» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 485 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Następna strona

Re: PYTANIA i ODPOWIEDZI
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 maja 2014 
Administrator
Administrator

Podziękował: 6836
Podziękowano: 2527
Ciniu napisał(a):
ile czasu średnio zajmuje rozliczenie zakładu w pinnacle?

Zalezy od dyscypliny i rangi zawodow.
Od kilku sekund do ok 6h w moim przypadku swego czasu kiedys w przypadku jakiegos pomniejszego kolarstwa.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Znany
Znany

Podziękował: 0
Podziękowano: 0
killbill napisał(a):
Ciniu napisał(a):
ile czasu średnio zajmuje rozliczenie zakładu w pinnacle?

Zalezy od dyscypliny i rangi zawodow.
Od kilku sekund do ok 6h w moim przypadku swego czasu kiedys w przypadku jakiegos pomniejszego kolarstwa.

Ok, Dzięki, jeszcze jedno pytanie, gdzie w pincu znajdę zakłady live?

Administrator
Administrator

Jesli chodzi o live to jest to raczej marginalna sprawa w Pinnym.

Mozesz na nie wpasc w sekcji : Popular Markets, albo w poszczegolnych dyscyplinach.
Np. w tej chwili obecnej:

-Soccer
Todays Games
LIVE Soccer
Live Chile - Cup
Live - International Friendlies
Live - International Friendlies II

AFC - Challenge Cup
Argentina

Baseball
MLB
MLB Team Totals
LIVE MLB
MLB 1st Halfs - 5 innings

itp.

jest to jednak bardzo ubogi temat i obejmuje tylko podstawowe rynki w bardzo ograniczonym zakresie zakladow.
Choc jak widze mecz Arabii z Gruzja mozna obstawiac nawet za 1.500EUR za bet ,a baseball w opcji ML do 5000EUR.

PostNapisane: 09 cze 2014 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Zleciłem przelew bankowy i PinnacleSportssugeruje aby poinformować ich o tym. Jest formularz i nie mam pojęcia co wpisać w polu "Potwierdzenie banku nadawcy#". Jest w stanie ktoś pomóc?

PostNapisane: 10 cze 2014 
Administrator
Administrator

GracekWacek napisał(a):
Zleciłem przelew bankowy i PinnacleSportssugeruje aby poinformować ich o tym. Jest formularz i nie mam pojęcia co wpisać w polu "Potwierdzenie banku nadawcy#". Jest w stanie ktoś pomóc?

Rozumiem, ze dotyczy to wplaty. Jest to opcjonalna droga do zawiadomienia PinnacleSports o dokonaniu depozytu.
Wyglada mi to na pole w ktorym nalezy wpisac tzw. UNIQUE REFERENCE, bo czym mialo by byc "Sender's Bank Confirmation".
Identyfikuja Cie po unikalnym ID wpisywanym w polu "tytul przelewu".
Jak sami stwierdzaja nie jest to "This is not an automated transfer option", ale zapewne wypelnienie tego formularza moze skutkowac szybszym potwierdzonym depozytem bankowym (nie mylic z automatycznym).
Zapewne wynika to z tego ze oferuja oni dwa rachunki bankowe do wplat i support cokolwiek szybciej moze sie orientowac komu co dopisac.

Natomiast zlecenie zwyklego przelewu z wpisanym tzw. unikalnym numerem dostepnym dla Ciebie w instrukcji przelewu jest wystarczajace , abys otrzymal srodki na swoje konto w Pinnacle.
Oczywiscie trwa to odpowiednia liczbe godzin w ramach sesji na rynku bankowym plus sprawnosc supportu.

Jesli zrobiles jednak juz przelew, wpisales w pole "tytulem" swoj UNIQUE REFERENCE to PinnacleSports jest wstanie spokojnie zaksiegowac ten depozyt bez wypelnienia tego formularza.

PostNapisane: 24 cze 2014 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 4
Podziękowano: 6
wie ktoś jak przestawić, żeby domyślnym widokiem po zalogowaniu się był azjatycki? od kiedy go wprowadzili to przełączyłem się na niego i miałem go zawsze po logowaniu, a ostatnio zmieniłem na chwilę na klasyczny i taki mi już się pokazuje przy każdym logowaniu. niby mała rzecz a irytuje :?

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 24 cze 2014 
Administrator
Administrator

iggwhite napisał(a):
wie ktoś jak przestawić, żeby domyślnym widokiem po zalogowaniu się był azjatycki? od kiedy go wprowadzili to przełączyłem się na niego i miałem go zawsze po logowaniu, a ostatnio zmieniłem na chwilę na klasyczny i taki mi już się pokazuje przy każdym logowaniu. niby mała rzecz a irytuje :?

Proponowal bym tak.
Zaloguj sie - zmien widok na asiany (wiesz zapewne gdzie) - i udaj sie w prawy rog strony do sekcji More - Settings .
Tam ustaw sobie czas / format zakladow / preferowany sport oraz zatwierdz buttonem na dole (save settings).
(Ewentualnie jak nie zaskoczy zmien cos z tego na inny, zachowaj i zmien ponownie).

Powinno zapamietac ustawienia przy kolejnym logowaniu (u mnie smiga).

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi killbill za ten post:
iggwhite

PostNapisane: 12 wrz 2014 
VIP
VIP

Podziękował: 11
Podziękowano: 96
Oświadczenie dotyczące zamknięcia kont graczy z Wielkiej Brytanii

http://www.Pinnacle.com/gb-notice.aspx

Tak więc PinnacleSports zamyka się na Wielką Brytanie, ciekawe kto następny i czy bukmacherzy będą mieli problemy z uzyskaniem licencji brytyjskiej czy w ogóle będą chciały.

PostNapisane: 15 wrz 2014 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 1
Podziękowano: 14
Ta cała Gambling Commision to jedno wielkie gówno. Nie kiwnęli nawet palcem gdy Canbet okradł ludzi z ich niekiedy niemałych funduszy. W mailach odpisywali, że wszystko będzie dobrze, żeby się nie martwić o bezpieczne pieniądze. Po pół roku, kiedy okazało się, że biuro Canbeta jest puste i nie ma w nim ludzi ani pieniędzy reakcją Gambling Commision było wypięcie dupy i śmierdzące pierdnięcie. Prawdopodobnie wchodzące od października zmiany mają na celu zapobiegnięcie tego typu sytuacjom w przyszłości i obarczenie GC w końcu jakąkolwiek odpowiedzialnością za wydane licencje. Śmieszna wydaje się jednak cena jaką życzy sobie GC za tę odpowiedzialność - 15% od zysków bukmacherów :lol: Oprócz pinnacla z rynku UK wychodzą także inni, jak np. 188bet czy SBObet, czyli firmy reklamujące się dotychczas na banerach podczas meczów premier league.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi tomkownik za ten post:
killbill

Re: [PINNACLE] INFORMACJE, PYTANIA i ODPOWIEDZI
PostNapisane: 26 maja 2015 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 606
Podziękowano: 578
od kilku godzin nie mogę zalogować się do buka. czy ktoś wie co się dzieje.
pojawia się info coś o hakerach, przechwytywaniu haseł, połączeniu ze stroną prywatną itp

PostNapisane: 26 maja 2015 
Administrator
Administrator

misiek1978 napisał(a):
od kilku godzin nie mogę zalogować się do buka. czy ktoś wie co się dzieje.
pojawia się info coś o hakerach, przechwytywaniu haseł, połączeniu ze stroną prywatną itp

We will be upgrading the certificate for our website on Tuesday, May 26. IMPORTANT.
After upgrade we do expect certificate errors to happen with users who use elder version of IE, Firefox and Chrome browsers and maybe with customers who use custom applications for API.

1) Zaktualizuj przegladarke do najnowszej werji.
2) Wzglednie dodaj wyjatek do certyfikatow bezpieczenstwa. Zostal zmieniony tez adres serwera wystawiajacego go, ale jest on wystawiony przez zaufana organizacje (sprawdzilem z ciekawosci).

Takze nic zlego sie nie dzieje, nikt nie probuje Cie okrasc. Aczkolwiek <plus> za czujnosc, przy takich komunikatach nalezy zachowac ostroznosc.

PostNapisane: 09 cze 2015 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 118
Podziękowano: 116
Co oni odwalili z tym wyglądem strony?
Nie wiem kto za to odpowiada, ale mnie się nie podoba.
Dobrze, że po zalogowaniu to jeszcze jakoś wygląda.

PostNapisane: 18 sie 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Mam pytanie. Ktoś robił weryfikacje poprzez formularz? Kiedy wysyłam dokument (OTHER), następnie klika na link do dokumentu
to po prawej stronie jest podgląd zdjęcia. Jest on bardzo nieczytelny, kiedy u mnie na komputerze jest jak najbardziej czytelny.
Później piszą do mnie, że weryfikacje nie powiodła się.
Z dowodem nie mam możliwości przeprowadzenia weryfikacji, bo zmieniłem miejsce zamieszkania.
Posiadam tylko zaświadczenie, ewentualnie rachunek za internet, TV.

PostNapisane: 19 sie 2016 
Administrator
Administrator

peelen napisał(a):
Mam pytanie. Ktoś robił weryfikacje poprzez formularz? Kiedy wysyłam dokument (OTHER), następnie klika na link do dokumentu
to po prawej stronie jest podgląd zdjęcia. Jest on bardzo nieczytelny, kiedy u mnie na komputerze jest jak najbardziej czytelny.
Później piszą do mnie, że weryfikacje nie powiodła się.
Z dowodem nie mam możliwości przeprowadzenia weryfikacji, bo zmieniłem miejsce zamieszkania.
Posiadam tylko zaświadczenie, ewentualnie rachunek za internet, TV.

Jak robisz podlgad na kompie to tez zobacz czy wyswietla ci zdjecie 100% czy po prostu powieksza do "najlepszej widzialności" na ekranie.
Może spróbuj zrobić foto aparatem, albo jakims telefonem z lepsza matryca (nie wiem wprawdzie czym robisz).
Rachunek powinien być akceptowalny przez nich, jak najbardziej.

PostNapisane: 06 wrz 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

killbill napisał(a):
Jak robisz podlgad na kompie to tez zobacz czy wyswietla ci zdjecie 100% czy po prostu powieksza do "najlepszej widzialności" na ekranie.
Może spróbuj zrobić foto aparatem, albo jakims telefonem z lepsza matryca (nie wiem wprawdzie czym robisz).
Rachunek powinien być akceptowalny przez nich, jak najbardziej.

Robiłem telefonem (Motorola Moto G), który aparat ma taki sobie, ale bez przesady.
Wszystko przebiegło pomyślnie, tylko wystarczyło trochę dłużej poczekać (ah, ta niecierpliwość ;)).

Zastanawia mnie jeszcze jeden fakt.
Dokonywałem wpłaty przez konto bankowe (via przelewy24) oraz przez skrilla.
Wypłacałem również tą samą drogą i tu moje pytanie. Będę mógł na konto i skrilla wypłacać niezależnie od tego w jaki sposób ostatnią wpłatę dokonywałem?
Prościej mówiąc wpłata konto bankowe - wypłata skrill i odwrotnie.

Bo z tego co pamiętam (a mogę się mylić) chciałem wypłacić na konto, a dostawałem informację, że muszę przez skrilla, bo ostatnia wpłata była tą drogą.
Dzięki za odpowiedź.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 485 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]