» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
  Drukuj

Znalazłem
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 mar 2009 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Znalazłem , Centrebet :P

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 18 maja 2009 
Obserwator
Obserwator

Witam.

Jesli chodzi o zaufanego buka to jest paru, Betfair,Unibet,Expekt,Bet365 mysle ze tym mozna zaufac ale nieraz cos moga odwalic tak jak nieraz gralem na live w unibecie czy exp i mi anulowali kupony bo robli pomylki na live, to jest dla mnie smieszne ze tak sobie ustalaja regulamin jak chca i tak naprawde to nie ma sie jak z nimi klucic bo co mam pojechac gdzie tam na wyspe. Ale tak jak mowie to sa zaufani bo niektorzy to sa smiech na sali takie jetbull czy tam inne limity to raz i wogule nic nie przyjmuja to po co panowie to otwierac.

PostNapisane: 18 maja 2009 
Junior
Junior

Witam.
Polecam gorąco Betsafe.com u którego gram już od dłuższego czasu, bonus 100% wpłaty do tego przelewy24 dzięki którym pieniądze są na koncie gracza po ok 15min. Kursy bardzo atrakcyjne, oferta bogata, zakłady LIVE są - jak dla mnie to bardzo solidny bukmacher. POLECAM.

ps. poprzednio grałem na Bwin gdzie kursy pozostawiały wiele do życzenia i na expekcie gdzie oferta czasami bywała bardzo uboga.

Pozdrawiam i życzę powodzenia
<4listki> <4listki>

Bet At Home
PostNapisane: 10 cze 2010 
Obserwator
Obserwator

Witam.

Ja Dzisiaj przejechałem się na Bet AT Ho me. Akcja była taka ze ktoś mi się włamał na konto i pograł sobie za nie w kasynie. Tak wyglądał przebieg dnia dzisiejszego.

10-06-10 15:19 Kup żetony·-28,00·
10-06-10 15:06 Sprzedaj żetony·28,00·
10-06-10 14:59 Kup żetony·-28,00·
10-06-10 14:05 Stawka na zakład·-2,00·
10-06-10 09:27 Wpłata 30,00

Na zadane przezemnie pytanie, co się stało oraz to ze nie wchodziłem w ogóle do kasyna dostałem taką odpowiedz.

Witaj Tomasz!

Sprawdziliśmy Pana konto gracza oraz dokonane w kasynie transakcje i nie stwierdziliśmy żadnych nieprawidłowości. W bazie danych kodowany oraz naliczany jest każdy wniesiony zakład. Wszystkie rozliczenia transakcji mogą zostać przesłane graczowi, po podaniu rodzaju gry, daty, czasu oraz obstawianej stawki.

Zgodnie z zapisem w naszym systemie z Pana konta gracza dokonano dzisiaj łącznie 331 Transakcji w czasie 15:01 - 15:25 w grach "Gol den Shamrock" (12 transakcji), "Retro Groovz 60s" (228 transakcji), "Dead and Alive" (91 transakcji).

Pragniemy również podkreślić, iż każdy gracz jest osobiście odpowiedzialny za nieudostępnianie danych dostępu osobom trzecim.

Serdecznie pozdrawiamy

Twój Bet-at-home.com Team

Nigdy w życiu nawet nie słyszałem o takich grach.

Następne co zrobiłem to poprosiłem ich żeby podali mi adres ip. na ktorym w danym momecie bylem niby zalogowany. Oto odpowiedz.

Witaj Tomasz!

Niestety nie możemy udzielić Panu informacji o danych IP. Możemy Panu jedynie zalecić zweryfikowanie osób które mogłyby mieć ewentualnie dostęp do Pana konta gracza lub danych dostępu oraz zmianę hasła.

Na życzenie możemy również zablokować dostęp do Pana konta do momentu wyjaśnienia zajścia.
Serdecznie pozdrawiamy

Twój Bet-at-home.com Team.

Wkurzylem sie strasznie! Jedyne, co mam sobie do zarzucenia to, to ze nie zmieniłem hasła po przyjściu aktywacji i korzystałem z tego, co mi przysłali.

PostNapisane: 10 cze 2010 
VIP
VIP

Podziękowano: 2
Uwielbiam te historie. Jak ktoś się włamie na konto to po co ma wypłacać środki jak może wejść do kasyna i je przegrać. Logiczne.

IP nie mogą podać i to naturalne.

Zmień hasło, poproś o zablokowanie dostępu do kasyna jak w nim nie grasz i po sprawie.

Pokój.

PostNapisane: 06 lip 2010 
Obserwator
Obserwator

chciałbym zacząć obstawiac w necie, ale nie mam za bardzo pojecia gdzie najlepiej. jakies propozycje dla początkujacego?

Bet-at-home na początek a później Bet365 :wink:

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

poldeknh napisał(a):
Witam.
Polecam gorąco Betsafe.com u którego gram już od dłuższego czasu, bonus 100% wpłaty do tego przelewy24 dzięki którym pieniądze są na koncie gracza po ok 15min. Kursy bardzo atrakcyjne, oferta bogata, zakłady LIVE są - jak dla mnie to bardzo solidny bukmacher. POLECAM.
<4listki> <4listki>

Po miesiącu gry (większość zakładów tenis) dostałem limity koło 100 PLN. Nadmienię, że nie stawiałem kolosalnych kwot, tak więc nie wiem czy Betsafe jest dobrym bukiem.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 14 sie 2010 
Junior
Junior

Bet365 zdecydowanie polecam. Jeszcze nigdy nie robili mi zadnych problemow (czy to z wyplata czy z czymkolwiek innym), support dosc dobry, w tym tygodniu dostalem 2 bonusy 50PLN (bez depozytu) i jeszcze mam bonus 25% do 200zł (z depozytem). I mozna jeszcze w pokera pograc ;)

Re:
PostNapisane: 26 lis 2010 
Junior
Junior

Misiak25 napisał(a):
poldeknh napisał(a):
Witam.
<4listki> <4listki>

Po miesiącu gry (większość zakładów tenis) dostałem limity koło 100 PLN. Nadmienię, że nie stawiałem kolosalnych kwot, tak więc nie wiem czy Betsafe jest dobrym bukiem.

Ja po prostu nie pojmuję takiego limitowania. Gdyby ktoś po miesiącu narzucił mi limit na 100PLN to zrezygnowałbym z buka w trybie natychmiastowym i jednocześnie odradzał go każdemu kogo spotkam na swojej "drodze". To przecież śmieszne!

Ja od pięciu lat gram na Betsson, nie dostałem limitu nawet za wygraną powyżej 3000zł. Nie zawiedli mnie absolutnie nigdy dlatego nie waham się powiedzieć, że to bardzo przyzwoita i solidna firma, którą warto polecić każdemu graczowi.

Re: Najbardziej zaufany bukmacher
PostNapisane: 29 lis 2010 
Obserwator
Obserwator

zgadzam sie z opiniami wyzej. Betsafe jest beznadziejne, tyle formalnosci a na koncu i tak ci dadza smieszny limit. nie polecam tam grac

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 12 gru 2010 
Obserwator
Obserwator

Siemka.Jakiego buka polecacie na dzień dzisiejszy dodam że jestem początkującym typerem.

PostNapisane: 12 gru 2010 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękowano: 113
zibov napisał(a):
Siemka.Jakiego buka polecacie na dzień dzisiejszy dodam że jestem początkującym typerem.

na początek Bet-at-home . Wszystko czytelne i przejrzyste. Podejrzewam, że za grube stawki grał nie będziesz - chociaż bah przyjmował mi kupony po 5.000 zł i nie było limitu. Jedynie kursy lekko zaniżone w stosunku do innych bukmacherów. Przy małych stawkach to niewielka różnica - przy dużych ogromna, jednak czasem limity gdzie indziej nie pozwalają na grę ;)

powodzenia !

szczęście sprzyja lepszym
minimalizuj ryzyko

betinternet
PostNapisane: 23 gru 2010 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 8
Podziękowano: 107
Może nie najbardziej zaufany bukmacher, ale jako firma kompletnie mi wcześniej nieznana i myślę, że niewielu coś mówiąca - betinternet.com, zrobili na mnie bardzo pozytywne wrażenie.
Wczoraj jako jedni z nielicznych wystawili kursy na DW w meczu Nadal - Ferrero. 2-1 po kursie 4,33 było sporą okazja, dlatego szybko założyłem konto i zagrałem. Po jakieś pół godziny wycofali to zdarzenie z ofery, ale mimo to nie usunęli mi zakładu. Tutaj złapali plusa, bo już nie raz w innych firmach tłumaczono się pomyłką. Zakład rozliczony poprawnie, wypłata bardzo szybka bez najmniejszego problemu, nie wymagali nawet dokumentów.
Bukmacher może nie do codziennej gry, ale w przypadku znalezienia tam jakichś ciekawych kursów, śmiało można zagrać.
Obrazek

PostNapisane: 11 lut 2011 
Junior
Junior

zibov napisał(a):

Sugeruję poczytać ogólne opinie. Mega prosty jest betgun, ale na dłuższą metę raczej bym go nie polecał. Ja gram od pięciu lat na Betsson, to na nim zacząłem i - jak nie ciężko zauważyć - polecam go najczęściej. Głównie dlatego, że NIGDY nie robi problemów i ma w każdym tygodniu jakąś nową promocję, nie znajdziesz drugiego tak zaangażowanego w rozwój użytkowników bukmachera.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]