» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Drukuj

Jak oszukuje BETANO
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 lis 2015 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Witam,
W dniu dzisiejszym zawarłem zakład live za 100 zł o kursie 3.5 w meczu Słowenia - Ukraina, czy padnie czerwona kartka. Zakład wygrany, ale zamiast zwrotu 350 zł otrzymałem zwrot w kwocie wysokości 45 zł? dlaczego ?
Szanowny Panie,

Rozpatrzyliśmy Pańską reklamację pozytywnie. Pana zakład 94813757​ ​został rozliczony jako wygrany​.​ Przepraszamy za nasz problem, który był wynikiem błędu ludzkiego. W przypadku wątpliwości lub dalszych pytań jesteśmy do dyspozycji każdego dnia w godzinach 9 - 22. Usługa livechat jest dostępna każdego dnia w godzinach 10 - 22.

Zawarłem zakład po kursie 3.5 a zwrotu otrzymałem 190 zł, to chyba nadal się coś nie zgadza

Szanowny Panie,

Bardzo dziękujemy za otrzymaną wiadomość. Pański zakład został rozliczony po poprawnym kursie. Bardzo przepraszamy za błędy techniczne:

1.15.2.1 Nieprawidłowy kurs: Jeżeli oczywisty błąd zostanie zauważony w zakładach na żywo lub po rozpoczęciu zdarzenia, wszystkie zakłady zachowają ważność i zostaną rozliczone na podstawie poprawionego kursu.

Z poważaniem,

Radosław Boruc

Postępując tak ze swoimi klientami jesteście zwyklymi oszustami

Szanowny Panie,

Bardzo dziękujemy za otrzymaną wiadomość. Postępujemy zgodnie z regulaminem, który został przez Pana dobrowolnie zaakceptowany w trakcie procesu rejestracji. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem w serwisie Betano.

Z poważaniem,

Radosław Boruc

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Re: Jak oszukuje BETANO
PostNapisane: 18 lis 2015 
Ekspert: Hokej na lodzie
Ekspert: Hokej na lodzie

Podziękował: 98
Podziękowano: 423
Hehehe, niezłe jaja. Szczerze mówiąc rzadko spotykam kurs na czerwo w wysokości 1.95 :D:D.

Tutaj te 3,5 jest kursem stosunkowo uczciwym wydaje mi się. Ja bym po prostu zabrał te pieniążki i poszedł gdzie indziej. Ja polecam Betssona, zawsze polecałem, ze względu na brak problemów z wypłatami etc.

Legia na tronie w podwójnej koronie. Mistrz Polski sezonu 2015/2016 - LEGIA WARSZAWA!

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]