» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 661 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 45  Następna strona
  Drukuj

Re: MIĘDZYNARODOWE MECZE TOWARZYSKIE oraz INNE (REPREZENTACJ
Autor Wiadomość
PostNapisane: 09 wrz 2014 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 82
Podziękowano: 356
Japonia - Wenezuela over 2,5 <plus>
ako: 2,05

77% spotkań Japończyków kończy się overem 2,5, Wenezueli zaledwie 25%. 5 września w towarzyskim spotkaniu z Urugwajem Japonia przegrała 2:0 lecz dzisiaj przeciwnik nieco łatwiejszy. Przy towarzyskim spotkaniu obu drużyn w których z całą pewnością dojdzie do kilku rotacji w składzie kurs zachęca do gry. Ostatnie spotkania obu ekip to 2010 i 2012 rok zakończone underowymi remisami 0:0 i 1:1. Ja natomiast pójdę w stronę tych 77% overów Japończyków którzy z Kostaryką potrafili wygrać 3:1, Zambią 4:3, z Wybrzeżem Kości przegrali 2:1 oraz Kolumbią 4:1. Wenezuela natomiast:

1 05-09 13:00 Korea Płd. - Wenezuela 3-1
2 06-03 02:00 Honduras - Wenezuela 2-1
3 11-10 23:00 Wenezuela - Paragwaj 1-1
4 11-09 01:55 Wenezuela - Peru 3-2
5 07-09 02:30 Chile - Wenezuela 3-0
6 15-08 01:30 Wenezuela - Boliwia 2-2
7 12-06 02:00 Wenezuela - Urugwaj 0-1

Jako że spotkanie towarzyskie sprawdzę ich.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi krzysio2004
duszaplutowiki73killbill

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 10 wrz 2014 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 500
Spotkanie: Brazylia - Ekwador
Typ: Czy Brazylia zdobędzie bramkę w obydwu połowach? Odpowiedź: Tak
Kurs: 2,30 <minus>
Bukmacher: William Hill

Analiza: To spotkanie będzie rozgrywane na neutralnym terenie, stąd szanse Ekwadoru wydają się być niewielkie. Ekwador jak wiadomo od lat jest bardzo mocny tylko gdy gra u siebie. To właśnie dzięki grze u siebie, w trudnych warunkach mogliśmy oglądać Ekwador na mundialu, bo prawie wszystkie zdobyte punkty były wywalczone w Ekwadorze. W meczach wyjazdowych Ekwador nie jest zbyt mocny, gdyż w eliminacjach nie wygrali żadnego meczu notując 3 remisy i 5 porażek. Brazylia teraz jest mocno zmotywowana, by odzyskać zaufanie kibiców po tym co zagrali na mistrzostwach świata, więc na pewno podejdą poważnie do tego spotkania. Poziom gry Brazylijczyków jest znacznie wyższy niż poziom Ekwadoru. Brazylia niedawno grała mecz towarzyski z Kolumbią i wygrała 1:0 stwarzając sobie kilka naprawdę dobrych okazji w całym meczu, a Kolumbia to dużo mocniejsza drużyna niż Ekwador. Sądzę, że Brazylia wygra to spotkanie znacznie wyżej niż z Kolumbią i Ekwador nie będzie miał nic do powiedzenia.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 10 wrz 2014 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 42
Podziękowano: 545
Botswana – Senegal
Typ: under 2,5
Kurs: 1,6 <plus>
Bwin

Faworytem tego pojedynku jest Senegal, który bardzo udanie rozpoczął kwalifikacje od zwycięstwa przed własną publicznością z Egiptem 2-0. Botswana natomiast na wyjeździe nie sprostała Tunezji i przegrała 2-1. Gospodarze dziś mają trudne zadanie, bo Senegal w 5 ostatnich meczach nie zanotował porażki a ostatnią była przegrana z Wybrzeżem Kości Słoniowej na wyjeździe 3-1. Botswana natomiast przed meczem z Tunezją była niepokonana od 5 meczy. Tak więc gospodarze nie są chłopcami do bicie. Nie sądzę aby Botswana znając klasę rywala nastawiła się na ofensywny futbol. Gospodarze w 9 ostatnich meczach tylko 2 razy zanotowali wynik powyżej 2,5 bramki w spotkaniu. Senegal z kolei w 9 ostatnich meczach również nie za wiele strzelał bo tylko trzy pojedynku w tym czasie kończyli wynikiem over 2,5. Dziś również nie spodziewam się gradu bramek zarówno z jednej jak i drugiej strony. Stawiam na under 2,5.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi balonik19821
wiki73gsmkamBukmacherzy.com

PostNapisane: 11 wrz 2014 
Moderator
Moderator

Podziękował: 599
Podziękowano: 1697
międzynarodowe u-19 - AFC AFF Championship

warty zachodu:
:arrow: Wietnam - Birma Win or Draw @1,80 b365

Mistrzostwa Azji Południowo-Wschodniej juniorów u-19. W tym roku rozgrywane w Hanoi (Wietnam).
Jesteśmy w fazie półfinałów. W fazie grupowej były dwie grupy po trzy drużyny. Dwie najlepsze w grupach grają 'na krzyż' w półfinałach. Birmańczycy swoją grupę wygrali pokonując 2-1 Tajlandię oraz 3-0 Indonezję. Wietnamczycy najpierw minimalnie 1-0 wygrali z Australią by potem także minimalnie 2-3 przegrać z Japończykami.
Właściwie gram trochę jakby 'pod wiatr'. Turniej rozgrywany jest przecież w Wietnamie, wygląda na to, że młodzi Wietnamczycy mieli trudniejszą grupę, a także mają dużo bogatszą historię piłkarską z dość sporymi osiągnięciami w tym regionie świata (o dodatnim bilansie h2h nie zapominając).
Tylko że do Birmańczyków (a właściwie to Myanmarczyków, bo prawidłowa nazwa tego państwa obecnie brzmi Myanmar) mam od pewnego czasu spory sentyment. Kilka razy już o tym pisałem - przypomnę tylko, że piłka nożna w tym maleńkim państwie rozwija się wyjątkowo pozytywnie, szczególnie w kategoriach juniorskich i kobiecych. No i z roku na rok pojawiają się coraz liczniejsze dobre występy w różnych turniejach i mistrzostwach.
Tak więc ich dobra postawa na tych mistrzostwach wcale mnie nie dziwi, a nawet cieszy. I sądzę też, że w tym półfinale nie stoją na przegranej pozycji. We wcześniejszych meczach pokazali się z bardzo dobrej strony - ba, podejrzewam nawet, że w drugim meczu ze słabą w tym roku Indonezją mogli nawet pograć na pół gwizdka. A Wietnamczycy w tym czasie stoczyli dwa ciężkie boje, a to może odbić się na ich dyspozycji.
Dodam na koniec tylko jeszcze to, że nie tak dawno Birmańczycy co najwyżej remisowali i z Tajlandią, i z Indonezją. A teraz obie sprali.

Życzę <4listki> <4listki> <4listki>

PostNapisane: 12 wrz 2014 
Moderator
Moderator

Podziękował: 599
Podziękowano: 1697
WujekFido7 napisał(a):
międzynarodowe u-19 - AFC AFF Championship

warty zachodu:
:arrow: Wietnam - Birma Win or Draw @1,80 (4-1)

Po raz kolejny przekonałem się, że w bukmacherce sympatie i sentymenty koniecznie trzeba odłożyć na bok :?

PostNapisane: 07 paź 2014 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 321
Dyscyplina Piłka nożna Mistrzostwa Europy u -19
Spotkanie Rumunia-Cypr
typ: 1
Kurs 1.40 <minus>
Godz: 12:00
Buk Bet 365
Analiza:
Na jutro wybrałem spotkanie pierwszej rundy mistrzostw Europy, w którym młodzieżowa reprezentacja do lat 19 będzie mierzyła się z ekipą rówieśników z Cypru. Dla mnie jak i dla bukmacherów wystawiajacych kursy na to spotkanie jest ekipa z Rumunii, która w poprzednich spotkaniach spisywała się zdecydowanie lepiej od drużyny z Cypru. Młodzi Rumuni co prawda przegrali kilka spotkań ,ale nie aż tyle co Cypryjczycy , którzy z 15 ostatnich meczy wygrali 3 razy raz zremisowali i reszte spotkań zakończyli porażkami, Rumuni natomiast w 15 ostatnich spotkaniach zanotowali 5 porażek 4 remisy oraz 6 zwycięstw i w jutrzejszym spotkaniu to właśnie im dąłbym szanse na zdobycie pierwszych punktów w turnieju, tym bardziej że te ekipy mierzyły sie ze sobą już dwukrotnie w 2012 roku, gdzie Cypryjczycy raz zremisowali dugi zaś raz ponieśli wysoką porażke aż 1:4 w Rumuni, Myślę że w tym spotkaniu może być podobnie, w tej grupie jest jeszcze ekipa Gruzji oraz Czarnogóry, myślę że ten mecz nie zakończy się remisem i to rumunia będzie zespołem zwycięskim, postawiłbym w tym spotkaniu na dokładny wynik 1:0 dla Rumunów.

PostNapisane: 09 paź 2014 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Niemcy u20-Anglia u20
Typ: 1/1
Kurs 3.40 <minus>
Buk Betclic
Analiza:
Witam na dziś wybrałem spotkanie towarzyskie pomiedzy reprezentacjami młodzieżowi Niemiec oraz Anglii. Dla mnie jak i dla bukmacherów wystawiających kursy na to spotkanie jest oczywiście reprezentacja Niemiec , która jak wiadomo radzi sobie dobrze praktycznie we wszystkich grupach wiekowych jak i dorosłej reprezentacji, Anglicy w poprzednich spotkaniach nie potrafili wygrać pomimo tego że nie mierzyli sie wcale z najmocniejszymi rywalami, dodam że nie wygrali spotkania wyjazdowego od 11 kolejnych meczy co na pewno nie jest w tym spotkaniu dla nich handicapem, jadą bowiem do Niemiec gdzie ich rówieśnicy w ostatnich 15 spotkaniach na swoim stadionie zdołali tylko raz zremisować i przegrać , reszta spotkań to ich zwycięstwa, Niemcy na pewno maja podrażnioną ambicję bowiem właśnie w swoim ostatnim spotkaniu dali się pokonać młodym Włochom gdzie im ulegli aż 0:3 , było to co prawda w kwietniu ale na pewno tutaj będą chcieli ograc młodych Anglików, z którymi rywalizuja na różnych poziomach, według mnie nie ma innej opcji niż wygrana naszych zachodnich sąsiadów , którzy są poukładanym zespołem i w poprzednich spotkaniach odprawiali juz dużo lepsze ekipy niż Anglia, goscie natomiast nie potrafili pokonać nawet młodych ekip: Uzbekistanu, Japonii, Chile , Argentyny , Meksyku, oraz Nigerii, wiec nie wróże im żadnych rewelacji również w tym spotkaniu , polecam zagrać na Niemcy, ja zaryzykuję ich wygrana do połowy jak i na koniec spotkania.

PostNapisane: 11 paź 2014 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Francja - Portugalia
typ: 1 <plus>
Kurs: 1,83
ComeOn

Francja jako gospodarze Mistrzostw Europy w 2016 roku do turnieju musi przygotowywać się w meczach towarzyskich. Dziś ekipę Didiera Deschampsa czeka jeden z bardziej wymagających meczów towarzyskich, bowiem w Paryżu zmierzą się z Portugalia. Francja w 12 ostatnich meczach tylko raz przegrała a było to na Mistrzostwach Świata w Brazylii i to z Niemcami, czyli z późniejszymi triumfatorami tego turnieju. Nieco ponad miesiąc temu w ostatnim meczu przed własną publicznością Trójkolorowi pokonali Hiszpanię 1-0.
Portugalia ostatnich występów nie może zaliczyć do udanych, bowiem najpierw zaliczyli niezbyt udany występ na turnieju w Brazylii a pierwszym meczu eliminacyjnym do euro zaliczyli wpadkę przegrywając przed własną publicznością z Albanią 0-1. Jeśli chodzi o składy obu drużyn to w ekipie gospodarzy zabraknie narzekającego na uraz Laurenta Kościelnego. W Portugalii natomiast najprawdopodobniej nie zagra leczący ostatnio kontuzję Fabio Coentrao. W obu ekipach nie ma więc większych osłabień. Portugalia mimo zapowiedzi wystawienia najsilniejszego składu moim zdaniem będzie się w tym meczu oszczędzała, gdyż we wtorek zagra bardzo ważnym mecz w eliminacjach z Danią na wyjeździe i to jest właśnie priorytet dla gości. Nawet jeśliby Portugalczycy się sprężyli to jako drużyna lepiej prezentuje się Francja w dodatku grająca przed własną publicznością. Myślę, że Francja poradzi sobie z będącą ostatnio w nienajlepszej formie Portugalią.

Przewidywane składy:

Francja: Mandanda - Evra, Mathieu, Varane, Sagna - Cabaye, Matuidi, Pogba, Griezmann - Valbena, Benzema

Portugalia: Patricio - Eliseu, Alves, Pepe, Soares - Moutinho, Carvalho, Nani, Danny - Ronaldo, Eder

lisek71gsmkamkillbill

PostNapisane: 14 paź 2014 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Dyscyplina Pilka nożna towarzyski
Spotkanie Chile-Boliwia
Typ: Bolwiia +2.5
Kurs 1.57
Buk PinnacleSports <plus>
Godz: 01:00
Analiza:
Witam, na jutrzejszy dzień wybrałem spotkanie , towarzyskie pomiędzy reprezentacjami Chile oraz Boliwii, mecz ten rozpocznie się o godzinie 01:00 czasu Polskiego, Faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu na pewno są Chilijczycy którzy są zdecydowanie wyżej w rankigu, według mnie w tym spotkaniu jednak Chile nie wygra bardzo wysoko, ponieważ co prawda Boliwijczycy mieli wpadki,ale ich ostatnie spotkania to minimalne przegrane z Hiszpania oraz Francja, uważam że w zespołem Chile , moze być podobnie , poza tym jest to spotkanie towarzyskie w którym trener na pewno zamanewruję składem i bedzie chciał dać zagrać zawodnikom , którzy na codzień takiej szansy nie mogę dostać, Myślę ze Boliwia podejdzie do spotkania skoncentrowana i przede wszystkim skupi się na defensywniej grze i na tym aby szybko nie stracic bramki, ja myśle zę nawet jesli gospodarze w tym spotkaniu wygrają , to nie odniosą zwycięstwa wyżej niz dwiema bramkami, dlatego też postanowiłem na handicap boliwia +2.5 gola

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi baku193 za ten post:
lisek71

PostNapisane: 15 paź 2014 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Tunezja – Senegal
Typ: under 2,5
Kurs: 1,4
Comeon <plus>

Gospodarze podobnie jak ekipa Senegalu ma na koncie 7 punktów i jest niepokonana w grupie. Tunezja w 10 ostatnich spotkaniach przegrała tylko dwa razy. Najpierw ulegli Kamerunowi na wyjeździe 4-1 a następnie również na wyjeździe przegrali z Belgią 1-0. Gospodarze w 13 ostatnich meczach tylko 4 razy zanotowali wynik powyżej 2,5 bramki w meczu. Senegal natomiast w 10 ostatnich meczach zanotował tylko 1 porażkę przegrywając na wyjeździe z Wybrzeżem Kości Słoniowej 3-1. Senegal z podobnie jak Tunezja większość swych meczy kończył underowo. W 20 ostatnich spotkaniach Senegal tylko 5 razy zaliczył wynik powyżej 2,5 bramki. W pierwszym meczu w Senegalu padł wynik bezbramkowy. Myślę, że i tym razem nie zobaczymy zbyt wielu goli tym bardziej, że jest to mecz o pierwsze miejsce w grupie dlatego spodziewam się statycznej postawy obu drużyn i typuję wynik under 2,5 bramki.

lisek71killbill

PostNapisane: 11 lis 2014 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Dyscyplina:Piłka nożna Towarzyskie
Spotkanie Argentyna-Chorwacja
Typ: Chorwacja +2.5 gola
Kurs 1.40
buk Bet 365 <plus>
Godz: 20:45
Analiza:
Witam, na jutrzejszy dzień wybrałem spotkanie towarzyskie pomiędzy reprezentacjami Argentyny oraz Chorwacji, mój typ na to spotkanie to handicap +2.5 gola dla drużyny Chorwatów, którzy moim zdaniem nie przegrają w tym meczu różnicą 3 bramek, oto też kilka argumentów popierających mój typ: Argentyna może i wygrywa,ale prawie nigdy taką różnicą bramek, zazwyczaj są to wygrane tylko jednym golem, Chorwacja nigdy podczas swoich ostatnich 25 spotkań nie przegrała 3 bramkami, spotkanie odbywać się bedzie na stadionie neutralnym więc teoretycznie Argentyna nie ma atutu własnego boiska, do tej pory obydwa zespoły mierzyły sie ze sobą dwukrotnie w pierwszym spotkaniu w roku 1988 wygrała Argentyna 1:0 następnie w roku 2006 wygrała Chorwacja 2:3 , według mnie kurs na Argentyna jest zdecydowanie zaniżony i tutaj może i zespoł z Ameryki Południowej stworzy sobie więcej sytuacji podbramkowych,ale Chorwacji bedzie pasowała gra z kontry. Myślę że w tym spotkaniu moze paść nawet remis , ja jednak zagram asekuracyjnie na handicap +2.5 dla ekipy z europy.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi baku193 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 12 lis 2014 
Ekspert : Piłka Nożna

Podziękował: 274
Podziękowano: 1917
Turcja- Brazylia
1x2 Cały mecz
Wybierz: Brazylia 1.58 <plus>

Mecz towarzyski z jednym faworytem , Turcy u siebie podejmą Brazylię , Turków czeka 16 mecz z Kazachstanem mecz który muszą wygrać bo sytuacja im się już skomplikowała strasznie i raczej we Francji ich nie zobaczymy , jak się doczytałem Turcy zagrają bez 8 zawodników , Gökhan Gönül,Semih Kaya, Mustafa Pektemek,Mevlüt Erdin , Tore ,Yılmaz , Volkan Demirel , Volkan Babacan , wydaje się że Turcy wyjdą dl kibiców bo mecz będzie transmitowany w wielu krajach i wywołał w Turcji spore zainteresowanie ale wiadomo przyjeżdża Brazylia , inaczej być nie może , a po za tym przede wszystkim skupią się na meczu z Kazachstanem , sam trener Turków wypowiadał się że nie liczy się wynik tylko dobre widowisko a trzeba myśleć o niedzieli , Kazachstan łatwym rywalem nie będzie i Turcy to wiedzą , dziś porażkę każdy kibic im wybaczy w niedziele musi być zwycięstwo , dla tego też sądzę że podopieczni Dungi poradzą sobie ze słabą Turcją bo nie ma co ukrywać że to nie ten sam zespół co choć by w poprzednich eliminacjach do MŚ , Brazylia zagra dziś europejską 11 , Prawdopodobna 11 Canarinhos: Rafael Cabral, Danilo, Miranda, David Luiz, Filipe Luís; Fernandinho, Luiz Gustavo; Willian, Oscar, Neymar; Luiz Adriano naprawdę wygląda to dobrze , przede wszystkim oczy kibiców będą zwrócone na Adriano bo dla niego to olbrzymia szansa by na dłużej zagościć w kadrze , uważam że Brazylia pokona dość pewnie Turków , Turków którzy cel mają jeden wygrać z Kazachami , a to spotkanie jest dla kibiców i z pewne po walczą ale Brazylia na każdej pozycji jest lepsza.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi odzinson
duszaplutoBukmacherzy.com

PostNapisane: 13 lis 2014 

Podziękował: 274
Podziękowano: 1917
Niemcy U21 - Netherlands U21
Trójstronny handicap
Wybór: Germany U21 (-1) 1.95 <plus>

Niemcy zakwalifikowali się do turnieju w Czechach gdzie będą głównym kandydatem do wygrania , dziś sparują z Holandią wydawało by się mocną , niestety Holendrzy do Czech nie pojadą i to jest jakiś znak w kierunku piłki Holenderskiej że coś idzie nie tak , w dorosłej reprezentacji rewelacji nie ma , młodzi grają słabo , no ale do rzeczy mecz odbędzie się w Niemczech , w Niemczech młodzi wyglądają o wiele lepiej , mają dobrych zawodników który grają już w wielkich klubach , sądzę że ten mecz wygrają gospodarze, Holendrzy pokazali że do elity już nie należą przegrywając u siebie z Gruzją czy Słowacją , liczę tutaj n solidne zwycięstwo Niemców , szczególnie że grają w domu i będą chcieli się pokazać zgromadzonej publice.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi odzinson
plutoBukmacherzy.com

PostNapisane: 17 lis 2014 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 500
Spotkanie: Hiszpania - Niemcy
Typ: Czy w tym spotkaniu Hiszpania zachowa czyste konto? Odpowiedź: Nie
Kurs: 1,44 <plus>
Bukmacher: Bet365

Analiza: Kurs 1,44 na to, że Niemcy strzelą w tym spotkaniu choć jednego gola jest całkiem przyzwoity. To już nie jest ta Hiszpania co kiedyś, której bardzo trudno było strzelić bramkę. Na mundialu zagrali fatalnie wysoko przegrywając z Holandią, a nawet z Chile. Teraz w eliminacjach do Euro też najlepiej to nie wygląda. Pomimo słabej grupy już Hiszpania przegrała mecz, a było to ze Słowacją(1:2). Bramkę straciła też Hiszpania w meczu z Macedonią wygranym 5:1. Czyste konto udało im się zachować w meczu z Luxemburgiem i z Białorusią, no ale to nie są wymagający rywale. Niemcy również osiągają wyniki poniżej oczekiwań w eliminacjach. Ich gra jednak wygląda znacznie lepiej niż osiągane wyniki. Gola nie udało im się strzelić tylko z naszą reprezentacją, ale dobrych sytuacji mieli ogromną ilość i to był cud, że żadnej bramki nie straciliśmy. Niemcy nadal są bardzo mocni, potrafią dochodzić do świetnych sytuacji, problemem natomiast jest słaba jak na nich skuteczność. Mimo to jednak co najmniej jednego gola z Hiszpanią zdobyć powinni, w końcu zaczną być bardziej skuteczni.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi klaunovic za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 17 lis 2014 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Dyscyplina:piłka nożna Towarzyskie
Spotkanie:Portugalia u 20-Anglia u 20
Typ: x2 <plus>
Kurs 1.57
Buk Bet 365
Godz: 16:30
Analiza: Witam, na dzień dzisiejszy wybrałem spotkanie towarzyskie reprezentacji do lat 20 w którym Portugalia bedzie podejmowała ekipę Anglii, dla mnie faworytem w tej rywalizacji jest ekipa gości , która w ostatnich spotkaniach pokazywała swoją wysoką dyspozycję, uważam że dziś też młodzi Anglicy będą ekipą która nie zostanie pokonana, Portugalia ma tutaj tak na prawdę jeden atut własne boisko, którego w poprzednich spotkaniach i tak nie była w stanie odpowiednio wykorzystać co pokazują porażki miedzy innymi z Ghaną, Anglia natomiast niespodziewanie ograła przecież silne reprezentację Holandii u20 , oraz Niemiec w takim samym wieku. Ogólnie młodzi Anglicy są niepokonani od 4 kolejnych spotkaniach i właśnie zdecydowanie lepiej spisują się w spotkaniach wyjazdowych aniżeli tych rozgrywanych przed własną publicznoscią, myślę żę w tym dzisiejszym spotkaniu może być podobnie, bo przynajmniej dla mnie są zespołem piłkarsko lepszym niż ekipa z Portugalii, według mnie w tym spotkaniu to goscie zwycięża, nię będzie to wysoka wygrana,ale jak najbardziej jednym golem będą w stanie zwyciężyć. Stawiam na 1:2.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 661 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 45  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]