» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Drukuj

World Grand Prix 2017
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 maja 2017 
Moderator
Moderator

Podziękował: 539
Podziękowano: 683
Obrazek

Zapraszamy do pisania analiz :!:

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: World Grand Prix 2017
PostNapisane: 16 lip 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 340
Podziękowano: 481
Polska vs Korea
Korea wygra @1.88
Fortuna <plus>

Jeszcze rano Polki były były faworytkami, teraz jest po równo, według mnie wygra Korea. Polski mają super serię 5 zwycięstw, komplet punktów, chyba tylko jeden set przegrany, ale z potentantkami nie grały. Dzisiaj Polki zagrają z Koreą, druzyną z pewnoscią lepszą od wszystkich poprzednich rywalek. Korea jedno potknięcie, ale dzisiaj jak dla mnie to Azjatki wygrają. Sa bardziej poukładane, cierpliwe no i mają Kim, która pociągnie gre. W grze naszej ekipy z mocniejszymi rywalkami wydaje mi sie odezwą sie stare demony- problemy z przyjęciem i w konsekwecji niemoc w ataku. Oby nie, ale ja stawiam na Koreanki.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Edge27 za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 16 lip 2017 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 0
Podziękowano: 5
Dyscyplina: Siatkówka - World Grand Prix, kobiet
Godzina: 22;00
Spotkanie: Meksyk-Algieria
Typ: over 129,5
Kurs: 2.13 <plus>
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Zdziwily mnie az tak wysokie kursy na Algierie.Stosunek kursow 1.02-12 jest zdecydowanie przesadzony a linia 130 pkt w meczu powinna byc bez problemu pokryta.Kursy sa podyktowane ostatnimi batami ktore dostaly Algierki od Wegierek.Algierki od 16 spotkan nie zaznaly smaku zwyciestwa.Wygranie seta z przeciwniczkami jest juz dla nich olbrzymim sukcesem.W turnieju przegraly swoje 5 spotkan i kazde zakonczyly sie wynikiem 3;0.Meksykanki bez szans na awans do kolejnej rundy wiec mecz o pietruszke.Ostatnie 3 spotkania to same porazki konczace sie wynikiem 3;0.Co do Algierek moge dodac ze sa bardzo waleczne co pokazaly w meczu z wysoko notowana Wenezuelą.Po cichu licze wlasnie na seta dla Algierek bo Meksykanki ostatnio graja slabo i ta linia moim zdaniem po takim kursie warta jest gry.Drugi fakt jest to ze sa to kobiety a wiadomo jak to kobiety czesto zdarzaja im sie przestoje slabsze momenty.Ten mecz bedzie weryfikacja obecnej formy Algierek.H2H 4;0 dla Meksykanek a w setach 12;4 co pokazuje ze potrafia urwac im seta w bezposrednich pojedynkach.Licze na dosc wyrownane spotkanie i spokojne pokrycie beta pozdrawiam i zycze wysokich wygranych.

PostNapisane: 22 lip 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Korea vs Polska
Korea wygra @1.40 <plus>
Fortuna

Jutro rano Polska dozna drugiej porażki w WGP według mnie. Raz to to, że Koreanki są na ten moment lepiej poukładanym zespołem z na ten moment większym potencjałem i umiejętnościami, a dwa, że Koreanki będą grać u siebie. Obie drużyny zagrają w najważniejszym turnieju tej dywizji, więc oba zespoły nie będą musiały walczyć jak o życie. A Koreankom jak gospodyniom będzie bardziej zależało żeby zaprezentować się jak najlepiej przed własnymi kibicami. Plus sama w sobie przewaga własnych ścian sprawia, że wygrana jutro Polek będzie dla mnie ogromną niespodzianką.

PostNapisane: 29 lip 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Czechy vs Polska
Polska wygra @2 <plus>
Fortuna

Czas na rewanż po poważnej w skutkach porażce Polek z Czeszkami własnie. Mimo, że to nasz przeciwnik będzie grał u siebie, przed własną publicznością to tym razem stawiam na nasze siatkarki. Mają większy potencjał no i od czasu tej porażki zdążyły Polki poważnie się odbudować. Martwić może fakt, że w poważnymi zespołami nasz zespól sobie nie radzi, ale Czeszki są słabsze jednak od Koreanek, które to ostatnio nas lały, no może nawet nie lały, bo w meczu u siebie walczyliśmy, no ale jednak Korea jest nad nami w tym momencie i w finale WGP znów nas pokona. W półfinale pewnie będzie bardzo zacięta gra, w 3 setach to się nie skończy, ale według mnie argumenty siatkarskie są po naszej stronie. Żeby tylko to udowodnić na boisku. Mimo wszystko Polki powinny wygrać dzisiaj z Czeszkami według mnie

+

Korea vs Niemcy
Korea wygra @1.6 <plus>

Koreanki najlepszy zespól jak dla mnie II Dywizji powinien wziąć pełną pulę w Czechach. Najpierw pokonać Niemki, a w finale Polki. Tak to widzę, jak będzie okaże się już niebawem.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Edge27 za ten post:
Bukmacherzy.com

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]