» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
  Drukuj

Re: Liga Europy 2014/2015 Faza Pucharowa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 kwi 2015 
Ekspert : Piłka Nożna

Podziękował: 274
Podziękowano: 1928
odzinson napisał(a):
Wolfsburg - Napoli
Obie drużyny strzelą
Wybór: Tak 1.65 <plus> <wygrana>

Dwie ofensywne ekipy także bramki powinniśmy zobaczyć, Wilki w domu bardzo solidni i są tutaj faworytem jednak Napoli ze swoja ofensywna kapela nie raz postraszy bramkarza gospodarzy, widzi mi się mecz z golami z obu stron bo wiadomo ze bramki rozstrzygną zwycięzcę tej potyczki, dla tego tez goli trzeba szukać, jedni i drudzy będą liczyć tutaj na gole by w drugim meczu we Włoszech grało im się łatwiej.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi odzinson
Szymek_7Wojtek1987

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 18 kwi 2015 
Moderator
Moderator

Podziękował: 1405
Podziękowano: 3547
Cytuj:
:arrow: FC Sevilla - Zenit St Petersburg Typ: obie drużyny strzelą gola 2.00 <plus> <gool>

Cytuj:
:arrow: Dynamo Kijów - ACF Fiorentina Typ: obie drużyny strzelą gola 1.90 <plus> <gool>

Cytuj:
:arrow: Club Brugge - Dnipro Dnjepropetrowsk Typ: obie drużyny strzelą gola 1.95 <minus> Obrazek

Cytuj:
:arrow: VfL Wolfsburg - SSC Napoli Typ: obie drużyny strzelą gola 1.62 <plus> <gool>

Tańczący z wilkami.

PostNapisane: 22 kwi 2015 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 335
Dyscyplina: Piłka nożna LE
Spotkanie Napoli-Wolfsburg
Typ: 1 x
Kurs 1.42 <plus>
Buk Bet 365
Godz: 21;05
Analiza: Witam, w czwartek postanowiłem zagrać rewanżowe spotkanie w ramach Ligi Europejskiej w którym Włoskie Napoli podejmowało będzie drużynę Wolfsburga, w pierwszym spotkaniu rozegranym w Niemczech ekipa Wolfsburga została upokorzona przez drużynę z Włoch ulegając im aż 1:4 i zdobyła gola honorowego dopiero w ostatnich minutach tego spotkania. W tym meczu gra toczyc się bedzie raczej już o przysłowiową pietruszkę ponieważ goście szanse na awans mają bardzo znikome, natomiast gospodarze nie bedą chcieli się narazać zbyt mocno , ponieważ mają bardzo korzystny rezultat wywalczony w pierwszym spotkaniu. Według mnie to jednak gospodarze będą zespołem, który na pewno w tym spotkaniu nie przegra, Napoli właśnie na swoim stadionie gra najlepiej wcale nie przegrywa spotkań a porażki w ostatnich 30 spotkaniach na swoim stadonie można dosłownie policzyć na palcach jednej ręki, ostatnio tez tylko jedna wpadka w pucharze z zespołem Rzymskiego Lazio. Gościom znacznie słabiej idzie w spotkaniach wyjazdowych i zdarzają im się częste wpadki, między innymi remisy tak więc faworytem w tym spotkaniu dla mnie bedzie drużyna gospodarzy, postawił że okaże się zespołem o tą jedną bramkę lepszym od ekipy Wolfsburga.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi baku193 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 23 kwi 2015 

Zenit St. Petersburg - Sevilla
Obie drużyny strzelą
Wybór: Tak 1.70

W Sevilli Rosjanie zagrali dobry mecz i rzutem na taśmę gospodarze strzelili dwie bramki, tutaj liczę na kolejny dobry mecz Zenita oraz na doświadczenie Sevilli, Zenit to spotkanie musi wygrać także liczę że z każdą minutą będą co raz groźniej atakować a goście na pewno poszukają tutaj goli które przybliżą ich do awansu.

Dnipro - Club Brugge
1x2 Cały mecz
Wybierz: Dnipro 2.00

Dnipro wydaje mi się lepsze w tej parze, kluczowy mecz grają przed swoją publicznością i tutaj powinni sobie zapewnić awans do półfinału.

Szymek_7Wojtek1987Bukmacherzy.com

Ekspert
Ekspert

Podziękował: 138
Podziękowano: 593
Piłka Nożna- UEFA Europa League
23.04.2015 g.21:05
Fiorentina - Dynamo Kiev
typ.x2
kurs.2,09 <minus>
bukmacher.Betsson

Analiza.

Fiorentina - Dynamo Kijów czyli rewanzowe spotkanie ligi Europejskiej gdzie bukmacherzy zdecydowanie faworyzuja tutaj ekipe gospodarzy.W pierwszym spotkaniu Fiorentina mimo wyraznej przewagi cudem zremisowala strzelajac gola w doliczonym czasie gry i dzisiaj to oni sa w lepszej sytuacji do awansu bowiem wystarczy im bezbramkowy remis,a Dynamo musi dzisiaj strzelic minimum gola aby myslec o dogrywce.Jednak patrzac na ostatnie problemy Fiorentiny to ja ide w kierunku wyniku remisowego badz wygranej gosci..Po pierwsze Fiorentina ostatnio w lidze dwie porazki z Napoli 0-3 i niespodziewana u siebie z Hellas Werona 0-1 i to juz jest zastanawiajace.Po drugie gospodarze dzisiaj wystapia oslabieni bowiem nie zagraja podstawowi napastnicy Giuseppe Rossi i Khouma Babacar,natomiast gotowy do gry bedzie juz powracajacy po kontuzji Mario Gomez.Ekipa Dynama Kijow takze bedzie oslabiona bo trener Serhij Rebrow ni bedzie mogl skorzystac z uslug Aleksandara Dragovića i Miguela Veloso.Zespół ze Stadio Artemio Franchi mierzyl sie z Dynamem juz 5 razy i jak dotad 2 mecze wygrali i 3 zakonczyly sie remisami i taki wlasnie wynik wedlug mnie jest dzisiaj bardzo prawdopodobny.Dynamo ostatnio w bardzo dobrej formie bo w lidze 16 zwyciestw i 4 remisy i ani jednej porazki!W ataku ma kto straszyc bo dzisiaj do dyspozycji beda Yarmolenko ,Kravets czy Lukasz Teodorczyk i to na Fiorentine nie bedaca ostatnio w najlepszej dyspozycji powinno starczyc.Typuje tutaj wynik remisowy 1-1 i dogrywke.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Moderator
Moderator

Podziękował: 230
Podziękowano: 3081
Zenit St Petersburg
Sevilla

Powyżej 14,5 RR 6.50

26 rożnych w pierwszym meczu, rewelacyjny mecz pod względem ofensywy. Prawdę mówiąc cos takiego chciałoby się obejrzeć w finale, a nie na szczeblu 1/4, gdzie jeden z tych zespołów odpadnie. Dziś myślę, że Zenit nie będzie mieć nic do stracenia przy wyniku 1-2,a Sevilla broniąca wyniku? Nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić. Obydwa zespoły w optymalnych składach i jak dla mnie na Petrovskim zobaczymy dziś bardzo ofensywne spotkanie. Zarówno jak i Zenit mają bardzo dobre obrony i bramkarzy, dobrych skrzydłowych i dużo korzyści płynących ze stałych fragmentów gry. Każdy chce wygrać, więc jak dla mnie żadnej zachowawczej gry w środku nie bedzie.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi shu34 za ten post:
killbill

Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 13
Podziękowano: 123
LE , 1/4
23.04.2015 21:05 Zenit - Sevilla
Typ: Awans Sevilla
Kurs: 1,50 <plus>
Bet365

Rewanżowy mecz 1/4 Finału Ligi Europejskiej , W St.Petersburgu na stadionie Pietrowskij Zenit podejmie FC Seville.
W Pierwszym spotkaniu to niespodziewanie Zenit strzelił 1 bramke , Sevilla jednak w 2 połowie zagrała lepiej i zdołała strzelić gol dający wygraną w ostatnich minutach spotkania . 2:1 dla Sevilli nie jest wymarzonym wynikiem , aczkolwiek zaliczka jest .
Jak wiemy Zenit od początku musi zaatakować , to jest wtedy dobra szansa dla Sevilli aby skontrować Rosjan.
Zenit w Pucharach w tym sezonie ma bilans (5-1-1) , stracili punkty z Leverkusen (1:2) oraz z Monaco (0:0).
Sevilla broni trofeum zdobytego przed rokiem , ich odpadnięcie w 1/4 będzie niespodzianką.
Ostatnio nie idzie im najlepiej lecz potrafia odrabiac straty jak w meczach z Barceloną z 0:2 do 2:2 , Zenitem oraz z Granada ostatni ligowy z 0:1 na 1:1.
Wynik 1:0 premiuje Rosjan ze wzgledu na bramki zdobyte na wyjeżdzie.
Zenit trzy razy podejmowal u siebie Seville , bilans to 1 zwyciestwo oraz 2 remisy.
Mój typ to awans Sevilli.
Nie zagrają w szeregach gospodarzy Garay , Faizulin oraz Ryanzanstev.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi kubak25
Szymek_7Wojtek1987Bukmacherzy.com

Moderator
Moderator

Podziękował: 603
Podziękowano: 1733
Liga Europejska

warty zachodu:
:arrow: Zenit - Sevilla; rr - handicap: Zenit-1,5 @1,813 pinni

No tak - wujaszek shu widzi w tym meczu festiwal cornerowy, a ja ... raczej odwrotnie. Ba - twierdzę wręcz, że taka Sevilla będzie ich miała jak na lekarstwo, a jeśli nawet te pięć sztuk nabije, to gospodarze nastukają ich więcej (czyli tak jak chce shu).
Ja tu się głównie podpieram występami Sevilli away w LE - zarówno w tym, jak i w poprzednim sezonie. A tu jak na dłoni widać ich wręcz mizerne 'osiągi' cornerowe - od zera do maks trzech-czterech sztuk. I im ważniejszy mecz, tym ta górna granica niższa. Sprawdziłem więc też jak zachowuje się w tym elemencie, od dawna groźny na swoim boisku Zenit. A tu miła niespodzianka - prawie zawsze więcej rożnych od swych rywali, i to o kilka sztuk. I co ważniejsze - ich rywale mieli ich przeważnie bardzo mało. Czyli wypisz-wymaluj - tak jak ich dzisiejszy rywal.
Tyle statystyka. A teraz jak to się ma do sytuacji w tej parze?
Wiadomo, że Sevilla ma skromną przewagę i wystarczy 1-0 dla Zenita i to oni awansują do półfinałów. Więc można przyjąć założenie, że to gospodarze będą częściej przy piłce i to oni częściej będą atakować. Sevilla bronić się potrafi i ma bardzo dobry środek pola, który już tu będzie starał się rozbijać ataki gospodarzy. Tak czy siak - póki będzie 0-0, to goście w napadzie ograniczą się zapewne do kontr i jak najdłuższego utrzymywania się przy piłce. Ogólnie takie podejście do gry skutkuje małą ilością cornerów.
No i wszystko zależy od tego, jak długo taki stan się utrzyma. Myślę, że nawet gdy to Zenit pierwszy strzeli gola, to i tak nie cofnie się do obrony, bo Sevilla to w końcu bardzo mocna ekipa i pozwolić jej na obijanie własnej bramki może skończyć się utratą gola. Z drugiej strony - gdyby to goście pierwsi strzelili gola, to gospodarzom już nic innego nie pozostaje, jak rzucić się do frontalnych ataków na bramkę rywali. A wtedy o ich mniej lub bardziej liczne rożne można być raczej spokojnym.

Życzę <4listki> <4listki> <4listki>

odzinson napisał(a):
Zenit St. Petersburg - Sevilla
Obie drużyny strzelą
Wybór: Tak 1.70 <plus> <wygrana>

W Sevilli Rosjanie zagrali dobry mecz i rzutem na taśmę gospodarze strzelili dwie bramki, tutaj liczę na kolejny dobry mecz Zenita oraz na doświadczenie Sevilli, Zenit to spotkanie musi wygrać także liczę że z każdą minutą będą co raz groźniej atakować a goście na pewno poszukają tutaj goli które przybliżą ich do awansu.

Dnipro - Club Brugge
1x2 Cały mecz
Wybierz: Dnipro 2.00 <plus> <wygrana>

Dnipro wydaje mi się lepsze w tej parze, kluczowy mecz grają przed swoją publicznością i tutaj powinni sobie zapewnić awans do półfinału.

Szymek_7Wojtek1987

PostNapisane: 24 kwi 2015 
Moderator
Moderator

Podziękował: 603
Podziękowano: 1733
WujekFido7 napisał(a):
Liga Europejska

warty zachodu:
:arrow: Zenit - Sevilla; rr - handicap: Zenit-1,5 @1,813 (11-11) :!:

Powiem tak: już byłem w ogródku, już witałem się z gąską ... i wtedy w 94' i 95' grająca na czas w narożniku Zenita Sevilla nabiła dwa rożne :?

A Mistrz jest tylko jeden - a imię jego wujaszek shu

PostNapisane: 07 maja 2015 
VIP
VIP

Podziękował: 855
Podziękowano: 1392
<pilka> Napoli - Dnipro To Win Match With Handicap: Dnipro (+1.5) @ 1.83 <4listki>
Liga Europy podobnie jak Liga Mistrzów jest już na etapie półfinałów. W pierwszym spotkaniu Napoli spotka się z ukraińskim Dnipro. Zdecydowanym faworytem bukmacherów są Włosi, ale według mnie kursy na zwycięstwo Napoli są zdecydowanie przesadzone i podopieczni Beniteza nie są aż takim faworytem. Po pierwsze do półfinału nie dochodzi byle kto. Dnipro na swojej drodze do półfinału pokonało przecież solidne firmy. Wygrali choćby z etatowymi uczestnikami Ligi Mistrzów Olympiakosem i Ajaxem a także z Club Brugge. Jedynie raz w fazie pucharowej ulegli i było to w Amsterdamie, jednym golem. Z drugiej strony Napoli też poradziło sobie całkiem całkiem. Zawsze w pierwszych spotkaniach ustawiali sobie cały dwumecz. Najpierw z Trabzonem wygrali 4-0, następnie 3-1 z Dynamem Moskwa i 4-1 z Wolfsburgiem. To musi budzić szacunek. Teraz mimo wszystko nie będzie im tak łatwo. We wcześniejszych latach włoskie kluby przyzwyczaiły nas, że notorycznie olewają Ligę Europy czy wcześniej Puchar UEFA. W tym roku jak widać jest inaczej a to wszystko przez to, że zwycięzca całej edycji automatycznie kwalifikuje się do Ligi Mistrzów. Stawka więc wzrosła to i włoskie kluby zaczęły traktować to poważniej. Wracając do samego meczu. Dnipro bazuje przede wszystkim na solidnej defensywie i błyskawicznych zabójczych kontrach. W tym roku kalendarzowym stracili ledwie 6 goli w 18 spotkaniach. Średnio wychodzi więc jedna stracona bramka na 3 spotkania. Wynik wręcz rewelacyjny. Benitez będzie miał nie lada orzech do zgryzienia. No właśnie. Benitez. Dla mnie to typowy trener, który zdecydowanie lepiej radzi sobie w europejskich pucharach niż w rozgrywkach ligowych. Genialny taktyk, dzięki czemu wygrywa sporą część dwumeczów. I w dzisiejszym spotkaniu zdaje on sobie sprawę, że nie może się rzucić na Dnipro. Każda strata gola może być tragiczna w skutkach w perspektywie dwumeczu. Dlatego też ten mecz według mnie będzie zdecydowanie kręcił się wokół wyniku remisowego. Napoli powinno prowadzić grę i nie wykluczone, że w końcu złamią defensywę Ukraińców. Jednak o wszystkim powinien zadecydować rewanż.

1-1 <wygrana>

<pilka> Sevilla - Fiorentina Total Goals (Sevilla): Over 1.5 @ 1.83 <4listki>
Drugi półfinał i zdecydowanie bardziej medialne starcie. Sevilla to etatowy zwycięzca Ligi Europy czy wcześniej Pucharu UEFA. Fiorentina zaś stara się powrócić na miejsce, które niegdyś piastowali w europejskim futbolu (kiedy to w ataku straszył Gabriel Batistuta). Ale właśnie patrząc na Fiorentinę to bez dwóch zdań mam wrażenie, że w ostatnich tygodniach zdecydowanie wyhamowali. Ten rok zaczęli imponująco, serią 13 spotkań bez porażki. Od tego momentu nastąpiło 6 porażek w ostatnich 14 spotkaniach. A ostatnio nawet 5 porażek w 8 meczach. Obrona nie prezentuje się tak jak powinna i Fiorentina traci ostatnio sporo bramek. 7 straconych goli w ostatnich 3 meczach nie nastraja optymizmem. Na konferencji Montella nie powiedział właściwie nic ciekawego. Jedno wielkie słodzenie Sevilli a to może oznaczać jedno: usprawiedliwianie ewentualnej porażki. Z takim nastawieniem nie będzie im łatwo w tym spotkaniu. W drodze do półfinału pokonali Tottenham (który odpuścił Ligę Europy na rzecz walki w Premier League), Romę (która była w dość potężnym kryzysie) i Dynamo Kijów. Sevilla to będzie dla nich już zbyt wysoki kaliber. No właśnie przejdźmy do Hiszpanów. W fazie pucharowej grają wyśmienicie. Odprawili już Borussie Monchengladbach, Villareal i Zenit. W tych 6 spotkaniach odnieśli aż 5 zwycięstw i również pięciokrotnie strzelali 2 gole lub więcej. Ogólnie gra Sevilli opiera się na ofensywie. Starają się za wszelką cenę atakować bo po prostu czują się w tym mocni. I nie ma dla nich znaczenia czy grają z Realem czy z Elche. Potwierdzeniem tych ofensywnych zapędów Sevilli niech będzie statystyka. Ostatnie 7 spotkań na własnym boisku kończyli z przynajmniej dwoma golami lub więcej. A w tym czasie mierzyli się chociażby z Realem, Barceloną, Valencią, Bilbao, Zenitem czy Villarealem. Największym zagrożeniem jest Carlos Bacca. Strzela jak na zawołanie, ale też umiejętnie ściąga na siebie uwagę obrońców a wtedy więcej miejsca mają inni zawodnicy Sevilli. Także podsumowując mamy tutaj rywalizację drużyny w formie z drużyną, która złapała lekką zadyszkę. Sevilla po prostu powinna wykorzystać atut własnego boiska i wypracować sobie zaliczkę przed rewanżem, który wcale spacerkiem być nie musi.

3-0
<wygrana>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Fernando Torres
Bukmacherzy.comWujekFido7

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 335
Dyscyplina Piłka nożna Liga Europy
Spotkanie Napoli-Dnipro
Typ: Napoli -1 ( w razie wygranej dokładnie 1 golem zwrot)
Kurs 1.52
Buk Bet 365
Godz: 21:05
Analiza: Witam, już dziś odbędą się pierwsze półfinałowe spotkania w lidze europejskiej, w pierwszym z nich Włoskie Napoli podejmowało będzie na swoim stadionie drużynę Ukraińskiego Dnipro, który w tym sezonie i tak już zaszedł niezwykle daleko, oczywiście faworytem do wyjscia zwycięsko z tej pary są dużo bardziej utytułowani Włosi. W tym spotkaniu na pewno gospodarze będa chcieli sobie zapewnić już awans, szanse do tego mają spore bowiem na wyjazdach dnipro gra znacznie słabiej niż przed własną publiką. Napoli natomiast pokazało w poprzednich spotkaniach ligowych jak i pucharowych że jest obecnie w dobrej formie , pokonało bardzo dobrze spisujący się niemiecki Wolfsburg, bez większych problemów, nastepnie w lidzę rozbiło Milan Sampdorię oraz Fiorentinę, czyli zespoły teoretycznie mocniejsze od Ukraińskiego zespołu. Co można powiedzieć o zespole z Ukrainy ? Ano chyba tylko tyle że to dobry zespoł,ale tylko na reali Ukraińskie, ogólnie w pucharach nie przegrał spotkania w Brugii i myślę że nie ma co porównywać nieobytych Belgów do zespołu z Neapolu, ja tutaj stawiam na handi zespołu gospodarzy.

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 1
Podziękowano: 319
Sevilla - Fiorentina
Typ: 1
Kurs: 1.80 <plus>
Bukmacher: Betsafe

Na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan dojdzie do kolejnego pojedynku hiszpańsko-włoskiego w półfinale europejskiego pucharu. Przypomnę, że w pierwszej takiej rywalizacji górą był przedstawiciel Serie A Juventus Turyn, który pokonał Real Madryt 2:1. Dziś jednak to przedstawiciel Primera Division jest faworytem i myślę, że nie zawiedzie i to podopieczni Unaia Emery'ego będą w lepszych nastrojach po ostatnim gwizdu sędziego.
Nie bez znaczenia jest w tym wypadku, że mecz jest rozgrywany w Sevilli, gdzie akurat gospodarze w tym sezonie radzą sobie naprawdę bardzo dobrze. Ostatnio co prawda po raz pierwszy przegrali w tym sezonie (z Realem 2:3), wcześniej jednak w lidze wygrali 12 razy i 5 razy remisowali. W rozgrywkach Ligi Europy Sevilla u siebie wygrała wszystkie dotychczasowe spotkanie: w fazie grupowej z Feyenoord (2:0), St. Liege (3:1) i Rijekę (1:0), w fazie pucharowej Borussię M'Gladbach (1:0), Villarreal (2:1) i Zenit (2:1).
Jeśli chodzi o Fiorentinę to oni na wyjazdach w tym sezonie Serie A sporo zdobywają punktów - 7 zwycięstw, 4 remisy ale również zanotowali 6 porażek. Warto jednak zauważyć, że w 4 ostatnich meczach wyjazdowych zdobyli w lidze tylko 1 punkt. W Lidze Europy natomiast Viola również zanotowała komplet zwycięstw w meczach fazy grupowej: Din. Mińsk (3:0), PAOK (1:0) i Guingamp (2:1), w fazie pucharowej Fiorentina wygrał jedynie z Romą (3:0) w meczach z Tottenhamem i Dynamo Kijów remisowali (po 1:1).
Warto dodać jednak, że to Sevilla w ostatnich tygodniach prezentuje się zdecydowanie korzystniej, w 10 ostatnich meczach o stawkę przegrali tylko raz z Realem Madryt, 6 razy wygrali (m.in. z Villarreal na wyjeździe) oraz 3 razy remisowali (m.in. z Barceloną). Fiorentina natomiast w ostatnich 10 spotkaniach wygrała tylko 3 spotkania, 2 razy remisowała i 5 przegrała.
W dzisiejszym spotkaniu na boisku nie zobaczymy Pareja i Beto po stronie gospodarzy, natomiast w drużynie gości nie zobaczymy Babacara i Rossiego. Osobiście w tym meczu stawiam na zwycięstwo Sevilli, myślę, że drużyna ta będzie dziś w stanie po raz kolejny wykorzystać atut własnego boiska i wypracować sobie odpowiednią zaliczkę przed rewanżem.

Moderator
Moderator

Podziękował: 230
Podziękowano: 3081
Napoli -1.5 2.15
Dnipro

Pierwszy mecz półfinałowy Ligi Europejskiej, w dodatku kluczowy, bo ustawia cała rywalizację, Włochom na Ukrainie na pewno będzie grało się ciężko. Benitez, który lubi Puchary i wie jak podejść do dwumeczu, Napoli, które doświadczeniem w nich biję na główę Dnipro, skład oczywiście też na korzyść Napoli. Dnipro gra bardzo madrze w defensywnie, bardzo odważnie, ale pamietajmy, że tutaj też będzie liczyć się wyrachowanie, a to wg mnie zdecydowanie będzie po stronie gospodarzy. Napoli jest w bardzo dobrej formie, piłka włoska zaczyna powoli wstawać z kolan, o czym świadczą wyniki Juventusu, Fiorentiny i właśnie Napoli.

Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 13
Podziękowano: 123
Napoli - Dnipro
Typ: 1
Kurs: 1,44 <minus>
Bet365

Analiza:
Pierwsze Spotkanie 1/2 Finału Ligi Europejskiej.
Włoskie SSC Napoli zmierzy się na własnym stadionie w Neapolu z Dniprem Dnieprochowsk.
Faworytem w tym dwumeczu są Włosi.
Mój typ na to spotkanie to wygrana Napoli po kursie 1,44.
Napoli w 1/4 wyeliminowało niespodziewanie Wolfsburg wygrywając dwumecz aż 6:3.
Dnipro natomiast wyeliminowało Club Brugge wygrywając w dwumeczu 1:0.
Dla Ukraińców awans do Półfinału tych rozgrywek to wielki sukces.
Napoli ma dalej szanse na awans do LM poprzez lige , lecz droga awansowania do LM przez LE też jest realna , wystarczy awansować z Dnipro oraz wygrać finał.
Napoli w ostatniej kolejce ligowej wygrało pewnie z Milanem 3:0 u siebie , Dnipro natomiast wygrało z Ch.Odessa w meczu wyjazdowym (0:3).
Dnipro traci bardzo mało bramek w tych rozgrywkach LE , w fazie pucharowej stracili ledwie 4 gole.
Napoli po wyeliminowaniu Trabzonu , Dyn.Moskwa oraz Wolfsburgu powinno poradzić sobie również z Ukraińcami.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]