» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 414 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 28  Następna strona
  Drukuj

Re: Wasze typy i analizy - Hiszpania 2015/2016
Autor Wiadomość
PostNapisane: 09 sty 2016 
Ekspert : NBA
Ekspert : NBA

Podziękował: 1918
Podziękowano: 2897
Real-Deportivo. Real over 2.5
kurs:1.57

Real-Deportivo. OS
kurs:1.90

W Madrycie euforia. Trenerem zostal Zidane. Nie wiem czy bardziej cieszyc sie wlasnie z tego czy z odejscia Beniteza. W klubie wiaza duze nadzie z nowym trenerem. Ja jednak nie widze tego na dluzsza mete. Pamietac nalezy ze nie kazdy swietny zawodnik zostaje dobrym trenerem. W Barcelonie sie udalo. Najpierw Riijkard, pozniej Guardiola, a teraz Enriqe pisze swoja historie. Zidane napewno bedzie gral ofensywnie i choc Deportivo wiele bramek nie traci to dzis moga one sie posypac, bo potencjal w ofensywie Krolewscy maja ogromny. Atak BBC, wspomagani przez reszte druzyny sa w stanie pokusic o kilka bramek. Goscie to jednak nie jakies tam ogorki. To waleczny zespol, ktory bardzo dobrze gra w kontrataku. W tym sezonie juz nieraz udowodnili ze trzeba sie znimi liczyc. Przypomniec wystarczy 2:2 na Camp Nou. Zappwiada sie ciekawe spotkanie. Spodziewam sie wielu bramek

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi despero84 za ten post:
WujekFido7

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Moderator
Moderator

Podziękował: 606
Podziękowano: 1742
Primera División

warty zachodu:
:arrow: Real Madryt - Deportivo; rr - handicap azjatycki: Real-3,0 @1,800 b365 (5-9)

warte zachodu: AKO @2,03 w b365
:arrow: Real Madryt - Deportivo+3,5 @1,325 (5-0)
:arrow: Real Madryt - Deportivo; rr - pierwsze 10 minut: over 0,5 @1,53

Mocno kusi pogranie w tym meczu handi w stronę Deportivo. Póki co, Deportivo to rewelacja tego sezonu w PD. Bilans 6-9-3, away 3-5-1. Właściwie tylko dwie wpadki na jesieni - home przegrana ze Sportingiem (2-3) i away przegrana z Malagą (0-2). Za to nie dali się ograć i zremisowali z takimi tuzami jak Athletic, Atlético i Sevilla (home) oraz Valencia i Barcelona (away). To nie są żarty - szczególnie ten remis 2-2 z Barceloną.
Tylko że dziś grają na Santiago Bernabéu z Realem, który po raz pierwszy będzie prowadzony przez legendarnego i strasznie szanowanego w w tym klubie Zinédine Zidane. I cholera jasna wie, jak zespół zareaguje na tą zmianę. I nie chodzi tu o efekt 'nowej miotły' i chęci pokazania się poszczególnych zawodników z jak najlepszej strony. Wszak Zidane wszystko dokładnie wie co się w drużynie i w klubie dzieje. Chodzi bardziej o ich reakcję na odejście niezbyt tu lubianego Rafaela Beníteza.
I w związku z powyższym uradowani gospodarze mogą dziś zrobić prawdziwą fiestę i rozjechać każdą, nawet najlepszą drużynę. Ale z drugiej strony ... niekoniecznie. Tym bardziej, że Deportivo gra na prawdę poukładany i skuteczny futbol.
Stąd też pograłem w tym meczu taką jakby mieszankę jednego i drugiego założenia.
Po pierwsze - rożne. Deportivo ogólnie dużo ich nie nabija. A skoro zakładam, że Real zagra mocno do przodu, to i rożnych przy tym nabiją - i to niezależnie od wyniku. A że liczę także na to, że goście postawią się i nie dadzą zlać się na kwaśne jabłko, to z tego założenia narodziło się całkiem fajnie wyglądające AKO.

Życzę <4listki> <4listki> <4listki>

Moderator
Moderator

Podziękował: 232
Podziękowano: 3106
shu34 napisał(a):
FC Barcelona
Granada

Kto pierwszy otrzyma 9 RR? FC Barcelona 3.25 <minus> 7-0

Sprawa jest tutaj bardzo prosta, Barcelona już z Enrique gra bardziej cornerowo niż za czasów Guardioli, oczywiście dużo dało tu przyjście Neymara czy Suareza, którzy w Santosie czy Liverpoolu potrafili dla swych zespołów uzyskiwać po kilka RR w meczu indywidualnymi akcjami. W Pucharze 13 RR Barcy robi wrażenie, choć pamiętajmy, ze grali w pewnym momencie z przewagą dwóch zawodników i kilka rożnych nabili w samej końcówce. Arda Turan w składzie to też wielki plus, bo fajnie umiał rozprowadzać piłki na skrzydła jeszcze grając w Atletico. Barca ma o co grać, bo tabela wcale dla nich nieidealna. Granada słaba, na Camp Nou będzie broniła się tylko by się nei skompromitować, a najelspze co o nich można powiedzieć to właśnie defensywa i umiejętnośc wybijania na RR. DLa mnie typ bardzo dobry.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 10 sty 2016 
Ekspert : Piłka Nożna

Podziękował: 287
Podziękowano: 1938
odzinson napisał(a):
Sevilla - Athletic Bilbao
Corners 3 Way OU
Wybór: Over 11 2.45 <plus> <wygrana>

Myślę że to idealna linia na to spotkanie, najciekawszy mecz kolejki i powinno się dziać sporo, Sevilla w domu grać potrafi ale przecież Bilbao jest w dobrej formie i na pewno się tutaj nie położy, widzi mi się dobry ofensywny mecz co z tym idzie liczę na cornery, nie będzie to mecz do jednej bramki i po 6 rogów na pewno obie ekipy są w stanie nabić.

Real Madrid - Dep La Coruna
OU Real Madrid 1sza połowa gole drużyny
Wybierz: Więcej 1.5 2.10 <plus> <wygrana>

Pierwszy mecz Zideana także święto w Madrycie, myślę że zawodnicy będą bardzo zmotywowani bo nowy coach zaliczył udany występ, i od pierwszych minut ruszą na rywala, ofensywa znakomita, nie wypada nie spróbować.

VIP
VIP

Podziękował: 276
Podziękowano: 787
Propozycja:
Villarreal-Gijon
Villarreal więcej rr do HT@1.53

O ile wczoraj Sevilla zwróciła moją uwagę to niedzielne spotkania wybitnie mi nie podchodzą (może bardziej kursy buka mnie zdegustowały). Miałem nadzieję na o2,5 korka gospodarzy do HT, no ale cóż. Goście na wyjazdach grają straszną kaszanę, 5 porażek z rzędu i ciężko spodziewać się by dzisiaj coś więcej niż złe wspomnienia wywieźli z El Madrigal. Gospodarze w wybornej formie u siebie, ostatnie 4 spotkania to zwycięstwa i to nie z byle kim bo wśród drużyn pokonanych był między innymi Real. Mam jednak głęboką nadzieję, że Gijon nie straci bramki w pierwszych 10' i w zasadzie to będzie kluczowe dla powodzenia typu. Oddanie pola gry gospodarzowi to rzecz oczywista, Żółta Łódź Podwodna może nie nabija kosmicznych ilości rr, ale jeśli trzeba to swoje robią.
Gijon w każdym wyjazdowym spotkaniu miało mniej rr do HT od rywala. Jeśli nie będzie szybkiego 2-0 to Villarreal powinien całkiem niezły wynik wykręcić, doS Santos, Suarez, Bakambu, Soldado, jest komu namieszać pod polem karnym.

4fun:
Villarreal o3,5rr do HT@2.55

Podziękował: 287
Podziękowano: 1938
Eibar - Espanyol
Corners 3 Way OU
Wybór: Over 11 2.85

Zdecydowanie liczę na otwarte spotkanie, bo przecież rywale w swoim zasięgu, cornery jedni i drudzy potrafią nabijać także widzi mi się tutaj mecz w którym pod obiema bramkami dziać się będzie sporo, co za tym idzie nabiją kilka rożnych, mam nadzieję że minimum 12. średnia obu ekip to 6-7 rogów dziś na pewno są w stanie to nabić.

Moderator
Moderator

Primera División

warty zachodu:
:arrow: Eibar - Espanyol; Eibar: gol przed 50:00 @1,83 b365 (15')

Eibar - podobnie jak Deportivo - to jedna z rewelacji tego sezonu w Primera División. Grają bez kompleksów i do przodu - szczególnie na własnym boisku. Gola u siebie nie strzelili tylko Atlético i Realowi Madryt - to żaden wstyd. Na sześć pozostałych domowych meczy, tylko w jednym nie zdążyli strzelić pierwszego gola przed upływem 50 minuty, a było to w niedawnym meczu ze Sportingiem. Dodatkowo w dwóch meczach CdR sztuka ta też im się udała. Ogólnie w lidze na 11 strzelonych na swoim boisku goli, aż 7 zdobyli w pierwszej połowie (plus 3 w CdR). Wygląda to bardzo sympatycznie i patrząc tylko na nich już można ten zakład pograć.
Tym bardziej, że Espanyol - który radzi sobie póki co nie za bardzo, a na wyjazdach wręcz tragicznie - 'lubi' szybko tracić gole. Tutaj statystyki są nieubłagane - na 11 wyjazdowych spotkań (w tym dwa w CdR) tyko w jednym (!) nie stracili gola przed upływem 50 minuty (w CdR z Levante). A żeby być dokładniejszym - w tych pozostałych 10 meczach te pierwsze gole tracili już w pierwszej połowie. Nie świadczy to zbyt dobrze ani o nich, ani o ich defensywie.
I w związku z tym, zagranie jak w typie wydaje się być jak najbardziej uzasadnione.

VIP
VIP

Podziękował: 855
Podziękowano: 1392
<pilka> Celta de Vigo - Atletico Madrid Łącznie bramek: Powyżej 1.5 @ 1.49 <4listki>
Kurs może i nie powala, ale ja tutaj widzę spotkanie gdzie padną przynajmniej dwa gole. Oczywiście Atletico ma zdecydowanie najlepszą defensywę w lidze. I to głównie dzięki temu są w tabeli tam gdzie są. Nie stracili gola w 6 z ostatnich 8 spotkań ligowych. Ale wcale nie są jakąś zaporą nie do przejścia. Pokazało to choćby Rayo w Pucharze Króla. W ataku Atletico często też nie błyszczy, ale jak przychodzi co do czego to ostatecznie trafiają do bramki rywali. Celta ostatnio wyhamowała. Przegrali dwa ligowe mecze: 0-1 z Bilbao i 0-2 z Malagą. Widać wyraźnie, że to już nie jest ta sama Celta, która na początku sezonu potrafiła rozbić Barcelonę 4-1. Potencjał jednak jest. Szczególnie u siebie. Ostatnio w Pucharze przełamali się i pokonali rywala 3-0. Oczywiście wciąż Celta musi sobie radzić bez kontuzjowanego Nolito i to spora strata. Mimo wszystko uważam, że gole tutaj zobaczymy. Zbyt wielu przesłanek ku temu może nie, ale zarówno jedni jak i drudzy potrafią odnaleźć się pod bramką rywala.

PostNapisane: 12 sty 2016 
Moderator
Moderator

Copa del Rey

bazowy:
:arrow: Deportivo WIN - Mirandés @1,75 b365 (0-3) => no i Mirandés namieszało ... jestem pod wrażeniem

Moim zdaniem, nie ma co tu za bardzo dywagować. Deportivo w tym sezonie ligowym radzi sobie wyjątkowo dobrze. Zaś w CdR mają spore (jak na klub tej klasy) osiągnięcia, w tym dotarcie do półfinałów (w sezonach 2005/2006 i 2006/2007), oraz raz do ćwierćfinałów (w sezonie 2009/2010). Widać więc, że dla nich to ważne rozgrywki. A że w lidze idzie im całkiem przyzwoicie, to zapewne i w CdR będą chcieli wypaść jak najlepiej.
A rywala mają przecież z niższej półki, który nawet w na zapleczu Primera Division (czyli Liga Adelante) radzi sobie co najwyżej średnio-dobrze (środek tabeli z szansami włączenia się o walkę do PD). Z drugiej strony wiadomo, że takie ekipy potrafią od czasu do czasu namieszać w krajowych pucharach, ale moim zdaniem, dla Mirandés 1/8 to i tak szczyt ich możliwości. Mieli szansę na zdobycie jakieś przewagi na swoim boisku, ale jej nie wykorzystali bo skończyło się na 1-1.
Dochodzące z obozu gospodarzy wieści pozwalają przypuszczać, że mecz ten traktują bardzo poważnie, i że wystawią na niego swój najlepszy skład. A to powinno wystarczyć.
No i jeszcze jedna ważna informacja: zwycięzca tego dwumeczu w ćwierćfinale (na 99,99%) spotka Celtę Vigo. Więc w walce o półfinał omija się największe tuzy tej ligi.

PostNapisane: 12 sty 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 85
Deportivo - Mirandes
typ: Deportivo (-1.5)
3.00 Unibet

Kolejna runda Pucharu Króla.
Przedstawiciel Primera Division jest niewątpliwie faworytem tego po meczu po tym jak na wyjeździe zremisowali 1:1.
Wygrana u siebie a nawet bezbramkowy remis da Deportivo awans i w to celuje bo mają duże szanse na półfinał bo w następnej rundzie wygląda na to, że zagrają z Celtą Vigo jak awansuje.
Nie odpuszczają tego meczu więc są faworytem bo rywal prezentuje niższą ligę więc te atuty sportowe naturalnie są po stronie Deportivo.
W lidze całkiem dobrze grają choć ostatnio przegrali, ale z Realem przegrać to nie jest niespodzianka.
Mirandes w swojej lidze się nie wyróżnia więc zdeterminowani gospodarze pewnie wygrają ten mecz moim zdaniem.

PostNapisane: 13 sty 2016 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 1
Podziękowano: 319
Espanyol Barcelona - FC Barcelona
Typ: Barcelona -1.5 gola (AH)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet

Dziś na Estadi Cornellà-El Prat zakończy się seria meczów derbowych pomiędzy Espanyolem i Barceloną. Przypomnę, że najpierw 2 stycznia na tym właśnie obiekcie obie ekipy stoczyły mecz w lidze i dość niespodziewanie mecz zakończył się remisem 0-0. Kilka dni później wszystko wróciło do normy bowiem na Camp Nou Barcelona pewnie wygrała 4-1 w pierwszym meczu Pucharu Króla i są zdecydowanie bliżej do awansu do kolejnej rundy. Myślę, że dziś na Cornellà-El Prat podopieczni Luis Enrique przypieczętują awans do kolejnej fazy rozgrywek pewnym zwycięstwem.
Poprzedni mecz na Camp Nou sporo kosztował Espanyol - nie tylko sił, bowiem już w weekend przegrali mecz z Eibar w lidze ale również piłkarzy, którzy muszą dziś pauzować. Hernán Pérez i Papakouli Diop dostali w poprzednim meczu czerwone kartki i dziś nie zagrają, kontuzjowani są natomiast Víctor Sánchez, José Alberto Cañas oraz Anaitz Arbilla, poza kadrą są również Álvaro González i Enzo Roco. W Barcelonie natomiast nie zobaczymy dziś Douglasa, Claudio Bravo, Jordiego Alby i Sandro Ramíreza - decyzja trenera, oraz Luis Suárez (zawieszony po pierwszym meczu) i Rafinha, który jest kontuzjowany.
Osobiście uważam, że Barcelona nawet bez Suareza jest wstanie wygrać i to wygrać z przewagą 2 lub więcej goli. Mam wrażenie, że Espanyol nie wytrzymał tej rywalizacji z Barceloną (3 mecze w krótkim czasie) i wszystkie siły poszły na ten pierwszy mecz w lidze, gdzie udało się zremisować. Dziś myślę, że Barcelona bez większych kłopotów (moim zdaniem) powinna awansować do kolejnej fazy rozgrywek Pucharu Króla. Moja propozycja to handicap bramkowy (-1.5 gola) w stronę gości.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi krz1910 za ten post:
WujekFido7

PostNapisane: 13 sty 2016 
Typer Tygodnia (Typ dnia)
Typer Tygodnia (Typ dnia)

Podziękował: 19
Podziękowano: 344
Dyscyplina Piłka nożna Puchar Hiszpanii
Spotkanie Atletico- Rayo
Typ: Atletico 1/1
Kurs 1.90
Buk Unibet
Godz: 20:30
Analiza: Już jutro odbędzie się spotkanie rewanżowe w ramach pucharu Hiszpanii pomiędzy ekipami Madryckiego Atletico, które obecnie jest liderem w Hiszpańskiej Primera Divison a zespołem Rayo Vallecano, które zajmuję miejsce 19. Gospodarze w pierwszym spotkaniu rozegranym na wyjeździe zremisowali 1:1 , nie byli w tamtym meczu zespołem lepszym i mieli spore problemy z organizowaniem sobie gry na tym cięzkim do gry terenie, teraz na swoim stadionie są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, jak i do awansu do następnej rundy tych rozgrywek , gosćie muszą bardziej skoncentrować się nad ligową potyczką z zespołem z Valencii w następnej kolejce a ich sytuacja z meczu na mecz wyglada coraz gorzej, wiec myślę że w dniu jutrzejszym gospodarze będą zdecydowanie lepszym zespołem, ktory powinien wygrać już do połowy spotkania , postawiłbym również na przedział bramek 2-3 oraz na over 1.5 gola już do połowy tego spotkania.

PostNapisane: 14 sty 2016 
Moderator
Moderator

Copa del Rey

bazowy:
:arrow: Atl. Madryt - Rayo Vallecano; Atlético Win & over 2,5 @1,95 b365 (3-0)

for fun:
:arrow: Atl. Madryt - Rayo Vallecano; rr: over 10,0 (a) @1,875 b365 (13)
:arrow: Atl. Madryt - Rayo Vallecano; Atlético Win & bts @3,50 bw

W pierwszym meczu tej rundy na boisku Rayo (a to także drużyna z Madrytu grająca na Estadio de Vallecas - jakby kto nie wiedział) było 1-1. Wiadomo, że Atlético na swoim Estadio Vicente Calderón jest w tym rewanżu zdecydowanym faworytem. Tym bardziej, że im zależy ... a właściwie to zależy im na wszystkim co leci. Styl gry prezentowany przez Atlético jest tego jakby potwierdzeniem, bo grają bardzo ... hmm, jak to nazwać? - powiedzmy, że ... oszczędnie. Często ich meczy nie da się oglądać - szczególnie tych ze słabszymi rywalami. Po prostu wieje w nich nudą.
Ale akurat w pojedynkach (jakby nie patrzeć, to pojedynki derbowe) ze słabszym Rayo już tak nudno nie jest. Wystarczy spojrzeć na h2h - na ostatnich 10 spotkań, w aż sześciu padały bts-y, także w sześciu było over 2,5 (z czego w pięciu over 2,5 & bts). Tylko jeden bezbramkowy remis oraz 0-1 i 0-2 dla Atlético - a wszystko to na boisku Rayo. Na Vicente Calderón w ostatnich latach ta para rozegrała cztery mecze i padły takie oto wyniki: 3-1, 4-3, 5-0 i 3-1. No i ich pojedynkach wpada w związku z tym sporo cornerów, z czego 10 to minimum.
Ale Rayo nie tylko na tym stadionie gra odważniej i przede wszystkim bezkompromisowo. Wystarczy spojrzeć na ich wyjazdowe popisy w meczach z Barceloną, Realem Madryt czy innymi tuzami. Przedstawię tu tylko te najważniejsze [latami wstecz]:
- z Realem Madryt na Santiago Bernabéu: 10-2 (tutaj zawalił sędzia wlepiając Rayo dwie czerwone kartki, gdy prowadzili 1-2), 5-1 i 5-0,
- z Barceloną na Camp Nou: 5-2, 6-1 i 6-0,
- z Sevillą na Sánchez Pizjuán: 3-2, 2-0 i 4-1.

Mam tylko nadzieję, że i dziś drużyna Rayo (która - jakby nie patrzeć - jest w sporych tarapatach i grozi jej degradacja) zagra tak samo odważnie jak w tych wyżej wymienionych meczach. Ich dotychczasowa postawa na wyjazdach pozwala przypuszczać, że w tym aspekcie nic się u nich nie zmieniło.
Więc ... wiśta wio i do przodu.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi WujekFido7 za ten post:
odzinson

PostNapisane: 16 sty 2016 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 1
Podziękowano: 319
Sevilla FC - Malaga CF
Typ: Sevilla
Kurs: 1.70 <plus>
Bukmacher: SportingBet

Na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán dojdzie dziś do pojedynku dwóch drużyn, które po słabym początku sezonu (i jedni i drudzy byli przecież w strefie spadkowej przez pewien czas), obecnie radzą sobie bardzo dobrze i pną się w górę ligowej tabeli. Sevilla ma obecnie 29 punktów co pozwala im zajmować 7.miejsce w ligowej tabeli, Malaga natomiast ma o 5 oczek mniej i jest na 10.miejscu. Obie drużyny ostatnio sporo meczów wygrywają więc zapowiada się naprawdę interesujące widowisko, ja ze swojej strony proponuje obstawiać zwycięstwo gospodarzy.
Sevilla u siebie w tym sezonie gra na własnym stadionie bezkompromisowo, licząc wszystkie rozgrywki gościli już swoich rywali w 15 meczach i ani razu nie notowaliśmy remisu. Warto jednak zauważyć, że tylko 3 zespoły potrafiły wygrać na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán to Atletico Madryt i Celta Vigo w meczach ligowych oraz Manchester City w Lidze Mistrzów w pozostałych 12 przypadkach górą zawsze była Sevilla (potrafiła m.in. pokonać Real Madryt, Barcelonę czy Juventus Turyn). Dodatkowo warto zwrócić uwagę,że Sevilla w 7 kolejnych meczach u siebie nie straciło gola - ostatnim, który pokonał bramkarza Sevilli na ich obiekcie był James Rodriguez z Realu Madryt (8 listopada ubiegłego roku).
Malaga rzecz jasna tak dobrych statystyk meczów wyjazdowych nie ma. W lidze co prawda nie przegrali od 4 meczów na wyjeździe (2 remisy i 2 zwycięstwa) ale ich ogólny bilans to 2 zwycięstwa, 3 remisy i 5 porażek. Na uwagę zwraca również bilans bramkowy 4:10, jak widzimy nie tracą gracze Malagi na wyjazdach dużo bramek ale też bardzo mało ich zdobywają, co przy dobrej grze w defensywie Sevilli może sprawić, że dziś również bramkarz Sevilli zachowa czyste konto.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową to goście przyjadą dziś bez kontuzjowanych Torresa, Carlosa i Ferreiry, u gospodarzy natomiast kontuzje eliminują z gry Beto, Pareja oraz Andreolliego. Dodatkowo Unai Emery poza kadrą na dzisiejszy mecz pozostawił również Mariano, Juana Muñoza, Escudero i Kakuta. Osobiście uważam, że faworytem (zgodnie z kursami bukmacherów) są tutaj gospodarze. Myślę, że potrzymają dziś swoją dobrą formę meczów u siebie i zdobędą kolejne 3 oczka, które pozwolą nieco zbliżyć się do drużyn walczących o Ligę Europy (o Ligę Mistrzów może być już kłopot, bo strata do 4.miejsca to już 10 oczek).

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi krz1910
Bukmacherzy.comWujekFido7

PostNapisane: 16 sty 2016 
Moderator
Moderator

Primera División

bazowy:
:arrow: Sevilla-1,0 - Málaga (a) @2,150 b365 (2-1)

for fun:
:arrow: Sevilla - Málaga; Sevilla czyste konto - Tak @2,37 b365

Moje zdanie jest takie - w obecnym stanie rzeczy, nie ma co się cyrkolić i warto stawiać na wygraną Sevilli gdy gra ona na swym Estadio Ramón Sánchez Pizjuán. Fakt - na wyjazdach grają fatalnie. Ale u siebie są niesamowicie mocni, skuteczni i pewni swego. Na swoim obiekcie także początek sezonu mieli kiepski i stąd dwie przegrane pod rząd oraz wymęczona wygrana z Rayo. Później już same wygrane, w tym z Barceloną (2-1) i Realem Madryt (3-2). I tylko tym dwóm ekipom udało się strzelić im gole. Wliczając wygraną z Rayo, odnieśli tu 11 wygranych i tylko jedną porażkę w LM z Man City. Ostatnia seria to 8W, z czego ostatnie 7 meczy to wygrane do "zera".
Maladze w sumie w tym sezonie idzie całkiem niezgorzej. Właściwie, to należy stwierdzić, że ostatnio idzie im wręcz rewelacyjnie. W ostatnich 7 ligowych meczach mają bilans 4-3-0 (!) - a to nie są żarty. Tylko że ważniejszych ekip w tym czasie za dużo nie mieli - u siebie pokonali Atlético, a away zremisowali z Athletic. To oczywiście spore osiągnięcia. Ale czy starczy to na urwanie punktów rewelacyjnej u siebie Sevilli? Ja osobiście wątpię.
Stąd też przewiduję, że dziś Sevilli lekko nie będzie, ale ostatecznie dadzą sobie radę. I jeśli tylko dalej będą tak skuteczni w defensywie jak dotychczas, to mecz zakończy się wynikiem 1-0 lub 2-0.

Edit. Widzę, że z kolegą krz1910 jednocześnie wzięliśmy się za pisanie na ten sam temat. Ale zapewniam, że ... robiliśmy to osobno :wink:

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 414 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 28  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]