» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
  Drukuj

Re: Najbardziej zaufany bukmacher
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 lut 2011 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Witam :)
mam pytanko czy na Bet365 jest 1 liga polska ??
z góary dzieki za odpowiedz :)

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 11 lut 2011 
Tak.

PostNapisane: 22 maja 2011 
Obserwator
Obserwator

Witam poszukuje bukmachera głównie do piłki nożnej ale nie zawsze czasem zagram coś innego najbardziej zależy mi na dobrych kursach, przejrzystej stronie, szybkich wpłatach/wypłatach bez obracania X razy pulą przed wypłatą, dobrego szybkiego supportu. Zamierzałem zainwestować w Bwin jednak po przeczytaniu tutejszych opinii rozmyśliłem się. Zastanawiam się nad BAH, Expekt, Bet365, BetClick

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 23 maja 2011 
Administrator
Administrator

Podziękował: 6240
Podziękowano: 2048
baka89 napisał(a):
Witam poszukuje bukmachera głównie do piłki nożnej ale nie zawsze czasem zagram coś innego najbardziej zależy mi na dobrych kursach, przejrzystej stronie, szybkich wpłatach/wypłatach bez obracania X razy pulą przed wypłatą, dobrego szybkiego supportu. Zamierzałem zainwestować w Bwin jednak po przeczytaniu tutejszych opinii rozmyśliłem się. Zastanawiam się nad BAH, Expekt, Bet365, BetClick

Co do obrotu itd to oczywiscie jesli wezmiesz bonus - czystej wplaty nigdzie nie bedziesz musial obracac.
Ale jesli juz ... najbardziej przejrzysty system jego prezentacji na koncie ma niewatpliwie b365.
Jest to tez firma ktora po pierwszej wyplacie ma chyba najszybsze kolejne (poza pinnacle) w kwestii portfeli internetowych - do paru h , a czasem ponizej 60min.
Expekt takze jest firma oferujaca niezle kursy i bogata oferte - takze finanse sa w niezlym tempie prowadzone (choc wolniej niz w b365).
Warto podkreslic iz jest to firma ktora czesto uznaje swoje bledy w kwestiach roznych zakladow.
Betclic mocno sie podciagnal w ostatnim czasie w obsludze finansowej - oferte musisz porownac sobie sam co jest dla Ciebie najwazniejsze.
co do BAHu - jaki jest kazdy widzi - poza atrakcyjnymi czasowo bonusami w sumie nie mozna sie do tej firmy przyczepic ...
przejrzyste to w miare , linie na pilkarskie zaklady wczesnie wystawiane ... no ale ... kazdy widzi jakie sa to linie (a sa sporo nizsze niz u konkurencji).
Co do Bwin - nie probuj oszukac firmy , firma nie oszuka Ciebie - nie demonizowalbym tego bukmachera.
Ma naprawde mocna oferte na pilke (a o to Ci chodzi) , sporo lokalnych rynkow , swego czasu bezkonurencyjny live
- obecnie b365 chyba przejal zolta koszulke lidera w tej kwestii ale to juz subiektywna opinia kazdego .
Jesli grasz single, a nie multiligowe skladaki 2x 1x przyjrzyj sie PinnacleSports- cyferki nie klamia , tutaj praktycznie zawsze masz najnizsza marze
- a transakcje wyplaty do paru tysiecy w portfelach trwaja w czasie liczonym w minutach o jednocyfrowej wartosci
(oczywiscie mam na mysli takie po pierwszej weryfikacji)
Ida wakacje wiec z pilka bedzie jak bedzie - skandynawia i rosja ( to na AKO bedzie) plus egzotyki - juz raczej nie.
Live'u takze nie uswiadczysz bogatego - wrecz przeciwnie dramatycznie minimalistycznego , aczkolwiek niektorzy uznaja to za duzy plus ... a nie za minus.

Takze osobiscie ustawilbym to w takiej kolejnosci :
Poza klasyfikacja : PinnacleSportsdalej ... firmy do US Sports ktorych nazw nie bede wymienial bo po co ... b365, Expekt i inne ... Bwin, betclic, ... tu tez mozna sporo wpisac ... i bah.
Jesli jeszcze nie grales sprawdz sobie : Gamebookers czy Unibet
lub zwlaszcza Betfair ale gra na gieldzie wymaga juz pewnego doswiadczenia choc oczywiscie mozesz traktowac ich tak jak zwyklego bukmachera.
Mozesz tez sprawdzic Betsafe , Betsson czy Ladbrokes , firm naprawde solidnych - choc nie dla kazdego gracza nie brakuje.
Ostatnio William Hill zaoferowal spory bonus dla polskich klientow a oferta czy linie nie sa dramatycznie niskie.

Jesli zraziles sie do Bwin a szukasz firmy z podobnym bogactwem oferty pilkarskiej i imponujacym live jedynie b365 jest wstanie Cie zainteresowac,
no ale o nich tez pewnie sie naczytasz. Pamietaj ze nie zawsze kazda negatywna opinia o firmie ma mocne podstawy. "bonus hunterow" nie brakuje ...
Expekt takze jest bardzo dobrym "zamiennikiem" Bwin w jak najbardziej ogolnym znaczeniu slowa zamiennik.

Ogolnie pytanie bardziej pasuje to tematu "Jakiego bukmachera wybrać ?" ,a kazdy ma swoja osobista liste zaufanych firm
u jednego na szczycie bedzie wujek Pinny u innego przytoczony BAH ... kwestia gustu.

PostNapisane: 06 cze 2011 
Obserwator
Obserwator

Ktos cos doda ?

PostNapisane: 09 cze 2011 
Junior
Junior

Możecie uznać, że jestem monotematyczny, ale ciągle mam zamiar powtarzać, że najbardziej zaufany bukmacher, to taki, który nie tylko nigdy nas nie zawiódł, ale wciąż się rozwija i dla swoich klientów jest czymś więcej niż "wydawajnią pieniędzy". Taki dla mnie jest Betsson właśnie i chociażby ze względu na dziesiątki promocji, które pojawiają się każdego roku - warto spróbować i tam zostać.

PostNapisane: 10 cze 2011 
Obserwator
Obserwator

Polecam Betsson:)

PostNapisane: 09 lut 2012 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękowano: 1
roterdlad napisał(a):
Polecam Betsson:)

A ja odradzam grę na tym buku. Kiedyś tam grałem dopóki nie zleciłem wypłaty. Pieniądze z konta bukmacherskiego zniknęly a na moim koncie bankowym nie pojawiły się przez tydzień... Spytałem o co chodzi a pani z supportu poinformowała mnie żebym podał powód wypłacenia pieniędzy :!: Jakbym się nie upomniał to bym pewnie pieniędzy nie zobaczył :roll:

PostNapisane: 12 lut 2012 
Obserwator
Obserwator

Witam !

Gram aktualnie na Bet-at-home, ale wkurza mnie to że często nie dodają kilku meczy NHL lub AHL, które według mnie są pewne przez co nie mogę na nie postawić. Nigdy nie miałem problemów z tym bukmacherem, szybkie wpłaty i wypłaty, bonus w postaci 20zł nawet dostałem na urodziny, nie są to jakieś wielkie pieniądze, ale bardzo miło gdy się coś takiego widzi ;) Jednak przyszedł czas na zmianę, szukam czegoś co miałoby wysokie kursy na NHL i AHL, mecze szybko byłyby dodawane, oraz byli zaufani w oczach wielu klientów. Narazie widze, że Expekt ma dobre kursy na NHL, ale widze że jest kilka niepochlebnych opini o nich. Proszę doradzić co wybrać.

Administrator
Administrator

kolak napisał(a):
Witam !

Gram aktualnie na Bet-at-home, ale wkurza mnie to że często nie dodają kilku meczy NHL lub AHL, które według mnie są pewne przez co nie mogę na nie postawić. Nigdy nie miałem problemów z tym bukmacherem, szybkie wpłaty i wypłaty, bonus w postaci 20zł nawet dostałem na urodziny, nie są to jakieś wielkie pieniądze, ale bardzo miło gdy się coś takiego widzi ;) Jednak przyszedł czas na zmianę, szukam czegoś co miałoby wysokie kursy na NHL i AHL, mecze szybko byłyby dodawane, oraz byli zaufani w oczach wielu klientów. Narazie widze, że Expekt ma dobre kursy na NHL, ale widze że jest kilka niepochlebnych opini o nich. Proszę doradzić co wybrać.

PinnacleSports, Bet365 do AKO o dowolnej porze (AHL) ... i niczego Ci do szczescia wiecej nie bedzie potrzeba.
W PinnacleSportsczasem trzeba chwile poczekac na mozliwosc grania AKO z NHL, ale zawsze ta mozliwosc sie pojawi.
A linie sa wystawiane albo jako pierwsze, albo jako jedne z pierwszych na rynku.

Do takich pytan poleca sie zwlaszcza temat : Jakiego bukmachera wybrać ?
Ktorego znajdziesz w tym dziale. Zachecam do lektury.

Obserwator
Obserwator

Ja gram single nie AKO. Bet365 odpada ze względu na jego małą intuicyjność, czego bardzo nie lubie. PinnacleSportstylko w Euro z tego co pamiętam. Chyba spróbuje tego Expekta bo ma PRZELEWY24

VIP
VIP

Podziękowano: 2
W pinnym można również wpłacać przez P24 a co za tym idzie, można posiadać konto w walucie PLN.

PostNapisane: 13 lut 2012 
Administrator
Administrator

kolak napisał(a):
Ja gram single nie AKO.

kolak napisał(a):
Milwaukee Bucks - Atlanta Hawks (Typ) 1 1,70
Golden State Warriors - Philadelphia 76ers (Typ) 1 1,50
New York Rangers - New York Islanders (Typ) 1 1,75
San Antonio Rampage - Houston Aeros (Typ) 1 1,85

Postawione za 10zł do wygrania 82 ;)

Przepraszam Cie bardzo , zrobilem zbyt doglebny "research".
Innych postow niestety nie ma.
kolak napisał(a):
Bet365 odpada ze względu na jego małą intuicyjność, czego bardzo nie lubie.

Na czym polega "nieintuicyjnosc" tej firmy ?
Klikasz w lewy rogu na - HOKEJ - masz NHL na gorze - i reszte w tym AHL - w kolejnosci alfabetycznej.
Rozumiem ze sa gusta i gusciki - ale ... no wlasnie ale.

O PinnacleSportsnapisal Ci wyzej NDZ .

Bez zlosliwosci i obrazy - Expekt to jest bardzo dobra firma, i podkresle to z calym przekonaniem
o czym stali bywalcy tematu KHL od lat wiedza, ale z calym szacunkiem - Twoje agrumenty przeciw ,
ktore potencjalnie Ktos moze przeczytac sa conajmniej i delikatnie ujmujac mocno subiektywnie naciagane .

zwlaszcza patrzac na BAH jako punkt odniesienia.

no ale co kto woli ... zyczac sukcesow w grze zapraszam ponownie do dzielenia sie swoimi typami na Forum.

PostNapisane: 13 lut 2012 
Obserwator
Obserwator

Tak to było jakiś rok temu jak zaczynałem :) Teraz gram single. Zobaczyłem dzisiaj i są dużo słabsze kursy na NHL, może narazie pozostane przy BAH, bo niechce mi się hajsu przerzucać bo potrwa to kilka dni.

PostNapisane: 15 paź 2012 
Znany
Znany

Podziękował: 40
Podziękowano: 13
Panowie doradzi ktoś u którego buka grać najlepiej? Najczęściej typuję piłkę i siate gram od jakiegoś czasu na Betsson-ie i Betsafie ale nie odpowiadają mi zbytnio ci bukmacherzy. W Betssonie od kilku dni czekam na rozliczenie zakładów live a Betsafe od kiedy się zmieniło(jakoś niedawno) nie pasuje mi :/ >

Ktoś bardziej doświadczony i w temacie może coś doradzić?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]