» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5301 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303 ... 354  Następna strona
  Drukuj

Re: Typy by GoGetter
Autor Wiadomość
PostNapisane: 06 sty 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 1227
Podziękowano: 1338
Cytuj:

:arrow: Stoke - Liverpool 1 DNB (2,00) INWESTYCJA <minus>

:arrow: Stoke - Liverpool 1X (1,52) INWESTYCJA <minus>

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 06 sty 2016 
Moderator
Moderator

6 stycznia 2016:

Anglia - Puchar Ligi:
Cytuj:

:arrow: Everton - MC 1X (1,75) RISKY

Nie zraził mnie wczoraj wynik meczu Stoke-Lpool (0:1). Ba - uważam, że porażka Garncarzy to jakiś nieprawdopodobny wypadek przy pracy. Dlatego też nie zmieniam swojej "już dawno obmyślonej taktyki", aby w pierwszych meczach półfinału CC grać w stronę tych teoretycznie słabszych. Jedyne co się zmieniło w porównaniu z dniem wczorajszym, to fakt, iż wchodzę w to jako "RISKY". Wczoraj mi się zapomniało, że przecież - jakby nie było - jest to "tylko" Puchar Ligi.
Niemniej jednak, biorąc pod uwagę, że to "tylko" dzieje się już w półfinale, nie mam wątpliwości, iż zarówno Martinez, jak i Pellegrini, potraktują ten mecz poważnie.
Tak jak pisałem podczas analizy ostatniej kolejki PL, Everton to dla mnie obecnie najlepiej grająca ekipa w PL. Nie dziwi więc, iż Martinez prosi kibiców o cierpliwość, bo wyniki w końcu muszą nadejść. A moim osobistym zdaniem, nie ma innej możliwości. Mecz z Tottenhamem (1:1) był tak fenomenalny w wykonaniu the Toffees, iż podsumowując tamto zdarzenie napisałem, że "zakochałem się w the Toffeemen". Nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia przed dzisiejszym meczem, że Everton wygrał tylko 3 spośród 11 meczów w PL "at home". Analizując przewidywany skład the Mersysiders na ten mecz: Robles; Coleman, Stones, Funes Mori, Baines; Cleverley, Barry; Deulofeu, Barkley, Kone; Lukaku; w podkreślonych zawodnikach widzę tyle jakości, że spokojnie stać ich na co najmniej remis.
Z kolei, również statystycznie, the Citizens nie powalają "away". W ostatniej kolejce wymęczyli 2:1 z Watfordem, podczas gdy we wcześniejszych 6 wyjazdowych meczach zdołali strzelić zaledwie jednego gola. Trzykrotni zwycięzcy Pucharu Ligi (Everton nigdy nie podniósł tego trofeum) stosują jakąś dziwną taktykę poza Etihad i zamiast tłamsić swoim potencjałem przeciwników, budzą się tylko w "pewnych momentach". Nie wydaje mi się, aby ta taktyka nagle uległa zmianie podczas ogromnego zagęszczenia kalendarza (liga -> CC -> FAC -> liga), i zwyczajnie nie powinno to wystarczyć na fenomenalny Everton. Hope so :wink:

PostNapisane: 07 sty 2016 
Moderator
Moderator

Cytuj:

:arrow: Everton - MC 1X (1,75) RISKY <gool> <wygrana> <gool>

I tak też miało być wczoraj :wink:

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi GoGetter za ten post:
Andracjusz

PostNapisane: 07 sty 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 232
Podziękowano: 3106
GoGetter napisał(a):
I tak też miało być wczoraj :wink:

Tak sobie powtarzałem dzień po weselu jak mnie wynieśli we czterech z imprezy.

Za dziś Blejd gratulacje!

<browar>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi shu34 za ten post:
GoGetter

PostNapisane: 08 sty 2016 
Moderator
Moderator

8 stycznia 2016:

FA Cup:
Cytuj:

:arrow: Exeter - Liverpool 2 (1,57) RISKY

:arrow: Exeter - Liverpool "Lpool wygra a w meczu padnie mniej niż 3,5 gola" (2,50) RISKY

W FAC wchodzę bardzo intuicyjnie. Wszakże za nami okres świąteczno-noworoczny, więc nie do końca wiadomo "kto jak potraktuje" rozgrywki pucharowe.
W odniesieniu do the Reds, Klopp zwykł traktować poważnie Puchar Niemiec, tak więc nie wydaje mi się, aby miał totalnie olać the Football Association Cup.
Martwi długa lista kontuzji, niemniej jednak nawet w okrojonym składzie powinni ograć zespół z trzeciego poziomu rozgrywek.
Biorąc pod uwagę, że "dwójeczka" chodzi za 1,57, trzeba grać.

PostNapisane: 09 sty 2016 
Moderator
Moderator

FA Cup: 9-10 stycznia 2016:

Tak jak wspomniałem wczoraj (i już na dzień dobry doskonale zilustrował to Lpool), ze względu na fakt, że za nami okres świąteczno-noworoczny, w FAC wchodzę bardzo intuicyjnie, bez większego zagłębiania się w analizy, składy, itp.
Cytuj:

:arrow: Wybombe - Aston Villa2 DNB (1,42) RISKY

The Villans nie wygrali jeszcze ani jednego meczu pod wodzą Garde. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, iż mamy tu do czynienia z pierwszym trupem PL, niemniej jednak przypomina mi się sytuacja Sunderlandu z ostatniego sezonu, kiedy to fenomenalne mecze w angielskich pucharach tak ich napompowały, że finalnie dokonali zdawałoby się niemożliwego w postaci utrzymania. Nie ma opcji na utrzymanie drużyny Birmingham w PL, no ale kiedyś i gdzieś muszą wygrać.
Cytuj:

:arrow: MU - Sheffield Utd 1 (1,33) INVESTMENT

Nie ma opcji, żeby Louis Van Gaal odpuścił ten mecz po tylu kompromitacjach w obecnym sezonie. No way!
Cytuj:

:arrow: Birmingham - Bournemouth 1X (1,80) RISKY

Tu poszukam niespodzianki. Solidna ekipa z Championship, która wygrała wszystkie mecze "at home" w okresie świąteczno noworocznym VS Wisienki, które w moim przekonaniu powinny totalnie skupić się na heroicznej walce o utrzymanie w PL.
Cytuj:

:arrow: Chelsea - Scunthorpe United 1 (1,25)
:arrow: Arsenal - Sunderland 1 (1,22)
Ako: 1,55 RISKY

Londyński dubel. Chelsea bo nie wydaje mi się, aby po 3:0 z Crystal Palace Hiddink nie chciał pójść za ciosem. Arsenal - bo olali Puchar Ligi, a przecież bronią tytułu w Pucharze Anglii. Ok - Premier League jest priorytetem, ale nawet jeżeli patrzeć kategoriami "komu się będzie bardziej chcieć", to i tak bardziej powinno się chcieć chłopcom Wengera. Wszakże Big Sam już zapowiedział, że liczy się tylko liga i walka o utrzymanie.
Cytuj:

:arrow: Tottenham - Leicester X2 (2,15) RISKY

Tu zaryzykuję stwierdzenie, iż bardziej będzie się chciało Lisom. Przede wszystkim rzuca się w oczy to, iż the Foxes nie zdołali zdobyć gola w 3 meczach pod rząd, co biorąc pod uwagę obecny sezon należy traktować jako ewenement. Chłopcy Pochettino zasłużyli już na miano "czarnego konia" ligi, niemniej jednak Liga, Liga Europy i Puchar Anglii to chyba troszkę za dużo, jeżeli poważnie myśli się o skończeniu sezonu w "top four". Warto spróbować.
Cytuj:

:arrow: WBA - Bristol 1 (1,65) RISKY

Bo the Baggies na własnym terenie to piekielnie silny zespół, a do tego mają za sobą 2:1 ze Stoke.
Cytuj:

:arrow: Norwich - MC 1X (2,05) RISKY

Bo co za dużo, to niezdrowo. The Citizens mają przed sobą rewanżowy mecz w półfinale Pucharu Ligi (Everton) i do zbycia trofeum w CC zostały im 2 mecze. "Wystarczy" wygrać z Evertonem, a potem na Wembley :wink: Natomiast w FAC długa, długa droga. Do tego LM i PL. No i nie zapominajmy, że moc Kanarków to przede wszystkim Carrow Road.

----------
Cytuj:

:arrow: Exeter - Liverpool 2 (1,57) RISKY <minus>

:arrow: Exeter - Liverpool "Lpool wygra a w meczu padnie mniej niż 3,5 gola" (2,50) RISKY <minus>

... że chce im się grać rewanż!

PostNapisane: 11 sty 2016 
Moderator
Moderator

Cytuj:

:arrow: Wybombe - Aston Villa 2 DNB (1,42) RISKY ZWROT

:arrow: MU - Sheffield Utd 1 (1,33) INVESTMENT <gool> <wygrana>

Rooney <4listki>

:arrow: Birmingham - Bournemouth 1X (1,80) RISKY <minus>

85min!

:arrow: Chelsea - Scunthorpe United 1 (1,25)
:arrow: Arsenal - Sunderland 1 (1,22)
Ako: 1,55 RISKY <gool> <wygrna> <gool>

:arrow: Tottenham - Leicester X2 (2,15) RISKY <gool> <wygrana> <gool> <4listki>

Perełeczka :wink:

:arrow: WBA - Bristol 1 (1,65) RISKY <minus>

:arrow: Norwich - MC 1X (2,05) RISKY <minus>

PostNapisane: 12 sty 2016 
Moderator
Moderator

12 stycznia 2016:

Premier League:
Cytuj:

:arrow: Newcastle - MU "over 1,5" (1,33) INVESTMENT

:arrow: Newcastle - MU 1X (2,10) RISKY

Statystycznie śmierdzi w tym meczu "underowym remisem" na odległość. Wszakże Sroki przegrały 4 ostatnie mecze pod rząd 0:1, podczas gdy pomimo 2 zwycięstwo pod rząd, presja związana z "nudnym Manchesterem" staje się większa z dnia na dzień. "Kolejną" już czarę goryczy przelały katusze w FAC z Sheffield United, gdzie Rooney uratował honor Czerwonych Diabłów strzelając gola z rzutu karnego na 1:0 w doliczonym czasie gry.
Mimo wszystko, z perspektywy obydwu menadżerów będących pod presem widzę to tak: McClaren nie ma nic do stracenia i po serii wspomnianych porażek, zwycięstwo / remis z MU może posłużyć jako mocne przełamanie. Z kolei Van Gaal - biorąc pod uwagę narastającą presję - po prostu musi zagrać chociażby troszkę odważniej. Stąd też widzę tu gole. The Magpies naprawdę zagrali dobry mecz na Emirates (0:1 z Arsenalem), gdzie stworzyli sobie kilka sytuacji. I tak sobie myślę, że jeżeli ... Fabiański niemalże ukąsił na Old Trafford (MU-Swansea 2:1), to chyba coś tam sobie gospodarze stworzą.
Cytuj:

:arrow: Aston Villa - Crystal Palace 2 DNB (1,70) INVESTMENT

The Villans: od 19 meczów bez zwycięstwa w lidze, ani jednego zwycięstwa "at home", szansa na zrobienie rekordu PL pod względem najniższej ilości punktów, i do tego kolejna porażka w postaci wyjazdowego remisu z Wycombe (1:1) w 3 rundzie FAC. Dodam tylko, że mecz ten miał być przełamaniem pod względem rubryki "won". Skończyło się, jak zwykle, wstydliwie. Dlatego też trudno jest mi sobie wyobrazić zwycięstwo właśnie teraz, kiedy to na Villa Park przyjeżdża jedna z najlepszych ekip PL pod względem wyjazdowych meczów. Orły tracą zaledwie 5 punktów do "top four", a biorąc pod uwagę, że od 3 ligowych meczów nie strzelili gola (0:0, 0:0, 0:3), przełamanie w środku tygodnia w postaci wyeliminowania Saints z FAC (2:1) powinno posłużyć jako trampolina do przełamania w lidze. W skrócie, nie widzę tu żadnych przesłanek na przełamanie the Villans.
Cytuj:

:arrow: Bournemouth - WHU X (3,60) RISKY

Sporadycznie wrzucam "iksy", niemniej jednak tym razem pachnie mi tym wynikiem, i to z daleka. Wisienki, pomimo tego, że nie strzeliły gola w lidze od 3 meczów, mają za sobą 8 ligowych potyczek, z których piłkarze z południowego wybrzeża przegrali zaledwie jedną. Z kolei Młoty są niepokonane od 7 ligowych meczów, dodatkowo mając za sobą fenomenalne 2:0 z Lpoolem, kiedy to piłkarze Bilicia wręcz stłamsili the Merseysiders. Dwie drużyny w dobrych nastrojach po 3 rundzie the Football Association Cup, gdzie the Cherries wyeliminowali Birmingham (2:1), podczas gdy the Irons pogonili Wolves (1:0). Remis nie zaszkodzi żadnej ze stron.

PostNapisane: 13 sty 2016 
Moderator
Moderator

Cytuj:

:arrow: Newcastle - MU "over 1,5" (1,33) INVESTMENT <gool>

:arrow: Newcastle - MU 1X (2,10) RISKY <gool> <wygrana> <gool> :mrgreen: <4listki>

:arrow: Aston Villa - Crystal Palace 2 DNB (1,70) INVESTMENT <minus>

:arrow: Bournemouth - WHU X (3,60) RISKY <minus>

PostNapisane: 13 sty 2016 
Moderator
Moderator

13 stycznia 2016:

Premier League:
Cytuj:

:arrow: Chelsea - WBA 1 (1,44) RISKY

Przy całym moim szacunku do Pulisa (o którym doskonale wiecie z moich wypocin), tym razem nie widzę opcji na kolejną niespodziankę w wykonaniu the Baggies. Co innego the Hawthorns, gdzie każdemu gra się trudno, a co innego to przebudzająca się Chelsea, która ma za sobą najlepszy ligowy mecz sezonu w postaci zwycięstwa 3:0 na Selhurst Park z CP. Nagle - po odejściu Mourinho - okazało się, że Deigo Costa potrafi strzelać, a przykładowo taki Oscar cały czas potrafi być kreatywny. The Blues poszli za ciosem, robiąc 2:0 ze Scunthorpe Utd w FAC. Nie dość, że zaczęli strzelać, to jeszcze mają za sobą 3 mecze pod rząd na zero z tyłu (MU 0:0). Trzeba iść za ciosem.
Cytuj:

:arrow: MC - Everton "MC wygra a w meczu padnie więcej niż 2,5 gola" (2,00) RISKY

:arrow: MC - Everton "Everton strzeli gola" (1,44) INVESTMENT

Moc ofensywna obydwu tych zespołów jest wręcz piekielna. Z jednej strony Aguero, którego powrót po kontuzji przyniósł przełamanie "away" (Watford 2:1), z drugiej ten wyśmienity Lukaku, który ma na swoim koncie 15 goli w lidze (współlider klasyfikacji strzelców z Vardy'm). Ale to nie wszystko, w ekipie Pellegriniego mamy takie działa jak David Silva, Yaya Toure i ten wyśmienity De Bruyne (nie wiem czemu nie wymieniłem Sterlinga :wink:), zaś Roberto Martinez może liczyć na takie asy jak Barkley, Kone czy Deulofeu. Nie ma co się zastanawiać, trzeba szukać goli.
Ciekawostką jest też fakt, iż miesiąc styczeń jest miesiącem rywalizacji the Citizens z the Toffees. Na chwilę obecną, po zwycięstwie 2:1 w pierwszym meczu półfinałowym Pucharu Ligi, wygrywają the Blues z Liverpoolu. Dzisiaj starcie numer dwa, które można potraktować również jako chęć rewanżu za wspomnianą porażkę na Goodison, podczas gdy finalna styczniowa batalia zostanie rozegrana 27 stycznia na Etihad. Będzie się działo ... w każdym z tych meczów.
Cytuj:

:arrow: Southampton - Watford 1 DNB (1,40) INVESTMENT

Jakiś dziwny kryzys złapał piłkarzy Koemana. Najpierw zgnietli Arsenal (4:0), potem przegrali "wygrany" mecz z WHU (1:2), po to tylko, aby przegrać 2 kolejne spotkania (0:1 z Norwich w lidze oraz 1:2 z CP w FAC). Sam Koeman jest mocno zdziwiony. I jak to powiadają Angole: so do I. Ile można? Najwyższa pora na odmulenie. Ok - na St Mary's przyjeżdża niebezpieczny beniaminek, niemniej jednak beniaminek, którego spadek formy przewidziałem jeszcze przed meczem z Kogutami "at home". Dwie domowe porażki ze Spurs (1:2) i MC (1:2) wstydu nie przynoszą, niemniej jednak fenomenalny beniaminek z tymi wyśmienitymi Ighalo i Deeney'em wiecznie zaskakiwać nie może. A teraz jadą na bardzo ciężki teren, gdzie ostatni mecz Świętych zakończył się rozbiciem Kanonierów 4:0. Do tego Saints od 3 meczów bez zwycięstwa. Czas na przełamanie.
Cytuj:

:arrow: Stoke - Norwich 1 DNB (1,44) INVESTMENT

Garncarze złapli lekką zadyszkę. Bo jak inaczej nazwać porażki 1:2 z WBA oraz Lpoolem (0:1 w CC) po fenomenalnych świątecznych wojażach z MU (2:0) i Evertonem (4:3). Z drugiej jednak strony, czy może zdziwić lekka zadyszka formy po takim maratonie. Co więcej, o ile porażkę ze słabiutkim Liverpoolem w półfinale Pucharu Ligi uważam za "szokującą", o tyle przegrana 1:2 z WBA w tzw. "Tony Pulis Derby" nie może dziwić.
Teraz jednak trzeba się odmulić. Po zwycięstwie w FAC (2:1 z Doncaster), do składu wracają wypoczęci Arnautović, Bojan i Shaqiri, co - w połączeniu z chęcią odmulenia - powinno zrobi dużą różnicę. Szacun dla Kanarków za ugranie 9 punktów w ostatnich 4 ligowych meczach, niemniej jednak teraz czas coś zgubić, tym bardziej, że piłkarze Hughesa muszą wrócić na zwycięską ścieżkę.
Cytuj:

:arrow: Swansea - Sunderland X2 (2,00) RISKY

450 mecz Big Sama w roli menadżera w PL. Szacun! Do tego mecz o bardzo dużej randze gatunkowej. Jeszcze przed chwilką zdawało się, iż Czarne Koty - niczym Aston Villa - zostaną przygwożdżone do dna "the top flight", a tu nagle zwycięstwo 3:1 z AV i kilka innych wyników "po myśli Big Sama" sprawiło, że the Black Cats w tym momencie tracą zaledwie 4 punkty do bezpiecznego miejsca, które okupują ... Łabędzie. Nie trzeba być wybitnie uzdolnionym intelektualnie, aby zdać sobie sprawę, że zwycięstwo na Liberty na dobre sprawia, że Sunderland i Big Sam (czyli "mistrz ucieczek przed spadkiem") wracają do gry. Dodatkowo mocnym kopem motywacyjnym będzie wspomniane 3:1 z the Villans. Z drugiej strony Swansea, czyli zespół, który również kładzie priorytet na ligę (porażka 2:3 z Oxfordem w FAC). Pozytywnym znakiem może być znikoma porażka 1:2 na Old Trafford (Fabian prawie strzelił gola!), jednakże jeżeli weźmiemy pod uwagę, że wczoraj ten sam Manchester zaledwie zremisował z Newcastle (3:3), dochodzimy do wniosku, że wynik na Old Trafford wcale nie musi zwiastować czegoś pozytywnego.
Konkludując, dwa wyrównane zespoły, niemniej jednak mamy tu do czynienia z 450 meczem Allardyce'a w PL, a jak wiemy, jest on mistrzem w ratowaniu klubów przed degradacją. Myślę, że będzie to miało kluczowe znaczenie w konfrontacji z zespołem, którego do końca sezonu menadżerem pozostanie Alan Curtis (do tej pory tymczasowy menadżer).
Cytuj:

:arrow: Liverpool - Arsenal X2 (1,42) RISKY

Wiadomym jest, iż mecze tego kalibru potrafią pisać swoją historię, niemniej jednak poza właśnie wspomnianym argumentem, nie widzę żadnych przesłanek na pójście w stronę 3 punktów dla the Merseysiders. Punktujemy: 1) Liverpool cały czas nie może złapać stabilizacji (przykładowo: WHU 0:2, Stoke 1:0, Exeter 2:2), podczas gdy Arsenal - poza wpadką (czytaj: wypadkiem przy pracy z Southamptonem 0:4) jedzie niczym walec; 2) Klopp ma bardzo duże problemy z licznymi kontuzjami, zaś Wenger radzi sobie nawet bez takich dział jak Cazorla czy Sanchez; 3) Jak to nazwali angielscy dziennikarze: "Lpool ma przed sobą brutalny styczniowy kalendarz". Nie dość, że mogą zagrać 9 meczów w styczniu, to jeszcze po Kanonierach na AR zawita ... Manchester United; 4) Nawet porównując przewidywane jedenastki:
Liverpool :
Mignolet; Clyne, Toure, Sakho, Moreno; Can, Lucas, Milner, Firmino, Lallana; Benteke

Arsenal:
Cech; Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal; Flamini, Ramsey, Walcott, Ozil, Campbell; Giroud.

... widzę tu piekielną różncę zarówno w JAKOŚĆ, jak i obecnej FORMIE. Finalnie, jest to pierwszy wyjazdowy mecz Arsenalu od wspomnianej katastrofy na St Mary's. Remis to minimum do ugrania.
Cytuj:

:arrow: Tottenham - Leicester 1 DNB (1,30) INVESTMENT

Fenomenalna statystyka: Koguty i Lisy łącznie przegrały zaledwie 4 mecze w całym sezonie! Niesamowite. Nie dziwi więc, iż obydwie ekipy okupują miejsca w "top 4", a strata the Lilywhites do piłkarzy Claudio Ranieriego wynosi zaledwie 4 punkty. I teraz należy zadać kluczowe pytanie. Która z tych drużyn ma większe szanse na odniesienie sukcesu w postaci zakończenia sezonu w pierwszej czwórce? Biorąc pod uwagę wszystko to, co się dzieje obecnie (nie wliczam w to remisu 2:2 w FAC), podzielam zdanie tych, którzy twierdzą, że to drużyna z White Hart Lane zdaje się być silniejsza. Do tego bardzo imponuje mi Pochettino, który będąc pewnym siebie, mówi, że nawet w przypadku braku transferów poradzą sobie! To mi się podoba. A przecież menadżer ten dysponuje najmłodszym składem w lidze (średnia: 24 lata i 304 dni). Delikatną zniżkę formy ilustruje też brak gola Leicester w ostatnich 3 meczach ligowych, podczas gdy ostatni ligowy mecz "at home" w wykonaniu Spurs zakończył się rozbiciem Norwich (3:0). Subtelnie w stronę gospodarzy.

PostNapisane: 14 sty 2016 
Moderator
Moderator

Cytuj:

:arrow: Chelsea - WBA 1 (1,44) RISKY <minus>

:arrow: MC - Everton "MC wygra a w meczu padnie więcej niż 2,5 gola" (2,00) RISKY <minus>

:arrow: MC - Everton "Everton strzeli gola" (1,44) INVESTMENT <minus>

:arrow: Southampton - Watford 1 DNB (1,40) INVESTMENT <gool> <wygrana> <gool>

:arrow: Stoke - Norwich 1 DNB (1,44) INVESTMENT <gool> <wygrana> <gool>

:arrow: Swansea - Sunderland X2 (2,00) RISKY <gool> <wygrana> <gool> :mrgreen: <4listki>

:arrow: Liverpool - Arsenal X2 (1,42) RISKY <gool> <wygrana> <gool>

:arrow: Tottenham - Leicester 1 DNB (1,30) INVESTMENT <minus>

PostNapisane: 15 sty 2016 
Moderator
Moderator

16 stycznia 2016:

Premier League:
Cytuj:

:arrow: Newcastle - WHU "OS" (1,70) INVESTMENT

Po 3:3 Srok z MU, nie może tu być innej opcji. Jeżeli strzela się 3 gole "ultradefensywnemu Van Gaalovi" (chociaż na St James' Park wcale tak defensywnie nie było), trudno jest spodziewać się tego, aby nie ukąsili z Młotami. Z kolei piłkarze Bilicia w mega sztosie. Nie dość, że już od dłuższego czasu punktują, że aż miło, to jeszcze wrócił na dobre Payet, dodając kolejną moc w ofensywie. Efekt: 3:1 z Bournemouth. Szukamy goli.
Cytuj:

:arrow: Tottenham - Sunderland "Czarne Koty strzelą gola" (1,80) INVESTMENT

Znowu to samo. Tzn. Big Sam zaczął wielką misję ratowania ligi dla the Black Cats i efekt ostatniej kolejki był piorunujący. 4:2 na Liberty Stadium i w efekcie zaledwie 1 punkt straty do wyskoczenia ze strefy zssypu. Dlatego też drużyna ze Stadionu Światła jedzie na Lane bez jakiejkolwiek spinki. Jeżeli coś ugrają, będzie świetnie. Natomiast w przypadku porażki nikt im głowy nie urwie. W przeciwieństwie do Kogutów, które po środowej porażce z Leicester po prostu muszą ruszyć do ataku w tym meczu.
Cytuj:

:arrow: Southampton - WBA X HT or FT (1,70) RISKY

Święci w końcu odpalili, robiąc 2:0 z Watfordem"at home". Wcale mnie to nie dziwi. Bo bardziej niż to zwycięstwo dziwiła mnie bardzo słaba forma zespołu Koemana po fenomenalnym 4:0 z Arsenalem. Tym razem jednak łatwo nie będzie. Na St Mary's przyjeżdża Tony Pulis ze swoimi do bólu solidnymi the Baggies. Do tego Albion zanotował fenomenalny start roku w lidze. Bo jak inaczej nazwać 2:1 ze Stoke oraz 2:2 z Chelsea na SB. Zanosi się na bardzo, ale to bardzo wyrównany mecz.
Cytuj:

:arrow: Chelsea - Everton X2 (2,10) RISKY

Bardzo żałuję, że nie poszedłem w stronę the Toffees w meczu z MC. Przecież wcześniej pisałem, że Everton gra obecnie najlepszą piłkę na Wyspach, a i tak poszukałem typu w stronę the Citizens (poza szukaniem gola dla drużyny Martineza). Dlatego też tym razem wracam na stare tory. Oczywistym jest, iż Chelsea ma potencjał, który przebudził się po odpaleniu Mou. Jednakże warto zauważyć, że maszyna Martineza budowana jest od dłuższego czasu, czego widocznym efektem jest bardzo dobra i atrakcyjna dla oka gra. Z całą pewnością "the Blues z Liverpoolu" nie jadą na Bridge jak na ścięcie.
Cytuj:

:arrow: Bournemouth - Norwich "OS" (1,80) RISKY

Kanarki to przede wszystkim ekipa własnego placu, co zilustrował chociażby mecz na Britannia, gdzie the Canaries przegrali 1:3 w ostatniej ligowej kolejce. Niemniej jednak na plus należy zanotować to, iż zdołali ukąsić. I tak sobie myślę, że zespół Boruca po porażce z Młotami 1:3 musi zagrać odważniej przeciwko ekipie, która znajduje się w ich bezpośrednim otoczeniu w lidze. Jedni i drudzy powinni wyjść z założeniem zrobienia kuku przeciwnikowi.
Cytuj:

:arrow: MC - Crystal Palace 1 (1,36) INVESTMENT

Coś niedobrego dzieje się z Orłami. Piszę tak, bo nie lada wyczynem jest przegranie w obecnym sezonie z Aston Villą (0:1). Dlatego też chłopcy Pellegriniego - po bezbramkowym remisie z Evertonem - mają wszelkie papiery, aby pozamiatać the Eagles na Etihad. Trudno jest mi sobie wyobrazić "brak pozytywnej" reakcji the Citizens w tym meczu.
Cytuj:

:arrow: Aston Villa - Leicester 2 DNB (1,50) INVESTMENT

Szacun dla the Villans za ... drugą wygraną w sezonie (1:0 z CP). Mimo wszystko - nawiązując do tego, co napisałem przy meczu MC - CP - dla mnie zwycięstwo the Villans z Orłami jest bardziej porażką Alana Pardew i jego chłopców aniżeli sukcesem "pierwszego trupa sezonu", za jakiego uważam drużynę z Birmingham. Piłkarze z Villa Park wygrali zaledwie 2 mecze w sezonie i bardzo trudno jest mi sobie wyobrazić, że nagle zrobią drugie zwycięstwo pod rząd. Tym bardziej, że na Villa Park przyjeżdża fenomenalny Leicester, i to po zwycięstwie 1:0 na White Hart Lane.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi GoGetter za ten post:
odzinson

PostNapisane: 16 sty 2016 
Ekspert : Piłka Nożna
Ekspert : Piłka Nożna

Podziękował: 287
Podziękowano: 1938
Zdecydowanie fajnie wygląda obie strzelą w meczu Srok, po wyszarpanym remisie z United powinni dziś równie sporo zdrowia zostawić i coś strzelić Młotom. Koguty i może są w stanie gola stracić ale i też nie zdziwi mnie ich wygrana do zera, w meczu Bournemouth - Norwich też mi się widzą gole, obie ekipy w swoim zasięgu.
Palace czeka bardzo trudny mecz na terenie City, ostatnio zdecydowanie dołują i City powinno ich spokojnie ograć.

Powodzenia <4listki> <4listki>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi odzinson za ten post:
GoGetter

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 16 sty 2016 
Moderator
Moderator

Cytuj:

:arrow: Newcastle - WHU "OS" (1,70) INVESTMENT <gool> <wygrana> <gool>

:arrow: Tottenham - Sunderland "Czarne Koty strzelą gola" (1,80) INVESTMENT <gool> <wygrana> <gool>

:arrow: Southampton - WBA X HT or FT (1,70) RISKY <minus>

:arrow: Chelsea - Everton X2 (2,10) RISKY <gool> <wygrana> <gool> <4listki> :mrgreen:

Malina <4listki> <4listki> <4listki>

:arrow: Bournemouth - Norwich "OS" (1,80) RISKY <minus>

:arrow: MC - Crystal Palace 1 (1,36) INVESTMENT <gool>

:arrow: Aston Villa - Leicester 2 DNB (1,50) INVESTMENT ZWROT

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi GoGetter
paweldob7Andracjusz

PostNapisane: 17 sty 2016 
Moderator
Moderator

17 stycznia 2016:

Premier League:
Cytuj:

:arrow: Lpool - MU "OS" (1,80) INVESTMENT

:arrow: Lpool - MU 2 DNB (2,20) RISKY

Chyba nie trzeba nikomu uzmysławiać, z jakim gatunkiem meczowym mamy tu do czynienia. Nie dość, iż "historycznie" Lpool VS the Red Devils, to jeszcze słabiutka sytuacja w obecnym sezonie sprawia, że mecz ten powinien być rozegrany z niezwykłą intensywnością. Klopp cały czas się uczy piekielnego grania w piłkę na Wyspach. Ja jednak widzę tu pozytywy. Lpool dwukrotnie prowadził w meczu z the Gunners, a strzelenie 3 goli Cechowi wcale do łatwych zadań nie należy. Dlatego też o gola the Reds w konfrontacji z MU jestem raczej spokojny. Tym bardziej, że Van Gaal zdaje się słuchać "głosu ludu", co zaowocowało 6 golami na St James' Park (Newcastle 3:3). W wyśmienitej formie jest Rooney, co powinno dodać dodatkowego smaczku temu szlagierowi.
Typ w stronę gości ze względu na "naukę Kloppa". Jakby nie było, Van Gaal ma już większe doświadczenie w PL.
Cytuj:

:arrow: Stoke - Arsenal 1X (1,90) RISKY

:arrow: Stoke - Arsenal "over 1,5" (1,30) INVESTMENT

:arrow: Stoke - Arsenal "OS" (1,83) RISKY

Ogromny potencjał ofensywny z obydwu stron. Nie ma zresztą żadnego przypadku w tym, że w ostatniej kolejce obydwa zespoły zdobyły po 3 gole (Stoke - Norwich 3:1, Lpool - Arsenal 3:3). Dlatego też szukanie goli w meczu na Britannia zdaje się być obowiązkiem.
Z drugiej strony, Kanonierzy nie mogą bez końca brylować. Absolutnie nie przewiduję tu powtórki z St Mary's (Saints-Arsenal 4:0), niemniej jednak bardzo solidny w defensywie i środku pola, oraz piekielnie mocny w ofensywie zespół Marka Hughesa z całą pewnością mocno postraszy the Gunners.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5301 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303 ... 354  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]