» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Re: [ComeOn] Pytania i Odpowiedzi, Opinie ...
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 lut 2014 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Mam jedno pytanie odnośnie bonusu u tego bukmachera. Niech mi ktoś powie, czy dobrze to rozumiem. Wpłacam 50 zł, dostaję 150 zł bonusu. Razem mam na koncie 200 zł. Żeby móc dokonać wypłaty/dysponować bonusem bez ograniczeń muszę zagrać co najmniej 10 kuponów za 200 zł po minimalnym kursie większym niż 2. Czyli koniec końców muszę postawić kupony za łączną kwotę 2000 zł, co przy minimalnym dopuszczalnym kursie sprawia, że bonus jest dostępny jak na koncie będę miał ponad 4000 zł? Czy jestem głupi i coś pokręciłem?

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 11 lut 2014 
Administrator
Administrator

Podziękował: 6830
Podziękowano: 2522
Graaber napisał(a):
Mam jedno pytanie odnośnie bonusu u tego bukmachera. Niech mi ktoś powie, czy dobrze to rozumiem. Wpłacam 50 zł, dostaję 150 zł bonusu. Razem mam na koncie 200 zł. Żeby móc dokonać wypłaty/dysponować bonusem bez ograniczeń muszę zagrać co najmniej 10 kuponów za 200 zł po minimalnym kursie większym niż 2. Czyli koniec końców muszę postawić kupony za łączną kwotę 2000 zł, co przy minimalnym dopuszczalnym kursie sprawia, że bonus jest dostępny jak na koncie będę miał ponad 4000 zł? Czy jestem głupi i coś pokręciłem?

Generalnie wszystko sie zgadza, musisz wniesc zaklady za kwote sumaryczna 2000pln, aby uwolnic bonus (ten 50+150, bo sa tez inne).
Nie zgadza sie teoretycznie ostatnie zdanie. Zaklady przegrane wliczaja sie do obrotu, wiec po postawieniu zakladow za laczna sume 2000pln
niezaleznie jaka bedzie kwota na Twoim koncie, bedzie ona do dyspozycji. Oczywiscie pozostaje zyczyc, aby byla jak najwieksza, jak wspomniane chociaz powyzej 4k.
Jesli jednak po postawieniu zakladow z wymaganym kursem za lacznie 2000pln, bedziesz mial na koncie przykladowo 848pln to te srodki beda one do Twojej dysopzycji.

PostNapisane: 18 lut 2014 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 7
Podziękowano: 14
Mrozunio napisał(a):
Od ostatniego posta udało mi się połączyć i generalnie teraz łączy się za każdym razem bez problemu ( bez żadnych moich ingerencji ) - czyli najgorszy z możliwych przypadek do zdiagnozowania :?

Wracając do powyższego. Strona działa u mnie już ok, w każdym miejscu, niezależnie od używanego sprzętu. Także może rzeczywiście jakieś przeciążenie serwera było ?? :) Ważne że już wszysko jest ok.

Pozdrawiam i polecam!

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Mrozunio za ten post:
killbill

come on
PostNapisane: 07 mar 2014 
Obserwator
Obserwator

witam!mam maly problemik,od niedawna uzywam come on i niemoge odpalic kilku gierek w dziale obslugi poradzili mi abym zmienil przegladarke wyprobowalem juz kilku, poprawily mi sie tylko szczegoly calej ich strony a w gry jak niemoglem tak nie moge wejsc.moze ma ktos jakies rady? :roll:

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 07 mar 2014 
Administrator
Administrator

Przegladarka raz, dwa o ile Chrome nie jest uzywane update do najnowszych wersji :

- flashplayera https://get.adobe.com/pl/flashplayer/
- javy https://www.java.com/pl/download/

byc moze trzebaby tez poczyscic cashe przegladarek, ale to pozniej.
Daj znac co sie dzieje na najnowszych wersjach przegladarek z tymi wtyczkami.

PostNapisane: 26 lut 2015 
Znany
Znany

Podziękował: 1
Podziękowano: 47
Jaką metodą zlecaliście wypłaty? Z tego co widzę, są tylko dwie opcje - na kartę kredytową oraz przelew bankowy poprzez "Trustly". Zazwyczaj używałem Skrilla, ale tutaj nie ma takiej opcji. Wiadomo, że bezpośrednio do banku słabo robić przelew..

PostNapisane: 03 mar 2015 
Moderator
Moderator

Podziękował: 6498
Podziękowano: 10
ebue napisał(a):
Jaką metodą zlecaliście wypłaty? Z tego co widzę, są tylko dwie opcje - na kartę kredytową oraz przelew bankowy poprzez "Trustly". Zazwyczaj używałem Skrilla, ale tutaj nie ma takiej opcji. Wiadomo, że bezpośrednio do banku słabo robić przelew..

W tej chwili niestety to są jedyne opcje wypłaty.

Aktualne Promocje Bukmacherskie - STYCZEŃ 2018 :

Obrazek >> DARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ 20PLN w LVbet (z tego linku!) + BONUS 1 000 PLN! <<

Obrazek >> BONUS 100% do 650 PLN! kod: BON650 w ForBET (graj z wygraną większą od 6 do 12% !) <<
Obrazek >> Darmowy zakład 20PLN bez depozytu kod: BUK720 oraz Bonus do 500 PLN w Totolotek.p ! <<
Obrazek >> 10PLN za darmo! oraz do 400PLN od pierwszej wpłaty! kod: 10pln <<
Obrazek >> 1 000PLN ! - BONUS w LVbet <<

Serwis bukmacherski: Bukmacherzy.com

PostNapisane: 17 lut 2016 
Ekspert : Piłka Nożna
Ekspert : Piłka Nożna

Podziękował: 287
Podziękowano: 1938
Komunikat od Come ON...

W świetle zaistniałej sytuacji prawnej ComeOn.com zmuszony jest z dniem 17.02.2016 zaprzestać oferowania zakładów sportowych dla rezydentów Polski. Wszystkie otwarte zakłady zostaną rozliczone według normalnych zasad, a wygrane wypłacone na konto graczy. Historia zakładów dostępna będzie na życzenie w dziale obsługi klienta. Jednocześnie zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej przywrócić funkcjonalność zakładów sportowych dla naszych klientów z Polski.

Obserwator
Obserwator

Podziękowano: 2
odzinson napisał(a):
Komunikat od Come ON...

W świetle zaistniałej sytuacji prawnej ComeOn.com zmuszony jest z dniem 17.02.2016 zaprzestać oferowania zakładów sportowych dla rezydentów Polski. Wszystkie otwarte zakłady zostaną rozliczone według normalnych zasad, a wygrane wypłacone na konto graczy. Historia zakładów dostępna będzie na życzenie w dziale obsługi klienta. Jednocześnie zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej przywrócić funkcjonalność zakładów sportowych dla naszych klientów z Polski.

Masakra, też to mam... coraz mniej fajnych buków do typowania.

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 345
Podziękowano: 41
orientuje sie ktoś jaka to zaistniała sytuacja prawna w PL nastąpiła

słyszałem coś że PiSis szykuje zmiany w ustawie hazardowej. Ale to już ... ma ktoś jakieś info

PostNapisane: 18 lut 2016 
Administrator
Administrator

@beckham23 napisał(a):
orientuje sie ktoś jaka to zaistniała sytuacja prawna w PL nastąpiła

słyszałem coś że PiSis szykuje zmiany w ustawie hazardowej. Ale to już ... ma ktoś jakieś info

Zadna nowa nie nastapila. Comeon sie z Fortuna troche powadzil swego czasu, zapewne jest to efekt tej sytuacji.
"sprawa ma związek z zeszłorocznym pozwem spółki Fortuna skierowanym przeciwko CoGaming Ltd."

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi killbill
bochen-z-denverodzinson

PostNapisane: 25 lut 2016 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 21
Podziękowano: 8
http://analizy.bgzbnpparibas.pl/informa ... ki-fortuny

PostNapisane: 26 lut 2016 
Obserwator
Obserwator

No tak ,ale nadal niewiadomo o co dokładnie w tym sporze poszlo...Wszystkie inne buki nadal działają nie ma czegos takiego jak na comeon ze jest blokada.Najlepiej zrobil Bwin na stronce jest informacja ze jest przeznaczona wylacznie dla polakow chcacych skorzystac z serwisu za granica, a wiadomo ze i tak kazdy gra w polsce.Dziwnie to wszystko wyglada nie ma jednoznaczengo wyjasnienia o co chodzi tak naprawde

PostNapisane: 05 mar 2016 
Ekspert
Ekspert

Podziękował: 54
Podziękowano: 415
Zawsze chodzi o pieniazki.
Ktoś komuś za mało zapłącił albo w ogole nie zapłacił.
"Nie może być zgody na działalność w Polsce niezarejestrowanych operatorów, którzy zarabiają krocie (...)"
Czy moze byc inne wytłumaczenie tej sytuacji niz, nieposmarowanie właściwym ludziom? :D
Gdyby komus zależało braku hazardu, to nie zagralibysmy nawet za 2 zł od 2009 roku. Jacuś Kapica chetnie by to potwierdził, gdyby istniał u niego jakikolwiek kregosłup moralny :D

"Nie wiem jaka broń będzie uzyta w 3 wojnie światowej, ale 4 na pewno bedzie na maczugi."
Obrazek

ZAPRASZAM NA CHAT

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]