» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 258 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Re: [SEZON 2014/2015]KONKURSY - INFORMACJE, PYTANIA I ODPOWI
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 cze 2015 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 18
Podziękowano: 275
Nie wiem co ten William Odwala , nie ma nagrody za żaden z dwóch ostatnich miesięcy, co najmniej to dziwne że jedni mają a inni nie.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 26 cze 2015 
Administrator
Administrator

Podziękował: 6288
Podziękowano: 2077
Sprawe z WH bede do konca wyjasnial, takze kazdy otrzyma co mu sie nalezy. W ten czy inny sposob, dodam.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 26 cze 2015 
Administrator
Administrator

Podziękował: 6288
Podziękowano: 2077
Dobrze, zakonczmy ten sezon 2014/2015 jesli chodzi o Bukmacherzy.com oraz William Hill i problemy z ostatnim rozliczeniem, zgloszenia powyzej zostaly przetworzone.

1. Logujecie sie na konta w William Hill dzisiaj po 19:00 lub w weekend - bez pospiechu, niczego to juz nie zmieni.
Gdy nie macie przyznanych Freebetow, przesylacie ta informacje do mnie w formie prywatnej wiadomosci.

2. Na zgloszenia czekam do poniedzialku, w poludnie (12:00).
Cztery osoby ktore juz sie zglosily takze. Wystarczy krotka wiadomosc z informacja jaki macie nick w Bukmacherzy.com

3. Nastepnie lista zostanie zweryfikowana z informacjami zwrotnymi od firmy i nie wnikajac w szczegoly (nie mam zamiaru tego rozstrzasac),
albo Freebety do 17:00 beda przyznane, lub na skrzynkach wiadomosci prywatnych znajdziecie informacje o rekompensacie.

Takze ostateczna data rozwiazania ostatnich problemow z William Hill jest poniedzialek 29 czerwca po 17. Plus pare minut na moje dzialania.

Kazdy, komu sie cos od William Hill nalezy - dostanie swoja nagrode w jakis sposob - gwarantuje to.

I na tym sezon 2014/2015 jesli chodzi o Supertoto i konkursy ligowe na Bukmacherzy.com chce zamknac.
Za ta przedluzajaca sie koncowke przepraszam, nie wszystko tutaj zalezy od mojej osoby - dziekuje za zrozumienie.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi killbill
manix35sylvwiobaku193ekocurekbalonik19821

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 258 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]