» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj

Re: Snooker - sezon 2014/15
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 mar 2015 
VIP
VIP

Podziękował: 780
Podziękowano: 1323
Powyżej 5.5 Marco Fu v Mark Davis
(Suma frame'ów 2-drogowo) 17/03/2015 Brak 1.53
Shaun Murphy Shaun Murphy v Peter Ebdon
(Wygra mecz) 17/03/2015 Brak 1.30
Bet365 2/10

Marco v Mark to może być moim zdaniem ciekawy pojedynek. Gdybym miał wybrać zwycięzce postawiłbym na Fu, ale na tę chwilę mój typ wydaje się bardziej bezpieczny. W tym roku Mark już raz skopał zadek Fu 3-0, ale patrząc na historie ich gier to raczej prowadzą wyrównane pojedynki i na to dzisiaj liczę.
Co do drugiego pojedynku to w tym roku Ebdon jak by odżył i sobie bardzo ładnie pogrywa właściwie to nie wiem czy nie lepiej było również postawić na over. No ale młodszy z anglików to klasa sama w sobie i mam nadzieje że ściśnie poślady od samego początku bo zdarza mu się przysnąć, a tu gramy do czterech wygranych framów i może być ciężko z odrabianiem strat. Shaun w tym roku łyknął Mastersa, a finał z Neilem to majstersztyk i 10-2 robi wrażenie. No ale to inny czas i inny turniej po spotkaniu będziemy mądrzejsi ;)

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 17 mar 2015 
VIP
VIP

Wolker napisał(a):
Powyżej 5.5 Marco Fu v Mark Davis
(Suma frame'ów 2-drogowo) 17/03/2015 Brak 1.53
Shaun Murphy Shaun Murphy v Peter Ebdon
(Wygra mecz) 17/03/2015 Brak 1.30
Bet365 2/10

Marco v Mark to może być moim zdaniem ciekawy pojedynek. Gdybym miał wybrać zwycięzce postawiłbym na Fu, ale na tę chwilę mój typ wydaje się bardziej bezpieczny. W tym roku Mark już raz skopał zadek Fu 3-0, ale patrząc na historie ich gier to raczej prowadzą wyrównane pojedynki i na to dzisiaj liczę.
Co do drugiego pojedynku to w tym roku Ebdon jak by odżył i sobie bardzo ładnie pogrywa właściwie to nie wiem czy nie lepiej było również postawić na over. No ale młodszy z anglików to klasa sama w sobie i mam nadzieje że ściśnie poślady od samego początku bo zdarza mu się przysnąć, a tu gramy do czterech wygranych framów i może być ciężko z odrabianiem strat. Shaun w tym roku łyknął Mastersa, a finał z Neilem to majstersztyk i 10-2 robi wrażenie. No ale to inny czas i inny turniej po spotkaniu będziemy mądrzejsi ;)

Taaaaaaaa Marco - Mark 1-4
Murphy - Ebdon 3-4

Ostatnio edytowano 22 mar 2015 przez Wolker, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 19 mar 2015 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 494
Spotkanie: Mark Williams - Judd Trump
Typ: Mark Williams (z handicapem +2,5 frejma)
Kurs: 1,41 <plus>
Bukmacher: Marathonbet

Analiza: Będzie to ćwierćfinał turnieju World Grand Prix. Mark Williams to zawodnik, który jakoś nie leży Trumpowi i można powiedzieć, że ostatnimi czasy jest jego zmorą. To właśnie Mark Williams wyeliminował Judda trumpa z turnieju Indian Open wygrywając z nim 4:3. W turnieju Welsh Open obaj zawodnicy również mieli okazję ze sobą zagrać i wtedy też wygrał Mark Williams i to aż 4:1. Mark Williams od jakiegoś czasu prezentuje naprawdę niezłą formę i przypomina tego Williamsa sprzed lat. Tutaj Williams miał dwa bardzo trudne mecze, jednak wygrał je 4:3. Przeczuwam kolejne zwycięstwo Marka Williamsa nad Juddem Trumpem, a handicap +2,5 wydaje się bardzo bezpieczną opcją, bo zupełnie nie widzi mi się tutaj wynik 4:1 lub 4:0 dla Trumpa.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi klaunovic za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 22 mar 2015 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Spotkanie: Judd Trump - Ronnie O'Sullivan
Typ: Ronnie O'Sullivan
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bet365

Analiza: Po wczorajszych meczach spodziewałem się niższych kursów na O'Sullivana, a tutaj taka miła niespodzianka. O'Sullivan bez najmniejszego problemu pokonał swojego półfinałowego przeciwnika, którym to był Bingham. Ronnie wygrał ten mecz 6:0 pokazując się z bardzo dobrej strony. Trump w swoim meczu był o krok od porażki, gdyż przegrywał już z Gouldem 1:5, jednak walczył do końca i ostatecznie wygrał 6:5. To zwycięstwo Trump jednak bardziej zawdzięcza temu, że Gould kompletnie przestał grać od stanu 5:1, a nie swojej jakiejś nadzwyczajnej grze. Z Williamsem też zagrał on kiepski mecz i miał sporo szcześcia, że awansował. Trump to utalentowany zawodnik, ma swoje atuty, ale O'Sullivan jeśli ma dzień, to jest praktycznie nie do pokonania, no i Trump nie przekonuje mnie swoją grą w tym turnieju.

VIP
VIP

:arrow: Trump Judd - O'Sullivan Ronnie Total century breaks : Total Więcej niż(1.5) 1.81
BetCity 4/10

I cóż tu napisać obaj w tym turnieju nie zachwycają. The Ace w tym turnieju dwie setki, a The Rocket żadnej :shock: Nie mniej Judd jest na tę chwilę liderem w klasyfikacji setek w tym sezonie (67), a Ronnie okupuje trzecie miejsce (38). Dzisiaj finał więc myślę że obaj zepną poślady i pokażą lepszą grę niż dotychczas w tym turnieju. Grają do 10 wygranych frejmów więc myślę że parę okazji na century break się znajdzie. Każdego z nich stać aby samemu w bić dwie setki kurs jak dla mnie wystarczający aby zagrać. Napszykład wBet365 linia jest ustawiona na 2,5 za 1,9 :wink:

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Wolker
Wojtek1987Zachary

VIP
VIP

Wolker napisał(a):
:arrow: Trump Judd - O'Sullivan Ronnie Total century breaks : Total Więcej niż(1.5) 1.81
BetCity 4/10

I cóż tu napisać obaj w tym turnieju nie zachwycają. The Ace w tym turnieju dwie setki, a The Rocket żadnej :shock: Nie mniej Judd jest na tę chwilę liderem w klasyfikacji setek w tym sezonie (67), a Ronnie okupuje trzecie miejsce (38). Dzisiaj finał więc myślę że obaj zepną poślady i pokażą lepszą grę niż dotychczas w tym turnieju. Grają do 10 wygranych frejmów więc myślę że parę okazji na century break się znajdzie. Każdego z nich stać aby samemu w bić dwie setki kurs jak dla mnie wystarczający aby zagrać. Napszykład wBet365 linia jest ustawiona na 2,5 za 1,9 :wink:

FiszekZachary

PostNapisane: 27 mar 2015 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękowano: 6
Dyscyplina: snooker
Spotkanie Matthew Selt - Mark Williams
Typ: 2
Kurs 1.44
Buk Bet 365
Godz: 15:00
Analiza:
Mecz ćwierćfinałowy trunieju finałowego PTC. O ile obecność Marka Williamsa nie jest zaskoczeniem, o tyle to że Selt gra o półfinał już trochę tak. Selt dużo mniej utytułowany od Williamsa, a to że gra w ćwierćfinale zawdzięcza dość szczęśliwej drabince. Nazwiska, które pokonał nie rzucają na kolana, bo Lines i Wakelin nie są graczami utytułowanymi. Williams w ostatnim czasie prezentuje się dość solidnie. Finał w Gdyni, półfinał w Indiach, w międzyczasie zdobyte mistrzostwo świata seniorów. We wczorajszym meczu z Selbym gra dość nierówna i zwycięstwo szczęśliwe to jednak w pierwszym meczu z Un-Noohem zaprezentował się solidnie. Williams potrafi wbijać, na tym turnieju już 2 setki co pokazuje że jest w dobrej formie. format meczu dość krótki, bo do wygranych 4 frejmów co jednak nie powinno przeszkadzać Williamsowi, który od początku narzuci swój styl gry. Stawiam na pewne zwyciestwo Walijczyka.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi michael8
peter93Fiszekkillbill

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Spotkanie: Martin Gould - Judd Trump
Typ: Martin Gould (z handicapem +2,5 frejma)
Kurs: 1,44
Bukmacher: Bet365 <plus>

Analiza: Obaj gracze spotkali się niedawno na turnieju World Grand Prix. Mecz ten był niezwykle emocjonujący, gdyż Martin Gould prowadził już 5:1, by nagle przestać grać i przegrać 5:6. Trudno powiedzieć co się z nim stało od stanu 5:1. W każdym razie Gould pokazał, że potrafi walczyć z Trumpem. Nie tylko Trump ma problemy z Gouldem, gdyż ten zawodnik jest teraz naprawdę mocny i potrafi wygrywać z najlepszymi. Przekonał się o tym w poprzedniej rundzie Shaun Murphy, który został pokonany 2:4. W pierwszej rundzie Gould wygrał z Michaelem White 4:3, a White to też dość solidny zawodnik. Trump w pierwszej rundzie ograł bez problemu Brecela, jednak Brecel bardzo źle grał. W drugiej rundzie było zwycięstwo z Kingiem 4:2. Gould według mnie jest lepszym graczem niż King, więc skoro Kingowi udało się wygrać 2 frejmy, to Gould również powinien co najmniej tyle samo ugrać. Faworytem meczu jest Trump, ale nie widzę tutaj jego gładkiego zwycięstwa 4:0 lub 4:1. Gould powinien postawić tutaj mocny opór.

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękowano: 6
michael8 napisał(a):
Dyscyplina: snooker
Spotkanie Matthew Selt - Mark Williams
Typ: 2
Kurs 1.44 <plus>
Buk Bet 365
Godz: 15:00
Analiza:
Mecz ćwierćfinałowy trunieju finałowego PTC. O ile obecność Marka Williamsa nie jest zaskoczeniem, o tyle to że Selt gra o półfinał już trochę tak. Selt dużo mniej utytułowany od Williamsa, a to że gra w ćwierćfinale zawdzięcza dość szczęśliwej drabince. Nazwiska, które pokonał nie rzucają na kolana, bo Lines i Wakelin nie są graczami utytułowanymi. Williams w ostatnim czasie prezentuje się dość solidnie. Finał w Gdyni, półfinał w Indiach, w międzyczasie zdobyte mistrzostwo świata seniorów. We wczorajszym meczu z Selbym gra dość nierówna i zwycięstwo szczęśliwe to jednak w pierwszym meczu z Un-Noohem zaprezentował się solidnie. Williams potrafi wbijać, na tym turnieju już 2 setki co pokazuje że jest w dobrej formie. format meczu dość krótki, bo do wygranych 4 frejmów co jednak nie powinno przeszkadzać Williamsowi, który od początku narzuci swój styl gry. Stawiam na pewne zwyciestwo Walijczyka.

3-4, mogło być spokojnie, ale dwa razy Williams przegrał frejma 1 punktem. <plus>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi michael8
kociol77tifoFiszek

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 30 mar 2015 
VIP
VIP

Peter Ebdon Peter Ebdon v Zhang Anda
(Wygra mecz) 30/03/2015 Brak 1.40
Stephen Maguire David Morris v Stephen Maguire
(Wygra mecz) 30/03/2015 Brak 1.30
Bet365 5/10

Postawiłem na dwóch faworytów i mam nadzieję że będzie zielono :wink: Peter jak by się w tym sezonie odrodził regularnie wygrywa pokonując miedzy innymi takich zawodników jak Maguire, Murphy w World Grand Prix czy Higginsa Higgins w German Masters. Anda odwrotnie większość pojedynków przegrywa i to wysoko grając z przeciętnymi zawodnikami.
Stephen ma czasami dziwne przestoje, ale w większych turniejach się spina i zachodzi wysoko. David w tym roku raczej cieniutko pogrywa. Maguirem grał w tym roku w German Masters i Stephen wygrał dopiero w deciderze, ale tak po za tym z czołówką przegrywał wysoko. Moim zdaniem na niespodzianki nie ma raczej co tu liczyć.

kociol77tifo

VIP
VIP

Wolker napisał(a):
Peter Ebdon Peter Ebdon v Zhang Anda
(Wygra mecz) 30/03/2015 Brak 1.40
Stephen Maguire David Morris v Stephen Maguire
(Wygra mecz) 30/03/2015 Brak 1.30
Bet365 5/10

Postawiłem na dwóch faworytów i mam nadzieję że będzie zielono :wink: Peter jak by się w tym sezonie odrodził regularnie wygrywa pokonując miedzy innymi takich zawodników jak Maguire, Murphy w World Grand Prix czy Higginsa Higgins w German Masters. Anda odwrotnie większość pojedynków przegrywa i to wysoko grając z przeciętnymi zawodnikami.
Stephen ma czasami dziwne przestoje, ale w większych turniejach się spina i zachodzi wysoko. David w tym roku raczej cieniutko pogrywa. Maguirem grał w tym roku w German Masters i Stephen wygrał dopiero w deciderze, ale tak po za tym z czołówką przegrywał wysoko. Moim zdaniem na niespodzianki nie ma raczej co tu liczyć.

Stephen bez problemu do jednego za to Ebdon :shock: prowadził 4-2 i doprowadził do decidera którego ledwo co wygrał bo Anda swoje szanse miał. Uff.

peter93Fiszek

VIP
VIP

:arrow: Powyżej 0.5 John Higgins v Yu De Lu
(Centuries w meczu 2-drogowo) 31/03/2015 Brak 2.20
Bet365 2/10

Jedna setka do pięciu wygranych frejmów? Myślę że spokojnie do zrobienia. John słynie zbudowania wysokich breaków na tę chwilę znajduje się na 9 miejscu z 23 breakami na koncie w tym sezonie. Lu ma ich na tę chwile zaledwie cztery, ale kto wie może akurat jutro wbije piątą :wink: Oczywiście głównie liczę na Johna. Jak dla mnie kurs wart ryzyka kto chce wyższy kurs może postawić John over 0,5 za 2,5 Bet365

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Wolker za ten post:
killbill

PostNapisane: 31 mar 2015 
VIP
VIP

Wolker napisał(a):
:arrow: Powyżej 0.5 John Higgins v Yu De Lu
(Centuries w meczu 2-drogowo) 31/03/2015 Brak 2.20
Bet365 2/10

Jedna setka do pięciu wygranych frejmów? Myślę że spokojnie do zrobienia. John słynie zbudowania wysokich breaków na tę chwilę znajduje się na 9 miejscu z 23 breakami na koncie w tym sezonie. Lu ma ich na tę chwile zaledwie cztery, ale kto wie może akurat jutro wbije piątą :wink: Oczywiście głównie liczę na Johna. Jak dla mnie kurs wart ryzyka kto chce wyższy kurs może postawić John over 0,5 za 2,5 Bet365

Higgins w siódmej partii 114 :mrgreen:

VIP
VIP

Powyżej 6.5 Jamie Cope v Shaun Murphy
(Alternatywna suma w meczu) 31/03/2015 Brak 1.50
Mark Williams Mark Williams v Zhao Xintong
(Wygra mecz) 31/03/2015 Brak 1.28
Bet365 3/10

Higginson Andrew - Trump Judd Handicap2(-1.5) 1.31
Williams Mark J. - Zhao Xintong Handicap1(-1.5) 1.49
BetCity 3/10

:arrow: Powyżej 0.5 Andrew Higginson v Judd Trump
(Centuries w meczu 2-drogowo) 31/03/2015 Brak 1.72
Bet365 2/10

W pierwszym spotkaniu Czarodziej jest murowanym faworytem tylko czy aż takim żeby wygrać do jednego? Moim zdaniem absolutnie nie, dwie partie w zasięgu Jamiego są chociaż trzeba przyznać że w tym sezonie jakoś nie błyszczy i miewał lepsze czasy. Historia ich gier również pokazuje że raczej są to spotkania zacięte, to ostatnie trzy wyniki:
20.04.14 Murphy Shaun - Cope Jamie 10:9
01.04.14 Murphy Shaun - Cope Jamie 5:1
Oczywiście cyferki nie grają, ale jak dla mnie 1,5 jest tu jak najbardziej do grania.
W drugim spotkaniu mamy również murowanego faworyta. Mój ulubiony gracz Borsuk w ostatnich tygodniach błyszczy formą. Dość regularnie buduje wysokie lub wygrywające breaki. Ostatnimi czasy dość regularnie wbijał setki. O jego przeciwniku niestety nie mogę za bardzo nic napisać. W tamtym roku pokonał z tych bardziej znanych Jamie Jonesa (6-5), Kurt Maflina (6-3), nawet Marco Fu (5-3) i to w Shanghai Masters. Więc grać potrafi :wink: no ale mam nadzieje że Borsuk poważnie podejdzie do sprawy bo postawiłem na niego nawet z hanicapem.
Aaaaa i jeszcze jedno jak pojawią się kursy na setkę Borsuka to również postawię.
The Ace również jest faworytem w swoim spotkaniu i jak nie zacznie się popisywać i ryzykować powinien szybko się rozprawić Higginsonem (The Sniper). Do tej pory w ostatnich pięciu spotkaniach Judd nie oddał mu więcej niż jedną partie (chociaż to dawne czasy ostatni mecz w 2013) i niech tak pozostanie.
Co do setki w tym meczu to oczywiście liczę na Judda który wbija je dość regularnie i jest liderem w klasyfikacji na ten sezon i ma ich na koncie 69

VIP
VIP

Wolker napisał(a):
Powyżej 6.5 Jamie Cope v Shaun Murphy
(Alternatywna suma w meczu) 31/03/2015 Brak 1.50 <minus>
Mark Williams Mark Williams v Zhao Xintong
(Wygra mecz) 31/03/2015 Brak 1.28
Bet365 3/10

Higginson Andrew - Trump Judd Handicap2(-1.5) 1.31
Williams Mark J. - Zhao Xintong Handicap1(-1.5) 1.49
BetCity 3/10

:arrow: Powyżej 0.5 Andrew Higginson v Judd Trump
(Centuries w meczu 2-drogowo) 31/03/2015 Brak 1.72
Bet365 2/10

W pierwszym spotkaniu Czarodziej jest murowanym faworytem tylko czy aż takim żeby wygrać do jednego? Moim zdaniem absolutnie nie, dwie partie w zasięgu Jamiego są chociaż trzeba przyznać że w tym sezonie jakoś nie błyszczy i miewał lepsze czasy. Historia ich gier również pokazuje że raczej są to spotkania zacięte, to ostatnie trzy wyniki:
01.04.14 Murphy Shaun - Cope Jamie 5:1
Oczywiście cyferki nie grają, ale jak dla mnie 1,5 jest tu jak najbardziej do grania.
W drugim spotkaniu mamy również murowanego faworyta. Mój ulubiony gracz Borsuk w ostatnich tygodniach błyszczy formą. Dość regularnie buduje wysokie lub wygrywające breaki. Ostatnimi czasy dość regularnie wbijał setki. O jego przeciwniku niestety nie mogę za bardzo nic napisać. W tamtym roku pokonał z tych bardziej znanych Jamie Jonesa (6-5), Kurt Maflina (6-3), nawet Marco Fu (5-3) i to w Shanghai Masters. Więc grać potrafi :wink: no ale mam nadzieje że Borsuk poważnie podejdzie do sprawy bo postawiłem na niego nawet z hanicapem.
Aaaaa i jeszcze jedno jak pojawią się kursy na setkę Borsuka to również postawię.
The Ace również jest faworytem w swoim spotkaniu i jak nie zacznie się popisywać i ryzykować powinien szybko się rozprawić Higginsonem (The Sniper). Do tej pory w ostatnich pięciu spotkaniach Judd nie oddał mu więcej niż jedną partie (chociaż to dawne czasy ostatni mecz w 2013) i niech tak pozostanie.
Co do setki w tym meczu to oczywiście liczę na Judda który wbija je dość regularnie i jest liderem w klasyfikacji na ten sezon i ma ich na koncie 69

No niestety Shaun spiął poślady i dał ugrać Jamiemu tylko freama.
Borsuk planowo ale ciśnienie mi dźwignął bo przegrywał już 0-2 no ale potem pięć freamów z rzędu poszło na jego konto i skończyło się szczęśliwie.
W spotkaniu Trumpa padły aż trzy setki w tym jedna The Ace już w pierwszym freamie (100). The Sniper wbił 106 w trzecim freamie, a w czwartym Judd zrobił 101 8) Po prostu bajka.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]