» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 350 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 24  Następna strona
  Drukuj

Re: Liga Mistrzów 2015/216 - Faza Pucharowa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 kwi 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 335
Dyscyplina : Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Real-Wolfsburg
Typ: Gospodarze -1.5 <plus>
Kurs 1.58
Buk Unibet
Analiza: Już jutro odbędzie się rewanżowe spotkanie w piłkarskiej Lidze Mistrzów w którym ekipa Madryckiego Realu na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Wolfsburg,a w pierwszym spotkaniu niespodziewanie popularne "Wilki" z Wolfsburga ograły znacznie wyżej notowany zespołu " Królewskich" według mnie rewanż będzie należał już do zespołu gospodarzy, którzy muszą na swoim stadionie spróbować odrobić straty , goście na wyjazdach grają znacznie slabsze spotkania w ostatnich 10 kolejkach wyjazdowych wygrali 5 razy zanotowali jeden remis i aż 4 razy schodzili z boiska jako pokonani, Real Madryt natomiast zawsze na swoim stadionie grał dobrze , na ostatnich 10 meczy u siebie wygrał 9 zanotował tylko jedną wpadkę z Atletico Madryt, ich bilans bramkowy w tym czasie to 40 goli zdobytych 6 bramek straconych, stawiam tu na to iż Real odrobi te dwie bramki i myślę że jest w stanie spokojnie zrobić awans do kolejnej rundy Ligi Mistrzów w obecnym sezonie.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi baku193 za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 2
Podziękowano: 156
Real Madryt – Wolfsburg
Typ: liczba kartek powyżej 4,5
Kurs 1,8 <plus>
Bet365

Rewanżowy pojedynek w Lidze Mistrzów. W pierwszym meczu sensacyjne zwycięstwo odnieśli piłkarze z Wolfsburga i w tym meczu sędzia rozdzielił 5 kartek w tym 4 dla piłkarzy gospodarzy tamtego spotkania. W rewanżu możemy być pewni, że piłkarze Realu ruszą z huraganowymi atakami od samego początku, żeby szybko odrobić straty. I tu pojawia się szansa na kartki, szybcy i lepiej technicznie wyszkoleni piłkarze Realu będą faulowani co przełoży się na żółte kartki. Zawodnicy gości będą robili wszystko aby utrzymać zaliczkę z pierwszego meczu, włącznie z użyciem nieregulaminowych prób zatrzymania rywali. Jeżeli Real szybko nie strzeli bramki to pojawią się nerwy i frustracja, która może przekształcić się w niesportowe zachowanie graczy gospodarzy nieumiejących poradzić sobie z presją odpadnięcia na tym etapie rozgrywek. Jedyny niekorzystny scenariusz to szybkie bramki Realu, które odbiorą chęć gry i zaangażowanie gościom z Wolfsburga. Lecz takiego scenariusza nie przewiduję ze względu na dwubramkową przewagę niemieckiej drużyny.
Myślę, że linia zostanie znacznie przekroczona.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi rjastrzab za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 404
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, ćwierćfinał
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt – Wolfsburg
Typ: Real Madryt Handicap azjatycki -3
Kurs: 3.10 :arrow:
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Jeszcze nie ochłonęliśmy po zeszłym tygodniu z Ligą Mistrzów tu już przed nami rewanże, największa sensacja oczywiście miała miejsce w Wolfsburgu gdzie miejscowa ekipa pokonała Real Madryt 2:0.
Real się skompromitował w pierwszym meczu nie ma co ukrywać zagrali katastrofalne zawody kompletnie zawiodła druga linia odcięta od gry. Real zresztą na wyjazdach cały sezon ma problemy, gry wracają do Madrytu to jest to inna bajka. Po za wpadką z Atletico wbijają ostatnio średnio po cztery bramki i mówimy tutaj o minimum a nie były to byle jakie ekipy Sevilla 4:1, Celta Vigo 7:1, Bilbao 4:2. Też na ten mecz wyją z inną motywacją i jeszcze większa intensywnością a ta intensywność to jest problem tych ekip które tu goszczą.
„Wilki” rozegrały idealne zawody trochę pomógł sędzia ale z przebiegu spotkania to zasłużyli na zwycięstwo. Mimo to dla mnie Wolfsburgu nadal jest pod formą co pokazuje liga i ciężka sytuacja w walce o miejsce premiowane pucharem. Zresztą u siebie zawsze to była mocna ekipa nawet w tym słabszym sezonie przegrali tylko dwa mecze, w Lidze Mistrzów też było lepiej. Jeśli spojrzymy w delegację to tylko Frankfurt w Bundeslidze zdobył mniej punktów a w Lidze Mistrzów też dwie porażki z Manu oraz PSV. Trzeb też wspomnieć że Real odpoczywał w weekend a goście z Niemiec nie ma co ukrywać musi grać intensywnie w lidze a nie ma mocnej ławki i zagrał niemal tym samym składem co w Środę, to może mieć znaczenie.
Tutaj widzę kilka scenariuszy jeśli chodzi o ten mecz, każdy z nich zakończy się na bramkach. Real Madryt ruszy od początku szturmem a jak wspomniałem na Santiago za Zidane ta ekipa po prostu potrafi niszczyć rywali już w pierwszej połowie , zresztą Real w domu to inna ekipa niesamowita w ataku. Wspomniałem że potrafią zamknąć mecz w pierwszej połowie a tutaj jestem pewien że intensywność będzie przez 90 minut bo grają o życie. Wolfsburg dla mnie po prostu nie zagra tak dobrze w defensywie. Jeśli postawią na bronienie tego wyniku z pierwszego starcia to mogą po prosty zostać srogo skarcenia, z drugiej strony otworzy tutaj się nie mogą. Jeśli Real szybko strzeli to pójdzie za ciosem i spokojnie będzie ich tutaj stać na kilka trafień bo z każdą bramką będą się nakręcać coraz bardziej a Wolfsburg będzie mniej pewny. Z drugiej strony jeśli goście trafią z kontry a miejsca powinni mieć zobaczymy czy będą potrafili to wykorzystać to „Królewscy” rusza jeszcze bardziej i to widowisko otworzy się na dobre.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi jack13 za ten post:
Bukmacherzy.com

Moderator
Moderator

Podziękował: 230
Podziękowano: 3081
Real Madryt
Wolfsburg

Real -6,5 RR 2.05
Real -6.0 RR 1.900

Kto pierwszy zdobędzie 9 RR? Real 1.83

Pierwszy RR: przed 8:00 1.83
Pierwszy RR: Przed 10:00 1.53

Powyżej 14,5 RR 4.75

Myślę, że w tej parze nei ma co na siłę szukać niespodzianki. Wszyscy widzieli jak wyglądał pierwszy mecz. Real zagrał katastrofalnie, zmęczenie po Gran Derbi dało o sobie znać, CR7 i spółka snuli się po boisku, druga linia nie istniała.
Czy drugi mecz może być taki sam? Wątpię. Goście w tym sezonie pokazują znaczącą róznicę w meczach wyjazdowych, a w meczach na Santiago Bernabeu. U siebie nawet grając na pół gwizdka rożne sypią się jak oszalałe, Real gra bardzo ofensywnie i stąd szybkie RR, czy ilośc rożnych są naturalnym wyborem w tym meczu.

Czemu handicap? Prosta sprawa. Real jak przyciśnie to 7RR jest w stanie nabić w 15-20 minut. Goście wg mnie będą bronili tylko zaliczki, wiedzą też, ze jedna udana kontra to przymus strzelenia przez Real aż 4 goli. Gospodarze zdominują to spotkanie, teraz muszą już zagrać na 200% swoich możliwości. To będą dwa różne spotkania, a i tak w tym pierwszym Real w rożnych był dużo lepszy (6-1).

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi shu34 za ten post:
Bukmacherzy.com

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 512
Spotkanie: Manchester City - PSG
Typ: Czy Manchester City zdobędzie bramkę w obydwu połowach? Odpowiedz: Tak
Kurs: 3,45 <minus>
Bukmacher: Unibet

Analiza: Wynik pierwszego meczu jest bardzo korzystny dla Manchesteru, bo remis 2:2 w meczu wyjazdowym to jest naprawdę dobry wynik. W rewanżu faworytem bukmacherów jest PSG, z czym ja się nie zgadzam. Przy okazji pierwszego meczu dałem typ na to, że obie drużyny strzelą w pierwszej połowie i typ wszedł. W tamtym meczu obie drużyny strzeliły nawet w obu połowach. W tym spotkaniu może być podobnie, bo obydwie defensywy są dość podejrzane. Widziałem obydwa mecze PSG z Chelsea i mieli szczęście, że nie stracili więcej bramek, szczególnie w pierwszym meczu. Forma PSG nie jest już tak dobra jak w pierwszej części sezonu. Skoro Manchester City zdobył bramkę w obydwu połowach w Paryżu, to u siebie też mają na to spore szanse i możliwe, że w tym meczu będzie jeszcze więcej goli jak w Paryżu.

PostNapisane: 12 kwi 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 335
Dyscyplina : Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Atletico-Barcelona
Typ: BTS <minus>
Kurs 1.80
Buk bet 365
Analiza: Już jutro obejrzymy rewanżowe spotkanie pomiędzy ekipami madryckiego Atletico oraz FC Barcelony w pierwszym spotkaniu padł wynik 2:1 dla zespołu barcelony,ale Atletico zdołało do pewnego momentu nawet kontrolować grę i zdobyło bardzo ważnego gola, po usunięciu z boiska Torresa już nie grało tak dobrze i właśnie moim zdaniem to była przyczyna porażki, bowiem ekipa ze Stolicy kraju była tego dnia dobrze dysponowana, tu na pewno dalej faworytem do awansu zostaje druzyna przyjezdnych, która ostatnimi czasy grała znacznie słabsze spotkania przede wszystkim ligowe, najpierw porażka z Realem Madryt , nastepnie z Realem Sociedad, nie wiem jak tutaj zagrają przyjezdni,ale mam wrażenie że obie drużyny przynajmniej po razie trafią do siatki swoich rywali, myśle też nie Barcelona nie będzie w tym meczu miała łatwego zadania ponieważ atletico już od kilku sezonów sprawia jej spore problemy tak w lidze jak i europejskich pucharach, mój typ to wynik 2:1 i dogrywka.

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 10
Podziękowano: 43
Real Madryt - Wolfsburg (Dante otrzyma kartkę:Tak) @3.50 Unibet <plus>

Dante to specyficzny obrońca który często lubi zapędzać się w ofensywę, zwłaszcza po przechwytach holować piłkę.Uważam że w tym spotkaniu parę razy go poniesie do przodu i będzie zmuszony uciekać się do taktycznych faulów na pozostawioną lukę, na co sędzia musi reagować kartką.
Wolfsburg ma całkiem solidną zaliczkę jednak będzie się musiał sporo napocić w tym meczu, Real na pierwsze spotkanie przyjechał jak na spacerek i wrócił niestety z bagażem dwóch bramek nie zdobywając żadnego.Dzisiaj Wilki nie powinny przebierać w środkach, i kiedy będzie trzeba uciekać się będą do przerywania akcji, a takich momentów na pewno będzie sporo.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi iWantToPlayAgame za ten post:
Bukmacherzy.com

Moderator
Moderator

Podziękował: 603
Podziękowano: 1733
Liga Mistrzów

warty zachodu:
:arrow: Real Madryt - Wolfsburg; I połowa: Real over 0,5 żółtej kartki @2,05 bw

No cóż. Wiele już o tym meczu napisano - głównie w kontekście: w jaki to sposób Real odrobi straty z pierwszego meczu i awansuje do półfinałów. Oczywiście prawie wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że tak się może stać. W sumie - ja też tak myślę, tylko może nie jestem aż takim hurra optymistą. Wolfsburg to czarny koń tych rozgrywek w tym sezonie, a na takich zawsze trzeba uważać. Wszak oni już swoje zrobili (i zarobili) i nie mają nic do stracenia. A niesieni sukcesem i swą nieobliczalnością mogą obecnie napsuć krwi każdej, nawet najlepszej na świecie drużynie. Po prostu tak już jest.
Real u siebie może zdziałać wszystko - rozgromić każdą drużynę, ale też i niespodziewanie zagrać słabiej. W lidze przegrali wszak i z Barceloną, i z Atlético. Do Wolfsburga pojechali jako faworyci i przegrali, i to w złym stylu. Wiadomo, że tej klasy drużynie dwa słabe mecze w krótkim okresie czasu raczej się nie zdarzają, ale ...
No dobra - tyle moich wstępnych wątpliwości, więc teraz przechodzę do mojego typu na ten mecz. Wszyscy spodziewamy się tego, że Real od samego początku zdominuje rywala i wręcz rzuci się na niego od pierwszego gwizdka. W sumie to nawet nie mają innego wyjścia. Zresztą wielokrotnie w ten sposób rozstrzygali wiele swych domowych meczy. I zapewne trener jak i zawodnicy Wolfsburga doskonale zdają sobie z tego sprawę. Więc co im pozostaje? - ano defensywne nastawienie i ... konterki. W defensywie radzą sobie całkiem dobrze (inaczej nie dotarli by tak wysoko), a w kontrach są bardzo niebezpieczni i skuteczni. Mają przecież bardzo szybkich skrzydłowych i napastników. Tak więc każda taka kontra jest bardzo niebezpieczna, a ewentualna strata gola przez gospodarzy będzie wymagała od nich strzelenia co najmniej czterech.
I na tym właśnie opieram swój typ - takie szybkie i groźne kontry często trzeba stopować niebezpiecznymi i ryzykownymi wejściami czy wręcz faulami taktycznymi. A za to należy się kartka jak nic. I nawet dość powściągliwy w kartkowaniu, węgierski arbiter tego meczu pan Kassai, będzie musiał ją wlepić.
Poza tym zawodnicy gospodarzy są pod wielką presją. I nie chodzi tu tylko o odrobienie dwubramkowej straty z pierwszego meczu, bo z tym można sobie jakoś poradzić. Nad Realem w Lidze Mistrzów wisi potężna klątwa - ten zespół nie umie odrabiać strat poniesionych w pierwszym meczu (!) W tym wieku bodajże tylko raz ta sztuka im się udała - w sezonie 2001/02, w ćwierćfinale po przegranej z Bayernem w Monachium (1-2) u siebie wygrali 2-0. Później rady już nie dawali - najpierw były to kluby włoskie, francuskie, Barcelona (ale to akurat inny, bo domowy wymiar), a ostatnimi laty kluby niemieckie (vide: Borussia Dortmund). I nie wiem jakby im wbijano do głowy, że to tylko historia, że gra się tu i teraz, to i tak z tyłu głowy to fatum dalej będzie im siedzieć. A to zawsze wpływa niekorzystnie na koncentrację i jest powodem do nerwowych zachowań w trudnych sytuacjach.
Więc i ten psychologiczny aspekt wziąłem mocno pod uwagę. A razem z tym pierwszym (taktycznym) uzasadnieniem, powinno to zaskutkować kartką dla gospodarzy jeszcze w pierwszej połowie. Zresztą zawodnicy Realu potrafią grać twardo i na granicy ryzyka - o czym powyżej dość trafnie wypowiedział się kolega iWantToPlayAgame, a wcześniej kolega rjastrzab.

Życzę <4listki> <4listki> <4listki>

Ekspert
Ekspert

Podziękował: 138
Podziękowano: 593
Liga Mistrzow
Real Madrid - VfL Wolfsburg
12/04/2016 - 20:45
typ.1(1 polowa)
kurs.1,48 <plus>
buk.Unibet

Analiza.

Rewanzowe spotkanie Ligi Mistrzow pomiedzy ekipami Real Madrid - VfL Wolfsburg.W pierwszym spotkaniu sensacyjnie wygrywaja gracze Wolfsburga 2-0.Ta wiec dzisiaj Real pod sciana i trzeba ruszyc do odrabiania strat juz od pierwszej minuty.Dlatego typ juz na wygrana Krolewskich w pierwszej polowie.Niemcy zapewne przyjada tutaj bronic niezlego wyniku a do takiej ekipy jak Real to wysmieita okazja do skomasowanych atakow.Tak wiec stawiam,ze Ronaldo z Benzema juz w pierwszej polowie beda prowadzic...

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi szymontom za ten post:
Bukmacherzy.com

Ekspert : Piłka Nożna
Ekspert : Piłka Nożna

Podziękował: 274
Podziękowano: 1928
Real - Wilki
powyżej 2.5 i obie strzelę : NIE 3.25 <plus>

Wiadomo co robi stracony gol przez Real, także nie mogą do tego dopuścić, a sami dobrze wiemy że trzy golą są w stanie strzelić a nawet trzeba powiedzieć że muszą, spiny w Madrycie wielka ale Real nie raz już z taką presją sobie radził, myślę że to dość rozsądne granie bo zauważyłem że buk się bardzo skupia na bramce Wolfsburga a przecież Real musi zabezpieczyć tył by później ładować bramki.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi odzinson za ten post:
Bukmacherzy.com

Ekspert : NBA
Ekspert : NBA

Podziękował: 1913
Podziękowano: 2888
Real M-Wolsburg over 9.5 RR
kurs:1.42 <plus>

Podobnie jak kilku uzytkownikow pojde w strone RR. Nie decyduje sie jednak na wysoka linie, choc i takiej nie wykluczam. Przy okazji pierwszego meczu postawilem na live race to 5RR w 24 minucie. Wyszlo izi 6:1 dla Realu. Pamietac nalezy ze w tym meczu nie wychodzilo Realowi praktycznie nic, a i tak te 6 sztuk nabili. Dzis przystapia do spotkania z nozem na gardle. Po pierwszym meczu jest 0:2 , wiec trzeba rzucic wszystkie sily na atak. Nie wierze jednak ze szybko uda sie strzelic bramke, bo Wilki pokazaly ze grac potrafia. Real bedzie sunal z atakiem na bramke Wolfsburga, co mam nadzieje przelozy sie na ilosc roznych. Gospodarze pezed naprawde trudnym zadaniem, bo 2:0 daje dogrywke, a kazda stracona bramka moze byc jeszcze wiekszym klopotem. Licze ze goscie tez doloza cos od siebie, bo zawsze ich stac na jakas kontre. Nawet jesli tak by sie nie stalo, to uwazam ze Real sam mpze pokryc te linie. Przypomniec wystarczy mecz z AS aRoma gdzie sami zrobili 11 RR

VIP
VIP

Podziękował: 276
Podziękowano: 787
Propozycje:
Real-Wolfsburg

o1,5rr do 15'@1.72
Real wygra i o10,5rr@2.0

Czy można wyobrazić sobie większą niespodziankę niż odpadnięcie Królewskich z LM w dwumeczu z Wilkami? Chyba tylko Leicester to póki co przebija. Real nie zagrał w pierwszym spotkaniu nic co mogłoby dobrze rokować przed rewanżem. Z kolei Wolfsburg zagrał perfekcyjnie z kontry. Dzisiaj nie ma innej opcji niż bombardowanie bramki gości od pierwszych minut. Nie będzie wzajemnego badania się, bo Real nie ma po prostu na to czasu. Im szybciej strzelą pierwszą bramkę tym lepiej. Utrzymujący się remis będzie potęgował presję czasu na gospodarzach, a przecież jeśli Wolfsburg strzeli coś z kontry to wydaje się, że będzie pozamiatane. Chociaż nie takie historie widział futbol, Wilki to nie Atletico i raczej ciężko spodziewać się z ich strony wyśmienitej gry w defensywie przez 90 minut. Kursy na rr lecą z godziny na godzinę, co tu się dziwić. Real potrafił sam nabijać dwu cyfrówki, zatem kurs na ich wygraną i o10,5 korków wydaje się bardzo kuszący.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Earl Grey za ten post:
Bukmacherzy.com

Typer Tygodnia (Typ dnia)
Typer Tygodnia (Typ dnia)

Podziękowano: 84
Real Madrid - Wolfsburg
typ: under 4.5
1.51 Unibet <plus>

Liga Mistrzów.
Po niespodziewanym zwycięstwie 2:0 Wolfsburga u siebie czekają nas wielkie emocje dzisiaj w Madrycie bo Real powinien od pierwszych minut zamknąć Wilki na ich połowie. Wolfsburg mając dwubramkową zaliczkę na pewno postawi na twardą i szczelną obronę żeby bronić wyniku.
Przebić Realowi będzie się ciężko bo już w Niemczech mimo, że przegrywali to rywal dobrze ich wybijał z rytmu.
W tym sezonie LM Real tylko raz u siebie zanotował więcej jak 4.5 goli w meczu. Był to mecz z Malmo także trochę inny kaliber.
Jakieś gole będą, ale linia poniżej 4.5 po kursie 1.51 jest bardzo kuszące bo wierzę w obronę gości, którzy nie dają się rozstrzelać jak dzieciaki i będą bronić zaliczki nastawiając się na kontry.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Europejczyk za ten post:
Bukmacherzy.com

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 48
Podziękowano: 454
Spotkanie: Real Madryt - Wolfsburg
typ: Real Madryt over 3,5
Kurs: 2,5 <minus>
Bukmacher: Bet365

Real po fatalnym meczu w Niemczech, przegrał ostatecznie 2:0. Mocno to skomplikowało sprawę awansu Realu. Mają przed tym meczem do dyspozycji całą kadrę, a w dodatku większość podstawowych graczy odpoczywał w ligowym meczu. Przed tygodniem widać przede wszystkim było, jak wiele kosztował Real mecz z Barceloną. Byli bardzo zmęczeni i można się zastanawiać, czy w pierwszym meczu nie powinno się wymienić kilku graczy. Real Zidane'a, na Bernabeu to całkiem inna drużyna. Średnio strzelają 4,1 bramki na mecz u siebie. Muszą mocno wejść w mecz i szybko strzelić bramkę. Na pewno ich na to stać, wiadomo jednak, że może wkraść się presja, bo o sytuacje bramkowe jestem spokojny. Real teoretycznie musi strzelić 3 bramki do awansu, jednak powinien poszukać 4, bo jedna bramka Wolfsburga komplikuje sprawę.

typy by wilkuxx 2013 :[29:21] - 58%

typy by wilkuxx 2014 :[49:45] - 52%

typy by wilkuxx 2015 :[68:49] - 58%

typy by wilkuxx 2016 :[6:3] - 67%

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 1384
Podziękowano: 1396
M.CITY-PSG

awans PSG 2.2 <minus>
Bet365

Wg mnie to oni zasługują i są lepiej ograni w LM to już czwarty ćwierćfinał,ciągle odpadali z Barcą i innymi i w każdym qurterze byli coraz bliżej
ale to ten sezon jest najlepszy w ich wykonaniu i sami sobie narobili bigosu osiągając niezbyt korzystny rezultat w 1 meczu ,jak Real.
PSG wygrałli Ligę ale ci zawodnicy czekają na ten awans 3 lata i to musiało w nich dojrzeć.
Gdyby nie tak łatwe losowanie z D. Kijów może w ogóle obywateli by tu nie było.
Nie wiem jak to się potoczy ale City jest za słabe na półfinał,chwała im za pierwszy mecz i dlatego mają szansę awansu.
We will see.

Conquering Lion
Look How The Lion Will Breake Every Chain

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 350 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 24  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]