» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 276 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 19  Następna strona
  Drukuj

Re: [EURO 2016] Mistrzostwa Europy 2016 - Eliminacje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 04 wrz 2015 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 121
Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje ME
Spotkanie Wyspy Owcze - Irlandia Północna
Typ: Irlandia Pół.
Kurs 1.71 <plus>
Buk Pinnacle
Godz: 20:45
Analiza:

Niesamowite te eliminacje są, zwiększenie drużyn na ME jest równoznaczne z awansem debiutantów lub drużyn, które epizodycznie kwalifikują się, ale w niektórych grupach nawet faworyci nie dają rady mimo łatwiejsze drogi do Euro. Przykładem jest grupa F, w której awansu nie wywalczy Grecja a bliska awansu po latach na wielką imprezę jest Rumunia a o zaistnieniu na salonach walczy z dużymi szansami Irlandia Północna i Węgry. 2 miejsce i punkt straty do lidera to świetny wynik tej niedoświadczonej reprezentacji co zresztą daje dobrą formę brytyjskich kadr w eliminacjach bo awansu o krok jest Walia i Anglia a Irlandia i Szkocja toczą bój w "polskiej grupie". Irlandczycy z Północy w ostatnim meczu bezbramkowo zremisowali z Rumunią, a wcześniej pokonali Grecję, Węgry, Finlandię i Wyspy Owcze. Teraz przychodzi czas rewanżu z ostatnim wymienionym zespołem, który pokonali 2:0 u siebie. Wyspy Owcze to już nie tacy słabeusze do bicia powyżej 5:0, ale ten potencjał i tak jest niski. Dwie wygrane z rozbitymi wtedy Grekami budzą szacunek, ale faworytem tego meczu są goście bo mają lepszy skład i walczą o historyczny awans, wygrana ich bardzo przybliży, zrobią wszystko żeby wygrać i stawiam na nich.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi trafiony55 za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 1
Podziękowano: 319
Niemcy - Polska
Typ: Niemcy -1.5 (AH)
Kurs: 2.00 <plus>
Bukmacher: Bet365

W październiku ubiegłego roku Polska sprawiła nie lada niespodziankę pokonując świeżo upieczonych Mistrzów Świata Niemców 2-0. Owszem okres po MŚ dla Niemców nie był zbyt udany, kilku zawodników zakończyło karierę, kilku było kontuzjowanych co sprawiło, że na początku tych eliminacji podopieczni Joachima Loewa mieli kłopoty i to nie tylko w meczu z Polską.
Mimo tych kłopotów Niemcy zgromadzili w 6 meczach 13 punktów i jedynie nasza reprezentacja jest pod tym względem lepsza (ma 14 oczek). Dziś reprezentacja Niemiec liczy zapewne na rewanż za mecz październikowy i tym samym zajęcie 1.miejsca w naszej grupie i co by nie mówić przybliżyć się do Euro we Francji. Nie ma też co ukrywać, że to Niemcy są faworytem tego spotkania. Owszem na zgrupowaniu kadry kontuzji doznał Marco Reus i on dziś nie będzie mógł pomóc swojej reprezentacji, wcześniej z kadry wypadli m.in. Benedikt Höwedes , Antonio Rüdiger, Robin Knoche, Holger Badstuber, Lars Bender, Sami Khedira czy Julian Draxler. Oczywiście nie wszyscy z powodu kontuzji, niektórzy po prostu nie zyskali uznania w oczach selekcjonera Joachima Loewa. Mimo tych braków drużyna Niemiecka i tak wygląda naprawdę mocno. W bramce Manuel Neuer, w obronie mogą grać Jérôme Boateng, Mats Hummels, w drugiej linii Emre Can, Toni Kroos, Bastian Schweinsteiger, Ilkay Gündogan w ofensywie Mario Götze, Mesut Özil, André Schürrle czy Karim Bellarabi a na szpicy Thomas Müller. Najsłabiej obsadzone są pozycje bocznych obrońców gdzie zapewne zagrają Sebastian Rudy i Jonas Hector.
W naszej drużynie już podczas zgrupowania kontuzji nabawili się Michał Pazdan oraz Karol Linetty, co ciekawe obaj byli przewidywani do gry w pierwszym składzie. Co do samej drużyny to uważam, że nasza reprezentacja raczej nie zagra dwóch tak samo dobrych meczów z Niemcami i przede wszystkim nasi zachodni sąsiedzi nie pozwolą sobie na drugi tak słaby mecz z tym samym rywalem. Uważam, że dziś Niemcy grając u siebie na Commerzbank-Arena we Frankfurcie zrobią wszystko by zrehabilitować się za porażkę z ubiegłego roku. Myślę, że warto zagrać tutaj zwycięstwo Niemców z handicapem bramkowym, moja propozycja to wygrana Niemców z handicapem -1.5 gola.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi krz1910 za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Ekspert : NBA
Ekspert : NBA

Podziękował: 1905
Podziękowano: 2875
Niemcy-Polska. over 3.5 kartki
ako:1.61 <plus>

Dla Polakow to cos wiecej niz mecz. Trudno mi sobie wyobrazic to spotkanie bez kartek. Niemcy podraznieni po pazdziernikowej porazce z Polakami i napewno beda chcieli zmazac plame. Ten mecz to walka o pierwsze miejsce w grupie zatem nie ma mowy o odstawianiu nog. Polska ma w skladzie zawodnikow, ktorzy sa kandydatami do kartek. Przykladem jest Krychowiak, ktory slynie ze swej walecznosci i w starciu z silna Niemiecka 2-linia bedzie mial sporo pracy. Glik rowniez moze zaliczyc zoltko. Spodziewam sie atakow gospodarzy od poczatku spotkania i ostrej gry, co mam nadzieje przelozy sie na kartki. W Warszawie kartek bylo 5 i uwazam ze dzis mozemy zobaczyc podobna ilosc

Ostatnio edytowano 05 wrz 2015 przez despero84, łącznie edytowano 1 raz

Moderator
Moderator

Podziękował: 599
Podziękowano: 1697
Niemcy - Polska

warty zachodu:
:arrow: żółte kartki: over 3,5 @1,91 bw (4)

Kolega wyżej dość trafnie ujął sens tego typu, pisząc, że "trudno sobie wyobrazić to spotkanie bez kartek" (chodzi mu oczywiście o dość 'liczne kartki'). Ja też tak twierdzę. I to niezależnie od przebiegu i wyniku końcowego tego meczu.
Niemcy są zdeterminowani i pałają żądzą rewanżu. Ale jak nie będzie wymiernego efektu tych żądz, to zaczną się nerwy. Nasi zaś przy zmasowanej grze obronno-destrukcyjnej prędzej czy później jakieś kartki zarobią. Poza tym nasi zapewne będą wyprowadzali kontry - a te dość często są przerywane faulami. Szczególnie kolorowo może być, gdy taka sytuacja utrzyma się do końcówki meczu.
A jeśli zaś gospodarzom uda się uzyskać przewagę, to wtedy do mocniejszej gry wkroczą nasi - wtedy sytuacja może być całkowicie odwrotna. Więc tak czy siak - te minimum 4 żółte kartoniki powinniśmy w tym meczu zobaczyć.
Sędzią głównym tego meczu jest Włoch Nikola Rizzoli. Nawet pobieżne przejrzenie jego statystyk kartkowych mówi, że do zbyt łagodnych arbitrów to on nie należy.

warty zachodu:
:arrow: handicap azjatycki - rr: Niemcy-3,5 @1,900 b365 (9-2)

Naszym jakoś szczególnie na zdobywaniu rożnych nie zależy - szczególnie w takich meczach jak ten. A i nie mają jakiś większych oporów przy wybijaniu piłki za linię końcową gdy rodzi się taka potrzeba. Vide: rok temu w Warszawie w rr 0-6 dla Niemców.A na away w zremisowanym meczu w Dublinie 5-1 dla Irlandczyków. Zaś Niemcy z Irlandczykami (1-1) u siebie aż 9-1, a wcześniej ze Szkotami (2-1) jeszcze lepiej, bo aż 12-1. A że zakładam, że to jednak oni będą w tym meczu drużyną atakującą, to i o ich dość liczne cornery za bardzo się nie martwię.

Życzę <4listki> <4listki> <4listki>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi WujekFido7
Bukmacherzy.comdespero84@beckham23

Ekspert : Piłka Nożna

Podziękował: 274
Podziękowano: 1917
odzinson napisał(a):
Czechy - Kazakhstan
OU Czechy Wszystkie gole drużyny
Wybierz: Więcej 1.5 1.31 <plus> <wygrana>

Czesi po remisie z Łotwą u siebie i porażce w Islandii muszą ten mecz wygrać by obronić przewagę nad Holendrami przed którymi ciężki mecz, Kazachowie ostatnie miejsce i gra by do grać, 14 goli straconych, Czesi na ich terenie strzelili 4 i choć wydaje mi się że teraz nie są aż tak mocni muszą ten mecz pewnie wygrać i ucieszyć swoich kibiców.

Belgia - Bośnia
1x2 Wynik końcowy
Wybierz: Belgia 1.48 <plus> <wygrana>

Belgia - Bośnia
OU Belgia Wszystkie gole drużyny
Wybierz: Więcej 1.5 1.60 <plus> <wygrana>

Belgowie mogą bardzo się przybliżyć mistrzostwom już we wrześniu, na początek Bośnia która ocknęła się po słabym początku i wygrała z Izraelem oraz Andorą i by mieć jeszcze cień szansy musieli by w Belgii wygrać i choć Belgowie rewelacji w tych eliminacjach nie grają to mimo wszystko są tutaj zdecydowanym faworytem, bardzo,bardzo mocna kadra i ten mecz trzeba wygrać, 6 września jadą na Cypr tam powinno być dużo łatwiej, także gospodarzom mobilizacji nie zabraknie by zrehabilitować się za porażkę w Walii.

Cypr - Walia
Obie drużyny strzelą
Wybór: Tak 2.30 <minus>

Cypr - Walia
Zwycięzca & oba strzelą
Wybór: Wales win and both to score 4.70 <minus>

Walia przewodzi w grupie i jedzie na Cypr po zwycięstwo, zamiast grać na gości spróbuje tak bo gospodarze to oprócz Belgów najskuteczniejsza drużyna jak dotychczas (12 bramek strzelonych) i choć jeszcze więcej tracą to i mnie to cieszy bo Walia która przyjedzie tutaj po trzy punkty gola poszuka, a gospodarze jeśli chcą mieć iskierkę nadziei muszą szukać w tym meczu trzech punktów, w tych eliminacjach nie strzelili tylko Belgom na ich terenie ale to się nie ma co dziwić, na pewno powalczą w domu i po takim kursie warto spróbować i choć goście tracą goli bardzo mało to mimo wszystko muszą tutaj zaatakować i szukać swoich szans co otwiera drogę na gola dla gospodarzy, myślę że wygra Walia ale nie do zera.

Podziękował: 274
Podziękowano: 1917
Niemcy - Polska
Obie drużyny strzelą
Wybór: Tak 1.90

No cóż, chyba nigdy tak bardzo Niemcy nie mieli obaw do meczu z Polakami i moim zdaniem trzeba to wykorzystać, to że będą nas cisnąć to wiadomo ale i cisneli w meczu w Polsce wiemy jak się skończyło, będzie ciężko wygrać ale wierzę że nasi powalczą, myślę że gra bez większej presji może tylko nam pomóc i uda nam się strzelić gola, gola który mam nadzieję da nam remis - który był by dla nas świetnym rezultatem. POLSKA !!

Dania - Albania
1x2 Wynik końcowy
Wybierz: Dania 1.70

Duńczycy wiedzą że grają dziś o bardzo cenne trzy punkty, Albańczycy jeszcze w tych eliminacjach nie przegrali, mimo wszystko Duńczycy lepsi kdrowo oraz piłkarsko i w razie straty punktów dziś na koniec mogą sobie pluć w brodę, ten mecz muszą wygrać by przybliżyć się do awansu.

Wyspy Owcze - Irlandia Pn
Obie drużyny strzelą
Wybór: Tak 2.35

Gibraltar - Irlandia
Obie drużyny strzelą
Wybór: Tak 4.75

Tutaj za drobne bo jeśli chodzi o Wyspy to w dwóch wygranych meczach z Grecją pokazali że strzelić potrafią i na pewno dziś sporo krwi napsują Irlandii, Gibraltar wiadomo co za ekipa i można pytać ile dostaną, mimo wszystko zawsze walczą i może coś się uda ustrzelić, także może jakiś stały fragment, karny nie wiem, lepiej tak zagrać niż po 1.18 że goście wygrają do zera.

Znany
Znany

Podziękowano: 25
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wyspy Owcze - Irlandia Polnocna
Typ: 2 <plus>
Kurs: 1.7
Bukmacher:Bet365
Jeśli piłka nożna dzisiaj to
oczywiście mecze Reprezentacji w ramach
kwalifikacji do Mistrzostw Europy - Francja 2016.
Ja zaproponuję mecz z grupy "F", który
rozpocznie się o godzinie 20:45 czasu polskiego.
Jest to już 7 kolejka spotkań. Na boisko wyjdą
Reprezentacje Wysp Owczych, która jest
gospodarzem i Irlandii Północnej. U bukmachera
wBet365 faworytem do wygrania spotkania jest
Reprezentacja Irlandii Północnej, która po 6
kolejkach zgromadziła na swoim koncie 13
punktów i traci jeden punkt do pierwszej
Rumunii. Irlandia Płn. Zdobyła w tych meczach
8 bramek i straciła 4, więc nie za dużo strzela,
ale i nie za dużo traci w czym upatruję dzisiaj jej
sukces i zdobycie kompletu punktów,
zwłaszcza, że w meczu u siebie 11 października
ubiegłego roku Irlandczycy wygrali z Wyspami
Owczymi 2 do 0. Mieli w tym meczu ogromną
przewagę, gdyż byli aż 59% czasu gry przy
piłce i stworzyli sobie aż 26 sytuacji
bramkowych przy tylko 3 sytuacjach Wysp
Owczych. Z tych 26 sytuacji oddali 9
bezpośrednich strzałów na bramkę. Wyspy
Owcze w tych eliminacjach 6 punktów
pokonując dwukrotnie Grecję 0 do 1 i 2 do 1, co
jeszcze kilka lat temu było nie do pomyślenia.
Mimo wszystko stawiam dzisiaj na Irlandię w
całym spotkaniu.

Ekspert : Irlandzka Piłka Nożna
Ekspert : Irlandzka Piłka Nożna

Podziękował: 4
Podziękowano: 153
EUROPA: Euro - Kwalifikacje

Wyspy Owcze-Irlandia Płn. TYP 2 kurs 1,75 4/10 g.20.45 1:3 WIN

PS: Niepowtarzalna szansa dla Brytyjczyków na awans. Owczarze mają 6 oczek ale tak naprawdę wygrali tylko dwa razy ze słabą na teraz Grecją. Do tego dzisiaj Węgry grają z Rumunami i podział punktów bardzo możliwy. Dla mnie to kluczowy mecz dla gości. Następne dwa spotkania z Węgrami i Grekami grają u siebie i przy dzisiejszym zwycięstwie mogą naprawdę w siebie uwierzyć. Gwoli ścisłości goście to słaba ekipa wyjazdowa ale okazja na przełamanie wyborna..

Poleciłbym również Danię z Albanią. Duńczyki dla mnie mają wyborną formę, rozjechali ostatnio dwa razy Serbię strzelając im w sumie 5 goli. Oczywiście wiem że Albania również pocisnęła "Sprzymierzeńców" 3:0 i to na wyjeździe jednak tutaj wierzę w atut własnego boiska.

PS: odzinson, Wyspy Owcze nie wygrały dwa razy z Grecją i nie grają dzisiaj z Irlandią tylko z Brytyjczykami :D.

Ostatnio edytowano 05 wrz 2015 przez Psychosocial, łącznie edytowano 4 razy

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 321
Dyscyplina Piłka nożna KWal ME
Spotkanie Rosja-Szwecja
Typ: 1 DNB
Kurs 1.48 <plus>
buk Unibet
Godz: 18:00
Analiza: Na dzień jutrzejszy znów wybrałem spotkanie w ramach eliminacji do przyszłorocznych mistrzostw europy, ekipa Rosji , która w chwili obecnie zajmuję 3 pozycję w tabeli , podejmowała będzie przed własną publicznością reprezentację Szwecji, która ma 4 punkty więcej i jest na pozycji numer 2, dla mnie pomimo tego że goście są na razie zespołem skuteczniejszym faworytem do zdobycia kompletu punktów będzie drużyna gospodarzy , która w obecnej sytuacji już na wpadkę pozwolić sobie nie może, spotkanie jednak zapowiada się niezwykle wyrównanie i nie wiadomo czy nie zakończy się remisem oraz podziałem punktów , z tego obrotu spraw zdecydowanie bardziej zadowolona była by reprezentacja Szwecji, Rosjanie jednak mają coś do udowodnienia szczególnie sobie jak i swoim kibicom, że porażka w poprzednim spotkaniu na swoim stadionie z zespołem Austrii była jedynie wypadkiem przy pracy, myślę że tu właśnie gospodarze okażą się zespołem o ta jedną bramkę lepszym.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 379
Dyscyplina: Piłka nożna – Eliminacje EURO, Grupa G
Spotkanie: Rosja - Szwecja
Typ: over 2.5
Kurs: 2.40 <minus>
Buk: Bet365
Godz. 18:00
Analiza:

Eliminacje omijam często szerokim łukiem ale tutaj dali moim zdaniem prezent. Rosjanie byli zdecydowanym kandydatem do wygrania tej grupy ale jakoś się to tak potoczyło że mają duży problem by bezpośrednio zająć miejsce premiowane grą we Francji. Jak do tej pory zgromadzili 8 punktów, do dzisiejszego rywala który jest drugi tracą cztery punkty, Austriacy liderzy grupy już ostro poszli do przodu mając 16 punktów. Tu już mamy argument za bramkami Austria ma u siebie Mołdawie oraz Liechtenstein - to już pewniak do awansu. Rosjanie również grają z tymi rywalami na wyjeździe oraz u siebie z Czarnogórą, Szwedzi też ten sam zestaw oraz Austriacy. Tak więc Rosjanie musza dziś przy takim układzie wygrać, nawet remi moim zdaniem nic im nie da. Kolejne ważne aspekty to Rosjanie mają nowego trenera Slutsky, który prowadzi także CSKA. Już wiadomo oglądając zespół z Moskwy to będzie inna gra z mniejsza dyscypliną taktyczną niż za Capello i defensywa może być problemem tym bardziej że grają w niej już dziadkowie 33-letni dwaj bracia Berezutski, 36- letni Ignashevich, 34- letni Kuzmin, no i można jeszcze pod tą podpiąć Zhirkova też ponad 30 lata. Faktycznie doświadczenie ogromne ale przy takim graczu jak Ibra to trzeba będzie szybkości, zwinności niż doświadczenia oraz jeszcze mamy Berga który jest w świetnej formie. Z nowym trenerem zyskają na wartości w ofensywie bo tutaj już jest wybór w bardzo ciekawych zawodnikach a przede wszystkim bardzo zwinny a defensywa Szwedów mimo ze jak zwykle bardzo solidna moim zdaniem szybkością przegrywa z takimi graczami jak Dzagoev, Kokorin, Cheryshev. Pierwszy mecz przyniósł podział punktów po remisie 1:1 jak dobrze pamiętam był to dość otwarty mecz min. nie wykorzystany karny Szwedów. Przy tej sytuacji w tabeli, zmianie trenera w ekipie Rosjan czuje tutaj overowy pojedynek.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 321
Dyscyplina Piłka nozna Kwalifiację ME
Spotkanie Włochy-Bułgaria
Typ: 1 <plus>
Kurs 1.44
Godz: 20:45
Buk Bet 365
Godz: Na niedzielę wybrałem spotkanie w którym ekipa Włoch podejmowała będzie przed własną publicznością ekipę Bułgarii, zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu będzie drużyna gospodarzy, która na swoim stadionie w poprzedniej serii spotkań bardzo niewielkimi nakładami sił pokonała Maltę. Włosi muszą w tym spotkaniu powalczyć o 3 punkty ponieważ zaraz za ich plecami jest Norwegia , która ma dwa punkty mniej, liderem w tej grupie jest Chorwacja , która ma tyle samo punktów co Włosi znajdujący się na 2 pozycji. W pierwszym spotkaniu rozegranym pomiędzy tymi dwoma ekipami padł remis 2:2, był to mecz rozegrany w Bułgarii, gdzie Włosi byli zespołem zdecydowanie lepszym i stworzyli sobie kilka na prawde dogodnych sytuacji do zdobycia bramek, jednak wielu nie udało się wykorzystać, myślę że jeżeli w tym meczu gospodarze będą odrobinę bardziej skuteczni na spokojnie powinni sobie poradzić z niżej notowanym rywalem, który w meczach wyjazdowych , jak na razie zawsze zdobywał jakieś bramki, myślę że tutaj padnie wynik 2:1 może 3:1, ale gości powinno być stać ,aby trafić do bramki zespołu Włoskiego, który pomimo bardzo dobrych graczy w defensywie nadal popełnia głupie błędy.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi baku193 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 05 wrz 2015 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 42
Podziękowano: 545
Hiszpania – Słowacja
Typ: 1 ( handicap trójdrogowy na rzuty rożne 0-3) <plus>
Kurs: 1,54
Unibet

Po porażce w Bratysławie 2-1 Hiszpanie będą się chcieli zrehabilitować w dzisiejszym meczu i sięgnąć po komplet punktów. Nie będzie to jednak łatwe, gdyż Słowacy w tych eliminacjach wygrali wszystkie dotychczasowe mecze i z przewagą 3 oczek na Hiszpanią prowadzą w grupie C. Słowacy w tych eliminacjach podobnie jak Hiszpanie stracili tylko trzy bramki w 6 spotkaniach. Dzisiejsze spotkania jest również meczem o fotel lidera, gdyż zwycięstwo gospodarzy zepchnie Słowaków na 2 miejsce w tabeli. Trener Hiszpanów – Vincent Del Bosque na konferencji prasowej przed tym spotkaniem powiedział, że czeka ich dziś ciężkie spotkanie, gdyż Słowacy będą dziś grali bardzo defensywnie. Patrząc na kadry obu ekip to zdecydowanym faworytem tego pojedynku powinni być gospodarze. W ostatnich jednak meczach Hiszpania miała problemy ze skutecznością, bowiem w 5 ostatnich meczach strzeliła tylko 4 bramki. Gospodarze powinni mieć w tym meczu zdecydowaną przewagę i często będą gościć pod bramką Słowaków, co będzie skutkowało spora ilością rzutów rożnych. W Bratysławie Hiszpania w tym elemencie zdemolowała Słowaków wygrywając 19-3! Tak więc taki handicap na gospodarzy jak wyżej biorę w ciemno.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi balonik19821 za ten post:
Bukmacherzy.com

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękowano: 319
Ukraina - Białoruś : Obie drużyny strzelą ?
Typ: Nie <minus>
Kurs: 1.52
Bukmacher: Unibet

Mecz grupy C gdzie w zasadzie wszystko jest dość klarowne. Otóż Słowacja, Hiszpania oraz Ukraina walczą o miejsca premiujące grą na Euro 2016, natomiast Białoruś, Macedonia oraz Luksemburg mają już na tyle poważna stratę punktową, że marzenia o tym by zagrać na wielkiej imprezie muszą odłożyć na później. Nie ma więc co ukrywać, że faworytem tego spotkania są Ukraińcy, którzy są raczej skazania na baraże (ciężko sobie wyobrazić by wyprzedzili Słowaków czy Hiszpanów). Ja postanowiłem jednak zagrać typ, że obie drużyny nie strzelą gola w tym spotkaniu.
Po pierwsze Ukraina to drużyna, która w tej grupie straciła tylko 2 gole (najmniej), oba gole oznaczały porażki z Hiszpanami i Słowakami (w obu przypadkach porażki 0-1). To oznacza, że w 6 dotychczasowych kolejkach w meczach Ukrainy nie zanotowaliśmy meczu w którym nie tylko oni ale i rywale zdobywali bramkę. Z drugiej strony mamy Białoruś, która w ofensywnie nie zachwyca - strzelili 4 gole. Co prawda mieli 3 mecze w których zanotowaliśmy BTS, ale myślę, że w rywalizacji z Ukrainą będzie to ciężkie do powtórzenia.
Co ciekawe w ostatnich latach los kojarzył w grupie eliminacyjnej Ukrainę i Białoruś i nie były to mecz, które obfitowały w bramki:
09.10.14 EUR Białoruś Ukraina 0 : 2
09.09.09 MIS Białoruś Ukraina 0 : 0
06.09.08 MIS Ukraina Białoruś 1 : 0
19.05.02 MEC Ukraina Białoruś 0 : 2
01.09.01 MIS Białoruś Ukraina 0 : 2
24.03.01 MIS Ukraina Białoruś 0 : 0
Jak widzimy w 6 ostatnich grach między tymi reprezentacjami w żadnym nie zanotowaliśmy by obie drużyny strzeliły bramkę w tym samym meczu. Myślę, że dziś historia może się powtórzyć, bo jak już wspomniałem Ukraina gra naprawdę dobrze jeśli chodzi o defensywne, a Białoruś raczej w ofensywie nie zachwyca. Proponuje w tym meczu zagrać, że obie drużyny nie strzelą gola.

Moderator
Moderator

Podziękował: 599
Podziękowano: 1697
Kwalifikacje do ME

warty zachodu:
:arrow: Hiszpania-1,5 - Słowacja @1,975 b365 <plus>

Hmm. Słowacja??? Fakt - idą wyśmienicie. Ale moim zdaniem idzie im za dobrze. Bardzo mocny początek tych eliminacji w ich wykonaniu - wyjazdowa wygrana z Ukrainą (0-1, ale Ukraińcy z wiadomych względów nie byli wówczas sobą) i w sumie zaskakująca i raczej dość szczęśliwa wygrana 2-1 u siebie z Hiszpanami. [Analogia z wygraną Polski nad Niemcami nasuwa się sama. A jak było wczoraj, to wszyscy widzieli.]. Pozostali ich rywale, tj. Białoruś, Macedonia i Luksemburg, to przecież słabe ekipy. Więc wygrane z nimi, to jakby obowiązek - w końcu w obecnej dyspozycji Słowację należy zaliczyć do europejskich średniaków i prawie murowanego pewniaka na awans do finałów ME.
Oczywiście nic nie ujmuję ich umiejętnościom i woli walki. Po prostu patrzę realnie na piłkarski świat. A przecież Hiszpania to najwyższa półka. I od czasu do czasu stać ich na jakąś mniejszą lub większą wtopę, bo i tak to nadrobią. Faktem jest, że ostatnio (w eliminacjach do ME czy MŚ) przegrali aż w 2006 roku ze Szwecją (2-0). Ale w rewanżu u siebie zbili ich 3-0. Ogólnie wygląda to tak, że im bliżej końca kwalifikacji, to albo nadrabiają zaległości (z takim przypadkiem mamy do czynienia) albo trochę odpuszczają, gdy są pewni swego. A że póki co pewni swego jeszcze na 100% nie są, to dziś pokażą swą prawdziwą wartość.
Nie będę tu porównywał mocy poszczególnych formacji z ich składami osobowymi, bo to nie ma najmniejszego sensu - koń jaki jest każdy widzi. Hiszpanie mają zdecydowanie lepszych piłkarzy i jak to wszystko zatrybi, to mało kto jest im w stanie podskoczyć. Taka jest po prostu rzeczywistość.

bazowy:
:arrow: rr drużyny: Hiszpania under 7,5 @1,85 bw

Faktem jest, że w pierwszym meczu na Słowacji w rr było aż 19-3 po stronie Hiszpanów. Ale to oni gonili wynik, mieli zdecydowaną przewagę (64% posiadania piłki, 11-5 w strzałach na bramkę, w tym celne 7-3), tylko że nie potrafili tego przełożyć na gole (znów kłania się analogia do meczu Polska - Niemcy). Tylko, że w odróżnieniu od Niemców, Hiszpanie tak uparcie nie dążą do nabijania rożnych - szczególnie gdy zdobędą odpowiednio bezpieczną przewagę nad rywalem. A gdy już takową osiągną, to bardziej szanują piłkę i starają się jak najdłużej mieć ją w swoim posiadaniu. Oczywiście może się zdarzyć i tak, że Słowacy będą się szczęśliwie długo bronić - wtedy typ będzie poważnie zagrożony. Tylko że ... ja tego tak nie widzę. Przykłady z ostatnich domowych meczy: z Ukrainą 1-0, w rr: 2-5; z Białorusią 3-0, rr: też 2-5 (wcześniej w eliminacjach do MŚ było 2-1, w rr: 4-2); z Macedonią już 8 rr, ale to była zabawa.

Życzę <4listki> <4listki> <4listki>

Moderator
Moderator

Podziękował: 230
Podziękowano: 3078
San Marino
Anglia -5 2.00 <plus>

& kolejka eliminacji. Cóż cudów nie należy się tutaj spodziewać, nawet jeśli Anglicy mają komplet zwycięstw i raczej już pewny awans na Euro. San MArino żadnej zdobytej bramki (może dlatego, że nei mają Polski w grupie). I tak zapewne zostanie. Na Wembley "tylko" 5-0, ale w San MArino moze być wyżej, bo kameralne boisko sprzyja do strzelenia goli, nie trzeba tyle biegać co na dużych angielskich stadionach. San MArino bywa gościnne dla możnych, wciąż pamiętam to 13-0 Niemeic tutaj, a i jak popatrzymy w historię to Anglia tutaj 8-1 i 7-0 uzyskiwała. Może i kilka zmian w składzie i szansa dla tych, którzy w reprezentacji mniej grają, ale to tylko dodatkowa motywacja dla zmienników, którzy powinni zagrać na 100% swoich możliwości, i zdeklasować gospodarzy.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 276 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 19  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]