny"

PostNapisane: 09 cze 2010 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Siemka
Mam do was pytanie chlopaki :wink:
Jaki wedlug was na dzien dzisiejszy jest dobry bukmacher do grania speedwaya ? Chcem wplacic troche grosza tylko zastanawiam sie do kogo :roll: Dobrze by bylo jak by zaklady byly na angielska, szwedzka i polska lige a takze SGP :?: Znajdziemy cos takiego ? :D Czy takie rzeczy to tylko w erze ? :P

Pozdro.

MOJE TYPY! ZAPRASZAM!

PostNapisane: 09 cze 2010 

Podziękował: 17
Podziękowano: 99
Do wyboru jest wielu. Pytanie czy interesuje Cię wysokość kursów, czy wielkość oferty?
Na pewno do grania Polskich lig ( I i II) oraz zawodów indywidualnych w naszym kraju polecam Tobet. Praktycznie tylko oni wystawiają te zdarzenia.

Dobre kursy i handi możesz znaleźć w Unibet, a w miarę ciekawą ofertę w Bet365.

Jak dla mnie liczą się tylko te 3 buki. Najlepiej przez tydzień poobserwuj oferte, analizuj kursy, liczby zdarzeń i wybierz najodpowiedniejszego buka!

Re: Najlepszy bukmacher do obstawiania żużla ...
PostNapisane: 06 mar 2011 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękowano: 2
Witam :D
Sezon coraz blizej, trochę popytalem i takie pootrzymywałem odpowiedzi odnośnie zakładów żużlowych:

Betgun
Zakłady na żużel w tym sezonie pozostaną bez zmian, czyli pojawią się kursy na GP oraz ligę Polską. W lidze Polskiej będą to zakłady na handicapy (na ogół 3 na jedno spotkanie), natomiast na GP będą prawdopodobnie bardziej rozbudowane (Handicapy, pary zawodników, miejsca).

Gamebookers
W tej chwili nie mamy informacji o tym jak będzie wyglądzać nasza przyszła oferta na żużel. W związku z tym prosimy napisać do nas ponownie za kilka dni.
W międzyczasie może się Pan zapoznać z obecną ofertą, która zawiera zakłady na zwycięzcę Grand Prix na żużlu Grand Prix na żużlu.

Expekt
Oferta taka na pewno sie pojawi, niemniej nie jestesmy w stanie Panu powiedziec na chwile obecna jakie konkretnie zaklady sie w niej znajda, gdyz zalezy to od bukmachera ja przygotowujacego. Polecam zatem sledzenie naszej strony.

Betsson
Uprzejmie informujemy, iz istnieje mozliwość wyatwienia zakładów we wspomnianej kategorii sportowej na życzenie klienta. W związku z tym prosilibyśmy o sprecyzowanie jakiego rodzaju zakłady , jakich druzyn lub zawodników miałyby dotyczyć. Po otrzymaniu tych informacji sprawa zostanie przekazana do Działu Zakładów.

Betsafe
Oczywiście w naszym serwisie będziemy oferować zakłady na żużel. Zgodnie z informacją otrzymaną od naszego działu bukmacherskiego w naszej ofercie powinny znaleźć się zakłady dotyczące lig: Ekstraligi, Angielskiej oraz Szwedzkiej.

Betway
Uprzejmie informujemy, że na dzień dzisiejszy w planach mamy oferty zakładów na ligę szwedzką oraz wszystkie turnieje Grand Prix. Na dzień dzisiejszy nie planujemy oferować zakładów na polską Ekstraligę, ale być może ulegnie to zmianie. W ofercie będą zakłady na zwycięzcę spotkania, zakłady z handicapami, zwycięzcę ligi, poszczególnych turniejów GP, całego cyklu oraz tzw. zakłady head to head - czyli zakłady na to, który z zawodników w bezpośredniej rywalizacji zdobędzie więcej punktów lub zajmie wyższą pozycję.

Tobet
Uprzejmie informujemy, że oferta na żużel zostanie wystawiona pod koniec marca. Planowane jest wystawienie oferty na ligę angielską, polską, szwedzką, duńską, grand prix oraz na turnieje indywidualne.

SportingBet
Uprzejmie informujemy, ze za oferte w zakladów w SportingBet odpowiedzialny bezposredno jest zespól naszych traderów. Zawiera ona te spotkania, które wg. nich sa najbardziej atrakcyjne. Prosimy równiez pamietac, ze w SportingBet czesc naszej oferty pojawia sie na krótko przed rozpoczeciem spotkania/spotkan. Choc z jednej strony zdajemy sobie sprawe, ze na takowe trzeba czasem dluzej czekac, to jednak pozwala nam to na ustalenie dogodnych kursów czyniac nasza oferte jedna z najatrakcyjniejszych na rynku.

Oczywiście dochodzi do tego Bet365 :) który zapewne tak jak w poprzednim sezonie będzie posiadał jedną z najszerszych ofert na żużel oraz Unibet i Bwin. Być może pojawi sie ktoś jeszcze, ale ja korzystam przede wszystkim z Bet365, Betsafe, betgun oraz tobet.

PostNapisane: 06 mar 2011 
Moderator
Moderator

Świetna robota andrew :wink: Ciekawe jaką ofertę przygotuje Betsafe. Po wieloma względami ich oferta wygląda bardzo dobrze i mam nadzieję, że speedwaya też porządnie dopracują. Expekt jak zawsze nic nie wie :) Dobry buk, ale ciężko się coś dowiedzieć na temat oferty, godziny wystawienia i czy w ogóle planują wystawiać ofe na dane mecze żużlowe. Szkoda, że betgun nie planuje rozszerzenia zakładów, bo GP mają rozpracowane na wysokim poziomie. Na czasie pasowałoby się dowiedzieć jak będzie w ty roku w Bwin. Ostatnimi czasy ich oferta była naprawdę kiepska.

Pozdro i dzięki za fatygę!

PostNapisane: 06 kwi 2011 

Od kiedy w Bet365 nie można łączyć wydarzeń z różnych meczów żużlowych na jednym kuponie...? jeśli się nie mylę, zawsze była taka możliwość, a dziś- niemiła niespodzianka. :|

PostNapisane: 06 kwi 2011 
Moderator
Moderator

:shock: W tym sezonie jeszcze nie łączyłem więc ciężko mi się wypowiedzieć...

PostNapisane: 28 sie 2012 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Witam, po dlugiej przerwie powracam :-)
mam takie oto pytanie:
jak to było w tym roku z obstawianiem speedway'a tj. u którego buka była/jest jeszcze najlepsza oferta (pojedynki zawodników, najwięcej lig itp)
z góry dzięki za odpowiedź :-)
pozdrawiam

PostNapisane: 28 sie 2012 

Witam.
Z tych buków, których ofertę śledzę na bieżąco:

Bwin- główne ligi i gp, oferta uboga i nieregularna.
tobet- lider pod względem słabszych lig. Polska II liga, albo Duńska tylko tutaj. Na te mniej popularne ligi przeważnie zakłady na zwycięstwo i handi drużynowe, na mocniejsze dodatkowo 2 pary zawodników H2H i under/over punktowy 2 konkretnych zawodników.
Bet365- dosyć szeroka oferta na popularne ligi, chyba jako jedyni wystawiają kursy na wynik po 8 wyścigu.
SportingBet- oferta przeciętna i nieregularna(zdarza im się olewać Anglię), ale bardzo często można złapać zdradliwe pewniaki- np. Andersen - N. Pedersen @1.2 w GP.

Z tego co się orientuję, to w Unibet, Betsafe, Betsson czy też betclik znajdziesz żużel, ale ich oferty nie obserwuję regularnie, więc szczegółów żadnych nie podam.

Szczęścia! :wink:

PostNapisane: 31 sie 2012 
Moderator
Moderator

Ja do całości dorzucę:

- betgun - świetna oferta na GP, ponad 60 zakładów na każde zawody, brak lig oprócz handicapów na E-Ligę

- Betsson - jak im się chce to potrafią :wink: duża oferta na ligę polską - pary h2h i handicapy, brak zakładów na punkty

PostNapisane: 07 wrz 2012 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Dziękuję za odpowiedź :-)
pzdr

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]