» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Drukuj

Betsson - Oszuści Uwaga na Buka
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 sty 2008 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 0
Podziękowano: 0
UWAGA NA Betsson !!!!

Po raz kolejny przekonałem się na własnej skórze iż firma Betsson oszukuje perfidnie klienta. Otóż moi mili w momencie kiedy sie rejestrujemy i zarabiamy kasiorke wszyscy się cieszą. Cieszy sie Betsson bo ma z ciebie kase i cieszysz sie ty bo ją udało ci się wygrać. No i uzbierasz sobie minimalną kwotę do wypłaty przelewem i zaczynają się schody.

Zlecasz przelew, wypisujesz im dane przelewu czyli nr. konta kod swift i inne. Otrzymujesz potwierdzenie ze kwota która chcesz wypłacic została przekazana do realizacji. Czekasz. Mija 24 godz, wchodzisz na konto i widzisz ze twoje zlecenie nie zostało jeszcze zrealizowane. Ok. Luzik. Mają na to 3-5 dni. Ale kontaktujesz sie z supportem poprzez ich livechat. Dowiadujesz sie ze musisz jeszcze poczekać. Po kliku minutach od momentu kontaktu się z nimi otrzymujesz maila zapisanego w języku angielskim z którego nic nie wiesz. Ponowny kontakt poprzez LiveChat. Dowiadujesz sie ze masz przesłac skan dowodu osobistego. Wykonujesz ich polecenie. Mijają kolejne 24 godz. wchodzisz na konto i ze zdziwieniem patrzysz na komunikat "KONTO ZOSTAŁO ZAMROŻONE". Wiec kolejny kontakt z LiveChat. Dowiadujesz się że złamałeś regulamin i konto zostało zamknięte i nie masz możliwości ponownego uruchomienia go.

Dążąc do wyjaśnienia tej sytuacji stajesz się niewygodnym klientem i zostajesz usunięty z LiveChat'u z komunikatem iż Betsson w sprawie tej nie udzieli ci już żadnej odpowiedzi i temat uważa za zamknięty.

Reasumując dopóki grasz i widzisz jak Twoje konto "wirtualne" rośnie wszystko jest ok. W momencie kiedy chcesz zacząć wydawać swoją wygraną kasę i realizujesz przelew na swoje konto bankowe dowiadujesz sie że złamałeś regulamin. Konto zamknięte a KASY BRAK.

Zaznaczmy że regulamin który akceptujesz zakładając konto jest w języku angielskim mimo tego iż firma działa w Polsce.

OSZUŚCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: Betsson - Oszuści Uwaga na Buka
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękowano: 1
asterixgsm napisał(a):
UWAGA NA Betsson !!!!

Po raz kolejny przekonałem się na własnej skórze iż firma Betsson oszukuje perfidnie klienta. Otóż moi mili w momencie kiedy sie rejestrujemy i zarabiamy kasiorke wszyscy się cieszą. Cieszy sie Betsson bo ma z ciebie kase i cieszysz sie ty bo ją udało ci się wygrać. No i uzbierasz sobie minimalną kwotę do wypłaty przelewem i zaczynają się schody.

Zlecasz przelew, wypisujesz im dane przelewu czyli nr. konta kod swift i inne. Otrzymujesz potwierdzenie ze kwota która chcesz wypłacic została przekazana do realizacji. Czekasz. Mija 24 godz, wchodzisz na konto i widzisz ze twoje zlecenie nie zostało jeszcze zrealizowane. Ok. Luzik. Mają na to 3-5 dni. Ale kontaktujesz sie z supportem poprzez ich livechat. Dowiadujesz sie ze musisz jeszcze poczekać. Po kliku minutach od momentu kontaktu się z nimi otrzymujesz maila zapisanego w języku angielskim z którego nic nie wiesz. Ponowny kontakt poprzez LiveChat. Dowiadujesz sie ze masz przesłac skan dowodu osobistego. Wykonujesz ich polecenie. Mijają kolejne 24 godz. wchodzisz na konto i ze zdziwieniem patrzysz na komunikat "KONTO ZOSTAŁO ZAMROŻONE". Wiec kolejny kontakt z LiveChat. Dowiadujesz się że złamałeś regulamin i konto zostało zamknięte i nie masz możliwości ponownego uruchomienia go.

Dążąc do wyjaśnienia tej sytuacji stajesz się niewygodnym klientem i zostajesz usunięty z LiveChat'u z komunikatem iż Betsson w sprawie tej nie udzieli ci już żadnej odpowiedzi i temat uważa za zamknięty.

Reasumując dopóki grasz i widzisz jak Twoje konto "wirtualne" rośnie wszystko jest ok. W momencie kiedy chcesz zacząć wydawać swoją wygraną kasę i realizujesz przelew na swoje konto bankowe dowiadujesz sie że złamałeś regulamin. Konto zamknięte a KASY BRAK.

Zaznaczmy że regulamin który akceptujesz zakładając konto jest w języku angielskim mimo tego iż firma działa w Polsce.

"otrzymujesz maila zapisanego w języku angielskim z którego nic nie wiesz"

TO NAUCZ SIĘ ANGIELSKIEGO I NIE GADAJ GŁUPOT !!!!

ja ani razu z Betsson nie miałem problemu i jak najbardziej polecam tego buka.

VIP
VIP

Podziękowano: 2
Ehh...

Po pierwsze - Masz jednego posta i od razu wrzucasz na buka. Nie jestes wiarygodny...

Po drugie - Jezyk angielski to podstawa. Slowniki tez istnieja...

Po trzecie - Jak zamrozili konto to widocznie mieli powod. Jaka by mieli radoche jakby oszukiwali nas? Im sie to zwyczajnie nie kalkuluje...

No chyba, ze Twoja wygrana miala 6 zer ale z Twojego posta wynika, ze sporo mniej wiec nie rozumiem. Dla nich takie drobne to nic nie warte monce, wiec nie ma powodu dla ktorego mieli by Cie oszukac.

Obserwator
Obserwator

Powiem szczerze ze ja niemialem zadnego problemu z wyplata . o dziwo na moneybokkersie kaska znalazla sie tego samego dnia. ja polecam jak do tej pory

Stały Bywalec
Stały Bywalec

Po pierwsze - jak sie korzysta z oferty bukmachera ktory obsluguje polakow to znajomosc angielskiego nie powinna byc konieczna wiec nie wiem czemu tak najezdzacie - angielski warto znac ale nie jest to jeszcze jezyk urzedowy i kogos kto go nie zna tak dobrze jak wy nie traktujcie jak gorszego...

Po drugie - ja osobiscie nie mialem problemu z Betssonem mimo iz jedyna wyplate robilem po jakims tam bonusie wiec mogli nie chciec dac kasy za nic a jednak bez problemu dali...

Po trzecie - rzeczywiscie osoba z jednym postem wydaje sie byc malo wiarygodna i rodzi sie przypuszczenie ze moze miec interes w oczernianu danego buka (konkurencja?) ... ale chcialem zwrocic tez uwage ze nie wiem juz czy na tym czy na innych forach zastrzezenia w takich wlasnie pojedynczych sprawach akurat wzgledem Betssona pojawiaja sie chyba najczesciej sposrod wszystkich duzych firm dzialajacych na "polskim rynku"... wiec cos w tym musi byc - ale osobiscie wydaje mi sie ze raczej ilosc skarg i (jakby tego nie nazwyac) zawlaszczania pieniedzy przez mrozenie kont u tego bukmachera wynika raczej z bardzo konsekwentnego egzekwowania paru punktow regulaminu (np. o IP - ktore czesto w akademicach czy osiedlowych LANach sie pokrywa i wtedy jest problem). Z tymze oni dzialaja w tej swojej konsekwencji tak jakby ich celem bylo znalezc cos do czego mozna sie przyczepic a nie przyczepiac sie jak sie cos znajdzie :wink:

pozdrawiam

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Obserwator
Obserwator

No i własnie o IP poszło. Uznali że korzystam z kilku kont i łamię regulamin. Tak być nie może. Przecież dostali skan dowodu osobistego, konto bankowe tez jest moje a nie na kogos. Poprostu szukaja haka.

To że jestem nowym użytkownikiem na tym forum nie świadczy że odrazu muszę ściemniać. Każdy z was był kiedyś tutaj 1 raz.

VIP
VIP

Cytuj:
to znajomosc angielskiego nie powinna byc konieczna wiec nie wiem czemu tak najezdzacie

Nie najezdzam tylko mowie. Angielski to podstawa... Przynajmniej dla mnie.

Cytuj:
nie traktujcie jak gorszego...

Ehh a gdzie ja tu kogos traktuje jak gorszego. Po prostu jak cos jest po angielsku to jest norma w dzisiejszym swiecie i tyle.

Cytuj:
Poprostu szukaja haka.

Tlumaczylem spokojnie, ze takie "drobne" jako Ci zamrozili to dla nich pikus... Jakby oszukiwali tak spora czesc ludzi, to po prostu by im sie nie kalkulowalo. Mailuj do nich i wyjasniaj jak masz zdrowie.

Cytuj:
ale chcialem zwrocic tez uwage ze nie wiem juz czy na tym czy na innych forach zastrzezenia w takich wlasnie pojedynczych sprawach akurat wzgledem Betssona pojawiaja sie chyba najczesciej

Bwin, Expekt... Mam wymieniac dalej? :twisted:

PostNapisane: 01 lut 2008 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

NDZ napisał(a):
Nie najezdzam tylko mowie. Angielski to podstawa... Przynajmniej dla mnie.

...dla mnie tez ale zwracanie tu komus na to uwagi jaki niby ma sens? Skoro Betsson oferuje swoje uslugi Polakom to chyba powinien komunikowac sie z nimi po polsku, nie uwazasz? W warunkach handlowych jakie zatwierdzasz przy zakladaniu konta nie ma wymagania ze klient ma znac angielski... Ja rozumiem ze mogloby was to ruszac ze ktos chce grac w Ladbrokers a nie zna angielskiego ale w tym akurat przypadku wasze uwagi powinniscie skierowac na zachowanie firmy a nie klienta, bo problemem jest to ze wyslala mejla po angielsku a nie ze on nie umial go odczytac.

Cytuj:
Bwin, Expekt... Mam wymieniac dalej? :twisted:

...zwroc uwage ze napisalem "najczesciej" a nie jedynie... :wink: ale ok - zgodze sie ze w ilosci skarg Betssonowi dorownuje jeszcze Bwin ale tu akurat mozna to tlumaczyc faktem ze jest to bukmacher o wiele bardziej popularny i powszechny.

VIP
VIP

Cytuj:
ale w tym akurat przypadku wasze uwagi powinniscie skierowac na zachowanie firmy a nie klienta, bo problemem jest to ze wyslala mejla po angielsku a nie ze on nie umial go odczytac.

Chodzi mi raczej o nieporadnosc wyrazona zdadniem:

Cytuj:
Po kliku minutach od momentu kontaktu się z nimi otrzymujesz maila zapisanego w języku angielskim z którego nic nie wiesz

To nie jest po chinsku. Nie wierze, ze nikt z otoczenia nie mogl pomoc. Albo chociaz slownik... W najgorszym wypadku spytac na forum co mail oznacza. Ja to tak widze.

Urwijmy ta dyskusje na temat angielskiegi bo nie o to tu chodzi :wink:

Łeb cie chyba boli - powinienes napisac " uwaga na mnie bo jestem jeb*****" - założyłes konto tylko po to żeby najechac na Betsson - nie bądz smieszny - bonusa nie obruciłes albo inne machlojki a ze jestes słaby to nie udało ci sie wypłacic kasy to sobie najezdzasz - co by buk miał z tego żeby oszukac taka płotke jak ty???

Ps. masz fuksa że jestem w dobrym humorze ....

EDIT: Konto zalozyl troche wczesniej z tego co widze w profilu. Po drugie troszke kultry wzgledem reszty uzytkownikow nie zaszkodzi. A po trzecie zamiast siedziec calymi dniami na czacie moze zakup w slownik albo chociaz dodaj sobie infobota na gg bo slowo "obrocic" pojawia sie w swiatku bukmacherskim dosc czesto i jak widze takie bledy to nie wiem czy sie smiac czy plakac.
NDZ

PostNapisane: 23 gru 2013 
Junior
Junior

Podziękował: 4
Podziękowano: 25
namkrad napisał(a):
asterixgsm napisał(a):
UWAGA NA Betsson !!!!

"otrzymujesz maila zapisanego w języku angielskim z którego nic nie wiesz"

TO NAUCZ SIĘ ANGIELSKIEGO I NIE GADAJ GŁUPOT !!!!

ja ani razu z Betsson nie miałem problemu i jak najbardziej polecam tego buka.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ja rozumiem ze ktos mogl sie urodzic przed 1975 i teraz tak pisze poniewaz nie mial kontaktu z tym jezykiem ani mozliwosci sie go nauczyc za mlodu.

Re:
PostNapisane: 04 kwi 2017 
Obserwator
Obserwator

luz_man napisał(a):
Po pierwsze - jak sie korzysta z oferty bukmachera ktory obsluguje polakow to znajomosc angielskiego nie powinna byc konieczna wiec nie wiem czemu tak najezdzacie - angielski warto znac ale nie jest to jeszcze jezyk urzedowy i kogos kto go nie zna tak dobrze jak wy nie traktujcie jak gorszego... adwokat wągrowiec

Po drugie - ja osobiscie nie mialem problemu z Betssonem mimo iz jedyna wyplate robilem po jakims tam bonusie wiec mogli nie chciec dac kasy za nic a jednak bez problemu dali...

Po trzecie - rzeczywiscie osoba z jednym postem wydaje sie byc malo wiarygodna i rodzi sie przypuszczenie ze moze miec interes w oczernianu danego buka (konkurencja?) ... ale chcialem zwrocic tez uwage ze nie wiem juz czy na tym czy na innych forach zastrzezenia w takich wlasnie pojedynczych sprawach akurat wzgledem Betssona pojawiaja sie chyba najczesciej sposrod wszystkich duzych firm dzialajacych na "polskim rynku"... wiec cos w tym musi byc - ale osobiscie wydaje mi sie ze raczej ilosc skarg i (jakby tego nie nazwyac) zawlaszczania pieniedzy przez mrozenie kont u tego bukmachera wynika raczej z bardzo konsekwentnego egzekwowania paru punktow regulaminu (np. o IP - ktore czesto w akademicach czy osiedlowych LANach sie pokrywa i wtedy jest problem). Z tymze oni dzialaja w tej swojej konsekwencji tak jakby ich celem bylo znalezc cos do czego mozna sie przyczepic a nie przyczepiac sie jak sie cos znajdzie :wink:

pozdrawiam

Dokładnie ja też nie mam problemu z Betssonem robiłem wypłat parę ale bez problemu przelali. Jeśli cie oszukali to pisz bezpośrednio do nich. O angielskim to się nie wypowiem bo to podstawa ja tam bez tego bym się wcale nie wybierał na żadne betowanie bo to aż się prosi. Ja tam wypłacałem i nie narzekam żadnych opóźnień nie ma wiec luz.

PostNapisane: 04 kwi 2017 
VIP
VIP

Podziękował: 9
Podziękowano: 55
Nie mogłeś poczekać jeszcze kilka miesięcy z napisaniem posta ? Byłoby równe 10 lat :lol:

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]