» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj

Mistrzostwa Europy U-19 w piłce nożnej 2013 - Kwalifikacje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 cze 2013 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 42
Podziękowano: 553
Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U-19 w piłce nożnej 2013 (Elitarna runda kwalifikacyjna)
Data i godzina: 10.06.2013, 18:00
Spotkanie: Polska – Grecja
Typ: under 2,5
Kurs: 1,72
Bukmacher: Tobet

Dzisiejsze spotkanie Polski z Grecją jest już tylko meczem o prestiż, gdyż obie ekipy straciły już szanse na zakwalifikowanie się na finały Mistrzostw Europy. Polska po dwóch porażkach z Chorwacją 2-0 oraz z Hiszpanią 1-0 zajmuje ostatnie miejsce w grupie 4. Grecja jest tuż nad Biało-Czerwonymi z 1 punktem na koncie, który wywalczyła z Chorwacją remisując 1-1. w ostatnim swoim meczu Grecy przegrali z Hiszpanią 2-0. Do tej pory wszystkie mecze w grupie 4 kończyły się wynikami underowymi. Myślę, że tak też będzie i tym razem. Obie ekipy nie mają już motywacji do walki co zapowiada bezbarwny mecz zakończony małą ilością bramek. Obie drużyny prezentują podobny piłkarsko poziom dlatego typ under 2,5 wydaj się być bardzo prawdopodobny.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi balonik19821
killbillmichal89216

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Re: Mistrzostwa Europy U-19 w piłce nożnej 2013 - Kwalifikac
Moderator
Moderator

Podziękował: 603
Podziękowano: 1731
kwalifikacje do ME u19, grupa 1

główny:
:arrow: Szwecja - B&H WIN @3,50 b365

Kończy się powoli druga runda kwalifikacji do tegorocznych ME u19, które w tym roku odbędą się w trzeciej dekadzie lipca na Litwie. Do finałów awansują tylko zwycięzcy grup oraz oczywiście gospodarze. Dziś kilka bardzo ważnych meczy decydujących o awansie (m.in. Austria-Francja w grupie "austriackiej", Chorwacja-Hiszpania w grupie "polskiej" i oba dwa mecze w grupie "norweskiej" gdzie wszystkie ekipy mają po 3 pkt.) i w sumie raczej nie warto w to za dużo inwestować, bo różne rzeczy mogą się tam wydarzyć.
Więc spojrzałem na mecze "o pietruszkę" i najpierw wybrałem mecz Polska-Grecja ale kolega balonik19821 był ode mnie szybszy i zaproponował typ, pod którym i ja się obiema rękami podpisuję. Od siebie dodam tylko, że Polacy w swych obu meczach oddali tylko po jednym (!) celnym strzale na bramkę (+9 niecelnych) a Grecy tylko jeden celny (!) strzał w dwóch meczach (za to 100% skuteczność :lol: ) i dwa niecelne (!!!). No to jak tak nachalnie obie ekipy "bombardują" bramki rywali to kto wie, czy tu chociaż jedna bramka wpadnie bo bramkarze wyglądają na dość solidnych - obronili wszak po kilkanaście strzałów mocnych przecież rywali.
Wracając do "mojego" meczu - grupa gra w Austrii, więc mecz jakby na terenie neutralnym choć na pewno bardziej pasujący młodym piłkarzom z Bałkanów. Obie ekipy właściwie bez większych osiągnięć na arenie młodzieżowej piłki nożnej. Szwedzi nawet ogólnie lepiej - ale na pewno ich poczynania na kolana nie rzucają a ich poziom szkolenia młodzieży nie robi tu znaczącej różnicy na ich korzyść. Obie ekipy też przegrały swoje mecze - Szwedzi dwa razy po 0-3 a B&H 0-6 z gospodarzami oraz tylko 0-1 z Francuzami.
I na nich teraz się skupię. W obu swych meczach ich statystyki nie były mocno odbiegające od ich rywali. Z Austriakami natracili goli na potęgę dopiero w II połowie a przyczyną tego była na pewno czerwona kartka w 49', którą zarobił Rahmanović za swą drugą żółtą (ogólnie mecz był dość napięty jak na młodzieżówki - widać coś do siebie "czują"). Do tego momentu przegrywali tylko 0-1 i prowadzili wyrównaną grę. W drugim meczu z Francuzami bramkę stracili w 28 min po karnym a potem aż do końca dzielnie walczyli jak równy z równym a Francuzi musieli mocno się starać aby w tym meczu nie stracić bardzo cennych punktów. A młodzi Francuzi to w młodzieżówkach od lat wielka potęga i fakt, że tak się męczyli z młodymi Bośniakami świadczy tylko bardzo dobrze o tych drugich.
A Szwedzi - jak dla mnie jacyś tacy niewyraźni. Na pewno bardziej poukładani ale za to tacy "bez jaj". Nie podjęli żadnego większego wysiłku aby powalczyć - oddali zaledwie 4 celne strzały na bramki rywali (BiH - 11) i właściwie tylko w jednym elemencie nie ustępowali rywalom - w rzutach rożnych, których i tak dużo nie było w ich meczach i z dzisiejszymi rywalami i w tym elemencie są do tyłu (6-9).
Podsumowując - w meczu niby "o pietruszkę" mając do wyboru ambitnych, zadziornych i chcących wygrywać młodych zawodników z B&H a nudnych Skandynawów, stawiam na tych pierwszych (i to po takim kursie aż grzech nie spróbować).

Życzę <4listki> <4listki> <4listki>

Re: Mistrzostwa Europy U-19 w piłce nożnej 2013 - Kwalifikac
Moderator
Moderator

Podziękował: 603
Podziękowano: 1731
WujekFido7 napisał(a):
kwalifikacje do ME u19, grupa 1
główny:
:arrow: Szwecja - B&H WIN @3,50 (3-2)

(...) kolega balonik19821 był ode mnie szybszy i zaproponował typ, pod którym i ja się obiema rękami podpisuję. (...) Polska - Grecja (1-1)

"... i to po takim kursie aż grzech nie spróbować." To stwierdzenie z mojej analizy trafnie oddaje sens mojego typu - był to mecz niby "o pietruszkę" ale przy okazji najfajniejszy ze wszystkich. Być może trochę nie doceniłem Szwedów - do nich należała I połowa czym całkowicie zaskoczyli Bośniaków (szczególnie bardzo szybko zdobytym prowadzeniem), którzy po raz kolejny zapomnieli, że gra się od początku meczu a nie dopiero po przerwie. II połowa to było to na co liczyłem w tym meczu - zawziętość i chęć walki zawodników BiH. Zdołali odrobić przecież dwubramkową stratę lecz niestety nie udało im się wygrać - ba nawet przegrali. Szkoda - ale ogólnie warto było tak zagrać.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]