» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 379 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 26  Następna strona
  Drukuj

Re: Kobiece ligi 2014/2015
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 lut 2015 
Moderator
Moderator

Podziękował: 527
Podziękowano: 2177
Puchar Hiszpanii, polfinaly. Ja wiem, ze Rivas to nie ta sama druzyna co sezony wstecz, ja wiem, ze Avenida mocna, ja wiem, ze w tym roku druzyna z Madrytu potrafila się juz skompromitowac z GC, przegrac wysoko z Gernika.. Wiem takze, ze w Superpucharze kraju na początku sezonu Avenida zmiotla Rivas z parkietu..
Niemniej jednak tutaj mimo wszystko pogromu nie widze, dlaczego? Rivas w Superpucharze zostalo zmiecione, ale w lidze jakis czas pozniej na terenie Perfumerias dziewczyny juz tak fatalnie nie wyglądaly.. One na dobra sprawe mogly nawet wtedy wygrac, gdyby nie ta slaba ostatnia kwarta.. W tym meczu w porownaniu do starcia o Superpuchar, druzyna Ecopolis wyglądala jednak solidniej, byla Weaver, byla Comfort, zawodniczki, ktore badz co badz decydują teraz o sile tego zespolu..
Druga sprawa, Rivas w tym roku zaliczylo dwie, bardzo wstydliwe porazki, ale pokonalo tez Zamarat, a do polfinalowego starcia o Puchar kraju dziewczyny przystąpią z seria W2 po wygranych z Promete i co wazniejsze Conquerro.
Handi naprawde jest ogromne i naprawde nijak mi sie jakos nie widzi zbicie przez Avenide.. Liga dla Rivas stracona, bo tu o tytul dziewczyny bic sie nie beda.. nie, nie, takze na Puchar mobilizacji nie zabraknie.
Oczywiscie i po drugiej stronie jej nie zabraknie, Avenida w dalszym ciągu faworytem, ale biorąc pod uwage ostatnie dwa mecze Rivas, ostatni mecz ligowy tych ekip, teren.. zbicie mi sie tu po prostu nie widzi.

Rivas Ecopolis - Perfumerias Avenida
Rivas Ecopolis(+17.5)
@1.79

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Moderator
Moderator

Arras - Angers
Angers(+7.5)
@1.79

1/4 Pucharu Francji.
Arras to rzecz jasna nie jest slaba druzyna, to czolowa ekipa w kraju, ktora w tym roku w lidze polegla tylko z Lattes oraz Bourges.. Poza tym dziewczyny wygraly cztery starcia w lidze i pucharowe z Hainaut.. Niemniej jednak z Nantes dziewczyny skonczyly z +4, z Lyonem z +6, z Tarbes last match z +6, a badz co badz Angers w solidnej dyspozycji i tu latwiej nie bedzie..
W skladzie jest pare naprawde fajnych nazwisk, ale troszke ten sklad wąski.
Angers sklad tez niezly, troszke jednak szerszy, do tego forma jak wspomnialem juz wyzej solidna.. W tym roku dziewczyny polegly tylko na jego początku z Bourges, pozniej odnosząc piec kolejnych zwycięstw w lidze miedzy innymi z Landes oraz Tarbes oraz w Pucharze z Tuluza. Niezle to wygląda, dziewczyny dzieki takim, a nie innym wynikom wysoko w tabeli, caly czas z aspiracjami nawet na TOP4..
No wlasnie, ten mecz to nie bedzie tylko walka w Pucharze, ale takze poniekąd walka druzyn, ktore umowmy sie na ten czas bezposrednio walczą o najlepszą czworke w lidze.
Emocji zabraknąc nie powinno, kursy na przyjezdne jednak dla mnie zdecydowanie za duze, ale w W sie bawil nie bede, a zapezbiecze sie niemałym dla mnie handi.

Moderator
Moderator

Jeszcze takie dwie luzne propozycje... Zaczniemy od Turcji, gdzie Fener zagra z Ordu. Faworytkami oczywiscie gospodynie, tu nie ma się co sprzeczac, ale tu moze az tak wysoko sie nie skonczy, dlaczego?
Ordu nizej, zdecydowanie nizej, ale w tym roku tragedii nie ma.. Rozbite Osmaniye, wygrana z Besiktasem.. Poza tym niby cztery porazki, ale zaledwie -4 z Edirne, -13 z Kayseri, -10 z Istanbulem po niezlym meczu, czy w koncu zaledwie -3 last match z Galata nie wyglądaja znow tak zle.. W skladzie pare fajnych nazwisk, jedyne co tu troszke martwi to brak juz Handy.. Jest niby Aleksic, ale cyferki z jej strony raczej slabe, chociaz z Osmaniye przeblysk z jej strony sie zdarzyl. No zle to nie wyglada wbrew pozorom.
Oczywiscie Fener zawsze moze, ale ten sezon nie jest taki wysmienity jakby sie moglo wydawac.. Ok, last match w lidze dziewczyny zbily Osmaniye, ale w ostatnim czasie mielismy +9 z Edirne, czy +9 z Hatay, do tego porazke z Istanbulem, a wczesniej jeszcze na krajowym podworku dziewczynom zdarzaly sie wieksze wpadki.. Ponad to w tygodniu dziewczyny mialy bardzo trudna przeprawe ze Schio, w nastepnym tygodniu czeka je trudna wyprawa do Rosji na mecz z Orenburgiem, ktory wypadaloby wygrac, bo pierwsze miejsce w grupie nie jest pewne.
Druga sprawa, wiadomo, ze nie ma juz McCoughtry, w miejsce ktorej sprowadzono Zellous.. Ok, ex zawodniczka Galaty to nie żaden ogórek, ale to tez nie Angel.. Kolejna sprawa, Tina Charles, ktora minionej nocy grala za oceanem w Sprint NBA All-Star Celebrity Game, a ktorej tu zatem nie zobaczymy, a to jednak sporawy brak.
Zbierając to do kupy, ten mecz nie musi byc wcale teatrem jednego aktora.. Handi sporawe, sprobujemy.

Druga propozycja z Hiszpanii i drugiego polfinalu.. Wygląda na to, ze powinno byc wyrownanie i rzeczywiscie oba zespoly w lidze wysoko... Niemniej jednak jesli mam wybrac, wybiore Girone.. Fakt faktem dziewczynom jakis czas temu przydazyla się wpadka z Gipuzkoa, ale poza tym Girona raczej nie pozostawiala zludzen. Ten rok naprawde solidny jesli chodzi o UNI, wygrana by 20 z Zamarat, wygrana by 21 z Mann Filter, wygrana by 8 z Bembibre, czy w koncu blowout z Avenida.. Robia te wyniki wrazenie..
Conquero w lidze niewiele za Girona, to oczywiscie bardzo ciekawa druzyna... w tym roku dziewczyny podobnie jak Girona z 4-1, ale z Zamarat oraz Mann Filter, czyli druzynami, z ktorymi grala w ostatnim czasie takze Girona, Conquero wypadlo jednak slabiej.. Ponad to dwa ostatnie mecze w wykonaniu dziewczyn to porazka z Rivas i bardzo trudny mecz z Gernika.. Z tym drugim rywalem wygrac sie udalo i to jako tako wrazenie robi, chociaz mysle, ze Gernika po tym odrobieniu strat w 4q i wyjsciu na 70-65 sama chyba nie wie jak to przegrala..
Jeszcze w listopadzie, w lidze wygralo Conquero, ale teraz mysle, ze szansa na rewanż niemala.. W tym ostatnim czasie bardziej trafia do mnie jednak Girona i po takim kursie obowiązkowo sprobowac trzeba.

Fenerbahce - Orduspor
Orduspor(+13.5)
@1.79

Girona - Conquero
Girona
@1.94

Moderator
Moderator

Mialo dzis juz nic nie byc, ale doloze dwa zaklady z Pucharu Francji..
Delikatne obawy sa, bo tu glownym znakiem zapytania jest to jak powaznie do meczu podejdzie Montpellier.. Z drugiej strony no nie robmy jaj, roznica klas jest tu przeogromna...
Fakt faktem Roche Vendee w poprzedniej rundzie z kwitkiem odprawilo Tarbes, fakt faktem dziewczyny w drugiej lidze sa na pierwszym miejscu, na swoim koncie majac zaledwie trzy porazki.. Wszystko pieknie, wszystko ladnie, ale.. Z Tarbes dziewczyny wygraly by 13, to sie chwali na pewno, ale dzis rywal zdecydowanie mocniejszy niz ten ostatni, rywal, ktory to samo Tarbes ogral pod koniec stycznia by 28, to po pierwsze.. Po drugie, fajnie, ze Roche Vendee lideruje w drugiej lidze, na swoim koncie ma zaledwie trzy porazki, ale to jest nadal DRUGA liga, poziom nizej jednak niz najwyższa klasa rozgrywkowa..
Lattes wygląda naprawde ladnie, co prawda w tygodniu dziewczyny polegly z Wisla, za kilka dni mecz z Praga o awans, ale te dwie druzyny dzieli taka przepasc, ze jakos mnie to wszystko specjalnie nie odstrasza. Wbrew pozorom to handi nie jest az tak wysokie, tu Lattes niezaleznie kim wyjdzie stac mysle spokojnie na +25.. Ponad to nijak nie widzi mi sie, zeby Montpellier pozwolilo rywalkom na niemal 60 punktow.. Tutaj dla mnie sukcesem dla Roche Vendee bedzie wyjscie z 50 oczek.
Tak to tu widze, zobaczymy, czy mam razje.

Roche Vendee - Montpellier
Montpellier(-18.0)
@1.615

Roche Vendee poniżej 57.5
@1.86

Moderator
Moderator

Cytuj:
Rivas Ecopolis - Perfumerias Avenida
Rivas Ecopolis(+17.5)
@1.79

Cytuj:
Arras - Angers
Angers(+7.5)
@1.79

Cytuj:
Fenerbahce - Orduspor
Orduspor(+13.5)
@1.79

Cytuj:
Girona - Conquero
Girona
@1.94

Cytuj:
Montpellier(-18.0)
@1.615

Cytuj:
Roche Vendee poniżej 57.5
@1.86

Slabizna dzis, co tu wiele pisac..
Rivas tragedia.. Tu jeszcze przy wysokim prowadzeniu Avenidy liczylem, ze dziewczyny nieco odpuszcza, ale druzyna z Madrytu byla dzis na tyle slaba, ze to nie mialo wiekszego znaczenia..
Angers trzymalo sie niezle do konca 2q, jeszcze na początku 3q bylo tylko -4, ale jak potem gospodynie ruszyly bylo po zabawie. 3q wygrana by 15 i wynik spotkania byl juz ustalony. Przyjezdne w ostatniej kwarcie probowaly odrobic straty, doszly rywalki na 9 oczek, ale to bylo za malo.
Orduspor niezle wyglądalo w 1q, ale Fener pozniej odrobilo, przegonilo i zabilo, choc do pokrycia handi przez przyjezdne zabraklo czterech oczek.
Krolowymi sa dzis jednak zawodniczki Girony.. Pomijam juz to, ze dziewczyny mialy 62-60 na 20 sekund przed koncem meczu i daly rywalkom doprowadzic do OT.. No, ale co zrobily w dogrywce to smiech na sali.. Girona miala 69-62 na 1:33 przed koncem, po czym Conquero w minute, doslownie w minute wyszlo na prowadzenie i wygralo 69-70...
Jedynie Montpellier nie zawiodlo.. Dziewczyny juz po 1q mialy wyrobione handi, pozniej tylko dobily rywala. Zabraklo Bass, ktora tam miala drobne problemy (choc na lawce byla), ale to nie mialo przy takim rywalo wiekszego znaczenia. Under tez ladnie, choc jeszcze w pewnym momencie 2q myslalem, ze bedzie pod gorke.. Cale szczescie sie udalo.

PostNapisane: 15 lut 2015 
Moderator
Moderator

Avenida - Conquero
Avenida(-5.5)
@1.47

Juz na jutro.
Wielki final Copa de la Reina i jak dla mnie bardzo wyrazny faworyt. Oczywiscie jak juz dzis wspominalem, Conquero w lidze wysoko, w tym roku 4-1, do tego na pewno robi wrazenie odprawienie Girony w 1/2... Niemniej jednak pomijając juz te ligowe starcia, ktore w 100% jak pisalem nie przekonywaly skupmy sie na dzisiejszym polfinale. Girona chyba sama nie wie jak ten mecz mogla przewalic... Na kilkanascie sekund przed koncem UNI mialo 62-60, ale Conquero zdolalo wyrownac, doprowadzając tym samym do OT.. Tam Girona lepiej zaczela, na 1:33 przed koncem miala +7, Conquero nie potrafilo przez ten czas zdobyc punktu.. Wydawalo sie, ze jest po meczu, a tu nagle Conquero w minute zrobilo 8-0 i na 30 sekund przed koncem prowadzilo 69-70 nie oddając juz prowadzenia do konca..
No nie mam pojecia jak mozna to bylo w taki sposob przewalic, ale juz trudno.. co nie udalo sie dzis mam nadzieje uda sie jutro.
Avenida bez problemow odprawila dzis z kwitkiem Rivas, krotko rzecz ujmują demolując rywalki.. Tu w zasadzie nie ma o czym pisac, Rivas bylo dzis kompletnie bezradne.
No i tak prawde mowiac jakos nie wydaje mi sie, zeby jutro mialo byc inaczej. Ok, moze Avenida tak nie zmiecie rywalek, ale biorąc pod uwage dzisiejsze mecze obu ekip uwazam, ze wygrana bedzie pewna.
Handi obnizone, nie wyglada to zle, zobaczymy.

PostNapisane: 16 lut 2015 
Moderator
Moderator

Cytuj:
Sparta & K Vidnoe - UMMC
UMMC(-12.0)
@1.93

Cytuj:
Avenida - Conquero
Avenida(-5.5)
@1.47

Moderator
Moderator

Dzis zrobimy sobie wycieczke z nowym biurem podróży Ja$$iu Tours do Rumunii.
Na tapecie mecz pomiedzy czolowka, a dolem tabeli, czyli to co Wojtek w tej lidze lubi najbardziej.. Dlaczego? A no tak jak juz tu kilka razy wspominalem dlatego, ze roznica klas miedzy ekipami z czolowki, a tymi slabymi jest tak kolosalna, ze z reguly z takimi handi problemow wiekszych nie ma.
Targu Mures to nie jest w Rumunii może druzyna tak calkiem beznadziejna, ale jednak od przyjezdnych i calej czolowki wyraznie slabsza.. W ostatnim czasie gospodynie tego meczu mialy zreszta okazje mierzyc sie z dwoma ekipami z gory tabeli i jednym niezlym sredniakiem.. no i raczej tych spotkan dziewczyny milo wspominac nie beda.. -27 z Alexandria, -36 z Targoviste oraz -28 z Timisoara zreszta to wszystko zdaje sie potwierdzac.
Last match to co prawda wygrana by dd z Oradea, ale powiedzmy sobie szczerze.. tam sie inaczej skonczyc nie moglo patrząc na rywala.
Jesli chodzi o sklad szalu nie ma.. Ok, od dwoch spotkan mamy tu McIntyre, ale znowu z Oradea nie zagrala Graham.. Lawka slaba, no to sie tu dobrze skonczyc nie moze.
Przyjezdne jak wspomnialem zdecydowanie lepsze.. Last week dziewczyny z kompletem zwycięstw wygraly swoja grupe w CEWL, w lidze plasuja sie na wysokim trzecim miejscu, w ostatnim meczu, w sobote, dziewczyny rozbily Galati by 33, a to badz co badz druzyna znacznie lepsza niz Targu Mures..
Sklad solidny, do gry w sobote powrocila Boriga, ktorej brakowalo w meczach z Ostrava w CEWL, no naprawde wygląda to tu o niebo lepiej.
Wiadomo jak to handi wyglada, ale w meczach taki jak ten, przy sporych roznicach w mozliwosciach blowouty są formalnoscią.

Nova Vita - ICIM Arad
ICIM Arad(-29.5)
@1.85

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Wojtek_89
Bukmacherzy.comchemiczny

Moderator
Moderator

Cytuj:
Nova Vita - ICIM Arad
ICIM Arad(-29.5)
@1.85

Było troszke nerwowo w 1q, kiedy gospodynie mocno zaczely od trzech trojek, pozniej prowadzily 11-5, ale jeszcze po 10 minutach mialy -6..
Ostatecznie przyjezdne zbily az milo.

Ekspert
Ekspert

Podziękował: 47
Podziękowano: 694
Wojtek_89 napisał(a):
Cytuj:
Nova Vita - ICIM Arad
ICIM Arad(-29.5)
@1.85

Było troszke nerwowo w 1q, kiedy gospodynie mocno zaczely od trzech trojek, pozniej prowadzily 11-5, ale jeszcze po 10 minutach mialy -6..
Ostatecznie przyjezdne zbily az milo.

Zlapalem prz -22,5

Gratuluje dobrej passy;)

Cały Rok : 198-72 || Yield: +10,75% || Skuteczność: 73,3%

STATYSTYKI Pick 2017

STYCZEŃ : 20-7 || Yield: +9,87%
LUTY : 10-3 || Yield: +16,7%
MARZEC : 22-3 || Yield: +41,62%
KWIECIEŃ : 2-2 || Yield: -29.5%
PAŹDZIERNIK : 0-0 ||

CZARNA LISTA - Valencia kosz

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi chemiczny za ten post:
Wojtek_89

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 17 lut 2015 
Moderator
Moderator

Dzis po raz kolejny wybierzemy się z Ja$$iu Tours do Rumunii.. Przed nami kolejny mecz z cyklu "to co Wojtek lubi najbardziej", czyli starcie ekipy z czolowki z outsiderem..
Rapid to najslabsza druzyna w lidze, o czym tu juz zreszta raz, czy dwa wspomnialem.. W ostatnim czasie dziewczyny tylko z tymi slabszymi nie zostaly zmiecione z parkietu (chociaz przegraly), poza tym jesli chodzi o mecze z druzynami lepszymi konczylo się krotko mowiąc pogromami.. -64 z Targoviste, -76 z Arad, -30 z Timisoara i w koncu last match -52 z Alba.. No te wyniki mowią same za siebie. Fakt faktem w ostatnim meczu jeszcze w pierwszej polowie takiej tragedii z Alba nie bylo, Rapid mial "tylko" -13 w plecy, ale po przerwie rywalki byly bezlitosne..
Sklad tak jak wspominalem fatalny, oparty glownie na Rumunkach i jednej reprezentantce Mlodawii.. Niby Rapid powinien sie cieszyc, bo po absencji w starciu z Arad wrocila Burlakova, ale ona ani z Timisoara, ani Alba niestety dla druzyny wiele nie pokazala.
Przyjezdne to rzecz jasna druzyna znacznie mocniejsza.. Dziewczyny plasują sie na dobrym, piatym miejscu prezentujac naprawde fajna forme.. W ostatnim czasie dziewczyny potrafily ograc Albe, te slabsze zespoly z kolei odprawiając bez najmniejszych problemow.. Z Oradea +41, z Targu Mures +26, z Satu Mare +24 i w koncu w miniona sobote +41 z Craiova.. No jesli tu konczylo sie tak wysoko nie inaczej bedzie w starciu z Rapidem, bo jednak gospodyniom do powyzszych ekip brakuje.
Sklad zdecydowanie mocniejszy, tu na glowe nazwiska biją te po drugiej stroni.. No nie maja zadnych argumentow gospodynie po swojej stronie, a to, ze one sa slabsze... duzo slabsze bylo widac jak na dloni w pierwszym meczu tych druzyn, kiedy Alexandria wygrala... 82-32. No i ok, wowczas zabraklo w szeregach Rapidu, Burlakovej, ale czy to cos zmienia? Tak jak napisalem kiedys, ona cyferki notuje niezle, ale te dwa mecze po powrocie bardzo przecietne, a nawet z nia w skladzie.. badzmy powazni, Rapid jest zdecydowanie slabszy i to wiele nie zmienia.
No ja tu widze kolejny blowout i chetnie handi pobiore, dla mnie warto.

Rapid Bukareszt - CSBT Alexandria
CSBT Alexandria(-32.5)
@1.85

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Wojtek_89
Bukmacherzy.comchemiczny

Moderator
Moderator

Zajrzyjmy jeszcze na Litwe, choc tylko dla sprawdzenia..
Siauliai, ekipa, o ktorej bylo tu sporo, "czolowa" druzyna w lidze... od konca. Formy nie ma, sklad slaby, Mikelenaite out... W ostatnim meczu dziewczyny zostaly zdemolowane przez Aistes i w zasadzie tu mimo, ze mecz w domu nie powinno byc inaczej.. Ja jednak w handi bawil sie nie bede, pojde w over gospodyn w 1q, bo tu juz od pierwszych minut przewaga Suduvy powinna byc bardzo widoczna.
Druga sila ligi po nieco slabszym okresie, kiedy dziewczyny zaliczyly L2, teraz z seria W4, podczas ktorej udalo sie wygrac wysoko z Aistes, czy Utena co tu zasluguje na najwieksze brawa.. Poza tym dziewczyny odprawily Jaunieji oraz last match VICI..
Forma jest, przy mozliwosciach jakie dziewczyny maja, przy slabiutkiej D rywalek tu w zasadzie po pierwszych dziesieciu minutach i wynik w granicach 30 oczek Suduvy mnie nie zdziwi.
Niemniej jednak typ dla sprawdzenia, bo co dzis wejsc mialo, weszlo.

Siauliai University - Suduva
Suduva powyżej 22.5 1q
@1.77

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Wojtek_89 za ten post:
Bukmacherzy.com

Moderator
Moderator

Cytuj:
Rapid Bukareszt - CSBT Alexandria
CSBT Alexandria(-32.5)
@1.85

Cytuj:
Siauliai University - Suduva
Suduva powyżej 22.5 1q
@1.77

PostNapisane: 18 lut 2015 
Moderator
Moderator

Dzis wybierzemy się na wycieczke do Rosji.. Lekko, bez napinki, ale sprobujemy.
Dynamo, Dynamo.. sezon temu zdobyty Puchar Europy, teraz druzyna daleka od nawet dobrej.. Sklad powiedzmy sobie szczerze, bez tych zagranicznych zaciagow nie rzucający na kolana, ale tu przede wszystkim forma daleka od doskonalej.. W ostatnim czasie dziewczyny wielkich wynikow nie wykrecaly.. Moskwianki męczyly sie pod koniec stycznia z Noginskiem, a last match przeszly same siebie przegrywając w domu z Ivanovo kompromitując się wrecz w ostatniej kwarcie..
Vologda to nie jest moze druzyna aspirująca do tytulu, ale dziewczyny minimalnie za Moskwiankami i tu ewentualna wygrana by 4 or more pozwolilaby im przeskoczyc Dynamo. W skladzie pare fajnych nazwisk, ale przede wszystkim Vologda w ostatnim czasie notowala calkiem niezle wyniki.. No jeszcze nieco ponad miesiąc temu, na początku stycznia dziewczyny ograly Kursk, pozniej rozbily Ivanovo, a last match mimo porazki z UMMC nie wypadly wcale zle.
Najgorzej to nie wyglada i tu bym przyjezdnych absolutnie nie skreslal, a po tak atrakcyjnym kursie tym bardziej trudno się oprzeć.
Zobaczymy.

Dynamo M - Vologda-Chevakata
Vologda-Chevakata
@2.15

PostNapisane: 18 lut 2015 
Moderator
Moderator

Cytuj:
Dynamo M - Vologda-Chevakata
Vologda-Chevakata
@2.15

No szkoda tej tragicznej 3q... W 4q Vologda jeszcze gonila, miala dwukrotnie -4, na parenascie sekund przed koncem -3, ale niestety to tyle, -5FT.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 379 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]