» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11179 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 645, 646, 647, 648, 649, 650, 651 ... 746  Następna strona
  Drukuj

Re: typy by yaz> call me yazzwtopa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 sie 2015 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 0
Podziękowano: 0
szkoda Yaz, bo lubilem twoje typy z hoka :(

Kamil nie namawiaj do zlego, bo jak nie chce to nie i na pewno to przemyslal. Sam jestes modem i niby o tym nie gadasz, wiec po co ten post? Sam widzisz, ze to nie takie fajne i jeszcze ci wrogowie.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

VIP
VIP

Podziękował: 781
Podziękowano: 1327
Siemka yaz.
Szkoda no ale życie pędzi do przodu, a trzeba iść z nurtem.
Powodzenia i mam nadzieję że znajdziesz trochę czasu żeby tu wpaść co jakiś czas.
Trzymaj się kolego.

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.

Ekspert : Irlandzka Piłka Nożna
Ekspert : Irlandzka Piłka Nożna

Podziękował: 1085
Podziękowano: 1372
Decyzja na pewno nie była łatwa wiem, bo sam ostatnio z taką się zmagałem.. W tym momencie sam wiesz co jest dla Ciebie najlepsze.. Nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia <4listki>

MLB 2016 18:10
IRISH SOCCER [2016 345:200][2015 270:202][2014 62:58][2013 138:83]
MLB [2015 77:79]

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Moderator
Moderator

Podziękował: 1375
Podziękowano: 3490
Ja do niczego nie namawiam, tylko się dziwię. Nie powinno się rezygnować z czegoś co się lubi i co przynosi wymierne korzyści. Ale dobra - w sumie nie znam sytuacji i to nie moja sprawa. Może po prostu warto, albo trzeba.
A nie rozmawiam o tym z postronnymi osobami. Z miejsca mogę wymienić 10 ciekawszych tematów niż typowanie i sport. Co do wrogów to bez nich jakoś to nie wywołuje u mnie emocji. Przy innych "rzeczach" nie mam takiego problemu i mam całkowicie inne nastawienie, chociaż niestety nie raz mogłem tego żałować. Po prostu sport taki jest - jak idziesz na mecz swojej ulubionej drużyny to nie będziesz wybuchał radością w wewnętrznym sparingu, tylko przeciwko innemu rywalowi. I ten wróg przecież nie będzie z tego powodu zły, bo on chce tego samego.

No i co w tym wszystkim złego? Trzeba żyć tak, żeby być szczęśliwym i nie zabierać tego szczęścia innym (da się to zrobić, ale nie zawsze będzie "miło"), a jak widać yaz żałuje.

Obserwator
Obserwator

namawiasz, bo yazz juz podjal decyzje, a ty piszesz, zeby wrocil. Nie rozumiesz, ze ktos moze nie miec wyboru? Ciekawe czy ty robisz tylko to co lubisz? Raz chcesz miec wrogow, a raz nie, wiec sie zdecyduj czy jestes dobry czy nie. Chyba tutaj specjalnie szukasz wrogow teraz i po takim latwo wyrobic sobie opinie, wiec po co jestes na forum skoro sa ciekawsze rzeczy?

PostNapisane: 30 sie 2015 
Administrator
Administrator

Podziękował: 6643
Podziękowano: 2380
Co by sie nie napisalo, bedzie malo ...

Po prostu w imieniu Wszystkich DZIEKUJE! Ci za poswiecony do tej pory czas, wiedze, pasje, emocje i zaangazowanie.
I w dogodnym czasie i okolicznosciach przyrody, oby niebawem - prosimy o wiecej.

Powodzenia z obecnymi priorytetami Yazik i do szybkiego zobaczenia, bo ... "zawsze wracaja" :mrgreen:

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi killbill za ten post:
Wolker

VIP
VIP

Podziękował: 276
Podziękowano: 787
Ehhh Co jak co, ale ostatnia osoba o której pomyślałbym, że "powie pas" :( Trzymaj się Miras i... wracaj szybko :wink: <browar>

Moderator
Moderator

luki5050 dobra, może masz rację - to brzmi jak namawianie, ale to pewnie przez to, że ostatnio właśnie miałem do czynienia z takimi osobami, które żałowały, że odpuściły coś co lubiły. Tutaj jest ten problem, że typowanie może się źle skończyć, więc naprawdę nie chcę przekonywać. Zresztą to i tak tylko decyzja yaza, a to co pisałem to taka ogólna wypowiedź na temat rezygnacji z tego co się lubi i przynosi plusy. Naszło mnie.
Tak, robię tylko to co lubię poza oczywiście jakimiś standardowymi rzeczami, których nie można pominąć. Z wrogami mnie nie zrozumiałeś, ale to wyjaśniłem wyżej. Jeśli chodzi o takich prawdziwych to oczywiście, że nie chcę ich mieć (oficjalnie nie mam) i staram się tak żyć, żeby być jak mówisz "dobrym", tylko nawet wtedy trzeba też się liczyć z nieprzyjemnościami.
Po co jestem na forum? Bo lubię gdy ktoś dzięki mnie wygra, bo sam się staram, żeby dobrze "wypaść" i każdy typ podaję publicznie, bo sporo dobrego z niego wyciągnąłem i na pewno jeszcze wyciągnę, bo lubię czuć presję, bo się rozwijam w tym elemencie. Niestety przy przegrywaniu jest podwójnie źle, ale nie robię tego przecież specjalnie.
Wyrobić opinię? Chyba nie całościową, bo przecież nie możesz realnie ocenić kogoś kogo tak naprawdę nie znasz. Może to być opinia na temat typowania. Jeśli dobrze to "fajnie", przez chwilę ten ktoś będzie zadowolony, jednak będzie to wiedział, bo sam wygrał, ale istnieje ryzyko że się rozleniwi i potem będzie gorzej. Jeśli źle to będziesz właśnie jego "wrogiem" i go zmotywujesz do bycia lepszym, o co każdemu powinno chodzić.
Dla mnie są ciekawsze rzeczy, a dla innych może nie. Nic mi do tego. Przez pewien czas to też było dla mnie najciekawsze, ale po prostu spadło niżej. Teraz to w 97% typowanie, bo już nawet nikomu nie "kibicuję".

Obserwator
Obserwator

jakos wszyscy popieraja jego decyzje a ty nie. Trzeba bylo mu wczesniej pisac a nie teraz.
Nie powinienes miec zadnych wrogow tylko starac sie, zeby kazdy cie lubil, bo tylko tak mozesz byc dobrym.
Nie podoba mi sie twoje podejscie do bukmacherki.

Niedzielny Typer
Niedzielny Typer

Podziękował: 210
Podziękowano: 226
"Zawsze wracają..." ;)

do zobaczenia :!: <browar>

Zwycięzca (Pojedynki typerskie)
Zwycięzca (Pojedynki typerskie)

Podziękował: 255
Podziękowano: 552
Lipa :/ ....miał byc grill u Ciebie na ranczo i co :>? Wrócisz,zimą wrócisz jak nie tu w temat,to na czat :) Zagladaj tam często,myslę ze czasu na czat nie zabraknie bo wystarczy nawet chwila z telefonu,internet mamy wszędzie teraz :)Powodzenia !

VIP
VIP

Podziękował: 781
Podziękowano: 1327
JasiuKSG napisał(a):
"Zawsze wracają..." ;)

Nosz ku*wa więc gdzie Ty jesteś ;)

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Wolker za ten post:
Fernando Torres

Moderator
Moderator

luki5050 i co z tego? Gdyby każdy myślał tak samo to byś mógł sobie obstawiać kamieniami chatkę z gałęzi, a nie mecze. Jak go miałem wcześniej przekonać skoro się nie znamy i nie wiedziałem o jego planach? Zresztą to nie była konkretnie do niego wypowiedź, a taka ogólna, która powinna być oczywista - nie warto rezygnować z czegoś co przynosi tylko korzyści, no chyba że trafia się na coś znacznie lepszego, ale wtedy się aż tak nie żałuje.
Dziwne masz podejście. Żyć tak, żeby Cię każdy lubił? Wolę po prostu być "dobrym" i nie krzywdzić innych, a nie na siłę się podlizywać, zwłaszcza że nigdy wszystkich nie zadowolisz i często znajdzie się ktoś komu się to bardzo nie spodoba.
Moje podejście nie jest zbyt dobre, ale takie mi wystarcza, bo żeby być rzeczywiście dobrym musiałbym poświęcić na to więcej czasu, a są ważniejsze rzeczy i jest to jednak spore ryzyko.

PostNapisane: 31 sie 2015 
VIP
VIP

Podziękował: 32
Podziękowano: 229
Powodzenia Yaz i dzięki za wszystko, szczególnie basket <browar>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Krzysz za ten post:
JasiuKSG

PostNapisane: 02 wrz 2015 
Niedzielny Typer
Niedzielny Typer

Podziękował: 210
Podziękowano: 226
Wolker napisał(a):
JasiuKSG napisał(a):
"Zawsze wracają..." ;)

Nosz ku*wa więc gdzie Ty jesteś ;)

W swoim czasie ;)

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi JasiuKSG
yazWolker

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11179 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 645, 646, 647, 648, 649, 650, 651 ... 746  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]