» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj

Uwagi i sugestie dotyczące działu
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 lut 2011 
Moderator
Moderator

Podziękował: 926
Podziękowano: 1094
Jeżeli ma ktoś jakiekolwiek sugestie co pozmieniać, czego brakuje lub ma jakiś ciekawy pomysł to proszę pisać.
Postaramy się w miarę możliwości wcielić to wszystko w życie.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: Uwagi i sugestie dotyczące działu
PostNapisane: 28 lut 2011 
Moderator
Moderator

Panowie, wstępnie przyglądnąłem się konkursowi żużlowemu. Wstępne przemyślenia:
1.Kolejka będzie trwała od soboty (GP) do wtorku (Elitserien) w środę wieczorem podawany będzie zestaw na następną rundę, tak żeby nie było pretensji, że ktoś nie miał czasu postawić.
2.Typy na Elite League będą dotyczyć tylko poniedziałkowych rund i ewentualnych meczy w sobotę (zamiast GP). Patrz pkt.1.
3.Postanowiłem zrezygnować z typu NCD.
4.Do typowania będą pełne kolejki Ekstra i I ligi. Jeżeli chcecie to będzie full II ligi (bez typów na zawodników), ale kosztem np. pojedynków zawodników czy też u/o.
5.Będzie ułatwiony system punktacji (w fazie projektu). Żeby sobie ułatwić robotę :wink:

Wszystkie zmiany i tak będą konsultowane z odpowiednimi osobami.

Proszę o dyskusje i propozycje odnośnie typera i pozostałych spraw. Ten temat służy to swobodnej wymiany zdań...

Pozdro!

PostNapisane: 28 lut 2011 
Ekspert : Sporty motorowe

Podziękował: 17
Podziękowano: 99
Moim zdaniem selekcja typów z ligi Polskiej powinna być podobna do tej z ubiegłego roku. To znaczy pełny zestaw z Ekstra, ciekawsze mecze z I i pojedyncze hity z II.

Inna sprawa....
Nie mógłbyś Junior zadziałać coś u szefostwa, żeby jakoś bardziej rozkręcić naszą zabawę? 8) Fajnie by było, gdyby nasz typer miał osobny dział na forum (tak jak NFL), albo "podłączyć" go do serwisu bukmacherzy.com- tak jak ligi piłkarskie. Spowodowałby to na pewno zwiększenie zainteresowania. W 15 osób regularnie typujących nie jest bardzo ciekawie.
No i kwestia nagród. Jeśli udałoby się wspomniane wyżej zwiększenie zasięgu, to można by porozmawiać z Tobetem(nie mam pojęcia na jakich zasadach się to odbywa, ale sponsorują już parę konkursów na forum) :twisted: . Jakiś freebet dla typera miesiąca i małe sumki dla pierwszej trójki wyniosłyby tyle, co miesięczna pula w Konkursie Ekstraklasy. A Tobet ma ze speedwayem dużo wspólnego ;)

ps. Może trochę tak wygląda, że zabiegam o nagrody dla siebie, ale mi chodzi tylko o większą ilość uczestników i popularność naszego działu :wink: Im większe nagrody, tym więcej postronnych się zainteresuje i być może ktoś "połknie bakcyla". :wink:

Pozdrawiam!

PostNapisane: 04 mar 2011 
Moderator
Moderator

Witam!

O nagrodach porozmawiam, ale w tych sprawach może być ciężko...

Co do typera to proponuję następujący układ zdarzeń:
Liga Polska
4+1+1 (4 mecze Ekstraligi, po jednym z I i II ligi), wynik + najlepszy zawodnik danej drużyny

Szwecja
2 mecze + najlepszy zawodnik danej drużyny

Anglia - poniedziałek
1 mecz + najlepszy zawodnik danej drużyny + ilość jokerów w meczu

SGP
Liczba Polaków w Półfinale + podium 1-3 + zwycięzca

Wyrażamy opinie do 20 marca :wink:

Administrator
Administrator

Podziękował: 6704
Podziękowano: 2421
Jesli chodzi o kwestie osobnego dzialu nie ma problemu.

Jesli chodzi o nagrody na chwile obecna jest wolna drobna miesieczna kwota w Ladbrokes do wykorzystania,
nie widze problemu aby ja przeznaczyc na Typera.
Byc moze udaloby sie takze przesunac jakies srodki z innych firm z ogolnych pul w Bukmacherzy.com
to apropo kwestii sugerowanej firmy Tobet.

W kwestii ogranizacji konkursu (dni , spotkania , punktacja)
zdaje sie calkowicie na Osoby od lat zaangazowane w dzial,
bedzie tak jak sobie uzgodnicie.

Moderator
Moderator

Widzę, że szef się wypowiedział. Moje zdanie jest takie. Bardzo proszę możemy przenieść konkurs w osobny temat, no problem. Dla mnie to nawet łatwiej bo dany temat (temat = runda) można zamknąć po rozpoczęciu kolejki etc. Sprzyja to także, podliczaniu punktów. Ja do 10 marca postaram się wszystko ogarnąć, tzn. regulamin ( zasadniczo różnić się nie będzie, bo krawat zrobił good job :wink: ), punktacje (istotne zmiany) i pozostałe kwestie czyli kalendarz, struktura etc. Do 20 marca tutaj proszę zgłaszać ewentualne błędy (co dwie głowy to...), propozycje etc. Po 20 marca poprawki, zakładamy odpowiedni dział i jazda. Tak to widzę. Do kwietnia chce mieć wszystko ogarnięte jeżeli chodzi o dział i konkurs.

PS. Ja się zrzekam udziału, bo i tak będę miał sporo roboty. Także z ewentualnymi "pretensjami" będzie spokój...

Pozdro!

Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Mozna by wprowadzic cos na wzor super rally z wrc ;) przykladowo jakby ktos nie zdazyl badz nie mogl oddac typow zostala by mu naliczona srednia obnizona o pare punktow. Powiedzmy ze takie cos moglo by sie zdarzyc raz w sezonie. To taka luzna propozycja bo w tamtym sezonie bylem caly czas w czolowce i pewnej pieknej niedzieli obudzilem sie o 18 :? i juz bylo po typowaniu.
Jezeli chodzi o typowanie polskiej ligi to moze zamiast typow na dokladny wynik zaczelibysmy typowac handi takie jakie wystawi bukmacher? Z tego co pamietam to millenium wystawialo kursy juz w sobote.

Z innej beczki gdzie polecacie grac? W tej chwili mam troche srodkow w Bet365 ale nic nie stoi na przeszkodzie zeby jeszcze wplacic do jakiegos innego buka. W tamtym sezonie gralem tylko w naziemnych tak wiec przyda sie wasza rada ;)

Pozdrawiam

Moderator
Moderator

debesciak69 napisał(a):
Mozna by wprowadzic cos na wzor super rally z wrc ;) przykladowo jakby ktos nie zdazyl badz nie mogl oddac typow zostala by mu naliczona srednia obnizona o pare punktow. Powiedzmy ze takie cos moglo by sie zdarzyc raz w sezonie. To taka luzna propozycja bo w tamtym sezonie bylem caly czas w czolowce i pewnej pieknej niedzieli obudzilem sie o 18 :? i juz bylo po typowaniu.

Dlatego zdarzenia będą podawane w środę wieczorem, ew. czwartek rano. Myślę, że czwartek, piątek, sobota i pół niedzieli wystarczy? No chyba, że się imprezuje przez te dni, to ja już naprawdę nic nie poradzę :wink:
debesciak69 napisał(a):
Jezeli chodzi o typowanie polskiej ligi to moze zamiast typow na dokladny wynik zaczelibysmy typowac handi takie jakie wystawi bukmacher? Z tego co pamietam to millenium wystawialo kursy juz w sobote.

I tutaj pojawia się pytanie :wink: Czy trochę sam sobie nie przeczysz w porównaniu z pierwszym postem? Technicznie ciężkie do wykonania, a poza tym połowa ludzi by mnie wywiozła na taczkach jeżeli podałbym zdarzenia w sobotę... Aha no i ja też mimo wszystko mam życie prywatne 8) Sobota, lato, chyba kończyć nie muszę...
debesciak69 napisał(a):
Z innej beczki gdzie polecacie grac? W tej chwili mam troche srodkow w Bet365 ale nic nie stoi na przeszkodzie zeby jeszcze wplacic do jakiegos innego buka. W tamtym sezonie gralem tylko w naziemnych tak wiec przyda sie wasza rada ;)

Tobet, Bet365, Expekt i pewnie Betsafe... Jest odpowiedni temat w dziale i naprawdę kompleksowa odpowiedź w nim zawarta...

Podziękował: 556
Podziękowano: 1194
Junior85 napisał(a):
Witam!

Co do typera to proponuję następujący układ zdarzeń:
Liga Polska
4+1+1 (4 mecze Ekstraligi, po jednym z I i II ligi), wynik + najlepszy zawodnik danej drużyny

Szwecja
2 mecze + najlepszy zawodnik danej drużyny

Anglia - poniedziałek
1 mecz + najlepszy zawodnik danej drużyny + ilość jokerów w meczu

SGP
Liczba Polaków w Półfinale + podium 1-3 + zwycięzca

Wyrażamy opinie do 20 marca :wink:

Siema.Według mnie powinien byc zawsze jakis typ h2h pomiedzy zawodnikami.Plusem jest rezygnacja z NCD.
Mam nadzieje ze dolaczy do nas jakas wieksza ilosc osob (wiadomo ze za friko nie chca sie bawic)
Ja osobiscie juz sie nie moge doczekac sezonu i naszej rywalizacji.
Cytuj:

Dla mnie moze byc bez nagrod-liczy sie dobra zabawa.
Pozdro

Obrazek

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 05 mar 2011 
Moderator
Moderator

Siema Nuno!

Chyba jednak będę optował za taką rozpiską typów jaką podałem. Odpadnie wtedy argument, że ktoś nie miał czasu podać typów, bo można wcześniej sobie zrobić symulacje a wklepanie posta to chwila. Dzisiaj mam sporo na głowie, więc jutro siądę mocniej nad typerem i się zobaczy. Podam kilka rzeczy i będziecie mieli jasność. Sugeruję się także, tym co było pisane przy okazji regulaminu i dyskusji w tym temacie z krawatem. O nagrodach coś wspomniał szef więc pewnie coś ustalimy w tej kwestii. Jakoś czasu nie było o tym porozmawiać...

Pozdro!

PostNapisane: 06 mar 2011 

Siema.To jeszcze raz ja :)
A co myslisz brachu o wprowadzeniu takiego czegos w konkursie jak "super typ" -typ oczywiscie był by nieobowiazkowy ale za poprawna odpowiedz przyznawane by bylo np 5 pkt a za błedna by te 5 pkt trzeba bylo odjac.
Pozdro.

Obrazek

PostNapisane: 07 mar 2011 
Moderator
Moderator

Witam!

Oczywiście no problem. Kwestia tego typu, jaki to ma być typ, z jakiej ligi etc. Ja uważam, że taki super typ mógłby dotyczyć ekstraligi i obejmować np. dokładną liczbę punktów zdobytą przez danego zawodnika czy też dokładną liczbę podwójnych zwycięstw gospodarzy, albo gości, sumy zdobytych punktów przez obcokrajowców dla drużyny etc. Wszystko się da robić :wink: Kwestia tylko w tym, żeby tak to zrobić, aby to wszystko sprawnie przeprowadzić.

Myślcie intensywnie :wink:

Junior85 napisał(a):
Witam!
Ja uważam, że taki super typ mógłby dotyczyć ekstraligi i obejmować np. dokładną liczbę punktów zdobytą przez danego zawodnika czy też dokładną liczbę podwójnych zwycięstw gospodarzy, albo gości, sumy zdobytych punktów przez obcokrajowców dla drużyny

Czesc . Własnie o cos takiego mi chodzi zeby to nie bylo proste zadanie i zeby sie wiazało z ryzykiem straty punktow.
Zaklad na ilosc podwójnych zwyciestw danej druzyny byłby ok -lub np ile punktów bonusowych nazbieraja zawodnicy danej druzyny w meczu.
Mamy jeszcze czas to wspolnie wszyscy cos wymyslimy zeby urozmaicic nasze zmagania ale zeby nie utrudniac liczacemu :)
Jest stala ekipa podajaca typy w speedway-konkursie to wpiszcie wasze propozycje.
Pozdro.

Obrazek

Podziękował: 17
Podziękowano: 99
Ja na wszelkie nowinki jestem otwarty. Byleby nie za dużo na raz, co by regulamin pozostał czytelny jak dotychczas.
Z mojej strony pomysł co do typów przed sezonem. Można by typować zwycięzców lig Polskiej, Szwedzkiej, Angielskiej i SGP. Typy oczywiście do pierwszego wydarzenia w sezonie, punktowane przykładowo za 10/15. Co myślicie?

Moderator
Moderator

Widzę, że to już druga osoba która chce zakłady przedsezonowe. Oczywiście nie mam nic przeciwko. Pomyślę jeszcze na jakiej to będzie zasadzie. Ligi różnie startują, więc trzeba pomyśleć nad tym żeby nie było burdelu...
Dla mnie najlepiej byłoby jakby wszystkie typy przedsezonowe podane były np. do 26 marca czyli dnia rozpoczęcia Elite League.
Wiem, że mogą być pretensje bo np. Szwecja rusza w maju, ale myślę, że coś za coś...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]