» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 350 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24  Następna strona
  Drukuj

Re: Liga Mistrzów 2015/216 - Faza Grupowa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 wrz 2015 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 42
Podziękowano: 553
Bayern – Dinamo Zagrzeb
Typ: 1 (EH na rzuty rożne 0-4) <plus>
Kurs: 1,49
Unibet

Zdecydowanym faworytem tego spotkania są Bawarczycy, którzy po zwycięstwie w Pireusie walczą dziś o samodzielne prowadzenie w grupie, bowiem Dinamo w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów dość niespodziewanie sięgnęło po komplet punktów w meczu z Arsenalem. Mecz z Kanonierami pokazał, że Chorwaci nie będą chłopcami do bicia na co wskazują kursy wystawione przez bukmacherów. Sam trener gości zapowiedział na konferencji prasowej, że ustawi dziś zespół defensywnie. Bayern co prawda jest liderem w Bundeslidze, ale mimo wysokich wyników w ostatnich meczach dość długo męczył się z rywalami. A dziś spotka się z drużyną, która nawet nie ukrywa, że remis ich w pełni satysfakcjonuje. Gospodarze ponownie w tym sezonie będą musieli radzić sobie bez: Ribery’ego, Badstubera, Kirchhoffa, Benati oraz Robben. Jak pokazały jednak ostatnie mecze doskonale spisujący się duet skrzydłowych Costa – Colman sprawia, że te absencję nie są aż tak widoczne. Dinamo tymczasem dziś będzie musiało radzić sobie bez: Pinto, Paviczića, Schildenfelda. Co ciekawe o tym, że goście nie będą łatwym rywalem świadczy m.in. fakt, że Chorwaci są niepokonani od 45 spotkań. Nie spodziewałbym się więc dziś wysokiego wyniku, choć zdecydowaną przewagę będą na pewno mieć gospodarze, co też przełoży się na rzuty rożne. Myślę, że w tym aspekcie Bayern wręcz zmiażdży dzisiejszego rywala…

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi balonik19821 za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

VIP
VIP

Podziękował: 855
Podziękowano: 1392
<pilka> BATE - Roma Łącznie bramek (Roma): Powyżej 1.5 @ 2.10 <4listki>
Dzisiaj wraca do gry Liga Mistrzów. W przeciwieństwie do Ekstraklasy tutaj jakoś łatwiej idzie typowanie. Na pierwszy ogień po lupę weźmy starcie w grupie E. BATE Borysów podejmuje u siebie AS Romę. Po pierwszej kolejce już można coś powiedzieć o obu drużynach. BATE zgodnie z planem poległo w Leverkusen. Przegrana 1-4 pokazuje gdzie jest miejsce Białorusinów w szeregu. W tej grupie będą oni tłem dla wszystkich drużyn. Po prostu nie wyobrażam sobie innego scenariusza. Strata punktów w starciu z BATE może kosztować awans z grupy. A walka o drugie miejsce toczyć się będzie pomiędzy Romą a Leverkusen. Bayer swoje zrobił. Czas na Romę. Roma w pierwszej kolejce zaskoczyła wszystkich i zagrała bardzo dobre zawody w starciu z Barceloną. Remis to może nie jest szczyt marzeń, ale solidna zaliczka w walce o awans. Teraz trzeba to tylko potwierdzić w meczu na Białorusi. A trzeba przyznać, że w obecnej formie nie powinno być problemów z wywiezieniem kompletu oczek. Warto też zwrócić na grę ofensywną Romy. W tym sezonie Roma rozegrała 7 spotkań i tylko dwa razy nie udało im się zdobyć 2 goli lub więcej (raz to wspomniany mecz z Barcą, drugi to mecz ligowy z Sampdorią). W każdym meczu strzelali przynajmniej po golu. Dzisiaj to zadanie może być nieco utrudnione. W meczu z BATE nie zagrają: Dzeko, Totti, Keita i Szczęsny. Mimo wszystko nadal jest kim straszyć w przodzie. Przewidywalny skład rzymian według La Gazzetta dello Sport wygląda następująco: De Sanctis; Maicon, Manolas, Rudiger, Digne; Pjanic, Nainggolan, De Rossi; Salah, Gervinho, Iturbe. W BATE też są problemy. Nie zagra najlepszy strzelec zespołu czyli Rodionov. Taktyka gospodarzy więc na to spotkanie będzie jasna: defensywa, defensywa i jeszcze raz defensywa. Problem się zacznie kiedy Roma strzeli pierwszego gola. Wtedy szybcy skrzydłowi (Gervinho i Salah) będą mieli okazje do kontrowania. Dwa gole to chyba absolutne minimum jakie Roma powinna tutaj ustrzelić. W zeszłym sezonie BATE ustanowiło rekord straconych goli w fazie grupowej. W 6 spotkaniach stracili 24 gole. Tylko raz udało im się stracić mniej niż 2. Uważam, że pod tym względem nie za wiele się zmieni i BATE będzie miało okazje pobić ten rekord w tej edycji.

3-2 <wygrana>

<pilka> Bayern Monachium - Dinamo Zagrzeb Łącznie rzutów rożnych — 1. połowa: Powyżej 4.5 @ 1.80 <4listki>
W tym spotkaniu różnica powinna być jeszcze bardziej widoczna niż w meczu BATE - Roma. Bayern jest tutaj zdecydowanym faworytem i jeżeli tylko będzie im się chciało to może być pogrom. Bayern nawet po zdobyciu bramki nie powinien zmienić swojego stylu gry. Jednak mam po cichu nadzieję, że Dinamo nieco się postawi na początku i będą bronić skutecznie. W końcu w tym sezonie jeszcze nie przegrali a zagrali już 19 spotkań. Taka seria nie bierze się z przypadku. Podobny scenariusz miał miejsce w ich meczu z Arsenalem. Tam nawet udało im się objąć prowadzenie i w efekcie wygrać cały mecz. W rzutach rożnych do przerwy na tablicy statystyk było 0-5. Patrząc na Bayern to potrafią oni zepchnąć przeciwnika do głębokiej defensywy przez co rywale wybijają piki na oślep. Często z tego są rzuty rożne. Pod uwagę należy też wziąć formę Douglasa Costy, który będzie szalał na skrzydle. On sam może wywalczyć kilka kornerów. Z drugiej strony raczej głównym odpowiedzialnym za to będzie Lahm do spółki z Mullerem. Bayern jest chyba w gazie. W ostatnich meczach mamy boom na Lewandowskiego, ale chyba nie może być inaczej. Wygląda na to, że Bayern pójdzie za ciosem. Zapowiada się kolejne wysokie zwycięstwo, kolejny raz dominacja od pierwszej do ostatniej minuty.

8 <wygrana>

<pilka> Bayern Monachium - Dinamo Zagrzeb Wynik z handicapem: Bayern Monachium (-2.5) @ 1.90 <4listki>

5-0
<wygrana>

<pilka> Porto - Chelsea Zwrot w razie remisu: Chelsea (0) @ 2.38 <4listki>
Ok, ja rozumiem, że Chelsea w tym sezonie jest daleka od idealnej formy, że angielskie drużyny kompromitują się w europejskich pucharach, ale bez przesady. Porto dość zdecydowanym faworytem w starciu z Chelsea? Ja tego nie kupuję. Porto to oczywiście solidny europejski średniak. W tym sezonie też jednak jakoś specjalnie nie błyszczą. W słabej lidze portugalskiej już dwukrotnie zgubili punkty w tym w spotkaniu poprzedzającym ten mecz (remis 2-2 z Moreirense). W pierwszej kolejce zremisowali w Kijowie z Dynamem tracąc punkty w 94 minucie. Ogólnie defensywa Porto jakaś super nie jest. Pokazało to wspomniane Moreirense czy właśnie Dynamo. A jak wiadomo w ataku Chelsea dysponuje o wiele większą siłą ognia niż wspomniana dwójka. Do składu wraca zawieszony w lidze Diego Costa. Oczywiście smaczku tej rywalizacji doda pojedynek Casillas vs Mourinho. Ten pierwszy będzie chciał z pewnością udowodnić Mourinho, że był w błędzie odstawiając go od składu Realu. Jose pewnie w swoim stylu oficjalnie będzie to olewał, ale gdzieś tam w środku będzie chciał utrzeć nosa Ikerowi. Chelsea jako jedyna angielska drużyna nie zawiodła w pierwszej kolejce. Pewnie pokonali drużynę z Izraela. Celem od początku jest zwycięstwo w grupie aby w kolejnej fazie uniknąć tych najmocniejszych. Aby to osiągnąć punkty w tym spotkaniu to będzie dla Anglików obowiązek. Jako ciekawostkę warto dodać, że od 2004 roku Porto nie potrafi wygrać z Chelsea. Od tego czasu Chelsea wygrała trzykrotnie i raz padł remis. Na dzisiaj Mourinho też pewnie wymyśli coś specjalnego. Dlatego po takim kursie chyba warto próbować.

2-1

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Fernando Torres za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 1
Podziękowano: 319
FC Barcelona - Bayer Leverkusen
Typ: Powyżej 3.5 goli
Kurs: 2.40 <minus>
Bukmacher: Betsson

Na Camp Nou dojdzie dziś do pojedynku Barcelony z Bayernem Leverkusen. Kibice "Dumy Katalonii" rywalizację z Leverkusen wspominają dość przyjemnie, bowiem w sezonie 2011/12 obie ekipy mierzy się ze sobą w meczach 1/8 finału i wtedy Barcelona rozbiła w dwumeczu "Aspirynki". Najpierw na wyjeździe Barcelona wygrała 3-1, natomiast w rewanżu padł wynik 7-1. Dziś być może takiego wysokiego wyniku jak ten sprzed 3 lat na Camp Nou raczej nie będzie ale myślę, że można spróbować zagrać over bramkowy, ja proponuje over 3.5 goli.
Oczywiście wiem, że Barcelona zagra dziś bez swojego asa Leo Messiego ale liczę, że ciężar gry na siebie wezmą przede wszystkim Suarez i Neymar (ten drugi liczę,że się w końcu przełamie). Jak wiemy Barcelona na początku sezonu raczej swoją grą nie imponuje, większość meczów wygrywa (zwykle skromnie), ale gdy trafi im się bardziej wymagający rywal to tracą sporo bramek. Ostatnio przypomnę przegrali 1-4 z Celtą w Vigo, wcześniej przegrali choćby z Bilbao 0-4 w meczu o Superpuchar Hiszpanii, natomiast w meczu z Sevillą o Superpuchar Europy wygrali ale 4-3. Barcelona zresztą nie stanowi monolitu w defensywie, o czym niech świadczy, że w ostatnim czasie na Camp Nou swoje gole zdobyli gracze Levante czy Las Palmas. Wydaje się, że Leverkusen to ekipa mocniejsza od wspomnianej dwójki i dziś również może pokusić się o bramki o ile nie przegrają tego meczu już w szatni. Według mnie takie ryzyko raczej nie istnieje, bo Leverkusen gra ostatnio regularnie w Lidze Mistrzów i raczej już nazwa Barcelony nie powinna robić na nich wielkiego wrażenia.
Szansę Leverkusen ma również dlatego, że Barcelona wciąż ma swoje kłopoty kadrowe i zamiast ich ubywać to przybywa. Od pewnego czasu grać nie mogą Rafinha, Thomas Vermaelen i Claudio Bravo. Dziś obok Messiego zabraknie również Adriano, zagrać ma natomiast Jordi Alba, którego brakowało w ostatnim meczu ligowym. Jeśli chodzi o przyjezdnych to oni do Katalonii przyjadą bez Charlesa Aranguiza, Tina Jedvaja, czy Omera Topraka.
Osobiście więc liczę nie tylko na bramki Barcelony ale również na gole Leverkusen. O ile Barcelonie rzadko zdarza się mecz bez strzelonego gola, a już u siebie takie mecze można policzyć na palcach jednej ręki w ostatnim czasie. O tyle Leverkusen również ma swoje atuty w ofensywie, tacy gracze jak Bellarabi, Calhanoglu, Kampl czy Kiessling mogą sporo namieszać w obronie. Pamiętajmy również o czym już pisałem, że Barcelona nie jest obecnie w najwyższej formie, szczególnie sporo zastrzeżeń jest do obrońców i bramkarza Ter Stegena, myślę, że szansa na over 3.5 goli jest i to spora i to też jest moja propozycja na ten mecz.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 335
Dyscyplina: piłka nożna LM
Spotkanie Astana-Galatasaray
Typ: 1x
Kurs 1.64 <plus>
buk Unibet
Godz: 20:45
Analiza: Na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie z Ligi Mistrzów w ktory Kazachska Astana na swoim stadionie będzie podejmowała drużynę Tureckiego Galatasaray Stambuł, dla mnie faworytem do zdobycia kompletu punktów w tej drugiej serii spotkań będzie ekipa gospodarzy , która szczególnie w spotkaniach rozgrywanych na własnym stadionie czuję się bardzo dobrze i jest niezwykle groźna,w pierwszym swoim spotkaniu gospodarze tego meczu ulegli na stadionie Benfiki,ale wcale nie byli zespolem całkowicie pozbawionym szans oraz sytuacji podbramkowych, wedlug mnie w tej kolejce moga sprawic swoim kibicom niespodziankę i zdobyć z zespolem Galatasaray , ktory ma spore problemy z grą na wyjazdach komplet punktow, tym bardziej że będzie to dla nich teoretycznie najsłabszy przeciwnik z tej grupy, dla mnie czynnikiem najważniejszym jest fakt iż gospodarze na swoim stadionie przegrywają niezwykle rzadko a goście na wyjazdach bardzo mało punktują, myślę ze w tym spotkaniu ta prognoza sprawdzi się po raz kolejny.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi baku193 za ten post:
Bukmacherzy.com

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 404
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, Grupa E
Spotkanie: Barcelona – Bayer
Typ: over 2.5
Kurs: 1.57 <plus>
Buk: Unibet
Godz. 20:45
Analiza:

Dziś dzień w Lidze Mistrzów bez mega hitów ale na pewno bardzo ciekawie zapowiada się starcie na Camp Nou gdzie obrońca tytułu Barcelona będzie podejmować Bayer Leverkusen.
Wydawało się że Barcelona ogromne problemy z grą w defensywie z początku sezonu ma już za sobą ale znowu ostatnie spotkania ogromne luki w tej formacji. Katastrofalnie wyglądało to w Vigo gdzie miejscowa ekipa Celty wgrała aż 4:1 jak najbardziej zasłużenie. Ostatni mecz z beniaminkiem Las Palmas to też masa błędów i też stracona bramka. Do tego wszystkiego kompletnie bez formy jest Ter Stegen które z powodu kontuzji na razie nie może zastąpić Bravo. Remis w Rzymie w jakiś sposób komplikuje sytuacje Barcelony w grupie bo raczej wszyscy w tym gronie dopiszą z BATE po 6 punktów wobec czego te mecze mogą być kluczowe. Ofensywa na pewno nie prezentuje swojego najwyższego poziomu ale akurat w tej formacji wszystko może wrócić do normy w kilka sekund.
Bayer nie miał problemów by w pierwszej kolejce pokonać BATE dominowali w tym spotkaniu od pierwszej do ostatnie minuty a ostateczny wynik tego starcia to 4:1. To że stracili to też dla mnie żadne zaskoczenie bo jest to też zespół z gatunku tych który woli atakować szczególnie świetnie prezentuje się u siebie w tamtym roku Bundesligi przegrali tylko raz ze świetną skutecznością bramkową. Tak dobrze trzeba przyznać nie jest na wyjeździe jest znacznie mniej jakości w defensywie ostatnio w lidze Bayern oraz Borussia czyli najwyższy poziom nie mieli problemów ze strzeleniem trzech bramek. Jednak jak wspomniałem siła tej ekipy jest atak zarówno pozycyjny jak i kontry. Atak świetnie obsadzony Chicharito, Kießling – druga linia to przede wszystkim Bellarabii i Çalhanoğlu gracze ze świetną techniką i strzałem szczególne Turek w tym drugim aspekcie jest świetnym graczem, ze stojącej piłki zdobył już kilka genialnych bramek. Na pewno Bayer będzie szukać stałych fragmentów gry nie tylko ze względu na jego postać ale ma też graczy potrafiących świetnie przymierzyć z główki.
Barcelona będzie chciała pokazać w tym starciu że bez Messiego, którego na 7-8 tygodni eliminuje kontuzja będą wstanie strzelać sporo bramek i grać równie efektownie. W każdej chwili stać ich na ostre strzelenie bo trzeba przyznać do tej pory problemem nie były sytuacje ale ich wykończenie. Leverkusen gra podobnie do Celty a już na pewno będzie to odważny zespół w kontrze tak jak Celta wobec tego ten mecz zapowiada mi się na bardzo otwarte spotkanie gdzie defensywa nie będzie kluczem do zwycięstwa.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi jack13 za ten post:
Bukmacherzy.com

VIP
VIP

Podziękował: 276
Podziękowano: 787
Propozycja:
Arsenal-Olympiacos
Arsenal o2,5rr do HT@1.65
<minus>

Kanonierzy po blamażu w pierwszej kolejce muszą dzisiaj zdobyć komplet punktów. Wydaje się, że forma się już ustabilizowała i dzisiaj wypada to potwierdzić z greckim rywalem. Na pewno spotkanie do łatwych należało nie będzie, Olympiakos w formie zarówno w lidze i europejskich pucharach, ale wydaje mi się, że dzisiaj przede wszystkim skupią się na tym, żeby jak najdłużej zagrać na 0 z tyłu. Arsenal po wpadce w pierwszej kolejce musi nadrabiać stracone punkty i spotkania na Emirates zdaje się, że są do tego najlepszą okazją. Kanonierzy cornerowo zawsze wyglądali bardzo dobrze, a ostatnie 5 spotkań to kolejno 5 (2 do HT), 5(2), 7(5), 13(7), 9(3)rr. Dwie ostatnie potyczki to 2 rr do HT, ale były to spotkania wyjazdowe, a na Emirates będzie im dużo łatwiej i przede wszystkim tutaj są murowanym faworytem do zwycięstwa. Powinni od początku spotkania narzucić rywalowi swój styl gry i zepchnąć go do defensywy, a że Arsenal lubi pograć skrzydłami to i okazji do nabicia rr powinno być sporo.

PostNapisane: 30 wrz 2015 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 512
Spotkanie: Borussia Monchengladbach - Manchester City
Typ: Borussia Monchengladbach w tym spotkaniu zdobędzie powyżej 0,5 bramki
Kurs: 1,41 <plus>
Bukmacher: Unibet

Analiza: Gra Manchesteru posypała się całkowicie. Najpierw była porażka w LM 1:2 z Juventusem, a potem przyszły 2 przegrane mecze w lidze: 1:2 u siebie z West Ham i 1:4 na wyjeździe z Tottenhamem. Ten mecz jest bardzo ważny dla obu drużyn, gdyż mają po 0 punktów. Wielka presja jest na Manchesterze, bo ta drużyna zawodzi w LM od lat i pewnie znowu jest jakaś obawa, że mogą nawet nie wyjść z grupy, bo ta grupa do łatwych nie należy. Sytuacja Borussii jest cąłkowicie odwrotna niż w przypadku Manchesteru, gdyż oni fatalnie zaczęli sezon, a teraz złapali formę. Z Augsburgiem wygrali 4:2, a z Stuttgartem 3:1. Zdobycie 7 bramek w 2 ostatnich meczach to jest coś i uważam, że co najmniej jednego gola zdobędą też z Manchesterem City.

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 1
Podziękowano: 319
Spotkanie: Borussia Monchengladbach - Manchester City :podwójna szansa
Typ: 1X
Kurs: 1,97 <minus>
Bukmacher: Unibet

Na Borussia-Park w Monchengladbach dojdzie do rywalizacji grupy D pomiędzy tamtejszą Borussią a Manchesterem City. Jak wiemy M'Gladbach po dobrym poprzednim sezonie początek tego miał fatalny, ale wydaje się, że powoli podopieczni Andre Schuberta wychodzą z dołka. Inaczej natomiast wygląda sytuacja Man.City, którzy mocno rozpoczęli sezon, ale ostatnio wydaje się, że wpadli w jakiś dołek formy. Osobiście stawiam więc w tym meczu, że Borussia to spotkanie wygra ewentualnie zremisuje.
Wszyscy wiemy chyba, że Man.City ten z rozgrywek ligowych a ten z Ligi Mistrzów to zazwyczaj dwie zupełnie inne drużyny. Teraz gdy podopieczni Manuela Pellegriniego spisują się nieco poniżej oczekiwań, wydaje się, że szansę zespołu z Bundesligi rosną. Przypomnę bowiem, że Citizens ostatnio przegrali i to, aż 1:4 z Tottenhamem, wcześniej natomiast z West Ham i Juventusem (oba mecze u siebie) i jedynie z Sunderlandem wygrali 4-1 w meczu Pucharu Ligi.
Jeśli chodzi o Borussię to jak wspomniałem, początek sezonu był dość kiepski. Borussia zajmowała nawet ostatnie miejsce ale postanowiono zmienić trenera i teraz wydaje się, że jest to pozytywny impuls dla tej drużyny. W ostatnich 2 kolejkach ligowych bowiem wygrali - 4:2 z Augsburgiem oraz 3:1 z VfB Stuttgart, jak widać oprócz zwycięstw Borussia w tych meczach strzeliła sporo bramek. Myślę, że dziś też nie przestraszą się Man.City i powalczą o komplet punktów, a z tak grającym zespołem jak ostatnio Citizens szansę na dobry wynik rosną.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową to gospodarze zagrają dziś bez Martina Stranzla i Tony Jantschke. Goście natomiast muszą sobie radzić bez Fabiana Delpha, Gaela Clichy'ego, Eliaquima Mangalę, Vincenta Kompany'ego i zapewne Wilfrieda Bony'ego.

Moderator
Moderator

Podziękował: 1225
Podziękowano: 1337
Cytuj:

:arrow: Arsenal - Olympiakos 1 (1,45) INWESTYCJA <minus>

:arrow: Arsenal - Olympiakos "1 - handi 0:1" (2,10) FOR FUN <minus>

:arrow: Porto - Chelsea "OS" (2,00) FOR FUN <gool> <wygrana> <gool>

:arrow: Barcelona - Leverkusen "Barcelona wygra a w meczu padnie więcej niż 2,5 gola" (1,91) FOR FUN <gool> <wygrana> <gool>

:arrow: BATE - Roma 2 DNB (1,36) FOR FUN <minus>

:arrow: Maccabi - Dynamo Kijów "over 1,5" (1,42) FOR FUN <gool>

Moderator
Moderator

Podziękował: 1225
Podziękowano: 1337
30.09.2015:

LM:
Cytuj:

:arrow: MU - Wolfsburg "OS" (1,73) FOR FUN

:arrow: M'gladbach - MC "OS" (1,64) FOR FUN

W dzisiejszych staraciach angielsko-niemieckich szukam goli. Po pierwsze, angielskie kluby dość mocno kompromitują się w tej edycji (łącznie, po wczorajszym dniu: jedno zwycięstwo i 5 porażek!). Po drugie, zarówno MU (PSV), jak i MC (Juve) poległy w swoich pierwszych meczaach. Finalnie, przeciwnicy z całą pewnością są w stanie ukąsić. Wolfsburg, nawet podczas "Lewandoski show" zdołał ukąsić w Monachium, podczas gdy M'gladbach od 2 ligowych meczów przechodzi metamorfozę (3:1 i 4:2). Szukamy goli.
Cytuj:

:arrow: Juventus - Sevilla 1 DNB (1,34) FOR FUN

:arrow: CSKA - PSV "OS" (1,74) FOR FUN

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi GoGetter za ten post:
Bukmacherzy.com

Ekspert : Piłka Nożna
Ekspert : Piłka Nożna

Podziękował: 274
Podziękowano: 1928
odzinson napisał(a):
Arsenal - Olympiakos
1x2 Wynik końcowy
Wybierz: Arsenal 1.40 <minus>

Arsenal - Olympiakos
OU Arsenal Wszystkie gole drużyny
Wybierz: Więcej 1.5 1.47 <plus> <wygrana>

Arsenal - Olympiakos
Trójstronny handicap
Wybór: Arsenal (-1) 2.10 <minus>

Arsenal w lidze potrzebował wygranej i ograł pewnie Leicester 5-2, kolejnym zadaniem jest wygrana z Olympiakosem w LM, po porażce w Zagrzebiu podopieczni Wengera nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów w tym spotkaniu, w LM goście przegrali z Bayernem ale walczyli bardzo dzielnie, zapowiada się ciężkie spotkanie dla Kanonierów ale oni w tym spotkaniu punktów stracić nie mogą inaczej LM zacznie odjeżdżać a przecież Anglików jeszcze czekają starcia z Bayernem. Po ligowej wygranej teraz 100 % mobilizacji na Olimpiakos tylko zwycięstwo może podbudować zespół przed arcy ważnym meczu z United w przyszłej kolejce ligowej.

Zenit St. Petersburg - Gent
Obie drużyny strzelą
Wybór: Tak 2.00 <plus> <wygrana>

Zenit St. Petersburg - Gent
Zwycięzca & oba strzelą
Wybór: Zenit St. Petersburg win and both to score 2.85 <plus> <wygrana>

Zenit ograł Valencje w delegacji co było pewną niespodzianką, choć Nietoperze w kryzysie, teraz przyjeżdża Gent, Belgowie zremisowali z Lyonem grając w 10 przez większość meczu a nawet 9 po czerwonej w końcówce, powinni ten mecz przegrać ale gazeta nie strzelił karnego, także z punktu są zadowoleni i Rosji powinni zagrać spokojniej, w lidze idzie im bardzo dobrze i na pewno stać ich na strzelenie gola, bo Zenit najlepszej defensywy nie ma co pokazał mecz z Valencją czy też pokazuje liga gdzie stracili 13 goli a forma średnia. Wyczuwam wyrównany mecz z lekkim wskazaniem na Rosjan.

Porto - Chelsea
Obie drużyny strzelą
Wybór: Tak 1.95 <plus> <wygrana>

Porto na pewno mocno zmobilizowane po remisie na Ukrainie będzie chciało sprawić niespodziankę, Chelsea w lidze tragedia bo jak można nazwać 15 miejsce po 7 meczach, w LM pewnie ograli Macabi ale to rywal do bicia w w tej grupie, teraz czeka ich dużo cięższe zadanie, Porto przy pełnym stadionie w takich spotkaniach lubi grać i sporo krwi napsuje przyjezdnym, znając MU przyjadą do Portugalii nie przegrać ale śmierdzi mi tu niespodzianką, Porto stać na gola przed własną publiką a goście posiadają mnóstwo indywidualności i o gola też powinni spokojnie się pokusić.
Arsenal i LM :lol:

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi odzinson
Thom@sRacer_mat

Ekspert: Hokej na lodzie
Ekspert: Hokej na lodzie

Podziękował: 107
Podziękowano: 476
Dzisiaj, żeby trochę odpocząć od hokejowych zmagań:

Manchester United - VFL Wolfsburg 1 @1.75 <plus>

United weszli na właściwe tory, LvG pokazał, że potrafi poukładać zespół i że większość transferów póki co jest udana. Po ostatniej porażce z PSV, United wracają na Old Trafford i szczerze mówiąc, zupełnie nie rozumiem tak wysokiego kursu. Owszem, może zdarzyć się tak, że dostaną klepkę, podobnie jak wczoraj Arsenal, jednak tutaj nie spodziewałbym się cudów, tym bardziej, że gospodarze w ostrym sztosie i po jednej porażce.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Kopiusz za ten post:
Bukmacherzy.com

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 404
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, Grupa
Spotkanie: Monchengladbach - Manchester City
Typ: over 2.5
Kurs: 1.74
Buk: Unibet <plus>
Godz. 20:45
Analiza:

Kolejny z dowodów działającej nowej miotły to Borussia M'Gladbach która po fantastycznym zeszłym sezonie w beznadziejny sposób zaczęła nowy sezon notując serie sześciu przegranych spotkań z katastrofalną grę w defensywie. Trener wspólnie z właścicielami doszedł do wniosku że trzeba impulsu w postaci nowego opiekuna i taki krok poczyniono. Efekt od razu odblokowali się w ofensywie bo tutaj naprawdę jest jakość i wygrali dwa spotkania strzelając siedem bramek. Było widać w tych starciach większą zaangażowanie i co najważniejsze szybsza grę, nie do końca udało się rozwiązać wszystkie problemy bo w tych wygranych starciach dalej defensywa była najsłabszą formacją a dziś wiadomo będzie ogromna praca do wykonania. Czuje jednak że ten zespół zagra bardzo odważne zawody bo nie ma co ukrywać oni nie mają nic do stracenia. W ekipie Manchesteru City wracają stare koszmary czyli znowu męczarnie w Europejskich Pucharach, zaczęli od falstartu przegrywając z Juventusem będącym w kryzysie u siebie 1:2. Drugi problem który już znamy a wydawało się na początku sezonu że jest znacznie lepiej to defensywa, która znowu wygląda jak ser Szwajcarski. Porażka z Juve była tego początkiem, w następnym spotkaniu kolejne dwie bramki stracone z West Ham i znowu u siebie, a w weekend zostali rozbici przez „Koguty” 4:1. Problem jest widoczny a do tego wszystkiego para środkowych stoperów z początku sezony Kompany – Mangala jest kontuzjowana i dziś nie wystąpi. Pellegrini jednak uspokaja i mówi że jego zespół stać na wygranie tych rozgrywek. Ja uważam jest stać ich na dobry wynik może nie na zwycięstwo ale pod jednym warunkiem oni muszą cały czas grać ofensywie bo trzeba też wspomnieć że zarówno z Juve jak i Tottenhamem to oni wychodzili na prowadzenie po czym zaczynali grać zachowawczo i to jest błąd, tym bardziej że jak popatrzymy na to ustawienie Toure, De Bruyne, Silva, Sterling, Aguero – z tego przecież muszą być bramki.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi jack13 za ten post:
Bukmacherzy.com

Ekspert : NBA
Ekspert : NBA

Podziękował: 1913
Podziękowano: 2888
Borussia M-Manchester C. goscie over 1.5
ako:1.80 <plus>

Manchester fenomenalnie zaczal sezon w PL odnoszac piec zwyciestw z rzedu nie tracac przy tym zadnej bramki. Pozniej jednak wszystko stanelo i przyszly dwie porazki. Pierwsza z nich przeciwko West Ham u siebie i ta drugo az 1:4 z Tottenhamem away. Borussia z kolei sezon zaczela zupelnie odwrotnie czyli od pieciu porazek z rzedu. Obecnie jednak w lidze notuja 2W przy bardzo dobrej grze formacji ofensywnej. CL obie druzyny zaczely od porazek. Dzis zagraja bardzo wazny mecz o pierwsze punkty w LM. Co by tu nie pisac w takim meczu bramki musza sie posypac. Borussia mimo ze zlapala dobra forme, to jednak ich obrona to pieta achillesowa zespolu. City po kompromitujacej porazce z kogutami napewno zagraja bardzo zmotywowani. Potencjal w ataku maja bardzo duzy. Spodziewam sie tu otwartego spotkania z obu stron i kilku bramek. City mocniejsze i uwazam ze dwie bramki sa jak najbardziej w ich zasiegu.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi despero84
randolfThom@sPakman68

VIP
VIP

Podziękował: 855
Podziękowano: 1392
<pilka> Manchester United - Wolfsburg Wynik z handicapem: Manchester United (-1) @ 2.18 <4listki>
Druga kolejka Ligi Mistrzów trwa w najlepsze. Wczoraj mieliśmy kilka niespodzianek, ale w większości przypadków poszło zgodnie z planem. Dzisiaj spróbujemy przynajmniej powtórzyć wczorajszy wynik. Na początek proponuję wycieczkę do Manchesteru. Oczywiście wciąż angielskie drużyny zawodzą. W internecie krąży masa żartów na ten temat i wiele porównań. Wystarczy przytoczyć jedno z nich: BATE Borysów w swoich dwóch spotkaniach zdobyło tyle samo punktów co wszystkie angielskie kluby w sześciu spotkaniach. Swój pierwszy mecz Manchester przegrał w Eindhoven z miejscowym PSV. Przegrał w dość kontrowersyjnych okolicznościach. Sędzia zdecydowanie pomógł gospodarzom tamtego meczu bo na początku powinien podyktować rzut karny dla United i pokazać jednemu z graczy PSV czerwoną kartkę. Ostatecznie po dwóch błędach w obronie Manchester United przegrał. W takiej sytuacji szukanie punktów dzisiaj to ich obowiązek. W formie wydają się być całkiem niezłej. Wygrali trzy ostatnie spotkania w każdym z nich aplikując rywalom po 3 gole. Dwa razy z rzędu też udało się zagrać na zero z tyłu. To musi dodać pewności siebie i wiary we własne umiejętności. Szczególnie, że rywal nie taki straszny. To już nie jest ten Wolfsburg z zeszłego sezonu. Skład się zmienił, odeszli kluczowi gracze i trzeba to budować jakby od początku. Do meczu z Bayernem wszystko wyglądało dobrze. Potem jednak na boisko wszedł Lewandowski i Wolfsburg zapomniał jak się gra w piłkę. Porażka w Monachium 1-5. Potem przyszedł zaledwie remis z przeciętnym Hannoverem u siebie. W porównaniu z pierwszym meczem Wilków w Lidze Mistrzów (1-0 z CSKA) nie zagra defensywny pomocnik Luiz Gustavo. W MU wypadają oczywiście Shaw i do tego Herrera. Podopieczni van Gaal'a już jednak przyzwyczaili się do braku lewego obrońcy i trzeba przyznać, że radzą sobie całkiem solidnie. Manchester przyzwyczai nas do tego, że Old Trafford to prawdziwa twierdza w Lidze Mistrzów. Do tej pory w tych rozgrywkach Czerwone Diabły zagrały na tym stadionie 65 razy. Bilans jest imponujący: 46 zwycięstw, 15 remisów i zaledwie 4 porażki. Ostatnią niemiecką drużyną, która tutaj wygrała był oczywiście Bayern i było to w 2001 roku. Żadna niemiecka drużyna nie zagrała na "0 z tyłu" w ostatnich 16 meczach kiedy przeciwnikiem był Manchester United. Warto chyba jeszcze dodać, że Wolfsburg przegrał swoje wszystkie trzy mecze rozgrywane w Anglii. I na sam koniec, Manchester nigdy nie rozpoczął rozgrywek grupowych od dwóch porażek. Dzisiaj według mnie CZerwone Diabły zrobią wszystko aby to spotkanie wygrać. I będzie to zwycięstwo przekonujące. Oczywiście w przypadku zwycięstwa Manchesteru jednym golem zwrot.

2-1

<pilka> Manchester United - Wolfsburg Więcej rzutów rożnych z handicapem: Wolfsburg (+2) @ 1.90 <4listki>
Oczywiście wcale nie uważam, że to będzie jakiś super spacerek dla graczy van Gaal'a. Wolfsburg mimo wszystko się postawi i będzie próbował walczyć. Jednak zakładając scenariusz, kiedy to Manchester obejmuje prowadzenie, Wolfsburg powinien próbować odrobić straty. I jeżeli chodzi o rzuty rożne to ułomkami oni nie są. Potrafią nabijać ich całkiem sporo. W ostatnich meczach wyglądało to tak: z Hannoverem 9, z Bayernem 1, z Herthą 7, z CSKA 5 i z Ingolstadt 5. Jedynie z Bayernem poszło im słabo, ale to wiadomo co tam się działo. United o ile nie przegrywa to z tymi rogami jest raczej spokojne. Kręcą się w okolicach 5 sztuk. Dlatego o ile dość szybko obejmą prowadzenie to Wilki powinny dojść do głosu i jakiejś wielkiej różnicy w w tej statystyce być nie powinno.

3-2
<wygrana>

<pilka> Manchester United - Wolfsburg Strzelec bramki w dowolnym czasie: Martial, Anthony @ 2.25 <4listki>
I na sam koniec spróbujemy jeszcze tak. Martial jest w dobrej formie. Regularnie strzela gole w Premiership lub asystuje. A co ciekawe w Lidze Mistrzów jeszcze nie było mu dane zdobyć gola. W barwach Monaco w zeszłym roku się nie udało. W pierwszej kolejce też się nie udało. Uzbierało się z tego 505 minut bez gola w tych rozgrywkach. Więc gdzie jak gdzie, ale u siebie może się pokusić o przełamanie.

<pilka> Malmo - Real Madrid Multizakład na dokładny wynik: 0-1, 0-2, 0-3 @ 2.85 <4listki>
Kolejne w tej kolejce starcie Dawida z Goliatem. Tutaj jednak aż tak wielkiego bicia jak wczoraj w Monachium być nie powinno. Po pierwsze Real w chwili obecnej nie jest tak mocny jak Bayern a Malmo tak słabe jak Dinamo. Oczywiście może się zdarzyć, że gospodarzy sparaliżuje na widok gwiazd z Madrytu. Wiadomo też, że Cristiano będzie nadal pazerny na gole i jak się tylko trafi okazja to będzie strzelał ile się tylko da. Z tym, że Real w tym spotkaniu będzie musiał sobie radzić bez kilku swoich asów. Nie zagrają Bale, James, Pepe, Ramos. Benitez stwierdził, że nie ma sensu ryzykować ich zdrowiem. Zakładam, że jakby to był finał Ligi Mistrzów a przeciwnikiem byłaby Barcelona to by wszyscy zagrali. Benitez jednak już myśli o przyszłości. W niedzielę Real gra bardzo ważne spotkanie w lidze z Atletico. Nie dość, że to mecz derbowy to nie wypada już gubić punktów w lidze. Dlatego Real może sobie dzisiaj zagrać spokojniej. 2 lub 3-0 to taki spokojny wynik, pewne 3 punkty bez nerwów i stresu. Malmo, o ile nie przegra jeszcze w tunelu wyprowadzającym na boisku, będzie starało się postawić. W pierwszej kolejce powalczyli w Paryżu z PSG i przegrali tylko 2-0. W zeszłym sezonie mierzyli się u siebie z Juve (0-2), Atletico (0-2) i Olympiakosem (2-0). Poziomem Realowi zdecydowanie bliżej do dwóch pierwszych przypadków i biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki powinno być podobnie.

0-2
<wygrana>

<pilka> Malmo - Real Madrid Łącznie rzutów rożnych: Powyżej 10.5 @ 2.06 <4listki>
Spróbujemy jeszcze tutaj. Oczywiście to Real powinien dominować pod tym względem i bez dwóch zdań potrafią to robić. Zresztą cyferki osiągane przez Real tylko to potwierdzają. Ostatnie mecze to kolejno: 12-6 z Malagą, 8-6 z Bilbao, 10-1 z Granadą, 6-2 z Szachtarem i 6-5 z Espanolem. Nawet mimo wysokich zwycięstw przynajmniej te 6 sztuk są w stanie nabić. W meczu z Malmo zadanie będą mieli nieco ułatwione. Dlaczego? Malmo postanowiło.....zwęzić boisko. Szwedzi przesunęli linie boczne o około metr do środka z każdej strony. Niby niewiele, ale na węższym boisku będzie im się łatwiej bronić. Dla Realu będzie mniej miejsca na dryblingi i przez to częściej powinniśmy oglądać wznowienia z narożnika boiska. To oczywiście działa w obie strony. Jak już Szwedzi zapuszczą się na połowę Realu to też będą mieli pod tym względem łatwiej. Wygląda to mniej więcej tak:
Obrazek

Jest komu poszaleć na skrzydłach w Realu. Poza Ronaldo są przecież Isco, Marcelo czy Carvajal. Spróbujemy sprawdzić tą moją teorię.

8

<pilka> CSKA Moscow - PSV Eindhoven Podwójna szansa: Wygra PSV Eindhoven lub remis @ 2.25 <4listki>
Tutaj bardziej życzeniowo, ale też nie bez szans. Jakoś mam taką sympatię do PSV od czasu ich dwumeczu z Milanem gdzie niezasłużenie odpadli. Nie ukrywam też, że ucieszył mnie ten ich pierwszy komplet punktów. Teraz jednak, patrząc ze strony Holendrów, trzeba zdobyć punkty w Rosji aby wykonać kolejny krok w stronę awansu. W tym sezonie są w dobrej formie. 10 rozegranych spotkań i bilans 7-2-1. Oczywiście CSKA to nie są żadne ogórki. Liderują u siebie w lidze. Jednak do Ligi Mistrzów weszli nieco szczęśliwie. Sparta Praga miała ich na widelcu jednak koncertowo polegli. Tutaj właśnie jest wskazówka, że zdecydowanie można powalczyć. Kluczem wydaje się upilnowanie się dwóch szybkich napastników. Dumbia i Musa w tym sezonie strzelają jak na zawołanie. Ale już Wolfsburg pokazał jak ich zatrzymać i z tej lekcji powinno skorzystać PSV. Słabym punktem CSKA wydaje się być obrona. Tracą oni sporo goli. 18 straconych goli w 16 meczach. Niby dramatu nie ma, ale jak przeciwnik wyczuje słabość to potrafi to wykorzystać. Potrafiła Sparta, potrafił Sporting, potrafiła nawet Mordowija Sarańsk. Czemu więc miałoby się nie udać PSV. Tym bardziej, że w ataku wygląda to okazale. 25 goli zdobytych w 10 spotkaniach. Dzisiaj z pewnością mają argumenty aby postawić się CSKA i sprawić niespodziankę wywożąc przynajmniej jeden punkt z Rosji.

3-2

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 350 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]