» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 

ATP - Metz, St. Petersburg
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 wrz 2013 
Moderator
Moderator

Podziękował: 77
Podziękowano: 644
Obrazek

Moselle Open

Turniej główny: 16.09.2013 - 22.09.2013
Nawierzchnia: Indoor Hard

oficjalna strona

Obrazek

St. Petersburg Open

Turniej główny: 16.09.2013 - 22.09.2013
Nawierzchnia: Indoor Hard

oficjalna strona

Zachęcam do dyskusji w dziale tenisowym,
gdzie na bieżąco możemy komentować spotkania tenisowe,
dzieląc się swoimi cennymi spostrzeżeniami.

KLIK!

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: ATP - Metz, St. Petersburg
PostNapisane: 16 wrz 2013 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 0
Podziękowano: 8
Berrer M. (Ger) - Fucsovics M. (Hun)
typ:2
kurs 4,50
Bet365

Na dziś znalazłem fajny mecz kwalifikacji w Metz. Nie widze żadnych argumentow dla ktorych Berrer mógłby wygrać. Niemiec nie grał w tenisa 2 miesiące, a ostatnio na korcie twardym wystąpił w marcu 2013.
Jego rywal to obiecujący gracz z Węgier. Ma on dobry serwis podobnie jak Berrer, lecz dużo lepiej porusza się po korcie. Berrer ma juz 33 lata i jest graczem typowo siłowym stąd nie można mowic, że wygrywa coś doświadczeniem.
Typuje zwyciestwo Węgra, który lepiej porusza się od otyłego Niemca.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi jacpem22
kerikskillbillmlnchemicznyweblogican

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 16 wrz 2013 
Obserwator
Obserwator

Istomin D. (Uzb) - Groth S. (Aus)
kurs:3,50
Bet365

Faworytem bukmacherów jest Denis Istomin z Uzbekistanu, jednakże ja upatruje tu niespodziankę.
Uzbek już z reguły gra słabiej końcówkę sezonu. Rok temu w St Petersburgu odpadł w 1. rundzie z Łukaszem Kubotem. Zauważyłem, że w pierwszych rundach turniejów Istomin często zalicza wpadki. Przegrywał w nich w tym roku z niżej notowanymi Rufinem,Bakerem, Berankisem, za co trafił na moją prywatną czarną listę.
Jego przeciwnik Samuel Groth to gracz, który jeszce nie odpalił, patrząc na skalę jego talentu. Kwalifikacje w Petersburgu przebrnął jak burza. Groth to najmocniej serwujący tenisista świata( rek.263 km/h). Jeżeli zagra na tym poziomie co w kwalifikacjach, to powinien ograć Istomina. Kurs warty ryzyka/

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi jacpem22 za ten post:
killbill

PostNapisane: 17 wrz 2013 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 47
Podziękowano: 694
jacpem22 napisał(a):
Bet365

Faworytem bukmacherów jest Denis Istomin z Uzbekistanu, jednakże ja upatruje tu niespodziankę.
Uzbek już z reguły gra słabiej końcówkę sezonu. Rok temu w St Petersburgu odpadł w 1. rundzie z Łukaszem Kubotem. Zauważyłem, że w pierwszych rundach turniejów Istomin często zalicza wpadki. Przegrywał w nich w tym roku z niżej notowanymi Rufinem,Bakerem, Berankisem, za co trafił na moją prywatną czarną listę.
Jego przeciwnik Samuel Groth to gracz, który jeszce nie odpalił, patrząc na skalę jego talentu. Kwalifikacje w Petersburgu przebrnął jak burza. Groth to najmocniej serwujący tenisista świata( rek.263 km/h). Jeżeli zagra na tym poziomie co w kwalifikacjach, to powinien ograć Istomina. Kurs warty ryzyka/

Szkoda tego spotkania, Groth musi poprawić inne elementy gry bo samym serwisem się nie wygrywa. Zawalił w 3 secie miał 3 BP przy stanie 5:5 jakby wygrał tego gema to chyba nie dałby się przełamać i wygrałby mecz.

Cały Rok : 198-72 || Yield: +10,75% || Skuteczność: 73,3%

STATYSTYKI Pick 2017

STYCZEŃ : 20-7 || Yield: +9,87%
LUTY : 10-3 || Yield: +16,7%
MARZEC : 22-3 || Yield: +41,62%
KWIECIEŃ : 2-2 || Yield: -29.5%
PAŹDZIERNIK : 0-0 ||

CZARNA LISTA - Valencia kosz

PostNapisane: 17 wrz 2013 
Obserwator
Obserwator

chemiczny napisał(a):
jacpem22 napisał(a):
Bet365

Szkoda tego spotkania, Groth musi poprawić inne elementy gry bo samym serwisem się nie wygrywa. Zawalił w 3 secie miał 3 BP przy stanie 5:5 jakby wygrał tego gema to chyba nie dałby się przełamać i wygrałby mecz.

Pewnie jakby przełamał na 6-5 to by wygrał, ale możemy gdybać. Szkoda meczu tymbardziej, że prowadził już 3-1 w 3 secie

PostNapisane: 19 wrz 2013 
VIP
VIP

Podziękował: 855
Podziękowano: 1392
Ekspertem od tenisa nie jestem, ale moim zdaniem warto zwrócić uwagę na to spotkanie:

:arrow: L.Rosol - K.Khachanov To Win Match: Khachanov, Karen @ 4.10 <4listki>
Oglądałem pierwszy mecz reprezentanta gospodarzy, grającego z dziką kartką Khachanova i muszę przyznać, że byłem pod wrażeniem. W spotkaniu z dużo bardziej doświadczonym Hanescu grał bardzo pewnie zwłaszcza przy swoim serwisie. Pierwsze okazje do przełamania Hanescu miał pod koniec 2 seta kiedy zaczynało do Karena dochodzić, że może odnieść taki sukces i awansować dalej. Dał się przełamać, ale w dalszej części meczu znowu się wyluzował i wygrał drugiego seta. Po takim kursie wydaje mi się, że warto spróbować.

6-4 6-4

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 17
Podziękowano: 201
Tenis, ATP St.Petersburg
19.09.2013 12:30
Fognini - Przysiężny
Typ: 2
Kurs: 3.85
Betfair

Dziś w Sankt Petersburgu dokończenie spotkań drugiej rundy. Jak wiadomo w Rosji na tak specyficznej nawierzchni dochodzi do wielu niespodzianek od lat i nie inaczej jest w tym roku. Dlatego ja na dziś wybrałem pojedynek najwyżej rozstawionego Włocha Fabio Fogniniego z Michałem Przysiężnym. Fabio w pierwszej rundzie pokonał Inglota 6:4 6:4, jednak rywal ten jest dość surowym singlistą i pomimo fatalnej formy udało się z nim uporać. Jednak dziś już tak łatwo nie będzie, Michał potrafił wygrać z Ramosem pomimo przegranej pierwszej partii, statystyki pokazują że dobrze czuł się w odbiorze, a własne podanie również funkcjonowało dobrze, 60% pierwszego podania w korcie, w drugim i trzecim secie wygrywał 3 z 4 piłek po nim. Wracając jednak do Fogniniego bo to głównie przeciwko niemu typ, Włoch jest ostatnio bardzo słabo dysponowany, w pojedynku ze Stepankiem w Cincinatti grał beznadziejnie, nie potrafił utrzymać własnego podania, popełniał masę błędów, gdyby nie słaba głowa Radka skończyłoby się 2:6 0:6 jednak Czech miał też fatalny drugi set i ostatecznie przegrał z nim tylko 4:6 w drugim secie, jednak gra obu była na bardzo niskim poziomie. Podobnie było z Ramem na US Open, tego spotkania nie widziałem, ale ugrane przez niego całe 5 gemów w trzech setach mówi samo za siebie. Dziś trafia znów na przyzwoitego rywala i to już może być za dużo dla Fabio w tej dyspozycji.

Moderator
Moderator

Podziękował: 77
Podziękowano: 644
Bopanna/Roger-Vasselin - Monroe/Stadler

Wydaje mi się, że nieco promocyjnie te kursy wyglądają. Monroe i Stadler może i nie jest to para z przypadku, grają ze sobą regularnie, jednak nie uważam, aby w hali byli w stanie zagrozić, bądź co bądź, bardziej utytułowanym rywalom. Bopanna i Roger-Vasselin grają wspólnie od tego sezonu, ba, od londyńskiego Wimbledonu, gdzie doszli do półfinału (przegrali z Bryanami 2:3), później półfinał w Cincinnati (porażka z Lopez/Granollers-Pujol), na US Open również zaliczyli udany występ, odpadając w 3. rundzie z parą Marray/Fleming. Szybki kort w Metz na pewno nie będzie plusem dla pary Monroe/Stadler. Już w 1. rundzie z problemami, wygrana 2:1 z Kas/Seppi. Bopanna i Roger-Vasellin bez większych wysiłków odprawili z turnieju Querreya i Butoraca (61 76), a kursy rzędu 1.50 na tę parę w starciu z deblistami, którzy dobre wyniki notują, ale na mączce, to moim zdaniem propozycja nie do odrzucenia.

Typ: Bopanna/Roger-Vasselin <plus>
Kurs: 1.50

Zachęcam do dyskusji w dziale tenisowym,
gdzie na bieżąco możemy komentować spotkania tenisowe,
dzieląc się swoimi cennymi spostrzeżeniami.

KLIK!

PostNapisane: 20 wrz 2013 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 17
Podziękowano: 201
Gulbis - Bautista-Agut ponad 20,5 gemów w meczu 1.59 Pinnacle

Piątek, czyli dzień ćwierćfinałów w turniejach tenisowych, na dziś wybrałem drugi w kolejności pojedynek w St. Petersburgu w którym Ernests Gulbis zagra z Roberto Bautistą-Agutem. Gulbis jest rozstawiony w tym turnieju z numerem szóstym, w pierwszej rundzie pokonał bez problemu słabego reprezentanta gospodarzy Elgina, oddając mu ledwie gema, a w drugiej rundzie 6:3 1:6 6:3 pokonał Zoppa, czyli już tenisistę z wyższej półki ale i tak do tej pory miał dużo łatwiejszych rywali od Bautisty-Aguta. Hiszpan najpierw pokonał rozstawionego z numerem trzecim Serba Tipsarevica 7:6 6:3 a w kolejnej rundzie po wyrównanym meczu pokonał reprezentanta gospodarzy Donskoya 2:6 6:1 7:6, rywali miał mocnych, dobrze serwował i ostatecznie udało się osiągnąć ćwierćfinał. Dziś kolejne wyzwanie Gulbis, który także powinien dobrze trzymać podanie, obaj zagrali w hali jedno spotkanie między sobą, w zeszłym roku w challengerze Bautista-Agut wygrał z Gulbisem, który skreczował po przegraniu pierwszego seta w tie-breaku do 7. Szykuje się ciekawe spotkanie, Bautista-Agut pokazał że jest w dobrej formie, ale były to długie, wyczerpujące mecze, więc nie zdecyduję się zagrać na jego wygraną, a dla Gulbisa jest to największy sprawdzian w tym turnieju do tej pory, a już z Zoppem nie było lekko. Pojedynek ten powinien być bardziej wyrównany niż pokazują to kursy przedmeczowe, a najlepszym rozwiązaniem wydaje się over gemowy.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 47
Podziękowano: 694
Zawody: Tenis - ATP Metz 20.09.2013 godz. 15:30
Wydarzenie: Querrey S.(+1,5s) - Simon G.
typ: 1
Kurs: 1.444
Bukmacher: Pinnacle

Na dzisiaj pojedynek ćwierćfinałowy turnieju ATP w Metz i pojedynek zapowiadający się niezwykle ciekawie pomiędzy Amerykaninem Samem Querrey-em(31.ATP), a zawodnikiem gospodarzy Francuzem Gilles-em Simon-em(16.ATP). Moim faworytem w tym spotkaniu jest Amerykanin, oglądałem jego pierwsze spotkanie gdzie pokazał, że jest w bardzo dobrej dyspozycji. Piszę o spotkaniu z "petardą" Ivo Karlovic-em, który mimo tego, że zaserwował 25 asów serwisowych to nie dał rady Querrey-owi i przegrał w trzech setach. Później zgodnie z moimi oczekiwaniami Amerykanin przeszedł drugą rundę choć pomógł mu w tym przeciwnik Mathieu, który po porażce w pierwszym secie 6:2 poddał spotkanie.Simon natomiast w pierwszej rundzie z racji rozstawienia rozegrał swoje spotkanie dopiero w drugiej rundzie i pokonał innego Francuza de Schepper-a 6:2,6:3 i było to jego pierwsze zwycięstwo od 21 czerwca tego roku kiedy to doszedł do finału turnieju na kortach trawiastych w Eastbourne. Po tym turnieju gra Simon-a obfitowała w same porażki, a w sierpniu w Cincinatti doznał on kontuzji biodra. która wyeliminowała go gry w US Open. Po przebytej kontuzji Francuz wrócił i nie zapowiada się, aby już od początku grał tak dobrze, żeby pokonać dobrze dysponowanego Amerykanina. Dlatego proponuję swój typ i zachęcam do niego też innych.

Cały Rok : 198-72 || Yield: +10,75% || Skuteczność: 73,3%

STATYSTYKI Pick 2017

STYCZEŃ : 20-7 || Yield: +9,87%
LUTY : 10-3 || Yield: +16,7%
MARZEC : 22-3 || Yield: +41,62%
KWIECIEŃ : 2-2 || Yield: -29.5%
PAŹDZIERNIK : 0-0 ||

CZARNA LISTA - Valencia kosz

Obserwator
Obserwator

Berlocq C. (Arg) - Mayer F. (Ger)
typ:1
kurs: 3,25
Bet365

Nie rozumiem tak wysokiego kursy na Argentynczyka. Gra przecież tenisista nr 44 i nr 45 na liście ATP, forma obu panów jest podobna.
Grali dotychcza raz i minimalnie lepszy był Mayer. Moim zdaniem można zaryzykować tak dobry kurs na Berlocqa, gdyz w Metz pokonał
lepszych tenisistów( Kohlschreibera i Veselego) niż Florian Mayer(Herbert,Lacko)

PostNapisane: 21 wrz 2013 
Obserwator
Obserwator

Mahut N. (Fra) - Simon G. (Fra)
typ:1
kurs:2,62
Bet365

Simon wrocil po kontuzji. Wygral 2 mecze w Metz z Querreyem i De Schepperem, ktorzy nie prezentowali wysokiej formy.
Mahut w tym roku 2 razy gral juz w cwiercfinalach i zawsze wygrywał cały turniej. W Metz bokonał Beckera, Seppiego i L.Mayera.
Poruwnując forme obu tenisistow faworytem jest Mahut a nie Simon.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]