» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 661 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 45  Następna strona
  Drukuj

Re: MIĘDZYNARODOWE MECZE TOWARZYSKIE oraz INNE (REPREZENTACJ
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 lis 2014 
Ekspert : Piłka Nożna

Podziękował: 274
Podziękowano: 1917
Belgia U21- Norwegia U21
1x2 Cały mecz
Wybierz: Belgia U21 1.45 <plus>

Młodzi Belgowie bardzo solidni pokazali to w Hiszpanii gdzie pewne ograli Hiszpanów 1-4 , choć dorosła reprezentacja wczoraj zawiodła to sądzę że młodzi Belgowie są w stanie wygrać spokojnie , Norwegowie bez szału w ostatnim sparingu przegrali z Chorwatami 3-0 , Norwegowie w 2014 roku wygrali tylko z Azerbejdżanem 0-1 , poza tym porażki z Chorwatami i Portugalią 2-1 , wydaje mi się że Belgia jeśli zagra w podobnym zestawieniu jakie miało miejsce w Hiszpanii to spokojnie to spotkanie wygrają , mam nadzieje że trener nic nie będzie kombinował a gdyby nawet Norwegowie nie są na tyle silni by zagrozić silnym Belgom , podsumowując liczę tutaj na gospodarzy wydają się być zdecydowanym faworytem ale inaczej być nie może bo przecież piłka w Belgii rozwija się kapitalnie , Norwegowie takiego bogactwa nie mają i dziś raczej nie dadzą rady solidnej reprezentacji Belgii.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi odzinson za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 17 lis 2014 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 321
Dyscyplina:Piłka nożna Towarzyskie
Spotkanie Włochy-Albania
Typ: 1
Kurs 1.54
buk Oddsring <plus>
Godzina:20:45
Analiza: Witam, na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie towarzyskie pomiedzy reprezentacjami Włoch oraz Albanii, dla mnie zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym sparingu jest ekipa gospodarzy , która w poprzednim spotkaniu w ramach kwalifikacji do euro tylko zdołała zremisować na swoim stadionie z ekipą Chorwacji, w tym spotkaniu uważam że Włosi sprężą się i wygrają, sądzę że Albania która ostatnio spisywała się na prawdę nieźle w końcu musi jakieś spotkanie przegrać z mocnym rywalem na pewno wygrana w eliminacjach z Portugalią oraz niedawny remis w spotkaniu wyjazdowym do Francji mocno podbudował psychicznie tę ekipę ,ale Włosi są zespołem poukładanym i rzadko zaliczają kilka wpadek pod rząd, jak to miało miejsce w poprzednim meczu z Chorwacją gdzie byli zespołem lepszym ale nie potrafili strzelić bramki więcej od Chorwatów, sądze że w jutrzejszym spotkaniu gospodarze zaatakują od pierwszych minut spotkania i szybko zdobędą bramkę,jak już mówiłem Albania jest słabym zespołem z dużą ilością szczęścia które kiedyś i tak musi się przecież skończyć sądzę że mogą przegrać w tym spotkaniu wysoko,jak to miało miejsce kilka spotkań temu z zespołem Serbii na wyjeździe, gdzie Albania przegrala aż 0:3.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi baku193 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 18 lis 2014 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 1
Podziękowano: 319
Polska - Szwajcaria
Typ: Over 2.5 goli
Kurs: 2.20 <plus>
Bukmacher: Expekt

Zarówno Polacy jak i Szwajcarzy bardzo dobrze (i skutecznie) zaprezentowali się w weekend w meczach o punkty w eliminacjach Mistrzostw Europy 2016. Zarówno "Biało Czerwoni" jak i "Helweci" wygrali swoje spotkania w stosunku 4-0 (Polska pokonała Gruzję, natomiast Szwajcaria Litwę). Myślę, że w bezpośrednim spotkaniu towarzyskim również może być sporo sytuacji podbramkowych i myślę, że dobrym pomysłem jest tutaj zagranie overu bramkowego.
Tym bardziej, że obie ekipy wystąpią w nieco innych składach nie w meczach o punkty. Szczególnie widać rotacje w formacjach defensywnych. W reprezentacji Adama Nawałki na pewno nie zagrają Kamil Glik, Łukasz Piszczek oraz Kamil Grosicki, zmiana nastąpi również w bramce, gdzie zagrać ma od początku Boruc. Co ciekawe w ataku ma zagrać Lewandowski i zależne jaki wariant wybierze Nawałka może zagrać z nim w ataku Milik, lub ewentualnie zostanie wzmocniona druga linia.
Jeśli chodzi o Helwetów to tutaj też trener Vladimir Petković nie będzie mógł skorzystać z usług dwóch podstawowych zawodników, tj. z bramkarza Yanna Sommera i obrońcy Stephana Lichtsteinera.
Podsumowując spodziewam się dobrego spotkania w wykonaniu obu reprezentacji, obie ekipy wszak mają spory potencjał w ofensywnie co pokazały w meczach o punkty. Dziś zagrają w nieco odmienionych zestawieniach szczególnie w formacji obronnej co może sprawić, że nieco łatwiej będzie o bramki w tym meczu. Myślę, że over bramkowy po takim kursie warto jest spróbować zagrać.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi krz1910 za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

VIP
VIP

Podziękował: 855
Podziękowano: 1392
<pilka> Belarus - Mexico Łącznie bramek (Mexico): Powyżej 1.5 @ 1.79 <4listki>
Wiadomo, że to tylko sparing i ze stawkami nie ma co szaleć, ale jak dla mnie wygląda obiecująco. Białoruś miałem okazję oglądać w starciu z Hiszpanami to przez cały mecz potrafili stworzyć sobie jedną sytuację i to w doliczonym czasie gry gdy już wszystko było jasne i Hiszpanie odpuścili. Przegrali 0-3 a to w zasadzie najmniejszy wymiar kary. We wcześniejszych meczach eliminacyjnych było równie słabo bo porażki u siebie 0-2 z Ukrainą i 1-3 ze Słowacją. Pełen obraz nędzy i rozpaczy to remis z Luksemburgiem 1-1. Meksyk od czasu porażki w 1/8 MŚ rozegrał 5 spotkań. Bilans to 4 zwycięstwa i jeden remis. Szczególnie ostatni wynik zrobił wrażenie gdzie ograli na wyjeździe Holendrów 3-2. Dzisiaj wiadomo można spodziewać się kilku roszad w obu składach. Białoruś też nie powinna postawić autobusu w meczu towarzyskim u siebie co tylko da więcej miejsca graczom Meksyku. Także upatruje tutaj w tym szansy na gole dla Meksyku. A kurs zachęcający więc czemu nie.

3-2
<wygrana>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Fernando Torres za ten post:
Bukmacherzy.com

Moderator
Moderator

Podziękował: 1225
Podziękowano: 1331
18 listopada 2014:
Cytuj:

:arrow: Polska - Szwajcaria 1X (1,42) FOR FUN

Przemawia do mnie argument, że jest to ostatni mecz przed Irlandią, więc nie do końca będzie to taki zwykły sparing. Po drugie, od dłuższego czasu piszę, że trzeba budować "na tym optymizmie", więc o ile remisu nie można wykluczyć, o tyle porażka zupełnie mi tu nie pasuje. Dodatkowo, jeżeli tak przeanalizujemy tę awizowaną rezerwę, nie wygląda to najgorzej. W bramce klasa światowa w postaci Boruca. Jędrzejczyk ostatnio przechodzi samego siebie. Glik - wiadomo. Olkowski będzie niesamowicie zmotywowany po ostatnim meczu w Bundeslidze. Jedyne co mi nie pasuje, to to nieszczęście w postaci Cionka. No ale ci z Was, którzy czytają moje wypociny, wiedzą, że jestem zatwardziałym homofobem :lol: , więc jakoś specjalnie tego wątku nie będę rozwijać. Jeżeli zagrają, Żyro i Zieliński będą gryźć trawę, bo w ich przypadku inaczej nie można. Trzeba przyznać, że fajnie to wygląda. Finalnie, bilans kadry we Wrocławiu jest słabiutki, więc też trzeba jakoś zachęcić kibica z południowo-zachodniej części kraju. Aha - no i zapomniałbym. Pod koniec wejdzie Mila i pewnie coś ukłuje :wink:

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi GoGetter za ten post:
Bukmacherzy.com

Znany
Znany

Podziękował: 21
Podziękowano: 164
SZKOCJA-ANGLIA
WTOREK 21:00
BUK: BET 365
TYP: OBIE DRUŻYNY STRZELĄ GOLA
KURS: 1,92
<plus>
Klasyk na Wyspach. Szkoci na Celtic Park podejmują Anglików. Mecz pomiędzy tymi reprezentacjami tylko z nazwy jest towarzyski, tu chodzi o panowanie piłkarskie na Wyspie. Obie ekipy dobrze wystartowały w eliminacjach do ME. Szkoci mają 7 punktów po czterech meczach i trzy punkty straty do liderującej Polski. Anglicy są jak na razie bezbłędni – wygrali wszystkie 4 mecze (stosunek bramek 11:1). Obie drużyny odniosły cenne zwycięstwa w ostatni weekend. Szkoci pokonali innego rywala z Wysp Brytyjskich – Irlandię 1:0, natomiast Anglicy zwyciężyli 3:1 Słowenię (choć krótko przegrywali 0:1). Wiadomo, że obaj trenerzy zapowiadają rotacje w składach, szansę na grę w tym meczu dostanie paru młodych graczy – w Anglii spodziewany jest występ rewelacyjnie spisującego się napastnika z West Bromwich Berahino, na murawie powinni też pojawić się Shaw i Barkley. Wiadomo, że w bramce nie zagra Joe Hart. Trener Szkotów Strachan też powiedział, że chciałby dać szansę na grę w tak niezwykłym meczu jak największej liczbie graczy. Szkoci przegrali tylko 1 z ostatnich 10 meczów (1:2 z Niemcami), a w siedmiu kolejnych zdobywali bramki. Anglicy z ośmiu ostatnich meczów tylko raz nie zdobyli gola – w spotkaniu z Hondurasem. Myślę, że to będzie otwarty mecz, rozgrywany w gorącej atmosferze na Celtic Park i obie ekipy znajdą sposób na pokonanie bramkarza rywali.

„Nie ma drugiego takie klubu w Europie z takim hymnem jak „You’ll Never Walk Alone”. Nie ma drugiego klubu z tak wyjątkową więzią łączącą go z kibicami. Siedziałem na stadionie i fani Liverpoolu spowodowali, że przeszyły mnie dreszcze. 40 000 ludzi. Przez to jeszcze bardziej podziwiam Liverpool.” Holender Johan Cruyff po Finale Pucharu Europy w Stambule

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi anfield za ten post:
Bukmacherzy.com

Białoruś- Meksyk
1x2 Cały mecz
Wybierz: Meksyk 1.58 <minus>

Nie wiem jakim składem zagra Meksyk w tym meczu ale choć by zagrali rezerwami to nie sądzę że mogli by nie wygrać tego spotkania , Białoruś słabiutka kadra stworzona na graczach ligowych i trochę Rosji , Meksyk w naprawdę w bardzo dobrej dyspozycji od MS nie przegrał jeszcze meczu tam przecież prezentowali się bardzo dobrze , sądzę że trener Meksyku wyjdzie od początku dość solidnym zestawieniem i z czasem będzie robił zmiany , Meksyk w ostatnim spotkaniu pokonał Holendrów na ich terenie i strzelił im 3 gole! , Białoruś może się pochwalić zwycięstwami w tym roku z Liechtensteinem czy Tadżykistanem także rywale bardzo egzotyczni , z europejczykami im ciężko a tutaj przyjeżdża solidny Meksyk i jeśli podopieczni Herrery potraktują ten mecz poważnie to powinni spokojnie pokazać lekcję futbolu Białorusina a na pewno o spotkanie wygrać , trzeba pamiętać że to mecz towarzyski jednak jak się ogrywa Holendrów to trzeba wygrać ze słabą Białorusią która w grupie eliminacyjnej jest po za grą i ma punkt w meczu z Luksemburgiem.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 321
Dyscyplina:Piłka nożna Towarzyskie
Spotkanie Boliwia-Wenezuela
Typ: over 1.5 gola
Godz: 01:00 <plus>
Kurs 1.41
Buk Oddsring
Analiza: Witam, na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie z międzynarodowych spotkań towarzyskich w których Boliwia stanie na przeciwko ekipy Wenezueli. Nie odważyłabym się w tym spotkaniu wytypować dokładnego wyniku meczu, pomimo tego że to właśnie gospodarze są faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu, to ja uważam że w sparingach wcale nie chodzi o wynik tylko o sprawdzenie jak ekipa poradzi sobie w przemeblowanym składzie, myślę żę w tym spotkaniu może być podobnie i może tutaj być niespodzianka w takim sensie że gospodarze nie będą w stanie wygrać tego meczu, w ostatnich kilku spotkaniach pomiędzy tymi dwoma zespołami przeważnie wygrywali gości , po prostu Bolwia ma kompleks ekipy Wenezueli nie wygrała na swoim stadionie od 2005 roku, praktycznie 10 lat, ja myślę że w tym spotkaniu obejrzymy conajmniej dwie bramki jak to miało miejsce w poprzednich meczach obydwu zespołów, inne mecze pokazują że defensywa nie stoi na zbyt wysokim poziomie, mój typ to over 1.5 gola w tym spotkaniu .

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi baku193 za ten post:
Bukmacherzy.com

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 17
Podziękowano: 201
Piłka nożna, towarzyski
18.11.2014 18:00
Słowenia - Kolumbia
Typ: 2 <plus>
Kurs: 1.67
Betgun

To najlepszy typ z dzisiejszych spotkań międzypaństwowych. Słowenia obecnie nie jest jakąś specjalnie mocną europejską drużyną. Ale co ważniejsze zagrają dziś w mocno rezerwowym składzie, zabraknie dziś w ich składzie: Handanovica (podstawowy bramkarz), najlepszych strzelców: Ljubijankica i Novakovica. Nie zagra też świetny Kampl oraz Birsa, Cesar, Brecko, Kirm, Stevanovic, Ilicic, Jokic i Matavz. W przedmeczowych wywiadach trener Słowenii mówi o tym, że wie o tym iż z takim składem mogą przegrać i to wyraźnie, ale chce sprawdzić swoje rezerwy. W Kolumbii jakieś zmiany też mogą być ale nie powinny być duże, oczywiście nie zagrają Falcao i Guarin ale i tak skład będzie silny, Kolumbia jest zdecydowanym faworytem.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi mln za ten post:
Bukmacherzy.com

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 379
Dyscyplina: Piłka nożna - TOWARZYSKI, MIĘDZYNARODOWY
Spotkanie: Portugalia - Argentyna
Typ: over 2.5
Kurs: 1.85
Buk: Bet365 <minus>
Godz. 20:45
Analiza:

Drugi z dzisiejszych hitów towarzyskich to na pewno starci Portugalia z Argentyną. Mecz odbędzie się na neutralnym terenie w Anglii a dokładnie w Manchesterze na Old Trafford a dla typu jest to mega istotna informacja.
Obie reprezentacje od niedawna mają nowo dowodzących, Argentyna po świetnych Mistrzostwach Świata musiała dokonać zmiany na ławce trenerskie a wybór padł na Martino. Moim zdaniem bardzo dobry ruch, na pewno jest to trener któremu doświadczenia nie brakuje. Swoją przygodę rozpoczął od rewanżu z Niemcami ogrywając Mistrzów Świata 2:4 a prowadzili już nawet 0:4 nic nie stracili oczywiście ze swojego ogromnej mocy w ofensywie.
Portugalia po katastrofalnym wyniku w Mistrzostwach Świata i kiepskim starcie w eliminacjach do EURO podziękowała za współprace Bento jego miejsce zajął niezwykle doświadczony Fernando Santos. To również moim zdaniem świetny ruch takiego trener który będzie umiał ten zespół poukładać taktycznie potrzebowali. Oczywiście czeka go ciężkie zadanie bo pracy jest wiele, zaczynają od linia defensywnej kończąc na ataku gdzie co prawda jest Ronaldo ale on sam meczu nie wygra chociaż to on ostatnio dał sześć punktów w eliminacjach.
Bramki to najlepsze rozwiązanie w tym typie, Portugalia co prawda po za Ronaldo nie ma tylu indywidualność ale taki Ronaldo też wystarczy a będzie chciał się pokazać na pewno z dobrej strony bo wraca do Manchesteru a po drugie już za chwilę wybór złotej piłki a wiadomo z kim rywalizuje o to miano. Do tego dochodzi tak jak już wspomniałem na początku aspekt teren neutralny a więc kibice przyjdą po to by zobaczyć świetne widowisko nie do końca patrząc z kim tu sympatyzować i obaj trenerzy zdaja sobie z tego sprawę. No i oczywiście jest to mecz towarzyski a więc takiego ciśnienia nie ma jeśli chodzi o grę w defensywie tak jak to ma miejsce o punkty. Argentyna ma mega ofensywę i nie ma co ukrywać powolna defensywa Portugalczyków będzie miała kupę roboty. Martino też nie wystawia swojej najlepszego zestawienia w defensywie. Czuje w kościach świetne widowisko z wieloma bramkami.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 42
Podziękowano: 545
Francja – Szwecja
Typ: 1
Kurs: 1,4
William Hill <plus>

Francja jest faworytem tego pojedynku, ale nie dlatego, że jest dziś gospodarzem tego spotkania, ale dlatego, że Szwedzi zagrają bez swojej największej gwiazdy, czyli Ibrachimovića. Francuzi jako gospodarz ME w 2016 roku musi się przygotowywać do turnieju w meczach towarzyskich dlatego nie może sobie pozwolić na odpuszczanie spotkań. Gospodarze w ostatnim meczu przed własną publicznością zanotowali wpadkę remisując z Albanią 1-1. W poprzednich jednak meczach Trójkolorowi pokonywali jednak m.in. Portugalię 2-1 oraz Hiszpanię 1-0. Szwecja od 5 spotkań jest niepokonana, ale rywali nie mieli zbyt wymagających. Francja najprawdopodobniej zagra w silnym zestawianiu dlatego przed własną publicznością nie powinni mieć problemów z pokonaniem Skandynawów.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi balonik19821 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 19 lis 2014 
Moderator
Moderator

Podziękował: 1225
Podziękowano: 1331
Cytuj:

:arrow: Polska - Szwajcaria 1X (1,42) FOR FUN <gool> <wygrana>

Congo DR - Sierra Leone
Trójstronny handicap
Wybór: Congo DR (-1) 1.71 <plus>

Nie mogłem znaleźć wątku o EPNA także jeśli jest wątek proszę o przeniesienie.
Gospodarze w grupie plasują się na 3 pozycji z dorobkiem 6 punktów , goście w tabeli na ostatnim miejscu z jednym punktem , w tej grupie wiadomo już że z grupy wyjdą drużyny Kamerunu oraz WKS , wiadomo że drużyny z trzeciego miejsca też się liczą i dziś gospodarze zajmują w tej klasyfikacji 4 pozycje i sytuacja wygląda średnio bo dwie drużyny mają po 7 punktów i dziś grają swoje mecze , by się liczyć do wyjścia z trzeciego miejsca jest potrzebna wygrana ale wygrana solidna bo bramki mogą mieć znaczenie , goście to przeciwnik bardzo słaby który stracił w tych eliminacjach 11 goli , w meczu w Sierra Leone Congo wygrało 0-2 , dziś uważam że powinna być solidniejsza wygrana bo grają jako pierwsi i jeśli zależy na szukaniu awansu z trzeciej lokaty trzeba wygrać wysoko i czekać na inne wyniki.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi odzinson za ten post:
Bukmacherzy.com

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Burkina Faso – Angola
Typ: under 2,5
Kurs: 1,5 <plus>
William Hill

Mecz o przysłowiową pietruszkę. Gospodarze zapewnili sobie już awans do przyszłorocznego Pucharu Narodów Afryki a Angola nie ma już szans na awans gdyż, do Gabonu traci już 4 punkty. Obie ekipy nie musza więc jakoś specjalnie się sprężać na to spotkanie. Angola przed własną publicznością przegrała z Burkina Faso aż 3-0. Dziś więc będą się chcieli zrehabilitować, ale przede wszystkim nie przegrać tego pożegnalnego meczu eliminacyjnego. Obie ekipy często kończyły mecz wynikami underowymi dlatego dziś powinno być podobnie. Stawiam na małą ilość bramek. Nie zdziwi mnie wynik 0-0.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi balonik19821 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 30 gru 2014 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Real Madryt – AC Milan
Typ: over 2,5
Kurs: 1,41
Comeon <plus>

Towarzyskie spotkanie w Dubaju to dla obu ekip na kolejne pieniądze od sponsorów. Nic więc dziwnego, że obie ekipy będą chciały wypaść w nim jak najlepiej. W zdecydowanie lepszej formie są Królewscy którzy wygrali 22 mecze z rzędu i dziś będą chcieli podtrzymać tę passę, tym bardziej, że Ancelotti przeciwko swojemu byłemu klubowi zabrał mocną kadrę. Milan to już nie jest ta drużyna sprzed lat, ale ponieważ jest to mecz towarzyski to obie ekipy raczej nastawia się na grę ofensywną, co tylko zapowiada sporo bramek w tym meczu. Poza tym Real jest w rewelacyjnej formie i sam spokojnie będzie mógł pokryć tę tę linię. Zagram asekuracyjnie na over 2,5 bramki w całym meczu.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 661 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 45  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]