» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 674 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 45  Następna strona
  Drukuj

Re: Wasze typy i analizy - Anglia 2015/2016
Autor Wiadomość
PostNapisane: 02 sty 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 1227
Podziękowano: 1338
2 stycznia 2016:

Premier League:
Cytuj:

:arrow: WHU - Liverpool 2 DNB (1,42) INVESTMENT

Startujemy na Upton Park, gdzie czeka nas bardzo ciekawy mecz. The Hammers mają za sobą 6 meczów bez porażki (w tym aż 5 remisów), a przełamanie ( po 5 remisach pod rząd) przyszło w ostatniej kolejce, kiedy to piłkarze Slavena Bilicia zrobili 2:1 z Southampton. Rezultat ten był o tyle MOCNY, iż Święci w Boxing Day zrobili kuku Arsenalowi, gromiąc Kanonierów 4:0. Co więcej, po kontuzji wraca Payet, a biorąc pod uwagę, że WHU zrobił 3:0 na Anfield w tym sezonie, w zasadzie mamy tu do czynienia z samymi pozytywami. Poza jednym. Ok - the Irons zrobili 2:1 z Saints, niemniej jednak do tej pory nie jestem w stanie zrozumieć, jak drużyna Koemana mogła przegrać wygrany mecz. Southampton był lepszy, a samobójcza bramka na 1:1 wpadła w kuriozalnych okolicznościach.
Z kolei the Reds mają za sobą bardzo solidne zwycięstwa po 1:0. O ile ukąszenie Sunderlandu nie było jakimś wielkim zaskoczeniem, o tyle 1:0 z Leicester było bardzo wymowne. Nie od dzisiaj wiadomo, iż głównym problemem Kloppa było złapanie formy i powtarzalności, więc wspomniane 6 punktów musi podziałać jako mocna pompka motywacyjna na początek nowego roku.
Reasumując, o ile bardzo imponuje wynik West Hamu w ostatnich kolejkach (1-5-0), o tyle wspomniane złapanie powtarzalności przez the Merseysiders (dwa razy po 1:0) robi na mnie większe wrażenie. No i do tego uważam, że w wygranym meczu z Southampton, Młoty miały masę szczęścia. Lecę w stronę gości, licząc na pójście za ciosem, a w najgorszym wypadku podział punktów.
Ciekawostka, po 112 latach na Upton Park, West Ham przeniesie się w tym roku na Stadion Olimpijski. Wielkie wydarzenie, ale nie wydaje mi się, aby miało mieć znaczenie w kontekście 1X2 w tym meczu.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Moderator
Moderator

Kontynuujemy zabawę na początek nowego roku:

Cytuj:

:arrow: Arsenal - Newcastle "1 - handi 0:1" (1,72) RISKY

:arrow: Arsenal - Newcastle "the Magpies nie strzelą gola" (2,05) RISKY

Wygrany 2:0 mecz z Bournemouth doskonale zilustrował, iż druzgocąca porażka Kanonierów z Southampton (0:4) w Boxing Day była przysłowiowym wypadkiem przy pracy. A ja mam osobistą satysfakcję, że prawie miesiąc temu, w okolicach meczu the Gunners z Olympiakosem (3:0), przewidziałem bardzo mocną formę piłkarzy Wengera na przełomie roku. Zresztą formę tę doskonale ilustrują piorunujące statystyki: 81 punktów w całym 2015 roku oraz 25 zwycięstw (najlepsza drużyna 2015 roku w PL); 4 zwycięstwa w ostatnich 5 meczach oraz 6 zwycięstw w ostatnich 7 meczach na the Emirates (porażka tylko na inaugurację z WHU); 16 asyst fenomenalnego Ozila (brakuje mu zaledwie 4 asyst do wyrównania rekordu .. Thierry'ego Henry). Dorzućmy do tego miejsce Newcastle w strefie spadkowej oraz fakt, że Arsenal wygrał ostatnich 8 meczów z Srokami, i wychodzi na to, że może być miazga. A nawet jeżeli nie miazga, to bardzo solidne wejście Kanonierów w nowy rok. Wszakże czekają na tytuł PL od 12 lat!
Odnosząc się do będącego w strefie zssypu Newcastle. Mieli dobry moment w grudniu, kiedy wygrali 2 mecze pod rząd. Natomiast ostatnie 3 ligowe kolejki dobitnie pokazały, że wszystko wróciło na stare tory. Nie dość, że nie ma wyników, to gra też nie powala na kolana, bo jak inaczej nazwać 1:1 z " trupem" z Birmingham oraz porażki z Evertonem (0:1) i WBA (0:1). Jeżeli Arsenal zagra swoje - a w takim wypadku stwarzają bardzo dużo sytuacji - the Magpies będą mieli problem z powąchaniem piłki.
Statystyka: Peter Cech = 170 meczów z czystym kontem!!!

Cytuj:

:arrow: Leicester - Bournemouth "OS" (1,60) RISKY

:arrow: Leicester - Bournemouth 1 DNB (1,40) RISKY

Piłka nożna jest przewrotna, i to w błyskawicznym tempie. Wystarczyły 2 mecze bez strzelenia gola i już dziennikarskie piranie rzuciły się na "negatywne statystyki" Lisów. Między innymi szybko zauważono, iż Jamie Vardy ukąsił zaledwie raz w ostatnich 5 meczach. Dlatego też mecz z Wisienkami urósł do rangi meczu o przełamanie, które zarazem ma być dobrym wejściem w nowy rok. Narzędzia są, bo jak inaczej nazwać zawodników takich jak Vardy, Mahrez czy Albrighton, który mocno wkręcał w ziemię Kolarova w ostatnim meczu. I właśnie mecz, a raczej "forma" Leicester, z MC pozwala mi dojść do wniosku, iż drużyna Ranieriego nie przegra. Natomiast odnosząc się do the Cherries, mamy tu do czynienia z ekipą, która przebiegła o 43 mile więcej niż pozostałe zespoły w PL w całej pierwszej połówce sezonu. Do tego beniaminek ma za sobą bardzo dobry grudzień (tylko jedna porażka, z Arsenalem). Pamiętajmy też o tym, że drużyna Boruca cały czas gra swoją piłeczkę, niezależnie od przeciwnika. I właśnie ten ostatni argument, w połączeniu z faktem, iż the Foxes mają za sobą 2 mecze bez strzelonego gola, pozwalają mi dojść do wniosku, że obydwie drużyny stworzą sobie szanse pod bramkami Schmeichela i Boruca.
Cytuj:

:arrow: MU - Swansea 1 (1,55) INVESTMENT

Nie wiem jakim cudem the Red Devils nie ukąsili w meczu. Nie można sobie wyobrazić lepszych sytuacji od tych, które mieli Rooney, Herrera czy Martial. Wygląda na to, że jak nie idzie, to po całości. A statystyka katastrofalna i najgorsza od ... 1990 roku. Złożyło się na nią 8 meczów bez zwycięstwa we wszystkich rozgrywkach, w tym 6 meczów bez zwycięstwa w lidze. Tyle tylko, że jeżeli United zagrają z taką intensywnością, jak w meczu z Chelsea (a tak musi być), nie wyobrażam sobie, że mogliby nie wygrać. I nie zmieni tego nawet fakt, iż Fabiański ma za sobą 3 mecze z czystym kontem, po drodze zdobywając 5 punktów.
Co więcej, dochodzi tu nawet aspekt rewanżu. Wszakże Czerwone "Diabełki" przegrały 3 ostatnie mecze z Łabędziami. Wszystkie wspomniane mecze zakończyły się rezultatem 1:2. Dzisiaj ofensywna czwórka w postaciach Mata, Martial, Herrera i Rooney musi powiedzieć "stop". Czas na przełamanie.

Cytuj:

:arrow: Norwich - Southampton 2 DNB (1,70) RISKY

Dwa ostatnie wyniki Świętych doskonale ilustrują nieprawdopodobnie nieprzewidywalny sezon, z jakim mamy do czynienia w PL. Bo jak inaczej nazwać fenomenalne 4:0 z Arsenalem, następnie wyśmienitą połówkę na Upton Park, po to tylko, by finalnie przegrać z Młotami (1:2). Mimo wszystko, pomimo słabych statystyk "away" (zaledwie 2 zwycięstwa w ostatnich 16 wyjazdowych meczach), to co zobaczyłem w meczu z Kanonierami nie mogło być zwyczajnym przypadkiem. Ok - the Gunners zagrali słabo, co nie zmienia postaci rzeczy, że the Saints wypunktowali ich niczym dzieci we mgle.
Z perspektywy Kanarków, mamy tu do czynienia z pozytywną otoczką. Piłkarze Howe'a zrobili 20 punktów na półmetku, co daje sporą nadzieję na magiczną "czterdziestkę" na koniec sezonu. 2 zwycięstwa w ostatnich 3 meczach oraz bardzo solidna forma na Carrow Road (2-2-0 w ostatnich 4 meczach). Niemniej jednak, bardziej przekonuje mnie zwycięstwo Świętych z Arsenalem oraz "pierwsza połówka" z WHU aniżeli zwycięstwo the Canaries z AV (2:0) w ostatniej kolejce.
Remis ze wskazaniem na drużynę Koemana.

Cytuj:

:arrow: Sunderland - AV 1 DNB (1,63) INVESTMENT

Dwa trupy i wchodzenie w ten mecz jako "INVESTMENT" może zdawać się zgubne. Nic z tych rzeczy. I nawet nie obchodzi mnie w tym przypadku statystyka, która stanowi, że AV wygrała 3 ostatnie mecze na Stadionie Światła i, co więcej, Czarne Koty nie wygrały z the Villans od 9 meczów (4-5-0 na korzyść AV).
W tym wypadku należy patrzeć na to, co się dzieje w obecnym sezonie oraz w ostatnich meczach. I mam nieodparte wrażenie, że przegrywając w ostatniej kolejce 0:2 na Carrow Road, drużyna z Birmingham pogodziła się ze swoim losem. Wszakże tylko 2 zespół miały gorszy bilans na półmetku PL w całej historii tej ligi (Sunderland i Derby). Natomiast the Black Cats mają jeszcze nadzieję w postaci 7 punktów straty do bezpiecznego 17 miejsca. Co więcej, Allardyce chce budować na porażce z Liverpoolem (0:1) w ostatniej kolejce, kiedy to the Black Cats zagrali całkiem dobry mecz.
Może i truizmem jest napisanie, że mecz ten jest przysłowiowym "six-pointer'em". Takie są jednak fakty. Mimo wszystko, the Villans wyglądają na tyle beznadziejnie, że wejdą w to jako INVESTMENET.

Cytuj:

:arrow: WBA - Stoke "over 1,5" (1,44) INVESTMENT

:arrow: WBA - Stoke "OS" (1,95) INVESTMENT

:arrow: WBA - Stoke 1 DNB (1,95) RISKY

Dla mnie mecz kolejki. Tony Pulis VS Stoke, czyli były klub Pulisa. Defensywa the Baggies VS Arnautović, Bojan i Shaquiri. Do tego rachunki do wyrównania, po pierwszy meczu, kiedy to Stoke przegrał 0:1, kończąc w dziewiątkę. A odnosząc się do najbliższej historii, Garncarze mają za sobą FENOMENENALNY "festive period", kiedy to piłkarze Marka Hughesa zrobili 2:0 z MU oraz 4:3 z Evertonem. Nieprawdopodobne! Pamiętajmy jednak, że the Potters jadą teraz na the Hawthorns, gdzie zmierzą się z mistrzem tego rodzaju potyczek.
Kilka statystyk ilustrujących niesamowitą transformację, jaką przeszli Garncarze w okresie władania Pulisa i Hughesa na the Hawthorns.
Średnia wygranych meczów: Pulis (29,5%) VS Hughes (37,9%). Statystyka "udanych podań": Pulis (66%) VS Hughes (78%).
Wszystko na korzyść menadżera Stoke, co nie zmienia faktu, że Pulis zgotuje im piekło.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi GoGetter za ten post:
killbill

Ekspert
Ekspert

Podziękował: 108
Podziękowano: 489
Sunderland - Aston Villa X @3.20

Mamy tutaj dzisiaj zestawienie dwóch najsłabszych ekip obecnego sezonu. Kociaki, które są w totalnym dołku i gdy wydawało się, że zaczną z niego wychodzić, przegrali cztery kolejne mecze i to wysoko. No i Villans, którzy dołują od samego początku. Patrząc na obecną formę, sytuację w tabeli i H2H, wychodzi mi tutaj czysty remis. Dzisiaj na Stadium of Light rozegra się jeden z najważniejszych pojedynków sezonu, a jak pokazują statystyki, większość z nich jest - remisowa.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Moderator
Moderator

Na deser:
Cytuj:

:arrow: Watford - MC 2 (1,72) INVESTMENT

:arrow: Watford - MC "Aguero strzeli gola" (1,80) RISKY

Już po ostatniej kolejce napisałem, że trzeba lecieć tu w stronę gości i zdania nie zmieniam. A dzieje się tak nawet pomimo niesprzyjających statystyk. Fenomenalny beniaminek rozgrywa wyśmienity sezon, a statystyki Ighalo i Deenaya są piorunujące. Pierwsza z brzegu: ofensywny duet Szerszeni strzelił 20 z wszystkich 24 goli drużyny Quique Floresa. Do tego na Vicarage Road przyjeżdżają the Citizens, którzy na wyjazdach mają słabiutki bilans 3-3-3, nie wygrali "away" ani jednego z 6 ostatnich meczów, a do tego w ostatnich 5 wyjazdowych meczach strzelili tylko ... jednego gola. Zgodnie z moją filozofią, co za dużo, to niezdrowo. Watford już lekko się zaciął w derbach Londynu z Tottenhamem (1:2), podczas gdy the Citizens - pomimo braku zwycięstwa z Leicester (0:0) - momentami spychali zespół Ranieriego do głębokiej defensywy. Jeżeli utrzymają poziom "z wielu momentów meczu z Lisami", wyjadą z Londynu z 3 punktami.

killbill

PostNapisane: 03 sty 2016 
Moderator
Moderator

Cytuj:

:arrow: WHU - Liverpool 2 DNB (1,42) INVESTMENT <minus>

:arrow: WHU - Lpool "over 2,5" (2,30) RISKY LIVE (46') <minus>

Cytuj:

:arrow: Arsenal - Newcastle "1 - handi 0:1" (1,72) RISKY <minus>

Ramsey w 89' nie trafia do pustaka :o

:arrow: Arsenal - Newcastle "the Magpies nie strzelą gola" (2,05) RISKY

:arrow: Arsenal - Newcastle 1 (1,50) RISKY LIVE 49'

:arrow: Leicester - Bournemouth "OS" (1,60) RISKY <minus>

:arrow: Leicester - Bournemouth 1 DNB (1,40) RISKY ZWROT

Mahrez nie wykorzystuje karnego / Boruc broni :)

:arrow: MU - Swansea 1 (1,55) INVESTMENT <gool> <wygrana>

:arrow: Norwich - Southampton 2 DNB (1,70) RISKY <minus>

:arrow: Sunderland - AV 1 DNB (1,63) INVESTMENT <gool> <wygrana> <gool>

:arrow: WBA - Stoke "over 1,5" (1,44) INVESTMENT <gool> <wygrana>

:arrow: WBA - Stoke "OS" (1,95) INVESTMENT <gool> <wygrana> <gool>

:arrow: WBA - Stoke 1 DNB (1,95) RISKY <gool> <wygrana> <gool>

Bajunia na the Hawthorns <4listki> <4listki> <4listki> <4listki> <4listki>

Cytuj:

:arrow: Watford - MC 2 (1,72) INVESTMENT <gool> <wygrana> <gool>

:arrow: Watford - MC "Aguero strzeli gola" (1,80) RISKY <gool> <wygrana> <gool> <4listki> <4listki>

Piękne wejście w rok 2016:

INVESTMENT: 5:1

Moderator
Moderator

3 stycznia 2015:

Premier League:
Cytuj:

:arrow: Crystal Palace - Chelsea 2 DNB (1,45) RISKY

Wystarczy rzucić okiem na tabelę, aby zdać sobie sprawę, która z ekip jest w lepszych humorach. Przed wczorajszymi meczami, Orły zajmowały 5 miejsce. Ale nie może dziwić, skoro Alan Pardew ugrał bilans 9-4-6 w obecnym sezonie. Do tego the Eagles są bardzo trudni do pokonania. Niby zwolnili troszeczkę w ostatnich tygodniach, niemniej jednak brak porażki w okresie świąteczno-noworocznym zdaje się być bardzo wymowny. Z drugiej strony Chelsea, która ma na koncie 2 remisy pod wodzą Hiddinka. I osobiście uważam te remisy za żadne pozytywne rezultaty. Najpierw 2:2 z Watfordem. Ale przecież wiemy, że w następnych 2 kolejkach fenomenalne Szerszenie przegrały z Tottenhamem (1:2) oraz MC (1:2). Następnie the Blues zrobili 0:0 na Old Trafford, niemniej jednak jak przypomnę sobie setki Rooneya, Herrery i Martiala, aż ciarki przechodzą po ciele, uświadamiając sobie, że Czerwone Diabły nie zgarnęły pełnej puli. Tak więc bazując na samych wynikach, bardziej należałoby polecieć w stronę gospodarzy.
Widzę tu jednak jeden mały problem. O ile Crystal Palace jest bardzo trudny do pokonania (0:0, 0:0, 2:1, 1:0, 1:1), o tyle analizując uważnie grę tego zespołu od początku sezonu, widzę pewnego rodzaju spadek formy. Słowem, wcześniej byli bardziej przekonujący. A przecież teraz zagrają bez bardzo ważnych zawodników, jakimi są Cabaye, Bolasie czy Wickham. Z drugiej strony, do składu the Blues wraca Diego Costa, który strzelił 2 gole w meczu, w którym Hiddink wrócił na ławkę the Blues (Watford 2:2).
Cytuj:

:arrow: Everton - Totteham 1X (1,50) INVESTMENT

"Consistency". Magiczne słowo, które idealnie pasuje do zilustrowania różnicy pomiędzy the Toffees i the Lilywhites. Wystarczy zwrócić uwagę na wyniki ostatnich 4 meczów zespołu Roberto Martineza (Stoke 3:4, Newcastle 1:0, Leicester 2:3, Norwich 1:1), a następnie porównać je z ostatnimi 3 rezultatami meczów Kogutów (Watford 2:1, Norwich 3:0, Southampton 2:0). I pomimo znaczącej różnicy w odniesieniu do powtarzalności, bardzo podoba mi się podejście zarówno Roberto Martineza, jak i Mauricio Pochettino przed tym meczem. Menadżer Niebieskich mówi, że "jesteśmy bardzo blisko od stania się piekielnie mocnym zespołem, a brakuje nam jedynie znaczącej poprawy w defensywie". Z kolei menadżer Kogutów mówi otwarcie, że "możemy w tym sezonie dużo zdziałać i niekoniecznie potrzebujemy do tego transferów". Przepiękny objaw pewności siebie, która bardzo mi imponuje.
Dlaczego więc lecę w stronę the Toffeemen? Powód jest bardzo prosty. Oni po prostu grają najlepszą piłkę w PL. Oglądałem ich ostatnie 4 mecze i każdy z nich można scharakteryzować następująco: Stoke 3:4 - stracili gola na 3:4 w doliczonym czasie po rzucie karnym, a jeszcze "chwilę" wcześniej prowadzili 3:2. Newcastle - standardowo, momentami tłamsili Sroki, ale zabrakło im utrzymania tego poziomu i koncentracji, stąd też zdobyli gola dopiero w doliczonym czasie gry. Leicester 2:3 - kolejna pechowa porażka. Norwich 1:1 - w pierwszej połowie powinni prowadzić kilkoma golami. Podobnie jak w meczu z Newcastle, zabrakło "consistency". Z kolei Tottenham, o ile bardzo równy, wymęczył 2:1 z Watfordem (o którym piszę, że zaczął dołować) w ostatnim meczu.
Widzę tu za dużo cierpienia w porównaniu z jakością Evertonu. Czas na przełamanie.

BTW - naturalnym jest, że zapewne będzie tu masówka na "OS" oraz wszelkiego rodzaju "overy". Wystarczy przytoczyć statystyki Lukaku (15 goli w obecnym sezonie) i Kane'a (27 goli w roku 2015, w rezultacie pobicie rekordu Sheringhama), żeby zostać zachęconym do szukania goli.
Ja jednak jestem pod ogromnym wrażeniem gry Evertonu, stąd też szukam typu w stronę the Merseysiders.
Wczoraj pisałem, że mecz WBA - Stoke jest dla mnie meczem kolejki. Pomyliłem się. Mecz na the Hawthorns był dla mnie "meczem dnia", natomiast mecz na GP zdecydowanie pretenduje do miana "match of the weekend".

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 410
Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League
Spotkanie: Everton – Tottenham
Typ: over 1.5 pierwsza połowa
Kurs: 2.63 <plus>
Buk: Bet365
Godz. 17:00
Analiza:

W kończącym 20 – tą kolejkę spotkaniu Premier League Everton przed własną publicznością będzie podejmować Tottenham.
Gospodarze znowu nie najlepiej sobie radzą, poprzedni rok był słaby dopiero 11 miejsce a wiadomo klub ma zdecydowanie większe aspirację. Problemem w zeszłym roku była słabsza dyspozycja w ofensywie ale w tym sezonie ten aspekt zdecydowanie się poprawił aktualnie jest to trzecia najlepsza ekipa pod względem strzelonych bramek a mają ich na koncie dokładnie 35. Obudzenie się ofensywy uśpiło defensywę która niemal w każdym spotkanie popełnia masę błędów stąd dorobek 26 punktów. Sprawy nie ułatwia także kontuzja kapitana ekipy i zarazem lidera defensywy Jagielka. Kibice na Goodison Park trzeba przyznać że mają co w tym sezonie oglądać 10 spotkań i dorobek bramkowy 22:19 co daje fantastyczną średnią bramek na poziomie 4.1 (ogólnie jest to w tej chwili najbardziej overowa ekipa w lidze). Ostatnie dwa spotkania tutaj to porażki odpowiednio z Leicester 2:3 oraz Stoke 3:4 co pokazuje problemy i jakość tej ekipy.
Tottenham od początku sezonu na równo, co prawda zremisowali już osiem spotkań ale także tylko dwa przegrali (najmniej w lidze). W tej chwili jest to na pewno zespół który liczy się w walce o miejsce na podium. Mocną bronią ekipy co mnie bardzo dziwi jest defensywa zaledwie 15 bramek straconych, ale miewają czasami bardzo słabe spotkania jak to z Newcastle przegrane u siebie. Odblokował się Kane i od razu przychodzi luz w ofensywie i problemów ze stwarzaniem sytuacji nie ma. W tym sezonie na wyjeździe biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki tylko w dwóch starciach zachowali czyste konto.
Ścisk na tym etapie rozgrywek trzeba przyznać jest duży gospodarze zwyciężając będą blisko czwartego miejsca, Koguty tak jak wspomniałem są na fali i chcą walczyć o podium takie spotkania trzeba wygrywać. Patrząc także na dyspozycję obu ekip to tutaj potencjał ofensywny ma przewagę i oby kibice zobaczyli takie spotkanie.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi jack13
Bukmacherzy.comGoGetter

Ekspert : Piłka Nożna

Podziękował: 287
Podziękowano: 1938
Crystal Palace - Chelsea
Obie drużyny strzelą
Wybór: Tak 2.05

Gospodarze dwa mecz bez strzelonego gola teraz przyjeżdża silna marka ale czy zespół to się okaże, mimo wszystko podopieczni Pardewa są w stanie powalczyć a nawet muszą, grają u siebie a tutaj grać potrafią w dodatku rywal na którego zawsze mobilizuje się bardzo mocno, ponadto trzeba udowodnić że przewaga 11 pkt w tabeli to nie przypadek, na pewno gospodarzy stać na bramkę w tym spotkaniu, Chelsea wie dobrze że musi tutaj szukać trzech punktów, także bez gola o to będzie ciężko.

Everton - Tottenham
OU Everton Wszystkie gole drużyny
Wybierz: Więcej 1.5 2.20

Everton pokazał już że gole potrafi strzelać i choć rywal przyjeżdża silny to liczę na kolejne dobre widowisko, gospodarze są w stanie i Kogutom wcisnąć dwa gole, a jakoś pachnie mi ich zwycięstwem, i nie potrafię sobie narazie wyobrazić 1-0 no ale czas pokaże.

Moderator
Moderator

Cytuj:

:arrow: Crystal Palace - Chelsea 2 DNB (1,45) RISKY <gool> <wygrana>

:arrow: Everton - Totteham 1X (1,50) INVESTMENT <gool> <wygrana> <gool>

Zakochałem się w grze Evertonu <4listki>
Piękne wejście w rok. Trzeba cieszyć się chwilą, bo przez cały rok raczej nie ma opcji, żeby to utrzymać :D

INVESTMENT: 6:1

85,71% na <plus> :wink:

odzinson

odzinson napisał(a):
Crystal Palace - Chelsea
Obie drużyny strzelą
Wybór: Tak 2.05 <minus>

Gospodarze dwa mecz bez strzelonego gola teraz przyjeżdża silna marka ale czy zespół to się okaże, mimo wszystko podopieczni Pardewa są w stanie powalczyć a nawet muszą, grają u siebie a tutaj grać potrafią w dodatku rywal na którego zawsze mobilizuje się bardzo mocno, ponadto trzeba udowodnić że przewaga 11 pkt w tabeli to nie przypadek, na pewno gospodarzy stać na bramkę w tym spotkaniu, Chelsea wie dobrze że musi tutaj szukać trzech punktów, także bez gola o to będzie ciężko.

Everton - Tottenham
OU Everton Wszystkie gole drużyny
Wybierz: Więcej 1.5 2.20 <minus>

Everton pokazał już że gole potrafi strzelać i choć rywal przyjeżdża silny to liczę na kolejne dobre widowisko, gospodarze są w stanie i Kogutom wcisnąć dwa gole, a jakoś pachnie mi ich zwycięstwem, i nie potrafię sobie narazie wyobrazić 1-0 no ale czas pokaże.

PostNapisane: 04 sty 2016 
Typer Tygodnia (Typ dnia)
Typer Tygodnia (Typ dnia)

Podziękował: 19
Podziękowano: 344
Dyscyplina Piłka nożna Angla Puchar
Spotkanie Stoke-Liverpool
Typ 1x
Kurs 1.59
Buk Unibet
Godz: 21:00
Analiza: Gospodarze ostatnio znajduję się w bardzo dobrej formie, na tym stadionie w poprzednich kolejkach Premier League legły takie zespoły jak Manchester United, Manchester City, Londyńska Chelsea (dwukrotnie), goscie ostatnio w słabszej dyspozycji pomimo zmiany trenera , który z przytupem rozpoczął pracę na Anfield Road, według mojej oceny faworytem będzie druzyna gospodarzy, która w poprzednich kolejkach już nie raz potrafiła udowodnić iż czołówka ligi nie jest dla niej straszna i myślę że ta ekipa łapie formę z poprzedniego sezonu gdzie na swoim stadionie była w stanie ograć kazdego a bali się tutaj grać wszyscy łacznie z mistrzem oraz wicemistrzem Anglii, Liverpool bez formy i po porażce w poprzedniej kolejce na stadionie w west ham myślę że tutaj zbyt wiele nie będzie nam miał do zaoferowania, dlatego też stawiam na wygraną zespołu gospodarzy dokładnie 1 golem oraz na wynik 2:1, myślę że gosćie w końcu zdołają zdobyć gola w spotkaniu wyjazdowym, ponieważ w ostatnich 5 grach wyjazdowych udała im się ta sztuka tylko jeden raz , jak wygrywali na stadionie sunderlandu.

PostNapisane: 05 sty 2016 
Moderator
Moderator

5 stycznia 2016:

Puchar Ligi:
Cytuj:

:arrow: Stoke - Liverpool 1 DNB (2,00) INWESTYCJA

:arrow: Stoke - Liverpool 1X (1,52) INWESTYCJA

:arrow: Stoke - Liverpool "awans Stoke" (3,25) RISKY

Historycznie, tylko Liverpool. Wszakże zawodnicy z Anfield są rekordzistami Pucharu Ligi, wygrywając to trofeum aż 8-krotnie. Z kolei jedynym skalpem Garncarzy w całej dotychczasowej historii jest Puchar Ligi w roku ... 1972. Historia jednak nie gra, i tu schodzimy - z perspektywy Kloppa - na ziemię.
Myślałem, że 2 zwycięstwa the Reds w okresie świąteczno-noworocznym (Sunderland 1:0, Leicester 1:0) były pewnego rodzaju stabilizacją formy. Nic z tych rzeczy. W ostatniej kolejce Czerwoni polegli na Upton Park z WHU (0:2) i poza końcówką pierwszej połowy, nie zagrali zupełnie nic. A nawet powiedziałbym: "mniej niż zero". Nie jest żadną tajemnicą, że Młoty mogły pokarać defensywę Lpoolu w znacznie większych rozmiarach. I właśnie dyspozycja - a nie wyniki -Liveroolu daje sporo do myślenia. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja the Potters. O ile przegrali w ostatniej kolejce z WBA (1:2 - nie mogło być inaczej, skoro pojechali na the Hawthorns do Pulisa), o tyle ich forma (w przeciwieństwie do Lpoolu) jest wyśmienita. Jeszcze pod koniec roku nieprawdopodobnie mocna w tym momencie ofensywa Stoke (Arnautović, Bojan, Shaquiri) zrobiła 2 fenomenalne wyniki, pokonując wyśmienity Everton (4:3) oraz MU (2:0).
Idąc dalej, drużyna z Britannia Stadium ma spory patent na "możnych PL" w tym sezonie, mając już na swoim rozkładzie pokonanie m.in. MU, Arsenalu czy Chelsea.
Finalnie - i co najważniejsze - widzę tu spory kontrast pomiędzy podejściem do tej potyczki obydwu menadżerów. Klopp ewidentnie uczy się Premier League, niejednokrotnie podkreślając, że ma spore kłopoty ze skleceniem pierwszej jedenastki. Z kolei Mark Hughes, jak i cały zespół Garncarzy, widzą ten mecz jako idealną okazję do pokazania, że porażka z Albionem była wypadkiem przy pracy. Wszystko rozstrzygnie się na Anfield, niemniej jednak nie jestem w stanie sobie wyobrazić porażki the Potters na BS, stąd też wchodzę w to jako INVESTMENT.

Stoke City - Liverpool
Obie drużyny strzelą
Wybór: Tak 2.05

Nie ma mowy tutaj o żadnym odpuszczaniu, obie drużyny powinny wystąpić w najsilniejszych składach i choć Stoke gra ostatnio bardzo dobrze, dzięki czemu są faworytem to jednak The Reds które w lidze spisuje się słabo musi dziś walczyć, pamiętajmy że to dwu mecz i będą ważne gole co do rewanżu w Liverpoolu, a na pewno podopiecznych Jurgena stać na gola na terenie rywala który lubi grać ofensywnie.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 410
Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Capital One Cup
Spotkanie: Stoke – Liverpool
Typ: over 2.5
Kurs: 2.40
Buk: Unibet
Godz. 21:00
Analiza:

Tylko dwa mecz dzielą Stoke i Liverpool od finału Capital One Cup, niestety na Wembley będzie mogła pojechać tylko jedna z tych ekipa. Na ten moment ciężko wskazać faworyta tego dwumeczu.
Stoke rozgrywa bardzo dobry sezon tak naprawdę jeśli by brać pod uwagę mecze czołówką to chyba by byli na pierwszym miejscu. U siebie ograli już dwa razy Chelsea, City, Manu i to naprawdę prezentując bardzo atrakcyjną piłkę. Potrafią na takie mecze niesamowicie się mobilizować i to widać na boisku a kibice tylko w tym pomagają. Szczerze to mnie taka postawa w ataku to nie dziwi Bojan jest w świetnej formie, Shaqiri miesza na skrzydle, Afellay też forma bardzo wysoka a to gracze naprawdę świetni techniczne co zaczynają wreszcie potwierdzać. Stoke u siebie to zespół potrafiący pokonać każdego w świetnym stylu. Z drugiej strony takie mecze jak z West Brom, Watford pokazują dużo słabość w defensywie. Ostatnio stworzyli świetnie widowisko z Evertonem zwycięskie 3:4 i spodziewam się tutaj podobnego nastawienia.
Liverpool jest w tej chwili chyba najbardziej nierówną ekipą w Anglii, od dłuższego czasu bardzo dobre mecze przelatają bardzo słabymi zawodami. Kilka spotkań podopiecznych Kloppa widziałem na pierwszy rzut oka defensywa wymaga dużych wzmocnień, z tymi zawodnikami to błędy są nieuniknione. Ofensywa też może nie zachwyca ale w tym przypadku brakuje szczęścia, akcji i sytuacji jest sporo i to naprawdę bardzo fajnych ale marnie z wykończeniem. Borussia Kloppa słynęła z mega kontra i widać to tutaj nie jest to jeszcze ten poziom ale jest w tym szybkość, co przy wolnych defensorach Stoke może mieć dziś znaczenie.
Stoke u siebie będzie chciało zrobić zaliczę kibice im na pewno w tym pomogą a jak wspomniałem ich ofensywa wygląda naprawdę bardzo dobrze a już na pewno przed własną publicznością nie będzie to zespół broniący się. Liverpool będzie miał szasnę na kontry o których wspomniałem ale też w atakuj pozycyjnym będzie jakość bo dla mnie w obu przypadkach najsłabsza formacja do zdecydowanie defensywa. Ważnym aspektem jest historia spotkań tych ekip otóż na tym stadionie ostatnio grają w hokej a nie piłkę przed rokiem 6:1, dwa sezony temu 3:5.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 85
Stoke - Liverpool
typ: Liverpool over 1.5 kartek
1.53 Bet365

To już półfinał Capital One Cup.
Szykuje się kawał meczu bo Stoke i Liverpool w lidze prezentują podobny poziom, tylko punkt więcej na koncie ma Liverpool po 20 kolejkach.
Liverpool w ostatnim meczu efektownie pokonał Southampton 6:1 na wyjeździe, ale na drugi tak świetny mecz w pucharze raczej nie ma co liczyć.
Stoke też się nie ma czego wstydzić bo odprawili min. Chelsea z tych rozgrywek.
Wszystko wskazuje w tym meczu na mecz bardzo wyrównany, w którym w grze o finał nikt nie odpuści i nie odstawi nogi. Zapowiada się bardzo ostry mecz z dużą liczbą kartek.
Typuję kartki gości, którzy zawsze są pod większą presją miejscowych kibiców.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 674 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 45  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]