» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 661 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 45  Następna strona
  Drukuj

Re: MIĘDZYNARODOWE MECZE TOWARZYSKIE oraz INNE (REPREZENTACJ
Autor Wiadomość
PostNapisane: 01 cze 2014 
Ekspert
Ekspert

Podziękował: 47
Podziękowano: 693
Zawody: Piłka nożna - Towarzyski 01.06.2014 godz. 21:00
Wydarzenie: Francja - Parageaj (ilość kartek)
typ: over1,5
Kurs: 1.8 <plus>
Bukmacher: Bet365

Na dzisiaj dośc ryzykowny typ bo na ilośc kartek w meczu pomiędzy Francją i Paragwajem. Faworytem tego spotkania jest niewątpliwie Francja, ale historia pokazuje, że mecze z Paragwajem są dla Francuzów bardzo trudne. W ostatnich latach drużyny spotkały się dwuktornie. w Towarzyskim meczu 6 lat temu było 0-0 i w mistrzostwach świata w 1998 roku Francuzi wygrali po dogrywce 1:0. Więc jak widac mecze tych drużyn nie obfitują w dużą ilość bramek. Dzisiejsze spotkanie jest towarzyskie więc drużyny zapewne nie będą grały w sposób ryzykowny i ilośc kartek będzie znikoma, np w ostatnim meczu Francuzów z Norwegami wygranym 4:0 była 1 kartka, ale za to przed kilkoma dniami Paragwaj wygrał 2:1 i tam już w meczu było aż 5 kartek. I właśnie dzięki walecznym Paragwajczykom sądzę że mój over się dzisiaj sprawdzi. Zachęcam do swojego typu.

Cały Rok : 198-72 || Yield: +10,75% || Skuteczność: 73,3%

STATYSTYKI Pick 2017

STYCZEŃ : 20-7 || Yield: +9,87%
LUTY : 10-3 || Yield: +16,7%
MARZEC : 22-3 || Yield: +41,62%
KWIECIEŃ : 1-0 ||

CZARNA LISTA - Valencia kosz

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 01 cze 2014 
VIP
VIP

Podziękował: 276
Podziękowano: 787
Earl Grey napisał(a):
Francja-Paragwaj o10,5rr@1.85 <minus>

Kolejny dzień "rozgrzewek" przed Mundialem. Dzisiaj pod lupę biorę spotkanie Trójkolorowych z ekipą Paragwaju. Francuzi potrafią na własnym boisku wykręcić przyzwoite cyferki. Ogólnie mają problem z łatwymi zwycięstwami i bardzo często mecze kończą skromnym zwycięstwem. Trójkolorowi jak to mają w zwyczaju często ciągną grę skrzydłami i stąd masa rr w ich spotkaniach. Ich dzisiejszym przeciwnikiem drużyna Paragwaju, która na MŚ nie wystąpi ale na pewno będzie chciała się pokazać z rywalem takiej klasy. Przede wszystkim to drużyna, która lubi otwarte spotkania i nie boi się wybijać piłki na rr. Wiadomo, że spotkania z drużynami ich pokroju to troszkę inna bajka, bo dziś czeka ich mecz z drużyną z dużo wyższej półki... jednak z Argentyną np. sami nabili 7rr a mecz zakończył się z 16rr. Francuzi powinni zamknąć rywala na ich połowie i konsekwentnie nabijać rr. Paragwaj na dołożenie 3-4rr na pewno stać, ale zobaczymy co z tego wyjdzie <4listki>

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 02 cze 2014 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 42
Podziękowano: 545
Brazylia – Panama
Typ: Brazylia strzeli w obu połowach
Kurs: 1,4
William Hill

Dla Brazylii mecz z Panamą to jeden z ostatnich sprawdzianów przed MŚ. W piątek z kolei zagrają z Serbią. Myślę, że Canarinhos w meczu z Panamą urządzą sobie ostre strzelanie by w meczu z Serbią raczej testować ustawianie, tym bardziej, że Brazylijczycy dawno już grali z jakąś europejską ekipą. A przecież na początku mundialu zmierza się z Chorwacją, czyli drużyną zbliżoną stylem gry do Serbii. Brazylijczycy w 7 ostatnich meczach odnieśli same zwycięstwa pokonując w tym czasie m.in. Portugalię 3-1, Chile 2-1 czy w ostatnim swoim meczu RPA 5-0. Panama w 6 ostatnich meczach ani razu nie wygrała. Ostatnio co prawda zremisowali z Serbią 1-1, ale Serbowie podobnie jak w meczu z Jamajką do meczu za bardzo się przykładali. Patrząc na kadrę Brazylii ciężko spodziewać się w tym meczu jakiejś niespodzianki. Myślę, że dla paru zawodników to będzie jedna z ostatnich szans na to aby przekonać Scolariego, że zasługują na grę w pierwszej jedenastce. Liczę więc na zaangażowanie gospodarzy i bramki zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 321
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina:03:00
Spotkanie: Kostaryka-Japonia
Typ: 1x
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na Jutro wybrałem spotkanie towarzyskie pomiędzy ekipami Kostaryki , oraz reprezentacji kraju kwitnącej wiśni, czyli Japonii. Dla bukmacherów faworytem w tym spotkaniu jest drużyna Japonii,ale ja uważam że to Kostaryka w tym spotkaniu ma większe szanse na wygranie,a raczej na pewno tego spotkania nie przegra. Przeanalizowałem ostatnie spotkania zespołu Kostaryki i widać że na własnym stadionie radzą sobie bardzo dobrze, w blisko 20 spotkaniach przegrali tylko dwukrotnie co prawda przeciwnicy nie byli wymagający,ale sam fakt tylko dwóch porażek robi wrażenie. Natomiast Japonia w spotkaniach towarzyskich radziła sobie równie dobrze, wygrana z Belgią to ich największe osiągniecie,uważam że jednak 3 wygrane pod rząd to już bardzo duzo dla tej reprezentacji. Dodam że w mistrzostwach świata zdecydowanie silniejszą grupę mają zawodnicy Kostaryki, więc trzeba walczyć do końca a to dla nich jedno z ostatnich spotkań w którym mogą się pokazać z dobrej strony,dlatego postawiłbym w tym spotkaniu że Kostaryka zagra na wysokich obrotach i postara się wygrać co może podwyższyć morale tego zespołu przed zbliżającymi się dużymi krokami mistrzostwami.

VIP
VIP

Podziękował: 855
Podziękowano: 1392
Witam,

Wszystko niby ładnie pięknie, ale coś mi tu nie gra:
baku193 napisał(a):
ale ja uważam że to Kostaryka w tym spotkaniu ma większe szanse na wygranie,a raczej na pewno tego spotkania nie przegra. Przeanalizowałem ostatnie spotkania zespołu Kostaryki i widać że na własnym stadionie radzą sobie bardzo dobrze, w blisko 20 spotkaniach przegrali tylko dwukrotnie co prawda przeciwnicy nie byli wymagający,ale sam fakt tylko dwóch porażek robi wrażenie.

Kostaryka gospodarzem tego meczu jest tylko w protokole meczowym bo w rzeczywistości mecz będzie rozgrywany na terenie neutralnym, w tym wypadku na Florydzie.

<pilka> Japan - Costa Rica Łącznie bramek: Powyżej 2.5 @ 2.425 <4listki>
Ja tutaj pójdę zdecydowanie inaczej niż kolega wyżej. Jak wspomniałem mecz na terenie neutralnym. Kostaryka to jakaś potęga nie jest, ale mimo wszystko potrafią pokazać pazury i zagrać dobry mecz z dobrym rywalem (zwycięstwa 3-1 z Meksykiem czy też zwycięstwo w takim samym stosunku z USA). Strzelać jak widać potrafią, gorzej natomiast z bronieniem. Ostatni raz gola nie stracili 8 spotkań temu w spotkaniu z Dominikaną. Oczywiście nie ma co porównywać nawet Dominikany do Japonii bo to zupełnie inny poziom. Patrząc na skład Japonii potencjał w ataku jest spory. Okazaki, Honda czy też Kagawa to tylko główne działa Japonii. I potwierdzają to ich ostatnie mecze: 3 zwycięstwa z rzędu (3-2 z Belgią, 4-2 z Nową Zelandią i 1-0 z Cyprem). Według mnie tutaj powinniśmy obejrzeć dość otwarte spotkanie a kurs jest zdecydowanie zachęcający. Jak na moje warto spróbować.

3-1
<wygrana>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Fernando Torres za ten post:
baku193

PostNapisane: 03 cze 2014 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 500
Spotkanie: Brazylia - Panama
Typ: Czas pierwszej bramki dla Brazylia (Bramka - Powyżej/Poniżej) : Do i włączając 30. minutę
Kurs: 1,55
Bukmacher: William Hill

Analiza: Różnica klas jest ogromna i nie wiem czy jest sens grania tego typu spotkań. Dla Panamy na pewno jest to korzystne, bo grając z dużo lepszymi rywalami dużo się można nauczyć, ale dla Brazylii to właściwie taka rozgrzewka. Szanse na niespodziankę niemal zerowe i pytanie jest takie iloma bramkami Brazylia to wygra. Potencjał strzelecki Brazylijczycy mają być może najlepszy spośród wszystkich reprezentacji na świecie. W składzie mają oni takie gwiazdy jak Neymar, Fred, Jo, Hulk, Oscar, Paulinho, Fernandinho. Właściwie cały ich skład jest imponujący. Brazylia słynie z grania otwartej piłki, szczególnie w tego typu towarzyskich spotkań. Oni na pewno będą sobie chcieli tutaj postrzelać i można być pewnym, że przez cały mecz będą atakować. Panama straci tutaj kilka bramek, a pół godziny czasu powinno Brazylii w zupełności wystarczyć, by strzelić pierwszą z nich.

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 96
Podziękowano: 190
Soccer » World » Friendly International » Brazil - Panama , 03 Jun 2014, 21:00
- Player To Score 2 Or More goles Neymar <minus>
kurs @ 3.50
wh

Po takim kursie warto po grac ten bet z kilku powodów.Jeden z głównych kandydatów do korony króla strzelców mundialu, myślę ze w każdym meczu będzie miał kilka okazji na bramkę. Brazylia jako gospodarz mundialu jest po olbrzymia presja w każdym meczu będą skazani na zwycięstwo- rywal idealny jak na początek długiej drogi do złotej nike. Rożnica klas, powinno to sie skończyć kilkoma bramkami... wiadomo jak kibice patrzą na grę canarinos oprócz zwycięstw musi być piękna skuteczna gra. Drużyna jest ciekawa, dobra obrona ciekawa pomoc i i bardzo fajny napad.Co do Neymara w Barca sezon przeciętny ale teraz wraca na własne śmieci w kanarkom stroju błyszczy w większości meczów tak jak w Santosie. Zdecydowanie większość akcji przechodzi przez niego, wiadomo jak gra... potrafi czarować zdobywać piękne bramki: po rajdach, karnych ale lubi kaprysić gwiazdo-żyć.Wielki turniej dla niego jaki całej drużyny taki turniej prawdy. Liczę na to ze dzisiaj dostanie minimum 45 minut - spokojnie powinien sobie stworzyć kilka sytuacji bramkowych możliwy karny statystki w drużynie narodowej imponujące- myślę ze dzisiaj je zdecydowanie poprawi.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Godzina:01:00
Spotkanie: Grecja-Nigeria
Typ: x
Kurs: 3.00
Analiza: Jutro o godzinie czasu Polskiego odbędzie się spotkanie towarzyskie pomiedzy reprezentacjami Grecji oraz Nigerii. Spotkanie odbędzie na neutralnym terenie i ciężko w tym spotkaniu wytypować 100% faworyta do zwycięstwa w tym spotkaniu , można zauważyć że nawet bukmacherzy nie są pewni kto ma tutaj większe szanse na wygranie tego spotkania, dlatego też kursy rozpisali mniej więcej po równo na obie drużyny. Oba zespoły w mistrzostwach swiata mają szanse na wyjście z swoich grup przy odrobinie szczęśćia. Grecja zmierzy się z zespołami Japonii, Kolumbii oraz Wybrzeża Kości Słoniowej, natomiast, ekipa Nigerii zagra z Iranem , Bośnią oraz Argentyną, dla mnie w tym spotkaniu najbardziej prawdopodobnym rozstrzygnięciem będzie remis, uważam że oba zespoły zagraja tutaj zachowawczo.

Ekspert
Ekspert

Podziękował: 92
Podziękowano: 475
Piłka nożna 21:00
Brazylia(-2)- Panama
typ: 1 <plus>
kurs: 1,475
buk: bet365

Brazylia wiadomo co może zrobić z każdym a uważam że to typowe spotkanie na "rozstrzelanie się". Do mundialu pozostało tylko 9 dni, gospodarze w planach mają rozegranie jeszcze jednego sparingu już z dużo mocniejsza ekipa Serbii w piątek. Dziś myślę że będzie to ofensywny festiwal i sprawdzenie się z rywalem podobnym w jakimś tam stopniu do grupowego rywala- Meksyku. Serbowie to przygrywka przed Chorwatami z którymi to zmierzą się Brazylijczycy w pierwszym mundialowym meczu.

05.03.14 Republika Południowej Afryki Brazylia 0:5
20.11.13 Brazylia Chile 2:1
17.11.13 Brazylia Honduras 5:0
15.10.13 Brazylia Zambia 2:0
12.10.13 Korea Południowa Brazylia 0:2
11.09.13 Brazylia Portugalia 3:1
07.09.13 Brazylia Australia 6:0

Od września oni stracili tylko 2 bramki w 7 spotkaniach, więc opcja że Panama dziś nie trafi też dobra. Panama to ekipa pokroju Hondurasu a tych Brazylijczycy w listopadzie nosem wciągnęli i dziś myślę, że będzie podobnie.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi gracz13 za ten post:
killbill

PostNapisane: 04 cze 2014 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Godzina:01:30
Spotkanie: URUGWAJ-sŁOWENIA
Typ: Urugwaj wygra 1 golem
Kurs: 3.40
Analiza: Witam, na jutro wybrałem spotkanie towarzyskie pomiędzy ekipami Urugwaju, oraz Słowenii. Faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu jest na pewno ekipa z Ameryki Południowej, która w grupie na mistrzostwach świata spotka się z takimi zespołami jak Kostaryka, Anglia oraz Włochy. Według mnie druzyna Urugwaju ma spore szanse na wyjście z tej ciekawie zapowiadającej się grupy. W tym spotkaniu natomiast spotka się z zespołem Słowenii, która w poprzednich spotkaniach gra w kratkę, wygrana z Kanada i porażki z Algierią oraz Szwajcarią, spowodowały że Słowenia nie czuje się mocna psychicznie , tym bardziej z zespołem , który w ostatnich 8 spotkaniach przegrał tylko 1 raz, z zespołem Ekwadoru na ich specyficznym terenie, w tym spotkaniu stawiam że Urugwaj wygra,uważam że zespoł gospodarzy wygra 1 golem.

VIP
VIP

Ekwador-Anglia
Anglia o5,5rr@1.63

Pogramy teraz bo do wieczora pewnie spadnie znacząco. Spotkanie na terenie neutralnym i oczywiście w roli faworyta Anglicy. Od kilku ładnych lat ich gra nie porywa, a na wielkich imprezach zawodzą na całej linii. Rzadko można zobaczyć jak demolują rywala, najczęściej kończą spotkania nieznacznym zwycięstwem. Co za tym idzie? Stwarzają sporo sytuacji, ale ich skuteczność pozostawia wiele do życzenia. Dzięki temu nabijają masę cornerów. Ostatnie spotkania to kolejno 8rr, 11, 11, 11, 17. Widać więc ogromny potencjał u Anglików,a dzisiejszy rywal do łatwych nie należy. Ekwador notuje całkiem przyzwoite, a wyniki 1-1 z Holandią czy 0-0 z Argentyną to nie przypadek. Powinni się dość mocno postawić podopiecznym Hodgsona. Przetarcie dla obu drużyn przed Mundialem i piłkarze z Ameryki Południowej będą mieli okazję przećwiczyć grę w defensywie, bo jak wiadomo na MŚ czeka ich spotkanie z ekipą Trójkolorowych w którym faworytami nie będą na pewno <4listki>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Earl Grey za ten post:
killbill

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 42
Podziękowano: 545
Holandia – Walia
Typ: Holandia powyżej 1,5 bramki w meczu
Kurs: 1,4 <plus>
Unibet

Dla Holendrów mecz z Walia jest ostatnim sprawdzianem przed wylotem do Brazylii. Jak do tej pory gospodarze rozegrali dwa towarzyskie mecze. Najpierw zremisowali z Ekwadorem 1-1 grając krajowym składem a następnie w sobotę pokonali Ghanę 1-0. W tym drugim meczu grali już najsilniejszym składem i mimo szybko objętego prowadzenia nie zdołali już strzelić bramki mimo kilku dogodnych sytuacji. Co ciekawe ostatnie zwycięstwo było pierwszą wygraną Holendrów od 4 kolejek. Walia natomiast od 4 kolejek jest niepokonana. W tym czasie pokonała m.in. Islandię 3-1 i Macedonię 1-0 oraz zremisowała z Finlandią i Belgią po 1-1. Dziś jednak o taki wynik będzie ciężko, gdyż Walijczycy zagrają dziś bez swoich największych gwiazd, czyli Garetha Bale’a i Aarona Ramsaya. Holendrzy natomiast zagrają w swoim najsilniejszym zestawianiu. W 4 ostatnich meczach między tymi drużynami górą byli Holendrzy strzelając w każdym co najmniej po 2 bramki. Myślę, że gospodarze podtrzymają passę i dziś również strzelą co najmniej 2 bramki.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi balonik19821 za ten post:
killbill

VIP
VIP

Earl Grey napisał(a):
Ekwador-Anglia
Anglia o5,5rr@1.63
<plus>

VIP
VIP

Podziękował: 855
Podziękowano: 1392
<pilka> Cote d'Ivoire - El Salvador Wynik z handicapem: Cote d'Ivoire (-1.5) @ 1.70 <4listki>
Według mnie całkiem rozsądna opcja na noc. Wybrzeże Kości Słoniowej na terenie neutralnym zmierzy się z Salvadorem. Z Salvadorem, który ostatni oficjalny mecz rozegrał niecały rok temu (lipiec 2013). A wszystko za sprawą gigantycznej afery jaka wybuchła wokół reprezentacji. W skutek tego 14 zawodników zostało dożywotnio zdyskwalifikowanych a kolejni zostali zawieszeni w prawach zawodnika na rok. Także będzie to zupełnie nowa kadra, bez doświadczenia na szczeblu międzynarodowym, bez zgrania. Obrona ma być złożona z lokalnych graczy, występujących w rodzimej lidze. Po drugiej stronie mamy zawsze groźną ekipę Wybrzeża. Trener już ogłosił ostateczny skład jaki pojedzie do Brazylii i patrząc po poszczególnych zawodnikach to jest w nich moc: Yaya Toure, Drogba, Bony, Kalou, Gervinho. Ewidentnie jest kim straszyć z przodu. W tyłach nie wygląda tak okazale i też w takim meczu wypadałoby zagrać na 0 z tyłu aby dodać sobie pewności przed mundialem. Jest jeszcze w sumie jeden aspekt. W drużynie Salvadoru nie ma wyższego zawodnika niż 179cm a chyba nie muszę mówić jak to będzie wyglądało przy wielkich i silnych graczach z Afryki. Takie wysokie zwycięstwo przed mundialem z pewnością jest potrzebne aby podbudować morale a niedoświadczony zespół z Salvadoru wydaje się być idealnym przeciwnikiem aby taki wynik osiągnąć.

2-1

PostNapisane: 05 cze 2014 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Godzina:21:00
Spotkanie: Brazylia-Serbia
Typ: Brazylia wygra 2 golami
Kurs: 4.00 <minus>
Bukmacher: SportingBet
Analiza: Witam, na jutro wybrałem spotkanie towarzyskie w którym na przeciwko siebie staną ekipy gospodarze tegorocznych mistrzostw świata, czyli reprezentacja Brazylii, oraz Serbia. Brazylia zmierzy się w grupie z Meksykiem , Kamerunem oraz Chorwacją , która gra bardzo podobną piłkę do Serbów, właśnie pod tym kątem zorganizowano ten sparing. Zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu na pewno jest gospodarz, który w ostatnich spotkaniach towarzyskich rzadko przegrywał , wygrana kolejno z zespołami Panamy, Chile , oraz Hondurasu, tylko jeszcze bardziej utwierdziły że Brazylia ma spore szanse na wygranie tego turnieju, ostatnie spotkanie którego Canarinhos nie wygrali na swoim stadionie miało miejsce ponad rok temu, był to mecz z Anglia, gdzie padł remis. Serbia natomiast spotkania wyjazdowe gra w kratkę i nie uważam że w tym spotkaniu zdołają przynajmniej zremisować, ponieważ to jest jeden z ostatnich sparingów gospodarzy , którzy będą chcieli tutaj pewnie wygrać, ja stawiam na ich wygraną różnicą dwóch bramek w tym spotkaniu.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 661 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 45  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]