» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj

[USA] Copa América 2016 03/26.06.2016
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 maja 2016 
Administrator
Administrator

Podziękował: 6704
Podziękowano: 2421
Copa América 2016 03/26.06.2016

Turniej będzie miał charakter edycji specjalnej. Dzięki porozumieniu pomiędzy konfederacjami CONCACAF i CONMEBOL
jego formuła zostanie rozszerzona do 16 drużyn (zwykle jest to 12 drużyn) - 10 ze strefy CONMEBOL oraz 6 ze strefy CONCACAF.

Obrazek

GRUPA A: Stany Zjednoczone, Kolumbia, Kostaryka, Paragwaj
GRUPA B: Brazylia, Ekwador, Haiti, Peru
GRUPA C: Meksyk, Urugwaj, Jamajka, Wenezuela
GRUPA D: Argentyna, Chile, Panama, Boliwia

Faza pucharowa od 16 czerwca, finał 26 czerwca na MetLife Stadium.

>> Poleca się strona Mistrzostw <<

Zapraszamy!

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: [USA] Copa América 2016 03/26.06.2016
PostNapisane: 03 cze 2016 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 14
Podziękowano: 66
USA - Kolumbia 04.06.2016 03:30

nietypowo w tym roku copa america w dodatku zorganizowana po raz pierwszy w historii poza kontynentem poludniowym wlasnie w USA, druzyna amerykanow jako druzyna gospodarzy turnieju na pewno w pierwszym spotkaniu wyjdzie szczegolnie umotywowana, zagraja bez Altidora więc nie mała strata w ofensywie ale mysle ze jest kim go zastapic,w kazdym razie w ostatnich spotkaniach towarzyskich byli w dobrej formie ( 4-0 boliwia, 1-0 ekwador, 4-1 portoryko) Kolumbia to zawsze grozny rywal i ten fenomenalny Bacca wnpadzie, widzi mi sie kilka bramek na otwarcie turnieju.

Typ: powyżej 2.5 <minus> 0-2
Kurs: 2,3
Bet365

PostNapisane: 03 cze 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 504
Spotkanie: USA - Kolumbia
Typ: Czy w tym meczu Kolumbia zachowa czyste konto? Odpowiedz: Nie
Kurs: 1,44 0-2 <minus>
Bukmacher: Bet365

Analiza: USA to reprezentacja, z którą trzeba się liczyć na tym turnieju, gdyż grają u siebie, a biorąc pod uwagę kibiców w USA, jest to duży atut. Amerykanie dobrze grali ostatnie mecze towarzyskie. Wygrali 4:0 z Boliwią, 1:0 z Ekwadorem i 3:1 z Portoryko. Kolumbia to silna reprezentacja, ale ostatnio coś dużo bramek tracili. W marcu stracili 2 bramki z Kolumbią oraz 1 z Ekwadorem w eliminacjach do MŚ 2018. W tych eliminacjach Kolumbia nie zachowała czystego konta już od 5 spotkań. Kolumbia straciła też gola w meczu towarzyskim z Haiti, więc słabo wygląda ta ich defensywa. USA stać tutaj na zdobycie przynajmniej jednego gola i moim zdaniem Kolumbia znowu nie zachowa czystego konta.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 04 cze 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 395
Dyscyplina: Piłka nożna – Copa America, Grupa B
Godzinna: 04:00
Spotkanie: Brazylia – Ekwador
Typ: BTS <minus>
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Hitem drugiego dnia niewątpliwe będzie starcie Brazylia z Ekwadorem czyli faworytów tej grupy. Brazylia zdewastowana kontuzjami, do turnieju przystąpi bez największy gwiazd. Mimo że największej ubytków mamy w ofensywie to ta formacja powinna wyglądać dobrze bo po prostu trener ma duże pole manewru Willan oraz Coutinho to gracze w pojedynek potrafiący wygrać mecz. Problemem ekipy są zastoje które szczególnie negatywnie odbijają się na defensywie, mają niby mecz pod kontrolą a tutaj jeden błąd sypie im całą grę. Ustawienie Miranda – Gil w środku nie daje jakości i pewności, nie dość że grali ze sobą mało to Miranda nie ta forma co w Atletico a Gil w Chinach popełnia mnóstwo błędów (oglądam wiele meczy Luneng), po prstu będą problemy z defensywą, zresztą wyniki w eliminacjach do MŚ to potwierdzają. Fakt że tak naprawdę nie ma tych największy gwiazd może być plusem dla Dungi, nowi będą chcieli się pokazać a i wydaje mi się że będą bardziej walczyć. Ekwador na pewno nie przestraszy się Brazylijczyków którzy sami nie wiedza na co ich stać i taki fakt trzeba wykorzystać. Potencjał ta ekipa ma ogromny pokazuje to w eliminacjach do MŚ gdzie zajmują drugie miejsce gdzie potrafili ograć już na wyjeździe Brazylie. Siłą ekipy na pewno jest atak i szybkość a więc kontra i nie tylko będzie bardzo dobra, w eliminacjach mają średnią dwie bramki na mecz tylko w jednym starciu nie udało się tylu strzelić. Mocna strona to na pewno nie defensywa, siedem bramek straconych to słaby bilans. Wracają do ofensywy to tutaj prym oczywiście wiodą tacy piłkarzy Antonio Valencia, Enner Valencia, Montero i Paredes, jak wspomniałem mający szybkość, technikę i strzał. Wiadomo Brazylia nawet w takim składzie w ofensywie ma wielką jakość by strzelać bramki, kwestia jest taka czy Ekwador wyjdzie odważnie jeśli tak to faworyt będzie się męczył w defensywie i to zrobi nam otwarty mecz. Na koniec ostatnie Copa w wykonaniu obu ekip Ekwador nie wyszedł z grupy poczynając sobie bardzo ofensywnie średnia 3.3 bramki, Brazylia odpadła zaraz po fazie grupowej z Paragwajem to był po prostu słabszy turniej tej ekipy.

PostNapisane: 04 cze 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 325
Dyscyplina: Piłka Nożna - copa america
Godzina: 04:00
Spotkanie: Brazylia-Ekwador
Typ: Brazylia <minus>
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet 365
Analiza: Juz dziś w nocy Brazylia rozpocznie swoją rywalizację w Copa America, ich pierwszym rywalem według mnie najmocniejszym z całej grupy będzie ekipa Ekwadoru, Brazylijczycy nie tylko są faworytem do wyjścia z grupy z pierwszego miejsca,ale według mojej oceny również do wygrania w całym turnieju , po kilku latach posuchy w których Brazylia nie wygrała praktycznie nic wartościowego dobrze by było sięgnąć chociażby po puchar Copa America, Ekwador ostatnio spisywał się niezwykle słabo i według mnie nie zdobędzie w tym spotkaniu punktów, Brazylia też nie grała jakoś rewelacyjnie,ale na ekipę Ekwadoru Brazylijczycy już od lat mają patent, zagrali ze sobą aż 23 razy aż 18 z nich wygrała Brazylia padły 2 remisy i tylko 3 razy wygrywała drużyna Ekwadoru, wedlug mnie tuta Brazylia wygra po raz kolejny,ale czuję iż obie ekipy zdołają strzelić co najmniej po jednym golu, dlatego też mój typ na to spotkanie to wynik 1:0 do połowy oraz 2:1 na koniec spotkania.

PostNapisane: 06 cze 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Dyscyplina Piłka nożna Copa America
Godz: 04:00
Spotkanie Argentyna-Chile
Typ: 1 dnb
Kurs 1.61 <plus>
Buk Unibet
Analiza Bardzo ciekawie zapowiada nam się rywalizacja ekip Argentyny oraz Chile w turnieju Copa America, ekipa Argentyny ostatnio miewała rózne wyniki od 6 spotkań jest zespołem niepokonanym zanotowała w tym czasie 2 remisy oraz 4 wygrane, Chile w tym momencie jest zdecydowanie pod formą ich słabe spotkania to nie tylko ostatnie 2 mecze,ale również kilka poprzednich rywalizacji, w 6 poprzednich meczach Chile zanotowało 1 wygraną 1 remis oraz aż 4 porażki, a rywale przecież wcale nie byli poza zasięgiem bowiem grali między innymi z Meksykiem , Urugwajem oraz Jamajką. Argentyna moim zdaniem w tym starciu jest faworytem aby już po pierwszym spotkaniu przybliżyć się do awansu do rundy następnej , chile natomiast jest rywalem niewygodnym i liczę iż w tym meczu do siatki swoich rywali co najmniej 1 raz zdoła trafić, na to spotkanie mam kilka ciekawych typów, postawie na pewno na bts, myślę iż over 2.5 też powinno zostać pokryte bowiem obie ekipy mają zawodników którzy bramki strzelać potrafią, na koniec zagrałbym na wygraną gospodarzy dokładnie 1 golem lub na podział punktów ponieważ czuję iż ekipa z Chile w tym meczu 3 punktów nie będzie w stanie zdobyć z Argentyną w ostatnich latach ich bilans nie jest korzystny myślę że w tym turnieju to nie powinno sie zmienić.

PostNapisane: 06 cze 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Dyscyplina: Piłka nożna – Copa America, grupa D
Spotkanie: Argentyna – Chile
Typ: over 1.5 <plus>
Kurs: 1.51
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Niewątpliwie hitem pierwszej serii zmagań w Copa America będzie powtórka z ostatniego finału tych rozgrywek a więc Argentyna będzie podejmować Chile. Argentyna oczywiście naszpikowana jak zwykle ogromną siłą w ofensywie – są indywidualności, jest szybkość, technika po prostu jest niesamowita siła i pole manewru. Kwestia jest taka czy to odpali na tym turnieju i w tym meczu. Bo wcale ostatnio to tak skutecznie nie wygląda ale wiadomo taki turniej to inna motywacja i zaangażowanie tych zawodników, do tego rewanż za ostatni finał. Jest solidność w defensywie ale moim zdaniem dziś będzie dużo problemów w bocznych sektorach Rojo i Mercado to na pewno nie są ostojami w destrukcji, popełniają dużo błędów. Chile przystępuję do turnieju z jedną wielką zmianą, odszedł twórca tej reprezentacji Sampaoli, ekipa Argentyńczyka słynęła z niesamowicie wysokiego pressingu, który sprawiał że grali świetnie w ataku. Działacze nie chcieli zmieniać stylu gry i postawiono na Hiszpana Pizziego który ostatnio trenowała klub w Meksyku. Zespół ofensywnie na tym nie ucierpi dalej będą preferowali grę do przodu zresztą Hiszpan tak też grał ze swoim klubem. Stracili zdecydowanie na jakości czego dowodem jest już spora liczba bramek straconych w eliminacjach do MŚ 10 w 6 spotkaniach, czy sensacyjna porażka trzy dni temu z Jamajką, zresztą personalnie ta formacja wygląd też słabo. Jeśli Argentyna odpali w ofensywie będzie nie do zatrzymania, Chile zawsze walczące, dużo biegające co w połączeniu z również niesamowitą techniką szczególnie w ataku daje świetne wynik. Obie ekipy stać na mnóstwo w ofensywie i oby to było takie spotkanie w którym atak będzie dominował.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi jack13 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 07 cze 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Godz: 02:00
Spotkanie USA-Kostaryka
Typ: over 1.5 <plus>
Kurs 1.44
Buk SportingBet
Analiza Kolejny dzień Copa America, dla mnie pewniakiem będzie spotkanie USA z zespołem Kostaryki, Ci pierwsi w poprzednim spotkaniu rywalizowali z zespołem Kolumbii, USA zagrało bardzo dobre spotkanie w którym jednak uległo 0:2 na swoim terenie , w tym meczu gospodarze turnieju już nie moga kalkulować bowiem porażka z zespołem z Kostaryki na pewno nie wyjdzie im na dobre do tego pozbawić ich może awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek a przecież grają na swoim terenie, była by to co najmniej spora niespodzianka, USA ostatnio zagrało kilka sparingów, ich gra wyglądała bardzo dobrze wyniki były korzystne , bilans ich ostatnich 10 meczy to 2 wygrane 1 remis oraz aż 7 wygranych biorą tu pod uwagę wszystkie rozegrane spotkanie, Kostaryka natomiast jest zespołem niewygodnym i w ostatnich latach mocno poprawiła swoją grę w tym meczu na pewno faworytem nie jest będzie,ale po zremisowanym spotkaniu z Paragwajem w pierwszym meczu na pewno jest bliżej awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek, musza dodąc iż ekipie USA w poprzednich latach nie szło dobrze z drużyną z Kostaryki i mają ten bilans niekorzystny, jednak biorąc pod uwage iż gospodarze po prostu w tym meczu wygrac aby zachować szanse na awans a ich gra wygladała ostatnio na prawdę nieźle i zabrakło moim zdaniem szcześcia i może trochę skuteczności to w tym meczu gospodarz jest faworytem do zdobycia kompletu punktów, stawiam na wynik 3:1 po 90 minutach tego spotkania.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi baku193 za ten post:
Bukmacherzy.com

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 2
Podziękowano: 148
USA - Kostaryka
Typ : X
Kurs 3,5 <minus>
Bet365

Copa America. Kolejne mecze w grupie A. W pierwszym meczu USA przegrały z Kolumbią 2:0, a Kostaryka bezbramkowo zremisowała z Paragwajem. Z reguły swoje typy opieram na statystykach, danych historycznych ale w tym przypadku nie ma to zastosowania. Typ na remis wynika z przeczucia i postawienia drużyny USA w trudnej sytuacji po ewentualnej wygranej Paragwaju z Kolumbią.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Dyscyplina: Piłka nożna – Copa America, grupa A
Godzinna: 02:00
Spotkanie: USA – Kostaryka
Typ: over 0.5 pierwsza połowa <plus>
Kurs: 1.49
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Za nami pierwsza kolejka fazy grupowej, dzisiejszego wieczoru zaczynamy ponownie od gospodarzy turnieju Amerykanie będą podejmować Kostarykę.
Wiadomo jak to jest najczęściej na takich imprezach nikt w pierwszych starciach nie chce stracić bramki, sytuacja zmienia się w drugiej turze która może oznaczać pożegnanie z turniejem a tak będzie w przypadku gospodarzy jeśli dziś przegrają. To są wszystko dobre informację dla typu bo wiadomo że szybko strzelona bramka otworzy nam mecz. USA nie zagrali źle z Kolumbią, rażące błędy w defensywie zrobiły swoje to był taki mecz gdzie mogło być zarówno 2:2 jak i znacznie wyżej niż 0:2 dla Kolumbii. Na pewno jak wspomniałem gospodarz turnieju bardzo słabo wyglądał w defensywie i nie były to błędy wynikające tylko z niezwykle wysokich umiejętności rywala ale po prostu braku jakości w tej formacji i myślę dziś będą również problemy tym bardziej że jak wspomniałem nie mogą sobie pozwolić na porażkę a do tego jeszcze ci kibice którzy pomagają ale też z drugiej strony oczekują. Dużo problemów będą mieli szczególnie z kontrami przeciwnika który ma mega szybkich graczy. Co do ofensywy to były bardzo klarowne sytuacje ale Ospina robiła na bramce swoje a i też brakowało po prostu szczęścia oraz spokoju ale dziś szczególnie w tym drugim aspekcie może być lepiej bo mecz otwarcia za nimi a to zawsze większa presja. Kostaryka rozegrała mecz bez historii z Paragwajem to był właśnie typowy mecz byle by nie przegrać pierwszego starcia. Zapewne skupią się w pierwszej fazie na kontrze a napomknąłem wcześniej ze mają bardzo szybkich graczy Campbell z Arsenalu, Ruiz ze Sportingu, Borges Deportivo, ogólnie formacja ofensywa wygląda okazale. Defensywa straciła kluczową postać a mianowicie bramkarza Navas – w tym sezonie wyborna forma w Realu Madryt wybronił co najmniej kilka punktów klubie i to samo robił w reprezentacji, dodatkowo swoją postawą dawał pewność na tyłach formacji defensywnej, tego na tym turnieju będzie brakowało. Zresztą było widać słabą dyspozycję obrony w starciu z Paragwajem to rywal miał więcej dogodnych sytuacji szczególnie po stałych fragmentach gry. Też sprawy na pewno nie ułatwia czerwona kartka środkowego obrońcy Wastona. Jak wpadnie szybko bramka to powinno to już pójść dalej po prostu.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi jack13 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 08 cze 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 504
Spotkanie: USA - Kostaryka
Typ: Czy będzie remis w co najmniej jednej połowie? Odpowiedz: Tak
Kurs: 1,43 <minus>
Bukmacher: Marathonbet

Analiza: USA zawaliło pierwszy mecz, bo przegrali 0:2 z Kolumbią. Szanse na zdobycie gola mieli, ale ich nie wykorzystali. Kolumbia za to miała znacznie lepsze okazje i mogli zdobyć więcej niż 2 bramki. Obrona USA zagrała po prostu słaby mecz. Teraz Amerykanie właściwie obowiązkowo muszą zdobyć komplet punktów z Kostaryką, bo inaczej ich sytuacja będzie fatalna. Nie oznacza to jednak, że to im się uda. Kostaryka kojarzy mi się z solidną defensywą, nie jest łatwo strzelić im gola. Pokazał to ich pierwszy mecz z Paragwajem, który zakończył się bezbramkowym remisem. Ostatni mecz pomiędzy tymi reprezentacjami zakończył się zwycięstwem Kostaryki 1:0. W tamtym spotkaniu był remis w pierwszej połowie. Moim zdaniem w tym meczu któraś połowa również zakończy się remisem. Kostaryka postawi trudne warunki, bo potrafią się bronić.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Dyscyplina: Piłka nożna – Copa America, Grupa B
Spotkanie: Ekwador – Peru
Typ: over 0.5 pierwsza połowa
Kurs: 1.45 <plus>
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Tak jak przypuszczałem, druga odsłona fazy grupowej Copa America powinna obfitować już w bramki i tak było wczoraj, dziś liczę na powtórkę. Ekwador bezbramkowo zremisował z Brazylią w pierwszej kolejce, rozgrywając bardzo wyrównane spotkanie i ten remi był sprawiedliwy, chociaż patrząc na ten mecz to powinny paść bramki. To że Brazylia mimo licznych kontuzji ma ogromny potencjał w ataku to wiadomo ale to samo tyczy się Ekwadoru. Montero, oraz obaj Valencia dysponują świetną techniką, siła i szybkością i to było widać w pierwszym meczu jak potrafią świetnie wyjść z kontry. Oczywiście dziś przynajmniej do pierwszej bramki będą zapewne grali atak pozycyjny ale i tutaj będzie odpowiednia jakość by rozerwać defensywę Peru, tym bardziej że jest wysoka forma od dłuższego czasu w eliminacjach są na drugim miejscu przegrywając tylko jeden mecz a potrafili min. ograć naw wyjeździe Argentynę, zresztą ich średnia bramkowa wynosi dwie na mecze. Peru przyjechało tutaj bez swych największych gwiazd w ofensywie a więc Pizarro oraz Farfana i było to widać w starciu z Haiti z którym wymęczyli zwycięstwo ale nie byli lepszą ekipą. Pozwalali na sporo rywalom w ofensywie, którzy nie ukrywajmy nie mają takiej jakości jak Ekwador w ataku. Zrobili jednak swoje i dopisali trzy punkty, w ostatniej kolejce czeka Brazylia tak więc trzeba dziś zdobyć jakiś punkt by liczyć się walce o awans a to sprawia że jak stracą to podejmą na pewno ryzyko. Jak wspomniałem druga kolejka i szybka bramka otwiera nam spotkania i tak też powinno być w tym starciu.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Godz: 01:30
Spotkanie Brazylia-Haiti
Typ: Brazylia -1.5.
Kurs 1.50
Buk bet 365 <plus>
Analiza Brazylia w swoim drugim spotkaniu w Copa America, które w tym roku grane jest po raz 100 a jego gospodarzem są Stany Zjednoczone podejmowała będzie drużynę Haiti, według mnie Haiti jest najsłabszym ogniwem tego turnieju i nie ma żadnych szans na wyjscie z grupy po porażce z zespołem Peru teraz zostały im już tylko mecze ze zdecydowanie najsilniejszymi ekipa tej grupy czyli Brazylia oraz Ekwadorem, moim zdaniem tu nie ma innej opcji aniżeli wysoka wygrana zespołu Brazylii, który pomimo remisu w pierwszym meczu z zespołem Ekwadoru dalej jest faworytem do wyjścia z grupy z pierwszego miejsca jak i ma spore szanse na wygranie całego turnieju, Haiti w poprzednich 4 meczach zanotowało 3 porażki oraz 1 remis , Brazylia natomiast w takiej samej ilości spotkań zagrała 3 ray na remis a raz odniosła zwycięstwo, według mnie w tym meczu zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów jest ekipa z Brazylii, bez której drugiej rundy tych rozgrywek nie jestem w stanie sobie wyobrazić, na to spotkanie przygotowałem kilka typów, moim zdaniem kto nie chce ryzykować polecam pograć na -1.5 na Brazylię, ja jednak uważam że stać ich jest na zdecydowanie wyższy wynik , dlatego zagram na wyższy handicap , myślę że brazylia już do połowy będzie prowadziła 2 golami, na co w tej chwili również jest kuszący kurs.

Ekspert
Ekspert

Podziękował: 101
Podziękowano: 1379
Ekwador - Peru typ 1; kurs 1.83 Bet365 <minus>

Tak jak pisał wyżej jack13 druga runda grupowa i kunktatorstwo się skończyło. Oprócz tego, że faktycznie Ekwador zaprezentował się dobrze na tle Brazylii to po prostu Peru wydaje się zespołem słabszym. Tak sobie przeleciałem wyniki Peru i ostatnie znaczące zwycięstwo odnieśli oni jeszcze w 2015 (w listopadzie) i było to 1-0 z Paragwajem. I głównie Paragwaj w zeszłym roku pokonywali, plus jeszcze Wenezuelę oraz słabiutką od lat Boliwię. A tak to wygrywali z pionkami pokroju Iraku czy Kataru czy ze zdecydowanie słabszymi ekipami z Ameryki Środkowej. Ekwador wydaje się półkę wyżej, bo wygrywał z tuzami pokroju Argentyny czy Urugwaju. Ostatnie wyniki były słabsze, ale mecz z Canarinhos uświadomił, że ta ekipa raczej wygląda na drugą siłę w tej grupie. Oczywiście Ekwadorczykom może wystarczyć remis i w ostatnim meczu wygrana z Haiti. Tyle, że skoro możesz zrobić coś dzisiaj po co masz odkładać to do jutra.

PostNapisane: 09 cze 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Dyscyplina Copa America
Godz: 01:30
Spotkanie Urugwaj-Wenezuela
Typ: 1
Kurs 1.73 <minus>
Buk bet 365
Analiza: Według mnie spotkanie w którym warto postawić na over w bramkach, Urugwaj w tym turnieju jak na razie doznał porażki w spotkaniu z Meksykiem i zajmuję ostatnią pozycję w tabeli, Wenezuela swoje spotkanie wygrała z zespołem z Jamajki i myślę że w tym meczu Urugwaj na wpadkę sobie pozwolić już nie może bowiem będzie się to wiązało z tym iż ich ekipa najprawdopodobniej nie zagrała by w dalszej fazie tego turnieju, moim zdaniem gospodarze już do połowy powinni zdobyć prowadzenie , Wenezueli nie idzie za dobrze w meczach gdzie ich rywalem jest Urugwaj, obie ekipy spotykały się ze sobą do tej pory 28 krotnie , zauważyłem że tylko 4 razy padło mniej niż 2 bramki w spotkaniu pomiędzy nimi, moim zdaniem w tym meczu będzie podobnie, liczę iż obie ekipy zdołają zdobyć co najmniej po jednym golu, a faworytem do zdobycia kompletu punktów zostaje ekipa która naszpikowana jest gwiazdami mogącymi spokojnie powalczyć nie tylko o udział w kolejnej fazie tych rozgrywek,ale spokojnie mogą spróbować zawalczyć o zwycięstwo w turnieju, ja polecam zagrać over ,ale na wygraną Urugwaju można pograć .

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]