» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj

Re: Snooker - sezon 2014/15
Autor Wiadomość
PostNapisane: 01 kwi 2015 
VIP
VIP

Podziękował: 783
Podziękowano: 1331
Ding Junhui Ding Junhui v Mark Davis
(Wygra mecz) 01/04/2015 Brak 1.57
John Higgins John Higgins v Graeme Dott
(Wygra mecz) 01/04/2015 Brak 1.53
Bet365 2/10

Ricky Walden Ricky Walden v Gary Wilson
(Wygra mecz) 01/04/2015 Brak 1.33
Marco Fu Marco Fu v Jamie Jones
(Wygra mecz) 01/04/2015 Brak 1.36
Judd Trump Peter Ebdon v Judd Trump
(Wygra mecz) 01/04/2015 Brak 1.22
Bet365 2/10

Krótko bo czasu mało ;)
Jak widać gram na faworytów chociaż patrząc na przebieg niektórych spotkań np. dzisiaj Murphy trzeba by się zastanowić trzy nie bezpieczniej jest zagrać jakieś dodatnie handi na teoretycznie słabszych. Mistrzostwa zbliżają się wielkimi krokami i być może co nie którzy ten turniej traktują jak trening.
Ding broni tytułu no i gra u siebie wiec powinno mu się chcieć, tym bardziej że ostatnio cieniutko pogrywał więc powinien chcieć podbudować swoje morale przed mistrzostwami. Mark gra w kratkę pokonuje Robertsona, Waldena by za chwilę przegrać z Binghamem. I tu by można chyba poszukać dodatniego handi na Marka.
Czarodziej z Wishaw ostatnio gra dobrze tak jak i The Dot. Tutaj raczej też można zagrać dodatnie handi na Dotta który zresztą 17.03.2015r pokonał Higginsa 4-3.
Ricky jest w dobrej formie i jak przegrywa to raczej z lepszymi Gary mimo że ostatnio pokonał Lianga nie powinien być przeszkodą.
Z Fu nigdy nic nie wiadomo potrafi zagrać na bardzo wysokim poziomie jak i zagrać beznadziejnie, ale myślę że nie powinien mieć problemów z Jonesem.
O The Ace pisałem wyżej i myślę że powinien pyknąć Ebbo the Greata który w ostatnim spotkaniu zagrał katastrofalnie doprowadzając mnie prawie do kur*icy.

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Wolker za ten post:
Fiszek

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 01 kwi 2015 
VIP
VIP

Wolker napisał(a):
Ding Junhui Ding Junhui v Mark Davis
(Wygra mecz) 01/04/2015 Brak 1.57
John Higgins John Higgins v Graeme Dott
(Wygra mecz) 01/04/2015 Brak 1.53
Bet365 2/10

Ricky Walden Ricky Walden v Gary Wilson
(Wygra mecz) 01/04/2015 Brak 1.33 <minus>
Marco Fu Marco Fu v Jamie Jones
(Wygra mecz) 01/04/2015 Brak 1.36 <minus>
Judd Trump Peter Ebdon v Judd Trump
(Wygra mecz) 01/04/2015 Brak 1.22
Bet365 2/10

Krótko bo czasu mało ;)
Jak widać gram na faworytów chociaż patrząc na przebieg niektórych spotkań np. dzisiaj Murphy trzeba by się zastanowić trzy nie bezpieczniej jest zagrać jakieś dodatnie handi na teoretycznie słabszych. Mistrzostwa zbliżają się wielkimi krokami i być może co nie którzy ten turniej traktują jak trening.
Ding broni tytułu no i gra u siebie wiec powinno mu się chcieć, tym bardziej że ostatnio cieniutko pogrywał więc powinien chcieć podbudować swoje morale przed mistrzostwami. Mark gra w kratkę pokonuje Robertsona, Waldena by za chwilę przegrać z Binghamem. I tu by można chyba poszukać dodatniego handi na Marka.
Czarodziej z Wishaw ostatnio gra dobrze tak jak i The Dot. Tutaj raczej też można zagrać dodatnie handi na Dotta który zresztą 17.03.2015r pokonał Higginsa 4-3.
Ricky jest w dobrej formie i jak przegrywa to raczej z lepszymi Gary mimo że ostatnio pokonał Lianga nie powinien być przeszkodą.
Z Fu nigdy nic nie wiadomo potrafi zagrać na bardzo wysokim poziomie jak i zagrać beznadziejnie, ale myślę że nie powinien mieć problemów z Jonesem.
O The Ace pisałem wyżej i myślę że powinien pyknąć Ebbo the Greata który w ostatnim spotkaniu zagrał katastrofalnie doprowadzając mnie prawie do kur*icy.

PostNapisane: 02 kwi 2015 
VIP
VIP

Jones Jamie - Murphy Shaun Total Więcej niż(6.5) 1.4
Gilbert David - Selby Mark Total Więcej niż(6.5) 1.42
BetCity 4/10

Hull Robin - Maflin Kurt Handicap1(+1.5) 1.67
White Michael - Milkins Robert Total Więcej niż(6.5) 1.26
BetCity 2/10

W pierwszym spotkaniu Czarodziej jest faworytem, ale czy aż takim żeby Jamie nie ugrał dwóch partii, niesądzę. Dzisiaj Jones pokazał się z dobrej strony i pokonal Fu po deciderze. Historia gier również pokazuje że były to spotkania dość wyrównane.
Mark the Shark gra w tym turnieju nie równo najpierw daje Joysemu ugrać trzy freamy by następnie rozwalić Slessora do zera. Ja zaufam Gilbertowi dwie partie są w jego zasięgu.
Hull- Mafflin myślę że to będzie wyrównane spotkanie tak w ogóle to widzę tutaj zwycięstwo Robina, ale zagrałem z gumką.
Michael rozgrywa chyba najlepszy sezon w karierze i myślę że może sie pokusić o zwycięstwo mimo że Milkins z nim wygrał 17 marca tego roku 2-4. Myślę że tutaj również będzie wyrównany pojedynek.

VIP
VIP

Wolker napisał(a):
Jones Jamie - Murphy Shaun Total Więcej niż(6.5) 1.4
Gilbert David - Selby Mark Total Więcej niż(6.5) 1.42
BetCity 4/10

Hull Robin - Maflin Kurt Handicap1(+1.5) 1.67
White Michael - Milkins Robert Total Więcej niż(6.5) 1.26
BetCity 2/10

W pierwszym spotkaniu Czarodziej jest faworytem, ale czy aż takim żeby Jamie nie ugrał dwóch partii, niesądzę. Dzisiaj Jones pokazał się z dobrej strony i pokonal Fu po deciderze. Historia gier również pokazuje że były to spotkania dość wyrównane.
Mark the Shark gra w tym turnieju nie równo najpierw daje Joysemu ugrać trzy freamy by następnie rozwalić Slessora do zera. Ja zaufam Gilbertowi dwie partie są w jego zasięgu.
Hull- Mafflin myślę że to będzie wyrównane spotkanie tak w ogóle to widzę tutaj zwycięstwo Robina, ale zagrałem z gumką.
Michael rozgrywa chyba najlepszy sezon w karierze i myślę że może sie pokusić o zwycięstwo mimo że Milkins z nim wygrał 17 marca tego roku 2-4. Myślę że tutaj również będzie wyrównany pojedynek.

Jones planowo 3-5 w tym wbili po setce. Gilbert na styk 2-5, ale mecz musiał być tragiczny w całym spotkaniu padł jeden break 50+ Masakra.
Dzisiaj Hull nie miał najmniejszych szans Kurt wbił trzy breaki wygrywające i dołożył dwa 50+ no i pozamiatane.
Robert również błysnął break 94 plus trzy breaki 50+

Ostatnio edytowano 02 kwi 2015 przez Wolker, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Wolker za ten post:
tosca30

VIP
VIP

Hawkins Barry - Maguire Stephen Total Więcej niż(6.5) 1.26
Wilson Gary - Poomjaeng Dechawat Total Więcej niż(6.5) 1.25
Junhui Ding - Williams Mark J. Total Więcej niż(6.5) 1.26
Higgins John - Trump Judd Total Więcej niż(6.5) 1.29
BetCity 4/10

:arrow: Powyżej 0.5 John Higgins v Judd Trump
(Centuries w meczu 2-drogowo) 02/04/2015 Brak 1.57
Bet365 5/10

Dzisiaj jeszcze mniej czasu niż wczoraj do tego ledwo żywy po nocce i tak naprawdę bez pomysłu na dzisiejsze spotkania więc po najmniejszej linii oporu poszło tak jak widać. Pary dość wyrównane i kazdego stać na ugranie dwóch freamów. Trochę dużo spotkań jak na jeden kupon no ale może się udać. Warto się zastanowić nad typem Trump -1,5. Trump w tym turnieju gra bardzo dobrze jak zresztą jak i w poprzednich turniejach. Regularnie wbija wysokie breajki jak 100+. W pierwszm spotkaniu tego turnieju The Ace wbił dwie setki, a czarodziej z Wishaw w bił jedną. W drugim spotkaniu Judd wbił jedną, a John zagrał katastrofalnie wbijając jednego breaka 50+ :shock: Myślę że na mecz z Trumpem sie zepnie i zagra lepiej dla tego dokładam zakład na century break. Myślę ze którys z nich jednego zrobi.

VIP
VIP

Wolker napisał(a):
Hawkins Barry - Maguire Stephen Total Więcej niż(6.5) 1.26
Wilson Gary - Poomjaeng Dechawat Total Więcej niż(6.5) 1.25 <minus>
Junhui Ding - Williams Mark J. Total Więcej niż(6.5) 1.26
Higgins John - Trump Judd Total Więcej niż(6.5) 1.29
BetCity 4/10

:arrow: Powyżej 0.5 John Higgins v Judd Trump
(Centuries w meczu 2-drogowo) 02/04/2015 Brak 1.57
Bet365 5/10

Dzisiaj jeszcze mniej czasu niż wczoraj do tego ledwo żywy po nocce i tak naprawdę bez pomysłu na dzisiejsze spotkania więc po najmniejszej linii oporu poszło tak jak widać. Pary dość wyrównane i kazdego stać na ugranie dwóch freamów. Trochę dużo spotkań jak na jeden kupon no ale może się udać. Warto się zastanowić nad typem Trump -1,5. Trump w tym turnieju gra bardzo dobrze jak zresztą jak i w poprzednich turniejach. Regularnie wbija wysokie breajki jak 100+. W pierwszm spotkaniu tego turnieju The Ace wbił dwie setki, a czarodziej z Wishaw w bił jedną. W drugim spotkaniu Judd wbił jedną, a John zagrał katastrofalnie wbijając jednego breaka 50+ :shock: Myślę że na mecz z Trumpem sie zepnie i zagra lepiej dla tego dokładam zakład na century break. Myślę ze którys z nich jednego zrobi.

Barry pojechał Stephena 5-3 wbijając trzy wygrywające breaki i jeden 50+.
Gary rozniósł Dechawata 5-1 wbijając po drodze pięć breaków 50+ w tym dwa w jednym freamie.
Ding pokonał Borsuka 5-2 po przeciętnym spotkaniu. Borsuk wbił dwa breaki wygrywające, Ding machnął jedną setkę i raz 50+ dołożył dwie ostatnie partie 86-0, 68-0 ale były to partie rwane.
Czarodziej z Wishaw pyknął jednak The Ace 5-4 w sumie po wyrównanym spotkaniu. Obaj popełniali dużo prostych błedów wbijając niskie breaki. Jak wyglądala gra widać właśnie po breakach, Judd mimo że wbił trzy breaki powyżej 50+, a John tylko jednego przegrał spotkanie. Żaden nie wił breaka powyżej 70pkt więc o setce mogłem zapomnieć. No nic turniej trwa zobaczymy co będzie jutro :wink:

PostNapisane: 04 kwi 2015 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 503
Spotkanie: Ding Junhui - Gary Wilson
Typ: Gary Wilson (z handicapem +1,5 frejma)
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365 <plus>

Analiza: Zwyciężcą pojedynku będzie ten, który pierwszy wygra 6 frejmów. Ding Junhui wydaje się tutaj być zbytnio faworyzowany. Ding wreszcie rozgrywa jakiś lepszy turniej, bo wcześniejsze jego występy to była tragedia. Mimo to jednak jakiejś super gry nie pokazuje. Jest solidny, ale do ogrania. Gary Wilson to raczej mało znane nazwisko w świecie snookera, ale w tym turnieju gra bardzo dobrze. Wilson wygrał z Wenbo(5:3), Waldenem(5:2), Hawkinsem(5:3), czyli ze znanymi nazwiskami. Oprócz tego wygrał też z rewelacją turnieju, pogromcą Robertsona i to aż 5:1. Gra Wilsona jest na tyle solidna, że może śmiało powalczyć z Dingiem, a może nawet sprawić kolejną niespodziankę i awansować do finału.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi klaunovic za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 04 kwi 2015 
Moderator
Moderator

Podziękował: 77
Podziękowano: 644
Junhui - Wilson

Nie do końca zgodzę się z tym co napisał klaunovic.
Gdzie Ding ma wygrywać, jak nie w Chinach? I kiedy najlepsi mają sobie zrobić wolne, jak nie przed zbliżającymi się mistrzostwami świata? Porażki Robertsona, Hawkinsa, Waldena czy innych 'znanych nazwisk' mnie akurat wcale nie dziwią. Jednemu Selbyemu chce się grać, oglądałem jego pojedynek z Milkinsem (który grał rewelacyjnie) i widać było, że Markowi zależy.
Ding na tym turnieju gra bardzo dobre zawody, buduje wysokie breaki i przede wszystkim idę w kierunku najwyższego breaka w tym meczu dla niego. Breaki 86, 86, 103, 79, 105 kontra 87, 114, 83, 83, 87, 78. Wygląda na zbliżone wyniki, jednak rywali, z którymi grał Ding oceniam zdecydowanie ponad przeciwników Wilsona. Panowie spotkali się na Wells Open przed rokiem, wtedy Junhui wbił 121, 77 i 82, Wilson ledwo 75, wynik spotkania 4:2.
Może robić wrażenie wynik Wilsona z Waldenem i Hawkinsem, ale myśle, że to po prostu turniej tych, którzy niespecjalnie myślą o tym, żeby przyłożyć się do zbliżających się mistrzostw, a kosztem tych, którym zależy, zaliczyć udany występ w rankingowym turnieju. Ding z Davisem 5:1, z będącym w świetnej dyspozycji Williamsem 5:2, dopiero z Higginsem decider.
Jeśli Ding nie oleje spotkania, to powinno skończyć się w maksymalnie 9 frejmach, stąd też moje typy:

Typ: Junhui (najwyższy break w meczu)
Kurs: 1.48

Typ: Junhui -1.5
Kurs: 1.39

Typ: Junhui -2.5
Kurs: 1.75

Zachęcam do dyskusji w dziale tenisowym,
gdzie na bieżąco możemy komentować spotkania tenisowe,
dzieląc się swoimi cennymi spostrzeżeniami.

KLIK!

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi zamer za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 05 kwi 2015 
VIP
VIP

:arrow: Powyżej 1.5 Mark Selby v Gary Wilson
(Centuries w meczu 2-drogowo) 05/04/2015 Brak 1.83
Bet365 3/10

No i cóż o ile wizyta Wilsona w finale to niespodzianka o tyle Mark the Shark pewnie był przez wielu widziany w tym miejscu. Mark moim zdaniem nie grał w tym turnieju jakoś dobrze, a rzekł bym przeciętnie przynajmniej do półfinału. Tak właściwie dopiero wczoraj pokazał na co go stać. Wilson zaskoczył wszystkich i pewnie sam jest zaskoczony że tak daleko doszedł. Pewnie po ograniu Dinga nabrał pewności siebie. Tylko że teraz przyjdzie mu grać do 10 wygranych framów. Kiedy ostatnio grał na takim dystansie i to w finale do tego z zawodnikiem pokroju Selbiego? Czy wytrzyma presję na takim dystansie? Dla Marka to można powiedzieć norma. Myślę że Mark wygra ten finał. Gary oczywiście powalczy bo pewnie zdaje sobie sprawę że taki sukces może się prędko nie powtórzyć. Teraz podobno trenuje z Fu i to może przynieść wymierne korzyść bo jak pokazał ten turniej grać potrafi, ale na dzień dzisiejszy moim zdaniem nie da rady The Jester from Leicester. Ale ja w tym spotkaniu postawię na setki w meczu. Myślę że dwie na takim dystansie spokojnie do zrobienia tym bardziej że Gary się nie położy i Mark będzie musiał spiąć poślady.Powodzenia.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Wolker
NORMAN89kinderbetboniek999Wojtek1987killbill

PostNapisane: 05 kwi 2015 
VIP
VIP

Wolker napisał(a):
:arrow: Powyżej 1.5 Mark Selby v Gary Wilson
(Centuries w meczu 2-drogowo) 05/04/2015 Brak 1.83
Bet365 3/10

No i cóż o ile wizyta Wilsona w finale to niespodzianka o tyle Mark the Shark pewnie był przez wielu widziany w tym miejscu. Mark moim zdaniem nie grał w tym turnieju jakoś dobrze, a rzekł bym przeciętnie przynajmniej do półfinału. Tak właściwie dopiero wczoraj pokazał na co go stać. Wilson zaskoczył wszystkich i pewnie sam jest zaskoczony że tak daleko doszedł. Pewnie po ograniu Dinga nabrał pewności siebie. Tylko że teraz przyjdzie mu grać do 10 wygranych framów. Kiedy ostatnio grał na takim dystansie i to w finale do tego z zawodnikiem pokroju Selbiego? Czy wytrzyma presję na takim dystansie? Dla Marka to można powiedzieć norma. Myślę że Mark wygra ten finał. Gary oczywiście powalczy bo pewnie zdaje sobie sprawę że taki sukces może się prędko nie powtórzyć. Teraz podobno trenuje z Fu i to może przynieść wymierne korzyść bo jak pokazał ten turniej grać potrafi, ale na dzień dzisiejszy moim zdaniem nie da rady The Jester from Leicester. Ale ja w tym spotkaniu postawię na setki w meczu. Myślę że dwie na takim dystansie spokojnie do zrobienia tym bardziej że Gary się nie położy i Mark będzie musiał spiąć poślady.Powodzenia.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Wolker
NORMAN89chemikFiszekkociol77Wojtek1987

PostNapisane: 18 kwi 2015 
Znany
Znany

Podziękował: 21
Podziękowano: 164
SNOOKER
MISTRZOSTWA ŚWIATA
TYP – HIGGINS POWYŻEJ 0,5 CENTURIES
KURS – 1,61 (BET 365)

TYP WSZEDŁ SPOKOJNIE HIGGINS ZROBIŁ 3 SETKI <plus> :D

Tak, to już dziś zaczyna się impreza, którą wszystkie tygryski kochają najbardziej. Mistrzostwa Świata w snookerze, w szacownym Crucible Theatre. To zawody, gdzie spotykają się panowie ze średnim IQ przewyższającym o kilka długości jakąkolwiek inne zawody sportowe (na co były stosowne badania). To także uczta intelektualna dla wszystkich, którzy obserwują te rozgrywki i dla tych, którzy 10-ego maja nie będą głosować na kogoś, kto jest zaprzeczeniem bystrości intelektualnej…i bezmyślnie przeżuwają wiadomości suflowane przez TVN , oraz podobne mu kanały TV, w skrócie nie dla -„mediotów”.

Wracając do samego typu – Higgins to jeden z największych artystów snookera, gość który zawsze imponował umiejętnością budowania wysokich breaków. Szkot w swojej karierze zaliczył takich breaków..578, co jest trzecim najlepszym wynikiem w historii tej dyscypliny (lepsi w tym względzie są tylko Hendry i O’Sullivan). To czterokrotny Mistrz Świata, którego kariera została fatalnie zatrzymana przez aferę korupcyjną. W tym roku już 15 razy robił breaki 100-punktowe, z czego 6 zaliczył podczas Welsh Open, turniej w którym triumfował. Myślę, że w meczu I rundy, gdzie gra się aż do 10 wygranych framów spokojnie, choć raz ten znakomity snookerzysta zaliczy break 100-punktowy.

Kusi też typ – NEIL ROBERSTON powyżej 1,5 frame’a CENTURIES, z kursem 1,83… Australijczyk to największy mistrz budowania breaków 100-punktowych, w ubiegłym sezonie jako pierwszy snookerzysta w historii zaliczył ponad 100 stupunktowych breaków w jednym sezonie. W tym sezonie już 49 razy popisał się takim wyczynem.

TU RÓWNIEŻ SPOKOJNIE - ROBERTSON PO 6 FRAMACH MIAŁ JUŻ 3 SETKI. <plus> :D

„Nie ma drugiego takie klubu w Europie z takim hymnem jak „You’ll Never Walk Alone”. Nie ma drugiego klubu z tak wyjątkową więzią łączącą go z kibicami. Siedziałem na stadionie i fani Liverpoolu spowodowali, że przeszyły mnie dreszcze. 40 000 ludzi. Przez to jeszcze bardziej podziwiam Liverpool.” Holender Johan Cruyff po Finale Pucharu Europy w Stambule

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi anfield
kitowiec77NORMAN89gaaraBukmacherzy.comkinderbetchemikFiszekboniek999kociol77

PostNapisane: 25 kwi 2015 
Znany
Znany

Podziękował: 21
Podziękowano: 164
SNOOKER MŚ
ROBERTSON-CARTER
TYP – POWYŻEJ 2,5 CENTURIES
KURS – 1,8 (Bet365)

Króciutko – grają mistrz w budowaniu framów, czyli Neil Robertson kontra były wicemistrz świata Ali Carter. W formule best of 25, uważam że ci panowie powinni wbić minimum 3 setki. W pierwszym meczu Robertson wbił 3 setki, natomiast Carter raz zaliczył „100” w formule do 10 wygranych framów. Teraz zagrają na dłuższym dystansie, więc szanse jeszcze wzrosną.

SETKI JUŻ ZALICZONE (2:1) <plus>

„Nie ma drugiego takie klubu w Europie z takim hymnem jak „You’ll Never Walk Alone”. Nie ma drugiego klubu z tak wyjątkową więzią łączącą go z kibicami. Siedziałem na stadionie i fani Liverpoolu spowodowali, że przeszyły mnie dreszcze. 40 000 ludzi. Przez to jeszcze bardziej podziwiam Liverpool.” Holender Johan Cruyff po Finale Pucharu Europy w Stambule

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi anfield
kitowiec77Szymek_7NORMAN89MaldinigaaraBukmacherzy.com

PostNapisane: 27 kwi 2015 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Spotkanie: Ding Junhui - Judd Trump
Typ: Ding Junhui
Kurs: 2,62 <minus>
Bukmacher: Bet365

Analiza: Ding Junhui rozgrywa słabiutki sezon, ale teraz jego gra uległa znacznej poprawie. Już na turnieju w Chinach pokazał się z dość dobrej strony, a tutaj na MŚ gra naprawdę nieźle. W pierwszej rundzie w meczu z Markiem Davisem przegrywał już 0:4, a potem zaczął grać świetnie i wygrał cały mecz 10:7. Bardzo dobrze Ding zagrał w spotkaniu przeciwko Higginsowi, które to zakończyło się zwycięstwem Chińczyka 13:9. Ding wbił w tamtym meczu mnóstwo brejków 50+, gdyż było ich aż 11. Wygląda na to, że trafił on z formą doskonale na te mistrzostwa. Trump nie zachwyca swoją grą i tutaj jego forma póki co jest dość przeciętna jak na jego możliwości. Niby jest on w gronie głównych faworytów do końcowego zwycięstwa, ale szczerze wątpię, że mu się to uda patrząc na to jak gra kilku innych zawodników. Już z Dingiem powinien mieć spore problemy i nie zdziwię się, jeśli już na tym etapie zakończy swój udział w tych mistrzostwach.

PostNapisane: 30 kwi 2015 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Spotkanie: Judd Trump - Stuart Bingham
Typ: Stuart Bingham wygra pierwszą sesję (frame'y 1-8)
Kurs: 3,75 <plus>

Analiza: Awans Stuarta Binghama do półfinału jest niespodzianką pomimo tego, że to solidny zawodnik. Jest to niespodzianka, gdyż to właśnie Bingham wyeliminował faworyta mistrzostw Ronniego O'Sullivana. Można mówić, że O'Sullivan nie grał najlepiej w tym meczu, no ale sam fakt ogrania go przez Binghama 13:9 to spory wyczyn. Bingham świetnie też zagrał z Dottem, gdyż ograł go aż 13:5, a Dott wydawał się być w dobrej formie. Trump to w dalszym ciągu trochę zagadka, gdyż zagrał świetny mecz z Dingiem Junhui, a we wcześniejszych dwóch grał dość przeciętnie. Bingham już może zaliczyć ten turniej do udanych, dla niego półfinał to jest spory sukces. Co innego Trump, gdyż po odpadnięciu O'Sullivana i Robertsona teraz ciąży na nim ogromna presja, gdyż teraz to on jest mocnym faworytem do zwycięstwa w całych zawodach. Bingham swoje już zrobił, nikt nie wymaga od niego zwycięstwa, więc nie ciąży na nim tak duża presja jak na Trumpie, a to może mieć duże znaczenie. Bingham bardzo dobrze rozegrał pierwszą sesję z O'Sullivanem, którą to wygrał 5:3. Z Dottem pierwszą sesję wygrał 6:2, więc jest on mocny na początku spotkania. Myślę, że początek meczu, tj. pierwsza sesja może należeć do Binghama i stawiam na to, że to właśnie on będzie prowadził po pierwszych ośmiu frejmach.

Bukmacherzy.com

PostNapisane: 01 maja 2015 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Spotkanie: Judd Trump - Stuart Bingham
Typ: Lider meczu po zakończeniu frame'a nr 12 : Stuart Bingham
Kurs: 1,61 <plus>

Analiza: Stan meczu to 5:3 dla Binghama, więc aby typ wszedł, to Bingham nie może przegrać pierwszej minisesji w dzisiejszym dniu. Myślę, że jak najbardziej stać go na to, by w następnych czterech partiach tego meczu wygrać co najmniej dwie partie. W pierwszej sesji był lepszy i zasłużenie ją wygrał. Trump zagrał ją kiepsko, robił sporo prostych błędów. Podobno jest jakiś problem ze zdrowiem Trumpa, przeziębiony jest, a to na pewno gry nie ułatwia. Bingham na pewno zyska na pewności siebie dzięki temu, że prowadzi w meczu. Teraz natomiast coraz większa jest presja po stronie Trumpa, a to mu nie pomoże. Judd Trump potencjał ma większy od swojego rywala, ale problemem jest nierówność w jego grze. Potrafi zagrać fenomenalnie jak z Dingiem Junhui, a potrafi też grać kiepsko jak z Fu czy w pierwszej sesji tego półfinałowego meczu. Według mnie po zakończeniu frejma nr 12 Stuart Bingham nadal będzie prowadził w tym spotkaniu.

Bukmacherzy.com

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]