» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj

Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 sie 2008 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Typer_Anglia napisał(a):
Stevenage - Weymouth 2 5.30
Typ od "Angielskiego Łącznika" :!: :wink:
Mówią, że warto :lol:

W zeszłym sezonie podawałem takie typy z lig angielskich i wchodziły wiec jeśli ktoś sie nie boi niech gra 8)

Zaje***** typek :wink: . Skorzystałem i wjeb****.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 17 sie 2008 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Typer_Anglia napisał(a):

W zeszłym sezonie podawałem takie typy z lig angielskich i wchodziły wiec jeśli ktoś sie nie boi niech gra 8)

<minus> niewiele brakowało FT 1:1
:roll:
Arshavin napisał(a):
Typer_Anglia napisał(a):

Zaje***** typek :wink: . Skorzystałem i wjeb****.

czy ktoś CI kazał to grać?? miałem racje bo nie był gładkiego zwycieztwa Stevenage, ale gosciom troszke zabrakło do win.

FT 2007 <plus> 55 <minus> 20

PostNapisane: 28 sie 2008 
Obserwator
Obserwator

Grashoppers - LECH

Lech wygra : 4.50 Betfair
Remix: 3.95 Betfair

Grashoppers przystapi do tego meczu bez 3 graczy, ktorzy grali w pierwszym spotkaniu , ktore wygrał Lech aż 6:0. Szwajcarskie media komentuja ten mecz jako trening przed niedzielnym spotkaniem ligowym z Young Boys. Trener gospodarzy da odpocząć swoim najlepszym zawodnikom, i tutaj jest szansa dla Lechitów :) Ekipa z Poznania zapewnia, ze przystapia do tego meczu maksymalnie zmobilizowani na 100% , kadre maja szeroka i nawet jak Smuda da pograć zmiennikom to na osłabionych i nieumotywowanych graczy Grashoppers to Poznańska Lokomotywa nie przegra tego spotkania.

PostNapisane: 29 sie 2008 
Obserwator
Obserwator

bigBoo$ napisał(a):
Grashoppers - LECH

Lech wygra : 4.50 Betfair
Remix: 3.95 Betfair

Grashoppers przystapi do tego meczu bez 3 graczy, ktorzy grali w pierwszym spotkaniu , ktore wygrał Lech aż 6:0. Szwajcarskie media komentuja ten mecz jako trening przed niedzielnym spotkaniem ligowym z Young Boys. Trener gospodarzy da odpocząć swoim najlepszym zawodnikom, i tutaj jest szansa dla Lechitów :) Ekipa z Poznania zapewnia, ze przystapia do tego meczu maksymalnie zmobilizowani na 100% , kadre maja szeroka i nawet jak Smuda da pograć zmiennikom to na osłabionych i nieumotywowanych graczy Grashoppers to Poznańska Lokomotywa nie przegra tego spotkania.
<4listki> <browar> <wygrana> <gool> :mrgreen:

THANKS ZA UWAGE :)

Obserwator
Obserwator

witam dzisiaj znowu :) po wczorajszym udanym dniu (+195j) :) postaram sie dzisiaj zaoferowac wam wysokie kursy.

GKS Bełchatów - ŁKS ŁÓDŹ

ŁKS WYGRA

9.50 Expekt
9.20 Betfair
8.00 Unibet

Dlaczego taki wybór? dużo przesłanek jest za gośćmi, jeszcze nie wygrali w tym sezonie , u gospodarzy masa ubytków w składzie , jakiś konflikt z zarządem (problemy ze sponsoringiem) :) , ŁKS jeśli nie wygra z posadą żegna się trener , zapowiadają, że będą gryźć trawę by tylko wygrać ten mecz. Moim zdaniem będzie to niespodzianka 4 kolejki polskiej Ekstraklasy. Warto zagrać na ŁKS bo na BOT po kursie 1.35 to ja dziekuje , śmiech na sali hehe . Pozdroo

Obserwator
Obserwator

bigBoo$ napisał(a):
witam dzisiaj znowu :) po wczorajszym udanym dniu (+195j) :) postaram sie dzisiaj zaoferowac wam wysokie kursy.

GKS Bełchatów - ŁKS ŁÓDŹ

ŁKS WYGRA

9.50 Expekt
9.20 Betfair
8.00 Unibet

Dlaczego taki wybór? dużo przesłanek jest za gośćmi, jeszcze nie wygrali w tym sezonie , u gospodarzy masa ubytków w składzie , jakiś konflikt z zarządem (problemy ze sponsoringiem) :) , ŁKS jeśli nie wygra z posadą żegna się trener , zapowiadają, że będą gryźć trawę by tylko wygrać ten mecz. Moim zdaniem będzie to niespodzianka 4 kolejki polskiej Ekstraklasy. Warto zagrać na ŁKS bo na BOT po kursie 1.35 to ja dziekuje , śmiech na sali hehe . Pozdroo

narazie jest 0-2

DZIEKUJE ZA UWAGE :)
<4listki> <4listki> <browar> <browar> <browar> <browar> <wygrana> <wygrana> <wygrana> <gool> <gool> <gool> <gool> :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

PostNapisane: 25 wrz 2008 
VIP
VIP

Podziękował: 23
Podziękowano: 42
Jeśli nie na wyspę demokracji, to może tutaj, bo sporo nas zagląda.

http://www.sport.pl/koszykowka/1,65092, ... erzy_.html

Jak to bukmacherzy podobno wypaczają wyniki w lidze koszykówki kobiet.
Oj będzie wesoło, jak ktoś im to udowodni ....

PostNapisane: 29 sty 2009 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

chyba dobry temat bo zaciekawił mnie jeden zakład długo terminowy na BAHu
Obrazek

mianowicie chodzi o kurs na Ibisevića, bo patrząc na kickera strone(chyba się nie pomylili -http://www.kicker.de/news/fussball/bundesliga/torjaeger/ )
Ibisevic ma 18, goli a drugi w klasyfikacji Helmes 12 więc skąd ten kurs 7,00 na Ibisevicia?? Klubu chyba nie zmienił hehe :wink:

Stały Bywalec
Stały Bywalec

Capt. Ronald Speirs napisał(a):
chyba dobry temat bo zaciekawił mnie jeden zakład długo terminowy na BAHu
Obrazek

mianowicie chodzi o kurs na Ibisevića, bo patrząc na kickera strone(chyba się nie pomylili -http://www.kicker.de/news/fussball/bundesliga/torjaeger/ )
Ibisevic ma 18, goli a drugi w klasyfikacji Helmes 12 więc skąd ten kurs 7,00 na Ibisevicia?? Klubu chyba nie zmienił hehe :wink:

Klubu nie zmienił, ale jest ciężko kontuzjowany i szybko na boisko nie wróci, o ile wróci w tym sezonie.

Stały Bywalec
Stały Bywalec

ok to już wszystko jasne.
pzdr :twisted:

PostNapisane: 14 paź 2009 
Znany
Znany

Turcja 1.28 X 5.00 Armenia 10.00

Dla obu zespołów jest to mecz o nic. Turcja po przegranym spotkaniu z Belgią (0-2) na pewno już nie zagra w barażach do MŚ w RPA, a Armenia na ostatnim miejscu w grupie musi podzielić los takich potęg narodowych jak San Marino, Malta, Liechtenstein, Andora, Wyspy Owcze, Gruzja czy Islandia. Poza tym, a co najważniejsze (ostatnio w mediach jest o tym głośno) między obydwoma krajami nastąpiło historyczne pojednanie i to na stadionie. więcej na: http://www.stosunkimiedzynarodowe.info/artykul,184,Armenia-Turcja_wybuch_futbolowej_dyplomacji.html
Teraz także w ramach rewanżu prezydent Armenii przyjedzie na spotkanie reprezentacji swojej reprezentacji. Wypadałoby przygotować sobie dobry grunt pod rozmowy (zremisować mecz bo od tego się wszystko przecież zaczęło) i dalej zacieśniać stosunki między krajami.

PostNapisane: 20 lip 2010 
Znany
Znany

Nie wiem, czy to dobry dział, ale chciałbym coś zauważyć i ciekaw jestem jak to się zmaterializuje.

Obecnie Wisła Kraków ma szanse (raczej to już pewne) awansować do kolejnej rundy el. LE. Tam czeka na nią zwycięzca pary Quarabah/Portadown, po pierwszym meczu jest 2:1 dla Azerów. Ciekaw jestem mediów.

Karabagh to faworyt jeśli będzie mecz Wisła - Karabagh, ale... to zespół azerski. Wiedząc, że azerski, od Wisły będzie się wymagać awans po zwycięstwach pewnie 3-0 i 5-0 u siebie, a tym czasem Karabagh w zeszłym roku wyeliminował Honkę i Rosenborg, odpadł z Twente ale po 0-0 i 0-1, w miedzy czasie pokonał Maccabi Haifę i kilka innych drużyn.

Pewnie buki za faworyta będą uważać Wisłę, więc będzie można zarobić na Azerach - bo to taki odpowiednik Rubina Kazania z ligi rosyjskiej, a Wiśle (myślę, że odpadnie w przedbiegach) znów dostanie się, jak po Levadii, Valerende, D. Tbilsi itp.

:P Wałek w tym taki, że "massa" ludu za faworyta uzna (pewnie też i buki) Wisłę, a tym czasem Karabagh jest zespołem silniejszym, choć z Azerbejdżanu. Co o tym myślicie? czekam na tą potyczkę.

(jeśli post, tu nie pasuje - to proszę o przeniesienie - tam gdzie trzeba - thx)

PostNapisane: 20 lip 2010 
Administrator
Administrator

Podziękował: 6240
Podziękowano: 2048
Klamka_Agressiv napisał(a):
Pewnie buki za faworyta będą uważać Wisłę, więc będzie można zarobić na Azerach - bo to taki odpowiednik Rubina Kazania z ligi rosyjskiej

z calym szacunkiem do teorii z Wisla ale to raczej jest malo realne porownanie
Kazan to aktualny i dwukrotny z rzedu mistrz rosji majacy wielu reprezentantow swoich krajow
/z zupelnie innej beczki teraz sie wyraznie oslabil/
- Karabah w ostatnich latach zajmowal 5 , 5 i 8 miejsce w lidze
a ostatnie mistrzostwo Azerbejdzanu zdobyl w ... 1997 roku
w nieporownywalnie slabszych reprezentacjach gra z tego klubu w porywach 4 gosci

tutaj mowiac oglednie trafiles kula w plot z tym porownaniem ;)

najlepsze zespoly z Azerbejdzanu mialyby problem ale z gra w drugiej lidze w rosji nie mowiac o pierwszej
poza tym nie ten budzet , nie ta skala i nie Ci pilkarze - co zreszta latwo widac po druzynach z Kaukazu grajacyh w 1 i 2 ligach rosyjskich ,
Azera to tam panie nie uswiadczysz ...

mozna o naszej pilce kopanej napisac wiele ale nie robmy ze skadinand sympatycznych Azerow mocarzy klubowej pilki nawet w odniesieniu do naszego podworka
zespol zlozony z Azerow , Gruzinow i Albanczykow (zwroc uwage ze Inter Baku ma cokolwiek personalnie lepszy sklad) wyeliminowal w pierwszej rundzie beznadziejnie slaby zespol z Macedonii , teraz trafil na amatorow z Irlandii Polnocnej

Wisla bedzie faworytem bo zespol zawodowy grajacy w miare zawodowej /przeplaconej ale zawodowej/ lidze faworytem w tym pojedynku byc po prostu musi
BBC przed meczem
" Portadown are at home in the first leg (1945 BST) and will be without Richard Clarke who is on holidays. "
z calym szacunkiem to pokazuje jak bananowy to zespol i nie ma sie czym podniecac ze Azerowie ich ograli
swoja droga Rysiek ktory wybral plaze zamiast meczu wyglada tak :lol:
http://www.portadownfc.co.uk/pages/inde ... Itemid=356

apropo Twente ... wiesz ze Qarabağ Ağdam jest ich zespolem ... satelickim :roll: wiec te wyniki jakos specjalnie mnie nie szokuja

reasumuajc teorie , oczywiscie wiele razy widziano jak faworyt przegrywa
przypadki Wisly sa tutaj oczywiscie znane i nikt nie moze wykluczyc powtorki ale "walka" tutaj nie widze najmniejszego
niespodzianke tak - oczywiscie , na Kaukazie Wisla wcale nie musi tego wygrac zwlaszcza jesli dojdzie pogoda
nie wiem kto mialby byc gospodarzem pierwszego meczu jesli Portadown sie nie postawi cudownie a Wisla awansuje
ale X tam , 1 tutaj wydaje mi sie conajmniej logicznym rozwiazaniem biorac poprawke na rozne wyczyny krakowskich pilkarzy
Lech pokazal ze mozna tam wygrac bez szamana i to z Mistrzem tego kraju .

Wisly na zywo nie widzialem w tym sezonie ani w sparingu ani w pucharze
- tutaj sie przyznaje bez bicia ... ale "doggy" w tym pojedynku moze byc tylko zespol Qarabaghu
co nie zmienia faktu ze nasze polskie ciamajdy moga to zwyczajnie przegrac :lol: i gra przeciw moze miec jakis sens , nie mowie nie

powodzenia w grze :!:

PostNapisane: 29 lip 2010 
Znany
Znany

Klamka_Agressiv napisał(a):
Nie wiem, czy to dobry dział, ale chciałbym coś zauważyć i ciekaw jestem jak to się zmaterializuje.

Obecnie Wisła Kraków ma szanse (raczej to już pewne) awansować do kolejnej rundy el. LE. Tam czeka na nią zwycięzca pary Quarabah/Portadown, po pierwszym meczu jest 2:1 dla Azerów. Ciekaw jestem mediów.

Karabagh to faworyt jeśli będzie mecz Wisła - Karabagh, ale... to zespół azerski. Wiedząc, że azerski, od Wisły będzie się wymagać awans po zwycięstwach pewnie 3-0 i 5-0 u siebie, a tym czasem Karabagh w zeszłym roku wyeliminował Honkę i Rosenborg, odpadł z Twente ale po 0-0 i 0-1, w miedzy czasie pokonał Maccabi Haifę i kilka innych drużyn.

Pewnie buki za faworyta będą uważać Wisłę, więc będzie można zarobić na Azerach - bo to taki odpowiednik Rubina Kazania z ligi rosyjskiej, a Wiśle (myślę, że odpadnie w przedbiegach) znów dostanie się, jak po Levadii, Valerende, D. Tbilsi itp.

:P Wałek w tym taki, że "massa" ludu za faworyta uzna (pewnie też i buki) Wisłę, a tym czasem Karabagh jest zespołem silniejszym, choć z Azerbejdżanu. Co o tym myślicie? czekam na tą potyczkę.

(jeśli post, tu nie pasuje - to proszę o przeniesienie - tam gdzie trzeba - thx)

<plus> 398.04 zł <gool>

PostNapisane: 05 sie 2010 
Znany
Znany

Cytuj:
:arrow: Lausanne - Randers FC:

1) Handi 0:1 na 1. kurs 5.70
2) HT/FT 1/1 kurs 5.25.

Gram dwa typki na to spotkanie, myślę, że któryś powinien siąść. Oba po 50zł.

Kompletnie nie ma podstaw, aby dawać takiego typka. Jednakże po głębszej analizie, warto zwrócić na ten mecz uwagę. Rozmyślałem, nad dwoma typami: HT/FT 1/1 również po podobnym kursie, i handicap. Doszedłem do wniosku, że pierwsza połowa, może jednak być jeszcze w miarę zacięta. Lecz może siąść. Zdecydowałem się zagrać oba typy. Jak nie wejdzie żaden, trudno. Ale już mówię, dlaczego taki typ. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 3:2 - szwajcarski II ligowiec pewnie pokonał na wyjeździe duński Randers, który - niestety nie wiem dlaczego - co roku znajduje się w el. do pucharów LE, czy dawniej jeszcze UEFA. Co roku jest to ekipa, która walczy przed spadkiem z duńskiej ekstraklasy. Lausanne, niestety nie jest pierwszoligowcem, ale to co teraz wyprawia, pokazuje, że ekipa jest w formie: 3:2 z Randersem na wyjeździe, 4:0 u siebie z Wintherthur, 2:0 z 1900 Will, awans po meczach rumuńskim Borac\'iem 1:0 u siebie i 1:1 na wyjeździe. Myślę, że Randers - zwłaszcza po ligowej porażce 0:2 nie zagra dobrego spotkania na wyjeździe, tym bardziej w Szwajcarii, gdzie piłka ostatnio ma się całkiem dobrze (czy to Basel, Zurich, YBB i jak widać Lausanne. Handicap możliwy, choć niezwykle ryzykowny. Myślę, że warto zaryzykować, bo ci piłkarze kochają piłkę nożną, nie \"gwJazdoRZą\", bo nie mają na to czasu.

Może to i nie wałek, ani żadna ustawka, ale myślę, że coś jest na rzeczy.

Historia nie raz już pokazała, że II ligowcy potrafią pokonywać ekipy, które rzekomo odpaść nie powinny. Terek Groznyj - Lech Poznan, Alemania Aachen z AEK, Chateauroux, angielskie WBA swojego czasu i teraz Lausanne. Myślę, że II liga nic nie oznacza, to tylko semantyczna jakość, nie piłkarska. Myślę, że Lausanne zagra dobry mecz.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]