» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 276 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna strona
  Drukuj

Re: [EURO 2016] Mistrzostwa Europy 2016 - Eliminacje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 09 wrz 2014 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 17
Podziękowano: 201
Chorwacja - Malta EH(0:2) 1 1.50 StanJames

Mamy już składy na ten mecz i jak widać zapowiedzi przedmeczowe się sprawdzają. Chorwaci zagrają w mocnym zestawieniu, więc powinni też wysoko wygrać. W ataku Mandzukic, w pomocy Modric i Rakitic. Malta to słabiutki europejski zespół, przegrywają mecz za meczem, obronę mają przeciętną, tracą sporo bramek. Ostatnio ulegli nawet beznadziejnemu Gibraltarowi, liczę na wysoką wygraną gospodarzy, kursy spadają.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 09 paź 2014 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 500
Spotkanie: Mołdawia ₋ Austria
Typ: Czas pierwszej bramki dla Austria (Bramka - Powyżej/Poniżej) : Do i włączając 60. minutę
Kurs: 1,44
Bukmacher: William Hill

Analiza: Austria ma teraz naprawdę ciekawą reprezentację. Oglądałem ich mecz ze Szwecją i byłem pod wrażeniem ich gry. Austriacy choć tylko zremisowali 1:1, to w tym meczu byli drużyną o wiele lepszą od Szwedów. Szwecja miała swoje szanse z początku meczu, a potem to już zdecydowana przewaga Austrii i zasługiwali oni na zwycięstwo patrząc na przebieg meczu. Mołdawia swój pierwszy mecz przegrała z Czarnogórą 0:2. Szans na awans Mołdawia nie ma praktycznie żadnych i jedyne na co mogą liczyć to 5 miejsce w grupie. Austria patrząc na to jak zagrała pierwszy mecz oraz na ich skład, to mogą powalczyć o awans. Grupa ta jednak jest bardzo wyrównana i jeśli chcą awansować, to takie mecz jak ten z Mołdawią muszą wygrywać. Ze Szwecją stworzyli sobie oni wiele okazji, pierwszego gola strzelili na początku meczu, bo w 7 minucie z karnego, więc z dużo słabszą Mołdawią też powinno pójść dość szybko.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Moderator
Moderator

Podziękował: 1225
Podziękowano: 1331
9 października 2014:

El. ME:
Cytuj:

:arrow: Słowacja - Hiszpania "under 1,5 w pierwszej połowie" (1,42) FOR FUN

Oczywiście potencjał po stronie Hiszpanów, bo inaczej być nie może, ale wypada mieć nadzieję, iż Słowacy postawią im trudne warunki. Szczególnie warunki te widzą mi się w pierwszej połowie, kiedy to ekipa Kozaka zapewne zamuruje, podczas gdy Hiszpanie nie powinni jakoś szczególnie forsować tempa. Analizując ostatnie wyniki Słowaków (m.in. 1:0 na Ukrainie) od razu w oczy rzuca się solidna defensywa. Tak więc ewentualne rozstrzygnięcie na korzyść gości bardziej widzi mi się w drugiej połówce.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi GoGetter za ten post:
killbill

Moderator
Moderator

Podziękował: 230
Podziękowano: 3078
Mołdawia
Austria 1.67

Jak zawsze mamy kilka rzeczy za i kilka rzeczy przeciw. Mołdawia u siebie jest trudna do pokonania i w dodatku zmienili trenera, który z reprezentacją U21 zrobił dobry i zgrany team. Teraz czas na starszyznę. Z Czarnogóra nie pokazali nic wielkiego, dziś w najsilniejszym składzie na pewno będą chcieli pokazać się trenerowi. Austria zkolei ma bardzo ciekawy team i mierzą w awans. Potencjał ku temu mają spory i pierwszy mecz ze Szwecją już pokazał ich wielkie umiejętności i przy dobrych wiatrach zamiast remisu tam mogłobyć z 5-1. Ostatnie pojedynki miały miejsce przy okazji eliminacji do Euro2004, więc nie ma co wspominać. Skromne, ale jednak pewne zwycięstwo Austrii, bo to jednak róznica klas i bardzo fajnie zgrany zespół.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi shu34 za ten post:
killbill

VIP
VIP

Podziękował: 855
Podziękowano: 1392
<pilka> England - San Marino To Win Match With Handicap: England (-6) @ 1.96 <4listki>
Cytując klasyka: Zechcą to zbiją. I na tym w zasadzie można by całe rozważania na ten temat zakończyć. Bo jak zagra San Marino to powszechnie wiadomo. Będą stali za podwójną gardą na swoim 30 metrze i wybijali piłkę byle dalej. W poprzednich eliminacjach te drużyny również mierzyły się ze sobą i było 5-0 na Wembley i 8-0 w San Marino. Co ciekawe jak już padały gole dla Anglików to prawie zawsze seriami. W pierwszym meczu gole były w 35 i 37 minucie a następnie w 70, 72 i 77 minucie. Dość długo trzeba było czekać na tego pierwszego gola. W rewanżu było już tak jak być powinno. Do przerwy zapakowali im 5 sztuk. Anglicy najważniejszy mecz w tych eliminacjach mają za sobą. Ograli na wyjeździe Szwajcarów zostaje tylko spokojnie ogrywać takie potęgi jak San Marino, Estonia czy Litwa. A że grają u siebie to powinni dla kibiców troszkę postrzelać i to 6-0 to takie minimum przyzwoitości patrząc na to jaką dysponują kadrą.

<pilka> Liechtenstein - Montenegro Wynik z handicapem: Montenegro (-1.5) @ 1.74 <4listki>
Powiedzmy sobie jasno. Ostatnie 10 spotkań to 10 porażek Liechtensteinu i tylko dwa razy im się udało przegrać ledwie jednym golem. Ostatnie ich spotkania u siebie to gładkie porażki z Białorusią 1-5 czy z Estonią 0-3. Czarnogóra ma się tutaj bić o awans a przynajmniej o udział w barażach, ale takie spotkania jak te są dla nich obowiązkowo do wygrania bo w tej grupie faworytami pozostają Szwedzi i Rosjanie. Jednak wygrywając takie mecze jak ten i grając mecze życia ze wspomnianą dwójką idzie powalczyć o to drugie miejsce. A po co sobie robić nerwowe spotkanie? Wbić szybko dwa gole i spokojnie kontrolować przebieg spotkania. Tak samo jak zrobili to z Mołdawią ostatnio czy wcześniej z Luksemburgiem gdzie wygrali aż 5-1.

<pilka> Sweden - Russia Russia To Win Or Draw + Total Under 3.5: Tak @ 1.833 <4listki>
No tradycyjnie. Myślisz Szwecja = Ibra a dziś prawdopodobnie go zabraknie. Oczywiście może być jakaś niespodzianka, że nałyka się miliarda tabletek i wyjdzie. Ale na 90% bez niego. Więc nie trzeba mówić ile traci ofensywa. Jak zagra Rosja? myślę, że remisem tutaj nie pogardzą bo to w zasadzie ich najgroźniejszy rywal.Nie po to Capello odwołał całą kolejkę rosyjskiej ekstraklasy, żeby mieli tutaj wyłapać w czapkę. W stylu Rosjan za wiele się nie zmienia. Wciąż bazują na solidnej defensywie. W ostatnich dwóch spotkaniach nie stracili gola. Szwedzi raczej też nie ruszą na hurra i będą spokojnie czekali na rozwój wypadków. Z ich perspektywy ten remis też wcale taki zły być nie musi, ale margines błędu będzie się zmniejszał z każdym spotkaniem. Pierwszy mecz zremisowali na trudnym terenie. Rosjanie spokojnie wygrali. Także strzelaniny tutaj się nie spodziewam. Barzdiej scenariusza, że jak ktoś strzeli tego pierwszego gola to będzie pilnował tego prowadzenia tak długo jak to tylko możliwe a najlepiej do końca spotkania. większe szanse mają Rosjanie, którzy w mojej opinii są lepszą ekipą.
P.S. Tak, tak, wiem jak skończyło się granie podobnego zakładu jak PSG bez Ibry grało z Barcą :roll:

<pilka> Slovakia - Spain Łącznie bramek (Spain): Powyżej 1.5 @ 1.66 <4listki>
No dobra co jak co, ale taki kurs jest chyba dość sporawy patrząc na Hiszpanię i ich moc ofensywną 2 gole są w stanie wcisnąć każdemu. Czy Słowacja to znowu taka potęga z żelazną defensywą? Oczywiście cyferki wyglądają fajnie po ich stronie bo ostatni raz dwa gole stracili 8 spotkań temu. Ale dla jasności trzeba popatrzeć z kim grali. Z Rosją, która jak już strzeli gola to się skupia na defensywie, z Ukrainą, która teraz w mojej opinii nie będzie już tak groźna a poza tym były to drużyny pokroju Malty, Gibraltaru czy Polski więc absolutnie nie ma się czym podniecać. Poza tym sparingi sparingami a tutaj mamy mecz o ważne 3 pkt i Hiszpanie nie odpuszczą. W ataku mają kim straszyć i te dwa gole to według mnie minimum.

VIP
VIP

Podziękował: 276
Podziękowano: 787
Anglia-San Marino
o1,5 rr do 15'@1.62

Wydaje mi się, że całkiem nieźle to wygląda. Anglicy powinni roznieść San Marino różnicą kilku bramek, więc w dalszej części spotkania mogą lekko odpuścić. W pierwszych minutach powinni zamknąć rywala na ich polu karnym i stworzyć kilka sytuacji podbramkowych. Dwa cornery na 15' pierwszych minut to wg mnie linia spokojnie do przekroczenia. Różnica klas jest ogromna, Anglicy lubią przestrzelić w dogodnych sytuacjach, a piłkarzom San Marino brakuje umiejętności żeby spokojnie wyprowadzać piłkę, więc będą ładowali piłkę poza boisko. Ogólnie linia na Anglików to 12,5rr i wydaje mi się, że sporo powinniśmy już zobaczyć do HT. Anglicy posiadają bardzo szybkie skrzydła, a w spotkaniu z rywalem tej "klasy" powinni je wykorzystywać do bólu <4listki>

Ekspert
Ekspert

Podziękował: 101
Podziękowano: 1379
Słowacja - Hiszpania typ 2; kurs 1,40 Bet365 <minus> 2-1

Ja rozumiem solidna defensywa gospodarzy, rozumiem, że Słowacy wygrali na wyjeździe z mocną Ukrainą. Rozumiem, że Hiszpania na mundialu się skompromitowała, że teraz już na pewno nie taka mocna, że zmiana składu, że ostatnio z Francją 0-1. Ale jednak te zespoły IMO dzieli bardzo dużo, a Słowacja to przy całym szacunku nie jest Francja. Hiszpania jest ekipą techniczną, grającą kombinacyjną piłkę, a z takimi ekipami drużyny z naszego regionu sobie dość średnio radzą (może to zbyt daleko idący wniosek, ale to moje subiektywne zdanie). No i chyba Hiszpanie są podrażnieni po tak nieudanych występach i może powrócą do tradycji wygrywania grup w cuglach, a ta grupa jest możliwa do wygrania nawet z kompletem zwycięstw. Słowakom chyba także nic się złego nie stanie jak tu punktów nie zdobędą. Oczywiście zapewne będą walczyć, jednak kultura piłkarska po stronie gości i moim zdaniem jeśli tutaj Hiszpania nie wygra byłaby to jednak sensacja.

Ostatnio edytowano 12 paź 2014 przez Zub, łącznie edytowano 1 raz

VIP
VIP

Podziękował: 276
Podziękowano: 787
Earl Grey napisał(a):
Anglia-San Marino
o1,5 rr do 15'@1.62
<minus>

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 321
Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje 2016
Spotkanie Malta-Norwegia
Typ: 2
Kurs 1.40
Buk Bet 365 <plus>
Godz:20;45
Analiza:
Na jutro wybrałem spotkanie w ramach kwalifikacji do mistrzostw europu 2016 w którym jedna z najsłabszych reprezentacji , które w ogóle uczestniczą w tych rozgrywkach czyli ekipa Malty , bedzie podejmowała na swoim stadionie reprezentację Norwegii, Obydwa zespoły przegrały pierwsze spotkania w tej grupie, Mala okazała się zespołem gorszym od Chorwatów, gdzie uległa 2:0 w spotkaniu wyjazdowym , chociaż Chorwaci nie radzili sobie do pewnego momentu i dosyć długo utrzymywał sie korzystny rezultat dla Wyspiarzy, w drugim spotkaniu w tej grupie Norwegia zbyt gładko uległa przed własna publicznością zespołowi Włoch, na pewno to Włosi byli faworytem do zdobycia 3 punktów,ale Norwegowie praktycznie przeszli obok tamtego spotkania i nie udalo się im strzelić nawet gola na swoim terenie, w tym jutrzejszym spotkaniu na pewno nie ulega wątpliwości że to ekipa Norwegii bedzie rozdawała karty jak już pisałem wcześniej Malta jest jednym z najsłabszych zespołów ogólnie a już na pewno najgorszym w tej grupie i nie sądzę żeby w tych kwalifikacjach komuś zagroziła i praktycznie pewne jest że to dla niej bedzie ostatnia pozycja w tej grupie, według mnie Norwegowie nie wygraja jutro wysoko,ale jednym golem jak najbardziej są w stanie pokonać druzynę Malty.

Moderator
Moderator

shu34 napisał(a):
Mołdawia
Austria 1.67 <plus> 1-2

Jak zawsze mamy kilka rzeczy za i kilka rzeczy przeciw. Mołdawia u siebie jest trudna do pokonania i w dodatku zmienili trenera, który z reprezentacją U21 zrobił dobry i zgrany team. Teraz czas na starszyznę. Z Czarnogóra nie pokazali nic wielkiego, dziś w najsilniejszym składzie na pewno będą chcieli pokazać się trenerowi. Austria zkolei ma bardzo ciekawy team i mierzą w awans. Potencjał ku temu mają spory i pierwszy mecz ze Szwecją już pokazał ich wielkie umiejętności i przy dobrych wiatrach zamiast remisu tam mogłobyć z 5-1. Ostatnie pojedynki miały miejsce przy okazji eliminacji do Euro2004, więc nie ma co wspominać. Skromne, ale jednak pewne zwycięstwo Austrii, bo to jednak róznica klas i bardzo fajnie zgrany zespół.

PostNapisane: 10 paź 2014 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 321
Dyscyplina Piłka nożna Eliminację euro2016
Spotkanie: Polska Niemcy
Typ: Polska +1.5 gola <plus>
Kurs 1.55
buk Bet365
Godz:20:45
Analiza:
Witam, na jutro patriotycznie wybrałem spotkanie naszej reprezentacji z Niemcami, mało kto wierzy w dobry wynik Polaków w starciu z mistrzami świata sprzed zaledwie kilku miesięcy, ja jednak myślę że mamy tutaj szanse na korzystny rezultat bowiem chociaż z Niemcami nigdy nie udało nam się wygrać to ostatnie spotkania pokazują że reprezentacji naszych zachodnich sąsiadów wcale az tak łatwo sie nie gra, praktycznie zawsze po zdobyciu trofeum przychodzi moment rozluźnienia i myślę że właśnie w tej chwili tak jest w ekipie Niemieckiej , która na dodatek nie stawi się u nas w najsilniejszym składzie, ostatnio wypadł Mesut Ozil , który jak jest w formie potrafi dać na prawdę dużo swojej reprezentacji , wiadomo że Niemcy maja tak wyrównaną i poukładaną drużynę i Mesut ma zastępstwo na tej pozycji. Polacy muszą tutaj zagrać defensywnie i ograniczyć się do kontr, wiadomo jak gra Neuer jak czasami popełnia wpadki , za daleko wychodzi z bramki, według mnie tutaj też możemy poszukać szansy. Wygraliśmy z Gibraltarem, ale prawdziwy sprawdzian i skuteczność naszych zawodników muszą pokazać właśnie w spotkaniu z Niemcami, mam tylko nadzieję że nie zagramy ofensywnie bowiem w takiej sytuacji nie ma co liczyć że mój typ, ponieważ dobrze pamiętamy jak się to skończyło dla reprezentacji Brazylii w mistrzostwach. Według mojej oceny możemy w tym spotkaniu powalczyć o remis , tym bardziej że mamy za sobą 12 zawodnika jakim jest publicznosć. Uważam że w tym spotkaniu nawet jeśli goscie wygrają to bedzie to wygrana jednym golem.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi baku193 za ten post:
killbill

Moderator
Moderator

Holandia
Kazachstan

Połowa czasu / Pełny czas

REMIS/ Holandia 5.25

Holandia po porażce na start Eliminacji z Czechami jest w tzw. must win situation. I mało kto wierzy, że dziś może być inny wynik. Ja również nie przeiwduję innego scenariusza niż zwycięstwo Pomarańczowych, tym bardziej na swoim terenie i przed własną publicznością, która po 3 miejscu w MŚ wymaga efektownego zwycięstwa od gospodarzy. Mimo wszystko sam Robben zespołu nie pociągnie, Van Persie nie gra osttanio zbyt dobrze, najlepiej wygląda tutaj pomoc u Pomarańczowych. Kazachstan po bezbramkowym remisie z Łotwą będzie zapewne robił to umie najlepiej murować bramkę i grać jak najdłużej na 0-0. Nie przewiduję tutaj efektownego zwycięstwa Holandii, dlatego boję się bawić w handicapy i myślę, że Kazachstan ma szansę, by przetrzymać przez 45 minut nawałnicę. Nie więcej. Po przerwie zmęczenie powinno dać im się w znaki.

Moderator
Moderator

Podziękował: 1225
Podziękowano: 1331
Cytuj:

:arrow: Słowacja - Hiszpania "under 1,5 w pierwszej połowie" (1,42) FOR FUN <gool> <wygrana>

10 października 2014:

El. ME:
Cytuj:

:arrow: Turcja - Czechy 1X (1,40) FOR FUN

Turcja po katastrofalnym 0:3 z Islandią, podczas gdy Czesi po fenomenalnym 2:1 z Holandią. I bardzo dobrze, ponieważ nawet podpórka w postaci 1X wyceniona została na 1,40. Bez zagłębiania się w szczegółową analizę, po pierwsze: Turcja to zawsze gorący teren; po drugie: po wspomnianym falstarcie w Islandii Turcy mają wręcz obowiązek mocno postraszyć naszych sąsiadów.
Cytuj:

:arrow: Walia - Bośnia i Hercegowina 1X (1,60) FOR FUN

Ogromnym problemem Walijczyków są kontuzje. Zabraknie m.in. Ramseya, Allena, Vaughana czy Collinsa. Mimo wszystko uważam, że jest to na tyle solidna ekipa, że będzie w stanie przynajmniej zremisować z Bośnią i Hercegowiną. Po pierwsze, mamy tu do czynienia z kolektywem wspartym tym niesamowitym Balem. Po drugie, owszem, B&H ma w swoich szeregach grajków takich jak chociażby Dżeko, Begović czy Pjanić, ale bez przesady - nie przyjadą do Cardiff grać w dziadka. Wyrównany mecz, a ze względnu na ciekawy kurs z podpórką, lecę w stronę "zwycięskiego remisu" Walijczyków.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi GoGetter za ten post:
killbill

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 42
Podziękowano: 545
Belgia – Andora
Typ: under 5,5
Kurs: 1,4
William Hill <minus>

Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Belgia, która na mistrzostwach Świata w Brazylii zaprezentowała się bardzo dobrze przegrywając jedynie z Argentyną 1-0, czyli finalista turnieju. Kursy na under 5,5 jest o tyle ciekawy, gdyż Andora co prawda przegrała 15 z ostatnich 17 meczy, ale w żadnym z tych meczy nie padło więcej niż 5 bramek. Belgowie mimo, że mają naszpikowaną gwiazdami kadrę również nie imponują formą strzelecką, gdyż w ostatnich 25 meczach tylko dwa razy zanotowali wynik powyżej 5 bramek. Belgowie którzy w perspektywie mają mecz z Bośnią i Hercegowiną już w poniedziałek, potraktują zapewne spotkania z Andorą jako przetarcie przed poniedziałkowym spotkaniem. Nie spodziewam się więc z ich strony jakichś huraganowych ataków. Poza tym Andora jak zwykle skupi się na głębokiej defensywie dlatego nie sądzę aby w meczu padło więcej niż 5 bramek.

Znany
Znany

Podziękował: 10
Podziękowano: 76
Łotwa - Islandia
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bet365 <plus>

Łotwa zaprezentowała się kiepsko w poprzednim meczu eliminacyjnym przeciwko Kazachstanowi. Byli zepchnięci w głęboką defensywę, mając jednocześnie sporo szczęścia. Łotwa już w tym meczu musiała radzić sobie bez podstawowych zawodników a dzisiejsza sytuacja jest jeszcze gorsza.
Dłuższy czas z kontuzją zmaga się pomocnik Cauna, bardzo ważny zawodnik zespołu. Podstawowy bramkarz dzisiaj nie zagra. Zastąpi go rezerwowy 39-letni Kolinko. Formacja pomocy wygląda o wiele gorzej. Łotysze muszą sobie dzisiaj radzić również bez Laizansa, Zjuzinsa i Lazdinsa. Trener zapewne zostanie zmuszony wystawić do boju jakichś młokosów. Obrona też nie wygląda kolorowo. Podstawowy obrońca Gorkss pozostaje wciąż bez klubu. Bardzo trudne zadanie przed Łotyszami.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi artson91 za ten post:
killbill

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 276 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]