» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 674 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 45  Następna strona
  Drukuj

Re: Wasze typy i analizy - Anglia 2015/2016
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 sty 2016 
Ekspert : Piłka Nożna

Podziękował: 287
Podziękowano: 1938
odzinson napisał(a):
Swansea - Sunderland
Obie drużyny strzelą
Wybór: Tak 2.00 <plus> <wygrana>

Łabędzie tuż nad strefą spadku, mało brakło i by zdobyli punkt z United, co by dało im 4 mecz bez porażki, dziś za cel maja na pewno trzy punkty, jednak goście są w równie trudnej sytuacji i na pewno przyjadą po punkty, gołym okiem widać że drużyny w swoim zasięgu i żaden wynik mnie nie zdziwi, z przodu Ayew kontra Defoe, wszystko mi tutaj wygląda na obie strzelą.

Chelsea - West Brom
OU Chelsea Wszystkie gole drużyny
Wybierz: Więcej 1.5 1.64 <plus> <wygrana>

Chelsea po 0-3 nad Palace chyba potwierdziło że jest dużo lepiej niż bylo, czas wygrać kolejny mecz, też tutaj mam duży szacun dla Pulisa jednak Chelsea takie mecze musi wygrywać i dwie bramki to dla nich minimum.

Southampton - Watford
Obie drużyny strzelą
Wybór: Tak 1.90 <minus>

Oba zespoły z dwiema porażkami z rzędu, Święci po dwóch wyjazdach wracają na swój teren gdzie już Arsenal się przekonał że łatwo nie jest, Watford również dwie porażki jednak porażki z City czy Kogutami wielkiego wstydu nie przynoszą i myślę że jak się strzela gola City, Tottenhamowi oraz Chelsea nie wypada nie strzelić i dziś, mecz może i dla gospodarzy ale do zera będzie ciężko.

Stoke City - Norwich
OU Stoke City Wszystkie gole drużyny
Wybierz: Więcej 1.5 2.15 <plus> <wygrana>

Tutaj obie drużyny w dobrych formach, Stoke ostatnio porażka z West Brom, mimo wszystko na swoim terenie po raz kolejny powinni pokazać swoją siłę z przodu, Kanarkom idzie świetnie jednak ktoś ich w końcu musi pokonać i myślę że może być to Stoke które w domu ogrywało United, City czy Chelsea a goście w delegacji grają słabo.
<browar>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi odzinson za ten post:
GoGetter

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 14 sty 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 1227
Podziękowano: 1338
Cytuj:

:arrow: Chelsea - WBA 1 (1,44) RISKY <minus>

:arrow: MC - Everton "MC wygra a w meczu padnie więcej niż 2,5 gola" (2,00) RISKY <minus>

:arrow: MC - Everton "Everton strzeli gola" (1,44) INVESTMENT <minus>

:arrow: Southampton - Watford 1 DNB (1,40) INVESTMENT <gool> <wygrana> <gool>

:arrow: Stoke - Norwich 1 DNB (1,44) INVESTMENT <gool> <wygrana> <gool>

:arrow: Swansea - Sunderland X2 (2,00) RISKY <gool> <wygrana> <gool> :mrgreen: <4listki>

:arrow: Liverpool - Arsenal X2 (1,42) RISKY <gool> <wygrana> <gool>

:arrow: Tottenham - Leicester 1 DNB (1,30) INVESTMENT <minus>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi GoGetter za ten post:
odzinson

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 15 sty 2016 
Moderator
Moderator

16 stycznia 2016:

Premier League:
Cytuj:

:arrow: Newcastle - WHU "OS" (1,70) INVESTMENT

Po 3:3 Srok z MU, nie może tu być innej opcji. Jeżeli strzela się 3 gole "ultradefensywnemu Van Gaalovi" (chociaż na St James' Park wcale tak defensywnie nie było), trudno jest spodziewać się tego, aby nie ukąsili z Młotami. Z kolei piłkarze Bilicia w mega sztosie. Nie dość, że już od dłuższego czasu punktują, że aż miło, to jeszcze wrócił na dobre Payet, dodając kolejną moc w ofensywie. Efekt: 3:1 z Bournemouth. Szukamy goli.
Cytuj:

:arrow: Tottenham - Sunderland "Czarne Koty strzelą gola" (1,80) INVESTMENT

Znowu to samo. Tzn. Big Sam zaczął wielką misję ratowania ligi dla the Black Cats i efekt ostatniej kolejki był piorunujący. 4:2 na Liberty Stadium i w efekcie zaledwie 1 punkt straty do wyskoczenia ze strefy zssypu. Dlatego też drużyna ze Stadionu Światła jedzie na Lane bez jakiejkolwiek spinki. Jeżeli coś ugrają, będzie świetnie. Natomiast w przypadku porażki nikt im głowy nie urwie. W przeciwieństwie do Kogutów, które po środowej porażce z Leicester po prostu muszą ruszyć do ataku w tym meczu.
Cytuj:

:arrow: Southampton - WBA X HT or FT (1,70) RISKY

Święci w końcu odpalili, robiąc 2:0 z Watfordem"at home". Wcale mnie to nie dziwi. Bo bardziej niż to zwycięstwo dziwiła mnie bardzo słaba forma zespołu Koemana po fenomenalnym 4:0 z Arsenalem. Tym razem jednak łatwo nie będzie. Na St Mary's przyjeżdża Tony Pulis ze swoimi do bólu solidnymi the Baggies. Do tego Albion zanotował fenomenalny start roku w lidze. Bo jak inaczej nazwać 2:1 ze Stoke oraz 2:2 z Chelsea na SB. Zanosi się na bardzo, ale to bardzo wyrównany mecz.
Cytuj:

:arrow: Chelsea - Everton X2 (2,10) RISKY

Bardzo żałuję, że nie poszedłem w stronę the Toffees w meczu z MC. Przecież wcześniej pisałem, że Everton gra obecnie najlepszą piłkę na Wyspach, a i tak poszukałem typu w stronę the Citizens (poza szukaniem gola dla drużyny Martineza). Dlatego też tym razem wracam na stare tory. Oczywistym jest, iż Chelsea ma potencjał, który przebudził się po odpaleniu Mou. Jednakże warto zauważyć, że maszyna Martineza budowana jest od dłuższego czasu, czego widocznym efektem jest bardzo dobra i atrakcyjna dla oka gra. Z całą pewnością "the Blues z Liverpoolu" nie jadą na Bridge jak na ścięcie.
Cytuj:

:arrow: Bournemouth - Norwich "OS" (1,80) RISKY

Kanarki to przede wszystkim ekipa własnego placu, co zilustrował chociażby mecz na Britannia, gdzie the Canaries przegrali 1:3 w ostatniej ligowej kolejce. Niemniej jednak na plus należy zanotować to, iż zdołali ukąsić. I tak sobie myślę, że zespół Boruca po porażce z Młotami 1:3 musi zagrać odważniej przeciwko ekipie, która znajduje się w ich bezpośrednim otoczeniu w lidze. Jedni i drudzy powinni wyjść z założeniem zrobienia kuku przeciwnikowi.
Cytuj:

:arrow: MC - Crystal Palace 1 (1,36) INVESTMENT

Coś niedobrego dzieje się z Orłami. Piszę tak, bo nie lada wyczynem jest przegranie w obecnym sezonie z Aston Villą (0:1). Dlatego też chłopcy Pellegriniego - po bezbramkowym remisie z Evertonem - mają wszelkie papiery, aby pozamiatać the Eagles na Etihad. Trudno jest mi sobie wyobrazić "brak pozytywnej" reakcji the Citizens w tym meczu.
Cytuj:

:arrow: Aston Villa - Leicester 2 DNB (1,50) INVESTMENT

Szacun dla the Villans za ... drugą wygraną w sezonie (1:0 z CP). Mimo wszystko - nawiązując do tego, co napisałem przy meczu MC - CP - dla mnie zwycięstwo the Villans z Orłami jest bardziej porażką Alana Pardew i jego chłopców aniżeli sukcesem "pierwszego trupa sezonu", za jakiego uważam drużynę z Birmingham. Piłkarze z Villa Park wygrali zaledwie 2 mecze w sezonie i bardzo trudno jest mi sobie wyobrazić, że nagle zrobią drugie zwycięstwo pod rząd. Tym bardziej, że na Villa Park przyjeżdża fenomenalny Leicester, i to po zwycięstwie 1:0 na White Hart Lane.

Bukmacherzy.com

Typer Tygodnia (Typ dnia)
Typer Tygodnia (Typ dnia)

Podziękował: 19
Podziękowano: 344
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Man City -Crystal Palace
Typ: 1
Kurs 1.40 <plus>
Buk bet 365
Godz: 16:00
Analiza Na jutro znów pomęczę się z obstawieniem Ligi Angielskiej, ostatnio zawiodłem się mocno na zespole Londyńskiej Chelsey, który powróciła niby już do lepszej formy a nie może na swoim stadionie ograć zespołu z West Browmich, to samo tyczy się ekipy Manchetseru City , którzy zagrali słabe, głównie nieskuteczne spotkanie z zespołem Evertonu , spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem i pomimo iż goscie za wiele do powiedzienia w tamtym spotkaniu nie mieli to udało im się wywieźć punkt z z tego bardzo trudnego terenu, teraz rywalem będzie ekipa Crystal palace, która wydaję się być zespołem delikatnie słabszym , nie liczyłbym po raz kolejny na to iż gospodarze nie zdołają tutaj zdobyć bramki, tym bardziej iż taka sytuacja dwa razy pod rząd zdarzyć się praktycznie nie może , goscie grywali w tym sezonie niezle spotkania,ale myślę że tutaj faworyt jest tylko i wyłacznie jeden , będzie to ekipa Manchesteru City, która potrafiła sobie stworzyć multum sytuacji z zespołem z Liverpoolu w poprzedniej kolejce , liczę iż jutro będzie podobnie, tylko gospodarze zdołają coś w końcu przed swoją publicznością ustrzelić, stawiam wiec na wynik 2:1, dla zespołu The Citziens.

Ekspert : Irlandzka Piłka Nożna

Podziękował: 1085
Podziękowano: 1372
English Championship
15 Jan 2016 7:45pm Brentford v Burnley Griffin Park
Burnley powyżej 0.5 gola 1,33
Burnley Draw No Bet 1,90
Powyżej 2 goli 1,53
Burnley powyżej 1.5 gola 2,62

Burnley w ostatnich spotkaniach mocno nastawione na ofensywę, poza tym widać wyraźnie wzrost formy.
Na chwile obecną 5 pkt. straty do 2 miejsca, które zajmują Tygrysy z Hull. Brentford jakieś takie ostatnio bezbarwne i Burnley w obecnej dyspozycji powinno to wykorzystać.

MLB 2016 18:10
IRISH SOCCER [2016 345:200][2015 270:202][2014 62:58][2013 138:83]
MLB [2015 77:79]

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi ...Zeus... za ten post:
killbill

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 410
Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League
Spotkanie: Aston Villa – Leicester
Typ: over 1.5
Kurs: 1.41 <plus>
Buk: Unibet
Godz. 18:30
Analiza:

W kończącym sobotnie zmagania spotkaniu Angielskiej Premier League spotkają się ekipy z przeciwnych biegunów tabeli – zamykające ligową stawkę Aston Villa będzie podejmować przed własną publicznością wicelidera rozgrywek Leicester City.
Gospodarze jak na razie rozgrywają tragiczny sezon, już przed rokiem było bardzo słabo ale w porę zareagowano i zmieniono trenera. Mizerny dorobek 11- tu punktów nie może oznaczać nic innego jak zamykanie ligowej stawki, najgorsza wiadomość w tym jest taka że tracą już osiem punktów do bezpiecznej pozycji, to ogromna strata patrząc na poziom w tym sezonie. Zespól ma strasznie dziurawą obronę do tej pory 37 bramek straconych (trzeci najgorszy wynik) dlatego dziwi mnie czasami ich takie defensywne podejście przecież personalnie to oni nie mają zawodników by gra dobrze w tej formacji. Najlepsze mecze mieli może nie wygrane ale wtedy gdy próbowali grać do przodu mam tu na myśli mecz z Liverpoolem 3:2, Watford 2:3, czy nawet ostatnio skromne zwycięstwo 1:0 z Crystal Palace gdzie już chyba po prostu z sytuacji w tabeli musieli zagrać odważnie to było ich dopiero pierwsze zwycięstwo w tym sezonie przed własną publicznością.
Leicester nie ma zamiaru zwalniać tempa, grają cały czas swoje. Ostatnio był kryzys z trzema meczami bez zwycięstwa i strzelonej bramki ale to taki kryzys którym wszystkim się przytrafił w tym sezonie. Dla mnie będą się bić o mistrz potwierdzili to w ostatnim meczu z Londynie gdzie właśnie po tej serii ograli będący w świetnej formie Tottenham 0:1. Siłą tej ekipy jest po prostu gra do przodu z fantastycznym duetem Vardy – Mahrez. Do tej pory tylko City strzeliło o jedną bramkę w lidze więcej, potrafią też sporo tracić i to z rywalami pokroju właśnie Aston Villi bo prostu idą na wymianę ciosów, najczęściej zwycięską. Wyjazdy świetne tylko jedna porażka w 11 spotkaniach 22 bramki strzelone przy 12 straconych czyli średnia wyśmienita.
Gospodarze w takiej sytuacji muszą szukać punktów w każdym meczu szczególnie u siebie, muszą zacząć grać odważniej do przodu innego wyjścia nie ma właśnie takie podejście dało przed rokiem utrzymanie – zaczęli strzelać a nie bronić bo tego drugiego to nie potrafią. „Lisy” zagrają swoje to co do tej pory prezentowali na wyjazdach i o czym pisałem a to moim zdaniem ta dwa warianty – sami pokrywają tego overa bo jak najbardziej stać ich na strzelenie trzech bramek, lub będzie wymiana ciosów na całego i obie tutaj trochę potracą tych bramek tak jak w pierwszym meczu kiedy to Leicester wygrało 3:2.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi jack13 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 16 sty 2016 

...Zeus... napisał(a):

English Championship
15 Jan 2016 7:45pm Brentford 1-3 Burnley Griffin Park
Burnley powyżej 0.5 gola 1,33 <plus>
Burnley Draw No Bet 1,90 <plus>
Powyżej 2 goli 1,53 <plus>
Burnley powyżej 1.5 gola 2,62
<plus>

Burnley w ostatnich spotkaniach mocno nastawione na ofensywę, poza tym widać wyraźnie wzrost formy.
Na chwile obecną 5 pkt. straty do 2 miejsca, które zajmują Tygrysy z Hull. Brentford jakieś takie ostatnio bezbarwne i Burnley w obecnej dyspozycji powinno to wykorzystać.

English Premier League
16 Jan 2016 12:45pm Tottenham Hotspur v Sunderland White Hart Lane
Obydwie drużyny strzela gola 2,05
Powyżej 2.5 goli 1,70

Tottenham to nie Swansea i niespodzianki raczej w tym spotkaniu być nie powinno, niemniej jednak Sunderland może napsuć sporo krwi Kogutom, dlatego idę w tym spotkaniu w stronę bramek.
Czarne Koty w końcu obudziły się i wygrały 2 ligowe spotkania z rzędu, co pozwoliło im zbliżyć się na 1pkt do bezpiecznego- 17 miejsca w tabeli. Tottenham ostatnio porażka z Leicester i remis z Evertonem, TOP 3 ucieka więc z zespołami pokroju Sunderland wygrywać trzeba.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 410
Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League
Spotkanie: Liverpool – Manchester United
Typ: over 1.5
Kurs: 1.41
Buk: Unibet
Godz. 15:05
Analiza:

Na takie starcie kibice obu ekip czekają cały sezon, w tym meczu aktualna pozycja w tabeli, forma nie ma żadnego znaczenia, na boisku wszyscy muszą dać z siebie wszystko o czym obaj trenerzy doskonale zdają sobie sprawę.
Liverpool gra nierówno w tym sezonie, ale tego przyznam że się spodziewałem po tym jak zespół przejść Klopp. Jego filozofia gry potrzebuje okresu przygotowawczego by to zaczęło funkcjonować. Ten styl jednak widać w każdym spotkaniu a więc agresywna gra z wysokim pressingiem. Momentami wygląda to genialnie i w tym sezonie mieli już kilka świetnych spotkań.
Klopp uwielbia też te wielkie mecze potrafi niesamowicie motywować swoich zawodników do jeszcze intensywniejszej gry, nie musimy daleko szukać wystarczy cofnąć się trzy dni wstecz kiedy to tutaj gościł lider rozgrywek Arsenal – oglądaliśmy wyśmienite spotkanie zakończone remisem 3:3. To był Liverpool którego kibice chcą oglądać, szczególnie w aspektach ofensywach potrafili szybko w sposób kombinacyjny dochodzi do sytuacji bramkowych i wreszcie je wykorzystywać bo to był w niektórych spotkaniach problem. Największy ból trener ma jednak w defensywie cała gra tej formacji jest do poprawy a po tym co widziałem dotychczas to moim zdaniem tutaj raczej potrzeba wzmocnień bo ci defensorzy prezentują dobry poziom ale nie taki by Liverpool przestał tracić proste bramki, też wiele zastrzeżeń momentami można mieć do Mignoleta.
Manu jest w kryzysie na osiem ostatnich spotkań ligowych wygrali tylko jeden mecz. Powoli odpadają z rywalizacji o mistrzostwo kraju co przestaje się podobać właścicielom, wiele się mówi o tym że jeśli dziś Van Gaal nie wygra to będzie zmiana trenera. Intensywność i szybkość tego według większości brakuje temu Manchesterowi, który po prostu mało strzela bramek. Może jakimś światełkiem w tunelu jest ostatni mecz z Newcastle, gdzie przez 40 minut grali z odpowiednio intensywnością czego efektem były dwie bramki i naprawdę duża łatwość w dochodzeniu do sytuacji bramkowych. Potem zwolnili i oddali inicjatywę co skończyło się ostatecznie remisem 3:3. Mówi się też że Manu gra defensywnie ale ja bym wcale tej defensywny nie nazwał solidną potrafią wywijać głupie i proste błędy tak jak z Newcastle. Szczególnie mam tu na myśli wyjazdy w 11 spotkaniach stracili aż 16 bramek przy tylko 5 u siebie widać gołym okiem problem i różnicę.
Jestem przekonany że Liverpool zagra z taką samą intensywnością co w starciu z Arsenalem, City, Chelsea a tacy gospodarze są bardzo mocni w ofensywie (średnia 3 bramki na mecz). Manchester też tutaj oczywiście przyjeżdża po trzy punkty i też jestem przekonany że w ich wykonaniu intensywność gry będzie większa niż w poprzednich spotkaniach. Dodatkowo każdy widzi jak te zespołu grają ostatnio w defensywie dlatego te kursy na bramki trochę mnie dziwią.

Southampton - West Brom
Obie drużyny strzelą
Wybór: Tak 2.20

Ostatnio miałem Świętych z Watford obie strzelą nie udało się, dziś kontra z innym rywalem jakim jest West Brom, gospodarze po ostatnim 2-0 złapali trochę oddechu bo mieli już dwie porażki z rzędu, dziś kolejny mecz w domu i po raz kolejny będą chcieli zapunktować, tylko że przyjeżdża Pulis ze swoją paczką i już tak łatwo nie będzie, szczególnie że WBA jest po 2-2 na Stamford Bridge, widzi mi się tutaj naprawdę ciekawy mecz z golami z obu stron.

Bournemouth - Norwich
Obie drużyny strzelą
Wybór: Tak 1.95

Obie drużyny w ostatniej kolejce zaliczyły porażki, ekipa Boruca poległa u siebie z Młotami a Kanarki przegrały na terenie Stoke, także każdy będzie chciał zapunktować szczególnie że obie drużyny dzielą dwa punkty w tabeli, obie ekipy w swoim zasięgu i kibice po golu powinni zobaczyć.

Newcastle - West Ham
OU West Ham Wszystkie gole drużyny
Wybierz: Więcej 1.5 2.25

Newcastle - West Ham
Obie drużyny strzelą
Wybór: Tak 1.76

Sroki po ostatnim 3-3 z United mocno podbudowani, Młoty w kapitalnej dyspozycji 3 zwycięstwa z rzędu, gole z obu stron wyglądają dobrze bo jednak gospodarze w domu walczyć potrafią i stać ich tutaj na gola, szczególnie gdzie są po świetnym meczu z Czerwonymi Diabłami, szukam tez dwóch goli przyjezdnych, stać ich na to spokojnie, patrząc na ostatnie 5 meczy w PL to Mloty są w najlepszej formie w całej lidze i coś czuję że mogą Newcastle sprowadzić na ziemię.

Man City - Crystal Palace
OU Man City 1sza połowa gole drużyny
Wybierz: Więcej 1.5 2.95

Może i trochę szalony typ bo jednak Palace to nie ogórki i wcale łatwo się z nimi nie gra, jednak City po ostatnim 0-0 powinni od początku szukać goli, siła ofensywna ogromna i jak szybko ukąszą to Palace może dostać solidnie a przecież podopieczni Pardewa ostatnio grają słabo co potwierdza porażka po bardzo słabej grze na terenie Aston.

Aston Villa - Leicester
Obie drużyny strzelą
Wybór: Tak 1.95

ston Villa - Leicester
OU Leicester Wszystkie gole drużyny
Wybierz: Więcej 1.5 2.25

Aston w końcu wygrało i na pewno doda im to zwycięstwo trochę pewności, choć szybko mogą powrócić do porażek bo przecież przyjeżdżają Lisy które potwierdziły swoją siłę na terenie Kogutów, licze jednak że gospodarze mocno się zepną bo zazwyczaj słabsze ekipy lubią takie mecze gdzie można zrobić niespodziankę no a gości czeka myślę że trudny mecz ale są w stanie tutaj wygrać a nawet muszą.

Moderator
Moderator

Podziękował: 232
Podziękowano: 3106
Aston Villa
Leicester 2.20

22 kolejka Angielskiej Premiership. Goście wygrali na White Hart Lane po bardzo dobrym spotkaniu i dziś mogą kontynuować swą passę, bo przyjeżdzają na Villa Park to outsidera. Oczywiscie AV wygrała, ale co z tego, jak cąły sezon grała słabo i nie wiem co w tym wyjątkowego, ze ograli chimeryczne w dodatku grajace na hurra Crystal Palace. Vardy chyba abrdzo chce się odblokować, bo trochę o Nim się z robiło cicho, Mahrez też jest głodny bramek, bo w poprzedniej kolejce musiał ich wyręczyć Robert Huth. Lisy udodowdniły, że nie bez przypadku są na tak wysokim miejscu w tabeli, a w szczególności jeszcze teraz, gdy po słabszych występach potrafili zamiast pikować w dół odpłacić się bardzo dobrym meczem.

...Zeus... napisał(a):

English Premier League
16 Jan 2016 12:45pm Tottenham Hotspur 4-1 Sunderland White Hart Lane
Obydwie drużyny strzela gola 2,05 <plus>
Powyżej 2.5 goli 1,70
<plus>

Tottenham to nie Swansea i niespodzianki raczej w tym spotkaniu być nie powinno, niemniej jednak Sunderland może napsuć sporo krwi Kogutom, dlatego idę w tym spotkaniu w stronę bramek.
Czarne Koty w końcu obudziły się i wygrały 2 ligowe spotkania z rzędu, co pozwoliło im zbliżyć się na 1pkt do bezpiecznego- 17 miejsca w tabeli. Tottenham ostatnio porażka z Leicester i remis z Evertonem, TOP 3 ucieka więc z zespołami pokroju Sunderland wygrywać trzeba.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi ...Zeus... za ten post:
GoGetter

Moderator
Moderator

Cytuj:

:arrow: Newcastle - WHU "OS" (1,70) INVESTMENT <gool> <wygrana> <gool>

:arrow: Tottenham - Sunderland "Czarne Koty strzelą gola" (1,80) INVESTMENT <gool> <wygrana> <gool>

:arrow: Southampton - WBA X HT or FT (1,70) RISKY <minus>

:arrow: Chelsea - Everton X2 (2,10) RISKY <gool> <wygrana> <gool> <4listki> :mrgreen:

Malina <4listki> <4listki> <4listki>

:arrow: Bournemouth - Norwich "OS" (1,80) RISKY <minus>

:arrow: MC - Crystal Palace 1 (1,36) INVESTMENT <gool>

:arrow: Aston Villa - Leicester 2 DNB (1,50) INVESTMENT ZWROT

...Zeus...

PostNapisane: 17 sty 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 526
Spotkanie: Liverpool - Manchester United
Typ: poniżej 0,5 bramki w pierwszej połowie meczu
Kurs: 2,75 <plus>
Bukmacher: Marathonbet

Analiza: Zarówno Liverpool jak i Manchester United rozegrały bardzo ciekawe mecze w ostatniej kolejce. Liverpool grał u siebie z Arsenalem, a Manchester United grał wyjazd z Newcastle United. Obydwa te mecze zakończyły się remisem 3:3. Tak wysokie wyniki mogą dawać nadzieje, że ich bezpośredni pojedynek da nam równie wielkie emocje i sporo bramek. Takie hitowe mecze w tej lidze mają jednak to do siebie, że dobrze zapowiadające się widowiska potrafią być bardzo nudne i kończyć się niskim wynikiem, nawet bezbramkowym. Właśnie po takich szalonych spotkaniach trenerzy obydwu drużyn powinni bardziej skupić się na starannej grze w obronie, bo jednak i jedni i drudzy mają kim straszyć z przodu i trzeba grać bardzo uważnie, żeby nie dać się zaskoczyć. Być może w drugiej połowie mecz się rozkręci tak jak to było w przypadku wczorajszego spotkania Chelsea z Evertonem, kiedy po nudnej, bezbramkowej pierwszej połowie druga połowa przyniosła aż 6 goli, ale pierwsza połowa powinna być raczej nudnawa i szansa, że nie zobaczymy żadnego gola do przerwy jest duża.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi klaunovic za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 17 sty 2016 

odzinson napisał(a):
Southampton - West Brom
Obie drużyny strzelą
Wybór: Tak 2.20 <minus>

Ostatnio miałem Świętych z Watford obie strzelą nie udało się, dziś kontra z innym rywalem jakim jest West Brom, gospodarze po ostatnim 2-0 złapali trochę oddechu bo mieli już dwie porażki z rzędu, dziś kolejny mecz w domu i po raz kolejny będą chcieli zapunktować, tylko że przyjeżdża Pulis ze swoją paczką i już tak łatwo nie będzie, szczególnie że WBA jest po 2-2 na Stamford Bridge, widzi mi się tutaj naprawdę ciekawy mecz z golami z obu stron.

Bournemouth - Norwich
Obie drużyny strzelą
Wybór: Tak 1.95 <minus>

Obie drużyny w ostatniej kolejce zaliczyły porażki, ekipa Boruca poległa u siebie z Młotami a Kanarki przegrały na terenie Stoke, także każdy będzie chciał zapunktować szczególnie że obie drużyny dzielą dwa punkty w tabeli, obie ekipy w swoim zasięgu i kibice po golu powinni zobaczyć.

Newcastle - West Ham
OU West Ham Wszystkie gole drużyny
Wybierz: Więcej 1.5 2.25 <minus>

Newcastle - West Ham
Obie drużyny strzelą
Wybór: Tak 1.76 <plus> <wygrana>

Sroki po ostatnim 3-3 z United mocno podbudowani, Młoty w kapitalnej dyspozycji 3 zwycięstwa z rzędu, gole z obu stron wyglądają dobrze bo jednak gospodarze w domu walczyć potrafią i stać ich tutaj na gola, szczególnie gdzie są po świetnym meczu z Czerwonymi Diabłami, szukam tez dwóch goli przyjezdnych, stać ich na to spokojnie, patrząc na ostatnie 5 meczy w PL to Mloty są w najlepszej formie w całej lidze i coś czuję że mogą Newcastle sprowadzić na ziemię.

Man City - Crystal Palace
OU Man City 1sza połowa gole drużyny
Wybierz: Więcej 1.5 2.95 <plus> <wygrana>

Może i trochę szalony typ bo jednak Palace to nie ogórki i wcale łatwo się z nimi nie gra, jednak City po ostatnim 0-0 powinni od początku szukać goli, siła ofensywna ogromna i jak szybko ukąszą to Palace może dostać solidnie a przecież podopieczni Pardewa ostatnio grają słabo co potwierdza porażka po bardzo słabej grze na terenie Aston.

Aston Villa - Leicester
Obie drużyny strzelą
Wybór: Tak 1.95 <plus> <wygrana>

ston Villa - Leicester
OU Leicester Wszystkie gole drużyny
Wybierz: Więcej 1.5 2.25 <minus>

Aston w końcu wygrało i na pewno doda im to zwycięstwo trochę pewności, choć szybko mogą powrócić do porażek bo przecież przyjeżdżają Lisy które potwierdziły swoją siłę na terenie Kogutów, licze jednak że gospodarze mocno się zepną bo zazwyczaj słabsze ekipy lubią takie mecze gdzie można zrobić niespodziankę no a gości czeka myślę że trudny mecz ale są w stanie tutaj wygrać a nawet muszą.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 674 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 45  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]