» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj

Autor Wiadomość
PostNapisane: 08 lut 2008 
VIP
VIP

Podziękował: 757
Podziękowano: 1281
:arrow: Szavay A. - Hantuchova D. 2.45
Expekt

W czoraj oglądałem spotkanie Hantuchovej z Srebotnik i do teraz się zastanawiam jak Srebotnik to spotkanie przegrała (bo Daniela na pewno go nie wygrała). Od momentu gdy w drugim secie Srebotnik przełamała Hantuchovą ta nie istniała na korcie. Z ledwością i z dużą dozą szczęścia Daniela wygrywała swoje podania do tego w trzecim secie jeszcze Hantuchovej pomógł sędzia. Jeżeli dzisiaj Daniela zagra jak w czoraj to wygrać może tylko jedna Szavay.

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

VIP
VIP

Podziękował: 11
Podziękowano: 88
Ja się zastanawiam dlaczego wszyscy tak najeżdżają na Hantuchovą, przecież w pierwszym secie grała rewelacyjni, w drugim się popsuła, a w trzecim grała średnio, czy pomógł jej sędzia ? Może w jednej piłce, a żeby wygrać mecz potrzeba znacznie więcej, a co do samego typu to warto także patrzeć na rywalkę, Szavay mnóstwo błędów w meczu z Govortsovą, mimo wyniku 6/1 6/1 Szavay nie grała dobrze, a rywalka grała jeszcze gorzej, w meczu z Garbin stracony set, co też jej najlepiej ni wróży, na pewno Garbin dla takiej zawodniczki nie powinna być aż taką przeszkodą, aby stracić z nią seta, dodatkowo z forma Szavay tez na bakier porażki z Fedak, Makarovą nie świadczą o jej dobrej formie, a poza tym, to w pierwszym roku nikt za bardzo jej nie znał teraz jest już czołową rakietą świata i będzie jej coraz ciężej wygrywać.

Nie neguje typu, jak zwykle nie zgadzam się z argumentacją, ja ogólnie rzecz biorąc mecz odpuszczam, nie chce się wdawać w polemikę, bo po co?

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Obserwator
Obserwator

Podziękował: 0
Podziękowano: 0
bigBoo$ napisał(a):
Sparta Roterdam - NAC Breda

W zespole gości nei zagrają: Elshot (obronca - 1 bramka), Amoah (najlepszy strzelec 7 bramek, jest w Afryce gra w Ghanie półfinał), Zoetebier (bramkarz), De Graaf (pomocnik - 3 bramki) i Tamerus (napastnik - 1 bramka).
Gospodarze zapowiadaja walke o 3 pkt, full skład. Takze warto zagrac na Sparte w tym meczu, goscie powaznie osłabieni .

Sparta Roterdam - NAC Breda-1

BAH 2.95
Betgun 3.0
Bwin 2.90
Expekt 3.10

Pozdro

Powinniście takie posty usuwać a nie mój. Przecież to śmieszne, koleś twierdzi ze to ustawka czy co :lol: Lekko osłabieni goście i tyle. Weź sie ogarnij człowieku i nie rób zamętu.

PostNapisane: 21 mar 2008 
VIP
VIP

Podziękował: 757
Podziękowano: 1281
Tipsarevic J. - Haase R. 2 <plus>

Dlaczego tak, bo Robin na tej nawieżchni ogrywał już lepszych. Po za tym gra Janko mnie nie przekonuje, przegrywa mecze których nie powinien przegrać. Rano kurs na Haasa był jak dobrze pamiętam około 2.35. Myslę, że Haase wygra w 3 setach on lubi trzy setówki :wink: 4-6, 6-1, 3-6 <wygrana>

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 06 kwi 2008 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

15:00 Wło. Serie C1/A
Paganese VS Venezia
kursy Betsson: 1.55 3.15 6.00

Krótko:
Paganese na przedostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem 21 punktów (4W, 9D, 16L, 17:36 gole) tyle samo punktów ma ostatnia w tabeli Verona.
Venezia na miejscu dziewiątym z czterdziestoma punktami (12W, 5W, 12L, 30:29 gole) ale ósma w tabeli Novara i dziesiąta Monza ma również czterdzieści punktów.
Gospodarze ostatni raz wygrali 23 grudnia 07r. ze słabym Lecco 1:0. Dzisiaj nie wiadomo jak to będzie, a druga sprawa to Włochy i wałki jakieś mogą być ale myślę, że warto zwrócić uwagę na ten mecz i zagrać na Venezie po takim kursie.

Paganese VS Venezia
:arrow: 2 6.00

Paganese VS Venezia
:arrow: X2 2.08

Paganese VS Venezia
:arrow: Draw no bet 2 4.25

PostNapisane: 12 kwi 2008 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Jagiellonia Bialystok - Wisla Kraków 1 6,25

Jagiellonia Bialystok - Wisla Kraków :1x 2,30

Jagiellonia Bialystok - Wisla Kraków poniżej 2,5 bramki 1,75

Jagiellonia Bialystok - Wisla Kraków : Gospodarze trafiają 1,63

Jagiellonia Bialystok - Wisla Kraków : Goście trafiają Tak 1,11

Jagiellonia Bialystok - Wisla Kraków : Obie drużyny zdobywają gole 1,81

Jagiellonia Bialystok - Wisla Kraków : Połowa z największą liczbą bramek 1-sza połowa 3,15

Jagiellonia Bialystok - Wisla Kraków : Połowa - podwójna szansa 1X 1,57

Jagiellonia Bialystok - Wisla Kraków : Goście nie stracą bramki Nie
1,63

Dlaczego tak?? Jagiellonia ma dołek 6 ostatnich meczy bez strzelonego gola.w ostatnim meczu z Widzewem nie oddali nawet 1 strzału na bramke rywali...Do drużyny wraca Jareki,Markiewicz, oraz Sopocinski ktory ostatno musiał pauzować za kartki,Kałużny, silny punkt Białostockeij obrony.Z nim zupełnie inaczej wygladaja szyki obronne Jagielloni.Doping kilkunastu tysiecy napewno pomoże Jadze.Kibice zrobili wszystko zeby była Zajebista atmosfera zostało sprzedane prawie 14tysiecy biletów, co nie jest wcale rzecza normalna jak na ten stadion...
Wisła notuje świetna serie, ale kiedys musi sie skonczyc i bardzo mozliwe ze dzis.Wisła przyjeżdża mocno osłabiona.Nie zagraja Sobolwski ktory pauzuje na kartki,Paulista ktory jak wiadomo został odsunięty od drużyny,Łobodziński ktory jest kontuzjowany, oraz Paweł Brożek ktory w ta sobote bierze ślub.Fakt Wisła ma zalecze ale napewno brak tych zawodnikuw wpłynie na gre Wisły.Wg mnie siła rażenia Białej Gwiazdy w tym meczu bedzie znacznie słabsza :lol:
Jesli mozna tak to nazwac mecz w Łodzi był mało wazny w porównaniu do tego...dlaczego?tu chodzi o relacje miedzy klubami kibicami itp...Piłkarze zroobia dziś wszystko zeby tylko uzyskać zadowalajacy wynik.Dzis zostana przerwane 2 serie Wisły ktora ogrwya wzzystkich i nikt jej nie moze pokonać, oraz Jagielloni ktora gra fatanie, ma sporego pecha i od kilku meczy nie moze strzelić gola...
Jagiellonia Białystko bedzie dziś góra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mecz Jagiellonia-Wisła rozpocznie sie o godzinie 20.00
:wink:

FT 2007 <plus> 55 <minus> 20

PostNapisane: 04 maja 2008 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Cytuj:
Samsunspor last week lost to Altay heavily. They guaranteed to stay in the league and they have no aim. They have a long injury list before this game and it is written that they have problems to build a squad. They probably will have 13 players in squad for this game. Best players of the team Serkan and Celil won't play here.

Cytat z innego forum podobno wielu piłkarzy niezagra u gospodarzy.Kurs na gości spada.

Samsunspor - Sakaryaspor 2 1,70 Bwin

PostNapisane: 04 maja 2008 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

bubi napisał(a):
Cytuj:
Samsunspor last week lost to Altay heavily. They guaranteed to stay in the league and they have no aim. They have a long injury list before this game and it is written that they have problems to build a squad. They probably will have 13 players in squad for this game. Best players of the team Serkan and Celil won't play here.

Cytat z innego forum podobno wielu piłkarzy niezagra u gospodarzy.Kurs na gości spada.

Samsunspor - Sakaryaspor 2 1,70 Bwin

Bez problemu 0:3.Ciekawe tylko czy ktoś skorzystał... :roll:

PostNapisane: 06 maja 2008 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

myślę że wielką niespodzianką jest kurs na gości w meczu:

Bayern Monachium Arminia Bielefeld, bo aż 8,5

Bayern już zapewnił sobie mistrzowski tytuł,poza tym nie ma ani jednej porażki na swoim koncie jeśli chodzi o mecze na własnym boisku,Arminia natomiast walczy o utrzymanie.Dziwi mnie taki kurs.Jak myslicie jest możliwe aby w tym meczu gorą byli goście? Myślę że warto spróbować zagrać coś takiego.

PostNapisane: 14 maja 2008 
Junior
Junior

ani to niespodzianka, ani wałek, ale mam informacje, że w meczu Aris Saloniki v Panionios kursy ostro idą w dół, niektóre firmy to wycofują lub wprowadzaja ograniczenie kwotowe. Goście jadą tam rezerwami. W Bet365 kurs jeszcze 1.70

PostNapisane: 14 maja 2008 
nadal napisał(a):
ani to niespodzianka, ani wałek, ale mam informacje, że w meczu Aris Saloniki v Panionios kursy ostro idą w dół, niektóre firmy to wycofują lub wprowadzaja ograniczenie kwotowe. Goście jadą tam rezerwami. W Bet365 kurs jeszcze 1.70

Trener gości powołał na ten mecz młodych zawodników i w zespole gosci nie będzie grać 8 zawodników z podstawowego składu .

Powodzenia 8)

PostNapisane: 26 maja 2008 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

mecz trwa 10 min. ale ten typ w moim temacie byl juz wczesniej podany za analiza tylko zapomnialem go tu dac

Super Reds - Young Lions 2 8.50 lub 02 2.65 ja bym bral typ 2 wiekszy kurs :D

Nie mam zadnego info o skladach czy ustawkach itp. tylko poprostu kurs na Young Lions jest tak wysoki ze oplaca sie grac. Ta druzyna gra w tej lidze dopiero 2 lata i w poprzednim sezonie zajeli ostatnie miejsce w lidze. U siebie seria zwycieztw 7 wygranych bez remisu i porazki natomiast Young Lions wydaje sie ze sa slabi bo zajmuja 8 miejsce na 12 druzyn ale wcale tak nie jest graja nieby slabo na wyjezdzie jak do tej pory 1 wygrana 1 remis i 4 porazki. W poprzednim sezonie 5 lokata w 2006 3 miejsce jest to dobra druzyna ktora potrafi grac. Super Reds dla mnie jest slabsza druzyna od Young Lions ktore mysle ze dzis przerwie ta serie zwycieztw u siebie super reds bo w koncu ile tak mozna ciagnac a druzyna do bardzo dobrych nie nalezy jest szansa dla young na poprawe swojej lokaty i w 2 meczach tych druzyn gdy super reds gralo u siebie 2 razy wygrywali pilkaze young wiec mysle ze i dzis tak bedzie a ryzoko po takim kursie jest naprawde bardzo oplacalne i typ z takim kursem wydaje mi sie ze spokojnie moze wejsc

PostNapisane: 14 lip 2008 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

cos juz dawno nikt tu nic niepodaje niewiem dlaczego ja mam dzisiaj taka informacje
MALMO - HAMMARBY typy 2 kurs 3,65 typ 02 kurs 1,62 do przerwy Hammarby kurs 4,05 hammarby strzeli gola 1.45

tak mozna postawic poniewaz sam analizowalem ten mecz i wedlug mnie hammarby jest lepsza druzyna w tym spotkaniu a do tego w malmo nie zagraja Babis Stefanidis, Anders Andersson, Daniel Andersson, Labinot Harbuzi, Gabriel, Joakim Nilsson, Agon Mehmeti, Niklas Skoog. Mam nadzieje ze typ okaze sie dobry pozdrawiam :D

PostNapisane: 15 lip 2008 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Krys12345 napisał(a):
cos juz dawno nikt tu nic niepodaje niewiem dlaczego ja mam dzisiaj taka informacje
MALMO - HAMMARBY typy 2 kurs 3,65 2-4<plus> <plus> <plus> typ 02 kurs 1,62 2-4 <plus> <plus> <plus> do przerwy Hammarby kurs 4,05 1-3 <plus> <plus> <plus> hammarby strzeli gola 1.45 4gole <plus> <plus> <plus>

tak mozna postawic poniewaz sam analizowalem ten mecz i wedlug mnie hammarby jest lepsza druzyna w tym spotkaniu a do tego w malmo nie zagraja Babis Stefanidis, Anders Andersson, Daniel Andersson, Labinot Harbuzi, Gabriel, Joakim Nilsson, Agon Mehmeti, Niklas Skoog. Mam nadzieje ze typ okaze sie dobry pozdrawiam :D
Mysle ze komus sie przydalo to info i teraz liczy kase po niezlych kursach typ na 2 3,65 typ na 02 1,62 typ na prowadzenie do przerwy 4.05 typ na strzelonego gola przez hammarby 1,45 <wygrana> <wygrana>

PostNapisane: 16 sie 2008 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Stevenage - Weymouth 2 5.30
Typ od "Angielskiego Łącznika" :!: :wink:
Mówią, że warto :lol:

W zeszłym sezonie podawałem takie typy z lig angielskich i wchodziły wiec jeśli ktoś sie nie boi niech gra 8)

FT 2007 <plus> 55 <minus> 20

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]